PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 6:50 pm

Manon

pohlédla na Minata.
"A ty si myslíš, že s tréninkem z něho něco dostaneš? Silou? Promiň, jsem možná pesimistická, ale fakt si myslím, že na něj bychom museli trénovat roky a roky a tak dlouho se mi fakt nechce v tomhle pokračovat. Já říkám, že bychom měli zkusit vyjednávání." Tobě to může být jedno, ty v sobě nemáš krvelačnou bestii! křičela na něj v duchu, ale nechtěla to vytahovat právě teď na světlo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 6:58 pm

Kisuke

Iba sa pousmial na Suki, hlavne kvôli tej jej poznámke o slušnosti.
Potom počúval debatu Manon a Minata.
Nikto ťa nenúti sa k nám pridávať. povedal Manon chladným tónom. Ja trénovať budem, aj keby to nemalo nič s Akihirom. A je mi jedno či niekto bude so mnou alebo nie. dodal a pozrel striedavo na každého v skupinke. Aj tak, on bol v Shinigami forme neviditeľný pre normálnych ľudí, a bolo mu dosť jedno ako si verejnosť vysvetlí tie explózie z jeho tréningu...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 7:05 pm

Yoshiro

Radši nic neříkal. Po tom, co Manon promluvila totiž dost znejistěl a uvědomoval si, že vlastně neví, co chce. Trochu ho strašil ten fakt, že si to bojování docela dost užíval. I když byl uprostřed boje, ve kterém mohl umřít. Na druhou stranu tu byl zase ten vnitřní hollow. Nikdy to nedopadlo dobře, když se rozhodl převzít kontrolu nad tělem. Yoshiro si zavzpomínal na to, když tenkrát Manon ovládl ten její. Zabila sice toho hollowa, který je obtěžoval několik dní vkuse, ale když to skončilo, byla vyděšená k smrti a nechtěla to znovu zažít. Yoshiro ten pocit znal. Chápal jí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 7:24 pm

Minato

Pohledem pozoroval všechny u stolku. Momentálně nějak nevěděl co ještě rozebírat, takže si objednal další Colu, samozřejmě na Yoshirův účet. Jakmile jí obdržel, pořádně se napil a zase spustil směrem k Manon: "Tak fajn, jak chceš. Nemůžu tě k ničemu nutit, ale myslím si, že s ním nám vyjednávání nepomůže. Nevím proč, ale přišlo mi, že chce, aby jsme zesílili. Kdyby ne, tak by nás zabil okamžitě. Jeho síla byla... úžasná. Z jeho ostří byla cítit destrukce a moc!" Na moment se odmlčel a raději se otočil ke Kisukemu: "Sám určitě nebudeš, jdu do toho taky..."
Zase se pořádně napil a v pravé ruce silněji sevřel rukojeť bokkenu. Děsně rád by se s Akihirem utkal co nejdříve. ale věděl, že by tentokrát nejspíš exnul. Bylo toho ještě tolik co nechápal, ale věděl, že se již nedalo couvnout.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 7:37 pm

Manon

si jen uraženě založila ruce a zadívala se zamračeně z okna. U ní to bylo přesně naopak, ona zas nebýt Akihira, nebyla by tu s nimi. Sama nevěděla, co by teď měla dělat. Boj ani trénink na něj ji nějak nelákal. Na druhou stranu i ona sama musela uznat, že možnost bránit se před hollow je určitě výhodou. A měla dojem, že když se bude držet této skupiny, bude mít větší šanci Akihira potkat a zjistit, o co tady vlastně jde. Musela si ti rozmyslet. Ani Yoshiro nic neříkal, jak si všimla. On jediný z těch tady asi věděl, co je skutečné jádro věci, aspoň pro ni.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 7:37 pm

Kyoya

Asi jsem si na chvíli zdřímnul, protože jsem opět zašilhal na strop. Nezdálo se, že bych spal dlouho. Otevřel jsem okno a pustil dovnitř nějaký vzduch. Moc věcí jsem v pokoji neměl... to málo, co jsem zachránil ze svého domu, když byl zničen. Našel jsem nabíječku na mobil a píchnul jí do elektřiny, napojil jsem na ní mobil a zahodil ho někam do rohu. V tu chvíli mi zakručelo v břiše... hrozně. Otočil jsem oči v sloup, ale byl jsem línej kamkoliv chodit. Vyhrabal jsem mobil a zavolal si do pizzerie...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 7:56 pm

Suki

Pomyslně mávla nad dalšími Minatovími slovy rukou. Chtěla svým argumentem jen říct, že své schopnosti neznají a v důsledku toho by mohli neúmyslně něco zdemolovat...
Po té jen naslouchala ostatním. Jeden pomalu mluvil přes druhého a ona nebyla ten typ, co skáče někomu do řeči. Spíš, jestli někdo chtěl slyšet její názor, počkala si, až bude poslouchat. Jinak řečeno, bude zticha! A i tak neměla k tomu moc co dalšího říct. Jediné, co pochytila bylo, že ten Akihiro bude nejspíše ten bělovlásek ze školy. Moc dlouho ho neviděla, přeci jen měla potyčku úplně s někým jiným.
Vyjednávání ej fajn,a el není na škody se pojistit, kdyby to druhá strana něopětovala. Hlesla, když slyšela, jak se Manon srdnatě snaží prosadit svůj návrh.
A pak zase něco bla....bla....bla... Nuž, zase se zamyslela při tom trénování. Ona by v tom vlastně pokračovala tak, jako tak. I kdyby nebylo žádného školního incidentu, i kdyby nedokázala vyvolat zlatý šermířský meč, dál by cvičila, takže ona měla odpověď na co s tím zlepšéváním sil jasnou, ale neměla hned v plánu s ní všechny seznámit....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 8:14 pm

Yoshiro

Pořád myslel nad slovy Manon a nějak si nebyl jistý tím, co by měl udělat. "Budu o tom přemýšlet.." Řekl nakonec, vstal a začal si oblékat bundu. "Manon, nebudeš proti, když tě doprovodím domů?" Zeptal se a čekal, co odpoví. Bylo mu celkem jasné, že Kisuke a Minato si teď určitě budou myslet bůhví co, ale to byla jejich věc. Přežil Ryuuku, přežije i tyhle dva. Navíc, chtěl si s Manon promluvit o něčem důležitém. O něčem, co ostatní nemuseli slyšet.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 8:21 pm

Manon

si dlabala nabručeně svou zmrzlinu, když se Yoshiro zeptal, jestli ji může doprovodit. Vzhledem k tomu, že to on se zvedal a ona zatím nikam nešla to byla trochu divná otázka, ale pochopila, co tím chtěl naznačit. Přikývla tedy a taky se začala oblíkat.
"Tak zítra ve škole," usmála se na všechny na rozloučenou, aby jim naznačila, že proti nim nic nemá, ať se to zdálo jakkoli. "Můžeme jít," kývla na Yoshira. Zmrzlinu si samozřejmě vzala s sebou.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 8:25 pm

Kisuke

Dojedol svoje jedlo... A už sa to tu aj tak rozpadávalo. Bolo načase sa vytratiť.
Tak ja idem... povedal, vstal, dal si bundu a bez ďalších slov odchádzal. Išiel síce hneď za Yoshirom a Manon, ale keď vyšli z Mc Donaldu, tak sa hneď dal opačnou stranou ako oni. Šiel smerom k Yoshirovmu domu... dúfal, že to nájde.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 8:26 pm

Minato

Mírně si povzdechl a pak přikývl. "Oukej, uvidíme se zítra. A dávejte na sebe pozor," pronesl s přihmořenýma očima a rychle dopil Coca colu. Položil sklenici na stůl a rychle ještě dodal: "Yoshiro... a nezapomeň zaplatit ten účet!" Tím ukončil s ním debatu a v duši doufal, že seti dva dožijí dalšího rána.
Jakmile odešli, pohlédl na Suki. "Takže... co my teď? Máš nějaký plán, nebo to již chceš taky pro dnešek rozpustit?" zeptal se jí s úsměvem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 8:31 pm

Yoshiro

Když byla Manon připravená, rozloučil se s ostatními pouhým: "Čau." Vyrazili.
Venku byla mnohem větší zima než předtím. Dokonce sněžilo a to dost. Skoro nebylo vidět na krok, jak se chumelilo! Už byli docela daleko od McDonalda, takže si byl jistej tím, že může mluvit. "Nevěřím Kisukemu.." Řekl najednou. "Včera se objevil před mýma dveřma s tím, že je to můj nevlastní bratr, kterýho si můj milovanej otec udělal někde na druhý straně Japonska. Jako on sám mi to potvrdil, ale i tak mi něco nesedí. Navíc. Je taky shinigami. Co když je to jenom nějakej špeh a půjde po nás?" Radši by mluvil o příjemnějších věcech, ale tohle měl na srdci už docela dlouho a věděl, že pokud to někomu může říct, tak Manon.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 8:36 pm

Manon

pokrčila rameny.
"A co jestli je? Kdyby nás chtěli zabít, už dávno by to udělali, jak jsme viděli, tak to pro ně není..." Hlas ji zradil, ale Yoshiro snad pochopil, co chtěla říct. "Tak jako tak, jen další důvod upustit od toho tréninku. Pokud nebudeme sílit, nebudeme pro ně hrozbou a nechají nás na pokoji," mínila. Chumlala se do bundy, protože byla celkem zima a vítr jí foukal sníh do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 8:42 pm

Yoshiro

"A co jestli je?" Zeptal se nechápavě a udělal u toho dost podivný zvuk, který se podobal zapištění. "Já s ním bydlím!" Dodal nakonec. Znovu nahodil serious face. "Jenže, pořád se mnou ještě neskončili. Tebe a ostatní nejspíš nechají být, ale já jsem člověk, co má shinigami síly. Je to pro ně něco, co nedokážou skousnout nebo nevím.. Myslím si, že po mě pořád půjdou." Na konci věty vzdychl. Byl trochu smutný z toho všeho. "Mám toho už fakt plný zuby.. Ta potvora, co je někde v mým břiše, mi nedá spát, tvůj bratr mě chce zabít, shinigami mě chtěj zabít a ještě nějakej divnej chlápek si teď hraje s náma všema." Postěžoval si. "S tím nemůžu žít moc normální život. Ty bys možná mohla, nemáš takový problémy s tou potvorou vevnitř... Ale abys tak mohla žít, museli bychom se přestat úplně stýkat.. Nevím, jestli bych to dokázal.." Dodal smutně.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 8:49 pm

Suki

Pomalu se to tu začalo hroutit. Ne, ani střecha, ani stěny, jen tahle sešlost. Ale nebylo to nic tak drastického, jako se pro tím slovem dá jen představit. Prostě se náhle Yoshiro zvednul a s Manon prostě odešli. Nějak to neřešila. To, co jí pověděl, nebo spíše nepověděl Yoshiro dnes ráno před vyučováním jí vše objasňovalo. Ale to, že se po nich uráčil odejít i Kisuke, už něco mohlo znamenat! Jinak řečeno, třeba je chtěl špěhovat! Každopádně, zase něco, co jí mohlo být totálně putná.
Obrátila se na Minata a zapřemýšlela. Měla bych už jít, už takhle mám neskonalé zpoždění. A co víc, kvůli ničemu, protože jsem toho stejně moc z těch rozhovorů nepochytila. Klesla hlasem a už se zvedala ze židle....
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 8:54 pm

Minato

Povzdechl si, opřel se o bokken a také se postavil. "Tak jo, uvidíme se tedy zítra. Tak zatím ahoj," pronesl na rozloučenou, usmál se a oblékl si svůj černý plášť. Hned na to pomalu odešel z této podivně zapáchající a přesmažené restaurace.
Byla to škoda, doufal, že by s tréninky mohli zčít již toho dne, ale byl fakt, že po těchto zážitcích nejspíš již neměl chuť se nikdo do ničeho pouštět. Pomalu se tedy rozešel k domovu. Čekala ho totiž zas asi půlhodinová procházka a tak se rozhodl, že si to zkrátí skrz různé zkratky a střechy garáží. Rozeběhl se tedy lehkým poklusem kupředu, s bokkenem ve vaku na zádech a s mírným úšklebkem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:03 pm

Manon

se podívala na Yoshira, co to proboha mele.
"Co to proboha meleš?" zeptala se tónem studené sprchy. "Proč bych asi chtěla žít s tím monstrem v sobě? Ty bys snad chtěl? I kdyby najust o sobě nedávala skoro vůbec znát? Je to fakt moc krásný, jak si tu maluješ svůj život na černo a nejhůř ze všech, ale já si fakt nemyslím, že bych s tím mohla vést normální život, ani kdybych chtěla. Prostě se toho zbavíme a pak bude klid," snažila se znít co nejpevněji. Pro ni to rozhodně byl jediný důvod, proč se v tomhle všem ještě babrala. "A s shinigami snad můžeš udělat domluvu, ne? Pokud jim něco není milé, tak to prostě nedělej... a je to. Co ty víš, možná mají způsob, jak tě těch schopností zbavit a když uvidí dobrou vůli..." Vědomě ignorovala fakt, že Yoshiro se těch schopností nejspíš zbavit nechce, naopak. Ale jak chtěl s nimi vést normální život, to jí bylo záhadou. On nebyla jako ona... pro něj tohle možná bylo to pravé, ale ona se v tom moc dobře necítila, i když by její schopnosti mohly někomu prospět.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:08 pm

Suki

Ahoj. Pronesla a zasunula onu žudli, na které seděla. Trochu nedůvěřivě se rozhldéla po vnitřku tohoto podniku. Všechno jí teď dohánělo k obezřetnosti. Pak jí ale sjeli oči k hodinám. No do...
Vyrazila ze dveří jako kulový blesk a kdyby to šlo, určitě by tak učinila i rychleji. Jen náhoda tomu byla, že se zrovna pozvolna zavíraly za jedním zákazníkem, jinak by je jisto jistě nestihla otevřít a proletěla by skrz.
Běžela jak nejrychleji mohla ale samo sebou, že jak mrazilo a nebylo vidět, tak netušila kam vlastně běží. Ano, veděla, že tudy je snad cesta domů, ale už nevěděla, že je tak trochu jaksi namrzlá. Inu, netrvalo dlouho a zjistila to, když se náhle octla na studené zemi. Snažila se zachovat klid, ale v takovém časovém skluzu to nešloooo.....
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:13 pm

Kisuke

Cestou sa ešte zastavil v obchode, aby s Yoshirom neumreli od hladu. Kúpil také praktické veci, dost vela instatných jedál a tak ďalej, proste niečo čo vydrží a čo nevyžaduje komplikovanú prípravu.
A tak po miernom (hodinovom) blúdení napokon dorazil do Yoshirovho domu... Len preto aby si spomenul, že vlastne nemá kľúče.
Aaaaargh! Debilný Yoshiro! Fakt ešte musel na nejake blbé rande?! pomyslel si zlostne Kisuke a udrel päsťou do steny... No, vlastne sa omylom trafil do zvončeka, ktorý zazvonil...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:14 pm

Yoshiro

Z toho jejího tónu trochu vypěnil. "Já ten normální život ale žít nejspíš nechci! Já nevím... Kdybych chtěl, tak nejspíš jen kvůli tobě!" Řekl dost nemile. "Někdy mi připadá, že jsi hroznej sobec, Manon! Viděla jsi, co se stalo dneska. Myslíš, že to bylo jenom kvůli nám? Možná, že po tobě něco chtěl, ale co když si znovu jenom hrál? Vypadalo to tak, že to toho chlápka baví.. Bojíš se že někdo umře? Ano, někdo umře až se ten chlápek objeví znovu a my tam nebudeme. Až se Nakamura-kun bude znova snažit hrát si na drsňáka a nechá se zabít. " Zastavil se na místě. Nebylo mu pořád moc dobře. Chvíli to rozdýchával. "A k tomu, co máme v sobě. Nechci s tím žít. Ale víš co? Už se toho odmítám bát. Jestli to chceš porazit, tak se tomu nejspíš musíš postavit. A to hodlám udělat. Dnešek mi stačil." Nějak nechtěl reagovat na ty shinigami, protože by mu nejspíš praskla hlava.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:16 pm

Minato

Díky znalosti města mu cesta zabrala místo 30ti minut asi tak 10 Přeci jen přelejzat ploty a běžet sprintem maratón nebyl žádný problém. Jediný problémeček bylo náledí před jejich domem. Nějaký idiot zapoměl rozít před odchodem do školy led, který se vždy tvořil na příjezdové cestě! A hádejte kdo ten blb byl! Samozřejmě se projel až před hlavní budovu, což vůbec nebylo hezké. Navíc si kapánek namlátil kostrč, prakticky jako každou zimu aspoň milionkrát, takže už si nějak začínal zvykat.
Když se pomalu posbíral na své dvě nožky, rozhlédl se, jestli nevyplašil obyvatele domu a zamířil do vnitřku hlavní budovy. Šel co nejtišeji, jelikož si byl jistý, že jakmile by ho táta zaslech a zjistil, kam se náš blonďáček chystal, tak by ho tak zmlátil, až by to hezké nebylo. Mířil totiž do malé místnosti pod kuchyní, která sloužila jako předsíň pro vstup do skrytého podzemí jejich sídla.
Jakmile se dostal k těm dveřím, spatřil obrovský kovový zámek. Byl sice starý, ale pěkně pevný. Nezbávalo, než se ho pokusit rozdrtit silou, kterou obdržel během své skorosmrti. Vytáhl tedy tiše bokken a aktivoval své schopnosti. Pak mávl prudce bokkenem a energetickou čepelí, která vystupovala z drážky zasáhl přesně zámek.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:23 pm

Kyoya

Hladem se mi svíral žaludek a vydával zvuky podobné startujícímu trabantu. V tom se konečně ozval zvonek. Seběhl jsem fofrem dolů ke dveřím, cestou se málem přizabil o vlastní nohy. Prudce jsem dveře otevřel. Stál tam sice nějakej týpek, co by jako rozvážka pizzy pracovat mohl, ale pizzu neměl. Buď to nechci, nebo na to přispět nechci, vyberte si podle situace... řekl jsem a dveře zase zavřel, nebo se o to aspoň pokusil... neměl jsem náladu kupovat si nový vysavač, nebo poslouchat, jak moje bídná duše skončí v pekle...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:25 pm

Suki

Zůstala sedět nepatrnou minutku dve na té promrzlé zemi. Trochu jí to schladilo, protože to v ní vážně vřelo. Už měla být dávno doma. Už měla být dávno doma z cvičení šermu. Ale co, ona místo hodiny raději šla do... kde to vlastně byli s partou spolužáků, co pomalu ani nezná. Jen kvůli nějakému snu, co se všem přítomným zdál a nakonec se toho stejně dozvěděla tolik, že by si z toho moc nevysvětlila.
Jak si všimla, spadla kousek od lampy a měla štígro, že se o ní neuhodila. Přesto jí teď využila, aby mohla bezpečně vstát a chvíli tak zůstat. Na to zjistila, že je si připadá jak na kluzišti. Vskutku skvěle udržovaná ulice ale... kde to vlastně je? Nějak se tu ztratila v té chumelenici. Zmateně se rozhlížela, ale ani teď toho moc vidět nebylo. Nazdálo se však, že by tohle byla běžně používaná cesta, ty nebývají tak nebezpečně zledovatělé.
Zlehka se odtáhla od sloupu a opatrně se snažila vrátit, kudy přišla, což nebylo zrovna nejlehčí, když cestu sem nesledovala.....
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:28 pm

Manon

"Nikdy jsem neříkala, že je to jen kvůli nám," odpověděla. "Ale ano, pokud jsem sobec, protože mě zajímá, jak sebe zbavit toho, co mám v sobě, tak budiž, jsem. Můj postoj je jiný, než vás ostatních, tak se nediv, že mám na to jiný názor. Ale rozhodně tady nejsem od toho, abych zachraňovala nějakýho Nakamuru-san, jestli se chce nechat zabít, je to jeho svobodné rozhodnutí," pokrčila rameny. "Je to jak když dá škodolibý dospělý dětem ve stodole do rukou sirky a je nenapadne nic jiného, než je začít škrtat. Sice jsem si myslela, že už v našem věku budeme mít větší rozum, ale vypadá to, že některé věci se prostě nemění a člověk se musí spálit, aby pochopil, co by dělat neměl. Já jsem to pochopila. A co se týká boje s tím, co máme uvnitř..." podívala se na Yoshira. "Nebát se, to je určitě správný. Ale nemyslím si, že by nám pomohl nějaký trénink. Když to ožije, je jedno, co umíme nebo ne... leda bychom dokázali trénovat naši mysl, aby to ovládla. A to nevím, jak udělat." Zase se začala dívat před sebe, kde toho moc neviděla kvůli vločkám.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:29 pm

Kisuke

Poriadne naštvaný na Yoshira si chcel práve sadnúť na schody, že ho počka... ale vtom sa otvorili dvere a nejaký neznámy zjazvenec ho hneď odmietal...
He... wait, čo...?
No to už zjazvenec zatváral, ale Kisuke hneď využil svoj skill zovčera, inak povedané, dal mu nohu do dverí, aby nezatvoril.
Hej!! No tak počkať, kto ste?? Ja tu bývam!! Ste nejaký Yoshirov známy?? Ak ste zlodej, tak vás zabijem, varujem vás! kričal naňho a zapieral sa do dverí, lebo sa chcel dostať dovnútra. Stále však držal nákup a to mu trocha prekážalo, ale nechcel ho pustiť, ešte by sa vysypal!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: