PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 2 - (Re)Start

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 4:49 pm

Yoshiro

Otočil se na Kisukeho s vážným, ale zároveň trošku tázavým výrazem. "Jak víš..?" Nebyl ale čas na to, aby řešil něco takového. Priorita byla jasná. "Myslím, že jí mám..!" Trošku víc přidal. "Podle všeho by měla být někde...Tady..?" Zastavil se... Ale nikde nic. Stáli teď v prázdné chodbě. "Co teď?!" Zakřičel skoro zoufale.

Suki

Žena přišla trochu blíž. "Něco k smíchu?" Suki se sice nesmála, ale ta žena jako by to na ní viděla. "Tohle byla ta chyba, o které jsem mluvila." Řekla dost drsným hlasem a foukla před sebe. Jeden z mečů Suki probodl břicho. Bolest, kterou teď Suki cítila, se nedá moc dobře popsat, ale byla neskutečná. Zvláštní ale bylo, že byla plně při vědomí a necítila vůbec, že by její tělo chtělo nějak upadat do bezvědomí.
"Trošku si s tebou pohraju, než tě zabiju." Dodala ještě a prohlížela si jeden ze svých nalakovaných nehtů.

Manon / Minato

Muž se opřel o zeď a podíval se na Minata. "Překážíš. Ale je velice pozoruhodné, že se ještě držíš na nohách. A to jsem se tak snažil. Hmmm...Hmmm...Hmmmm..." Udlělal krok dopředu k Minatovi a trochu se k němu přiblížil. "Heeeeeeee?" Těžko říct, proč ten zvuk udělal. Asi mu hráblo. Ale pak přiblížil svoji pravou ruku k čelu Minata a prstem ho šťouchl do čela. Nejdřív se nic nestalo. Potom se Minato rozletěl chodbou dál a asi po deseti metrech přistál na zemi. "Aaaaaaaaand scooooooores!!" Zakřičel bělovlasý chlápek komentátorsky a přitom udělal vítězný taneček. "Ok, kde jsme to skončili.." Zamyslel se a tvářil se u toho jako naprostý trotl. "Jo, aha.." Znovu se postavil do té velmi seriózní vražedné pozice, ve které byl předtím. "Yozora Manon.." Zopakoval jméno Manon a nespouštěl z ní oči. "Musíme si promluvit."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 4:54 pm

Kisuke

Yoshirovu nevyslovenú otázku ignoroval.
Iba bežal za ním, až zastali na prázdnej chodbe.
Možno tu je, iba nám niečo prekáža v tom, aby sme ju videli... Skús to ešte raz. navrhol Kisuke a rozhliadal sa okolo, aby mohol Yoshira kryť od prekvapivých útokov.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 5:01 pm

Manon

jen tupě sledovala, co se dělo. Ten chlap... byl blázen. Ne že by ji to překvapovalo.
"Hej, co to děláte?" vyjekla, když Minato odletěl. "O čem si chcete promluvit zrovna se mnou? A kdo teda jste?!" Už opravdu chtěla odpovědi aspoň na některé ze svých otázek. Ten člověk se tvářil hrozně divně a dělal divné věci, takže se necítila zrovna dobře, když se zdálo, že ho právě ona zajímá. Nemohla si pomoct, někoho jí připomínal, ale nemohla si pořád nějak vybavit koho.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 5:36 pm

Chlápek Manon pořád neodpověděl. "Počkat.." Řekl najednou nečekaně. "Ty si mě nepamatuješ?" Postavil se do zamyšleného postoje a přemýšlel nad tím, jak by jí mohl vybavit sám sebe. "No..Potkali jsme se tenkrát v nemocnici..A taky tenkrát když.. To je jedno! Máš si mě pamatovat! Sakra.." Poškrábal se na noze a opřel se o zeď. Vzdychl. Vypadalo to, že je trochu smutný a naštvaný. "Možná bych ti mohl říct svoje jméno, abys na mě už nezapomněla. Jmenuju se. Hosentsu Ryuuka..." Chvíli měl v obličeji dost vážný výraz. Pak se začal smát. "Ne, dělám si srandu, ten je přece mrtvej.. Z mrtvých bych si neměl dělat srandu.. Tak znovu.. Jmenuju se, Hotake Shizuka.." Pak se znovu začal smát. "Počkat, to byl tvůj bratranec! Určitě citlivý místo, soráč." Rozhodně se dobře bavil a měl z toho radost. "Ne.. Můžeš mi říkat Akihiro. Jestli teda chceš." Ani nečekal na to, co Manon řekne. "Jo a málem bych zapomněl. Máme hosty!" Luskl prsty a kousek od Manon se zničehonic objevil Yoshiro a Kisuke.

Yoshiro

Byl trochu překvapený z toho, jak se najednou objevil na chodbě, kde byla Manon s Minatem. Ale rozhodně se nezlobil. "Manon! Jsi v pořádku?!" Vykřikl starostlivě a rozběhl se k ní.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 5:49 pm

Kisuke

Zrazu sa pred Kisukem objavila tá holka, ktorú stále nepoznal menom, ale vďaka Yoshirovmu výkriku usúdil, že sa asi volá Manon. Druhého spolužiaka ani nejak extra nevnímal.
Skôr ho zaujímal ten bielovlasý chlapík. Len tak si tam stál...
Minimálne tušil, že to bude asi ich nepriateľ, I keď, mohol sa mýliť, že.
Hej ty! To ty si spravil toto všetko? zavolal naňho.
Zároveň dufal, že Yoshro využije situáciu a prejde do Shinigami módu,
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 5:51 pm

Manon

"Já si vás pamatuju, ale to neznamená, že vím, kdo jste a co chcete," zavrčela Manon. Ten divnej chlap jí začínal trochu lézt na nervy. Choval se jako šašek a zároveň je všechny málem zabil, to byla nejhorší kombinace. Když se představil jako Ryuuka, Manon zpanikařila. Copak si ho nepamatuje? Nebo se po smrti stal něčím takovým? Ne... to si jen ten baka dělal srandu. Haha. Manon to moc nepobavilo, ani to s Shizukou.
"Ne, nechci, chci vám říkat Tomma-sama," zamračila se na něho. V tu chvíli luskl prsty a odnikud se objevili Yoshiro a ten nový, kterého neznala Manon jménem.
"Jo, jsem v pohodě," usmála se na Yoshira, i když ne moc upřímně, jelikož ten blbý vtip o Ryuukovi a Shizukovi jí prostě nesedl moc dobře. "Jsem ráda, že vy dva taky," dodala. Byla to pravda. Aspoň o některé už si nemusela dělat starosti... no, ne že by tahle situace byla nějak růžová nebo že by Yoshiro vypadal po prohození stropem nějak krásně a zdravě, ale aspoň něco.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 5:57 pm

Suki

Překvapeně sebou cukla. Jak mohla poznat, že se směje? Tohle nebylo dobré, tohle vůbec nebylo dobré. Já... já se přeci...! Chtěla se bránit proti jejím slovům, ale marně a zřejmě pozdě. Jeden z mečů jí projel břichem a ona skončila na zemi. Tedy, na kolenou, aby bylo nedošlo k omylu. To kvůli té bolesti, nedokázala se udržet pevně na nohou, ale jak se skácela dolů, přišlo jí divné, že jako první jí neskolil třeba takový infarkt, ne-li bezvědomí! Teď měla chvíli co dělat, aby se nějak srovnala s tou nesnesitelnou bolestí.
Takže vy.... ráda hry? Pronesla staženým tónem. Nechcete... zkusit něco... fér play? Zase na moment zmkla a opět pokračovala. A k...do vůbec jste? Rozhodně ne nikdo,.... z této školy...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 6:02 pm

Akihiro se zasmál nad Kisukeho otázkou. "Samozřejmě. Bavil ses?" Zasmál se. Když Manon řekla, jak by chtěla Akihirovi říkat. "Posluž si, jestli chceš. Brát ti to rozhodně nebudu.." Odfrkl ještě. Zdálo se, že se trochu urazil. Nejspíš měl pro Manon slabost. Yoshiro se zastavil vedle Manon a dost nepřátelsky si prohlížel Akihira. Ten se začal usmívat, když si všiml Yoshirova výrazu. "Ale copak? Proboha, jen jsem si s váma hrál, nemusíš se hned tvářit tak naštvaně." Yoshiro se zatvářil docela mile, ale za tím vším bylo ukryto jedno velké - bitch, please - pravou rukou chytil rukavici, která Manon trošku čouhala z kapsy a otočil se. "Kisuke!!" Hodil jí po bratrovi a sám se proti němu taky rozběhl.

Suki

Žena šla stále blíž a blíž. "A co je podle tebe fér play, slečinko?" Zeptala se, přičemž jí jeden z mečů přistál v ruce. Chystala se s ním nejspíš dokončit Suki. Ale ta hra jí bavila, takže ještě čekala na to, co jí Suki řekne.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 6:08 pm

Kisuke

Eh...
Na chvíľu zaváhal, ale potom mu došlo, čo po ňom Yoshiro chce.
Yosh! vykríkol a chytil rukavicu. Navliekol si ju a napriahol sa.
Tak toto máš za to ráno, nii-san! uškrnul sa a poriadne Yoshira udrel do hlavy. Yoshiro stále bežal, takže Yoshirove telo sa skĺzlo za Kisukeho.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 6:09 pm

Suki

Snažila se vydržet bolest, než mohla znovu promluvit. Sice neměla tolik času na nějaké usměrňování toho zranění, ale co jí zbývalo.
Zvedla pohled opět na ženu, co se jaksi odmítala představit. Každá hra... má pravidla... Utichla. ...pak je to fér play, když jsou pro obě strany stejné... Znovu nahodila grimasu netající bolest. Doufala ale, že ještě nechce nic udělat, protože měla v úmyslu dál pokračovat.
Kdyby js... jste mi dala jed....en meč a... sobě nechala... nechala taky jeden.... bylo by to... fér play... co říkáte?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 6:21 pm

Yoshiro

Dostal ránu a jeho tělo sletělo někam k zemi. Yoshiro teď stál ve svém shinigami hábitu vedle Kisukeho, držel se za nos a vražedně se na něj díval. "Jsi idiot! Víš jak to bolelo?!" Napřáhl se a taky Kisukemu jednu majznul, aby mu to vrátil. "No.. Dobře." Otočil se konečně na Akihira. "Myslím, že bys měl všechno vrátit do normálnu, jestli nechceš přijít k úrazu." Řekl trochu nejistě, ale drsně. Akihiro se zasmál. "Ale no tak, Yoshiro-kun, oba víme, že bych tě mohl zabít pohledem. Vím o tobě všechno, o tvých schopnostech. Vždyť to ode mě máš tu sílu, kterou tolik nechceš použít. Stejně tak Manon-san a ten třetí." Mluvil pořád trochu uraženě, ale stejně se asi bavil. Yoshiro byl překvapený, když Akihiro zmínil 'tu sílu'. Takže za tím stál on?! "Zmetku!" Vykřikl Yoshiro a vyřítil se na Akihira. Ten ale Yoshirův útok vykryl rukou, a pak Yoshira srazil k zemi pěstí. "Smutné. Tolik se snažíš udělat dojem na slečnu a ono nic, co?" Zasmál se pobaveně.

Suki

"Oooo!!" Růžovovlásce se ten nápad líbil. Suki byla zraněná, tak stejně nemohla nic udělat a určitě to bude sranda! Většina mečů zmizela. Zůstal tam jen jeden. Ten, který měla Suki v břiše. "Tak, já mám jeden meč, ty máš jeden meč. Dám ti deset vteřin, pak ti useknu hlavu." Rozhodně to nebylo moc fér, ale tak asi lepší než nic ne?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 6:31 pm

Kisuke

Kisuke sa zaškeril, ale rázom schladol keď aj on dostal ranu.
Ty si si začal... povedal urazene.
Tu silu? Čo tým myslí? Shinigami silu? Yoshiro povedal že si to nevybral... Takže aj Manon a "ten tretí" sú Shinigami? Ktovie... rozmýšľal Kisuke.
Každopádne ho moc nepotešilo ako ten individuál dostal Yoshira na zem jednou rukou.
No tak Yoshiro! Vzchop sa sakra! zavolal naňho Kisuke. Vzchop sa a nakop mu zadok!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 6:33 pm

Kyoya

Chvíli jsem ležel na posteli, ale nic se nedělo... SESTRO?! SESTRO?! začal jsem řvát a čekal, kdy přijde sestra. Potřeboval jsem se odsud dostat, ale ani jsem pořádně nevěděl kam se mám dostat. Chtěl jsem se sestry optat, kdo mě sem přinesl a proč. Pak mi ale blesklo hlavou. Rovzpomněl jsem se na to, co se stalo, teda letmo. Než došla sestra, tak jsem se oblékl a učesal se. Nakonec sestra dorazila. Jsem v pohodě už... jen chci vědět, kdo mě sem přinesl a proč, co se mi stalo? řekl jsem jí...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 6:45 pm

Minato

Když se před nějakou tou chvílí proletěl přes půlku chodby a zabrzdil se až u skříněk, netušil, co všechno se před ním tještě mělo ukázat. Ten chlápek nějakým podivným způsobem přivolal Yoshira a Kisukeho. Vypadalo to vcelku... magicky. Jenže tím to nekončilo. Když schytal Yoshiro strašně Kawai, červenou rukavičkou, rozdvojil se! Minato nevěděl co to bylo, prostě to z jeho pohledu vypadalo jako rozdvojení. Ten původní Yoshiro padl tlamou na zem, ale ten druhý na sobě měl kimono a u pasu měl katanu. "Hej Yoshiro... zapoměl sis svélknout pyžamo!" zavolal na něj, aby trochu uvolnil napětí.
Když se opět postavil na nohy, všiml si své skříňky. Měl v ní své "nádobíčko", které mohl použít v boji i kdž omezeně. Okamžitě tedy vlezl do skříňky a vyhrabošil svůj bokken. Následně se rozeběhl zpět k ostatním i přes mírnou bolest v oblasti hrudi, kde se mu začala objevovat modřina. Ještě, abych dodal, tak jeho vršek oblečení tvořilo pouze jeho tričko, které mělo přes záda velkou trhlinu. Mezi tím se Yoshiro odporoučel k zemi. I když to byl Minatův spojenec, musel se Minato zasmát. Nikdy neviděl tak špatně vedený útok za pomoci katany.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 6:55 pm

Yoshiro

Pořád ležel na zemi a jenom otočil hlavou na Kisukeho. "Ono to není tak lehký, jak to vypadá!!" Zavrčel naštvaně. Pak se otočil na Minata. "Čemu se směješ, Nakamuro?!" Akihiro zakroutil hlavou a odkopl Yoshira pryč. Ten ale ve vzduchu získal zpátky svoji stabilitu a udělal salto dozadu, díky kterému pak dopadl na nohy. Otřel si krev, která mu tekla z poraněné tváře. "Nebreč, Kanashimi!" Yoshiro aktivoval shikai. Kolem pravé ruky se mu omotala stuha, která trčela z konce zanpakuto a čepel se obalila černým reiatsu, které připomínalo inkoust.
Akihiro jen tleskl. "Bravo."

Sestra

Koukala na Kyoyu jako na zjevení. Ležel tu docela dlouho v kómatu a teď se najednou probral a rozhodl se odkráčet si? No tak to teda ne! "Zpátky do postele!!" Zakřičela na něj. Co si myslel, floutek jeden! Tohle nebyla žádná hra. Vůbec nereagovala na jeho otázku o tom, kdo ho sem přivedl. First things first.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 6:59 pm

Kyoya

Podívejte se, jsem naprosto v pořádku... ale dobře, lehnu si... jen mi řeknte, kdo mě sem dovedl a co se mi stalo zkusil jsem trochu diplomacie. Pořád se nabízela možnost proměnit polštář na palici a uvést sestru do bezvědomí Ionským nervovým chvatem. Prozatím tomu budu říkat plán B. Třeba diplomacie zabere. Ale i ta bolest hlavy ustupovala, takže to snad fakt bylo dobrý. Mezitím jsem se položil zpátky na postel, aby sestra viděla, že svojí část dohody myslím vážně...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 7:00 pm

Kisuke

Okolo Kisukeho prefičal Minato.
Eh... hej! Tento tu je tiež Shinigami? spýtal sa Kisuke zmätene.
Koľko vás tu sakra vôbec je?
Yoshiro konečne aktivoval Shikai...
Fajn Yoshiro, teraz mu nakop prdel! povzbudil ho Kisuke.
Trocha dosť ho však znepokojoval ten podivín s klackom... Nevyzeral ako Shinigami... Ale predsa musel vediet čo robí. Nikto by nebol taký idiot, že by sa vrhal na niekoho takého s klackom v ruke a nevedel čo robí...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 7:09 pm

Suki

Asi se radovala před časně, když zaslechla takový ten udivený pazvuk. Rozhodně totiž nečekala, že ta ženská jí nechá zrovna ten meč, co má ona v sobě. Prostě skvělé, ale lepší, než předtím. Jen svou smrt nijak nepřiblížila, ani neoddálila, což měla taky jednu dobrou a jednu špatnou podstatu.
Ksó.... Krvelačná na růžovou panenku... Proběhlo jí hlavou, ale němal moc času se zabývat takovými detaily. Chňapla po meči a buď se sama zabije dřív, nebo si získá obranou trochu času. Ano, vytáhla ze sebe zbraň, seč to nebylo absolutně nic příjemného. Stále se nemohla úplně postavit. Přesto se s velkou námahou alespoň trochu skrčila stojmo, aby se mohla nějak bránit. Kecám, když jde člověku o život, díra v břiše je malá překážka. Zvláště, když se jedná o Suki. Využila toho, že ta nepředstavená osoba byla tak blízko a s rozmachem se s vynaložením mnoha sil ohnala po ní.....
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 7:25 pm

Yoshiro

Napřáhl se s tím, že proti Akihirovi vypálí svůj základní shikaiový útok, ale něco ho zastavilo. "Ah..Takže se přece jen setkáme.." Řekl Yoshiro dost divným hlasem. Jeho levé oko se začalo zbarvovat do černé barvy. Yoshiro už nemohl ovládat svoje tělo. "Ne!! Vypadni!!". "Zavři hubu, Yoshiro a pěkně se vyspi. Já se o to postarám." Těžko říct, co se stalo, ale nejspíš byla oslabena Yoshirova vůle! Bál se toho, jak moc je Akihiro silný a tak dal možnost svému vnitřnímu nepříteli, aby získal kontrolu nad tělem. U levého oka se Yoshirovi začala skládat maska.
Sekl mečem přímo proti Akihirovi. Vyletěla proti němu inkoustová vlna ve tvaru vztyčeného prostředníčku. Akihiro se tvářil překvapeně. Když do něj útok narazil, proletěl zdí někam ven.
Sám Yoshiro byl teď uzavřený ve svém těle a nevěděl, co má dělat. Manon už ho jednou zachránila tím, že k němu mluvila a nenechala se přemoci tím zlým hollowem, co Yoshira ovládal.

Sestra

Docela váhala. Nevěděla, jestli má Kyoyovi věřit to, že zůstane ležet nebo ne. Ale co. Podívala se na papír, který měla v ruce. Byly tam všechny záznamy o Kyoyovi a i to, kdo ho sem přivedl. I s telefonním číslem. "Pan Ruyichi Yoshiro. Přivedl vás sem, že prý jste zakopl a udeřil se do hlavy o kámen." Odpověděla mu.

Suki

Ženská hravě uskočila a sekla po Suki. Zranila jí na krku. Bylo to docela vážné, protože Suki spadla na zem a měla rozmazané vidění. Ženská přišla blíž. "To nemělo dlouhé trvání, že?" Napřáhla se...
V ten moment začal Suki svítit její náramek, co dostala od mámy krátce před tím, než zemřela. Suki nevěděla, co se děje, ale náramek zmizel a místo něj se Suki v ruce objevil zlatý šermířský meč. Zároveň kolem ní svítila zvláštní zlatá aura a všechny zranění, která utrpěla, byly pryč. "Co to má znamenat?!" Vykřikla ženská.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 7:35 pm

Minato

Nevšímal si Yoshirovy divné proměny, mířil přímo na toho divného chlápka. Díky tomu, že byl běžec a šermíř již dost velkou řádku let, zhodnotil postoj nepřítele a pak vyrazil bokkenem kupředu. Provedl přímý sek odspodu, takže měl v úmyslu praštit protivníka do brady. Jakmile by se uhl tomuto zásahu, provede změnu a přesně mířenými pohyby zaútočí špicí ve velké sprše úderů na hlavu protivníka. Řekněme, že i se dřevěným párátkem se dalo vypíchnout oko a na to nyní spolíhal. Jeho údery byly narozdíl od Yoshira rychlé a přesné. Zdálo se, že tyto útoky neměli smysl, jelikož pak se mu kolem hlavy prohnala vlna černého hnusu a odpálila jeho protivníka kamsi do kytiček.
Prudce se tedy otočil na Yoshira a důkladně si ho prohlédl: "Jak barbarské... odpálit protivníka z dálky by uměl odpálit kde kdo..." Zastával totiž názor, že v souboji, by měli bojovníci stát tváří v tvář a ne se odpalovat ze zadní linie.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 7:36 pm

Suki

Zdálo se jí to jako pošetilé, ale bylo to pade na pade. AlespoŇ to si pořád říkala, ale její přesvědčení se rozplynulo, skoro, jako její vidění po zásahu. Ale pak se stalo něco, po čem by rozhondě tipovala, že sní. Možná že už také byla v bezvědomí a tohle se dělo jen v její hlavě, ale přeci....
S pootevřenými ústy hleděla na zlatě lesklou zbraň, jenž svírala v rukou. Navíc... už necítila žádnou bolest od zranění. Vlastně, žádná neměla?! Pomalu se s údivem zvedla. Ani s rovnováhou nyní neměla problém.
Pousmála se. Že se naučíš hrát fér play... Hlesla a ohlédla se na ženskou, co jí chtěla nelítostně stít hlavu jako nějaký kat. Sevřela v ruce zbraň a pak jí pozvedla proti ní a párkrát s ní máchla. Po té se začala s tímto přibližovat.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 7:46 pm

Manon

Nemohla říct, že by byla překvapená. Ono se to dalo čekat. Jen co se objevil Yoshiro, už se strhl boj. A ostatní, tedy Minato, samozřejmě nemohli zůstat pozadu. Jako by snad něčemu pomohlo, že se budou snažit mávat párátkama na supersilného kouzelníka, který může podle všeho trhat podlahu na kusy, vyvolávat monstra a nechávat mizet a objevovat se věcí dle libosti. Ale tak ať si hrajou, když se jim chce. Manon jen v duchu vrtěla hlavou a odtahovala Yoshirovo tělo na nějaké klidnější místo, kde ho s trochou štěstí nikdo nepodupe. Když potom Akihiro promluvil o jakési "síle", které Yoshirovi, jí a Kyouyovi (jak pochopila) dal, trochu ji zamrazilo. Doufala, že o tom už nikdy neuslyší... ale to se zřejmě mýlila. A znova - bezhlavé útočení ho určitě přesvědčí, aby jim řekl, co to s nimi provedl a jak se toho zbavit, no jistě, jak jinak. Bohužel se zdálo, že jako na zavolanou se ta neznámá síla opět Yoshira hodlala zmocnit. Manon cítila, že se jí chce zoufalstvím brečet a probudit se z tohohle zlého snu! Ale zdálo se jí, že ten bělovlasý šílenec si s nimi jen hraje, nechtěla se připojit do takového boje, dokud nevěděla, na čem doopravdy jsou. A taky ani nevěděla jak. Jen vše sledovala z povzdálí a přála si být někde úplně jinde, v jiném světě, kde se nedějí pošahané shounen-manga-style věci.
"Yoshiro, dost... nemá to cenu..." vzlykla bezmocně, protože věděla, že není nic, co by mohla říct, aby se svět začal ubírat směrem, jaký si přála.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 7:55 pm

Kisuke

Kisukeho totálne zamrazilo, keď videl čo sa stalo s Yoshirom...
Nie... nie nie nie nie... Nemôže to ovládať...
Už nebola ina možnosť. Yoshiro stratil kontrolu, bolo to jasné. Ten týpek s bokkenom to nemohol zvládnuť sám, to Kisuke usúdil z toho ako sa snažil zaútočiť na bielovláska... A Manon nič nerobila a asi ani nemienila.
Hej ty... Manon! zavolal Kisuke na Manon. Hodil pred ňu rukavicu, ktorou predtým vrazil Yoshirovi.
Napáľ to do mňa. povedal s odhodlaním v očiach.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 8:00 pm

Minato

Vypadalo to, že by s Yoshirem mohli být jakési problémy, podle zděšení lidí okolo. Jenže měl jakýsi pocit, že ten vedle stále nebyl mrtvý. "Postarejte se o Yoshira, já se podívám na toho panáčka vedle," zamumlal a proskočil zdí za tím blbounem, kterého Yoshiro předtím tak krásně odpálkoval. V očích měl odhodlání ochránit ty, co byly ve škole s ním. Přeci jen to nebyl žádný lidský looser... byl to Lev!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 8:09 pm

Kyoya

Tak prosím, pokud můžu požádat, rád bych "panu Ruyichimu" zavolal. Chtěl bych mu poděkovat za to, že byl tak hodný a přinesl mě sem. Přeci jen to byla jen rána do hlavy, neumírám, ne? řekl jsem. Můj mobil totiž zřejmě někdo ukradl... zamručel jsem, ale dál jsem ležel, aby sestra snad nepojala podezření, že hodlám co nejdříve opustit nemocnici...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 2 - (Re)Start
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Start Tatra 813

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru