PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 5 - Xcution

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 9:35 pm

Yoshiro

"Nakamuro-kun!! Dělej!!" Zakřičel Yoshiro a vyběhl ze dveří nemocnice. Měl na sobě oblečené jen svoje bílé slim jeany. Boty s ponožkama, tričkem, mikinou a bundou nějak nesl v jedné ruce. Druhou měl totiž zavázanou od ramene až k dlani. Sprintoval bosý sněhem. Opravdu to nebylo příjemné, ale nechtěl, aby ho doktoři chytili. Byl to dobrý plán, utéct z nemocnice.
A to neuběhl ještě ani den! Byl večer stejného dne, kdy trénovali. O Yoshira i Minata se celkem dobře postarali, ale Yoshiro tam prostě být nechtěl a Minato určitě taky ne. A oba byli takoví šílenci, že útěk z nemocnice pro ně byla jasná volba.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 9:40 pm

Minato

Podobně jako Yoshiro, jediné co měl na sobě byly kalhoty, látkové chrániče rukou a boty. Zbytek mu chyběl. A řekněme, že obvaz, co měl přes vrchní část těla moc dobře nehřál. Ovšem jelikož byl na zimu zvyklý, nějak extra mu to zatím nevadilo, jelikož šlo o útěk a u toho se zajisté zahřeje. navíc měl ještě na zádech hozený na jakési obvazové pásce svůj bokken, který měl celou dobu u sebe, jelikož díky paralýze ho nepustil. Hravě pak již dohnal Yoshira, jelikož měl mírně dobitou energii a přeci jen to byl lepší běžec než on. "Vždyť běžím. Zasekl se mi Bokken ve dveřích a málem mě viděla sestra. Kam teď? Takto se doma ukázat nemůžu," dodal a hlavně si nepamatoval, že otec měl možná ještě Rande. Prostě teď ho hlavně zajímal únik z nemocnice.

Naposledy upravil Raiden dne Mon Feb 13, 2012 9:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 9:41 pm

Kisuke

Dlhými skokmi prechádzal cez Karakura Town. Dorazil konečne do domu a vhupol do tela. Ani nevedel či bol Kyoya doma. Odomkol dvere izby a vyšiel z nej, akoby nič. Došiel do kuchyne a začal si robiť instantný ramen. Keď ho dorobil, tak začal jesť. Popri tom premýšľal o dnešku... pre Minata a Yoshira bol tréning určite prínosom... Ale čo pre ostatných? Však ktovie, možno Suki spravila nejake pokroky, keď tam nebol.
Prećo sa tým vôbec zaoberám? Nie je to predsa môj problém, ale ich... Ja mám svoje vlastné problémy... Musím sa starať o svoju vlastnú silu.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 9:45 pm

Suki

Celý zbytek dne se tak nějak všude možně potulovala městem. Proč? Sama nevěděla. Ale za to si pěkně alespoň zmapovala to město, ve kterém už tu řádku let bydlela. Vůbec netušila, že tady je tolik nafuněných starců a všeho kolem.
Byla asi ještě dvě tři ulice od svého domu, když se zastavila a pohlédla vzhůru. Odhodlaně. Vyndala ruce z kapes. V jedné držela mobil a v druhé.... *chvíle napětí*... kartičku pojištěnce. Prohlédla si jí a pak vrazila zpět do kapsy a vyndala tu modrou od toho chlápka z rána. Přeťukala z ní čísla do telefonu. Chvíli ejště zaváhala a pak zmáčkla to zelené malé sluchátko u mobilu a přiložila si jej k uchu.
Vyzváněl....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 9:46 pm

Kyoya

Ozval se hluk. Ostatně ozýval se posledních pár hodin. Úspěšně jsem v pokoji trénoval. Nutno podotknout, že některé části pokoje to odnesly už několikrát a vždycky jsem je vrátil do perfektního stavu, lépe, než by to zvládl Horst a jeho WS plantinum. Měl jsem pořádnej vztek, že si Yoshiro a Miuzaki navzájem vymlátili mozky z hlavy. Rozhodně mi to nepřišlo vtipné, oba dva byli jak malí, absolutně nebrali ohledy na druhé a nezvažovaly následky svých činů... ozvala se další rána, trochu jsem při tom přemýšlení nedával pozor a omylem jsem odstranil další židly...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 10:03 pm

Yoshiro

Minato byl sice rychlejší, ale Yoshiro rozhodně neplánoval zůstat v nemocnici a byla jen otázka minut, než zjístí, že jsou pryč. Museli zmizet. Opravdu rychle. Proto sprintoval. Nebyl čas na oblíkání. Prostě si to odnese až domů! "Jdeme ke mně!" Vykřikl sebevědomě a zamířil domů. Doufal, že jsou double K; K-K, doma, aby je mohl zaúkolovat s tím, že mají objednat nějaké jídlo. Ráno jim nachystal snídani, takže mu to dlužili!

Suki

Chvíli to vyzvánělo.. Potom to přestalo. Někdo to zvedl. Suki chvíli slyšela jen dýchání. "Kdo volá?" Ozval se mužský hlas. "Celé jméno, datum narození a důvod." Pokračoval. Jeho hlas zněl dost vážně.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 10:07 pm

Minato

S mírným úsměvem přikývl a zařadil se za Yoshira, jelikož neměl ponětí, kde vlastně bydlel. Vlastně toho o svých spolužácích věděl dosti málo, což by se časem ale mohlo zlepšit, zvláště díky tomu, že po nich určitě půjdou stejné potvory. Navíc s Yoshirem se sblížil dost důvěrně po fyzické stránce. Už si spolu rozervali těla dost natolik, aby se mohli považovat za přátele. Bylo to zvláštní. Poprvé zdrhal z nemocnice v zimě! Poprvé z ní zdrhal, když bylo horké léto a jemu bylo šest let.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 10:26 pm

Suki

Pomalu v tom čekání začala doufat, že jí to nikdo nezvedne, ale jako na potvoru přestalo vyzvánění a ozval se hlas. Jí se prostě dneska nic nedařilo! Ještě že nebyla škola... nebo nepomáhala otci v obchodě. No jéje, to by byly ztráty.
Na moment bylo na její straně spojení ticho. Amaya Suki, datum narozerní vám může být ukradený a důvod... Zamyslela se, jak to asi nejlépe říct. Pak se podívala na kartičku. Ks... Ks... Xcution. Přečetla s menšími obtížemi z již zmíněného předmětu a čekala, zda je druhá strana inteligentní a ví, o čem mluví, nebo jí ten chlápek podvedl a dal jí číslo třeba na železářství...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 10:42 pm

Yoshiro

Zanedlouho se rozrazily dveře a do Yoshirova domu vběhla polonahá dvojice, která udělala menší hospital break. Yoshiro se posadil ke zdi a hodil na zem všechny svoje věci. Necítil nohy a nemohl dýchat. Musel se zahřát, takže se stočil do klubíčka a položil se na zem. Nebyl moc schopný slova.

Kugo Ginjou

"Samozřejmě, že ano." Zasmál se muž na druhé straně. "Jen jsem tě zkoušel. Podle toho přístupu jsem tě hned poznal. Ale pochop, musíme být opatrní." Ozval se zvuk podobný srkání pití ze slámky. Potom hlasitý výdech. "Takže ses rozhodla, že se za námi zastavíš a naučíš se používat svoje schopnosti?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 10:47 pm

Suki

Narozdíl od Ginjoua, ona se tomu nesmála, což ale on nemohl poznat. Samozřejmě, vytušit ano, ale asi neměl nějaký kamerový telefon, že. V mobilu se ozval nádech. Ne, chci si objednat pizzu. Odvětila. Samozřejmě, proč bych jinak volala někomu, kde ještě sám přiznal, že mě sledoval? Odpověděla otázkou, ale spíše řečnickou. Takže, kde? Optala se bez dalšího zdržování.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 10:48 pm

Minato

Podíval se na zmrzlého Yoshira a povzdechl si. Ten chlapec se měl ještě co učit. I když jemu dnes také byla větší zima než obvykle. Proto okamžitě zabouchl dveře a pak zavolal na obyvatele domu: "Hej mládeži. Horký čas a děku pro Yoshira, mě stačí prosím jen ten čaj." Doufal, že aspoň Kisuke bydlel s Yoshirem, jinak by mohli nastat slušné trable. Odložil Bokken stranou a rozhlížel se po vstupní hale.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Mon Feb 13, 2012 10:56 pm

Kisuke

Nakukol do haly a uvidel Yoshira a Minata...
No pozrimeže, to sú nám ale hostia... Vás ale skoro pustili, hmm... poznamenal Kisuke. Poznal svojho brata natoľko, źe mu bolo jasné že ho v nemocnici neudrží... A Minato tiež nevyzeral ako pohodový typ. A Celé to nebola aj tak jeho starosť, ak umrú na vnútorné krvácanie, môžu si za to sami...
Deky sú v obyvačke ako vždy. Snáď sa tam dokážete presunúť keď ste zvládli prejsť cez polku mesta! zakričal na nich Kisuke z kuchyne popri tom, ako im dával postaviť na čaj.
Hm... beriem to celé fakt nejak moc kľudne... Ale tak čo... Načo sa rozčuľovať, že? pomyslel si Kisuke. Mal asi nejakú divnú náladu, že mu to bolo všetko jaksi jedno. Ich telá, ich životy, ich vec.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:47 am

Kyoya

Objevil jsem se na schodech. Vy oba dva jste idioti! Naprosto nezdopovědní idioti, pokud se ještě jednou tak děsně přizabijete navzájem tak vás dodělám, protože takhle se kvůli vám už znova nervovat nebudu! okamžitě jsem je spražil. Nebylo to ale proto, že bych je neměl rád, spíš naopak. Pak jsem se podíval na hodinky.... 10... řekl jsem. Zřejmě se nikdo nechytal. 9... dodal jsem a udělal jsem dost vážný krok dolů. 8... řekl jsem po nekonečné vteřině a udělal další krok dolů. 7... řekl jsem a pootočil si prsten na prstě. 6... řekl jsem a zvedl ruku na znamení odpočtu. 5.... další krok dolů ze schodů. 4... zalomil jsem jeden prst a sešel ze schodů dolů. Vážným krokem jsem mířil k Yoshirovi a Miuzakimu. 3... zalomil jsem další prst a už byl opravdu blízko. 2... řekl jsem naprosto nekompromistním hlasem, pro slabší povahy dost děsivým. 1... řekl jsem a následně zalomil všechny ostatní prsty... pak jsem se napřáhl...
... a otevřel dveře. V nich stál poslíček s Pizzou.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 4:36 pm

Yoshiro

Yoshiro byl pořád na tolik zmrzlý, že se nezmohl na slovo, ale byl rád, že vidí Kyoyu a Kisukeho. Bylo to zvláštní, jeho dům byl ještě před několika měsíci dost tichý, neuklizený a tmavý. Teď tu ale žili další lidé, kteří s Yoshirem sdíleli něco jedinečného, co je mezi sebou spojovalo, ať byli v jakékoliv situaci. Kyoya vypadal dost výhružně a Yoshiro měl chvíli strach, že jim něco udělá. Rozhodně na to měl právo. Sám Yoshiro s odstupem času uznal, že to s Minatem trochu přehnali. Nakonec ale jen otevřel dveře poslíčkovi s pizzou. Kyoya byl borec! A Kisuke taky. Vařil čaj.

Kugo Ginjou

"Pizzu?" Zeptal se překvapeně. "Jeden přítel jich před chvílí objednal hned několik! A jsou zatraceně dobré. Takže když sebou trochu hodíš, určitě se s tebou rozdělíme." Jeho slova zněla dost vlídně a upřímně. Určitě nezněl jako někdo, kdo by chtěl Suki ublížit. "Jo, asi bych ti měl říct adresu. Víš, kde je město Naruki? Je jen pár kilometrů od Karakury, vlak tam z nádraží jezdí každých 10 minut. Když dorazíš na nádraží, nebudeš od nás daleko, vyzvednu tě na nádraží. Souhlasíš?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 4:37 pm

Minato

Podíval se na choulejícího Yoshira a pak na Kisukeho, který profrčel kolem do kuchyně, kde nejspíše začal vařit objednaný čaj. Největší problém byl ovšem příchozí Kyoya. Nejdřív je seřval a pak začal odpočítávat. To se Minatovi vůbec nelíbilo. Právě teď by jeho i Yoshira nejspíše umlátilo i nafukovací kladivo. Měl chuť sáhnout po bokkenu, ale to by stejně již nestihl. Ovšem najednou... místo toho, aby udeřil do něho či Yoshira... otevřel dveře kde byla... Pizza i s jejím doručovatelem. Následovala chvilka oddechu a pak se sehnul k zničenému Yoshirovi. Pokusil se ho zvednout, ale jeho tělo vypovědělo službu. Ucítil opravu nepříjemnou bolest a poklesl na kolena vedle Yoshira. "Oukej, takhle to nepůjde.." zamumlal tiše k Yoshirovi. Jeho tělo doopravdy nebylo plně fit. Možná takto brzký útěk nebyl tak dobrý nápad. Měli raději zdrhnout o půl hodiny později po druhé věčeři!
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 4:45 pm

Kisuke

Položil čaje na stôl v obyvačke... Ešte sa luhovali, ale už v nich bol aj cukor, takže stačilo ak počkaju a potom si ich pomiešajú.
Potom opäť došiel do haly...
Jojo, vyzerá to že ste rovnako fit ako vždy... poznamenal Kisuke ironicky.
Došiel teda k Yoshirovi, ktorý podľa jeho reakcí vyzeral že je na tom horšie, aj keď Kisuke si myslel, že Minato by na tom asi mal byť horšie, keďže bojoval vo svojom smrteľnom tele... ale možno má Minato len tuhší korienkok...
Zdvihol teda Yoshira a podoprel ho, moc sa s ním nemaznal, ale lepšie než nič...
A tak s ním došiel do obyvačky, kde ho posadil na gauč a hodil naňho deku. Proces opakoval s Minatom.
Keď boli konečne obaja na gauči, prikrytí dekami a mali pred sebou čaje, tak sa Kisuke zvalil do kresla a oboch si ich premeriaval pohľadom. Prečo mám ten pocit, že dnes nedojdeš domov aj keby si chcel, Nakamura...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 4:49 pm

Suki

Jen tiše doufala, že to nemyslel vážně. Věřila, že je ten muž přeci jen inteligentní a pochopí, že to byl při nejmenším jen blábol, že to nemělo s ničím nic společného. Ale zase, když už to nabídnul, proč ne. Tak fajn. Za nevim jak dlouho na tom nádraží v Naruněco... Odpověděla Ginjouovi a zavěsila. Mobil šoupla do kapsy a rozhlédla se do ulic. Jedna k jejím domu, druhá směr nádraží. Už teď toho lituju. Povzdechla a vyrazila na vlak ignorujíce současný čas.
Nebála se. Alespoň to tak vypadalo. Věřila ve své síly, ač je nedokázala v tréninku aktivovat, ale i tak se s měčem ohánět umí. Proč by se měla bát nočního světa, když byl plný hvězd co jí provázeli? Ale vážně, jedna hvězda by z toho jejího výletu nebyla moc nadšená.
Když dorazila na nádraží, čekajíce na vlak si prohlížela náramek. Kdyby tu byla jají matka, co by asi udělala? Ona vždy udělal jen to nejlepší. Alespoň to si Suki pamatovala. Bylo tohle to nejlepší, co může udělat? On říkal, že jí může pomoci. A jestli chce chránit svého otce a jiné před tím jiným světem, musí se naučit využívat plně své schopnosti. Zajímalo jí, jak to asi otci vysvětlí, že se nevrátila v čas na večeři....
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:02 pm

Yoshiro

Když už byl zabalený v dece a před sebou měl na stole svůj teplý čaj, cítil, že z něj odchází ta ošklivá zima! Navíc, Kyoya objednal pizzu! Začínalo se to vyvíjet čím dál tím líp. Ještě by mohla přijít Manon a bylo by to dokonalé. Yoshiro zatřepal hlavou a vydal ze sebe zvuk, který připomínal - brrrr. "Tak! Myslím, že už jsem schopnej života." Promluvil sebevědomě a natáhl se pro hrnek s čajem, který udělal jeho bratr. "Díky, Kisuke." Poděkoval za jeho laskavost a napil se horkého čaje. Bylo mu celkem jedno, že je to opravdu horké, potřeboval se pořádně ohřát.

Suki

Když Suki dorazila na nádraží, mohla si všimnout, že na světelné tabuli, kde byly zobrazeny všechny spoje, bylo i město Naruki. Vlak odjížděl v 19:55. To bylo za 5 minut. Jízdenku si mohla koupit ve vlaku.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:12 pm

Suki

Hm... Třeba mu WindStorm pomůže tak, že tam bude muset ztrávit celou noc a nevšimne si, že jsem nebyla doma včas... A pak bych mohla říct, že jsem jen odešla brzy ráno... Ale... kam bych šla? Bóže, co je tohle za svět?! Spekulovala o nejlepších možných východiskách z této situace. Ale došla k názoru, že buď jí její drahý kocourek helpne a zaměstná jejího otce nebo si po dlouhé době budou muset sednout a něco si vysvětlit. Fajn, nemůžu mu o tom říct... Musím si něco vymyslet... Přemýšlela. To jí dělalo menší potíže. Ještě nikdy svému otci nelhala! Ale co by si pomyslel, kdyby mu řekla "Čau tati. Hele, promiň, že jsem přišla pozdě ale musela jsem zajet do vedlejšího města za chlápkem, co tvrdil, že mě sledoval a může mi pomoc..."... Ne, to by rozhodně nevyznělo dobře.
Zvedla hlavu k tabuli a pak obrátila pohled na hodiny. Tak dělej... Snažila se je v duchu popohrat. Doufala, že ten vlak ještě nebude mít spoždění.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:13 pm

Minato

Podíval se s úsměvem na Kisukeho a hlesl: "Díky, Šmoulo-san," nějak mu totiž vypadlo jméno, nejspíše z té zimy. Navíc na jména neměl zrovna nejlepší paměť a jelikož jeho jméno možná ani neslyšel (nevím teď jestli ho někdo jmenoval, nebo ne) tak mu toto označení přišlo nejvhodnější. Hned jak se mírně zahřál pod dekou, natáhl se pro čaj a začal foukat. Měl štěstí. Hrnek s čajem unesl. Hned jak byl dostatečně vyfoukán, dal si jeden lok a podíval se opět na Kisukeho se slovy: "Jedině, že by jsi mě tam odnesl, jinak to asi nepůjde. Zimních běhů mám pro dnešek dost." Rozhodl rychle. Jediné co mu vadilo, bylo, že si ráno nejspíše nebude moci jít zaběhat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:18 pm

Kyoya

Zaplatil jsem pizzy a zakopl dveře na za poslíčkem. Pak jsem všechny 4 pizzy položil na stůl. Snad toho bude dost, nečekal jsem, že přijde i Miuzaki... řekl jsem. Ale tvůj příchod jsem trefil celkem přesně, ne? dodal jsem a posadil se k jedné pizze. Měl jsem taky docela hlad. A co jinak? jak jste se dostali z nemocnice vy dva? Já musel posledně podepsat reverse aby mě pustily... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:22 pm

Yoshiro

Když se Kyoya zeptal, jak se dostali z nemocnice, podíval se na Minata s pohledem - hraj to se mnou. Potom se otočil na Kyoyu. "No, my taky. Bylo to hrozný, nejdřív nás nechtěli pustit, ale pak si to rozmysleli." Už tak byl Kyoya naštvanej z toho, že se málem zabili mezi sebou, kdyby se dozvěděl, že utekli, určitě by to bylo ještě horší.

Suki

Vlak přijel přesně na čas a taky odjel. Do města Naruki dorazil o patnáct minut později. Tedy v osm hodin a deset minut. Když Suki vystoupila, uviděla kousek od ní stát toho muže, co jí tenkrát zvonil na dveře. Vypadalo to, že si Suki zatím nevšiml, protože se pořád rozhlížel a nervózně přešlapoval.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:25 pm

Kisuke

Kisuke Kisaragi. zopakoval mu svoje meno Kisuke s nahnevaným krížikom na čele. Minatovi zrejme už úplne vypadlo to ich predstavovanie sa v Mc Donalde. Alebo ho to nezaujímalo. Alebo bol proste retardovaný a nemohol si zapamätať meno, ktoré Yoshiro povedal pred piatimi sekundami.
Jo ahá... no áno, rozhodne vyzeráte, ako keby ste práve násilne neutiekli z nemocnice. povedal Kisuke ironickým tónom a uškrnul sa na Yoshira. Minatova provokácia v Kisukem prebudila zlú náladu.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:29 pm

Suki

A vlak už byl tady! Nastoupila do něj spolu s několika málo dalšími cestujícími a jelo se. Za pár peněz, co u sebe měla si koupila jízdenku a teď si jen všímala, že opravdu takto pozdě večer snad už jen někdo jezdí z práce, ale někam do pryč na "výlet" jela asi jen ona.
Vystoupila v Naruki. S rukama v kapsách tmavě červeného pláště se ne moc dlouho rozhlížela po nástupišti. Zahlédla onoho muže, s kterým před nějakou chvíli telefonovala. Alespoň doufala, že je to on a ne nějaké jeho dvojče nebo trojče. Uvědomila si, že jí asi nevidí a tak se vydala normálním krokem za ním. Hej... Upozornila na sebe.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:30 pm

Minato

Pohlédl nejprve na Kyoyu a pak na Yoshira. Mírně se ušklíbl a lehce přikývl. "Jo... nesnáším podepisování papírů," dodal ještě. Hned na to se zahleděl na pizzu a položil otázku: "Jakou jsi objednal? A jsem Minato" Pohled upřel přímo na Kyoyu a prohlížel si ho. Již na sobě neměl přenosnou plechovku a ani plácačku o velikosti Mexika. Vypadal normálně jako oni ostatní, tedy pokuď byla obvázanost tunou obvazů normální. Kisukeho teorii raději ignoroval, aby nebylo zle.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 5 - Xcution
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: