PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 5 - Xcution

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 5:46 pm

Minato

Podíval se na Yoshira, který spokojeně chrupkal na gauči. "No... nejspíš bude nejlepší, když si vezmi Yoshirovu postel, pokuď tu není další pokoj pro hosty. Nechci tě vysilovat. Tvoje síla se bude hodit a troufám si říct, že brzy," pronesl ke Kyoyovi. Pak pořádně zakryl spinkající "růženku" a vratkavě vstal. Došel ke svému odhozenému Bokkenu a použil ho jako hůl. "Nuže pane domácí, veďte mě prosím," požádal a usmál se na Kyoyu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 5:46 pm

Suki

Škubla sebou. Na víc se nezmohla, zatím. Nechápala to jeho "přežít". Tedy, ne že by nechápala, nerozuměnla jen tomu... no, těžko by se vám to vysvětlovalo! Prostě byla překvapená. Na otázky už nedostala prostoru, na tož na sáhodlouhé přemýšlení. Jedno jí napadlo hned! Zdrhat!
Sem snad hřebík?! Pronesla něco, jen aby se zbavila přebytečných myšlenek, při úprku. Co měla jiného dělat? Jako, že by ten její mečík vydržel náraz toho... tamtoho?! Není blázen! Blokováním útoku by se dobrovolně poslala na smrt! Konečně nemusela říkat, že toho bude litovat... už litovala! Nepobírala, jak by přežitím mohla pomoci tomu... tomu fillčemusi!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 5:51 pm

Yozora Tsuyu

Najednou vstala a šla k oknu. Dívala se z něj a přitom si pravou rukou držela levou. Nejspíš aby se jí neklepala. Srdce jí bilo o sto šest. Vůbec nevěděla, co by měla dělat. V podobném stavu nebyla dlouho. Kde byl Zetsubo, když ho potřebovala? Doufala, že je v pořádku. Možná, že byly její myšlenky natolik silné, aby jejího manžela dostaly domů nebo to taky mohla být shoda náhod, každopádně, ve dveřích se objevil otec Manon.

Ginjou

Dopadl na zem a zarazil svůj meč do země, čímž způsobil to, že se na místě dopadu vytvořil dost velký kráter. Vypadalo to, že měl Ginjou větší sílu, než vypadal. Pod jeho nohama se znovu mihlo zelené světlo a on zmizel. Objevil se před Suki, napřáhl meč a sekl! Jeho útok směřoval přímo proti jejímu krku. Jako by jí chtěl jedním rychlým sekem setnout hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 6:02 pm

Suki

Ten dopad slyšela, ale neohlédla se. ani to nebylo potřeba, ten chlápek, co se tvářil, že jí chce pomoc a pak jí málem pohřbil za živa se objevil před ní. Víc toho už nestihla zmapovat, jen ten meč letící proti ní. Teď by útěkem nic nezmohla. Ani jí to nenapadlo. Byla moc blízko a byla si toho vědoma. Jen instinktivně postavila do dráhy letu zbraně zlatý kord...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 6:14 pm

Minato

Nahoru a doleva... nemůžeš to minout. Já mám na dveřích nápis "Aperture laboratories" on ne... řekl jsem a vydal se po schodech nahoru. Chtěl jsem si zajít do sprchy a lehnout si, chvíli si ještě číst a pak jít konečně spát. Proměňoval jsem pokoj dneska celej den potom, co jsem ho celej den ničil při tréninku. Vypadal teď líp, než kdy předtím. Minato, Kisuke, Yoshiro a já v jednom domě, moc magie na jednom místě. měl jsem blbej dojem, že tohle nemůže dopadnou dobře... ale kdo ví. Vzal jsem si ručník a tunu šamponu a šel se vysprchovat...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 6:18 pm

Manon

"Tati!" vyskočila ze země na nohy. Docela se lekla, z očekávání toho, co mu budou muset říct, a také protě protože přišel tak náhle. Otevřela pusu, potom se ale podívala na matku. Bude lepší, když mu to řekne ona. Věděla, že teď je v rodinném řetězu až na konci, tak jako vždy, a od těch na konci se špatně poslouchají zlé zprávy. Zůstala ale stát a s obavami čekala na otcovu reakci.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 6:35 pm

Ginjou

Čepele se střetly. Suki útok vykryla, ale nedokázala ho zastavit, takže se proletěla docela daleko a přitom udělala několik kotrmelců a odřela si spoustu míst na těle. Ginjoua to nezastavilo, pokračoval. "Nebudeš se bránit?!" Zakřičel na ní a odrazil se znovu za pomoci toho zeleného světla. Napřáhl se s mečem a znovu drtivě zaútočil na Suki přímým svislým sekem.

Yozorovi

Matka Manon zůstala stát u okna a ani se neotočila na svého muže. Zetsubo se podíval na Manon s dost přísným pohledem. "Byl jsem navštívit bratra, ale místo jeho jsem tam potkal policii a černé auto, kterým odváželi jeho tělo." Řekl, aniž by někoho pozdravil. Udělal několik kroků vpřed a zastavil se uprostřed místnosti. V jeho obličeji nebyl jediný náznak nějaké emoce. Možná tak vzteku. Ale tak vlastně vypadal pořád. "Cítil jsem tam tvoji přítomnost, Manon, jak mi to vysvětlíš?" Zeptal se a bez mrknutí oka sledoval svoji dceru.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 6:42 pm

Manon

"Byla jsem se na něj podívat, jak se má, a zeptat se na nějaké knížky..." pípla a dívala se otci trochu vyplašeně do očí. "Někdo tam přišel a..." Nemyslela si, že by musela dokončovat větu. "Ale nikoho jsem neviděla... jen jsem ho našla ležet v pokoji, když jsem šla domů, zavolala jsem záchranku a on něco říkal... něco o nějakém Yoshiakim a Akihirovi... a tobě..." zavzlykla. "Co to mohlo znamenat?!" zeptala se, ale už jak to říkala, tak jí to přišlo naivní. Jak si mohla myslet, že jí otec něco o tom řekne? Samozřejmě že ne... nikdy jí nic ze svých věcí neříkal...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 6:48 pm

Kisuke

A tak sa to tam nejak rozchádzalo... Asi bol najlepší čas ísť.
A tak sa aj on postavil a bez slova odišiel. V duchu bol zo seba stále sklamaný... Teda zo svojich komunikačných schopností. Ale hodil to za hlavu. Aj tak to nebolo podstatné...
A tak sa aj on šiel osprchovať... do druhej kúpeľne! Ano, samozrejme že dom mal dve kúpeľne! Jednu na poschodí a druhú nie na poschodí. A tak šiel do tej v ktorej nebol Kyoya, v tej nie na poschodí. A tak začal svoju zvyčajnú dlhú sprchu po ktorej bola vždy poriadne mokrá podlaha. A ako to už v sprche býva, premýšľal nad zmyslom života a podobnými dôležitými vecami.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 6:55 pm

Zetsubo

Když Manon řekla jméno - Akihiro. Jeho výraz se změnil. Chvíli váhal, ale potom vystřelil proti Manon a dal jí facku. Její matka udělala krok vpřed směrem k nim, ale pak se rozhodla nezasahovat. Rozhodně se jí ale nelíbilo, co její muž právě udělal. "Už nikdy přede mnou neříkej to jméno." Potom se dal do kroku. Do své pracovny.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 6:59 pm

Manon

chvíli zůstala jako přibitá. Nebylo ale poprvé a nejspíš ani naposled, co na ni její otec vztáhl ruku, takže se tím nenechala zastrašit.
"To není odpověď!" řekla dostatečně jasně a nahlas na to, aby to slyšel, než se stihl v pracovně zavřít. Potřebovala to vědět! Za pokus to stálo.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 7:28 pm

Suki

Teda, upřímně řečeno, tu bylo dost místa, když letěla takovou dobu! Nebo se jí to jen zdálo? To bylo nejspíše jedno, ale nebylo to příjemné, to si byla jistá! Na otázku, kterou označila za řečnickou, neodpověděla. Ona toho teď moc nestíhala, ten chlápek byl maniak! Už zase útočil, to bylo trochu moc, co si o ní myslel? Má mu snad uhýbat, než vyčerpá síly? Nemůže vyhrát! A jestli nemůže vyhrát, jak to skončí? Jak přežije? To je fuk! Byl to boj a teď si to Suki uvědomila a to plně.
Tohle byla krásná příležitost. Jelikož ještě nebyla na nohou, odkutálela se z cíleného místa, vmžiku vstala, odrazila se a švihla svým mečem dopředu, kde by pravděpodobně měl teď Ginjou být....
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 7:38 pm

Ginjou

Znovu se jen mihlo zelené světlo a Suki sekla do prázdna. V tom zezadu ucítila dost nepříjemnou bolest v zádech, před která jí teď Ginjou sekl. "Chceš tu umřít? Zatím to tak vypadá!" Zakřičel na ní dost nepříjemným tónem. Zůstal za ní stát. Byl ale připravený bránit jakýkoliv její pokus o útok.

Yozora Tsuyu

Když Zetsubo zmizel, okamžitě se vydala za Manon. "Jsi v pořádku? Nechápu, co to do něj vjelo! Nejspíš těžce nese Ryotovu.." Nějak se zasekla. Nebyla schopná říct slovo - smrt. Musela se znovu posadit na židli. Vypadalo to, že bude brečet.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 7:44 pm

Minato

Přikývl a následně odešel za Kyoyou nahoru. Pomalu vešel do Yoshirova pokoje a ani si ho nějak extra neprohlížel. Prostě padl na jeho postel a během okamžiku usl. Potřeboval odpočinek jako sůl.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 7:46 pm

Suki

V posledním momentě si uvědomila, že před ní nikdo nestojí! A taky si uvědomila tu bolestné ranění. Opět, nic příjemného, co si budeme povídat, nevykřikla bolestí, ale alespoň zasyčela, aby se tomu nějak ubránila a nahodila skřivenou grimasu jasně říkající, že to opravdu bolelo!
Tse... jako bych měla na výběr... Hlesla ještě stále s nepříjemným tónem ze zásahu. Myslela jsem, že jsi říkal cosi o tom, že mi chceš pomoc se silami, ne mě zabít! Pronesla rozzuřeným tónem. Pomalu se obrátila proti němu, ale v posledních pohybech po něm švihla s mečem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 7:49 pm

Ginjou

Ránu vyrazil jako by to vůbec nic nebylo. "Hehmmm!" Znovu to zelené světýlko a Ginjou byl najednou ve vzduchu. "Tak jaká je schopnost tvého fullbringu?" Zakřičel na ní z vrchu. Napřáhl se a znovu se nějak odrazil tak, že letěl přímo na Suki jako řízená raketa. Jen s obrovským mečem.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 7:49 pm

Manon

"Však v pohodě, ať si mě mlátí kvůli jménům, který ani pořádně neznám," odsekla naštvaně Manon, ale potom si uvědomila, že mamka přece za nic nemůže. "Promiň, mami... ale jsem v pořádku, je toho na něj určitě moc," pokusila se usmát. Tvář už jí začínala docela bolet, tak ještě chvíli postála a potom vyběhla k sobě do pokoje. Byla naštvaná, jak jí nikdo nechce říct! Potřebovala se poradit s plakátama.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 7:59 pm

Suki

A heleme se, on byl zase v... pryč! Co je tohle za hru?! Zabručela si v hlavě a odbrátila se po hlase. Myslíš, že kdybych to... Zarazila, což bylo poznat jasně v jejích očích. Vzpamtovala se v čas, aby mohla zareagovat na útok. Přikrčila se do dřepu a odrazila se stranou. Nestát v hlavním působišti bylo asi to nejdůležitější a uznejme, že jí šli úhybné manévry lépe, než nějaká obrana. Ostatně, většinou jen šermovala a byla si dost jistá, že tohle nebyl šerm! Zády jí proběhla bolest.
Léčit! Vyhrkla ze sebe při úskoku, ani nevěděla proč. Nebyla si tím sama jistá, vždyť jen když aktivovala fullbring, tak se něco na ten způsob stalo. A to bylo ono! Nemůže to dělat pořád, to ne,a le teď by se to hodilo!
Hned jak dopadla na nohy, stáhla svůj fullbring do náramku. V normálním boji by to bylo sakra bláhové, ale tady musela využít všeho, tohle byl až příliš normální. Zmapovala si Ginjouovu pozici. Jen tak pro přehled a napříhla ruku opět před sebe. Znovu aktivovala kord....
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 8:03 pm

Ginjou

Všechny rány se Suki okamžitě vyléčily. Ale stalo se něco zvláštního. Její meč neměl zlatou barvu! Ginjou při dopadu na zem okamžitě zareagoval a rozhodl se to vyzkoušet. Sekl do meče a rozsekl ho vejpůl. "Nikdy jsem nebyl zrovna chytrej, ale myslím si, že to takhle nefunguje. Chápu to tak, že když aktivuješ svůj fullbring, vyléčí se ti zranění? Všechny tvoje odřeniny zmizely. Ale meč ztratil svoji sílu." Sotva to Ginjou dořekl, meč Suki se vrátil do původního zlatého stavu a jako by se zregeneroval. Ginjou stál před Suki a nebyl připravený k útoku ani k obraně. Přemýšlel nad jejími schopnostmi. Teď byla ta šance!
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 8:13 pm

Suki

V pohledu se jí odráželo zmatení. Co to mělo být? Proč ten meč nebyl zlatej? Proč byl teď ještě k tomu rozpůlenej? Co to u všech všudy bylo? A proč to neudělala už dřív? Asi... asi... taky... Nevěděla, co na to říct, ale ani nic říkat nemusela. Začalo se zase něco dít a tentokrát už se jí to líbilo mnohem víc! Byla sice ještě stále vyvedená z míry, ale napadlo jí, že stejně na tom bude její protivník. Ano, ano, to byla ta šance, to už jsme slyšeli. Fajn, do akce!
Ani neztrácela čas měněním výrazu tváře, teď nebo později! Tak jak držela meč, zpříma před sebou, šikmo švihem mířila na Ginjouovu ruku, někde v pod oblastí ramene.....
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 8:20 pm

Ginjou

"Ou!" Vykřikl nahlas, protože se dost leknul toho, co Suki právě udělala. Podařilo se mu ale uhnout do strany a potom seknout. Těžko říct, jestli to udělal schválně nebo ne, ale usekl Suki ruku, kterou měla volnou. Ta spadla na zem a začalo z ní téct docela dost krve. To i ze Suki. Ginjou se na ní díval. Stál tam a díval se.

Zlatý meč Suki najednou začal zářit a Suki i ruku, která ležela useklá na zemi, obalila nějaká zlatá aura. Když zmizela, Suki tam stála, vyléčená. Její ruka byla opět na místě, neměla na sobě ani škrábnutí. Meči se na rukojeti vytvořilo zvláštní pouzdro, ve kterém měla ruku. Jako by to chránilo její dlaň. Suki taky mohla zjístit další novinku! Místo svých uší měla pár kočičích! Zlaté kočičí uši. Od ramen měla k pasu dva pásy, které tvořili takové zvláštní X na její hrudi.
Ginjou se usmál. "Tvůj fullbring právě postoupil na další level. Máš ale ještě co dělat." Řekl.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 8:30 pm

Suki

Všechno se seběhlo úplně hrozně moc rychle, že ani nedokážu popsat všechny pocity, které Suki v tu chvíli uchvacovali. Možná strach, bolest, překvapení, zděšení a nakoenc i radost a.... jo, to zřešení tam na konci určitě bylo, když zjistila, že má.... kočičí uši?! Ale co víc, měla zase ruku! A... ty pásy? V její tváři nyní panoval zmatený výraz, který vystřídal následný už klidnější. Zdvihla pohled na Ginjoua. Tya to udělal schválně, žejo? Hlesla ale docela bez zájmu. Spíše s jistým znechucením, nebo nenávistí. V duchu si ale stále rozebírala, co se tu vlastně vůbec stalo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 8:46 pm

Ginjou

Přikývl. "Omlouvám se. Musel jsem. Človek, který užívá sivětšinou vybuduje nějaký zvláštní vztah se svým předmětem a ten ho nenechá na holičkách, když to potřebuje. Potřeboval jsem v tobě vzbudit pocit zděšení a toho, že ti jde o život." Otočil se a vzhlédl k obloze. "Yukio, můžeš nás pustit."

Někde ve městě

"Ta da da daaa da.. ♪ ♫ " Akihiro v obleku si poskakoval a zpíval si. " ♪ ♫ Kdopak je další na řadě?" Udělal otočku a zastavil se před malým domkem na kraji Karakury. Bylo vidět do okna. Uvnitř byla mladá žena, která držela dítě v náruči. Akihiro se usmál. "♪ Dadadadadaaaa-ty! ♪ ♫ ♪ !" Ukázal prstem na dům.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 5 - Xcution
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: