PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:37 pm

Kyoya

Dát nohu do dveří byl nejstarší obchodnický trik na světě. Bylo tedy možné, že jsem pro ten příklad vybavil dveře menším hrotem umístěným přesně v místě, kde jsem očekával nohu. V poslední chvíli sice řekl něco, co mi napovědělo, že bych to dělat neměl, ale bylo pozdě. Dveře se už nedaly přestat zavírat a hrot sem stihl maximálně zmenšit... ale co, za ty kecy si to zasloužil, pro jistotu jsem však v druhé ruce sevřel minci, co jsem měl připravenou na zaplacení pizzy, kdyby dělal problémy tak jsem ho hodlal rovněž uvést do bezvědomí, opatrně a mírumilovně - palicí
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:47 pm

Kisuke

Kisukeho niečo bodlo do nohy... Keď sa však pozrel dole, nič tam nebolo. Nohu neodtiahol, akurát sa mu z nej začala valiť krv.
Sakra... čo to vôbec bolo?
Hej, kto sakra si?? zavolal na toho zlodeja. Ja tu bývam, tak ma okamžite pusti dnu, inak na teba zavolám políciu alebo si to s tebou vyriadim sám!
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 9:54 pm

Suki

Dělala, co mohla, co uměla od přírody i co jí otec doučil, ale za boha nemohla najít cestu.Byla ještě vůbec v Karakuře? Nebo za chvíli spadne z konce světa? Dobře, trochu zbytečné obavy, ale stejně se cítila nesvá. Spoléhala se na zrak, který jí nyní nemohl posloužit. Ani sluch jí nebyl přítelem v nouzy, neboť fujavice ve vedlejších cestičkách dělala své. Šla bezmyšlenkovitě dál a doufala, že za chvíli narazí do těch dveří Mc´Donaldu, kterými před necelou půlhodinkou prošla ven.
Marně doufala. Nikde nic povědomého. Znova jí kliuzla noha, ale ona se snažila udržet balanc, nahnula se dozádu a opřela se o plot, o kterém do teď nevěděla, že tu je. Kašlala na podkluzující boty a prohlédla si jej. Byl dřevěný a sem tam vlastnil nějakou tu díru. Zdál se být neudržovaný, protože nějaká prkna byla nalomená, ne.li chybějící. Přesto za tím plotem něco muselo být. Šla podél něj, než našla mezeru po chybějících prknech a za nimi silutu jakého stavení. Ten plot vypadá mizerně... S tím došla k závěru, že tu už asi nikdo nebydlí a jí začínala být v její ne zase tak teplé bundě/kabátu trochu zima. Uvnitř to jistě tak nefoukalo, jen, aby to opravdu bylo při nejmenším opuštěné....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 10:02 pm

Kyoya

To je nová taktika? Od koho jsi? Svědci Jehovovi? Adventisté 7mého dne? Vesmírní lidé? Společnost pro záchranu posledního jednorožce? zamračil jsem se. Bydlím tu už... nějakou dobu a nepamatuju si, že bych tě tu viděl, takže ještě nějakej pokus? zeptal jsem se. Ono "bydlím tu asi 14 dní, z toho 12 jsem strávil v Narnii" by neznělo moc přesvědčivě. A zase tak děsivě nevypadáš dodal jsem. Normálně bych se ho asi bál, ale od doby, co jsem se naučil transmutovat věci jsem si myslel, že jsem prezident zeměkoule
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 10:05 pm

Kisuke

To je pravda! Prisťahoval som sa sem včera, sakra! Yoshiro mi o tebe ale nič nepovedal! Takže by ma skôr zaujímalo, kto si sakra ty?? odpovedal mu Kisuke dosť podráždeným tónom. Krvácajúca noha mu na nálade nepridala no...
Síce mohol čakať na Yoshira, ale vonku bola zima a on sa vráti bohvie kedy. A ešte horšie, tento týpek mohol kľudne byť nejaký zlodej!
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 10:12 pm

Suki

Přiblížila se k domu. Z blízka se zdál být celkem ve větším pořádku, než samotné oplocení, přesto se jí zdál zanedbaný, jako silnice a jiné okolní jevy.... Snažila se najít dveře, namísto toho nalezla vysklený okenný rám a tak se dalším pátráním nezabívala a vlezla dovnitř. Byla to pro ni celkem hračka, okno nebylo vysoko a když je odhodlaná, dokáže mnohé.
Uvnitř se to zdálo opuštěné, přesto tu byla matrace. Uprostřed místnosti, ve které se ocitla, byl nízký stoleček a polštářky. Dále zde byli odsuvné dveře. Trochu odrobená omítka, ale opět lepší, než venku. Přistoupila ke stolku a přejela po něm dvěmi prsty. Prach... Pomyslela si. To bylo znamení toho, že tu dlouho nikdo neuklízel. Nuž, asi to tu bylo tak nějak pustější, ale drželo se tu trochu vetší teplo, než venku a vítr zde už nebyl žádný. Když nic jiného, rozhodla se tu chvíli počkat, než venku přejde ta... no, ta válnice, přeci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 10:45 pm

Kyoya

Hele je slušný se představit než začneš vyzvídat jména, nebo tě to doma nenaučily?! A já tu bydlím přeci jen o trochu déle než jeden den, takže ... no... no prostě takže! řekl jsem, ale musel jsem uznat že to nebyl právě nejsilnější argument. Nevím kdo jsi, takže budeš muset počkat až se Yoshiro vrátí, já tě sem pouštět nebudu, ještě bych zjistil, že jsi jehovista a unudil bys mě k smrti přednáškami o bohu... řekl jsem nakonec nekompromisně
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 10:53 pm

Kisuke

Ale tu je zima!! prostestoval.
To je fajn, najprv ma zraníš a potom ma necháš tu v tejto zime do bohvie kedy, to je fakt úžasné, ja sa na to môžem kurva vysrat! Kisuke bol už fakt vytočený, celý dnešný deň bol nahovno, musel ukazať pred Yoshirom svoje schopnosti ako Shinigami, Yoshiro mu určite neveril a teraz ho nejaký debil vyhadzuje z domu. No fajn!
Sadol si teda na schody a pozrel sa na svoju stále krvácajúcu nohu. Poriadne snežilo, však jasné, jak inak. Mal toho všetkého už plné zuby. Celého tohoto posraného dňa a aj toho obmedzeného imbecila vovnútri a aj Yoshira a aj celej posranej Soul Society.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 11:16 pm

Kyoya

Já?! A jak jsem tě asi zranil sakra? Copak mám u sebe meč? Můžeš si svoje mindráky vylejvat někde jinde? řekl jsem naštvaně. Neměl jsem rád podomní obchodníky ale taky se mi nelíbilo, že mi Yoshiro nejdřív zboří barák a pak ze svého udělá zájezdní hostinec. Navíc mi přišlo, že mi ten týpek neříká celou pravdu a to se mi nelíbilo. To už ale konečně přijel poslíček a přivezl mi 2 sýrové pizzi... (měl jsem FAKT velký hlad)
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 9:08 am

Yoshiro

"S tím sobcem jsem to ve skutečnosti myslel trochu jinak.." Řekl docela tupě. "S těma schopnostma, který máš, jsi se už narodila, byla jsi trénovaná vlastním otcem tak, aby jsi je dokázala ovládat. Já nevím, nejsem v tvojí pozici. Já ke svým schopnostem přišel omylem a nedokážu se rozhodnout mezi tím, jestli to byl nejlepší nebo nejhorší den mýho života. Ale co se snažím říct." Znovu se dal do chůze. "I když se budeš snažit vyhýbat se tomuto životu, jak chceš, vždycky je uvidíš. Hollow, shinigami a právě ty lidi, se kterýma jsme před pár minutama seděli u jídla. Každej den je uvidíš ve škole a budeš vědět, že tvrdě pracujou na tom, jak se zlepšit a ne jen kvůli tomu, aby mohli bojovat se super silnýma chlápkama, co ti zamotají hlavu. Jasně, můžou si najít svoje vlastní cíle a ignorovat všechno ostatní, ale.. Už od té doby, co jsem se stal shinigamim nějak dokážu odhadnout lidi s podobnýma schopnostma a myslím si, že mají dobrý srdce. Ten Nakamura-kun, kterej se může nechat zabít, jestli chce, jak jsi řekla, může zachránit stovky duší a lidí, kteří jsou na tom podobně jako my. Může po nich jít hollow a on tam bude.. Ale takovej člověk nemůže být na všechno sám. Co když se jednou dostane do situace, kdy mu vážně půjde o život a on jen bude chtít někoho chránit? To je dost šlechetnej čin.. Ale nebude tam nikdo, kdo by mu kryl záda, protože si všichni řekneme, že tu příležitost, co jsme dostali, zahodíme." Yoshiro si nebyl jistej tím, jestli jeho slova změní něco na názoru Manon, nejspíš ne. Možná to ale říkal sám pro sebe, aby se mohl lépe rozhodnout, jak vlastně bude pokračovat. Spravil si šálu, která se mu kvůli větru trochu rozvázala a vlála za záda. "Myslím si, že Ryuuka a Shizuka by nechtěli, abychom toho nechali kvůli tomu, že umřeli při snaze zachránit Gina. Ryuuka ho měl rád a myslím, že do toho šel s tím, že je ta možnost, že se nevrátí domů.. Ale nezastavilo ho to. Kdybych na jejich místě byl já, nechtěl bych, aby jste kvůli tomu přestali." Celou dobu mluvil celkem klidně, což byla dobrá změna. Už se necítil špatně kvůli pocitu, že se s Manon hádá.

Suki

Dům byl zcela jistě opuštěný, protože nikde nebylo ani živáčka. Zima si ale našla svoji cestu i dovnitř, což bylo celkem logické vzhledem k tomu, že byla rozbitá okna. Rozhodně to bylo ale dobré místo na schování se před vánicí. Ukázalo se, že Suki opravdu není křehká dívenka, která by se zalekla prázdného domu a utekla zpátky ven. Po tom dnešku se ale nebylo čemu divit.
Suki si byla stoprocentně jistá tím, že je dům prázdný. Nebyl ani vícepatrový a bylo vidět skoro do všech místností. Když v tom ale..
Z jedné místnosti najednou vylezla osoba. Byl to nějaký muž. Byl oblečený v mnoha vrstvách starého oblečení, aby mu nebyla zima. "Venku je strašně, že?" Promluvil najednou. Měl docela příjemný hlas a hodně pěkné a mladé oči. Nebyl to žádný stařec. Asi jen člověk, který prostě neměl štěstí. Nevypadalo to ani, že by chtěl Suki ublížit. "Nemusíš se mě bát, neublížím ti. Taky se tu schovávám před tou bouří. Na ulici bych teď být nemohl. V tomhle počasí ne." Dodal nakonec.

Minato

Minatovi se podařilo odstranit nepohodlný zámek, který bránil otevření dveří. Jakmile se Minato dostal za ně, naskytl se mu pohled na dost nepříjemně vypadající jeskyni. Byla temná, vlhká a všude byli pavučiny.
Mohl si ale všimnout, že na zdech jsou pochodně, které se jistě dali zapálit. Potom by to možná nebylo tak strašné, protože by měl trochu více světla.
Jeskyně byla celkem dlouhá a po pár desítkách metrů i docela strmá, navíc v té vlhkosti to dost klouzalo, což Minatovi se mokrýma botama od sněhu nemuselo zařídit zrovna nejpříjemnější výlet do temných míst pod jejich domem.
Když se dostal na konec jeskyně, který už byl dost nízko, mohl spatřit staré dřevěné dveře, na kterých byl další zámek.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 12:58 pm

Kisuke

Kisuke teda stále sedel na schodoch, ktoré, ako si po chvíli uvedomil, boli fakt źe studené. Aspoň sa mu nepokazí nákup, hovoril si. To bolo však len malá útecha za to všetko. Stále bol ešte nasratý, ale už prekonal chuť rozbíjať veci okolo seba, takže to bol pokrok. Noha mu už tak nekrvácala, predsa len tá rana nebola tak hlboká, tak si to ani nevšímal. Dúfal len že nezmrzne, pretože poriadne snežilo. Ale Kisuke mal tuhý korienok...
Kde trčí ten Yoshiro...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 1:25 pm

Manon

nic neříkala a jenom se dívala do bíla nad sebou. Jak by jí bylo, kdyby zjistila, že někdo z "jejich" skupinky je mrtvý nebo zraněný, protože mu nikdo nepomohl? Vyčítala by si, že svoje schopnosti netrénovala a nebyla tam, když bylo potřeba? Hmm, těžko říct... Síla, jako byla ta její byla ojedinělá, ale byl to skutečně důvod ji rozvíjet, když se jí příčila? Musela si to rozmyslet.
"Díky za doprovod, odtud už to zvládnu," bylo jediné, co Yoshirovi řekla na jeho projev. Teď chtěla diskutovat sama se sebou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 3:31 pm

Kyoya

Snědl jsem celou pizzu a 1/2 té druhé. Hlad jsem rozhodně neměl. Právě naopak, měl jsem pocit, že exploduji každou chvílí. Venku přituhovalo a ten maník tam pořád seděl. Kradení i přesvědčování lidí muselo jít i jednodušeji, takže jsem začínal věřit, že fakt nekecá. Nakonec jsem tedy otevřel dveře a podal mu krabici s 1/2 pizzy. Kdo teda jako seš? zeptal jsem se. Z mého pohledu to bylo maximálně přívětivé a vstřícvycházející...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 5:49 pm

Kisuke

Len pozeral do blba, počítal tehly na dome oproti a premýšľal o nesmrteľnosti chrústa, ale zrazu sa za ním otvorili dvere a zjazvený týpek mu podával... pizzu? No už len to, že neušiel, znamenalo že asi nie je zlodej, takže ho to trocha ukľudnilo.
Kisaragi Kisuke. Som Yoshirov nevlastný brat z otcovej strany. Nemal som kam ísť, takže ma otec poslal sem, aby sa o mňa nemusel starať. povedal v skratke a využil príležistosť a rovno zaćal jesť pizzu. Jeho nákup bol už dávno zmrznutý a poväčšine pozostával z instatných vecí, na ktoré potreboval vodu, preto z nákupu nič nezjedol.
A kto si ty? Yoshiro o tebe nič nehovoril.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 5:52 pm

Minato

Byl překvapen, jaká podivná jeskyně se jim skrývala přímo pod hlavní budovu. Jelikož jeho čepel vyzařovala nějaké světlo a pečeť za ním svítila skoro jak lucernička, viděl mírně okolo. Všiml si i pochodní, takže opatrně vytáhl sirky, co s sebou nosil. Opatrně zapálil první a pak další a další, jak pokračoval směrem dolů. Nepříjené bylo, že to tam celé klouzalo, lepilo, takže to byla spíše strastiplná cesta, než nějaké velké objevování. Když se konečně dokoulel na jakýsi konec, narazil na... další dveře! Co to sakra bylo?! Takovéhle tajnosti, zámky, zákazy. Něco to muselo znamenat!
Jelikož opět neměl klíče, nezbývalo mu, aby s druhým zámkem udělal totéž co s tím prvním. Prudce máchl mečem a udeřil do něj. Jakmile byl pak pryč, rozkopl staré dveře dokořán...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 6:00 pm

Kyoya

Jo, tím jsi mohl možná začít, asi by nám to ušetřilo nějaké ty trable. Já jsem Hiiragi Kyoya, Yoshirův spolužák. Bydlím tu proto že mi Yoshiro... no nabídl mi útočiště potom, co můj dům zničil výbuch plynu, je to jen dočasný, než přijdou prachy z pojistky a seženu něco jinýho...
řekl jsem. Vysvětlení "bydlím tu jako omluva za to, že mi zničil barák" by asi bylo pro normálního člověka trochu nepochopitelný. No každopádně o tobě se Yoshiro taky nikdy nezmínil, asi nerad mluví o lidech vyvodil jsem jednoduchý závěr. Ačkoliv Yoshira jsem znal už nějakej ten pátek a nikdy se nikomu nezmínil o tom, že by měl bratra... to já o tom svém mluvil často, i když to byl debil
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 6:12 pm

Kisuke

Aha... no, tak to je od neho milé... poznamenal Kisuke.
Výbuch plynu... jo jasne... To sa skôr Yoshirovi vymkol Hollow zpod kontroly... pomyslel si, ale nechcel to spomínať, lebo možno tento chlapec bol nevinný a nemal s Yoshirovým shinigamiovaním nič... i keď o tom Kisuke mierne pochyboval.
No Yoshiro o tom sám nevedel, už len preto že to zrejme donedávna neveel ani náš otec. Takže som sa mu sem nasáčkoval z čista jasna. povedal popravde Kisuke.
A keď hovoríme o tom sáčkovaní, mohol by som konečne dovnútra? Je mi tu fakt zima a potreboval by som si obviazať tú nohu, ak sú tam teda nejaké sto rokov zabudnúte obväzy...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 6:18 pm

Kyoya

Jo, jasně, velice milé... nemohl jsem se ubránit lehké ironii v hlase. Proč mi jen přišlo, že tenhle Kisuke tuší víc, než dává najevo? No zase tak divné to nebylo vzhledem k tomu, že jeho bratr znal vstup do Narnie a kvůli němu jsem uměl kouzlit.
Aha, takže takovej "nově nalezenej" bratr, chápu, a jak to vzal? zeptal jsem se čistě ze zvědavosti a otevřel dveře, aby mohl dovnitř. Sice jsem mu pořád nevěřil, ale tak vždycky jsem ho mohl vzít po hlavě palicí. I kdyby uměl nějaké ty černožupanické kousky tak proti palici to neplatí většinou....
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 6:23 pm

Kisuke

Kisuke vstal, zobral nákup a krívajúc vošiel do domu. Konečne teplo...
Nuž, neveril mi, kým mu to otec nepotvrdil. Stále to podla mňa ešte príjma, každopádne má aj dosť vlastných starostí. povedal Kisuke. Ale celkovo, mohlo to byť omnoho horšie. pousmial sa a odišiel do kúpeľne hľadat lekárničku.
Vyložil by si zatiaľ ten nákup? zavolal na Kyoyu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 6:29 pm

Kyoya

No tak jako ke mě přijít cizí člověk se slovy "hej, jsem tvůj bratr" tak mě napadne asi tak 20 věcí, ale ani ta nejbizardnější molekulu by nenapadlo, že mluví pravdu... řekl jsem, ale pak jsem slyšel jeho "žádost". Na druhou stran máte něco společného... řekl jsem z trochou sarkasmu v hlase. Ani ve snu by mě ale nenapadlo ten nákup vykládat, nebyl jsem tu žádnej poskok. Navíc se mi nelíbilo, že se tu objevil další člověk, o kterém nic nevím.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 6:33 pm

Kisuke

Kisuke si teda zobral všetky veci na ošetrenie nohy a išiel do svojej izby. Tam si ošetril nohu, prezliekol si ponožky, zobral si istú vec a vrátil sa späť. Nákup si teda vyložil sám, pričom si mrmlal niečo o lenivých budižkničemoch ktorí nedostanú z jeho nákupu nič.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 7:24 pm

Yoshiro

Nevypadalo to tak, že by Manon chtěla, aby jí Yoshiro doprovázel dál. "No.. Tak.. Ahoj, Manon.." Rozloučil se a zamířil vlastní cestou domů. S trochou štěstí se mu podaří dojít, aniž by si zlomil nohu nebo dvě nebo se jakkoliv jinak zmrzačil. Nemohl se zbavit špatného pocitu z rozhovoru, který vedl s Manon. Možná to byl dobrý nápad, rozdělit se teď, aby mohl každý přemýšlet v klidu sám za sebe a nikdo mu do toho nekecal. Třeba konečně najdou odpověď, kterou už dlouho hledají.

Minato

Rozkopl dveře a ony padaly. Padaly dobrých 20 metrů, než konečně dopadly na pevnou zem. Dole byl obrovský prostor osvětlený velkými zářivkami. Dokonce tam byla nejspíš i nějaká zvláštní klimatizace! Vypadalo to jako nějaká obří tělocvična.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 7:35 pm

Minato

Jakmile prokopl dveře, otevřel se před ním epický pohled. Uviděl něco, v co ani nedoufal. Byla to obrovská místnost s vlastním osvětlením a dobrým vzduchem. Bylo to přesně něco pro ně. Zde mohli bourat cokoliv. Strop byl dostatečně vysoký, takže by mu útoky neměli uškodit a celkově to byla dokonalá tělocvična pro ... "zvláštně nadané".
Nejprve poklekl na kraj propasti a pohlédl dolů. Nezdálo se, že by tam dolů vedla nějaká cesta. Nejspíše se bude muset sehnat nějaké dlouhé lano, či přijít na jiný způsob dopravy dolů. Jediné co mu nyní dělalo vrásky byl jeho otec. Určitě musel mít důvod toto místo tajit. Takže by se mu nejspíš nelíbilo, že by tu jeho syn a další trénovali něco, co sahá dalece za schopnosti obyčejného člověka. Musel se tedy postarat o to, aby o tom nevěděl...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 8:03 pm

Suki

Prohlížela si to tu kolem do kola. Dům se zdál být starý, neopečovávaný, ale přesto jakýmsi důvodem pevný v základech. Ty dvě tři vysklená, či děravá okna byla už jen detailem. Možná, nebýt jich, bylo by tu ještě tepleji, ale teď sem venkovní vítr těmito vstupy naháněl sem tam sněhové vločky.
Trhla sebou a vmžiku stála obrácená tváří v tvář muži, který se tu z nenadání zjevil. Na chvíli se jejího výrazu zmocnilo zděšení, pak spíše údiv, který už tam setrval po delší časový úsek. S ním též souhlasně přitakala na poznámku o zimě tam vneku. Z postoje, díky kterému byla v momentě připravena na útok, tedy obranu přesla do uvolněnějšího, který stále vykazoval známky nejistoty, trochu zmatení.
Já... no... nechtěla jsem... já.... nechtěla jsem vás vyrušit... nějak... Hledla vhodná slova, kterých měla v současné situaci nedostatek. Byla dost nesvá, byla vyvedená z míry tím, kde se to ocitla za tak krátký čas. Asi... asi bych měla jít... Pokračovala koktavě. Byla sice ráda, že konečně potkala i někoho neznámého, kdo jí nechce zabít nebo něco podobného, ale nemohla přeci důvěřovat každé nešťastné duši, co najde pod schátralou střechou. Což bylo jen přirovnání, protože střecha se zdála skálopená, jako u normálních domů a taky tomu tak bylo. Nikde nic neskřípalo, jako to ukazovali v těch hororových filmech s polorozbořenými chatrčemi....
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 8:18 pm

Yoshiro

Ozval se zvuk odemykání a otevírajících se dveří. "Tadaimaaaaaa!" Zakřičel Yoshiro tak hlasitě, jak to jenom šlo a kopl do dveří tak, aby je zavřel. Viděl tu Kisukeho boty, takže bylo jasné, že je doma. No.. A pak viděl další boty. Kyoyovi... Kyoya se probral?! Ano, Yoshirovi nikdo neřekl o tom, že ta sms, co mu přišla byla od Kyoyi. A jestli ano, tak byl v takovém stavu, že tomu nerozuměl a nevnímal to. Prohlédnout si to nemohl, protože mu Manon rozbila mobil.

Divnej chlápek v domě se Suki

Posadil se do rohu místnosti. "Konečně mám po takové době společnost a ona už by chtěla odejít. Mám smůlu." Pokrčil rameny a začal o sebe třít rukama, aby se zahřál. Opravdu nevypadal jako někdo, kdo by chtěl Suki ublížit, znásilnit jí nebo jí sníst. A nebo všechno dohromady.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: