PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 4 - Trénink začíná!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 6:39 pm

Yoshiro

Yoshirovi jako by najednou něco došlo. Vyskočil na nohy a ukázal na Kyoyu. "No jo vlastně! Ty vaše schopnosti! Tvoje a ty, co má Nakamura-kun! Jsou dost jiný, než ty, který mají shinigami! Je to víc podobný těm, co má Manon. Ona stejně jako ty zůstává ve svým lidským těle." Znovu se posadil a snažil se trochu uklidnit. Jako by mu až teď došlo, jak hrozně je to nebezpečný. Ale nešlo mu ani o Kyoyu, spíš o Manon. "Když vás nějaký nepřítel nějak ošklivě zraní, můžete umřít. Ale my, já a Kisuke, jsme při boji v podstatě jenom duchové. Sneseme toho mnohem víc a naše těla nejsou tolik limitována." Ty schopnosti, co měl Kyoya nebo Minato byly v Yoshirových očích dost superhrdinské. Přece jen, byli to lidé, co dokázali dost zvláštní věci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 6:42 pm

Minato

Začal důkladně prohledávat celé stavení a u toho dával dohromady každý kus lana, který našel. Kvuli gigantnosti místnosti, museli mít špagát o velikosti brontosaura, nebo nejlépe křídla. Ovšem podomní obchodník měl zpoždění, takže tento den se křídla již asi neseženou!
Když dohledal v posledním, zadním skladišti, dotáhl spousty lan na osvětlený prostor. Začal si je prohlížet a vybral pouze "zdravé" kusy. Ty pak začal splétat a uzlovat dohromady, aby se po nich dalo sešplhat i vyšplhat vzhůru. Doufal, že se to pod nikým neurve...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 6:50 pm

Kyoya

No jo, přesně to jsem si myslel řekl jsem a dojedl konečně poslední zbytky jídla. Žaludek spokojeně zasyčel, sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss. Ale pořád to nechápu, vlastně nic z toho. Jako jo, je to fajn na párty, nebo když se člověk chce živit jako kouzelník, ale do životopisu se to asi napsat nedá. Je nějakej centrální kouzelník, co by mi to mohl vysvětlit pořádně? A nepůjde po nás nějakej narnijskej berňák, že neodvádíme přiměřené množství many za měsíc? začal jsem se trochu strachovat. Přeci jen určitě jsme nebyly jediná parta podivně zmutovaných super ducholidí na světě...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 7:08 pm

Manon

Přišel otevřít nějak rychle! To nečekala takhle brzo ráno v sobotu.
"Etooo... no... přišla jsem se jen kouknout... jestli... nejste osamělý, víte? Měla jsem o vás starost..." plácla opravdu tu první věc, co ji napadla.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 8:26 pm

Suki

Zaslechla opět zvuk, další ze série zvuků, které ta kočka ještě určitě uměla. Než se jí opět začala věnovat, utřela si ruce do útěrky. Moc dobře věděla, že za mokré pohlazení by mourka vděčná nebyla. Vlastně žádná kočka a jí se v hlavě pořád míhaly obrázky z děctví, kdy jen tak z legrace běhala v létě s plnou konvicí za bílým kocourem.
Vzala misku ze zěmě a vrátila k balení kočičích granulí. Promiň míco. Ale tohle je normální snídaně. I kdyby jsi byla sebevyhladovělejší, neměla by si to s jídlem přehánět. Snažila se jí vysvětlit, ač si až přes příliš jasně uvědomovala, že jí asi rozumět nebude. Po té zašla za roh, kde začala hledat boty a taky nějakou bundu....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 8:37 pm

Suki

Najednou se ozval zvuk zvonku. Někdo stál za dveřmi? Ale kdo to byl? Kdo by teď zvonil na Amayovi? Mourovatá kočička si vyskočila na stůl a tam si lehla. Rozhodla se asi, že pro teď se to stane jejím trůnem.

Yoshiro

Hleděl na Kyoyu jako na idiota. Vůbec nechápal, o čem to mluví, ale když už, rozhodl se tedy přihodit do ohně. Odkašlal si a nahodil inteligentní výraz. "Kyoyo, dokážeš přeměnit věci. Ty nepotřebuješ pracovat. Stačí když si nastrouháš týden starej rohlík a jednotlivý drobky přeměníš na peníze." Yoshiro si teď připadal jako boss. Určitě si myslel, že Kyoya vyskočí a půjde nastrouhat rohlík, aby to zkusil.

Ryota Hotake

Osamělý? Měl doma manželku, s ní rozhodně osamělý nebyl. Ale ta teď byla někde pryč. Odjela na víkend za svou matkou, aby se trochu uvolnila. Takže byl vlastně sám. "Pojď dál, Manon." Pozval svojí neteř dovnitř. Jakmile vešla, zavřel za ní dveře. "No, osamělý, jak se to vezme. Stýská se mi po mém synovi, samozřejmě. Ale rozhodl jsem se, že ze sebe neudělám trosku a nebudu se tím moc užírat. Už jen kvůli němu ne. Určitě by to tak nechtěl. Byl to silný kluk." Z toho, jak se tvářil ale rozhodně nebylo poznat, že by netruchlil. Měl kruhy pod očima a ty se mu leskly, když o Shizukovi mluvil. Navíc na stole byla otevřená poloprázdná flaška nějakého tvrdého alkoholu..
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 8:49 pm

Suki

Konečně! Našla ty boty na zimu, přesně ty, co hledala a vypadali celkem zachovale a k užitku. Určitě ještě něco vydrží. Položila je vedle botníku a hledala nějaký kabát, který také po chvilce nalezla. Byl temně rudý, ale v takové zimě si moc vybírat nemohla. Zrovinka, když si jej prohlížela, zda někde není rozpáraný, či ušmudlaný, zaznamenala zvonění. Ale nebylo školní, jako ve všední den, nýbrž jejich domovní! Ohlédla se na dveře. Tak brzy ráno? Přeběhlo jí v hlavě. Tati? To seš ty? Zase sis zapomněl klíče? Pronesla a chmátla po klice, na čež vstupní dveře otevřela.....
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 8:50 pm

Manon

Jak si myslela, bylo to divné, hodně divné. Dům byl celý temný a všude bordel a pach alkoholu. Ona byla taky smutná z Shizukovy smrti, ale teď potřebovala, aby strýc spolupracoval.
"Víte, něco mě napadlo... Nestal se z něj přece hollow a byl... zabit... mečem shinigami, takže... neměl by teď být v Soul Society? Živý a zdravý? Tedy... relativně živý... ehm..." Ne, tohle se nevyvíjelo, jak by si představovala, takže radši sklapla a doufala, že ji nevyhodí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 8:51 pm

Kyoya

Jo, to jsem nezkoušel ještě, pravda... ale samozřejmě mě to napadlo. Ale přizpíval bych k inflaci. Spíš přemenit něco na diamanty nebo tak, to by byla asi větší sranda... ale říkal jsem si, že magie nemá ráda chamtivce a nechci, aby mě opustila...
řekl jsem a odložil hůlky do misky. Kromě toho ani pořádně nevím, jak moje schopnost vlastně funguje. Zatím to vypadá, že drží, protože ten první den jsem proměnil pár věcí, abych zjistil, jak dlouho to vydrží a pořád to drží... takže to bude na dlouho, nebo napořád... kdo ví...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 8:59 pm

Suki

Když Suki otevřela, uviděla vysokého muže s delšími černými vlasy a hnědýma očima. Vypadal docela drsně. Vlastně, však tady ho máte. Koukal na ní trochu vykuleně. "Ehm..Ahoj..... Saki?" Zeptal se a ukázal na ní prstem. "Jsi Saki?" Zeptal se znovu.

Ryota Hotake

Když Manon řekla to, co řekla, zasmál se. "No, i kdyby, tak si nic ze svého života nebude pamatovat. Náš Shizuka je mrtvý." Sice mu na chvilku v očích blýskla jiskra naděje, ale znovu si jí sám uhasil. "Ale díky, Manon. Jak se má rodina?" Zeptal se. Asi aby změnil téma. Nechtěl se bavit o Shizukovi.

Yoshiro

Kyoya měl pravdu, podvádět takhle by nebylo moc poctivé. Taky.. Kdy podvádění bylo poctivé, že jo? Yoshiro znovu vstal, aby si šel dolít vodu. Měl dost velkou žízeň. Už od rána měl dost sucho v puse. "Kdy vyrazíme? Nakamura-kun se určitě těší na naši návštěvu. Jsem dost zvědavej na ten jejich tréninkovej plac, co mají pod domem. Beztak už sám trénuje." Poslední větu řekl trochu naštvaně. Že by soutěživost?
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 9:04 pm

Suki

Jakmile se za dveřmi neshledala se svým otcem, ale někým naprosto jiným, koho vlastně snad ani neznala, trochu zčeřila pohled. Původně byla ze zazvonění vyjukaná, kdo to může být, ale opravdu nesnášela, když se tam nakonec objevil někdo neznámý, kdo se ještě snažil naznačit, že ji zná. Okamžitě si založila ruce a opřela se o futra. Suki... Hlesla podezřívavě. A vy jste? Věnovala mu taky jednu otázku, ale s pozdravem se, jak se zdálo, nijak neobtěžovala.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 9:07 pm

Kyoya

Moc si to bereš... ano, je prima bejt silnější, a rozhodně se těším, až si zatrénuju, ale nehodlám se kvůli tomu nějak předhánět. Ale pokud mě někdo předběhne, tak mu proměním záchod na jehlníček... řekl jsem a šel se nahoru převléci do něčeho méně pižamovitého. Hlavně do něčeho bez kravaty, nesnášel jsem kravaty... proč jsem začal myslet o kravatách? Otevřel jsem skříň a připomněl si, jak žalostně málo věcí se mi povedlo zachránit...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 9:09 pm

Minato

Jakmile bylo všechno připraveno, vzal lano, Bokken, nacvakal Yoshirovi SMSku ať mu pak prozvoní, až budou u jeho domu a vyrazil směr sklepení. Potichu prošel přes jejich dům až do místnosti pod kuchyň. Doufal, že ho táta nenačapá, jelikož jinak by to byl ohromný průšvih. Jakmile se před ním ocitli staré dveře, jejiž zámek sám zničil před třemi dny. Opatrně ho sundal a pršel do jeskyně za nimi, kde opět zažehnul pochodně. Dveře za sebou jen symbolicky zaklapl. Pomalu sešel po slizkém povrchu až dolů k díře, která vypadala jak pro dveře, za niž se již skrývala ozářená velemístnost o velikosti města. Pořádně ukotvil lano ke všemu možnému co tam našel a začal sešplávat dolů. Lano vystačilo jen tak tak. Kdyby byla místnost pouze o metr nebo dva vyšší, už by se nedostal zpět. Jakmile se ocitl na pevné zemi, dlouze se rozhlédl. Po tom rozhledu mu ze rtů uniklo jen tiché: "Páni."
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 9:10 pm

Manon

"Ale jak to víte, třeba si shinigami jakožto spirituální bytosti už zaživa svůj život pamatují..." zamrmlala si pod vousy, ta teorie se jí totiž dost líbila a hodlala jí věřit. "Hmmm... no, znáte to... Otec je zase někde na pracovní cestě a ostatní... dobře, hádám," pokrčila rameny. Co na to říct? Skřípalo to, ale o tom se tady přece nemusí šířit. "Víte, vlastně jsem se přišla zeptat..." začala konečně k věci a při tom se nenápadně rozhlížela všude kolem, jestli neuvidí nějaké staré portréty nebo tajné svitky. "Zjistila jsem, že i když už se nechci věnovat nějakému boji s hollow, tak mě docela zajímá moje minulost, minulost Quincy, rozumíte mi? Prostě... chtěla bych objevit svoje kořeny, svoje a Shizukovy... Chtěla bych vědět, odkud vlastně pocházím..."
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 9:20 pm

Ginjou Kugo

Zasmál se a snažil se u toho tvářit dost nevinně. "Omlouvám se. Asi jsem se měl představit jako první. Eh, jmenuju se Ginjou. Ginjou Kugo." Na chvíli se odmlčel a prohlížel si Suki od hlavy k patě. "Nebudu chodit okolo horké kaše, to bych nebyl já. Už nějakou dobu tě sledujeme, Suki. Víme o tvých schopnostech a rádi bychom tě pozvali k nám na návštěvu, aby jsi poznala další lidi, jako jsi ty a možná se rozhodla trochu zapracovat na svých schopnostech a zlepšit je." Začal něco hledat v kapse kalhot. "Kam jsem to jen.. A tady." Podal Suki černou kartu, na které bylo napsáno velkým bílým písmem - Xcution. "Vím, že si teď asi říkáš: co je to za chlapa a co si myslí? Ale nemusíš se mě bát. Jen hledám lidi, jako jsem já sám. Vím jak těžký to může být. Zažít něco úplně nového, co neznáš a možná se toho i bojíš. A nikomu o tom nemůžeš říct.." Otočil se. Nejspíš na odchod. "Nemusíš mi odpovídat hned, vzadu na té kartě je telefonní číslo, takže pokud by ses rozhodla, že se s námi chceš sejít, zavolej." Dal se na odchod, aniž by Suki dal šanci něco říct. Pořád byl ale na dosah, takže pokud měla něco na srdci.

Yoshiro

Zasmál se tomu, co řekl Kyoya. Potom z kapsy začal lovit svůj starý mobil, do kterého si dal simku z toho, který mu Manon rozmlátila o lavici ve škole. Přišla mu totiž smska. Od Minata. Yoshiro si jí přečetl a přikývl. "Jasně, že tě prozvoním.." Řekl si jen tak pro sebe a vrátil mobil do kapsy.

Ryota Hotake

Tu část o Shizukovi v Soul Society ignoroval. A na tu část o otci Manon a její rodině jen ze slušnosti přikyvoval hlavou. Pak to začalo být zajímavé! Manon totiž odhalila svůj původní záměr. Ryota se na chvíli zamyslel. "Tak tohle bys chtěla vědět. Rozhodně bys něco mohla zjistit v mé knihovně. Pokud tedy chceš, tak se dej támhle po schodech do druhého patra a vejdi do dveří, na kterých je napsáno knihovna. Nehledej žádné knížky. Všechno důležité o historii quincy najdeš v té truhle, která se nachází na stole v rohu místnosti." Asi neměl moc náladu na vyprávění, tak jí prostě poslal do knihovny.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 9:35 pm

Suki

Zatvářila se stylem "No tak povídej". Vyslechla si onoho chlápka, který se představil jako Ginjou. Asi v půlce proslovu nadzvedla překvapeně obočí. Další lidi....? Jako on? Opakovala si v mysli některá jeho slova, moc jí to o sobotě nešrotovalo. Chlápek se po tom všem obrátil a dal se na odchod. Proč ne, už ho ignorovala a prohlédla si s tajemným pohledem onu kartičku. Zavřela dveře.
Co to mělo být? Co byl on zač? Ať to bylo jakkoli, teď jí vrtalo hlavou spoustu dalších věcí. Navíc, proč by měla věřit někomu, kdo ještě k tomu sám přiznal, že jí špehoval?! Dnešek byl fakt divnej.
Nazula si boty, hodila na sebe kabát a vyhledala pohledem mourovatou srst zelenooké kočky. Asi si ráda na chvíli odpočineš, že? Můžeš tu zůstat, otec by jistě neměl nic proti. Hlesla k ní a zmizela venku, kde se rozhlížela a zabloudila ke garáži. Tati? Jsi tam? Zavolala.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 10:13 pm

Manon

"É..." Bylo to nějak moc snadné, napůl čekala, že ji posílá do rybníčka ke krokodýlům. No, uvidíme... "Můžou tam psi?" zeptala se ještě, protože Trhač a Godzilla rejdili kolem a nemyslela si, že by se od ní jen tak snadno odloučili a nezdemolovali to tu s patřičnou dávkou kňourání a skučení po své paničce.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 11:16 pm

Kisuke

Opäť vošiel do kuchyne, Kyoyovi iba kývol.
Ja fakt nechápem jak môže byť niekto taká lama ako tí niektorí hráči. Keď ich už JA dám tak že mi neuberú ani polku Hp, tak to je fakt hrozné... povzdychol si. Áno, iba sa chcel pochváliť a mimochodom. vôbec nebol až taký hrozný... Síce používal Sasukeho, čo bol instatnt kill pre jeho oponentov, ale tak čo, bavilo ho to.
Jo a odomkol som ti titul čo vyžaduje 30 víťaztiev. povedal iba tak akoby mimochodom. Zobral si plechovku Coly a otvoril ju.
Tak čo, ešte nejdeme?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Fri Feb 10, 2012 11:57 pm

Ryota Hotake

Popravdě, až teď si všiml toho, že tu jsou Trhač s Godzillou. A přitom dělali takový kravál. Dvě malé fluffy koule, co lítají po domě. "Ale jistě." Ryotovi nejspíš nevadilo nic v těchto zlých dobách.
Jakmile se Manon odebrala do knihovny, posadil se zpět ke stolu a sledoval poloprázdnou flašku..

Yoshiro

Obrátil se k příchozímu Kisukemu a zvedl ruku se vztyčeným palcem. "To je fajn." Ve skutečnosti to ale Yoshirovi bylo úplně jedno. Online ho ve hrách moc nebral, takže asi tolik k tomu. Ale naštěstí se Kisuke zeptal na něco, co se týkalo úplně jiného tématu, což bylo super, protože Yoshiro nemusel předstírat zájem o onlinu v Narutovi. "No, vyrazil bych za chvíli. Čím dřív, tím líp. Asi budeme muset počkat, až se Kyoya převleče. " Kyoyovi už to sice nějakou dobu trvalo, ale Yoshiro byl trpělivý......... "Proč mu to tak dlouho trvááá?" Vykřikl najednou.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Sat Feb 11, 2012 12:00 am

Kisuke

Oh, okej. povedal Kisuke. Tak ja asi idem vypnúť PS3. dodal a šiel. Po chvíľke sa vrátil.
Tak, som pripravený. povedal. Yoshiro si však mohol všimnúť, že má na sebe len tričko a tepláky, svoje pyžamo. Ale nezdalo sa že by sa plánoval prezliekať...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Sun Feb 12, 2012 11:56 am

Joben

Vylezl z prostoru garáže. Květináč na hlavě, růže v ruce pravé a lopatku s hlínou v ruce levé. "Zajisté, kde jinde bych měl být?" zeptal se vesele a s úsměvem. "Neviděla jsi tu někde květináč? Potřebuji do něj zasadit tyhle kytky!" vyhrkl ze sebe a pohledem pátral po té násobě, kam mohl narvat kytky a zasipat je hlínou, aby mu v téhle zimě nechcípli.

Naposledy upravil Raiden dne Sun Feb 12, 2012 12:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Sun Feb 12, 2012 12:16 pm

Suki

Založila si ruce a naklonila trochu hlavu. Kdekoliv... Odpověděla a opětovala otci úsměv. Po té si jej prohlédla. Sehni se trochu. Řekla mu a jakmile tak učinil, jako že učinil, tak mu vzala květináč z hlavy. Když se narovnal, napřáhla proti němu ruce s květináčem v nich. Tenhle myslíš? Otázala se spíše jen aby to mělo dobrý efekt. A tati, není tu s tebou WindStorm? Mohl bys na něj dohlédnout? Máme doma hosta a nechtěla bych, aby si při nejhorším scénáři nějak ublížili. Rozhlédla se, zda někde neuvidí bělounkou srst jejich kocoura.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Sun Feb 12, 2012 12:46 pm

Joben

Radostně se usmál, když spatřil koflík a nacpal tam ty růže. Hned na to to celé zasypal hlínou až z toho vznikla.... kytka v květináči!!! Vcelku úspěch! "Děkuji za pomoc, jsi milé dítko a dobrá pomocnice." Následně uslyšel jakýsi dívný zvuk, jako by něco padlo, zahučelo a tak se otočil dovnitřku garáže. "Jo... ten tu byl... proběhl tu, tedy myslím." Odpověďěl na část její otázky a pohledem dál hledal to něco. Po chvíli mu došlo co to bylo. Došel k velkému pytli hlíny a za ocas z toho vytáhl bývalého, bílého kocoura. Nyní byl krásně celý hnědočerný od hlíny, v které se tak rád vymáchal. "Jo... pohlídám ho tady jestli chceš. Třeba z něj bude hezká kytka na parapet," řekl v žertu a usmál se na svojí dcerušku.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Sun Feb 12, 2012 1:19 pm

Suki

Na tváři se jí objevil překvepený, ba až zmatený výraz. Jak se její kocourek mohl dostat do pytle s hlínou?! WindStorme! Zvolala a převzala si docela drze od otce ušmudlaného kocoura do náruče. Co tě to napadlo? Jak tě teď v tom mrazu asi očistíme, co? Chceš se zlomit v zatáčce? Promlouvala k němu, jako by čekala, že jí rozumí. A taky, jinak byl WindStorm inteligentní kocour a leckdy se tvářil dost chápavě, takže doufala, že ví, o čem mluví. Postavila jej na zem a pohladila po záděch. Jen tu nedělej žádnou neplechu. Upozornila jej a zvedla pohled ke svému otci. Alespoň ti bude mít kdo dělat společnost. Hlesla spokojeně a ohlédla se za sebe do zasněžených uliček města. Jo a ještě, děkuji za snídani. Kývla na něj vděčně hlavou a vyrazila kamsi do města. Ještě ale zvedla ruku do vzduchu na rozloučenou. Vrátím se hned, jak budu moct! Ohlásila dodatečně....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    Sun Feb 12, 2012 7:51 pm

Kyoya

Seběhl jsem dolu po schodech. Řádně ustrojen a připraven. Pro jistotu jsem si dal prsten i na druhou ruku, a taky staré klíče do kapsy - zbraní není nikdy dost. Tak já jsem připravenej asi, jen se napiju a můžu... řekl jsem a nalil si sklenici vody, kterou jsem do sebe obrátil na ex. Netušil jsem sice, co si mám myslet, ale tak určitě to bude zajímavá zkušenost. A hlavně... rukou jsem si přejel přes břicho, to faux pas s Hollow se nesmí opakovat...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 4 - Trénink začíná!    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 4 - Trénink začíná!
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: