PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 2 - (Re)Start

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Kapitola 2 - (Re)Start    Fri Jan 27, 2012 10:14 pm

Další zimní den v Karakuře. Každý by chtěl určitě spát dlouho. Tak, jak by to jenom šlo! Ale ono ne. Byla tu škola.

Yoshiro už byl na cestě. Byl převlečený v uniformě, v ruce si nesl tašku s učením a v uších měl sluchátka od MP3 přehrávače. Byla zima, tak měl přes uniformu ještě svůj černý kabát.
Nijak nespěchal, ještě měl čas zhruba půl hodiny. Přemýšlel nad včerejškem. Bylo mu už trochu líp, než včera, ale i tak měl nějakou menší depresi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Fri Jan 27, 2012 10:23 pm

Suki

Seděla v kuchynina židli, hlavu si podpírala rukou, jinak by si asi vlasy vymáchala v teplém ranním čaji. Sledovala tikající hodiny na stěně a v hlavě měla stále se přehrávající včerejší rozhovor s otcem. Samozřejmě, že nemohla jít spát bez toho, aby mu o všem řekla. Ale nepředložila pravou verzy, nýbrž tu, co vymyslela Manon. Doufala totiž, že čím míň lidí o té skutečné události bude vědět, tím rychleji na to zapomene a zase bude s jistotou ta normální holka ze střední. Tik, ťak... tik, ťak... čas běžel najednou tak pomalu. V tuhle dobu většinou teprve vstávala, ale dnes ne jen, že musela po ránu obstarat to, co dělal jinak její otec, ale taky nemohla v noci pořádně zaspat.
V domě byl klid, což bylo pro chvíli zamyšlení jako stvořené. Otce nechala vyspávat, aby se mu nevrátila horečka. Konečně odbila ta minuta. Hodila do sebe čaj, který stihl dostatečně vychladnout a vydala se ke dveřím, aby se obula, hodila na sebe něco teplejšího do zimi a vyrazila do prostředí, kde se snad odreaguje.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Fri Jan 27, 2012 10:24 pm

Kisuke Kisaragi

Mmmh... Sakra... Ne... ja to nevydržím... si tak dobrá... mumlal Kisuke zo spánku. Ale práve pri veľkom vyvrcholení sa mykol a zletel z postele.
Aaaaau! Sakra!! Prečo zrovna v tom najlepšom... povedal Kisuke naštvane. Každopádne ho potešilo že ho Yoshiro nezabil v spánku. Naopak ho nepotešilo, keď sa pozrel na hodiny.
Sakra, veď sme už mali dávno vstávať! pomyslel si panicky Kisuke. Školská uniforma a učebnice mu boli doručené ešte včera večer (nááhodou som sa o tom zabudol zmienit vo svojom poslednom poste no), to vybavil otec. A tak si po zastávke na zachode a v kúpelni rýchlo tú uniformu navliekol, zobral menšiu tašku ktorú použil namiesto školskej, zbalil si podľa rozvrhu a zobral veľký čistý zošit v tvrdých doskách, ktorý si predvídavo kúpil ešte v Tokiu keď čakal na vlak a nemal čo robiť.
Párkrát počas tohto všetkého zakričal na Yoshira nech vstáva, napokon sa vydal do jeho izby, ale čakalo ho nemilé prekvapenie a síce že Yoshiro odišiel bez neho. Naštvane bežal ku dverám a zistil že Yoshiro poctivo zamkol.
Nadávajúc vyliezol oknom na prízemí a po menšej hádke s jedným dedom ktorý ho obvinil zo zlodejstva sa vydal do školy. Teda, spravil asi 5 krokov a potom sa zastavil.
Vtedy naňho dopadol ťažký kamen pravdy. Nevie kde je škola.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Fri Jan 27, 2012 10:28 pm

Sestra vyšla z pokoje, kde ležel na posteli mladý muž. Zdálo se, že měl už jen lehký otřes mozku. Sestra odcházela potichu, aby ho nevzbudila. Snažila se, ale při odchodu uklouzla a zhodila věšák, ktrého se chytla v marné snaze nespadnout. Pak se zvedla a potichu zavřela dveře, jako by to snad mohla zachránit...

Spoiler:

Kyoya

Otevřel jsem oči, nejdřív jen trochu, jako bych zkoušel, zda je to možné, pak jsem ale naplno zamžoural na bílý strop. Vypadalo to, že jsem v nemocnici. Nebyl to ale bílý strop, který to odhalil, ale pach dezinfekce, který mě k té myšlence přivedl. Když jsem vzal v potaz, že nemám sebemenší tušení jak jsem se sem dostlal, nebo proč, tak mi bylo vlastně celkem dobře. Měl jsem ale opravdu chaos v detailech... a také celcích. Vlastně jsem si nepamatoval nic, co by vedlo k objastnění toho, proč jsem tady. Posadil jsem se na posteli a prohrábl si vlasy. Dobelhal jsem se k umyvadlu a podíval se do zrcadla. Žádné modřiny, žádná viditelná zranění... nejspíš jsem se jen praštil do hlavy. Prohledal jsem pokoj, ale nenašel ani mobil, ani peněženku. Radši jsem si zase lehl a čekal, až přijde sestra...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Fri Jan 27, 2012 10:37 pm

Minato

Když se ještě všichni váleli v říších snů, on již od pěti hodin od rána běhal sněhem bosky za domem. Potřeboval si udržovat kondičku i v tomto ledovém počasí, takže za nějaký tne rok, byl více méně dosti otužen. Dnes si bohužel trénink nedopatřením prodloužil, takže když se již vrátil do domu, kde ho čekala dobrá, teplá snídaně v podobě teplé rýže s trochou zeleninového salátu a velkou sklenicí jablečného džusu, začal mírně panikařit. Nestávalo se mu, aby chodil do školy pozdě. Nakonec si ovšem řekl, že vše je jednou poprvé a pustil se s chutí do snídaně. Když to všechno sešrotoval, vydal se v klidu do sprchy. Jakmile se správně vykoupal a navoněl, natáhl na sebe relativně čistou, školní uniformu a přes rameno si dal "závěsnou" tašku, ve které měl vše co potřeboval. Na to všechno přišel černý plášť, chránící jeho osobu před padajícím sněhem a až na to látkový vak s bokkenem a holí bo.
Když vyšel z domu, rozešel se směr škola. A to pozor! Použil dveře a ne okno!!! Zbývalo mu ještě 15 minut do začátku první hodiny. Někomu by se to mohlo zdát jako kupa času, ale musel by to být někdo, kdo měl jinatší dopravní prostředek než pěškobus. Vzdálenost mezi jeho domevem a školou byla... no prostě přes celé město a většinou mu trvala minimálně 30 minut, když byl malý provoz.
Dnešní den byl tedy speciální... bylo na čase přijít poprvé pozdě!
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Fri Jan 27, 2012 10:54 pm

Suki

Nazula si boty, na mikinu, kterou měla jako vždy přes uniformu, si navlékla kabát, či bundu, či co to bylo, béžové až hnědé barvy a pak se opět samozřejmě zula, protože jak měla ve zvyku, zapomínala si své učení vždy v pokoji a na poslední chvíli lítala po schodech a scháněla ho dohromady. Tentokráte si jej jen musela vzít, připravené už bylo. Tak teď, když už má vše, může jít. Jedna věc však na tom jejím odchodu byla zvláštní. I když na sebe svým mňoukáním bělounký kocourek upozorňoval, dnes mu nevěnovala pomalu ani pohled. Měla plnou hlavu všeho. Zabouchla za sebou dveře a vyšla na ulici. Jistě, že nešla opatrně a tak sebou málem po ránu švihla, když už byla ta zima, ale naštěstí se pádu vyhnula, když to na poslední chvíli vybalancovala. Mrkla na hodinky, volnou ruku strčila do kapsy a vyrazila plouživým krokem ke škole. Neměla to k ní daleko, ale proplétat se těmi stejnými uličkami denodenně fakt nebyla žádná výhra....
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sat Jan 28, 2012 11:51 am

Yoshiro

A! Už z dálky viděl budovu školy, před kterou se shromažďovaly dost velké skupiny lidí. Nejsmutnější na tom všem bylo, že většina z těch lidí, co tu stála, tu mrzla jenom proto, aby si mohli zapálit cigaretu. Yoshiro to nechápal. Zamířil hned ke vchodu a vešel do budovy. Tam se hned vydal ke schodům, které pomalu vyšel. V prvním patře zamířil do své třídy, ve které bylo asi dalších 10 lidí. Vypadalo to na vysokou absenci. Posadil se na své místo a hlavu si opřel o pravou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 6:02 pm

Suki

Vynořila se před školou jednou z postraních uliček. Jinak řečeno, tyhle křivolaké cestičky byli zkratky, kdyby šla po těch hlavních, moc by si to neprodloužila, ale každá minuta je drahá. Jak se po té prodírala mezi studenty, zadržovala dech. Ne, opravdu nesnášela ten kouř. neměla ráda žádný kouř, ale tenhle snad nejvíc! A hle, už viděla vchod, ještě kousek. Jako na potvoru se přesně před ní objevil nějakej pacholek, co si zrovna zapálil. Doufala, že uhne, ale jakmile se ten smrad dostal až k ní, zahodila takové představy a pokračovala vpřed. Toho maníka jen velice nekompromisně a hrubě odstrčila z cesty a vešla dovnitř.
Vystoupala do své třídy, kde si vyhlídla své místo u oken. Došla tam, rázně se usadila na svou židli a tašku s učebnicemi šlehla celkem naštvaně k lavici. Zdálo se, že hned po ránu zuří, ale nebylo to nic neobvyklého, ba naopak, tohle se ve škole opakovalo skoro každý den, jen dnes se v tom více vyžívala, protože tu delší dobu nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 6:08 pm

Yoshiro

Krátce po tom, co si Suki sedla, se před ní objevil Yoshiro. (A wild Yoshiro appeared). Sedl si na její lavici a zamyšleně se na ní podíval. "Věděl jsem, že tě odněkud znám. Nikdy jsem s tebou nemluvil, proto jsem si tě nepamatoval, když jsem tě viděl v tom květinářství. O tom ale nechci mluvit." Nenápadně se rozhlédl po třídě. Většina lidí si teď hleděla svýho, navíc byly otevřené dveře na chodbu, takže byl i ve třídě docela velký hluk. "Jsi v pořádku? A Manon? Určitě si s ní potom mluvila. Co tam vůbec dělala? A nedělej, že jsi to neviděla, tvůj výraz byl stejnej jako můj, když jsem poprvý viděl tyhle věci." Ano, Yoshiro se skutečně vyspal ze své super depres-emo nálady, takže mohl konečně znovu fungovat jako normální člověk... Em..
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 6:11 pm

Kisuke Kisaragi

Po tom ako sa niekoľkých ľudí spýtal, kde leží jeho škola a každý mu povedal úplne iný smer, bol už fakt naštvaný. Hlavne na Yoshira, ktorý sa naňho maximálne vykašlal. Ale tak čo... Už by si mal na to zvyknúť, že naňho Yoshiro kašle, keďže mu zrejme aj tak vo všetkom klame...
Našťastie sa mu podarilo pripojiť k nejakej skupine študentov, čo tiež nešla moc skoro, ale aspoň na sebe mali uniformu Kisukeho školy. Síce musel asi 10x povedať že skutočne nemá oheň, ale tak lepšie než nič, že...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 6:26 pm

Suki

Seděla si hezky klidně ve svém "koutku", kde nevnímala žádný školní randál, ale tu jí někdo vyrušil. Pohlédla na něj trochu podrážděně. Přeci jen, ještě se jí nestalo, aby si někdo dovolil takhle drze sednou na její lavici, když je jasné, že je hluboce zamyšlená! Sklopila trochu pohled, když si vyslechla to o tom setkání v květinářství. Aha... takže on si mě nepamatoval, jistě.... Ale ještě by se mohl představit, když jedná tak neurvale. Jinak řečeno, stále mu nemohla přijít na jméno. Přikývla. Všechno, krom stěny květinářství je v pořádku. Zamumlala něco na ten způsob. Byla si tam pro nějaký květináč, ostatně, proč se jí na to nezeptáš? Odpověděla nazpět zase otázkou. K tomu jí zajímala ještě jedna věc, jak tak svého spolužáka poslouchala. Když jsi u náš včera kupoval tu květinu, mluvil si o nějaké holce. Nemyslel si Manon?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 6:30 pm

Yoshiro

Když se ho zeptala na tu poslední otázku, zkameněl. "Emm." Pak se zvedl a z úsměvem, ze kterého bylo zřejmé, že se najednou chce vykroutil z konverzace, odkráčel pozpátku do své lavice, kde se posadil. Byl rád, že se ho neptala na cokoliv, co mělo něco společného s jeho shinigami silami. Nechtěl o tom stejně mluvit. Byl ale rád, že je Suki v pořádku a Manon snad taky. I když tu nebyla a to tu většinou touhle dobou sedávala a připravovala se na předmět, který měli mít první hodinu. Už tu byla většina spolužáků. Začal zvonit zvonek, který upozorňoval na začátek hodiny.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 6:37 pm

Kisuke Kisaragi

No tak...
Chodba...
Stihnem to...
Dvere...
Ešte kúsok...
Vletel som do triedy skoro aj s dverami, ale našťastie sa mi to podarilo ustáť. Väčšina triedy bola už usadená, a tak pozerali na toho podovína, ktorého nikdy v živote nevideli ako na totálneho idiota.
Kisuke sa zatial vydýchával, rukou sa oprel o katedru. Zdalo sa že učiteľ/učiteľka tam ešte nie je. Pohľadom hľadal Yoshira a keď ho našiel, tan naňho pozrel pohľadom ktorý hovoril "Uži si svoje posledné chvíle života ty zradca."
Nešiel si sadnúť do žiadnej lavice, aspoň zatial nie.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 6:51 pm

Yoshiro

Podíval se směrem k tabuli, kde teď stál Kisuke a jen se mile usmál, když ho uviděl. Pak mu jen zamával a znovu se vrátil k vytahování svých věcí z tašky, aby měl na lavici připraveno vše ke studiu. Jako by úplně ignoroval ten Kisukeho výhružný pohled. Nepočítal prostě s tím, že si ten vůl nenastaví budík a že bude čekat na to, až Yoshiro vstane a půjde ho probudit jako malé dítě. Učitel zatím pořád nepřišel, což bylo divné, protože tu většinou býval vždy ještě před zvoněním.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 7:07 pm

Suki

Na tváři se jí objevil ďábelský úsměv, který ale už Yoshiro samozřejmě neviděl. Takže jo... Odpověděla si sama. Trochu jí vadilo, že se takhle odebral. Přeci jen, ještě na něj měla pár otázek, ale když si na ně vzpomněla, zazněl zvonek a tak už nezbyl čas.
Jednu věc jí hlava nebrala. Kde se toulal učitel, když už zvoní? Že by těch potvor, jako ta ze včerejška, bylo víc? Napadlo jí okamžitě, když v tom se rozletěli dvěře, div neuletěli a ve třídě se objevil nějaký kluk. Nikdy předtím ho tady neviděla, ale byla si na sto procent jasná, že se včera přiřítil s Yoshirem. Ach, smutné, chvíli tu není a už je všechno převrácené a divné...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 7:11 pm

Minato

Pomalu se již blížil ke své škole. Byla to krása, že před dveřmi nepotkal houfy kuřáků, kteří vždy zasmrděli celé vstupní okolí. Jakmile dorazil do vnitřku školy, v pohodíčce si v automatu nechal uvařit horkou čokoládu a až pak zamířil ke skříňkám. Po škole byl fakt klid, když už všichni dřepěli v lavicích a nejspíše se učili. Jakmile se poustrojil a připravil na vyučování, zamířil ke třídě v mírném poklusu, aby to vypadalo, že strašně, ale opravdu strašně moc pospíchal. Jakmile rozrazil dveře do třídy, vběhl dovnit s výkřikem: "Weeeeeeeeeeeeeeee...." Chvíli se pak podíval na prořídlé řady spolužáků a zamířil ke svému stolku vzadu u okna. Jakmile zasedl, hodil si nožky pod stůl, jedno sluchátku do ucha a Nightwish na plné koule. Dorazil pozdě, ale vzhledem k absenci učitele to bylo zřejmě úplně fuk.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 7:15 pm

Yoshiro

Když do třídy vletěl Minato a vydával u toho dost podivné zvuky, chvíli si myslel, že si spletl budovu a místo školy, přišel do blázince. Zakroutil ale jen hlavou a dál to neřešil. Jeden ze spolužáků si pořád prohlížel Kisukeho a pak mu to nedalo. Nahlas a přes celou třídu na něj zakřičel. "Hej, kdo jsi? Nespletl sis třídu?" Chvíli na to se k tomu přidala další spolužačka. "Jo, kdo jsi?" A nakonec Yoshiro. Dost nepříjemně se usmál a opřel si hlavu o pravou ruku. "Jo, Kisuke, kdo vlastně jsi?" Zeptal se. Když řekl to jméno, všichni se na něj otočili. Yoshiro se ale upřeně díval na svého bratra a čekal na jeho reakci. Yoshiro samozřejmě mluvil o tom včerejšku. Jakto, že ho Kisuke viděl? Co je zač?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 7:37 pm

Kisuke

Ešte sa chvíľu vydýchával a potom zaujal celkom pohodovú pozícou, kedy spolky sedel na katedre a pozeral do blba. Dostal skoro infarkt, keď to individuum došlo do triedy s "weeee" pokrikom, ale už rozdýchal aj to... Snažil sa uhnúť všetkým tým pohľadom čo naňho hádzala trieda, ale keď už začali vykrikovať, bolo to moc a nemohol to ignorovať. Skôr ako však stihol zareagovať, tak sa už pridávali ďalší a ďalší...
A napokon to zaklincoval Yoshiro. V prvej sekunde si myslel, že si z neho robí srandu, ale keď zbadal jeho nepríjemny úsmev, tak mu prestalo byť všetko jedno. V hlave sa mu vyrojili desiatky možností, ako to Yoshiro mohol myslieť. Ale správna reakcia na všetky bola iba jedna.
Kisuke sa zamračene pozrel na Yoshira. V jeho pohľade nebola ani známka radosti alebo žartu.
To isté by som sa mohol spýtať teba, nii-san. povedal tak, že to počula celá trieda.

Naposledy upravil Mike dne Sun Jan 29, 2012 7:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 7:43 pm

Yoshiro

Když Kisuke oslovil Yoshira jako bratra, všichni se na Yoshira otočili a hleděli na něj jako na zjevení. To samo na Kisukeho. Všichni si mezi sebou začali šeptat. Yoshiro na Kisukeho jenom vrhl další ze série pronikavých pohledů. "Zmetek...Bude hrát stejnou hru jako já? Měl bych si na něj dát pozor.."
Zvláštní bylo, že do třídy pořád nepřišel učitel a to už to bylo několik minut.
Yoshiro se pořád díval na Kisukeho. "Kdo jsi, bratříčku? Jsi vůbec můj bratr? Můžu ti věřit? Nebo ne?" Yoshiro si nebyl jistý ničím.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 7:50 pm

Suki

Věděla, že dnešek je něčím zvláštní. Něco divného se drželo ve vzduchu a nebyl to cigaretový kouř, jako obvykle. Napadlo jí, že by to mohl být celkem vyvedený den, krom jistý vyjímek, ale tato myšlenka jí opustila, jakmile se znovu rozletěli dveře. A to ten dnešek začal tak klidně... Pomyslela si a opřela si čelo o dlaň levé ruky. Naštěstí jí další výkřiky spolužáků trochu odreagovali, ale musela s nimi souhlasit. Kdo byl ten, co tu málem jako první dnes vysadil dveře z pantů? Yoshiro o něm jistě něco věděl a to ne jen, kvůli tomu včerejšku, ale taky kvůli tomu, že ho oslovil jménem. Alespoň se domnívala, že to bude jeho jméno. Na chvíli přestala vnímat třídu a trochu strčila do lavice za sebou, kam se usadil Minato. Jasně mu tím chtěla dát najevo, ať to alespoň stlumí, protože při maximální hlasitosti to šlo slyšet rozhodně alespoň k ní a následně se opět snažila tvářit, že jí zdejší dění strašně zajímá.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 8:06 pm

Minato

Tiše seděl na svém místě a sledoval dění ve svém okolí. Taktéž odposlouchával rozhovor Yoshira a té novinky co se dostavila do třídy. Mluví jako by byli něco extra, zamumlal si v mysli sám pro sebe. Zdálo se, že se v této třídě opět dělo něco podivného. Nejdřív úmrtí dvou spolužáků a teď nováček, co se zná s Yoshirem a vedou tajemné debaty. Bylo dobře, že soused sedící mezi ním a Yoshirem zrovna chyběl. Jenže když utichli v hovoru, bylo po poslouchání a tak se zase začal věnovat své hudbě a vykládání učení na lavici.
Mezi tím ho již začala vyrušovat zepředu Suki, takže chtě nechtě si to ztlumil, aby mohla též lépe odposlouchávat.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 8:13 pm

Kisuke

Hmph...
Yoshiro na to už nereagoval. Kisuke pomaly otočil hlavu ale pohľad ostával stále na Yoshirovi. Napokon stočil aj pohľad na dvere a triedu opäť ignoroval.
Takže Yoshiro ho podozrieval... Jak milé... On si skotačí mimo svojho tela, ale podozrieva Kisukeho len preto, že ho dokázal vidieť... Aspoň to bola jedna z možností.
Yoshiro... Yoshiro... Kto vlastne si? Si skutočne tak nevinný ako vyzeráš? Alebo je to všetko len maska, ktorou ma chceš oklamať?
Učiteľ stále nechodil a Kisukeho to už začínalo štvať. Fakt by sa chcel konečne dostať preč z pohľadov celej triedy. Táto škola musí tým učiteľom platiť fakt mizerne.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 8:23 pm

Suki

Konečně sřída zase zmlkla, stejně, jako přehrávač spolužáka, sedícího za ní. Přesto na sebe Yoshiro a ten nový koukali tak divně. Bylo tolik možností, co si představit pod jejich mlčením. A většina studentů tady si asi něco z toho vybavovala, protože to tu celkem umlklo. Krásný klid, ale proto sem nepřišla. Kde se sakra ulejvá ten učitel? Nebavilo jí sedět jen tak na místě, přeci jen to samé dělala poslední dny v květinářství a už toho měla plné kecky.
Vstala a bezeslovně se vydala ke dvěřím, které se dnes během hodiny už celkem hodněkrát otevřeli, ale narozdíl od přechozích situací, ona je nechtěla vyrvat ze zdi. Prostě odešla.
Bloudila potichu školou, snažila se najít nějakého kantora, který by jí při nejlepším řekl, že je jejich učitel třeba marod nebo něco na ten způsob. Prostě dělala něco mnohem jinatšího, než sezení tupě na svém místě ve třídě.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 9:09 pm

Manon

šla pozdě do školy. Ne že by zaspala, to ne, vzbudila se přesně na čas. Ale vylézt z postele, to bylo horší, hlavně v zimě s tím mívala problém. Navíc když nebylo pro co vstávat, bylo to mnohem horší.
Její cesta za magickými schopnostmi a bojováním s monstry z pekel dopadla strašně. Navíc Yoshiro se s ní neznámo proč nebavil. Její otec byl naštvanější než kdy dřív a nutil ji pořád do nějaké práce, jen aby se ujistil, že nemá čas pokračovat v tom, co dělala dřív - trénování svých schopností. Navíc její bratr byl k ní mnohem příkřejší a chladnější než dřív. Tak proč se vůbec namáhat?
Pravda... Trhač a Godzilla. Určitě chtějí na ranní procházku! Meh.
Manon se podívala na hodinky. Za deset minut zvoní... krása.
Vstala, dobelhala se dolů a pustila ty dva ven, aby se aspoň proběhli. Potom se oblékla. Ani hlad neměla, tak si jen rychle nalila do krku čaj, vzala si svoje věci, pustila pejsky domů a vyrazila do školy. Ani se nezajímala, jestli má všechno učení a úkoly na dnešek, jen usoudila, že by si měla aspoň trochu upravit vlasy, aby nevypadala jako naprostý hastroš.
Do školy se došourala snad dvacet minut po zvonění, za celou dobu se ani neusmála.
Když se blížila ke třídě, zjistila, že je tam ještě kravál. Ještě že tak, aspoň na sebe neupoutá tolik pozornosti, když přijde. Vešla tedy co nejvíc nenápadně dovnitř, nedívala se napravo ani nalevo a sedla si do své lavice uprostřed. Tak si podepřela hlavu rukama a civěla na tabuli.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 9:46 pm

Yoshiro

Ano, 20 minut v tahu a učitel pořád nikde. Suki musela být k smrti vyděšená (pokud tedy nebyla ledová královna, které to bylo jedno), protože nemohla na nikoho narazit - to ale nebyl ten důvod. Všude byly otevřené dveře, do všech tříd, ale byly prázdné. Celá budova vypadala úplně mrtvě. Hrobové ticho. A venku? Vypadalo to, že se blíží nějaká velká bouře. Bylo černo.
Toho si mohli všimnout i studenti, co seděli ve třídě, protože se v celé místnosti začalo stmívat kvůli těm černým mrakům, co se na obloze začaly objevovat.
Manon a Yoshiro něco takového už zažili. V nemocnici... Na takový hororový zážitek se nezapomíná. Jen nevěděli, že je celá škola prázdná.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 2 - (Re)Start
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Start Tatra 813

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru