PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 5 - Xcution

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:44 pm

Kyoya

Ach ano... vhoďte 200 peněž a vypadnou vám obvazy... je super bejt degradovanej na automat... řekl jsem naštvaně a utrhal si rohy z pizzy. A co se týče vašeho zničení, tak jste oba fakt pitomci, vždyť jste mohli umřít! To vás vůbec neznepokujuje? řekl jsem. Bylo to mimo moje chápání. Jistě, já měl svoje super brnění, které mě chránilo, Yoshiro byl duch a Miuzaki? Ten neměl nic, byl křehký a naprosto bezbranný...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:45 pm

Suki

Byla hned o dropet šťastnější, jak se oěpt dali do kroku. Na to, jak si ten Ginjou stěžoval, jak je zima, že musejí vyrazit, se pěkně po cestě zdržoval.
Duše předmětu? Opakovala si v duchu jeho slova, která ji zaujala. Částí své mysli nad nimi uvažovala, ale druhou části ještě naslouchala tomu, co vykládal dál. Nakonec to vysvětlil a tak bylo zamyšlování se nad tím zbytečné. Nebo ne? Sepjala v pěst ruku, na níž měla onen předmět, díky němuž se tohle dělo. Hned věděla, že to mělo něco společného s její matkou. Muselo. Ale teď... když si na to tak vzpomněla. Dá se nějak ten fullbring třeba i předávat? Nebo to funguje jen u jedné osoby? Zajímala se, přehrávajíc si v hlavě scénář z dávné doby....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:50 pm

Minato

Mírně se zasmál, když Yoshiro řekl svojí poslední větu. Na oplátku si také šťouchl: "Říká ten, který málem přišel o pracku a bojoval proti někomu, kdo měl místo zbraně tupou vařečku, že!" U toho se ovšem usmíval, tedy spíše smál. Pak se podíval na Kyoyu a ještě mu rychle pochválil pizzu: "Jo díky, tvá pizza byla zkrášlení a zlepšení celého dne." Pak se ovšem zamyslel o tom, co Yoshi řekl a tak nějak si uplácal věci dohromady a zeptal se: "Ty umíš tvořit? A jinak... zničit jsme se nemohli. Já nemám nic moc schopnosti a Yoshiro to s mečem ještě zrovna moc neumí, takže asi tak." Kisukeho nějak odignoroval, jelikož ten se do debaty zrovna moc nezapojoval.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:55 pm

Ryota

Když se Manon nahnula k Ryotovi, první věc, co udělal, byla ta, že jí vrazil Shizukův kříž do ruky. "Opatruj ho...Prosím....." Bylo to nejspíš z těch posledních sil, co měl. Ale pořád se ještě něco chystal říct. "Tvů.. Otec a Yoshiaki.. So.." Poslední slabiku zašeptal. "...Takata Akihiro..." Nejspíš už ani nevěděl, co říká.. Potom zavřel oči a naposledy vydechl. Co chtěl Manon říct?!
Ležel tu před ní. Její strýc - mrtvý. Akihiro ho zabil. Co jí to jenom řekl? Snažil se jí ve zkratce říct nějakou zprávu?

Ginjou

Nejspíš nepochopil, co po něm Suki chtěla. Chvíli nad tím přemýšlel, aby nevypadal jako idiot, když se jí zeptá, co tím vlastně chtěla říct. Nakonec mu to přece jenom nedalo. "Jak to myslíš, předávat? Jako darovat ho někomu..?" Zeptal se a pokrčil rameny. Nevěděl, jestli správně pochopil její otázku.

Yoshiro

Kyoya zase říkal něco o tom, že se málem zabili. "To není pravda, Kyoyo, měli jsme to pod kontrolou." Řekl na svoji a Minatovu obhajobu. Potom se otočil směrem k blonďákovi. "Vařečku? Je to trochu ničivější než vařečka, ale budiž." Zasmál se a pak se položil na sedačku. Hlavu si opřel o opěradlo. V domě vládla docela příjemná atmosféra.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 9:58 pm

Kisuke

Jo tak pod kontrolou... vlastne vy ste mali v pláne si spôsobit všetky tie zranenia! To je chytré... Síce neviem kde v tom tá chytrosť je, ale budiš... poznamenal Kisuke a opäť si sadol do kresla s plechovkou koly.
Popri tom sa na Yoshira uškrnul, aby bolo jasné, že ho veľmi baví ho podpichovať.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 10:00 pm

Minato

Vlastně, teď si uvědomil, že během souboje se jeho síla z nějakého důvodu změnila. Pomalu se vyštrachal na nohy a došel si pro bokken. Když se vrátil, usedl opět na gauč a na moment aktivoval svojí schopnost. Oči mu přejeli přes svítící chrániče a čepel, která vypadal mnohem lepší, než ta předtím. Opatrně se jí dotkl prstem. Během chvíle se mu na něm objevil řezanec jako od normální katany. Hned na to s vyčerpáním sil stáhl techniku a veškerá záře zmizela. "Máš pravdu... během toho souboje, jsem zesílel. A ta čepel taky. To asi vysvětluje proč jsem byl schopen střílet ty koláče," usmál se a odhodil bokken do kouta, aby mu nepřekážel. Zároveň tím odpověděl na otázku Kyoyi, který se předtím ptal na jeho schopnosti. Pak ještě mrkl na Kisukeho: "Jo... měli jsme to pod kontrolou. U pravého tréninku se nedržíme zpět. Tedy aspoň to jsem se učil já."
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 10:01 pm

Suki

Přišlo jí, že opět narazila na něco, co ten druhý taky nevěděl. Ach, jak ona si tyhle chvíle užívala. Tak ale teďkon ne. Byla ráda, že se znovu ozval a doufala, že jí odpoví, ale... no, spíš ona měla asi ještě co vysvětlovat. Pokývla hlavou na souhlas. Ano třeba... Když ten daný předmět, díky kterému může dělat nějaké ty věci... předá někomu jinému... Jestli se ta moc v předmětu udrží... A je vůbec možné takový předmět někomu dát? Jako... neudělá to třeba výbuch, když se toho jeho majitel pokusí zbavit? Navrhla docela zajímavou teorii, které ale sama moc nevěřila.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 10:11 pm

kyoya

Jo, proboha, umím tvořit věci. Vezmu jednu, dám do toho manu a prc, je z toho druhá věc... třeba jako jsem ze lžíce udělal krájítko na pizzu před chvílí... nebo jako můžu udělat pizzu třeba z hadru na podlahu... ne že bych to udělal, ale asi bych mohl... řekl jsem naštvaně, protože Yoshiro neměl žádné pochopení proto, že jsem se snažil aby to nevěděl každej... blbec...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 10:12 pm

Ginjou

Zasmál se dost pobaveně. Byl tu s tou holkou chvíli a už se bavil víc, než za posledních několik týdnů. "Je to pořád jen věc. Když jí dáš někomu jinému, bude to jenom obyčejnej krám. Schopnosti té věci můžeš používat jenom ty." Potom si rozepnul ještě třetí knoflík na kabátu. "Ale chtěl jsem ti ukázat svoji schopnost, aby jsi mi věřila, že jsem skutečně jako ty." Měl na krku řetízek s křížkem. Ten začal zářit a přesunul se vzduchem Ginjovi do ruky, tam se proměnil na obrovský meč. Chvíli ho držel v ruce a potom ho opět změnil na ten kříž.

Yoshiro

Jen tak si tam ležel, ignorujíc všechno popichování od Kisukeho. Vůbec na to neměl náladu. Pořád ho bolela zraněná ruka. Chtěl odpočívat. Ale Minato měl asi jiné plány, protože aktivoval tu svojí schopnost. Yoshiro se dost lekl a spadl z gauče přímo pod stůl. "Au.." Ozvalo se utlumeně.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 10:17 pm

Minato

Podíval se na Yoshira a zamrkal. Co dělal pod stolem? Neměl to pohodlnější na gauči? Asi měl ve stulu skákat si jen tak pod stůl, no, Minato ho totiž ještě moc neznal. Ale to bylo teď vedlejší. Chvíli se díval na Kyoyu a pak se zeptal: "Takže... by jsi mi mohl přetvořit nějaký kus něčeho na nové oblečení a obvazy, docela by se to hodilo zítra." usmál se na něho a čekal, jestli mu bude ochotný pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 10:22 pm

Suki

Nechápala, co ho tak pobavilo. Co ho vlastně baví celou cestu. Proč se tak směje? Je to magor?! Ona to myslela smrtelně vážně! Dobře, smrtelně ani ne... a věděla, že se možná ptá na blbosti... ale co! Nikdo si z toho nebude dělat legraci! Pomalu v ní stoupal vztek, ale jak tak pak shlédla, co ten Ginjou dokáže, rychle od nějakého manévru ustoupila. No ty...brďo... Hlesla jen tak tence a tiše, ale s neskrývaným údivem. zatřásla hlavou, aby se toho ksichtu zbavila a tvářila se opět tipicky Sukiovsky. Dokáežš s tím něco víc, než jen mlátít? Já nevím... rozdělat oheň? Nebo způsobit, aby věci vybuchovaly? Vyhrnula hned ze sebe pár dalších otázek. Měla tím samozřejmě namířeno k tomu, že ona má zbraň a taky s ní možná dokáže víc, než jen se ohánět. Nebo to byla jen schoda náhod. Taky možný...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Tue Feb 14, 2012 10:33 pm

Kyoya

Podíval jsem se na Miuzakiho pohledem, který jsem používal veskrze na děti a svědky Jehovovy. Ano... to bych TEORETICKY mohl... kde to předposlední slobo jsem zdůraznil tak, že by v knize zabralo 2 strany a bylo napsáno červeně. Rozhodně jsem nehodlal být manufakturou na to, co bude zrovna potřeba. Kyoyo, potřeboval bych pepřenku, Kyoyo, potřeboval bych tapisérii, Kyoyo, 3 soupravy na barvení hrochů...

Naposledy upravil Nawaki dne Wed Feb 15, 2012 3:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 1:39 pm

Yoshiro

Chudáček Yoshiro. Ležel pod stolem a bolela ho ruka. Necítil se ani na to, že by se měl zvednout, tak tam prostě dál ležel obličejem k zemi a poslouchal, o čem se baví Minato s Kyoyou. Kyoya rozhodně nemluvil moc vlídně. To pro něj byl problém na něco sáhnout a proměnit to?

Ginjou

"Každý fullbring by měl mít nějakou zvláštní schopnost, takže i když je to třeba meč, měl by dokázat i jiné kousky. Ten můj taky něco umí, ale teď to předvádět nebudu." Řekl Ginjou a odbočil do jedné z postranních ulic. Dorazili k několikapatrovému domu. Ginjou přišel ke dveřím a vtáhl svoji černou kartu s nápisem Xcution. Přiložil jí ke čtečce karet, která byla vedle dveří. Ty se otevřely. "Pojď dál." Promluvil na Suki a vešel dovnitř. Když Suki vešla, uviděla několik dalších lidí, kteří něco dělali. Byla to dost velká místnost, takže tam bylo dost prostoru pro všechny. "Tohle je Suki." Řekl a ukázal na modrovlasou dívku.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 1:58 pm

Suki

S chápavým pohledem lehce přikyvovala, ač tomu možná nerozumněla tak, jak dávala najevo a následovala jej do vedlejší ulice. Tam po sléze objevil její zrak takový vélký dům. Nejdříve si říkala, že to přece nemůže být ono, ale mýlila se. Bylo!
Ginjou jí nemusel pobízet dvakrát. Leč trochu nejistě, vešla dovnitř. Snažila se nahodit neutrální výraz, i když toho tady tolik očekávala. Povedlo se jí to, ještě si ho ale udržet. Nuž, nakonec něco uviděla. Několik lidí a dost místa. Stejně to tréninkové podsíldlí bylo větší... Pomyslela si, na čež pouze kývla na pozdrav všem přítomným.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 3:18 pm

Minato

Usmál se na Kyoyu a pronesl: "Oukej... tak to prosím převeď do praxe." Jeho pohled ho vůbec neděsil, jelikož jeho děda, budiž mu země lehká, uměl mnohem děsivější. Pak se podíval na Yoshira a nabídl mu ruku, že mu pomůže zpět na nohy. Pak čekal, jestli tedy Kyoya bude souhlasit, či jak se rozhodne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 3:28 pm

Kyoya

Nemohl jsem si odpustit facepalm, protože tohle nebylo prostě možný. Mohl jsem mu dát sáhodlouhou přednášku o tom, jak mě podobné požadavky serou, nebo taky to, že megamagie není na výrobu obvazů, nebo taky to, že je to celkem vyčerpávající, zvláště když jsem to používal celej den ke cvičení, taky jsem mu mohl říct, že je na návštěve, tak ať se chová slušně, nebo další z dvaceti možných důvodů, proč bych to nemohl udělat, ve finále bych mohl dodat, že obvazy mívají... já nevím... třeba v NEMOCNICI! Ale nakonec jsem to vzdal... beztak by to nemělo cenu. Radši jsem dělal, že ho neslyším, a vzal si kus z pizzy, kterou nikdo nejedl... Čo? řekl jsem s plnou pusou
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 3:57 pm

>Suki

Jedným z ľudí v miestnoti bol aj muž, ktorý ležal natiahnutý na gauči a čítal si knižku. Keď však vošla Suki, tak odtrhol pohľad od knihy.
Tak konečne si tu. Vitaj. povedal a usmial sa.

Jedným z ľudí bol aj chlapec, čo sa hral na nemenovanej konzole (PSP rip-off). Jedným okom zablúdil na Suki, ale inak sa venoval svojej hre.
Čau. povedal iba a hral ďalej.

Kisuke

Iba počúval rozhovor Kyoyu a Minata a celkom sa bavil na tom, ako Minato absolutne netuší, že Kyoyu hrozne otravuje. Alebo to možno robil schválne, ktovie, každopádne bolo to dosť zábavné. Yoshiro sa z tej zeme nejak nedvíhal, ale tak čo, možno tam len práve našiel zmysel života.
Kisuke si opäť upil z koly. A potom sa to stalo. Tá strášná vec... Dopil ju!!! A musel si íst pre ďalšiu plechovku!!! Ale jemu sa nechcelo!!! Čo bude robiť??? ČO BUDE ROBIŤ????
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 4:02 pm

Ginjou

"Vítej v Xcution." Prohlásil Ginjou hrdě a vyrazil naproti křeslu, kde se potom složil. Taky si rozepnul kabát, v místnosti totiž bylo vážně teplo. "Tak.." Nejspíš chtěl něco říct, ale vyrušila ho dost divně oblečená holka, která se zničehonic zjevila před Suki a dost provokativně se na ní dívala. "To je ona, Ginjo?!" Zakřičela hrubě na Ginjoua. "Vůbec nevypadá tak, jak jsem si jí představovala!" Ginjou jen zakroutil očima. "Vždyť na ní ani nevidíš bez svých brýlí." Růžovovláska poskočila na místě a otočila se na Ginjoua. "Ty idiote, já svoje brýle vůbec nepotřebuju!!" Zakřičela opravdu naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 4:53 pm

Suki

Chvíli se jen tak rozhlížela, jak k ní přicházeli z různých stran hlasy. No, pozdravy, žejo. Všimla si, že sebou Ginjou šlehl na gauč. Pak už je jasné, že jí neušla ta převážná pozornost, kterou jí věnovala ta růžovka. Přimhouřila nedůvěřivě oči. Co to? Růžová je letos v módě? Zabručela v mysli. Na jeden týden bylo těch růžovlásek až dost. Ignorovala její poznámku, že není dle jejích představ, i následný rozhovor. Založila si ruce. Takže? Co přejít k tomu, proč jsem tu?
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 5:22 pm

Manon

"Yoshiaki? Cože? So? Jaký so? Akihiro... dobře, to chápu, a nelíbí se mi to v jedné větě s mým otcem..." běželo jí více hlavou, než že by to všechno říkala nahlas. Chytla hlavu strýce do dlaní a chvíli se na něj koukala. Potom ho opatrně položila a co nejrychleji se chvějícími prsty snažila volat záchranku. Nemohl být přece mrtvý, nemohl... vždyť tady byla s ním! Zavolá mu pomoc! Takže neumře, určitě! Nedokázala si představit, jak by tetě řekla, že jí umřel další člen rodiny, zatímco ona byla s ním v době... prostě nedokázala. A ani nechtěla. Do telefonu nahlásila údaje o tom, kde je a co se děje. Potom dala strýce do stabilizované polohy, ale bylo čím dál těžší se bránit zoufalým slzám a pocitu, že se snaží zbytečně. Šla z toho na ni až hrůza. To, že bude nejspíš podezřelá z vraždy... to si tak nějak neuvědomovala.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 5:30 pm

Ginjou

Snažil se ignorovat růžovovlasou dívku, která si pořád něco brblala pro sebe. Když už to bylo k nevydržení, rozhodl se jí nějak odstavit. "Riruko! Sklapni, myslím, že bys mohla vzít Shishigawaru a jít nakoupit něco k jídlu, nemůžeme celý večer jíst jen pizzu, jak bychom pak vypadali?" Riruka vypadala ještě víc naštvaně než předtím. "Co si o sobě myslíš, Ginjou? Že mi budeš rozkazovat?" Než se ale stihla ještě víc bránit, někdo jí chytil zezadu za oblečení a táhl jí směrem ke dveřím. "Hned to bude Kugo-san! Máte nějaké zvláštní přání?" Křikl na Ginjou kluk, který byl ve věku Suki. Měl podivné vlasy, jako nějaký skinhead, ale mluvil dost slušně a s úctou. Ginjou na jeho otázku zakroutil hlavou, jako že ne. Potom ti dva zmizeli ve dveřích. A byl klid. Ginjou vrátil svůj pohled k Suki a usmál se. "A proč jsi tu?"

Manon

Záchranka byla na cestě. A s ní nejspíš i policie. Z knihovny se navíc ozývalo štěkání dvou vražedných čivav (nebo co to vlastně je), které nejspíš potřebovaly vykonat potřebu.

Naposledy upravil Redečko dne Wed Feb 15, 2012 5:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 5:38 pm

Suki

Nahodila výraz tipu "moc vtipné". Příjde mi... že jsem fakt na velkým omylu. Pomyslela si a podložila si bradu rukou. Opravdu teď nevěděla, co si má myslet. Proč asi? Říkal jsi, že se tu můžu naučit ovládat svoje schopnosti, nebo ne? Tak to bude nejspíš ten důvod. Hlesla nezaujatě a pohodila hlavou, aby si z očí odstranila vlasy. Předpokládám, že to bue chtít njaký trénink, že? Ráda bych se ale co nejdříve vrátila do Karakury. Pronesla po krátké pauze.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 5:41 pm

>Suki

Ale ale... aká nedočkavá... To nás ani nenecháš aby sme sa ti predstavili? pokrútil hlavou muž s knihou, ale stále sa usmieval. A sama sa tiež nepredstavíš... to vôbec nie je zdvorilé... pokračoval ďalej tónom, akoby mala 5 rokov.
Muž sa postavil, vytiahol odniekiaľ ukazovátko a zrazu sa Suki cítila ako v škole.
Ukázal najprv na Ginjoua. Ginjoua už poznáš... je to náš velectený líder.
Ukázal na chlapca s konzolou. Toto je Yukio Hans Vorarlberna. Náš velectený sponzor. Keď niečo rozbiješ, on to zaplatí. Síce nie je moc spoločenský, ale to znamená źe si budete rozumieť. povedal. Yukio sa na muža pozrel pohľadom typu "Choď dopekla."
To ružovovlasé dievča čo odišlo je Riruka Dokugamine. Naša velectená... ehm... expertka pre všetky veci, ktoré sú "kawaii". Takže ak sa budeš chcieť niekedy porozprávať o dievčenských veciach, tak tu máš priam studnicu všetkého s tým spojeného. Ak ťa samozrejme nebude nenávidieť ako všetkých z nás. Dokonca nenávidí aj mňa... neviem prečo... povedal Tsukishima so zamysleným tónom.
A napokon ten chlapec s punk účesom je Moe Shishigawara. Náš velectený... um... tak teraz fakt neviem... dajme tomu že oddaný sluha... áno, to sedí. premýšľal nahlas muž.
A napokon ja som Shukuro Tsukishima. Náš velectený predstavovač. Ďakujem za pozornosť. povedal, uklonil sa a odložil svoje ukazovátko. Pozrel na Suki ako keby čakal na potlesk.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 5:44 pm

Manon

Než aby zešílela netrpělivostí při čekání, šla čivavy vypustit. Pamatovala si, že Shizukovi měli pěknou zahrádku, pustila je tedy tam a čekala, až přijede pomoc. Ještě než odešla, přehodila přes strýce deku, jelikož si pamatovala pět základních T první pomoci... Nevěděla, co by pro něj ještě mohla udělat jiného. Nedokázala zastavit krvácení z rozseklé hrudi... Logicky vzato, pokud mohl ještě mluvit, tak mu to nejspíš nerozseklo plíce a hlavně srdce, žebra a hrudní kost nejsou žádná párátka, takže by to nemělo být zas tak zlé... pokud neměl ještě nějaké zranění, které Manon neviděla nebo které se ani vidět nedalo. Akihira rozhodně nepodceňovala.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 5:55 pm

Suki

Proč ne... Zabručela si pro sebe v duchu a odvrátila pozornost na toho knižníka a jeho výklad o složení tohoto spolku, na jehož jméno jaksi zapomněla. No, na jména neměla moc pamatováka a už vůbec ne na složitá jména. A jméno Xcution jí jako složité rozhodně přišlo.
Pokynula hlavou na srozumněnou. Nějak zvláště se k tomu ale už nevyjádřila. Přišlo jí jako ztráta času se představovat. Stejně ty jména hned zase zapomene. Nebo taky ne. Až později se ukáže, jestli si ten Tsukishima plýtval játra nazdař bůh. Ale bylo něco, k čemu se vyjádřit chtěla.
Zdvořilé, nezdvořílé... Ginjou řekl, jak se jmenuji a dle vaší rekace soudím, že jste to věděli i předtím. Je zbytečné to opakovat. Nahodila pohled ala "ještě něco?" a hned bylo poznat, že čeká. Na co? Až se začne něco dít! Nebo se asi brzy otočí na podpatku, který nemá, a odkráčí....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 5 - Xcution
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: