PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 4 - Trénink začíná!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 8:59 pm

Od posledních událostí uběhly 3 dny. Všichni hrdinové tohoto příběhu se během nich potkávali ve škole, ale nijak se nebavili o tom, co probírali naposled při sezení u McDonald's.
Tedy.. Až na čtvrtek. Ten den Minato přišel s tím, že pod jejich sídlem našel obrovský tréninkový plac. Všichni, co se chtěli zúčastnit se měli připravit do soboty.

sobota 17. 12. 2011 - Karakura Town

Yoshiro

Už nějakou dobu seděl u stolu v kuchyni a vrtal se hůlkama v ramenu, který byl koupit. Koupil samozřejmě i Kisukemu a Kyoyovi, ale ti se ještě nedostali z postele asi. Přemýšlel nad tím, jestli se Manon bude účastnit toho tréninku, co Nakamura-kun vymyslel. Kisuke do toho určitě půjde, ten se tam hrnul už u McDonalda. Kyoya se o tom dozvěděl teprve nedávno a z jeho reakce nepoznal, jestli to podnikne nebo ne. Suki na tom byla podobně. Teda na Yoshira to tak působilo. Dál si opíral hlavu jednou rukou a druhou se vrtal v jídle.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:10 pm

Minato

Jako obvykle si byl ráno zaběhat pěkně dlouhý kousek ve sněhu. Jenže to nebylo jediné, co nyní od své proměny, dělával ráno. Každodenně sebou nosíval svůj bokken a trénoval aktivaci a výdrž v tom podivném módu.
Právě stál úplně klidně v navátém sněhu na rovné ploše a nechával na sebe volně padat sněhové vločky. V tom otevřel oči, které mírně zazářili stříbrně a kolem něho se rozzážila záře z nebes, která nesla čistě stříbrný nádech. Za ním se objevila pečeť a jeho Bokken se opět rozpraskl a vytvořil v prasklině energetickou čepel. Začal pak postupovat do různých pozic, které uměl z Kenda. Pozice zrychlovali a pohyby byly čim dál více ladnější, až se zdálo, že s čepelí dokonale tančil. Celý tento trénink dokončil prudkým výpadem vpřed, kdy setl pomyslnému nepříteli hlavu. Hned jak skončil se sérií, ukončil svoje uvolnění a oddechl si. I když byl pouze na lehko, zima mu nebyla.
Po cstě zpět k domovu opět utíkal, jelikož věděl, že ho již na stole čekala teplá snídaně s dobrým čajem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:10 pm

Kisuke

Heh heh heh...
Kisuke sa zo spánku uškŕňal a tiekli mu po brade sliny.
Prevalil sa na druhú polku.
Ale no taaaak... Ja viem že to chceš... zamrmlal.
Zrazu mu však vystrelila ruka, asi nejaký reflex zo sna, vrazil ňou do lampy čo mal na príručnom stolíku a rozlial aj pohár vody... A to ho zobudilo.
Uuuh... Uaaaaaaaaa! zazíval Kisuke. V duchu nadával na pohár na stole.
Keď zistil že je len 8 hodín, tak nadával ešte viac. Čítanie hentai mangy v noci malo pozitívne efekty, ako napríklad fakt zaujímavé sny, ale bohužiaľ aj negatívne... Ak ste sa zobudili skoro, tak ste boli nevyspatý jak morča.
Kisuke teda šiel na záchod a do kúpeľne umyť si zuby a ešte v pyžame, ktoré pozostávalo z teplákov a trička (ok, nebolo to oficiálne pyžamo) došiel do kuchyne. Bré... uaaaa... ráno... podzravil zívajúc Yoshira a otvoril chladničku, aby našiel niećo konzumovateľné na jedenie.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:17 pm

Suki

Byla sobota. A jelikož to byl právě ten den, kdy nemusela do školy, ani příliš brzy pomáhat s květinářstvím, stále byla ve svém pokoji ještě nevnímající, že je ráno. Co na to říct, návrat po pár dnech nepřítomnosti do školy a ještě to počasí venku a všechny ty zmatky kolem předělávání garáže na nové prostory obchodu, prostě si potřebovala chvíli odpočinout trochu déle. Ač se jí to vlastně momentálně zrovna nehodilo, ani by si sama tak dlouho spát nejspíše nedovolila při tolika starostech, ale když si jeden zapomene nařídit budík, už se s tím moc dělat nedá.
Otevřela rozespale oči, které měla zrovna krásně nasměrované na hodiny. Jen tak čak nevnímajíc se na ně koukala a pak se jí ony oči do široka rozevřeli a ona náhle stála na nohou. Moc dlouho tak však nevydržela, protože se jí z toho náhlého zvednutí zatočila hlava a tak se znovu posadila na postel, než se jí to zase hodí do normálu.
Netrvalo jí dlouho, než zjistila, že všichni ostatní obyvatelé domu - WindStorm a její otec - už byli dávno na nohou a kdesi v garáži. Alespoň se mohla v klidu nasnídat, udělat si čaj a připravit se na den... ano, na den.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:22 pm

Yoshiro

Když se Kisuke zjevil v kuchyni, Yoshiro mávl rukou, kterou se před tím opíral, na pozdrav a druhou rukou s hůlkama ukázal na ramen, který byl naproti němu na stole. "Koupil jsem ti ramen." Řekl a hůlkama si dal kousek ze své porce. "Je ti dobře? Vypadáš jako mrtvola." Poukázal na vzhled svého bratra. Ještě by to chtělo, aby vydával divné zvuky a měl useknutou třeba jednu ruku a mohl si klidně stoupnout před kameru a natočit nějaký zombie film, kde by hrál hlavního zombie protagonistu! "Jestli seš nemocnej, tak se ke mně ale moc nepřibližuj, ta zima venku mi dává zabrat dost, ale zatím úspěšně odolávám. A byl bych docela rád, kdyby to tak zůstalo." Yoshiro neměl rád, když byl nemocný. Musel ležet totiž pořád ležet v posteli, aby to ze sebe dostal. A to ho nebavilo.

Sojiro Nakamura

Seděl v jídelně s nohama na stole, četl si noviny a měl před sebou čaj. Uprostřed stolu byla konvice, ze které se kouřilo. Čaj byl nejspíš čerstvě uvařený. Na Minatově místě byla také talíř s toasty. Sojiro, jak už to pro něj bylo typické, měl na sobě jen trenky a nějaké bílé tílko.

Suki

V tom si Suki všimla něčeho divného! Tedy, nejdřív to jen slyšela. Bylo to takové "purrrrr purrrrr purrrrr purrrrrrr." A bylo to pod polštářem! Když to odkryla, uviděla mourovatou kočku s velkýma zelenýma očima, kterými se na Suki koukala. Pořád předla.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:32 pm

Minato

Jakmile dorazil domů, vletěl temtem do sprchy a následně se oblékl do čistého. Byl spokojen s dnešním ránem a díky tomu, že byl víkend, měl mnohem více prostoru a nebyl tolik svazován školou. Když dorazil dolů do kuchyniě, usmál se na otce a pronesl: "Dobré ránko. Jak jsi se vyspal?" Hned na to zasedl, nalil si plný hrnek čaje a pustil se s chutí do toastů. Měl po ránním trnéninku vždy pekelný hlad a dnešní toasty se fakticky povedli, takže bagroval dost rychle.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:33 pm

Suki

Vypila půlku hrnku čaje, dojedla snídani, ani moc nevnímala, co jí to otec zase připravil. Vždy říkal, že je to něco s překvapením. Jíst se to dalo, nemocnici ani márnici po tom nenavštěvovala, tak raději přesné ingredience nezkoumala a raději mu vždy jen poděkovala.
Po té se vyšplahala ještě stále rozespalá po schodech zpět do druhého poschodí a svého pokoje. Hrabala ve skříni, když neco zaslechla. Vykoukla z ní ven a nahodila "naslouchající" výraz. Párkrát mihla očima na všechny strany, ale nic neviděla. Pokračovala tedy v prohrabávání, když to uslyšela zase. Ale tentokrát to trvalo déla a tak šla po tom zvuku. Po chvíli si uvědomila, že je to známí zvuk. Někdo přede? Přiblížila se ke svému polštáři, který pomalu nadzvedla. WindStorme? Hlesla, ale namísto bělounké srsti odhalila mourovatou a zelené oči k tomu! Zůstala stát překvapeně na místě. To jen na moment, pak se usadila vedle chlupatého stvořeníčka a "podrbala" jej pod bradou. Co ty si zač?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:34 pm

Kisuke

Zavrel teda chladničku a klesol na stoličku oproti Yoshirovi.
Ďakujem za starosť... povedal.
Na Yoshirovu veľmi nesebeckú starosť o Kisukeho zdravie Kisuke odpovedal kyslým pohľadom.
Chápem že sa o mňa veľmi bojíš, ale nemusíš mať starosť, som iba unavený. Prvú časť vety povedal s náznakom irónie, ktorý veľmi delikátne vyšiel. Kisuke bol majster intonácie.
Zobral teda paličky a začal do seba hádzať ramen. Bol celkom vyhladnutý, ale to bolo u Kisukeho bežné.
Jak si sa teda rozhodol čo sa týka toho Nakamurovho plánu na tréning? spýtal sa Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:39 pm

Manon

se vzbudila ráno se strašným pocitem, že po ní někdo skáče a slintá jí na obličej. Znala ten pocit... dostavoval se vždycky, když Trhač a Godzilla ráno moc řádili a její mamka je pustila k ní do pokoje...
"No ahoj, pejsci," pozdravila je snažila se zahrabat do peřin, aby na ni nemohli, ale byl to předem prohraný boj. "Nojo, nojo furt..." rezignovala nakonec a vyhrabala se neochotně na nohy. V takhle nelidskou hodinu ji budit! Pravda, byli to psi...
Když se oblékala, přemítala nad nastávajícím dnem. Dneska byla sobota, den, kdy měli započít jejich trénink. Před ostatními se ještě tak úplně nezmínila, že se rozhodla připojit. Bylo jí to trochu blbé po tom, co byla tak proti. Chtěla počkat, až objeví to, co hledá... Jenže to jaksi neobjevila. Prolezla už asi petkrát celou jejich půdu skrz na skrz a po pravdě, už to muselo být celé rodině podezřelé.
Jak si obouvala boty a šátrala po vodítkách, napadl ji spásný nápad - Shizuka přece žil v mnohem starším domě a jeho rodina tam měla tradici! Mohlo by něco být u nich? A strýc byl podle všeho taky Quincy... mohl by být vstřícnější než její otec...? Na jednu stranu to přineslo nepříjemné vzpomínky... na druhou by to mohlo přinést nějaké výsledky. Rozhodla se mířit při procházce s pejsky k Shizukovu domu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:44 pm

Yoshiro

Kisuke měl asi nějakou blbou náladu. Nejspíš se fakt blbě vyspal. Bůhví, co večer dělal. Nad tím radši Yoshiro ani nechtěl přemýšlet. "Jdu do toho. Potřeboval bych se něco přiučit, navíc Nakamura-kun je dost dobrý bojovník s mečem, takže si myslím, že by mě mohl něčemu přiučit. Možná i já jeho." Řekl a pokrčil rameny. "Kdo ví." Už skoro dojedl svojí porci. Měl ale pořád hlad. A ten Kyoyův ramen tam chladl...

Sojiro Nakamura

Položil noviny na stůl, když do místnosti vešel Minato. "Nazdárek!" Vykřikl a vzal si do ruky hrnek s čajem. "Vyspal jsem se parádně, co ty, synku?" Zeptal se. "Byl jsi cvičit?" Napil se čaje, který mu rozhodně chutnal. Tedy, alespoň podle výrazu.

Mourovatá kočička

Pořád předla. Když jí Suki podrbala pod bradou, začala zvedat hlavu nahoru, nakonec si lehla na bok a snažila se převalit na záda, aby jí Suki mohla ještě lépe a víc drbat.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:48 pm

Minato

Chvíli na otce udiveně zíral. Většinou se o jeho trénink nějak extra nezajímal. Vždyť i kdysi býval proti tomu, aby dělal bojové sporty. Bylo to fakt divné, ale nakonec mu normálně odpověděl: "Jo, vyspal jsem se fajn a cvičení je čim dál lepší." Taktéž se pak napil jejich oblííbeného zeleného čaje a podíval se na titulky novin, jestli tam nebylo něco zajímavého. "Dnes budeš doma, nebo máš něco naplánovaného?" Zeptal se ho s jiskrou v oku. Potřeboval totiž zajistit, aby byl průchod do sklepení volný.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:52 pm

Suki

Všimla si, že kočka je docela mazlivá. A nebo jí trápí blechy a potřebuje jen podrbat. Ať to bylo jak to bylo, ještě pár minut strávila s hlazením a drbáním mourovaté srsti a pak vstala, popadla nějaké oblečení, co si ze skříně nakonec přehodila na židli a zapadla do vedlejší koupelny. Nebyla tam dlouho, snad jen... prostě pár minut, čtvrt hodiny... kdo to počítá. Po té se vrátila do svého pokoje, pyžamo "složila" na postel a na něj ustlala deku. Jedna výhoda byla prostě v tom, že ta neznámá mourka ležela na místě polštáře.
Jakmile měla pokoj zkulturněný, obrátila se na kočku a ruce si založila na hrudi. Co s tebou? CHytila se za bradu a pak jí něco problesklo hlavou. Určitě budeš mít hlad. Takhle časně z rána jsi určitě ještě nesnídala. Posumála se a vzala ji opatrně do náruče. Jelikož mourka působila mazlivě, neočekávala, že by se proti náruči nějak vzpírala a tak jí odnesla do přízemí a položila v kuchyni na zem. Na to začala na lince čímsi šustit. Kdyby vám to nedošlo, bylo to kočičí krmení.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 9:52 pm

Kisuke

Kisuke sa uškrnul. Tak sa mi to páči.
Dojedol ramen skôr ako Yoshiro a paličky hodil do misky. Potom si nahlas odgrgol. Nebolo to zlé, ale ten z Ichiraku je lepší... poznamenal.
Každopádne, daj mi vedieť až tam budeme mať ísť, idem zatial niekoho rozbiť v online Narutovi. povedal Kisuke, popukal si chrupavku v prstoch a šiel si sadnúť za PS3. Chcelo to trocha odreagovania a prebrať sa, predtým ako pôjde trénovať a čo mohlo byť lepšie ako PS3, žejo. Hentai! Ale toho mal dosť večer a celú noc sa mu o ňom snívalo. Musel trocha zmeniť myšlienky...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 10:06 pm

Kyoya

Ospalým krokem jsem šel dolů, ani jsem se nenamáhal převléci z pižama. Zívnul jsem a div se nezabil o schod. Oé áo.. řekl jsem a přitom zívnul. Jak tu měl asi člověk spát, když se ti dva tak vykecávali. Bylo to unavující, ale co se dalo dělat. Promnul jsem si oči a konečně se mi povedlo přestat zívat. Eéé.... ahoj? řekl jsem nejduchaplnější věc, která mě napadla...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 10:28 pm

Yoshiro

"Dobrej." Pozdravil Yoshiro Kyoyu a vstal od stolu. "Máš tu ramen." Ukázal Kyoyovi na jeho porci. "Už jsem ti to chtěl sníst, ale když jsi tu." Pak vzal to, co zůstalo po něm a Kisukem a šel to vyhodit. Zastavil se někde v kuchyni a do skleničky si napustil vodu. Tu pak vypil. "Jak ses vyspal, Kyoyo?" Zeptal se a posadil se znovu ke stolu.

Sojiro Nakamura

Otázka, kterou mu položil jeho syn, ho na chvíli trochu rozhodila. Jako by si vzpomněl na něco důležitého! "Mám schůzku! Se ženou! Ohohooo!" Pronesl vítězoslavně. "Dneska si vrznu!" Zakřičel se vztyčeným palcem. Potom vyskočil ze židle a začal tancovat okolo stolu. Po kom pak má ten kluk být?

Kočička

Kočička byla trochu překvapená, že jí přestala hladit. Co si o sobě ten člověk vůbec myslí? Pak jí ještě vzala do náruče. To už bylo lepší, nemusela chodit, našla si totiž dokonalý dopravní prostředek! Člověka! A to nebylo všechno! Sice jí v kuchyni položila, ale ta vůně, co přišla potom! Jídlo! "Purrrrrrrrrrrr purrrrrrrrrrr purrrrrrrrrrrrrr purrrrrrrrrrrrrrrrrrrr purrrrrrrrrrrrrrrr."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 10:34 pm

Minato

Zůstal čumět s pusou otevřenou dokořán. Jeho otci asi dokonale přeskořilo. Musel být dokonale přepracovaný, jelikož tohle bylo i na něj moc. Navíc vcelku by ho zajímalo, jaká ženská by s ním šla na rande. Ale aspoň jedno bylo pozitivní. Vyklidil tak prostor pro bandu, která měla v plánu trénovat ve sklepení jak se navzájem posekat na plátečky. No co, nedalo se nic dělat. Nechal ho snít a tančit a dál upíjel klidně čaj. "Oukej, ale prosím. Raději bych brášku než sestřičku," dodal nakonec klidně, skoro až chladně. Přitom opět usrkl a dojedl tousty.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 10:39 pm

Sojiro Nakamura

Svůj tanec zakončil dost lamáckou hvězdou, po které se rozplácl na zemi. Hned se vyšplhal na nohy a zůstal na nich radši už jen stát. Odkašlal si a dost hrdě se podíval na Minata. "Ovšem že ano! Já dělám jen drsný chlapy!" Nakonec teda udělal ještě jednu otočku a ukázal na Minata. "Se podívej na sebe! Jsi drsnej po tátovi, ale ksichtík máš po mamince! Ta by byla hrdá na nás oba." Zasmál se a zamířil do svého pokoje. "Musím se připravit a osprchovat se! Přece by nechtěla špinavýho chlapáka!" Cestou se ještě otočil a pokusil se udělat moonwalk, což mu moc nevyšlo, ale snažil se!
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 10:43 pm

Minato

Nakonec se celému tomu výstupu přeci jen zasmál. Nevěděl, zda-li by byla jeho mamka na toto hrdá, ale budiž, ten názor mu nevyvracel. Jakmile pan mistr tance a čehosi dalšího odplachtil, uklidil nádobí do dřezu a pohlédl na hodiny. Vlastně úplně zapoměl v kolik se měl s ostatními sejít. Musel nejprve najít lano, jelikož jiný, bezpečný a nepádový přístup do té místnosti nenašel. A pokuď věděl, nikdo se z nich nedokázal pohybovat tak jako Akihiro. No co... nějaké provazy by měl mít u sebe a další by měli být ve skladišti. Snad budou dostatečně dlouhé, aby se po nich dostali dovnitř a i ven. Ovšem najít nějaké skryté schody by bylo nejspíše úplně nejlepší.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 10:46 pm

Kyoya

Snídaně? Fakt jo? Super, díky... oceňuju to. A spal jsem,.. poškrábal jsem se na hlavě. No tak moje postel to není, ale vlastně ne tak špatně... jen to probuzení nebylo úplně ono. Ale co... díky za jídlo poděkoval jsem ještě jednou, usadil se a začal se cpát chladnoucími ramen. Měl jsem takovej hlad, že jsem t odo sebe začal házet jak lopatou. Nějaké plány? Pořád nechápu moc co se děje... ale co pokrčil jsem rameny
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Thu Feb 09, 2012 11:07 pm

Někde v Karakuře

Na lavičce ve městě seděl muž s delšími bílými vlasy. Měl na sobě černý dlouhý kabát. V zimě si moc lidí nesedne na lavičku, ale on člověk nebyl. Byl to Akihiro. Jen neměl svoje zvláštní oblečení. Vlastně vypadal dost normálně. Měl zamyšlený výraz. Když v tom ho něco vyrušilo. Nebo spíš někdo. Zastavil se před ním dost vysoký chlápek. Měl ruce v kapsách kalhot a usmíval se. "Hotovo?" Zeptal se aniž by Akihira pozdravil. "Jo, udělal jsem to přesně tak, jak jsi chtěl. Tím je můj dluh vůči tobě splacenej ne?" Hned jak tohle Akihiro řekl, vstal a chtěl odejít. Ten druhý chlápek, co tam byl ho chytil za rameno. "A nechtěl bys pro mě udělat ještě jednu laskavost?" Zeptal se vážným hlasem. Měl hluboký hlas, který se k němu dost hodil. K té jeho mohutné postavě. Sundal ruku z Akihirova ramena a čekal, co bělovlasý muž udělá. Akihiro se ani neotáčel, ale promluvil. "A co by to mělo být?" Tázal se tišším hlasem.

Yoshiro

Přikývl a vydal ze sebe souhlasné. "M-hm!" Čímž odpovídal na Kyoyou otázku o plánech. Yoshiro si až teď uvědomil, že je chudák Kyoya úplně mimo dění. Rozhodl se, že bude hodnej Yoshiro a všechno mu vysvětlí. "No, Kyoyo! Stalo se to ve středu. Byl jsi v nemocnici, protože jsi se ještě nezotavil z toho, jak tě ten chlápek praštil. No. Byli jsme ve škola a stalo se tam to, co se stalo tenkrát nám v nemocnici. Byl tam ten bělovlasej chlápek, co nás dostal do nějaký iluze a byl strašně silnej. Taky jsem se dozvěděl, že to on způsobil to, že teď máme v sobě tu divnou příšeru, co nám dělá masku na obličeji a je strašně silná. Tedy, to co mě ovládlo, když jsem ti zničil dům." Teď se potřeboval nadechnout. A zase pokračujeme! "No! A tenhle chlápek se nejspíš objeví zase, takže chceme zesílit a Nakamura-kun, náš spolužák, údajně našel nějaký super tréninkový prostranství pod jejich domem, tak to chceme zkusit. Trochu zesílit, abychom se příště dokázali ubránit. A hlavně víc pochopit naše schopnosti. Nakamura-kun má schopnost podobnou té tvojí. Akorát nemění předměty na jiný. Jen mu praskne klacek a dokáže s ním dělat nějaký zvláštní věci." Yoshiro si asi nedokázal představit, jak blbě to vyznělo a navíc jeho vysvětlování nebylo zrovna nejlepší. Ale snažil se!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 12:08 am

[u]Kyoya[/u

No jo, asi bych měl něco dělat. Před třea dnama jsem potkal takovýho toho hnusnýho ducha s maskou, chtěl mě sežrat, ale naštěstí se mu to nepovedlo. Tahle magie je fajn, ale je to trochu závazek. Je těžký jí nepoužívat ale přitom jí mám takovou... nerozvinutou. Rád bych s tím něco udělal.... řekl jsem a dojedl poslední zbytky jídla. Super snídaně, díky... ale asi z toho nebudeš dělat zvyk, co? řekl jsem s nadějí v hlase, protože mít denně bez práce snídani bylo super. Jo a nebudeš mi věřit, ale úplně jsem zapomněl na tyhle věci, ale asi to není tak divný, když jsem dostal po palici...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 1:31 pm

Suki

Slyšela znovu jak mouka přede a hned jí došlo, že se strefila do černého, sic by í WindStorm asi moc nepoděoval, že mu takto "plýtvá" jeho drahoceným krmením. Položila na zem před kočku misku s dvěmi hrstkami rmení pro kočky a nečekala nic jiného, než e se dá číča s chutí do jídla. Jakmile tak mourka učinila, udělala úkrok ke stolu, kde měla ještě půl hrnku čaje. Ten vypila, hrnek položila do dřezu a než se kočička najedla, umyla nádobí, kterého tam stejně moc nebylo. Jen talíře od večeře a šálky od snídaně....
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 6:03 pm

Manon

prošla pár ulicemi, parkem, prokličkovala mezi rodinnými domky se zahrádkou a dostala se k domu, kde bydlel Shizuka. Jak šla ke dveřím, její krok byl pomalejší a pomalejší. Vůbec nevěděla, jak začít, co říct... Naposledy se se strýcem viděla na pohřbu, kde mu vyjádřila soustrast, tak toím začít nemůže... No, doufala, že ji něco napadne, jestli jí otevřou. Přišla tedy ke dveřím a zaklepala (já si představuju, že tam mají klepadlo, ale jestli ne, tak zazvonila :-D).
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 6:21 pm

Yoshiro

Kyoya se choval dost slušně a měl radost z toho jídla. To Yoshira potěšilo, rád dělal lidem radost. "No, třeba tě takhle ještě někdy překvapím." Zasmál se a poškrábal se ve vlasech. Ne že by měl blechy nebo tak něco, jen ho to prostě lechtalo, tak se poškrábal. No big deal. "Takže jsi sám porazil hollow? Wow! Jsi silnější, než jsem si myslel, Kyoyo!" Pochválil svého hnědovlasého spolubydlícího! Konečně dělal se svýma silama něco fakt užitečnýho. Teda, zabíjení hollow bylo rozhodně užitečnější, než ničení cizích židlí. Yoshirových židlí.

Mourovatý imperátor

"Nyan!" Zakřičela na Suki. Toho jídla tam bylo hrozně málo a ona chtěla víc. Co si ten člověk myslí? Má jí snad zabít? Takhle se chovat k rase, která je k ní nadřazená. Jako by snad nevěděla, že kočky jsou víc než lidi. Když už jídlo, tak hodně. Samozřejmě že kočička nevěděla, že tu ještě někde běhá jiná kočka.

Ryota Hotake

Manon měla štěstí. Otevřel jí sám Shizukův otec, muž, kterého hledala. Byl trochu překvapený, když uviděl Manon, svojí neteř. "Manon?" Oslovil jí tázavě. "Ahoj, copak tu děláš?" Opravdu nechápal, proč tu je. Vůbec nečekal, že by mohl být poctěn návštěvou kohokoliv ze strany svého bratra.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 6:33 pm

Kyoya

No jo... řekl jsem a snažil se marně uchopit poslední zbytky jídla, co se válely na dně misky. Je to zvláštní. Ty když chceš bojovat s tímle hellouem tak se z tebe udělá duch, jo, ostatní možná lehce zmate, že někdo umře a pak obživne, ale asi míň, než když se najednou někomu objeví na ruce pancíř a začne sekat do vzduchu a létat sem a tam... takže nevím jak moc praktické bude zabíjet je.... řekl jsem a konečně chytil poslední nudle do ocelového sevření dřevěných hůlek!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 4 - Trénink začíná!
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: