PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 6 - Persona non grata

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Kapitola 6 - Persona non grata    Thu Feb 16, 2012 8:54 pm

Yoshiro

Otevřel svoje krásná žlutá očka a posadil se. Byl doma. Na gauči. Dneska spal nějak dlouho. Bylo už něco kolem devíti hodin. Většinou byl vzhůru dřív, ale tohle bylo asi kvůli tomu zranění. Ruka ho ale rozhodně bolela o dost méně. Vstal z gauče a poskládal deku. Měl na sobě to samé, co včera. Jen svoje bílé kalhoty. Byl čas se obléct do něčeho více volného. Zamířil teda do svého pokoje. Když se na sebe tak koukal, tak musel uznat, že za tu dobu, co je shinigami, docela mákl, protože byl poměrně svalnatý, čemuž sám moc nevěřil. Konečně byl u svého pokoje. Otevřel dveře a. "Em." V jeho posteli ležel Minato. Zranění ho nejspíš taky trochu zmohlo. Asi to bylo kvůli tomu, že sám usnul na gauči a tohle byla poslední postel, do které mohl Minato jít. Rozhodně mu to neměl za zlé. "Nakamuro-kun, dobré ráno." Pozdravil Yoshiro Minata docela hlasitě, aby ho probral. Při tom došel ke své skříni a začal se v ní hrabat, aby našel oblečení na převlečení.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Thu Feb 16, 2012 9:08 pm

Suki

Bylo to zvláštní. Na to, že nešla spát jako vždy ale naopak docela pozdě, byla na nohou už časně z rána. Nasnídaná, v kuchyni byl ale stále uvařený čaj a připraven pro jejího otce, který ještě vychrupoval. Dnes si budící hodiny zjevně prohodili. U čaje byl také talíř s volskými oky a slaninou. Ať taky její tatík snídá něco, co má jméno, toho byla názoru.
Seděla v obývaku a koukala na zprávy. Nový čaj měla v hrnku na stolku. Vypadala celkem klidně, na to, co všechno se jí teď asi honilo hlavou. Na klíně jí polehávala ta čičina ze včerejška. Když se ozvala, jelikož jí přestala hladit, probralo jí to a hned si uvědomila pár věcí. Květinářství! Už dávno mělo být otevřeno! Moment... byla neděle. Ach, jak si oddychla. Věděla, že jinak by její otec tak nezaspal, hned jí to přišlo divné.
Pohlédla do prozíravých zelených očích již zmíněné kočky. Víš, že bychom na tebe měli upozornit? Hlesla a prohlížela si jí. Myslela tím, že by do květinářství měli dát její fotku, aby se případně ozval její majitel...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Thu Feb 16, 2012 9:09 pm

Minato

S trhnutím se probudil. Yoshiro totiž již pronikl do svého pokoje a hulákal na lesy. S dost velkými obtížemi se otočil na záda. Na obvazech mírně prosvítala krev, ale nebylo to nijak hrozné. Zdálo se, že lékaři odvedli dobrou práci. Mírně si oddechl. Spal tvrdě a naštěstí se mu nezdáli žádné sny. To byl zázrak. Jinak se mu totiž každou noc zdálo o Akihirovi. V podvědomí si totiž věčně přehrával jejich souboj a snažil se vymyslet strategii proti němu. Hledal jeho slabé místa, tak jako to dělal už i Yoshira. Co se týkalo bojových strategií, promýšlel je co nejvíce, aby pak v boji nedělal chyby, jako například předešlého dne, kdy přecenil své síly a podcenil Yoshirův útok na dálku. Ale to byl včerejšek. Nyní se pracně posadil na postel a kývl na Yoshira: "Zdravíčko, Yoshiro. Nemusíš mi říkat příjmením, je to vcelku nezvyk." Usmál se a mírně si protáhl končetiny, ale tak, aby nějak neporušil zafáčování. "Asi se budu muset přemotat sám. Každopádně se cítím dnes lépe, co ty?" Optal se a postavil se. Dnes poprvé za 11 let vynechá ranní běhání. Zaprvé neměl ani tričko a zadruhé potřeboval, aby jeho tělo bylo co nejdříve opět kompletní, aby mohl dále trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Thu Feb 16, 2012 11:24 pm

Kyoya

Celou noc jsem se neklidně převaloval ve své postely. Nemohl jsem pořád usnout, a když jsem konečně usnul zdály se mi samé blbě sny. Veskrze něco jako "Kyoya - továrna na levné oděvy" a podobné kraviny. Doslova zlý sen pak byl sen o recyklaci dětských plen. Nakonec, kolem sedmé ráno, jsem to už nevydržel, oblékl jsem se a vyšel ven. Skočil jsem něco nakoupit, trochu jsem si provětral hlavu a vyhnal z ní ty stupidní myšlenky. Nakonec jsem zamířil ještě na hřbitov, zapálit novou svíčku na mamčině hrobě. Pak už jsem se pomalým krokem vracel domů. Domů?! Zvláštní nazývat to domov... spíš do podnájmu bych měl myslet... napadlo mě, když jsem se už blížil. V taškách jsem měl čersvé pečivo, nějaké polotovary a taky nějaké nudle ke snídani... když jsem ale vešel dovnitř tak na gauči nikdo nebyl... Yoshiro teda asi vstal... nenechal jsem se vyvést z míry a začal připravovat snídani
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 11:27 am

Suki

Odložila kočku vedle sebe na gauč a vstala. Došla ke komodě a začala prohledávat šuplíky, které jí náležely. Už byla u posledního, ale stále nic. Jen se v něm přehrabovala a nezdálo se, že by našla, co hledá. Když ani v něm nic nenašla, zůstala v dřepu přemýšlet, kde by ten foťák u všech všudy jen mohl být. Byla to přeci jen chvilka, co ho naposledy používala. Postavila se pevně na nohy a ruce dala v bok, jako by se onomu přístroji chystala nakázat, aby se hned postavil do pozoru před ní! A už jí to došlo.
V rychlosti vyběhla po schodech do svého pokoje a ajhle! Na stole jí tam ležel fotoaparát! Kde se tam asi vzal? Suki ho popadla a zpět už šla tišeji, neboť si uvěomila, že prochází kolem otcovi ložnice a vzbudila by ho! Její otec Joben byl starý dobrák, ale někdy chrápal jak nekompromisní dřevorubec. Jako třeba teď. Suki se neubránila škodolibému úšklebku a vrátila se do obýváku s tím, že tam na ní bude zelenooká micina čekat.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 2:15 pm

Kisuke

Dobré... ozvalo sa za Kyoyom. Kisuke práve vošiel do kuchyne, čerstvo zobudený a ešte celkom nevnímal okolitý svet...
Jéé, jedlo... pomyslel si nadšene. Nevedel či sa mu to len zdalo, ale bez Kyoyu by celý ich dom žil iba na Kisukeho instatných polievkach. I keď Yoshiro sem-tam kúpil aspoň ramen.
Jak sa spalo? spýtal sa, v snahe rozprúdiť konverzáciu a popri tom si zobral nejaký chleba a salámu z Kyoyovho nákupu. On sám si svoje sny moc nepamätal, ale zdalo sa mu že to malo niečo s Shinigami, lentilkami, Narutom a hentai.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 7:58 pm

Suki

Micina seděla na místě, kam jí odložila a sledovala, jak se k ní blíží. Hned jak si všimla toho čehosi, co nesla Suki v rukou, vstala a že se na to mrkne z blízka. Suki si proto pospíšila a přidřepla si před ní. Nehýbej se chvíli a usmívat! Vyletí... Ne, ptáček by nebyl teď dobrý... Domyslela si v duchu a přiložila si foťák k oku a blik! Inu, kočka se na snímku zrovna slavně netvářila. Asi jí nikdo před tím nefotil, protože z toho byla vskutku značně vyjukaná, až se Suki musela smát. Ano, ona se skutečně uměla smát, ale jen doma "mezi svýma", tam venku v divokém a nelítostném světě nesměla dát někomu příležitost k tomu, si myslet, že si k ní může bůh ví co dovolit! Pohladila číču po hlavě a šla fotku vytisknout a dodat k ní pát slov.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 8:34 pm

Manon

se probudila. Z toho všeho, co se včera stalo, byla tak unavená, že z porady nebylo nic. Usnula tak jak byla, oblečená. Taky se teď cítila jako přejetá parním válcem. Šla se tedy osprchovat a všechno si v teplé vodě promyslet. Ale stejně to nebylo nic platné... byli v háji, a to se nezměnilo po jakkoli dlouhém přemýšlení. Povzdechla si, když si sušila vlasy. Měla by vzít pejsky na procházku... a celkem se cítila i na něco, co už dlouho neudělala - návštěvu u Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 9:04 pm

Kyoya

Lekl jsem se, když se za mnou ozval hlas. Nebyl jsem úplně připraven, že by v tomhle domě mohl být někdo už vzhůru, ale v noci jsem slyšel odněkud takové chrápání, že se ani nedal určit jeho zdroj, tak bylo hrozné. Možná to bylo tím... otočil jsem se. Ohayo Kisuke... docela dobře, jen... no vlastně jsem nějak nemohl zabrat. Asi se toho děje moc a mám o čem přemýšlet, tak je těžké usnout... řekl jsem a zrovna dovykládal nákup, když mi ho Kisuke začal užírat. No... nabídni si, je toho dost pro celej batalion. Jsou tam i nějaké lentilky, byli v akci, 2 za cenu 1... jako ne 2 lentilky... ale 2 balení dodal jsem a rozdělal si nějaké nudle a zalil je horkou vodou z rychlovarky. Co ty? Co že jsi vzhůru tak ráno? No, spíš ... dopoledne asi...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 9:14 pm

Kisuke

Nom nom nom nom... pustil sa do salámy a ukusoval si k nej chleba. Vždycky tak jedol... Jednoducho sa neobťažoval s tým dávať si tú salámu NA ten chlieb. Snažil sa nehovoriť moc s plnými ústami, inak by Kyoyu poprskal a ten by mu asi vďačný nebol. A tak najprv dožul.
Nuž... ten pocit poznám. Aj keď som zvyknutý na celkom zaujímavé a chaotické veci, tak je to tu o dosť živšie ako som čakal. Popravde, neviem si ani predstaviť aké to muselo byť pre niekoho, kto žil "normálny život" a zrazu bum! Totálna zmena... Bojovanie o život na dennom poriadku. hovoril Kisuke.
Jo... a mimochodom, diky. dodal.
Pohľad mu zablúdil na lentilky... Mmm... lentilky... Mám taký pocit ako keby som ich nedávno jedol...
Tie lentilky si dam keď dojem toto... poznamenal a už sa na to tešil. Dal si rovno ďalší kus salámy.
Ked dožul, tak opäť prehovoril.
Nuž... čo ti poviem... Ja sa fakt budím kedykoľvek sa môjmu podvedomiu zachce... Väčšinou sa moje podvedomie chce počas pracovného týždňa budit okolo obeda a počas víkendov sa vždy chce budiť ráno... povzdychol si. Tažký život. A čo ty, ty bežne takto skoro vstávaš? A áno, pre Kisukeho je 9:00 ešte veľmi skoré ráno.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 9:40 pm

Kyoya

No jo, musím uznat že je to trochu nezvyk stát se ze dne na den superhrdinou... no víš jak to myslím, ne superhrdinou ale prostě získat superschopnosti. A doela zajímavé, navíc... jako ty moje jsou fakt využitelný, kdybych chtěl, už nemusím v životě nic nedělat... můžu si udělat cokoliv budu potřebovat.
řekl jsem. Byla to pravda, do jisté míry, ale vlastně dostatečně pravda... pak jsem si všiml, jak moc má Kisuke zálusk na moje lentilky. Hele, zase to nesněz sám jo? Nakoupil jsem pro všechny, dokonce je tam i něco pro Miuzakiho... a Yoshiro by se snad rád nasnídal.... vyčetl jsem mu trochu, ale ne příliš. Koupil jsem to proto, aby se to snědlo, ale tak pointu jistě Kisuke pochopil. A ano, vstávám takhle docela často. Nejdřív to byl defenzivní reflex, kvůli bráchovi, on když ráno vstával dřív jak já tak rád prováděl různé... pitomosti... ale pak jsem si nato prostě zvykl...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 9:47 pm

Kisuke

Jo no, byť tebou tak kašlem na školu. zasmial sa Kisuke. Kebyže na seba moc neupozorňuješ, tak by si mal čokoľvek v živote len chceš bez toho aby ťa ľudia moc otravovali. zamyslel sa Kisuke. Taký život by snáď chcel každý, ale problém s väčšinou ľudí je, že nemajú limity, upozorňuju na seba jak idioti, potom sa to prevalí a než sa spamätajú, už sú v nejakom laboratóriu a robia na nich experimenty... zafilozofoval si Kisuke.
Opäť si dal kus salámy a chleba, prežul a povedal. Ani som nevedel že máš brata. Asi je starší, ak to chápem správne. povedal Kisuke, opäť trocha zamyslene. Trocha sklopil oči.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 9:54 pm

Kyoya

No jo, školu dodělám, mít vzdělání je důležitý. Ale jako nebylo by to tak špatný, zašít se někde v ústraní a žít si na vysoké noze... možná k tomu jednou dojdu, možná ne, kdo ví. Třeba mě za 2 dny sežere nějakej hroznej holoun. Nikdy nevíš. Ale dost filosofování, radši se jdu nasnídat taky, mám fakt hlad.... řekl jsem a pustil se do nudlí... pak jsem na chvíli přestal. Jo, brácha, je starší, aspoń fyzicky teda... je trochu jelito, takovej pakoš, ale mám ho rád. Ale za ty jeho legrácky bych ho nakopal do gluteus maximus... dodal jsem ještě a pokrašoval v jezení nudlí, nebyl vůbec špatný
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 10:11 pm

Kisuke

Heh... No jo, proste bratia. pousmial sa Kisuke. A kde vlastne je? Asi nie v Karakure, či? spýtal sa a opäť si poriadne odkúsol salámy a chleba. Keby tu bol, snáď by ho nenechal napospas Yoshirovi, nie snáď?
Popravde, sám donedávna nevedel aké to je mať brata, ale teraz sa jeho pohľad na to celé dosť zmenil. Predtým to skutočne nechápal, tie putá medzi súrodencami.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 10:34 pm

Kyoya

Brácha je na vysoký... jezdil do Karakury jen občas, ale od tý doby, co Yoshiro zničil můj dům tak už jsem nejezdí vůbec... řekl jsem a taky jsem si dal chleba. Nějak jsem chtěl zajíst ty nudle. Byly fajn, ale potřeboval jsem něco hutného. Jako chleba třeba. A když už jsi u toho, tak bys mohl připravit nějakou snídani pro Yoshiho a Miuzakiho. Ať ti mohou bejt vděční, nechci bejt opěvován sám... dodal jsem ještě a vrazil mu do ruky celej chleba (- to co jsme snědli) a zatvářil se trochu jako sponge Bob...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Fri Feb 17, 2012 10:50 pm

Kisuke

Eh...
Kisuke sa zatváril, ako keby po ňom Kyoya chcel, aby postavil Empire State Building...
Chvíľu teda pozeral a premýšľal... Popri tom dojedol raňajky.
Potom vstal... zobral dva taniere... Na ne dal niekoľko plátkov šunky a dva krajce chleba pre každého a položil ich na stôl. Potom, aby sa nepovedalo, že nič nespravil, tak dal variť vodu a rovno pripravil dva čaje, ktoré stačilo len zaliať a počkať kým sa vyluhujú.
Ak sa im to nebude páčiť, majú smolu. povedal Kisuke a opäť si sadol za stôl a začal jesť lentilky.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Sat Feb 18, 2012 12:31 am

Suki

Postávala před schodama a v ruce obracela všelijak papír. Co na něm bylo? No ptřeci "upoutávka" na Mourku! Ale ať se na tu fotku dívala z jakého koliv úhlu, furt se jí zdálo, že se na ní nějak šklebí. To vážně nebude fotogenická kočka... Hlesla a obrátila pohled do kuchyně, kde na polštářku na židli právě pochrupoval Havran. Ten na všech snímcích vypadal úchvatně! Ach, proč někteří mají to nadání a jiní ne? Povzdechla a nastražila uši, jestli neuslyší otce vstávat. Ne, jen chrápot. Tak nic.
Přišla k vchodovým dvěřím a jen v mikině vyšla ven, aby přešla ke garáži. Ta měla vrata a vedle normální dveře, ale s proskleným okénkem a zamřížovaným. Suki vešla dovnitř, po tom, co si odemkla a odtamtud nalepila onen výše zmíněný papír na průhledné sklo, aby si jej kolemjdoucí mohli přečíst.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 2:50 pm

Yoshiro

To s tím příjmením tak nějak ignoroval, protože mu tak říkat chtěl. Prostě by si měl zvyknout! "Cítím se celkem dobře, na to že jsem spal na gauči v obýváku, díky za optání. Nejspíš si ale ještě chvíli nezatrénujeme." Řekl trochu zklamaně. "Jak jsi se vyspal?.. V mojí posteli.." Zeptal se ještě Minata s lehkým náznakem vraždění v hlase. Ale opravdu jen lehkým. Yoshiro neměl rád, když někdo spal v jeho posteli, ale Minatovi to byl ochotnej odpustit. Nebylo by to od Yoshira hezký, kdyby ho teď zabil.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 2:59 pm

Minato

Mírně přehlédl pohledem po jejich zraněních a dodal: "Ale tak žhavé to nebude. Já klidně trénovat budu, tohle nebude zas tak valký problém... snad..." ukázal na obvázaný hrudník a pak se podíval ven z okna. "Jo a promiň, že jsem spal v tvojí posteli. Kyoya sice něco nabíze, že by vytvořil něco jako matračku, ale když předtím nebyl schopný ani vytvořit obvazy, raději jsem ho nechtěl hnát do jeho limitů," pronesl na závěr a sebral svůj bokken. "Půjdem na snídani?" zeptal se ještě a zamířil ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 3:33 pm

Yoshiro

Přikývl a začal na sebe navlékat jedno ze svých triček. Tohle bylo jedno z jeho oblíbených. Měl na něm napsáno 'sex, drugs & rock'n'roll'. Nakonec ještě vzal do ruky polorozpadlý hřeben, který měl na stole a načesal si vlasy dozadu, aby mu nepadaly do očí. Konečně byl připravený k odebrání se do kuchyně, kde na ně už čekala snídaně. Což Yoshiro nejspíš nevěděl, ale aspoň v to doufal.
Když procházel chodbou, přišel na něj dost zvláštní pocit. Takový ten, kdy víte, že je něco špatně, ale není úplně zřejmé co.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 4:32 pm

Suki

Když už sem tak pěkně napochodovala, proč se tu neporozhlédnou po něčem, co by mohla splácat, udělat? Určitě tu bude spoustu práce, přeci jen to je jen pár dní, co to tu dáva její otec do kupy a takhle by ona zabyla přebytečný čas a on by naopka měl spoutu volna a určitě by pak nebyl tak náchylný k nemocem! Ano, Joben byl poslední dobou dost nemocný a teď v zimě to může být ještě horší a tak se každá jistota hodí!
Rozhlížela se. Krom pár kytek, které by přesazením nepohrdly nic dalšího na práci neviděla. Tak vyhrabal pytel s hlínou, větší květináče zase z jiného rohu a vše si pěkně předpřipravila na volný plácek uprostřed garáže. Fajn! Ještě bych si tu mohla zatopit. Poznamenala si pro sebe, když se zachvěla zimou a že tu už nějaká byla.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 7:58 pm

Minato

Dorazil společně s Yoshirem do kuchyně a spatřil tu snídani co jim připravil Kisuke. Dvakrát mrkl a nakonec se usmál na autora jídla. Rozhodně si tím u Minata šplhnul, chlapec jeden černovlasý. "Dobré ráno, Kisuke-kun," pozdravil ho a zasedl ke stolu. Přivonil si k jídlu a uznale kývnul. "Voní to výborně, děkuji." Hned na to se pustil do jídla, jelikož měl vskutku ukrutný hlad.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 8:06 pm

Kisuke

Bré ráno pozdravil príchodzích Yoshira a Minata. Potešilo ho, že Minato tak ocenil jeho tvrdú prácu... až na jeden malý detail no...
Nemusíš mi hovoriť menom, stačí priezviskom, Nakamura. povedal chladne, čím si asi svoje šplhnutie pokazil no. Typický Kisuke. No čo, aspon na sekudnu v Minatových očiach stúpol...
Medzitým začal zase ujedať z lentiliek... Keď už začal, prestávalo sa ťažko no...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 8:25 pm

Manon

šla tichou, nedělně ranní Karakurou. Godzilla a Trhač si vesele skotačili, ani je nemusela mít na vodítku, když byl kolem takový klid, hlavně v téhle části, kde byly povětšinou rodinné domky a moc toho tady takhle po ránu o víkendu nejezdilo. Pomalu dobloudila ulicemi k Yoshirově domu. Stále měl tu krásnou zahrádku podle přírodních zákonů! Návrat k japonským tradicím byl teď hodně moderní, Yoshiro šel s dobou. Pomalu vystoupala ke dveřím. Byl to dobrý nápad? No... ať ano nebo ne... zazvonila na zvonek.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 8:41 pm

Yoshiro

Špatný pocit, který Yoshiro cítil mohl být oprávněný, ale také nemusel. Yoshiro se však obával, že je, protože když naposledy cítil něco podobného, hollow málem zabil Suki. Předtím to zažil krátce před tím, než se na ulici zjevil shinigami ze Soul Society, který měl na sobě oblečené bílé haori a pokusil se Yoshira zabít. Málem se mu to tenkrát povedlo. Naštěstí tam však byla Manon a Kyoya, kteří Yoshira nenechali umřít. Když nad tím tak Yoshiro přemýšlel a začal si v hlavě spojovat A a B, vzpomněl si na to, jak Akihiro mluvil o tom, že to on jim dal hollow schopnosti. Znamenalo to, že musel být u té autonehody, která se stala právě krátce po útoku černovlasého muže ze Soul Society. Na chvíli se zastavil na chodbě a nechal se předběhnout Minatem. Sledoval ho, jak se vzdaluje. Všechno měl jakoby zpomalené. Hrozilo snad něco Minatovi, Kisukemu a Kyoyovi? Že by ten pocit nebyl jen pocit, ale nějaká Yoshirova zvláštní schopnost, kdy dokázal předvídat, že se stane něco špatného? Znovu se vydal za Minatem. Chtěl ho oslovit a říct mu to, ale potom si sám uvědomil, že je to nejspíš naprosto absurdní a unáhlené. Třeba to bylo z toho zranění. Navíc, byl nějakou chvíli v nemocnici a ty mu odjakživa nedělaly dobře. Když byl v nemocnici, chtělo se mu zvracet z toho hnusného pachu naprosté čistoty a sterility. Chápal to, muselo to tak být, nemocnice taková prostě být musela, ale jemu to nedělalo dobře a věděl, že není sám. To se ale odpoutal od svých původních myšlenek.
Pomalu začal scházet schody. Tyhle špatné myšlenky mu vrátily vzpomínky ještě na pár dalších špatných událostí. Co taková škola? Ten chlápek Akihiro byl neskutečnej psychouš a Yoshiro vůbec nevěděl, co si myslet, když s ním stál na jedné chodbě. Netvářil se moc jako někdo, kdo by jim chtěl nějak vážně ublížit, ale dobré úmysly neměl taky ani náhodou. Navíc, málem zabil Minata, takže to rozhodně bude zloduch! Yoshirovi se na něm ale něco líbilo, něco, co by prostě dokázal uznat i nahlas. Rozhodně měl cool vlasy. Ale to bylo asi tak jediné. Nejradši by ho už nikdy v životě nepotkal. Proč si někdo tak silnej nejde vlastní cestou a nenechá mladý lidi, kterým ještě teče mlíko po bradě, aby si hráli se svýma slabýma schopnostma. Však nikomu neubližují. Ještě pomáhají nevinným duším, které umírají pod maskama hollow. Yoshiro si tohle všechno neměl začít vybavovat. Začal si totiž uvědomovat, v jakých neskutečných sračkách vlastně všichni jsou. 3 lidi z party v sobě mají hollow; jde po nich šílenej chlap s cool vlasama; jde po nich Soul Society a na každým kroku je hollow, co je chce sežrat. A třešnička na konec - skoro nikdo z nich pořádně neovládá svoje schopnosti. Yoshiro byl teprve v půlce schodů. Uviděl ale Kyoyu a Kisukeho, kteří byli v kuchyni. Měli tam hotové nějaké jídlo a byly tam lentilky! Yoshiro měl rád lentilky, protože byly barevné a on si z nich vždycky skládal obrázky. Jednou si koupil celou krabici lentilek, aby si z ní poskládal Nyan cat. Nutno dodat, že za ní utratil čtvrtinu otcovy výplaty. Když sešel schody, mávnutím ruky pozdravil oba dva chlapce, co do sebe ládovali jídlo.
Minato taky pozdravil a začal do sebe házet jídlo, které nejspíš udělal Kisuke. Rozhodně tak podle Yoshira vypadalo. "Díky, brácho." Poděkoval Yoshiro. Chvíli mu to trvalo, ale až pak si uvědomil, jak Kisukeho oslovil. Bylo to poprvé, co použil tohle oslovení a nevěděl, jak se má cítit, protože netušil, jak to vezme Kisuke. Neznali se moc dlouho a ani si k sobě nenašli tak úplně cestu. Yoshirovi to vyloženě vyklouzlo, ale nechtěl se nijak opravovat, protože by to bylo trapné a asi ani nechtěl. Nejspíš přišel čas na to, aby začal čelit tomu, že je Kisuke jeho bratr, ač nevlastní. Posadil se ke stolu a vzal si z talíře chleba se salámem. Poté se do něj s chutí zakousl. To byl zrovna ten moment, kdy chtěl něco říct, ale nemohl, protože měl v puse sousto chleba! Yoshiro byl slušně vychovaný a už když byl malý, tak ho maminka vždycky kárala za to, když mluvil s plnou pusou. A protože měl Yoshiro svojí maminku rád a respektoval její rady, zapamatoval si to. Když polkl sousto podíval se střídavě na všechny přítomné. "Kluci, přemýšlel jsem." Začal nejdřív. Ano, přemýšlel. Říkal to tím tónem, jako by to bylo nějaké dlouhodobé. Kdyby jim totiž řekl, že to všechno v hlavě přehrál, když šel po chodbě a potom dolů ze schodů, znělo by to trapně. "Co když nám ten chlápek, co byl ve škole, nechce ublížit? Já vím, zní to absurdně vzhledem k tomu, že málem zabil tady Nakamuru-kun, ale právě on byl nový. Kyoya, Manon a já, už jsme se s ním dřív setkali a tenkrát nám neublížil. Jen nás zavřel do nějaké své zvláštní iluze nebo co to vlastně dělá." Pokrčil rameny. Znělo to asi fakt divně, Yoshiro sám tomu nevěřil. "Už měl plno příležitostí, kdy nás mohl zabít, aniž bychom se mohli jakkoliv bránit." Na tom ale zase něco bylo! Teda aspoň Yoshiro si to myslel. Možná prostě chtěl jenom věřit tomu, že jsou v menším nebezpečí, než si myslel, že vlastně jsou. "Aspoň bych chtěl, aby to tak bylo. Je to docela na nic, když víte, že po vás a vašich kamarádech jde někdo, kdo se nezastaví ani když po něm střelí tank. Moc dobře se mi z toho nespí." Přiznal popravdě. Znovu si kousl do krajíce chleba, který přichystal Kisuke. Potom znovu vstal ze židle a pomalu zamířil k oknu. Podíval se z něj a opřel se o zeď.
"Není to všechno zbytečný? Tohle bojování. Myslím. Kdyby neexistovalo nic jako hollow nebo shinigami. Možná by to bylo lepší." Těžko říct, co to na něj přišlo, ale určitě měl nějakou slabou chvilku. "Někdy mívám špatnej pocit. Nevím k čemu bych ho přirovnal, ale cítím, že se stane něco špatnýho. Vždycky se to vyplnilo." Yoshiro sám byl vždycky dost vyděšenej, když to ucítil. Dovedete si představit, že by jste věděli, kdy se stane něco strašného a většinou tomu nemohli zabránit? "Nakamuro-kun, jak jsem ti říkal, že jsem se vyspal dobře." Yoshiro se otočil zpět k těm třem, co seděli u stolu. "Lhal jsem. V noci jsem se probudil a věděl jsem, že je něco špatně. A zdál se mi sen. Viděl jsem v něm brečící mimino a všude spoutu krve. Nemívám noční můry." Už jen z pohledu na něj, bylo vidět, že Yoshiro začíná pomalu upadat do nějakého špatného stavu. Sklouzl se podél zdi až k zemi a posadil se. Hlavu si položil do kolen a nepřítomně hleděl do nikam. "Bojím se." Dodal ještě nakonec. Jeho dům byl teď jediné místo, kde se cítil bezpečně, což bylo zvláštní vzhledem k tomu, že většina z jeho nepřátel byla schopná srovnat jej se zemí pohledem. Nejspíš to bylo kvůli fotkám a obrazům, na kterých byla Yoshirova maminka. Většinu z nich měl v pokoji. S ní se vždycky cítil bezpečně. Chyběla mu. Právě teď Yoshiro propadl emocionálnímu záchvatu, ale nedal to nijak najevo fyzicky. Nebrečel. Cítil se ale velmi smutný a nevěděl, co má dělat. A všechno jenom kvůli pocitu. Kvůli jednomu pocitu, který ani nemusel vůbec nic znamenat. Bylo to tedy nutné nebo ne?
Všechny jeho myšlenky ale přerušil zvonek. Instinktivně vyskočil na nohy a rozběhl se ke vchodovým dveřím, aby zjístil, kdo tam je. Yoshiro byl pán domu, takže dveře otevíral on. Když je otevřel, uviděl Manon a dva pséčky, kteří běhali kolem ní a chtěli se navzájem zabít. Samozřejmě jen v zápalu hraní. Yoshiro byl nejdřív dost překvapený, že tu Manon vidí. Vážně jí nečekal. "Manon? Ahoj." Pozdravil jí. "To je docela.. Překvapení. Co tu děláš? Pojď dál." Pozval jí dovnitř a skrčil se k zemi, aby si pohladil pejsky. Potom si vzal Trhače do náruče a drbal ho za uchem. Uvnitř byl pořádek. Rozhodně velká změna od poslední návštěvy Manon. Na Yoshirovi šlo vidět, že ho něco trápí. Rozhodně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 6 - Persona non grata
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: