PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 5 - Xcution

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 5:59 pm

Tsukishima

Achjo... drzá mládež... povzdychol si Tsukishima, sklamaný z toho že sa mu nedostalo aplausu a opäť si sadol na gauč.
Nikto ho chudáka nedocenil... a on sa tak snažil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 6:04 pm

Ginjou

Zakroutil očima. "Yare yare..To jsi vždycky taková?" Zeptal se a položil si hlavu o opěradlo. "Teď jsme přišli, sedni si a vem si pizzu, slíbil jsem ti jí, pokud si dobře pamatuju." Na stole bylo vážně několik papírových balení z nějaké pizzerie. "Vyber si podle toho, co ti chutná a sněz, co hrdlo ráčí." Sám se potom taky natáhl a vzal si tu, co byla navrchu. Už byla rozjezená, takže tam zůstala asi jen čtvrtina. Vzal si jí a začal jíst. Taky měl docela hlad. "S tímhle přístupem k nám by se taky mohlo stát, že tvoje schopnosti zůstanou tam, kde jsou. Otevři se trochu. Nechci znát nějaká tvoje tajemství nebo něco z osobního života. Ale můžeš s námi taky trochu mluvit." Řekl s plnou pusou a opíral si hlavu o pravou ruku, kterou měl položenou na bočním opěradle (nebo jak se tomu říká) křesla.

Manon

Za několik minut dorazila záchranka a policie. Doktoři okamžitě nakráčeli dovnitř a snažili se dělat to, co bylo v jejich silách. Bohužel však, Ryota byl skutečně mrtvý. Akihiro nejspíš zaútočil tak, že se Ryota vůbec nemohl bránit a snažil se, aby to opravdu bylo provedeno důkladně.
Policie si odvedla Manon stranou od těla a doktorů a zeptali se jí na několik otázek. Jako - co tam dělala nebo jaký měla vztah k oběti. A potom přišla zásadní otázka. "Slečno, co se tady teda vlastně stalo?" Zeptal se policista, který si zapisovat do deníčku výpověď svědkyně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 6:17 pm

Suki

Asi jo. Potvrdila jeho slova se zamyšleným výrazem. Jako by si sama nebyla jistá, ale čert to vem. Pobídl jí a jelikož si už byla vědoma toho, že asi bude nejdříve ztrácet čas, posadila se na první místo, kam si mohla sednout, jelikož nevím, co tam bylo za nábytek...
Mluvit budu klidně. Ale tím pádem mi nezbývá, než říct, že na to nemám čas. Nemám tušení, jak vy, ale já budu mít už takhle problém, jelikož jsem měla být dávno doma a místo toho jsem se trmácela sem. Vlastně ani nevím proč tak pozdě... Pronesla a zabodla svůj pohled do Ginjoua, což bylo asi i důsledkem toho, jak žvatlal s plnou pusou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 6:59 pm

Minato

Mírně se usmál na Kyoyu a pak pomohl Yoshirovi zpět na sedačku, jelikož jak se zdálo byl z pádu příliš vysílen. Každopádně si ještě dopil svůj čaj a zeptal se: "Kam se budu moci na noc uložit? Kyoya mi vyrobí postel, nebo mi bude muset stačit gauč?" Moc dobře věděl, že to Kyoyovi vadilo, ale chtěl mu to oplatit za to jeho teoreticky + další řeči ohledně jeho schopnosti. Musel si nějak osladit, život, že?!
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 7:03 pm

Tsukishima

A to som si myslel že teenageri dnešnej doby sa snažia dostať skôr z domu... poznamenal akoby iba pre seba. Tiež si zobral kus pizzy, ale na rozdiel od ostatných si ho dal na tanier a zobral si príbor. Pôsobil rozhodne dojmom veľmi civilizovaného človeka, čo vytváralo silný kontrast ku Ginjouovi ktorý hovoril s plnými ústami!
Keď prežul sústo čo mal v ústach a prehltol ho, opäť prehovoril.
Je to rozhodne fascinujúce... Z tvojho predchádzajúceho nezdvorilého chovania by som nečakal, že si jedna z tých poriadnejších teenagerov, ktorých zaujíma kedy sa vrátia domov. povedal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 7:19 pm

Kyoya

Jasně, milerád ti udělám obvazy a postel ale pak budeš vysvětlovat Yoshirovi, proč jsem mu pozvracel koberec... ono totiž používat ty síly celej den není vůůůbec večerpávající... ale chápu to, určitě se ti to nezdá, když je nepoužívám k tomu, abych vytloukl spolužákovi mozek z hlavy... řekl jsem dopáleně. Místo aby byl vděčnej za pizzu, tak bude mít pořád takové pitomé kecy. Kdyby právě nepřišel z nemocnice poslal bych ho tam fofrem zpátky. A ty Yoshiro, mohl bys, prosím, přestat všude vytrubovat moje schopnosti? Nerad bych aby za mnou chodila 1/2 ulice že chtějí novou televizy, nebo 10gramů LSD... řekl jsem, protože i jeho naprostá neschopnost akceptovat moje soukromí mě docela dopalovala...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 7:36 pm

Manon

"No..." přemýšlela, co říct. Bylo jí jasné, že Akihira by jí beztak nikdo neuvěřil... "Byla jsem v knihovně, pak jsem šla ven, uslyšela jsem nějaké zvuky... Tak jsem přišla tady do té místnosti a strýček tady ležel a ještě se snažil něco říct... Tak jsem rychle zavolala záchranku. Vůbec jsem neviděla, co se tady stalo..." Byla to vlastně všechno pravda, akorát vynechala jednu část, která byla stejně vůči celé věci irelevantní. Bude to prostě zas další do šuplíku se záhadnými úmrtími...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 9:05 pm

Ginjou

"Hmm.. Předpokládám, že tvoje rodina neví o tvých schopnostech. Takže promluvit si o tom s nimi by nejspíš nebylo moudré. Pokud jim nechceš říct pravdu, co třeba, že přespíš u nějaké kamarádky?" Navrhl Ginjou a pokrčil rameny. "Chtěl bych na tom dnes zapracovat a hned ráno by tě někdo z nás odvezl domů." Přece jen. Je sobota, takže má Suki volno.

Yoshiro

To, co říkal Kyoya, neslyšel, protože spinkal! Usnul na zemi a když ho Minato vytáhl, jenom se položil a pořádně se přikryl dekou. Prostě usnul. Asi byl hodně unavený. Navíc byl zraněný, takže si potřeboval pořádně odpočinout.

> Manon

Policista přikyvoval a zapisoval si. "Takže jste neviděla toho, kdo to udělal? Hmm.. Dobře, děkuji. Můžete jít. " Řekl, otočil se a zamířil ke svým kolegům, kteří si značkovali místo činu. Kdyby měli tušení, že tohle nikdy nevyřeší.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 9:18 pm

Suki

Přikývla. Ten chlápek na to kápnul. Otci to neřekla, vlastně mu ani neřekla, kam už ráno odcházela. Ale jinak nemusela poslouchat, jak by to nebylo moudré mu to říkat. Při nejmenším by o ní určitě začal mít strach a ona o to zrovna moc nestála, takže čím míň toho teď bude o své dceři vědět, tím asi líp. No, lež stylu, že byla u kamarádky... taky půjde, nějak. Lepší než pravda. Fajn, něco už vymyslím. Hlesla a hned na to dodala. A jet zpátky můžu klidně zase vlakem. Jaksi zapomněla na to, že u sebe nemá peníze už. Možná nějaké utajené, ale ty jí byly k ničemu. Takže... Kdy začneme? Zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 9:40 pm

Manon

"Eh... dobře..." přikývla. Tady už asi neměla co dělat. Zavolala si tedy ze dvorku Godzillu a Trhače, které po chvíli vzala pod paže, protože začli strašně štěkat na policisty a trhat jim nohavice, a vyšla ven, do ledového nočního vzduchu. Na chvíli se ještě otočila a hleděla na dům, kde se teď hemžili lidé. Potom stiskla v ruce Shizukův křížek, který dostala do jeho otce, a rozběhla se domů, s pejskama v patách.
Netušila, co by měla teď dělat. Vypadalo to ale, že by mohla něco zjistit od svého otce. Tušila, že to není dobrý nápad... ale zkusit to prostě musela!
Když přiběhla celá uřícená domů, vpadla do kuchyně. Snažila se, aby to znělo co nejcivilněji, když se zeptala:
"Ahoj, mami, myslíš, že bych mohla zavolat tátovi?" Sama do zahraničí volat nemohla a nebyla si jistá, jestli vůbec je nějaký způsob, jak otce kontaktovat, ale mamka to určitě bude vědět.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 9:47 pm

Ginjou

Ukázal ukazováčkem na trojuhelník pizzy, co si před chvíli vzal. "Až se najím." Řekl a pak ještě pokynul hlavou směrem k Suki. "Ukaž nám zatím svůj fullbring." Vybídl jí a ukousl si další sousto. Nechtěl mluvit s plnou pusou, protože když to udělal před tím, tak ho Suki málem zabila pohledem. Ještě, že neuměla střílet paprsky z očí.

Yozora Tsuyu

Vykulila na Manon oči. "Copak se děje?" Manon vypadala jinak. Jako by se něco stalo. Cítila to z ní. "Stalo se něco?" Vypálila na ní hned další otázku, aniž by jí dala šanci odpovědět hned na tu první.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 9:58 pm

Manon

"Jo, stalo se... něco moc špatného..." přiznala a snažila se nerozbrečet. Byla tak trochu v šoku, to cítila sama, a zoufale se snažila zabývat čímkoli jiným než obrázkem strýce ležícího na zemi, jak se jí vryl do paměti. "Moc špatného..." sesunula se na zem ke stolu a dala obličej do dlaní. "Byla jsem na návštěvě u strejdy, chtěla jsem se podívat, jak na tom je... jenže tam někdo přišel, někdo kdo se ho chtěl zbavit... a udělal to." Nesnažila se před matkou skrývat pravdu, ona přece znala všechny věci ohledně jejich schopností a všech věcí ve spirituálním světě. A stejně nemělo cenu zapírat nebo si vymýšlet, protože všechny matky mají vražedný detektor lži a ta její nebyla výjimkou. "Myslím, že to byl shinigami..." Manon byla odmalička vychovávaná v tom, že shinigami jsou zvířata, zlí a vražední a že se jim má vyhýbat.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 9:59 pm

Suki

Sklopila mírně pohled. To bylo samé a tohle a tamto a skutek utek. Jak dlouho ten chlápek hodlá jíst? Mohl se najíst, než přijela! Ale no tak! Začala by teď asi chodit do kolečka, kdyby samozřejmě neseděla a nebyla člověk, ale dejme tomu třeba pes. To by pak byla jiná, ale kdyby to vážně udělala ona, bylo by to divný! Takže pro ní vlastně normální. Prohlédla si svůj náramek a chvíli po vybídnutí k aktivaci fullbringu jen mlčky pozorovala to zlato. Tak dobře. Pronesla polohlasně a vstala. Podvedla pravou ruku trochu výše, zatím co druhozu měla svěšenou podél těla. Náramek na ruce jí začala rářit a záhy místo něj držela v ruce šermířský meč, ale pozor! - Zlatý! Prostě unikát, ale to bylo tak vše, co mohla udělat. Tohle jsi měl na mysli?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 10:06 pm

Yozora Tsuyu

Zrovna umývala nádobí. V ruce držela talíř, který ale pustila, když uslyšela o smrti svého švagra. Zůstala stát jako opařená a sledovala Manon. "Ryota..?" Zeptala se pro jistotu, ale stejně věděla, že myslí jeho. "Shinigami?" Proč by? Přišla k Manon a posadila se. "Tvůj otec je ve městě..Vrátil se dnes.." Řekla dost rozrušeně. "Byl doma, ale před chvílí odešel.." Pořád nevěřícně koukala do prázdna.

Ginjou

Když se Suki objevil zlatý kord v ruce, Ginjou se usmál. "Ha! Meč, jak mužné!" Trochu ho to překvapilo. Čekal něco jako duhu nebo jednorožce, ale meč? To ho dost navnadilo, takže hodil nedojezenou pizzu do krabice a vstal. "Yukio!" Křikl na blonďatého chlapce. "Udělej pro nás jednu místnost. Začnu." Poslední slova řekl docela temně a s vážnějším výrazem. Bylo to strašidelné.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 10:13 pm

Suki

Mrskla po Ginjouovi pohledem. Co tou mužností myslel? Radila mu, aby nic zásadního. Ač si uvědomovala, že nění jako jiná děvčata v jejím věku, tahle poznámky nesnášela. Na šermu už to všichni chlaci pochopili, že se jim mají vyvarovat, ale teď uznala za vhodné, že jemu to případně vysvětlí verbálně. Kdyby promluvili meče, nedopadla by zřejmě zrovna nejlépe. Každopádně to mělo i své světlé stránky! Ukázalo se, že na trénink se jde hned, že by to bylo tak překvapující? Co ten chlápek čekal? Růžové peříčko, kterým ulochtá nepřítele k smrti?
Jeho hlas s ní trochu škubl. Taková změna. Projela pohledem přítomné. Který z nich asi ovládal změnu povahy, hm? Možná to někdy zjistí! Teď ne, byl čas začít! Fajn. Hlesla a na venek se zdálo, že jí to potěšilo. Nu, ono jí to potěšilo tak jako tak, ale vzhledově nešlo vidět, jak byla ještě načuřená z té první poznámky...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 10:26 pm

Minato

Podíval se na Kyoyu a nakonec kývl. "Dobrá, necháme to až na dobu, kdy budeš mít opět zpět energii," pronesl a otočil hlavu na Yoshira, který zřejmě spal tvrdým spánkem. I na něho přicházela dřímota. "Kyoyo, prosímtě, kde se zde můžu uložit ke spánku? Potřebuji být co nejdříve fit." optal se svého společníka, který měl zvláštní povahu, ale přišel mu, že z nich jednou nejspíše budou také přátele.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 10:37 pm

Manon

"Opravdu?" Představa rozhovoru z očí do očí byla o něco horší než telefonát... ale stejně věděla, že se musí zeptat. Byla teď ale ještě zkroušenější. Ona strýce skoro vůbec neznala, za dobu jejího života se s ním otec nestýkal a ona ani ještě do nedávna nevěděla, že Shizuka je její bratranec. Ale otec... byl to jeho bratr, ať bylo mezi nimi cokoli, určitě bude smutný... Nedokázala si ani představit svého otce smutného, vždycky se tvářil jen zachmuřeně a přísně. "Tak počkám, než se vrátí..." přikývla tedy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Wed Feb 15, 2012 10:42 pm

Kyoya

No... Yoshiro svojí postel asi potřebovat nebude, když spí tady, nebo si vem gauč... ale já tu jsem jen trpěný strávník, takže nevím... řekl jsem. Mám ale nějaké přikrývky navíc v pokoji, můžu ti je přinýst. Jen mi pomoc s Yoshirem na gauč, nenecháme ho spát na zemi, ne? řekl jsem. Při nejhorším ti možná zvládnu udělat nějakou matračku a můžeš se vyspat na ní... dodal jsem ještě. Taky jsem byl trochu unavenej, ale nebylo to tak hrozný. Ale spánek je dobrej na krásu...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 1:25 pm

Tsukishima

Iba to celé s úsmevom pozoroval. Nevravel nič.

Yukio

Hral hral... hral... hral... hral... Game over... hral... hral... hral...
Potom prestal hrať...
...
...
...
Pozrel na Ginjoua.
...
...
...
Vytiahol si z ucha sluchátko.
Hovoril si niečo? spýtal sa s výrazom ktorý jasne vyjadroval jeho absolútny nezaújem pre okolitý svet.

Kisuke

Zdalo sa že Minato a Kyoya úplne zabudli na to, že je tam aj Kisuke. No čo... Kisuke pokrčil ramenami. Každopádne, bolo mu jasné, že sa na noc zamkne. Posledné čo potreboval bolo, aby si Minato v noci pomýlil jeho miestnosť zo záchodom...
Kisuke si uvedomil, že bol vlastne celý čas ticho. To ho trocha štvalo... lebo to bolo ako vždy. Nikdy sa nevedel jaksi pridať do skupinovej konverzácie ak sa netýkala nejakých Shinigami vážnych vecí. Ani nevedel o čom by hovoril...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 4:44 pm

Yozora Tsuyu

Matka přikývla. Její nepřítomný pohled byl však pořád v její tváři. Tolik se ale se strýcem Manon nestýkala. Věděla snad taky něco? Vypadala opravdu ustaraně. "Jak ten shinigami vypadal?" Zeptala se Manon z ničeho nic.

Ginjou

Dost tupě hleděl na Yukia, který všechno okolo sebe ignoroval. "Vytvoř nám jednu místnost. Hned." Řekl docela naštvaně. Ten kluk byl marnej. Pořád hleděl do té své konzole a všechno důležité mu bylo jedno.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 4:54 pm

Yukio

Prevrátil očami. Nechápem prečo nepoužívate Rirukin fullbring, ako vždycky. Mne toto vždycky míňa baterku... povedal otrávene. Ginjou ale vyzeral naštvane, tak sa rozhodol že mu radšej vyhovie, pretože hádať sa by bola hrozná otrava...
A tak zmačkol tlačítka a zrazu sa okolo Suki a Ginjoua začali vytvárať pixely, ktoré ich na okamih obalili v temnote. Ale tá hneď zmizla, keď pixely nadobudli farbu a začali vyžarovať svetlo. Suki a Ginjou sa náhle nachádzali v akomsi opustenom meste, kde boli na stenách graffiti a ulice boli dosť špinavé.
Na oblohe sa otvorila obrazovka, cez ktorú bola vidieť Yukiova znudená tvár. Chceš tam aj HP, alebo ešte niečo iné? spýtal sa tónom, akoby to čo sa stalo bolo úplne normálne.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 5:11 pm

Suki

Na tváři jako by se jí na krátkou, ale velice krátkou chvíli objevil úsměv. Co dodat, ano, přišlo jí to vtipné. Spletla se, když si myslela, že si tu ty lidi musejí rozumnět. Teď jí bylo jasné, že to nebylo podmínkou.
Záhy se dělo něco, co si nedokázala vysvětlit. Nebyla technik, v počítači se skoro nevyznala, na tož v tom... no, na čem hrál ten prcek. Proto jí i tak fascinovalo, jak najednou byla tma! A najednou bylo světlo! A najednou bylo všechno úplně nikde. Nechápala, co Ginjou myslel tou místností, teď to ale už docela pobírala, když se tak kolem sebe zmateně rozhlížel. Přesto působila celkem klidně. Taky že byla. Nepřipouštěla si, že by se s ní někdo vrhl do skutečného křížku, aniž by věděl, co je skutečnou podstatou její fullbringu. Mohla to být jaderná bomba! Ale dost teorií.
Fíha... Fajn, tady se začne? Proč ne... Co mám dělat? Odvrátila svou plnou pozornost na toho Ginjoua.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 5:36 pm

Ginjou

Konečně! Yukiovi to pěkně trvalo, ten kluk na sobě a svý povaze bude muset ještě hodně zapracovat. "Ginjou se usmíval a koukal na nebe. "To je dobrý, Yukio, takhle mi to vyhovuje!" Křikl Ginjou a ukázal rukou gesto - ok. Město vypadalo ideálně pro to, co Ginjou plánoval. Chvíli se rozhlížel, potom se obrátil k Suki. Ta se zrovna ptala na to, co by měla dělat. Ginjou se vůbec nemusel rozmýšlet nad odpovědí. Už jí měl na jazyku. Usmál se. "Přežít." Řekl temně a křížek, co měl na krku se změnil na ten velký meč. "Kříž Scaffoldu!" Zakřičel a odrazil se. Vyskočil nějak hodně vysoko a pod jeho nohama se mihlo nějaké zelené světlo. Byť jen na chviličku! Letěl přímo na Suki a chystal se jí nejspíš zarazit do země tím velkým mečem.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 5:39 pm

Yukio

Bez výrazu pozeral na to, ako Ginjou konečne začal bojovať. Potom zmačkol malé tlačítko s dvoma šípkami čo ukazovali doprava.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    Thu Feb 16, 2012 5:43 pm

Manon

"Já... jsem ho neviděla. Je to jenom moje teorie..." Ani nevěděla, proč se to snažila skrýt. Nechtěla ale, aby se matka dozvěděla podrobnosti o tom, co už s Akihirem zažili, hlavně ne o monstrech, které do ní, do Yoshira a do Kyoyi vložil. Bylo to možná hloupé, ale styděla by se před ostatními za to, že to vyslepičila mamince, aby se jí mohla schovat za zástěrou... Ne, s tímhle se budou muset poprat sami. Nemůže navždycky spoléhat na to, že jí rodiče pomůžou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 5 - Xcution    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 5 - Xcution
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: