PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Epizoda 2 - Znovu od začátku

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 8:34 pm

Spoiler:

Autobus dál padal a řítil se přímo ke srázu.. Když v tom. Zastavil se. Všichni, co byli v autobusu se dobře narazili a první věc nebo osobu, která jim při prudkém zastavení přišla do cesty. Jediný, kdo to trochu ustál, byl Shu-sensei. Teď už se z autobusu dalo vylézt. Vypadalo to, že se autobus zastavil o něco pevného. Kdyby to byl kámen nebo strom, tak by je to nejspíš rozdrtilo, ale bus byl pořád v celku. Shu se dost podivně mračil. Přišel ke dveřím a dost násilně je rozkopl. Bylo to dost badass. pak prostě vylezl ven a mířil si to po rovnější cestě, která tam už byla k místu, kde by mělo být to, o co se autobus zastavil.

Hayate

Teď šel do bezvědomí zase on. Vystřídal se s Chiyo. Uhodil se znovu do hlavy a upadl přímo na svojí podivnou spolužačku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 8:42 pm

Nakamura Minato

Už chtěl odpovědět Jinovi, ale v tom přišel další dlouhý pád do hlubin. Když Autobus dojel... no nebylo to hezké. Jin naštěstí nebyl v jeho kurzu, takže se mu nejspíš vyhl, ale za to se rozplácl obličejem o prostor před sebou. Z čela mu začala opět valit krev, která předtím již stihla zaschnout. Naštěstí nepadl do bezvědomí jako někteří a tak se hned po dalším hrozivém zážitku začal škrábat na nohy. Podařilo se mu zvednout, ale hned si musel zase sednou, jelikož se mu ještě točila hlava jak jel autobus dolů. Mezi tím už ten šmoula-učitel vykopával dveře ven z autobusu. "Tak to je vrchol... ani se nepodívá jestli žijeme a už raději leze ven!" zavrčel dosti nasraně a vytrhl si menší střep z boku. Následovala mírná úleva, ale i další výtok krve z jeho těla. Ale co se dalo dělat, aspoň se zbavil jednoho z několika nepříjemných bodání. Mezi tím mu na hlavu spadla jeho Bo. Prohlídl si jí a pak si něco uvědomil. Omylem vzal tu obyčejnou co měl jen na obyč tréninky. Byla dost dlouhá na použítí mírsto dlahy. Proto jí neopatrně přerazil v pulí, ale pak si uvědomil, že jeho pomocník asi zrovna nebyl připraven mu omotávat ruku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 8:44 pm

Jin Karasuma

Skôr ako som si to uvedomil, autobus už znova padal... Nestíhal som sa ničoho zachytit a tak ma to proste hádzalo sem a tam... Hlavou mi zase prebehlo milión vecí, napríklad či prežijem ja, či prežije moje PSP, či niekomu budem chýbať... Zatvoril som oči...
Ale vtedy sa autobus prestal hýbať. Z ničoho nič. Konečne som niekde dopadol. Nechápal som to... určite som nebol mŕtvy, cítil som ako na mne niečo ležalo...
Otvoril som oči... a hľadel som tvárou v tvár mŕtvole našeho vodiča, ktorá bola dosť rozporcovaná... Krv bola všade...
Dych sa mi trojnásobne zrýchlil, srdce mi išlo puknúť... A... a... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! začal som kričať, udierať a kopať, aby som ho dostal zo seba... Vybehol som z kabíny a dopadol som na podlahu v autobuse. Na mojich rukách bola krv, nevedel som či bola moja alebo toho vodiča... Ruky sa mi nekontrolovateľne triasli, dych som mal najrýchlejší v živote a do očí sa mi drali slzy...

Naposledy upravil Mike dne Sun Oct 02, 2011 9:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 9:01 pm

Suki Amaya

Koukala se mimo. Vlastně nekoukala, měla zavřené oči, ale pohrdavý pohled se v její tváři držel za každého počasí. Když se za ní ozval něčí hlas, otevřela je a pozanal Jina. Probodla jej nepřátelským pohledem. V duchu však byla překvapená, jak si zrovna on troufnul použít na ní takový tón. Nestila však ani pomyslet na odpověď a už se něco zase dělo. Přesně jako předním. Nejdřív názbnak a pak hurá do hlubin.
Při nárazu, tedy vlastně zastavení měla štěstí, že před ní i za ní byly sedačky, takže o nic jiného nezavadila. Jen jí při tom projela bolest přes celá záda. Pomalu se rozhlédla a nenápadně poklepala hlavou, aby se z nárazu probrala. Což ani vlastně nemusela, protože k tomu i skvěle dopomohl jednak skvělá reakce od Minata na Shuúv odchod a druhak vykřiklá reakce Jina na jeho samotný dopad. A tohle na mě zvýšilo hlas... Pomyslela si a vstala. Jestli vyšel ven záskok, museli být na pevné zemi. což byla na jednu stranu dobrý zpráva. Na druhou netušili nejspíš, kde jsou a tak by bylo nejlepší se vrátit na strom a rozhlédnout se.
Minato, neodkrvuj se ještě k tomu všemu dobrovolně. Pronels směrem k zastřepenému spolužákovi. Rozešla se pro svou bandáš, jenž zahrnovala jen přiměřeně velkou tašku, která již byla na druhé straně autobusu. Díky bohu, tedy daleko od Shimi! A vedle Jina...
Vzala ji a přehodila si jí přes rameno. To chce klid. Hlesla tiše k roztřesenému Jinovi. Ohlédla se za sebe na spolužáky. Zdar třído.Ten mizera Shu má pořád můj mobil. To byla její poslední slova před tím, než opustila vozidlo chybějícími dveřmi....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 9:06 pm

Kyoya

Rozhlédl jsem se kolem sebe. Autobus stál. Pořád mě dost bolela hlava a moc sem nechápal, co se děje. Vymotal jsem se do uličky a rozhlédl se kolem sebe. Instinktivně jsem sebral svůj batoh, který se válel na zemi a udělal jsem pár kroků ke dveřím z autobusu. Ale v tom jsem uviděl nějakého spolužáka, jak se válí na sedadle docela mimo. Pomohl jsem mu z autobusu a pak se svalil na zem. Dost se mi motala hlava a potřeboval jsem si jen krátce odpočinout než... králíček?! Tak hrozná rána to zase bejt nemohla... v tom mi začal zvonit telefon. Bezmyšlenkovitě jsem ho zvedl. Ano... ano... ne děkuji, nechci na báječnou dovolenou na Hokaido... ne, jsem si jistý, děkuji.... řekl jsem a mobil zase uklidil. Bohužel jsem ale někde ztratil sluchátka na svojí mp3 a svojí mp3...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 9:21 pm

Jin Karasuma

Opäť som zavrel oči, v úmysle sa ukľudniť, ale zas som videl pred sebou len tú tvár... tú mŕtvu tvár. Otvoril som rýchlo oči.
Vtom som započul ako ma Suki ukľudňuje, ale keď som sa na nu pozrel, tak už odchádzala...
Prekvapilo ma to... ale v tejto chvíli som nad tým nedokázal premýšľať. Musel som sa pozbierať... A tak som vstal, s prázdnym pohľadom som zobral svoj batoh, tričká ktoré som dal Minatovi sa mi hľadat nechcelo a vyšiel som z autobusu. Uvidel som obrovskú priepasť, do ktorej sme sa skoro zrútili.
V tom som si niečo uvedomil... Len tak mimovoľne som sa pozrel na autobus... Teda, skôr som pozeral na to, čo nás malo zastaviť. Bolo to predsa len trocha divné zastavenie... Žiadne poškodenie... Nič... A nebola by to prvá divná vec čo som dnes videl...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 9:26 pm

Shu-sensei

Stál opodál autobusu a díval se do prázdna. Teda, nic tam nebylo. "To kvůli tobě jsme sjeli ze silnice?" Zeptal se. Nic... Jako by mluvil do prázdna. Tedy, alespoň to studenti viděli. Vlastně neviděli. Ten Shu musel být vážně moc praštěnej, že si mluvil sám se sebou a tvářil se u toho drsně.
Pak se ale stalo něco hodně divného. Shu prostě odskočil dozadu. Dost nelidsky, protože ten skok byl fakt hodně daleký. Jako by to byl nějaký ninja nebo něco. "Všichni zalezte zpátky do autobusu a schovejte se!!!" Zakřičel na studenty, kteří vylezli ven. Co se to dělo? Na místě, kde předtím Shu stál, se udělal menší kráter a velký strom, co tam byl, se prostě pokácel.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 9:36 pm

Suki Amaya

Sledovala trochu vyjeveně Shua, jak si povídá s prázdnotou. Asi se uhodil do hlavy... a to dost silně. Nebo to má ztěch jeho knížek. Pomyslela si a na tváři se jí objevil široký šibalský úsměv. Schodila bandáž na zem a sedla si do tureckého sedu. Pozorovala to představeníčko. Byla dost potěšená tím, že se Shu ukázal nakonec sám, jako magor.
Najednou uskočil až to v ní hrklo. Tohle nečekala. Najednou se na bývalém zástupcovo stanovišti zjevil kráter a strom žuchl. Skvělý efekty! Neodpustila si poznámku. Pak zase vstala a podívala se podezíravě na uskakovací záskok. To tak... ještě fakt skončíme v té ďuzně.... Procedila skrze zuby a ohlédla se k místu, kam měl autobus cestu. Popadla tašku. Mobil bude muset počkat. Poznamenala si pro sebe. Oběhla autobus a běžela dál do lesa za ním, ale ne daleko, aby viděla, co dalšího si ještě Shu vymyslí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 9:46 pm

Nakamura Minato

Předchozí poznámku Suki o tom, aby se neodkrvoval nějak ignoroval. Podařilo se mu vytahat většinu skla z jeho pravého boku. Pak si stáhl bundu a podíval se na tu ruku. Ta vypadala o dost hůře, téměř nepohiblivě s obrovskýma dvouma modřinama v místek kde byla zlomená kost. Jakmile si to všechno prohlédl, uznal, že by některé partie toho boku potřebovali obvázat. Popadl tedy jedno to tričko co se válelo na zemi a pak se díval po někom kdo by mu mohl pomoci. Nakonec se tam nachomítl jeho předchozí spolusedící a tak se jim společnými silami podařilo omotat za pomoci Jinových triček, sem tam nějakého špagátu a popruhů batohu jeho bok, tak aby nekrvácel. Následně zrobili i provizorní dlahu z dvou kusů hole Bo a dalších popruhů z batohů, které si půjčili od ležících spolužáků. Tím se stala ruka jakýmsi křídlem bez možnosti se pohybovat. Jakmile se postavil, napil se svého jablečného džusu a i s bokkenem, který používal místo hole se vykolébal z autobusu. Byl jen v tričku, ale zima byla ta poslední co ho mrazila. Když spatřil tu spoušť co se odehrávala, nahodil výraz To čo je?! a sledoval jejich slavný záskok jak uskakuje a následně se vedle něho tvořil kráter. Nechtělo se mu zůstávat v autobuse, protože věděl, že to byla pixla bez možnosti úniku. Proto se jen opřel o venek autobusu a netušil co dělat. Většina spolužáků byla v limbu, někdo chyběl (Suki), a další dělali bůh věděl co. Tak co měl k čertu dělat on?!
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 9:49 pm

Jin Karasuma

Nič... prečo sme sa zastavili o nič? pomyslel som si a zamračene som sa pozrel na Shua. Deje sa tu priveľa divných vecí odkedy sa tu objavil ten týpek
A ani som sa nenazdal, už sa diala ďalšia. Shu hovoril s... nikým.
Nadvihol som jedno obočie a prezeral som si ho so zmäteným pohľadom. Zdalo sa že Suki si užívala pohľad na Shuov mental breakdown... a ja sám som nevedel čo si o tom mám mysliet.
Ale vtedy Shu odskočil a tam kde bol sa objavil kráter! Zbystril som pozornosť... Toto už bolo príliš! Niečo sa tu dialo... a ja som chcel vedieť čo. Nikdy som neveril na žiadne nadprirodzené veci... ale teraz som začal pochybovať... Niečo sa tu rozdhodne dialo, a ja som chcel vedieť čo.
Ustúpil som pár krokov dozadu, aby som bol blízko pri autobuse. Dovnútra by som rozhodne nešiel, čo ak zase spadne? Ale stáť na otvorenom poli nebol najlepší nápad, takže som zvolil túto alternatívu. Nespúšťal som Shua z očí...
Nikomu som nič nehovoril. Veď... toto mohlo mať kľudne logické vysvetlenie a všetci by ma potom považovali za paranoidného blázna, ktorý hrá príliš hry. Ale ja som si bol istý, že viem oddeliť hry od reality a to čo som pred sebou videl, bola dozaista realita!
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 02, 2011 10:12 pm

Suki Amaya

Zastavila se hned za prvním trochu objemnějším stromem. Nebo druhým? Nepočítala to, ale byl to nejspíš smrk. Nebo borovice? Schodila na zem tašku a nakoukla za kmen oné zníněné dřeviny. Očividně ani jeden z těch, co vyšli z busu, tedy Jin, Kyoya a Minato, se nechtěli taktéž vrátit. Suki si domyslela, že jsou to asi jedni z těch inteligentnějších spolužáků a nehledě na to, že třeba Kyoya byl tak trochu mimo a asi ani záskokův povel neslyšel. Našla si docela dobré místo. Alespoň si to myslela, protože stála nedaleko před autobusem. Viděla všechno a technicky v zato i všechny, ale hlavně Shua a to bylo momentálně nejdůležitější! Litovala toho, že sebou nemá foťák, nebo při nejmenším mobil, na kterém byl taky. Takovou dokumentaci by mohla někde uveřejnit. Jistě by měl pak Shu skvělou kariéru jako herec. Ale stále nemohla přijít na kloub tomu kráteru. A vlastně ani tomu zastavenému autobusu, ale byla za tento chvat vděčná. Při pomyšlení na ten prostředek jí mísrně zabolelo naražené rameno, ale bolest už začala odzvánět....
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Mon Oct 03, 2011 8:03 pm

Chiyo

nebylo nijak dobře. Ten volný pád nebyl právě skvělým zážitkem, a potom na ní upad Hayate. Přemýšlela, jestli má ještě vcelku žebra, ale snad měla. Jenom ta ruka, ta jí docela štvala, jelikož to opravdu bolelo. Ale stejně musela pořád myslet na svého bratra. Věřila však, že kdyby s ním něco bylo, poznala by to. I když v tom zmatku zážitků a pocitů těžko říct... Byla Hayatem celkem znehybněna, takže jí nezbývalo než jen hýbat hlavou a rozhlížet se. Asi byli na zemi. A vypadalo to, že venku je nějaký rozruch. Neměla právě dobrý přehled nad věcí. Ale raději by byla pohyblivá, až si pro ni přijde chlap v krvavém plášti a s velkým, tupým nožem v ruce (tak si představovala lidi, co brali na černo dětem orgány). Proto se začala tak nějak kroutit a doufala, že se Hayate probudí. Nenapadala ji žádná slova, kterými by si pomohla, takže zůstala u kroucení, prozatím.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Tue Oct 04, 2011 12:45 pm

Suki Amaya

Když odeznít, tak doslova. Zdálo se jí totiž, že slyší zvonek, ale kde by se tu vzal? Možná byli civilizacu blíž, než si všichni mysleli. Možná je tady to celé jen nějaký místní zvyk uvítání návštěvníků. Ano, to by bylo vysvětlují, jestliže tu návštěvníky nemají příliš v lásce a snaží se je vystrašit.
Ani jí neunikla jedna věc. Schovávala se za stromem?! Tohle místo je vážně divný, když se chová tak dětinsky. Alespoň to bylo to první, co jí proletělo při tomto faktu, hlavou. A ještě... kritizovala někoho, koho jejich třídní uznal za dobrý záskok! Počkat, ne, to si užívala, tak to nemohlo být nic špatného.
Své zavazadlo nechala ležet na zemi, tam, kam jej složila, když se nejspíše za důsledku výpadku mozku rozhodla částečně poslechnout toho knižního pomatence. Švihla sebou o zem před stromem, což neměla v plánu, ale když ona ta dřevina měla tak blbě vypoulené kořeny! Jako by dneska těch nárazů už neměla dost. Ale jak otevřela po pádu oči, zahleděla se směrem k propasti. Zvedla se a rozhlédla se hlouběji do lesa. Zase ten zvonek? Nebo spíš... znělo to jako rolnička. Chtěla zjistit, co to je, ač se jí to mohlo jen zdát. Mohla jí hlavu pomotat vzpomínka na domov, kde WindStorm nosíval malou rolničku na krku. I tak se navzdori riziku vzdalovala od ostatních....
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Wed Oct 05, 2011 6:27 pm

Shu-sensei

Uskakoval dál a vždycky když uskočil, udělal se na tom místě stejný kráter jako předtím. Všiml si, že nikdo ze studentů se moc nemá k tomu, aby se vrátili do autobusu. Nenechá se kvůli nim ale zabít!! Ze zadní kapsy od kalhot vytáhl svoji malou knihu a pevně jí sevřel v pravé ruce. Zablýsklo se mu v ní a pak držel meč. Prostě.. Katanu! Napřáhl se s ní a sekl, ale něco ho odrazilo. Znovu tedy uskočil. Studentům, kteří stáli u autobusu, se začínalo dělat trochu nevolno. Vlastně, i těm, co byli uvnitř. Ale ti, co byli venku, na tom byli značně hůř. Přitěžovalo se jim a cítili se strašně.. Těžce. Rozhodně nemohli dál jen tak stát. Sotva viděli, co se před nimi děje. Shu-sensei mezitím vyskočil do vzduchu a sekl dost drsně svislým sekem. Podle toho, jak se usmál, to vypadalo tak, že to, co nikdo kromě něj neviděl, zničil. Zhluboka oddechoval a ten meč se proměnil znovu do malé černé knížky. Tu zastrčil zpátky do zadní kapsy kalhot. Ještě nějakou dobu tam stál a prohlížel si místo, na které před chvíli útočil mečem, který se mu v ruce objevil místo knížky. Jestli tohle nebyl ten nejdivnější školní výlet v historii lidstva, tak ať se rozpůlí planeta, na které teď všichni stáli..
Teď už se studentům začalo vracet jejich vědomí, které bylo napůl ztracené. Shu se začal rozhlížet po těch, co stáli venku. Tohle byl tak trochu problém. Určitě něco viděli a to nebylo dobré. Nic nešlo podle plánu. Vlastně, naprosto všechno se podělalo a Shu nevěděl, co má dělat. Ale aspoň stáli na pevné zemi. To bylo dobré znamení. Pomalu vyrazil k autobusu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Wed Oct 05, 2011 6:37 pm

Jin Karasuma

Shu začal bojovať s tým... niečím. A len tak z ničoho nič sa mu v ruke objavila katana.
Ok, to je ono... Buď som sa totálne zbláznil, alebo... ja neviem... pomyslel som si.
Ale som si uvedomil, že sa cítim nejak divne... akoby ma niečo ťažilo vnútri. Najprv som sa len oprel rukou a autobus, ale potom som skĺzol na kolená k zemi... Ale ani za nič som neodtiahol pohľad od Shua bojujúceho s... niečím. Pohľad sa mi začal rozostrovať... Ale Shu vtedy nejak drsne sekol, moc dobre som to nevidel a zrazu sa mi spravilo lepšie. Pohľadom som pozrel na ostatných a zdalo sa, že ani oni na tom nie sú najlepšie...
Možno to nejak súvisí s Shuom.
Pomaly som sa postavil na nohy a pozeral som na prichádzajúceho Shua. Nevedel som čo si mám myslieť, mal som pocit že sa celý svet zbláznil. Nahodil som opäť svoj neveľmi príjemny pohľad.
Tak poviete nám konečne, čo sa to tu dopekla deje?! zvolal som na Shua. A nech sa neopováži zahovárať...
Síce... aj tak by nám to nikto neveril...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Wed Oct 05, 2011 6:43 pm

Nakamura Minato

Stál a pozoroval ten souboj Shu-senseie s tou neviditelnou věcí. Krátery a úskoky se ještě párkrát vyskytli, ale pak se začalo dít cosi divného. Vytasil tu svojí knihu ze zadní kapsy. Nejdřív si pomyslel, že je ten záskok za učitele totálně šílený, že proti něčemu co sice neviděl, ale viděl následky toho toho co to dělalo. Takže tahat proti tomu knihu bylo nejspíš šílenější než pád autobusu se školní výpravou. Jenže pak se stalo co nečekal, Shu-sensei nějakým pošahaným způsobem proměnil tu svojí knížečku na katanu. Katanu poznal na první pohled, ale jakmile se zjevila ta katana pocítil nával nevolnosti. Zapřel se Bokkenem o zem a opřel se o něj, aby nespadl na zem. Jeho vědomí ho pomalu opouštělo. Byl sice již hodně oslabený, ale tak zle na tom do té doby nebyl. Pak zahlédl jen pěkně provedený sek a už poklesl v kolenou a jeho pohled už spočínal jen na jeho bokkenu, kterého se pokoušel udržet. Jenže po chvilce se stala další neočekávaná věc. Všechno to začalo ustávat. Když už byl zase se schopný podívat na Shu-senseie, katana byla pryč a knížka opět v jeho kalhotech. Po chvilce měl zase dost síly na to, aby se postavil. Chvíli čuměl nevěřícně na senseie a pak jen pronesl: "Co to sakra mělo všechno být?!"
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Wed Oct 05, 2011 6:52 pm

Suki Amaya

Následovala zvuk hlouběji do lesa. Ale nedostala se moc daleko, jelokož do něčeho narazila. Byla to tedy pěkná řacha, alespoň pro ní. Hned na to totiž couvla, ale jak jí rozbolela hlava tím nárazem, nesoustředila se kam jde a zase spadla. Chytla se za hlavu, ale po chvíli naštěstí bolest odezněla. Podívala se před sebe jednak na to, o co zakopla při couvání. [Zase kořen?!/i] Prohodila si v duchu a zvedla oči výše k tomu, do čeho vrazila. [i]Strom? Udivila se a zvedla se z travnaté půdy. Přišlá k němu blíže a položila svou dlaň na hnědou kůru. Zamyšleně se na ní zadívala. Proč? Co... jakto, že jsem si nevšimla, že mi uprostřed cesty stojí strom?! Nechápala, ale pak jí něco blesklo hlavou. Kam to vlastně šla? Vždyť zbytek třídy i s hereckým doprovodem byli na druhou stranu! Obrátila se a všimla si, že Shu přichází k autobusu. Vypadal, že svou scénu dohrál, ale její pozornosti neuniklo ani několik kráterů, podobných tomu prvnímu. Naklonila nechapavě hlavu na stranu, ale dataily se nezaobírala a vyšla zpět k přepravnímu vozidlu. Už z jejího postavení slyšela něčí hlasy, jak volají po vysvětlení....
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Wed Oct 05, 2011 7:40 pm

Chiyo

byla lhostejna k dění venku. Za prvé to neviděla a za druhé měla svoje vlastní problémy. Jedním z nich byl Hayate ležící jí na žebrech a znemožňující tak dýchání. Začínalo to být opravdu nepříjemné. Pokusila se ho shodit jednou volnou rukou, kterou měla, ale nepovedlo se to. Ne že by byl tlustej, ale ona prostě právě teď neměla moc sílu. Zapojila tedy hlas, i když z toho byla otrávená. Sama preferovala buzení pomocí budíku před buzením jinou osobou.
"Hayate, Hayate, HAYATEEEEEEE!" snažila se křičet, ale nebylo to nic moc, vzhledem k tomu, že se nemohla pořádně nadechnout. Nakonec ho kousla do ucha, to by snad mohlo zabrat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Thu Oct 06, 2011 6:00 pm

Hayate

Ano, kousnutí do ucha zabralo. Hayate se prudce zvedl a dal si do hlavy o nějakou tyčku, která byla nad ním. Chytil se za hlavu a podíval se na Chiyo, která ležela pod ním. "Jsi blbá?!" Vykřikl naštvaně. "Kousla jsi mě do ucha!!!" Hayate se tvářil fakt naštvaně, ale byl vzhůru, což rozhodně bylo dobré.

Shu

Přišel ke studentům a prohlédl si je. "Měli bychom se odtud dostat." Ukázal na autobus. "Dostaneme ven všechny studenty a ty, co nejsou schopni pohybu, poneseme. Musíme se z lesa dostat před setměním. Není tu bezpečno." Nenechal se zastavit žádným otravováním studentů, kteří po něm chtěli vysvětlení. Zalezl do autobusu a začal ven pomáhat těm, co mohli chodit.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Thu Oct 06, 2011 6:35 pm

Chiyo

"Já vím," pronesla s chladným klidem. Po chvíli, dodala i: "Musela jsem, ležel jsi na mě a já nemohla dýchat a jinak ses probudit nedal. Takže..." konečně začala blíže zkoumat svou ruku. Naštěstí roky sledování videí s údajnými pitvami mimozemšťanů ji zocelily, takže ji jen tak něco nemohlo přivést k nevolnosti. No, tohle nebyl ani tak nějaký nechutný pohled jako spíš to, že to bylo její vlastní zranění, nicméně ani to ji nerozházelo. S dávkou násilí se jí podařilo ruku nějak vyprostit. Stejně už bolela, tak co na tom, jestli si ji ještě trochu víc odřela. "Hm," prohlížela si své oteklé zápěstí a sotva pohyblivé prsty. "No, nic. Co se to děje venku?" začala se zajímat o jiné věci, které by ji zatím odvedly od myšlenek na otravu krve, na to, co je asi s jejím bratrem a podobných věcí. "Mimochodem, jsi v pořádku?" uvědomila si na poslední chvíli a pohlédla na Hayateho rychlým, zkoumavým pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Thu Oct 06, 2011 7:05 pm

Suki Amaya

Přišla do nevelkého seskupení pár studentů před autobusem. Nerozumněla tomu, co by chtěli vysvětlit, když už od začátku je zřejmé, že tenhle člověk nemá všech pět po hromadě. Možná by názor změnila, kdyby vyděla Shuúv výstup s katanou, ale v tom momentě byla k dění otočená zády a ještě k tomu ke stromu... Ale jednu věc si uvědomila. Musela se stát něco vážného, protože najednou chtěl pan "buďtě zticha, čtu" jednat. K tomu jen v duchu vyvalila oči, ale na pohled se stále zdála být chladná jako vždy.
Normálně by záskoku vzdorovala, ale když chtěl jednat a pomoct a hlavně, dostat nás z lesa, nemohla říct ne. Ač se jí ten chlápek vůbec ale vůbec nelíbil, usoudila, že by to neměli odnést i její nevinní spolužáci. Rozhlédla se proto po výrazech žáků venku a šla pomoc s vyprošťováním do autobusu, i když té pojízdné krabici už nevěřila ani za mák.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 09, 2011 7:45 pm

Jin Karasuma

Tch... no jasné. Klasika. Náš "sensei" nám nič nepovie. povedal som nahlas a naštvane.
Mohol som sa na toho debila vykašlat. Neboli sme preňho ani natoľko dôležití, aby nám povedal čo sa deje. Kľudne tu môžeme umrieť a nebudeme ani vedieť čo nás zabilo... Moje zvyčajné šťastie.
S veľmi nevrlým výrazom som šiel pomáhať ostatným do autobusu. Neznášal som keď som nechápal čo sa deje, pripadal som si vtedy ako idiot. Ale keby som sa teraz len sťažoval alebo robil výbuchy hnevu, bol by som ešte väčší idiot. A tak som sa rozhodol pomôcť, ale v mysli som si dal sľub že Shua nenechám na pokoji, dokým mi nepovie čo sa deje.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 09, 2011 7:56 pm

Nakamura Minato

Začínal mít toho pošahaného Senseie plné zuby. Zašel za ním do autobusu a ve chvíli kdy nedával pozor ho lehce praštil do hlavy svým Bokkenem o který se opíral. "Tak jako... chci vysvětlení! Co to tam venku bylo vy knihomole s katanou?!" zavrčel naštvaně. Jeho nervy opět dosahovali maxima. Díval se na Shua neústupně a opíral se při tom strašně hrdinsky o Bokken a jeho pravá ruka byla zafáčovaná tak, že vypadala jako křídlo. Ještě chvilku čekal, pak sebral svojí flaušovku, natáhl si jí na sebe, tedy na zdravou ruku a zbytek jen přehodil přes rameno té druhé. Na zdravé rameno si natáhl batoh a dále očekával odpověď toho psychopata, který musel zaručeně uniknout z nějaké farmy na Farmville!!! Protože většího idiota, který by takto zamlouval důležité informace viděl ráno, když se zdravil s otcem.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 09, 2011 8:12 pm

Suki Amaya

Zrovinka pomáhala jednomu spolužákavi zasypanému zavazadly ostatních přítomných. Při odhazování těch báglů jí nebylo vůbec jasné, co to tam všechno můžou ty lidi táhnout, že je to tak zasraceně těžký! Ale po chvíli se rozhodla, že to raději ani nebude chtít vědět. Mohla nad tím přemýšlet, jak chtěla ale tu skutečnost si radši nechtěla zjišťovat. Už jen pár, aby se mohl hýbat.
A už je to! Podala mu ruku, aby jej mohla vytáhnout a vskutku, povedlo se. Pak ale zavrávoral a posadil se obloukem na sedadlo vedle sebe. Od toho se dalo vypočítat, že měl nejspíše něco s nohou, nebo s držením rovnováhy. Zas tak dobře svoje spolužáky neznala. Od někud zaslechla tupou ránu.
Minato! Ty idiote, co si myslíš, že děláš?! To, že se sám dobrovolně zraňuješ, neznamená, že tu budeš masakrovat i ostatní! Zvýšila hlas a její postavení se najednou změnilo. Normální člověk by čekal, že jí to bude ukradené, vždyť picnutej byl Shu! Ale kdo jí zná, jako že to nikdo odsud není, věděl by, že často mění strany dle svého uvážení. I když je to Shu, mohl bys počkat, než dostaneme ven ostatní. Dodala zase trochu s uklidněným tónem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Mon Oct 10, 2011 5:24 pm

Tsuruga Makoto
o celé dění přišel, protože při druhém pádu se tašky, kterými měl zasypané nohy, rozhodly, že jeho obličej je mnohem pohodlnější místo. Jeho věrná Petunie je vedla a její ostrá, konzervanty napuštěná pacička si s radostí našla cestičku do jeho oka. Takže vnímal jenom tlumené zvuky rozruchu zvenčí a ostrou bolest. Blbý veverky! Po době, která mu připadala jako věčnost, se zával zvedl a on koukal svým použitelným okem na nějaké starší děvče, o kterém měl pocit, že hrálo důležitou roli ve výměně pohlavků před nehodou.
Díky, vypravil ze sebe nejistě. Sakra, zní jako holka. Trochu si odkašlal a mužněji dodal: Co se tu sakra děje? i když vlastně nečekal odpověď. Roztřeseně se postavil na nohy a zatímco si zraněné oko zakrýval rukou, druhým se rozhlížel po autobuse. Měl kurz první pomoci a hodlal ho použít! Odhodlaně vykročil vpřed, ale nějak ho zradila kolena a on se svalil zpátky na svoji zchránkyni.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    

Návrat nahoru Goto down

Epizoda 2 - Znovu od začátku
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: