PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 2 - (Re)Start

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 8:09 pm

Manon

civěla na Kisukeho.
"Prosím?" zeptala se nechápavě. Uvažovala, že by mu asi měla vysvětlit, že tohle není kouzelná rukavice a že to funguje pouze na určité specifické osoby, kteří byli zároveň smrtelníci a shinigami... Nakonec ale usoudila, že by to zabralo moc času a nebylo by to dostatečně názorné, takže pokrčila rameny, navlékla si rukavici a dala Kisukemu pecku čenichovku. To bude nejjednodušší vysvětlení, jaké může dostat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 8:19 pm

Kisuke

Kisukeho bezvládne telo dopadlo na zem... No čo, bola to poriadna rana, každý by po takej odpadol.
Avšak...
Kisuke bol nad svojim telom a na sebe mal čierne kimono, také isté ako Yoshiro. Trocha si popraskal krk.
Dik! poďakoval sa Manon s poúsmevom.
Vytiahol nejaký nevinne vyzerajúci meč.
Tak sa zbavíme tej masky, Yoshiro! zakričal naňho aby upútal jeho pozornosť. Čas deštrukcie, Gig! povedal a natiahol ruku s mečom hore. Meč sa mu pomaly zasunul do rukáva.
Tak poď Yoshiro! vyzval ho so spustenými rukami a bez zbrane v ruke.

Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 8:35 pm

Manon

Spoiler:

Tohle nečekala. Co se to sakra dělo?! Kdo byl ten kluk? Jen zírala, když si to šel vyřídit s Yoshirem. Měla by být ráda, že to snad díky němu dopadne dobře, ale ve skutečnosti měla zcela iracionální pocit žárlivosti! Dřív to byla ona, kdo Yoshirovi pomáhal od zlých sil, a teď je tady na to nějaký jiný poskok?! Cítila se tak smutně zbytečná... ach, krutý světe... Někteří lidé prostě nevědí, co chtějí. Manon byla rozhodně jedna z nich.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 8:45 pm

Hollow Yoshiro

Jako by slova Manon vůbec neslyšel. Nereagoval na ně. Až po chvíli se na ní otočil a usmál se. Dost hnusně, nutno říci. Už se chtěl vydat dolů, když v tom se stalo něco podivného. Yoshirův bratr Kisuke se nějakým způsobem taky proměnil na shinigamiho a dokonce to vypadalo tak, jako by aktivoval shikai.
"Hmm." Rozhodně to vypadalo zajímavě. Hollow Yoshiro si chtěl původně pohrát s tím chlápkem, co je tam otravoval, ale teď tu byl Kisuke a chtěl se vytahovat. Tak proč toho nevyužít? Odrazil se a zamířil si to přímo ke Kisukemu. Napřáhl se a brutálně sekl, když se přiblížil dostatečně blízko. Stuha, která byla omotaná kolem ruky, se rozmotala a zamířila ke krku Kisukeho.

Sestra

Přikývla. "Váš mobil nikdo neukradl, je támhle ve skříni. Vypnutý a taky tak zůstane. Nesmíte tu používat mobilní zařízení, je to zakázáno. Můžete volat z pevné linky, která je na chodbě. Pokud mě teď na chvíli omluvíte.." Sestra prostě odešla. Byla to stará ženská, která si asi potřebovala dát hašlerku nebo tak něco. A nejspíš jí neměla u sebe.

Suki

Ta růžovovlasá ženská vůbec nevěděla, co se tu děje. Suki byla tak bezmocná a najednou tu máchala zlatým mečem, který nevypadal vůbec jako nějaká hračka pro malé holky, jako Suki byla! Aspoň z pohledu té ženy. S naštvaným výkřikem sekla jedním ze svých mečů, aby vyrazila útok Suki a mohla tím pádem zaútočit na její nechráněnou hruď.

Minato

Akihiro se zvedal ze země zrovna v momentu, kdy se Minato rozplácl vedle něj. Zasmál se mu, měl menší zranění z toho Yoshirova útoku, ale nejspíš nic vážného. "Chlapec s dřevěným mečem. To tu ještě nebylo. A to jsem za těch pár set let už leccos zažil." Postavil se do dost komicky vypadající obranné pozice. "Tak se ukaž." Řekl výsměšně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 8:50 pm

Minato

Jakmile dopadl vedle toho chlápka, mírně se pousmál. "První a poslední, kterého s dřevěným mečem uvidíš!" zavrčel a zaujal svojí bojovou pózu. Následně se lehce odrazil z levé špičky nohy a vyřítil se ve vysoké rychlosti na svého protivníka. Byl dost rychlý, ale ne díky nadliským schopnostím, ale díky tvrdému tréninku svých lidských možností. Bylo mu jedno, že ten týpak jednou ranou složil Yoshira. Už jen ta jeho obranná, komická pozice byla divná. Proto zaútočil pár jednoduchými tahy. Nejprve směřoval útok na ruce, aby zamezil vytažení katany, následně uhl a výpadem vpřed zaútočil plnou silou a vahou na nepřítelův krk.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 8:53 pm

Kyoya

Kývnul jsem, počkal až sestra odejde a pak si vyndal mobil ze skříně. Zapnul jsem ho. Prima... trocha baterky ještě zbylo. **** napsal jsem pin. Našel jse v seznamu Yoshira a klikl na zelené tlačítko se sluchátkem. Ani jsem nevěděl proč, ale asi jsem prostě byl líný vstávat z postele. Otázka byla jenom to, zda to vezme. Ten psychopatický megaloman určitě dělá bůhvíco. Porozhlédl jsem se po nemocnici, vůbec se mi tu nelíbilo. A nabíječku jsem tu neměl, asi bych měl tou baterkou šetřit.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 9:00 pm

Kisuke

Sledoval ako sa k nemu Yoshiro blížil...
Ok, hlavne mu nesmiem ublížiť... snáď bude toto stačiť.
Yoshiro teda sekol a Kisuke to vykryl rukou... Aspoň to tak vyzeralo, ale Yoshirov meč narazil do niečoho omnoho tvrdšieho ako len ruka. Yoshirov úder bol dosť silný na to, aby Kisukeho rukáv na jeho Shihakusho odletel... A tak sa ukázalo, že Yoshirov útok zastavila dosť hrubá vrstva kovu ktorá pokrývala presne tú časť kde Yoshirov útok dopadol...
Stuha, ktorá mierila na Kisukeho krk sa dočkala podobného osudu... Okolo Kisukeho krku sa totiž zrazu objavil pevný kus kuvu, ktorý na Kisukem perfektne držal a krk mu dokonale chránil.
Kisuke natiahol ruku... vystrčil ukazovák a rozmachol sa krížom cez Yoshirovu tvár, akurát tak, aby to preseklo jeho masku a nie tvár (ok, trocha mu oškrel nos). Z Kisukeho ukazováku sa totiž vynorila malinká čepeľ, ktorá stačila na to aby presekla Yoshirovu masku.
Nebol si zlý... ten úder som cítil. Ale to sa dalo od Vaizarda čakať.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 9:15 pm

Suki

Byla vykulená stejně, jako ta ženská, ale narozdíl od ní jednala rychle. Inu, dlouho to nebylo v její prospěch, ale spoleéhala na to, že ona osoba je mnohem víc vyvedená z míry, než ona. Jí totiž teď šlo o to přeží, kdežto tamta bojuje jen tak pro srandu králíkům.
Instinktivně udělala úkrok vzad, když byl její útok odkloněn a rychle se vrhla znovu, tentokrát do obrany. Tohel bylo prostě něco dost podobného jejímu oblíbenému šermu a tak jí nedělalo moc velký problém, se zvavit oné útočící čepele. A aby toho nebylo málo, obtočila párkrát svou čepel o tu nepřátelskou a pak trhla stylem, že jestli nedržela protvnice svůj meč, musel být odmrštěn z jejích rukou a následně prudce bodla vpřed.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 11:35 am

Akihiro

Ani nebylo potřeba uhýbat. Prostě chytil Minatuv meč do ruky při jeho prvním seknutí. Když bokken držel, přitáhl si Minata k sobě a podíval se mu dost z blízka do očí. Hloupě se zasmál a kopl Minata do břicha, čímž způsobil to, že se Minato opět proletěl vzduchem. Akihiro pořád držel jeho bokken. Prohlédl si ho a potom ho hodil Minatovi. "Zkus to znova." Zakřičel na něj.

Kyoya

Mobil vyzváněl, ale nikdo ho nebral. Buď ho Yoshiro ignoroval a nebo dělal něco strašně důležitého jako ....

Hollow Yoshiro

... Bylo to těsné, ale zaklonil se dozadu tak akorát na to, aby se vyhnul Kisukeho útoku proti jeho masce. Hned na to využil postavení, ve kterém byl a napnul se tak, že vršek těla vymrštil směrem proti Kisukemu, tomu dost napomohl fakt, že měl kolem krku uvázanou stuhu, takže se mohl přitáhnout. (napamatuju se, že by Mike psal, že by se ta stuha neuvázala :3) Tím získal docela velkou rychlost na to, aby provedl nepříjemný útok. Pravou rukou, ve které držel meč zamířil proti Kisukeho noze. Chtěl vyzkoušet, jestli má chráněné celé tělo a jestli se třeba obrní jen jedna část a druhá část tím pádem zůstane nechráněná.

Suki

Stálo se to rychle. Ženská najednou neměla v ruce svůj drahocenný meč a k tomu všemu měla Sukiin meč bodnutý v břiše. Podívala se na to s dost nechápavým výrazem. Nerozuměla tomu. Co se stalo? Zachrání jí teď Akihiro? Z úst jí vytekl pramen krve. Ještě měla ale dost sil na to, aby šla proti Suki. Tím ale zvětšovala ránu, kterou jí Suki způsobila a měla její meč ještě víc hlouběji v sobě. Udělala ještě jeden krok a byla probodnutá skrz na skrz. Byla ale dost blízko k Suki, aby jí mohla chytit pod krkem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 11:39 am

Kyoya

Napsal jsem Yoshirovi SMS ve tvaru "Dostaň mě z nemocnice, nebo tě do ní dostanu!" a pak jsem mobil radši vypnul. Nechtěl jsem naštvat sestru. Pak mě to ale přestalo bavit. Znova jsem se oblékl a zašel za sestrou. Nerad ruším, ale dejte mi podepsat reverz... nic proti, ale nechci tu už zůstávat, nic mi není a fakt mě psychicky vyčerpává tady ležet... řekl jsem. V druhé ruce jsem svíral tužku, připraven jí proměnit na něco, čím bych sestru mohl ... ovlivnit
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 11:50 am

Kisuke

Dopekla... Neser ma...
Brnenie z jeho ruky zmizlo a objavilo sa na nohe.
Kisuke mal však obe ruky voľné... A tak jednou rukou chytil Yoshirovi druhú ruku, aby ho nemohol zablokovať... A druhou ho chytil za masku a pevne ho držal. Pomohlo mu aj to, že sa Yoshiro k nemu tak pritiahol...
Z dlane mu vyšlo niekoľho malých čepelí... Malo by ich byť dosť, aby Yoshirovi rozbili masku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 12:01 pm

Hollow Yoshiro

Ve stejný moment, kdy Kisukemu z dlaně vyšlo několik malých čepelí, se staly další dvě věci. První z nich byla ta, že Yoshirovi přišla SMSka, šlo to poznat z toho, že mu začal pípat mobil, který měl v kapse u svého "mrtvého" těla. A další věc byla ta, že stuhu pokrylo něco, co vypadalo jako inkoust a když se to dostalo ke Kisukeho krku, udělalo to "bum". Yoshiro odletěl několik metrů dozadu, Kisuke nejspíš taky. Stuha byla roztržená. Pořád měl nad okem kousíček masky, ale něco už zmizelo. Nejspíš se Kisukemu podařilo trochu odstranit tím útokem.

Kyoya

Sice to chvíli trvalo, ale nakonec se Kyoyovi podařilo sestru přesvědčit. Vůbec se ale nechtěla dát. Rozhodně to byl ale dobrý krok, protože sestra nevěděla, že by Kyoya mohl něco přeměnit na palici, kterou by jí rozbil hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 12:26 pm

Kisuke

Kisuke teda odletel... Nestihol totiž zareagovať. Pomocou kovu si stihol aspoň trocha ochránit okolie krku, ale nepodarilo sa mu tam tak rýchlo dostať tak veľa kovu... Mal spálenú kožu a to nebolo rozhodne príjemné. Našťastie to bolo povrchové...
Kisuke zbadal ešte kúsok masky nad Yoshirovým okom.
Dopekla... to sa z toho už nemôžeš prebudiť??? To nemáš ani kúsok vlastnej vôle, ty padavka?! kričal na Yoshira Kisuke, celkom naštvaným hlasom. Bol si istý, že keby chcel, Yoshiro by bol už mŕtvy... Problém bol, že mu nechcel ublížiť a také súboje ho fakt nebavili.
Trhol rukou a zo spodnej časti zápästia sa mu objavila dosť nebezpečne vyzerajúca čepeľ, ktorá bola veľká asi ako Yoshirov meč.
Už sa z toho sakra dostaň!! zakričal a rozbehol sa na Yoshira. Chcel mu dať dosť času na to, aby to mohol vykryť, preto sa naňho iba rozbehol. Jeho útok smeroval presne na Yoshirovu hlavu. A keď to Yoshiro vykryl, tak Kisukemu sa vystrčila čepeľ aj z druhej ruky, ale iba malá. A tá mierila chirurgicky presne na ten kus Yoshirovej masky, ktorý na jeho tvári ešte ostal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 12:32 pm

Kyoya

Podepsal jsem tedy reverz. Děkuju za vaší péči, ale doufám že si nevezmete osobně když řeknu, že doufám, že už se nikdy neuvidíme. řekl jsem, přehodil si přes ramena mikinu a pomlu se vydal z nemocnice. Normálně to asi nebyl nejlepší nápad, ale pochyboval jsem, že tu uměli léčit údery magií těch v černém županu. Možná bych měl zajít za šamanem... napadlo mě, ale radši jsem si zavolal taxi a řekl mu, ať mě zaveze k Yoshirovi domů...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 1:23 pm

Minato

Opět se proletěl vzduchem. Již ho to začínalo parádně štvát. Copak byl nějaké letadlo, aby pořád létal! Když mu ovšem jeho protivník hodil zpět zbraň, obratně jí chytil a zavrčel: "Nemysli si, že mě porazíš!" Znovu se odrazil vpřed, pak ale těsně než by doskočil k Akihirovi, použil druhou nohu, odrazil se z ní do boku, takže směřoval směrem od Akihira na jeho pravou stranu (Minatovu levou). Jakmile byl v dobrém úhlu, zaútočil sekem na krk opět co největší silou.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 1:34 pm

Akihiro

Tentokrát se nijak nebránil, takže Minatovi jeho sek vyšel. A trefil se přímo do krku. Nicméně. Bokken se odrazil a vyletěl Minatovi z rukou. Jako by narazil do betonové zdi. Akihiro se konečně postavil normálně. "Co s tebou je, kluku?!!" Zakřičel naštvaně a vrazil Minatovi pěstí, čímž ho znovu poslal k zemi. Vypadalo to, že rozdíl v jejich silách je neuvěřitelný.

Kyoya

Taxík přijel a odvezl Kyoyu na místo. Kyoya už měl svoje klíče. Bylo zamčeno, touto dobou byli totiž všichni ve škole. Když otevřel dveře, uviděl něco zvláštního. Když se k Yoshirovi nastěhoval, byl tam vždycky bordel, ale teď? Dům byl uklizený. Bylo to divné.

Hollow Yoshiro

Uhnul hlavou dost rychle na to, aby ho Kisuke škrábl jen na tváři. Jeho útok dlouhou čepelí nevykrýval. Použil totiž shunpo na krátkou vzdálenost a objevil se Kisukemu za zády. Zanpakuto mířil tak, aby mu jí zapíchl zezadu do krku.

Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 1:42 pm

Kisuke

Och choď už dopekla! povedal nasrane Kisuke. Vzadu na krku sa mu objavil repel-Aspire štít, ktorý... ok, bol to len ďalší Kisukeho kov. Bol vydutý tak, aby sa Yoshirova čepel nahodou nesĺzla niekde inde.
Kisuke spravil dosť nečakaný kop, kopol totiž dozadu bez toho aby sa pozrel a smerovalo to Yoshirovi presne na brucho. Nutno dodať, že si nohu troška stvrdol pomcou kovu, takže Yoshiro pravdepodobne vyvrátil raňajky... Stále lepšie, ako keby omylom trafil do otcovskej zóny.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 1:44 pm

Minato

Jakmile bokken opustil jeho ruce, zamračil se. Zdálo se, že ten týpen nebyl nejspíše obyčejný smrtelník. Takže neměl moc šancí jak se mu vyrovnat. Znovu vzal bokken, ale tentokrát s útokem chvilku vyčkával. zavřel oči a soustředil se. Uklidnil se na úroveň, která by se dala přirovnat bodu mrazu a pak otevřel oči. Svůj pohled směřoval na protivníka, který se zdál nevrlý. Pomalu chytil Bokken do obou rukou a vyrazil vpřed. Chystal se mu zasadit úder, který se řadil pod Kendo a byl velmi účinný. Využil maximální rychlost, kterou mu dovolovalo jeho těla a udeřil přímo na protivníkovu hlavu úderem, kterému děda říkával Ryōdan!

Ryōdan:

Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 4:11 pm

Hollow Yoshiro

Přece jenom, v tomhle hollow módu byl Yoshiro tak trochu badass. Kisukeho nohu chytil a otočil se o 180°, potom Kisukeho pustil, čímž způsobil to, že ho prohodil zdí ven, kousek od Minata a Akihira. Sám skočil za ním. Když byl ve vzduchu, napřáhl se tak, aby při dopadu mohl zarazit čepel svého meče do nepřítele.

Akihiro

Uhnul do strany. Za normálních okolností by se mu to nejspíš nepodařilo, protože Minato byl na člověka fakt rychlý, ale Akihiro použil zase nějaké čáry máry a uhnul obrovskou rychlostí. V obličeji bylo vidět, že ho to opravdu štve. "Co si o sobě vy lidi pořád myslíte?!!!" Křičel na Minata a vytáhl katanu. Vypadala vážně ostře a nebezpečně. "Pořád se snažíte i když víte, že nemáte šanci!!" Sekl v úhlu zhruba 60° zespodu tak, že Minatovi způsobil doset nehezkou sečnou ránu na břiše. Ta vedla od pasu až k rameni.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 4:17 pm

Kisuke

Hmph...
Lakťami sa odrazil od zeme... Yoshiro naňho už letel... Ale Kisuke použil Shunpo...
Yoshiro teda doletel a zabodol meč do prázdna... A Kisuke sa zjavil vedľa neho a udrel ho do zbytku masky päsťou, obalenou len tenkou vrstvou železa, aby mu nerozbil hlavu.
Všimol si aj Minata, ako odhodlane bojuje proti tomu bielovláskovi... Ale nemohol nič spraviť... Bolo mu jasné, že by asi nevzládol Yoshira aj bielovláska naraz... Musel to s Yoshirom už ukončiť!

Naposledy upravil Mike dne Tue Jan 31, 2012 4:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 4:21 pm

Minato

Najednou... prostě ten blbeček probleskl a objevil se o pár kroků vedle, takže celý jeho úder byl k ničemu. Mezi tím kus od ních dopadli dva troubové v pyžamech a prali se dle svého. "Myslíme si... že je potřeba ochraňovat to co je nám drahé!" pronesl chladně a sledoval tasení katany. Než stihl zareagovat, protivník švihl a on ucítil, že se jeho krev vydala na procházku. Byl to strašný pocit. Nikdy nebyl takto zraněn. Sem tam nějaká zlomenina, šrám, ale nikdy ne zářez přes nějakou část těla větší jak 30 centimetrů. Hluboce začal oddechovat a jeho ruce se začali třást. Věděl, že nejspíš zemře, ale pokuď nedá šanci ostatním, aby aspoň utekli, tak by byl úplně k ničemu. "Snažíme se... protože je to nutné, ty idiote!" zavrčel a vyrazil se zbytkem sil kupředu, aby toho zmetka pořádně zaměstnal. Jelikož již tasil katanu, tušil, že mu Bokken bude k ničemu, jelikož ostří meče, dokázalo dřevo roseknout jako papír. Ale musel něco dělat!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 4:30 pm

Akihiro

Ten člověk byl úplnej idiot. Akihiro nechápal, co si o sobě myslí. Pořád žvatlal nějaký blbosti. "A myslíš si, že je ochráníš tím, že tu teď chcípneš?!" Zakřičel na Minata a rozběhl se proti němu. Když byl dostatečně blízko, vyskočil a kopl ho do hlavy. Když Minato spadl na zem, tak mu Akihiro šlápl na hruď. "Co říkáš? Opravdu si to myslíš? Můžeš jim získat kolik času budeš chtít, ale všichni jsou stejně uzavření v realitě, kterou jsem vymyslel. Jedinej způsob, jak je odtud dostat je donutit mě, abych jí zrušil a nebo mě zabít. " Klekl si na tu nohu, kterou stál na hrudi a začal Minata mlátit pěstí do hlavy. "Přestaň si hrát na hrdinu!!!" Křičel na něj.

Hollow Yoshiro

Uhnul tak, aby mu Kisuke netrefil kousek masky, ale schytal to do obličeje, takže se snesl k zemi a udělal asi dva kotrmelce dozadu. Na konci se vymrštil na nohy. Zůstal stát na místě. Vypadal docela pobaveně, protože se usmíval. Takový trochu troll face. "Nemůžeš se pořád trefit. Není to trochu otravný?" Zeptal se a pokrčil rameny.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 4:46 pm

Minato

Nevypadalo to s ním vůbec dobře, byl posekaný, podupaný a kdo ví co ještě. Když mu ten magor ještě začal mlátit do hlavy, začínal pomalu ochabovat. Nebylo to vážně příjemné. Už to viděl, jak bude mít spoustu modřin po obličeji. Navíc, jelikož mu stál na mírně rozseklé hrudi, bolelo to ještě víc. "Jestli je to jediný způsob... pak tě zabiju!" ozval se chraplavý hlas z podpěsti. Pomalu pozvedl ruku s Bokknem a zablokoval další úder, který měl přijít. "Proč bych si neměl hrát na hrdinu?! Aspoň něco zažiješ než chcípneš!" Jeho hlas byl sice slabý, ale odhodlaný. Ovšem, kdyby byl někdo v jeho kůži, tak by poznal, že mele z posledních sil.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 4:47 pm

Suki

Říká se neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil, ale ona byla teď tak zmatená tím vším, že to nerespektovala. Kor, když se ona žena začala přibližovat. To už ale neměla Suki v obličeji vítězoslavný pohled, nýbrž krapet překvapený. Chce se... nechat zabít? V duchu s toho už byla pěkně nesvá. Jediné, co by teď chtěla je vysvětlení, co se tu děje. Taky se na to chtěla zeptat, než ucítila ženinu ruku na svém krku. Napadlo jí zase vyjednávat, ale při uvědomění si, jak to dopadlo minule, od této myšlenky upustila a než-li by něco říkala, pokusila se svůj meč strhnout do strany. Neměla při tom zrovna příjemný plán. Chtěla jí prostě osvobodit od čepele tak, že jí projde až bokem, ale kdyby to ne, při nejmenším jí zvětší tu ránu. Třeba pak pochopí, že by se měla pakovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 4:56 pm

Kisuke

Ano. Ano je. pripustil Kisuke.
Kútikom oka zachytil ako Akihiro ničí Minata... Potom sa opäť pozrel na Yoshira.
Ten chalan nemá šancu... Ale Yoshiro ma nepustí preč... Sakra Yoshiro... Musím to už skončiť... Inak ten hajzel zabije toho chalana...
Znova použil Shunpo... Jeho ľavá ruka chytila Yoshirovu pravú ruku... Pravá ruka chytila Yoshirovu ľavú ruku... Ešte sa pre istotu aj na ľavej ruke obrnil, aby ho Yoshiro nemohol seknúť...
Napriahol sa... A hlavou, na ktorej bola tenká vrstva kovu z celej sily trafil Yoshirovi do masky. Toto... už musí zabrať...!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 2 - (Re)Start
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Start Tatra 813

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru