PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 5 - Xcution

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:37 pm

Yoshiro

"C-c-co si o nás myslííííííš?" Vykřikl hystericky na Kisukeho. Samozřejmě, že měl pravdu, ale to neznamenalo, že to musel říkat nahlas! Trochu ho to namíchlo. Ale uklidnil se. "Každopádně. Díky za ty pizzy, Kyoyo. Parádní večeře." Poděkoval a vzal si trojúhelník z jedné z těch čtyř. Pustil se do jídla. Miloval pizzu.

Ginjo Kugo

Stál tam jako tvrdé y do té doby, než na něj Suki křikla. Konečně tam byla! "A-háá!" Vyrazil k ní. "To byla ale doba. Nicméně, jsi tu. Vítám tě ve městě Naruki. Pojďme, je zima a ostatní se na tebe těší. Jsou zvědaví na dalšího člověka se stejnými schopnosti, jako máme my ostatní. A já vlastně taky." Řekl a vydal se na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:47 pm

Kyoya

Zakroutil jsem hlavou. Jasně že utekli z nemocnice... samozřejmě. a nejhorší bylo, že mě to vůbec nepřekvapovalo. Ale co... Aha, takže Miuzaki? Jak ty jsi přišel k těm schopnostem co máš? zeptal jsem ještě s ulepenou pusou od pizzy. Druhou rukou jsem mezitím sebral lžíci a krájítkem na pizzu si ukrojil další kousek pizzy...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 5:54 pm

Suki

Nadzvedla obočí a po čele jí stekla kapka. Dělá si ze mě legraci? Pomyslela si. Říkal, že jí sledoval. Myslela, že ví, co dokáže, ale teď... už neměla nejmenšího tušáka, co si představit. Je jich víc?... Pokračovali nepřetržitě její myšlenky. Ať dělala co dělala, nemohla se zbavit zlého tušení. Nebo spíše jen špatného pocitu sama nevěděla z čeho. Než se vzpamatovala, Ginjou už byl na cestě pryč. Pokrčila v duchu rameny, při čemž si uvědomila, že to dělala nějak často, a vyrazila za ním svižnějším tempem, aby jej dohnala a pak zpomalila, aby nešla moc vepředu....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 7:27 pm

Minato

Pohledem probodl Kyoyu a ještě jednou chladně zopakoval: "Minato!" Následně si vzal jednu Pizzu a pustil se do jídla. Pizza byla dobrá, ale mezi jeho nejoblíbenější jídla nepatřila. Přeci jen byl věrný japonské kuchyni. Ale jednou za uherský rok jí mohl a jelikož měl hlad jak vlk, jedl bez keců. Až měl první osminu, na které si pizzu rozdělil v sobě, odpověděl Kyoyovi: "Během souboje s takovým divným týpkem ve škole. A co vlastně ovládáš ty? Vyděl jsem tě u nás, když jsi byl oblečený jako plechovka a měl jsi velkou paličku." V očích se mu mírně zalesklo, jelikož doufal, že zjistí informace o dalším z nich.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 7:49 pm

Manon

si všimla, že nějak hůř vidí... bylo to tím, že byla tma! A to bylo tím, že byl už večer.
"Ou, to se trochu protáhlo..." zamumlala a odkašlala si, protože za tu dobu, co mlčela a četla, se nějak zachraptěla. Ztuhle se tedy zvedla a očima hledala, kde jsou její pejsci. Stulili se u nějaké uschlé okrasné kytky na zemi a spinkali, och! Manon v hlavě hučelo a uvědomila si, že má hrozný hlad, z toho všeho, co se tady dozvěděla. Jakože... toho moc nebylo, ale milión keců okolo ano. Dozvěděla se víceméně spíš méně než více. Základy o tom, co jsou zač Quincy a něco málo z jejich historie, informace o artefaktech, které se potulují zapomenuty někde ve světě nebo kdoví kdo je má... Pár věcí o technikách, které hodlala zkusit, pár dobrých tipů tam bylo, to musela uznat. Ale jak tak četla, napadlo ji něco... Křížek pro výrobu luku si nejspíš vyrobit nedokáže (což pochopila z návodu, jak se to dělá), takže potřebovala nějaký získat. A teď byla v domě, kde sídlili Quincy... Nechtěla nic krást, ale Shizuka by určitě chtěl, aby si vzala ten jeho! Pokud s ním teda nebyl pohřbený, což by bylo nemilé, protože vykopávat se jí ho nechtělo. Vylezla opatrně z knihovny a snažila se zjistit, kde v potemnělém domě se nalézá její strýc.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 7:59 pm

Yoshiro

Jedl pizzu a nijak nezasahoval do toho rozhovoru, co teď vedl Minato s Kyoyou. Ale poslouchal je. Pohledem kmital z jednoho na druhého a přitom žvýkal jídlo. Taky se sem tam napil teplého čaje, který udělal Kisuke. Možná by mu měl říct, aby do toho příště neházel cukr, protože Yoshiro nepil čaj s cukrem. Ale nechtěl se chovat nevděčně.

Ginjou

I v Naruki byla zima. Ginjou na sobě měl dlouhý černý kabát a ruce v kapsách. Nešel ale nijak rychle, z čehož se dalo usoudit, že mu zase až taková zima nebyla. "Takže. Co mi o sobě povíš Suki?" Zeptal se a otořil se na ní. "A nemusíš být tolik nedůvěřivá. Úplně ti vidím na očích, jak mi nevěříš. Uvidíš, že k tomu nemáš důvod." Nejspíš tím Suki nepřesvědčil, ale zkusit to musel.

Manon

V celém domě byla tma. Když šla Manon ze schodů zpět dolů, jediný zvuk, který slyšel, bylo vrzání dřeva, které se ozývalo s každým jejím dalším krokem. Až do doby, než se ozvala dost hlasitá rána z obývacího pokoje.
Když tam Manon dorazila, uviděla na zemi ležet Ryotu, otce Shizuky. V ruce držel na řetízku kříž, který vypadal jako Shizukův. Bylo to strašidelné, protože měl rozseklou hruď a všude byla spousta krve. Za Manon se ozvaly kroky. Když se otočila, uviděla Akihira v obleku, jak drží svoji katanu, která byla od krve. "Ale ale.." Řekl pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:05 pm

Kisuke

Tiež bol potichu a nemiešal sa do ich rozhovorov. Využil situáciu a priživil sa na Kyoyovej pizzi. Rozmýšľal nad veľmi dôležitými vecami, napríklad že má chuť na colu, ale nechce sa mu vstávať!! Čo bude robiť?!! To bola jedna z najzaujímavejších filozofických otázok, čo ho momentálne trápili.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:06 pm

Manon

se nejdřív strašně lekla. Byl to hrozný pohled! Věděla, že ječet nemá cenu, takže se jen zajíkla. Běžela k ležícímu muži a snažila se zjistit, jestli žije a co se mu sakra stalo. Ale ještě než se k němu dostala se vše až příliš vyjasnilo. Když uslyšela známý hlas, prudce se otočila. Hlavou jí letělo, že je to strašné, ale na druhou stranu i docela dobré, protože tahle celá scéna může být jen další iluze. Snažila se co nejvíc uklidnit, i když to nebylo moc snadné. Byla tady sama v cizím domě s tím nebezpečným chlapem. No... co se dalo dělat. Utíkat stejně neměla kam.
"Co tady chcete?!" zeptala se trochu zaškrceným hlasem, i když se snažila znít sebevědomě.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:21 pm

Suki

Usmála se ale znatelně jen na oko. Tak až to uvidím, sama posoudím. Hlesla takovým hraným milým hlasem. Ale přeci na tom s tou nedůvěrou nemohla být tak hrozně když sem nakonec přišla... ještě v tak pozdních hodinách. Ruce měla podobně jako on schované v jeho kabátě a rozhlížela se kolem. Jen po očku, hlavou nijak nemáchala ze strany na stranu, to neměla za potřebí.
Co bych měla o sobě říkat? Vždyť jsi sám řekl, že jsi mě sledoval... nevíš toho už dost? Spíš já bych ráda věděla víc o vás i o tom všem. Nač ztrácet drahocený čas, vysvětlit mi to můžeš i za chůze, ne? Alespoň... proč se to děje, nebo něco takového. Navrhla, aby se vyhla té otázce, na kterou by stejně neodpověděla.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:38 pm

Akihiro

Pokrčil rameny. "Co bych tu dělal?" To byla spíš asi řečnická otázka. Zabodl katanu do země a opřel se o zeď. "Jsem tu jen pracovně. To, že jsem tu na tebe narazil je náhoda." Jeho slova právě mohly potvrdit to, že skutečně zabil Ryotu. Ale měla jim Manon věřit? "Jak se máš?" Zeptal se Akihiro. Přitom se dost nepříjemně usmíval. S tím chlapem bylo něco špatnýho.

Ginjou

Dost hlasitě se zasmál. "Jako ne že bych tě špehoval! Co si o mě myslíš?" Zeptal se pobaveně. "Vlastně jsem na tebe narazil náhodou. Ani jsem vlastně neviděl tvoje schopnosti. Vycítil jsem je. Taky to jednou budeš schopná dokázat. Tak jsem tě sledoval domů." Snažil se bránit. Nechtěl v očích Suki vypadat jako nějaký úchyl. Byl to slušný a spořádaný občan!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:39 pm

Kyoya

Já nic neumím, jen obědnávám pizzu... řekl jsem a dál jedl pizzu. Neměl jsem právě moc velkou chuť vykládat všem o svých schopnostech, protože pak by o nich každý věděl. A pak by se to doneslo k nějakému padouchovi a všichni víme, jak to dopadá potom. Ale co to umíš ty, Miuzaki? zeptal jsem se ze zvědavosti. Yoshiro jedl a nevšímal si nás, Kisuke asi taky ne...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:44 pm

Minato

V jeho očích probliklo cosi stříbrného, ovšem navenek i uvnitř zůstával klidný. "Minato," zopakoval ještě jednou zcela klidně adál pojídal Pizzu. Mezi tím se otočil na Kisukeho a optal se ho: "Dělo se pak ještě něco zajímavého, když jsi nás odnesl do nemocnice?" Doufal, že všechno pak již probíhalo v pohodě a nikde se nikdo nepomlátil.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:46 pm

Manon

"Pracovně? A to za jakou prací?" upřesňovala si Manon. "Mám se dost blbě," odpověděla potom na jeho otázku. Jak by se asi mohla mít, když koukala na ten jeho ksicht?? "A jak ty?" řekla dost ironicky, aby naznačila, že ji opravdu nezajímá, jak se má, a že nechápe význam této zdvořilostní konverzace, když stojí nad mrtvým tělem! Možná mrtvým.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:47 pm

Kisuke

Práve sa rozhodol, že sa donúti vstať a donesie si tú colu, ale zrovna keď sa na to psychicky pripravoval tak ho vyrušil Minato. Doprdele...
Zaujímavého? Nič, síce sa ma pýtali ako si sa mohol nabodnúť na vlastný bokken, ale ja som to nejak moc nekomentoval. odvetil Kisuke bez záujmu a začal sa zase venovať dôležitejším veciam... Vstanem či nevstanem...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:51 pm

Akihiro

"Ááále, práce pro starého známého, taková maličkost. Chtěl po mě, abych odstranil tohoto quincyho, protože by se prý mohl plést do cesty, měli spolu nějakej konflikt." Ujasnil to Manon. Pořád mluvil tím klidným a pobaveným tónem. Bylo to protivné. "Já se mám dobře, děkuju za optání." Usmál se na Manon tak mile, jak to jen šlo. "Líbí se ti můj oblek? Jsem se chtěl pořádně oháknout. Aspoň nějaká úcta k zemřelému. " Dodal nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:51 pm

Suki

Věř mi. Nechceš to vědět. Pousmála se tentokrát upřímně. Ale znělo to jako výhružka. No, při takových slovech si jeden může domyslet, co si o něm myslí, že. Navzdory tomu, že působila odtáhleji, byla v docela dobré náladě.
Facepalm! On tedy vážně nic nevěděl?! Tohle Suki překvapilo. Ten chlap asi nechodil do školy, nebo neví, jak se vyjadřovat. Takhle to rozhodně dnes ráno neznělo, že by nic nevěděl. Mávla nad tím rokou. Nech to být. Hlavně by mě zajímalo, jak je možné... něco takového získat... nějakou podobnou schopnost. Zajímala se o něco, co by snad mohl vědět a říct to tak, aby to bylo jednosměrné....
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 8:59 pm

Manon

Spoiler:

odpověděla. Nevěděla, co jiného říct, copak byl její strýc opravdu mrtvý? A co její otec, taky má s někým nevyřízené účty? A Ooji?! Neměla ale odvahu se zeptat. Místo toho se po chvíli zeptala.
"Když už jsi tady, tak mi řekni... o co ti jde, s námi myslím? Proč děláš všechny ty divné iluze a takové věci?" hlas se jí začínal docela dost třást a srdce bušit. Byl její strýc opravdu mrtvý?? To bylo to jediné, na co dokázala doopravdy myslet, i když se to snažila nedávat znát.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:06 pm

Akihiro

Začal se docela arogantně smát. Když se z toho smíchu dostal, posadil se na schody. "Kdybych ti to řekl, tak už by to nebylo překvapení a byla by to nuda. Navíc..." Najednou zmizel. Nebyl nikde a všude bylo to hrozné ticho. Pak se ale najednou objevil za Manon a zašeptal jí do ucha. ".. Nesnáším spoilery." Dal jí pusu na tvář a zmizel.

Ginjou

Měl ve tváři dost tupý výraz. A najednou stál před Suki. Koukal se na ní fakt strašně tupě, jako by nad něčím zároveň přemýšlel. Bylo to hrozně vtipné. "Ne, fakt.. Co si o mě myslíš?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:09 pm

Manon

nestihla Akihira chytit za krk a zakroutit mu s ním, škoda. Ale to musí každý pochopit, byla prostě zaskočená! Objevovat se lidem za zády bylo pěkně podlé, přesně se to na Akihira hodilo. Manon se otřásla hnusem. Fuj!
"Hajzl!" ulevila si, když si uvědomila, že se zase nic nedozvěděla! "Pojď zpátky, okamžitě! Mě nezajímají tvoje spoilery, já chci mít v životě klid a mír!" zařvala, ale nejspíš se nic nestalo. Jestli se tedy nic nestalo, s velikým strachem se otočila, aby zjistila, jestli tam její strýc pořád leží v krvi.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:13 pm

Suki

Zastavila se jen tak tak. Ještě dva tři krůčky a vrazila by do něj! Co ho to u všech hollow jenom napadlo? Stoupat si jí do cesty? To ti na tom tak záleží? Zeptala se, jak ustoupila o dva kroky zase do zádu. Myslím si tobě, že jsi někdo, kdo mi může pomoci ovládnout mé síly. Prohlásila vznešeným hlasem. A jestli tomu tak není, nevidím důvod zde déle setrvávat. Dodala trochu hruběji, ale myslela to vážně. Nechtěla se zdržovat něcím takovým! Je to prakticky cizí osoba! Co mu může být co po tom, co si o něm myslí?!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:14 pm

Kyoya

Dojedl jsem svojí část pizzy a oddychl jsem si. Byla vynikající. Podíval jsem se po ostatních. Takže, Yoshi, Kisuke a Minato, jak vám chutnala pizza? řekl jsem a pak se podíval na Yoshira. Jinak tady Minato bude taky bydlet tady? Já jen že nejdřív já, pak Kisuke... zeptal jsem se trochu blbě, protože mi to přišlo divné, přeci jen přivést si polonahého kluka domů bylo... matoucí... Utrhnětě mi pak rohy z krabice, za 10 je pizza zdarma... dodal jsem nakonec a sebral z krabice kus sýra...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:22 pm

Minato

Usmál se na Kyoyu a pak kávl na Kisukeho. "No vidíš jak to jde. A neboj, nebudu tu bydlet. Můj dům je ten, jak pod ním trénujem. Jen dnes tu přespím, jelikož v tomhle stavu by mě táta asi nerad viděl," promluvil na Kyoyu a pousmál se ještě více. Pomalu dodlabal pizzu, kterou dostal přídělem a dopil čaj. Hned na to obratrně utrhl roh krabice a podal ho Kyoyovi se slovy: "Tak to nás zase jednou budeš moci pozvat na dlabanec." Pak mírně odkryl deku a podíval se na obvazy, jestli náhodou někde neprosakuje krev. Zdálo se, že zatím ne. Ovšem bál se toho, že brzo bude potřebovat převaz míst, kde měl strženou kůži, což by mohl být problém, jelikož to zrovna moc neuměl. "Máte tu na zítra nějaké obvazy, Yoshiro?" položil otázku a podíval se na kolegu Zmrzlináře vedle.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:34 pm

Manon

Ryota skutečně ležel v krvi, ale mrtvý ještě nebyl. Chytil Manon pevně za nohu a sledoval jí. Bylo zřejmé, že mu zbývá jenom pár chvil života. Než naposledy vydechne, rozhodl se, že Manon něco řekne. "Manon..." Oslovil jí s těžkostmi. "Musíš... Musíš něco vě-dě-dět.." Pustil nohu a čekal, že se k němu nahne blíž. Neměl sílu.. Neměl.

Ginjou

Pořád se koukal dost tupě, ale hleděl někam nahoru. Jako by přemýšlel. "Hmm. To je dobré. Snad se to zlepší." Znovu se dal do kroku. "Inu, mohl bych ti o těch schopnostech něco říct. Třeba to bude první krok k našim lepším vztahům do budoucna." Vytáhl z kapsy pravou ruku a rozepnul si první dva knoflíky od krku u kabátu. "Říká se tomu fullbring. Člověk, který dokáže manipulovat s duší předmětu, se nazývá fullbringer. Určitě sis toho všimla, že tvoje schopnosti vychází z nějakého určitého předmětu. Jde o to, že každý předmět má svojí duši a ty s ní dokážeš manipulovat. Neviděl jsem tak dokonalý fullbring, při kterém by někdo dokázal manipulovat s duší dvou nebo více předmětů. Pokud máš k té věci, ze které čerpáš sílu k použití fullbringu nějaký zvláštní, citový vztah, pak dokážeš to, čemu jsi se při první aktivaci určitě tolik divila."

Yoshiro

Usmál se a kývl hlavou směrem ke Kyoyovi. "Byla výborná!" Řekl se vztyčeným palcem. Už se chystal odpovědět na otázku, která se týkala Minata, ale jeho blonďatý kamarád to udělal za něj. Stejně by nebylo slušné mluvit za někoho jiného. Navíc v jeho přítomnosti.
Minato potom Yoshirovi položil otázku o obvazech. "Vlastně nevím. Ale Kyoya by nějaké mohl udělat, když ho poprosíš." Vůbec mu nedošlo, že Kyoya nechtěl prozrazovat svoje schopnosti, protože je předtím neposlouchal, když se o tom bavili. "Pěkně jsem tě zničil.." Dodal nakonec směrem k Minatovi.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:36 pm

Manon

si k němu tedy klekla a nahnula se k němu. Na jednu stranu měl chuť vyšilovat a říkat mu, ať nemluví, ať se nevyčerpává, že zavolá záchranu... na druhou stranu by byla nerada, kdyby nevěděla něco, co musí vědět. Jestli mohl mluvit, tak snad ještě chvíli vydrží...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:39 pm

Kisuke

Bola dobrá... priznal Kisuke... a konečne... konečne... KONEČNE sa prinútil vstať a išiel si po kolu. To že tu Minato bude spať, nejak nekomentoval. Kým sa od neho bude držať ďalej, tak mu to bude vlastne jedno. Aj tak tú ich konverzaciu nejak nevnimal, lebo chcel svoju colu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 5 - Xcution
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: