PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 6:33 pm

Manon

Když už se rozhodla trénovat, tak nebylo co řešit! Mělo to jen jeden problém. Otec si její křížek nejspíš odnesl s sebou, když odjížděl na pracovní cestu, opět. Naštěstí na ně jezdil docela často, hlavně když se to Manon hodilo. A vracel se z nich také, když se to hodilo, říkejte si tomu kolo štěstěny... Každopádně, i kdyby si ho neodvezl, asi by bylo nápadné ho hledat v domě, i kdyby si mamka nevšimla, tak Ooji ano a byl by problém na krku, jelikož v tomhle byl s otcem za jedno.
"Hm, ale když nemám křížek, jak budu dělat luk? Pravda, jde to i bez něj, ale je to trochu náročné a... no... prostě a vůbec, uchýlíme se k tomu jako k poslední možnosti..." vedla Manon válečnou poradu se svými plyšáky ve tvaru Jigglypuffa a Psyduck. "Co když ještě někde jinde jsou nějaké Quincy... artefakty? Dá se vůbec něco víc o Quincy zjistit? Hmm..." Manon se zamyslela. "Myslím, že půjdu prohledat půdu," rozhodla se nakonec. Sice tam byla zima, takže nevěděla, jak dlouho jí toto přesvědčení vydrží, nicméně si říkala, že možná když projde nějaké věci, které tam třeba zůstaly po prarodičích nebo tak něco, něco užitečného by mohla najít, nějakou stopu... cokoli. Nešlo jí ani tak o to najít si konkrétně nějakou Quincy pomůcku pro tvorbu luku, prostě se chtěla dozvědět něco víc o svém odkazu. Oblékla se tedy teple, mamce řekla, že jde hledat svoje staré věci ze základní školy, protože se cítí nostalgicky, a vyprosila od ní klíč od půdy. Sama tam snad nikdy nebyla, jen doufala, že tam vůbec něco bude.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 6:56 pm

Kyoya

Nějak jsem se nudil. Jen bůh věděl, jak dlouho se bude Yoshi a Kisuke bavit, tak jsem je nechal, došel si pro mobil, oblékl se a šel jsem ven Ani jsem netušil kam jdu, prostě jsem vyšel ven. Pomalým krokem jsem se vydal ke zbytkům svého domu. Nejspíš bylo už všechno uklizeno, táta nejspíš už vyřídil i pojistku, ale protože hodně cestoval bylo pro něj lepší žít po hotelech a byl celkem rád, že já jsem si našel bydlení. Samozřejmě mi posílal peníze na placení, netušil, že neplatím nic, takže peněz jsem měl docela dost. Ale nějak mi to místo chybělo. S rucemi v kapsách jsem pomalu kráčel ulicemi...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 7:50 pm

Yoshiro

"Nic jsem mu neřekl. A ani to nemám v plánu. Určitě má svých problémů dost a nemyslím si, že by nám věřil." Řekl a posadil se. "Mám hlad, objednáme pizzu?" Zeptal se Kisukeho a vstal z postele. Vyrazil ke dveřím. "Ty objednej pizzu, já připravím PS3, něco bych zahrál." S tím vylezl na chodbu a zamířil si to do obýváku.
Dal ruce do kapes svých bílých kalhot a pomalu procházel chodbou. "Kisuke to musel mí taky těžký..Ale stejně bych si na něj měl dávat pozor. I kdybych chtěl, tak mu pořád nemůžu úplně věřit. Myslím, že by to pochopil.. A nejspíš je na tom stejně. Chce to čas. " Skočil na sedačku a vzal do ruky svůj bílý dualshock.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 8:01 pm

Kisuke

Kisuke prikývol, zobral do rúk mobil... Potom si uvedomil že nepozná číslo žiadnej pizzérie a tak našiel Zlaté Stránky (kecám, išiel na net) a objednal najväčšiu šunkovú, hubovú, salámovú a syrovú pizzu s olivami naviac (no čo, pizza sa zíde aj na týždeň).
Keď teda dovolal, tak mobil položil zase na stôl. Hmph... Snáď je teraz už spokojný a dá mi na chvíľu s vysvetľovaním pokoj. Chcel som sa tomuto vyhnúť...
Kisukemu však stále lietala hlavou myšlienka, že čo ak je toto fakt pasca, ktorú pripravilo Soul Society? Ale nedávalo zmysel, prečo by to robili. Kisuke sa teda ubezpečoval že to pasca nie je, a keby aj bola...
Vyzrel von oknom. Zabijem ich...
A tak teda vyšiel z izby, došiel do obyvačky. Pizza je na ceste. oznámil Yoshirovi. Jeho hlas bol trocha skleslejší ako normálne, ale ani si to nejako neuvedomil. Poobzeral sa okolo. Nechýba tu niečo...? ... Oh well...
Pozrel teda, čo Yoshiro hrá.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 8:05 pm

Yoshiro

Zatím nehrál nic. Jen si projížděl XMB menu zprava doleva a zase zpátky. Opřel se o opěradlo a podíval se na Kisukeho. "Co si chceš zahrát?" Zeptal se. Yoshiro byl docela marnej. Většinu peněz, co mu otec posílal, utrácel za takové blbosti, jako byly třeba hry. Proto doma neměl tolik jídla. Za to měl ale zase docela dost hezkou sbírku her, takže si měl Kisuke z čeho vybírat.

Kyoya

Najednou se někde naproti Kyoyovi vynořila doslova odnikud nějaká malá holčička. Křičela a brečela. Běžela přímo na něj. Vypadala dost vyděšeně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 8:09 pm

Kyoya

První reakcí byl nejspíše šok, ale rychle jsem se vzpmatoval. Nikdy jsem s dětmi nebyl moc dobrý, ale zřejmě se jí něco stalo, jinak by tak neřvala...i když u dětí to mohlo bejt cokoliv od roztržené sleziny po spadnutí lízátka na zem. Hej hej, klídek.... copak se stalo... ehm... špunte? snažil jsem se aby to znělo trochu uklidňujícně. Konečně jsem nebyl úplně bezcitný člověk
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 8:12 pm

Kisuke

Kisuke si pohľadom prešiel úctyhodnú zbierku hier... bol si istý, že to bola asi len polka, keďže druha polka bola zrejme postrácaná po celom dome...
Ok, nejaké hry čo môžme hrať obaja... Mortal Kombat, v tom nie som dobrý... RDR nie... Uncharted nie... Naruta... meh, prečo nie, som v tom lepší ako v MK...
Tak toho Naruta. rozkázal Kisuke a ukázal na Naruto Ultimate Ninja Storm 2.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 8:13 pm

Suki

Momentálně se zdálo, jako by nevnímala okolí. Ono, když někdo čte a jako že hodně čte nebo ho to baví číst a to jako že hodně ho to baví, pak se ta odpoutanost od reality může stát skutečností a nepříjemností pro zbytek světa. Každopádně, v takovém stádiu ještě nebyla.
Zrovna otáčela na další stránku, když mimo šustění stránek uslyšela tenounké, tiché zamňoukání. Ohlédla se za opěradlo a z poza trámu dveří zahlédla bílý ocásek. Ten zmizel a o pár chvilek na to se v obývacím pokoji zjevil WindStorm.
Odvrátila svou pozornost zpět ke knize, když opět zaznamenala ten zvuk. Tentokrát už byl kocourek u gauče a s opřenýma modrýma kočičimá očkama ji sledoval nevynným pohledem. Zavřela proto knihu a posadila se. Chvíli si s kocourem hleděli do očí, jako by spolu telepaticky komunikovali.
Zapomněla jsem na něco? Hlesla nevěřícně. Mňau... Ozval se WindStorm. Nasypat ti, žejo? Vzpomněla si náhle. Mňau... Bylo jí opět odpovědí, pro ní však dostačující.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 8:40 pm

Manon

"Fascinující..." vydechla Manon a zaklapla neuvěřitelně tlustou prastarou knihu, kterou našla na půdě. "Ale teď dost časopisů pro mladé táborníky a zpět k hledání!" Přikývla a pokračovala v tom, pro co přišla, i když ji něco neustále rozptylovalo - hledat odkaz jména Quincy! Ale začínalo to vypadat, že tady na půdě opravdu není nic než samé úžasné a zcela zbytečné staré krámy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 11:44 am

Kyoya

Holčička se zastavila a vyjeveně se dívala na Kyoyu. "Pomoz mi prosííííííííím~~~~~~~" Zakřičela a schovala se za Kyoyu. "Je tam velká příšera. Nikdy jsem takovou příšeru neviděla~~!" Ječela pořád. Pár lidí, co šlo okolo se smálo, jiní kroutili hlavou. Ale nikdo se nad tou scénou víc nepozastavoval, prostě šli dál. To bylo možná dobře.
Kyoya ucítil známý pocit. Už se s ním setkal. Cítil snad přítomnost hollow?!

Yoshiro

"Toho mám zrovna v mechanice." Pronesl hrdě. Byl rád, že měl Kisuke podobný vkus na hry, jako měl Yoshiro. Rozhodně to byl plusový bod pro Kisukeho. Yoshiro si takové věci pamatuje! Když zapnul Naruta, vybral hru pro dva hráče. Za chvíli se dostali na výběr postav. Yoshiro si automaticky vzal Leeho.

Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 11:52 am

Kyoya

Rozhlédl jsem se kolem, ale ostatní lidi se zdáli celkem neteční. Ale nikdo z nich zřejmě nebyl v Narnii. Tak mi ukaž kde, podívám se na to. Neboj se, nic se ti nestane... řekl jsem a snažil se jí utěšit. Nevěděl jsem sice moc věcí o magii, bylo mi ale jasné, že to může být ten typ příšery, která nás napadla než tohle všechno začalo. A bylo mi jasné, že jí nemůžu nechat volně pobíhat sem a tam. Minimálně to stálo za průzkum... ujistil jsem se, že mám svůj runový prsten, takže jsem byl plně ozbrojen...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 12:01 pm

Holčička Kyoyu chytila za ruku a začala ho táhnout do té ulice, kterou k němu přiběhla. Vypadala dost strašidelně. Těžko říct, co tam mohla tahle malá holčička provádět. Po asi 40 metrech zatočila do další ulice. Bylo tam několik rozpadlých domů a mezi nimi? Byl tam skutečně hollow. Vypadal dost neobvykle. Neměl bílou masku, byla červená, jen kolem očí měl bílé kruhy, které mezi sebou byly spojené bílou čarou. Vypadalo to trochu jako by měl brýle. Hollow byl vysoký asi 3 metry, pravou ruku měl celkem normální, vypadala dost jako lidská, ale druhá byla jiná. Místo dlaně měl obrovskou kosu! Nohy měl dlouhé, docela normální. Měl tedy dost humanoidní tvary, ale něco na něm bylo opravdu neobvyklého. Kyoya ale nevěděl co. Hollow se zarazil, když si všiml dvou příchozích postav.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 12:13 pm

Kyoya

Holčička mě dotáhla na poměrně strašidelné místo, kde se do výšky tyčilo něco, co vypadalo opravdu hrozivě. Ale pokud to nebyla součást oslavy Nového roku v Čínské čtvrti, určitě to nebylo něco, co by se mělo prohánět po ulicích. Nervózně jsem přešlápl z místa na místo. Pokud jsem to chápak dobře, tak když Yoshi bojoval, tak z něj byl duch, neviditelný pro ostatní, problém byl ten, že já byl plně viditelný a navíc jsem riskoval svoje tělo, ne duchovské. Rozhodl jsem se počkat na to, co udělá ten příšerák, potože jsem si nebyl dost jistý v kramflecích. Docela by se hodilo mít po ruce nějakou posilu...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 12:16 pm

Hollow

Sledoval Kyoyu dost hrozivýma očima. Trochu naklonil hlavu do strany, jak to dělají psi, když nechápou, co lidi dělají. Ale asi to nemělo stejný význam, protože hollow vyrazil hned na to vpřed a máchl ve vzduchu tou svou velkou prackou s kosou. Z kosy vyletělo něco zvláštního. Jako by ten sek letěl dál vzduchem přímo na Kyoyu a tu holčičku. Hollow byl ještě daleko, ale dál mířil k těm dvěma. A ne pomalu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 12:22 pm

Kyoya

To co se stalo potom byl spíš reflex, než že bych to plánoval. Strhl jsem holčičku stranou. Vypadalo to, že proti mě něco vyslal a já nechtěl testovat, jak to se mnou dopadne, kdyby mě to trefilo. To už se mezitím celá moje pravá ruka pokryla mohutnými šupinami a v dlani jsem sevřel dlouhé kopí, které jsem nastavil přímo do cesty toho příšerák. Uteč za roh, postarám se o to... řekl jsem, ale zase tak jistý jsem si nebyl. Zapřel jsem se a čekal, až dorazí, doufal jsem jenom, že nepošle další útok, to by bylo dost hloupý...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 2:51 pm

Kisuke

Kisuke si automaticky vybral Kirin Sasukeho a čakal až Yoshiro vyberie stage.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 5:11 pm

Suki

Nepřítomně kocoura pozorovala. Svěsila hlavu a podepřela si jí rukou, jako by nad něčím hluboce uvažovala. Kocour nechápavě naklonil trochu hlavu na stranu, ale jen mírně. Očekával bůh ví co. Nakonec se bezeslovně Suki zvedla a prošla futrama do chodby, kterou prošla skoro až ke konci ke koupelně, ale o chvíli před tím zatočila do vedlejších dvěří pod schodama. Tam neším zašustila a odešla odtamtu s miskou, kterou položila po sléze ke kuchyňským dveřím, avšak ze vnitř.
Jednu ruku dala v bok, druhou svěsila podél těla. Určitě to nebylo ono... Pronesla zamyšleným tónem a odlédla se po WindStormovi, který už cupital přes dřevěnou podlahu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 5:43 pm

Útok hollowa trefil přesně místo, kde Kyoya vytvořil ty šupiny. Stalo se něco zvláštního. Místo obrovského výbuchu, který by Kyoyu odhodil někam o 20 metrů dál, se útok vyslaný hollowem odrazil do země a od ní zase nahoru, jen pod dost nepříjemným úhlem, který mířil přímo na Kyoyu. Musel by dát ruku se šupinami co nejrychleji k tělu, ale i tak by to nejspíš nevykryl. Stalo se to, že ho útok trefil někam do břicha. Kyoya měl štěstí, protože ho to nerozseklo vejpůl, jen ho to pořádně bolelo. A když říkám pořádně, tak fakt pořádně.
Hollow se zastavil, asi mu došlo, že kdyby dál běžel, napíchnul by se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 8:38 pm

Kyoya

V poslední chvíli jsem se pokusil rozšířit brnění k místu, kam letěl útok... ale pozdě. Ucítil jsem bolest, jako kdyby mi něco roztrhlo vnitřnosti Nic příjemého. Co nejrychleji jsem prodloužil kopí tak, aby zasáhlo toho šmejda, pokud okamžitě nevyrovnám, tak jsem mrtvej. A já jsem nehodlal umřít takhle brzo! Prostě ne! Na to se v poslední době stalo moc užasnejch věcí...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 8:41 pm

Hollow nečekal, že Kyoya prodlouží svoje kopí a propíchne mu tím masku. Vypadalo to na drsný souboj, ale Kyoya si s ním nakonec poradil docela rychle. Hollow se rozpadl a zmizel. Kyoya si taky mohl všimnout toho, že ta holka nikde nebyla. Nejspíš utekla... Když si zkontroloval ránu na břiše, bylo tam jen slabé škrábnutí. Bolelo to jak čert, ale opravdu tam bylo jen škrábnutí.

Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 8:46 pm

Kyoya

Myslel jsem, že mi tečou vnitřnosti, ale ono to bylo fakt jen škrábnutí. Přeměnil jsem si ruku zpět a radši se zase vracel zpět "domů". Tohle bylo na jeden den dost pitomý, chtěl jsem se projít a místo toho jsem bojoval s příšrou v bitvě, na kterou jem vůbec nebyl připravenej. Pokud jsem chtěl dělat podobné cvokárny musel jsem začít pracovat a naebo toho nechat úplně.. nebylo možný bejt mezi...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 09, 2012 8:48 pm

Holčička, která předtím zastavila Kyoyu, sledovala, jak odchází a vzdaluje se zpoza rohu jednoho domu. Když byl dostatečně daleko, obklopila jí modrá záře a místo holčičky tam najednou stál Akihiro. Opřel se o zeď a usmál se.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: