PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 6 - Persona non grata

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 5:40 pm

Suki

Zoufalý... Pomyslela si, když tak sledovala chlápka, co si to napochodoval k nim, jako by se nechumelilo, rozdováděl jim kočky a ještě k tomu u toho křičel jako nevím kdo, aby se jich zbavil. Za málo. Pokrčila bezradně rameny a sledovala jo, jak se snaží hodit na rychlo do pucu. Tak co se tedy stalo? Zajímala se znovu, když jí na to prvně neodpověděl. Nedokážeš se zbavit sám dvou koček? A vůbec.... Zúžila oči. Co tady vlastně děláš? Je to jen pár hodin, co jsem se vrátila domů. Myslela sjem, že se taky vrátíš, tak co chceš? Prohlížela si ho podezíravě, jako by to byl nějaký divný chlápek z ulice nebo ještě divnější spolužák...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 5:53 pm

Manon

byla trochu zaskočená. Ani nevěděla, za co se Yoshiro omlouvá, už dávno ztratila přehled o tom, co se to vlastně děje a proč se to děje. Věděla jenom jedno - byla ráda, že jsou v tom zase spolu a ne každý sám. Nic neřekla, jenom chvíli stála, koukala na tulipán, a potom Yoshira objala.
"Díky," řekla tiše. Potom si vzala tulipán, taky byla docela červená, tak se to snažila zamluvit. "Ale co budeme dělat teď? Myslím kromě tréninku..." Trénovat se jí nechtělo, ale co měla dělat. Každopádně ji zajímalo, jestli má Yoshiro nějaký další plán,
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 6:13 pm

Yoshiro

Bylo to zvláštní! Jestli takhle zabíraly kytky vždycky, tak je musel kupovat častěji! Taky Manon objal, když se na něj vrhla.. Teda, když ho objala. Potom se ptala, co budou dělat kromě tréninku. Yoshiro byl mladej kluk, takže mu nemůžeme mít za zlý, že ho napadlo něco naprosto nevhodného, ale potom mu došlo, že to Manon asi nemyslela, tak se od ní rychle odlepil a sedl si na postel. "Em.." Vypadalo to, že je dost nesvůj. "Já nevím.. Můžeme třeba.. Někam jít? Mohl bych tě ... Třebla.. Teda třeba.. Pozvat na k-jídlo.. Kino.. Do jídla..Kina.." V hlavě se mlátil a dával facepalmy.

Ginjou

Zatvářil se dost uraženě. "To mě nevidíš ráda? A já myslel, že už je to mezi náma lepší, když jsem ti pomohl zlepšit tvůj fullbring!" Zkřivil pusu a uraženě se obrátil pohledem od Suki. Jak chtěla! "Myslel jsem, že bys chtěla trénovat..Tak jsem pro tebe přijel." Dodal už méně uraženým hlasem.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 6:17 pm

Manon

"Myslela jsem jako ohledně Akihira..." pronesla Manon neprohlédnutelně, což asi Yoshira nepotěšilo. Sice na kino a do jídla by jít mohli, ale teď na to přece nebyl čas! Byli v ohrožení! Nemohli se oddávat zábavě, když na ně čekala nevyřešená, hrozivá záhada! "Mohli bysme třeba zkusit zjistit, co tady prováděli naši tátové. Možná si někdo něco pamatuje? Třeba byli neopatrní a zanechali nějakou stopu? Nebo aspoň zmínky o tom, co se tady před pár lety dělo, nějaké záhadné úkazy a tak... třeba to bylo ve zprávách..." začala nahlas přemýšlet. Jen proto, že její otec se rozhodl být enigmatický, se nehodlala nechat odradit.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 6:23 pm

Yoshiro

Yoshiro se na okamžik zatvářil asi nějak
takhle, ale potom okamžitě nahodil dost špatný poker face. "Eh.. Ohledně Akihira, samozřejmě že ohledně Akihira, jak jinak.." Řekl trochu zklamaně. Sice se to snažil uhrát jinak, ale moc mu to nevyšlo. "Já jsem takovej kretén!" Pomyslel si.
Akihiro všechno ničil! Všechno. Yoshiro ho chtěl nakopat tak, jak nikdy dřív. "Mohli bychom to zkusit. Jak jsem řekl, zavolám svému otci, jestli o tom něco neví. Ale stejně tomu nerozumím. On je jen normální člověk. Nemyslím si, že by měl vědět něco o nadpřirozených věcech, takže se ho budu muset ptát opatrně. Může to být jen shoda jmen, ne?" Pokrčil rameny.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 6:26 pm

Kyoya

Podíval jsem se na zmrlinu. Ehm... omlouvám se, ale tohle není to co jsem chtěl. Chtěl jsem zmrzlinu s karamelem, ne karamelovou zmrzlinu... je sice fajn, že jste rozšířili nabídku pochutin, ale tohle není to, co jsem myslel... mohl byste mi prosím dát zboží, které jsem chtěl? řekl jsem celkem slušně. Byl to přeci jen nějakej ubožák., kterej se živil druhořadou prací, aby měl na chleba... nebylo třeba mu znepříjemňovat již tak nepříjemnou práci... pokusil jsem se o povzbudivý úsměv, aby viděl, že z mé strany opravdu není žádná zášť...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 6:28 pm

Akihiro

"Mmm.. Dobře." Řekl dost mile a usmál se. Potom si olízl zmrzlinu, kterou držel v ruce a následně jí plácl Kyoyovi do obličeje. Začal se smát. Dost hlasitě. Nejspíš ho to bavilo. "Promiň, Hiiragi-kun, nemohl jsem si pomoct." Řekl hned po tom, co se dosmál. Musel se ale dost držet, aby se nesmál dál. Nakonec mu to nevyšlo a začal se zase smát.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 6:33 pm

Kyoya

Byly doby, kdy bych se na takového člověka vrhl a vymlázil mu duši z těla. Ale z toho jsem dávno vyrostl. Neměl jsem potřebu mlátit lidi rukama. Ne když jsem si mohl vytvářet daleko sofistikovanější zbraně. Ve chvíli, kdy se začal smát jsem si na na ruce vytvořil boxer a vší silou ho praštil do obličeje skrz okýnko. Napadl mě, takže sebeobrana byla na místě. Navíc beztak mi ten boxer nikdo nedokáže, jelikož zmizí asi tak vteřinu potom, co se mu zaboří do xichtu. To, že mě oslovil jménem jsem ani nepostřehl. Moc mi v tom bránili desublimující kusy zmrzliny na obličeji...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 6:36 pm

Akihiro

Kyoyovi se na ruce skutečně vytvořil boxer. V momentě, kdy se ale dotkl Akihirova obličeje zmizel a Kyoya pěst se zastavila, jako by narazila do něčeho velmi tvrdého. "Tohle bys neměl dělat, Hiiragi-kun." Jakmile to dořekl, otočil se a zmizel. Prostě zmizel. No. A jak už to tak v anime bývá, objevil se za Kyoyou a usmíval se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 6:40 pm

Kyoya

Jelikož jsem vždycky Aspiroval na to, být lepším bojovníkem, tak jsem očekával něco podobného ve chvíli, kdy zmizel. Hlavne se ale jeho obraz odrážel ve skle okýnka (pokud nebyl upír, nebo ta parodie z Twilight) Takže jen chvíli na to už na něj letěl můj loket, samozřejmě patřičně vybavený bodcem. Nevěděl jsem, co to je za magora, ale evidentně to byl taky narniec. Alternativa byla jedině ta, že zatímco mi kus zmrzliny zaslepil zrak se ten v okénku sehnul a jeho dvojník si šel dát hranolky... ta šance ale byla zanedbatelná...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 6:44 pm

Akihiro

Když se Akihira dotkl bodec, zase zmizel. Prostě se Kyoyův fullbring deaktivoval a loket znovu narazil do něčeho velmi tvrdého. Akihiro chytil Kyoyovu ruku a hodil ho přes celou ulici do parku. Kyoya se rozplácl o lavičku. Akihiro potom pomalu vyrazil za ním a něco si zpíval.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 6:55 pm

Kyoya

Dopad by byl horší, kdyby se lavička neproměnila na nafukovací matraci. Zdálo se, že tohle je nějakej padouch, Připadal jsem si trochu jako Geralt, když bojoval s Vilgefortzem... vzal jsem ze země naprosto normální šutr a prdnul ho po něm. Chtěl jsem vědět, zda dokáže mizet i normální objekty... ale s tímhle mizením jsem beztak neměl šanci mu utéct. Rukávem jsem si konečně otřel poslední zbytky zmrzliny a vytvořil si dlouhou bojovou tyč. Možná uměl ty věci mizet, ale co jsem mohl dělat...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 7:01 pm

Akihiro

Kámen chytil do levé ruky, podíval se na něj a hodil ho na zem. "Ta tyč ti bude k ničemu." Už nevypadal jako někdo, kdo si ze všeho dělá srandu. Ve tváři měl dost vážný výraz. Luskl prsty na pravé ruce a místo toho McDonald's outfitu měl na sobě svůj černý oblek. "Vy vůbec nevíte, proti čemu stojíte." Zastavil se asi 10 metrů od Kyoyi. "Pořád se snažíte bojovat, bránit se a tak. Nedivil bych se, kdyby jste se snažili zlepšit svoje schopnosti. Musím ti říct tajemství." Udělal něco, co se dost podobalo shunpu, které používali shinigami - chytil Kyoyu pod krkem pravou rukou a levou se dotkl jeho tyče. Ta znovu zmizela. Zvedl Kyoyu do vzduchu a dost pevně mu krk stiskl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 7:04 pm

Kyoya

No, evidentně by všechno dopadlo špatně, ale tu zmzlinu jsem mu hodlal vrátit. Alespoň jednu věc udělat správně... mluvit mi moc nešlo, ale co. Taky ti musím říct tajemství... zachroptěl jsem. Nebylo to právě nejpříjemnější pozice. Nesedla mi snídaně... dodal jsem a jelikož mi let vzduchem rozhoupal žaludek, tak jsem ho pozvracel...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 7:08 pm

Akihiro

Kyoya Akihira skutečně pozvracel. Bylo to něco, co vážně nečekal. Měl zavřené oči a rozhodně vypadal naštvaně. Trochu víc Kyoyovi stiskl krk. Kyoya teď poznal, jak nepříjemné je, když nemůže člověk dýchat. Akihiro ho takhle nějakou dobu držel, potom se s ním napřáhl a hodil ho proti stromu. Kyoya letěl dost rychle. Rozhodně nebylo příjemné, když se ten strom zlomil vejpůl. Kyoya musel mít minimálně několik zlomenin. Pokud to teda přežil.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 7:25 pm

Suki

Překvapila jí odpověď. Trénink by nebyl zase na škodu! Lepší, jak uklízet bordel po těch kočkách, co nesnášejí květináče. Ohlédla se po hnědobílém kocourovi, když přemýšlela, co by měla říct. Trénink... no, proč ne. Hlesla nakonec a podívala se zpět na Ginjoua, při čemž si založila ruce na hrudi. Vše mezi námi vyřešené, ne? Jen jsem prostě nečekala, že se tu tak z čista jasna objevíš s kočičím kabátem. Na tvři se jí objevil pobavený úsklebek. Cos jim vůbec udělal, že po tobě tak šli? Nemáš po kapsách ryby? Napadla jí hned jedna možnost.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 7:52 pm

Kyoya

Dopadl jsem dost špatně. Ačkoliv jsem se snažil obrnit se proti nárazu, tak ani kosmodisc nedokázal zabránit nehezkým zraněním. Něco křuplo, ale naštěstí to byl zřejmě jen mohutný strom. Ucítil jsem pronikavou bolest v pravé ruce, taky zřejmě jsem měl něco z žebry... vyprskl jsem krev, což rozhodně nebylo dobré znamení. Ale nemohl jsem ho nechat, aby mě bezmocného zabil. Posadil jsem se, ale bolest mě málem vrátila zpět na zem. Pravá ruka mi visela v nechutném úhlu. Viděl jsem ho tam, šmejda, bylo mu jedno, že mě zmrzačil, byla to pro něj jen nějaká hra? Nebo snad zabíjelk bez slitování? Nemohl jsem přece skončit takhle... ne tady a ne teď... namahavě jsem se postavil. Najednou se ale stalo něco opravdu divného. Ruka se najednou začala vracet zpátky... bolest začínala ustupovat... dokonce se mi začalo i lépe dýchat... ani jsem nevěděl, jak rychle jsem vystartoval. Pravá ruka se mi podivně zvětšila, než jsem si uvědomil, co se stalo tak jsem stál u něj a vší silou jsem ho praštil zaťatou pěstí...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 7:59 pm

Manon

"To asi jo... ale byla by to sakra velká náhoda. Tak se ho zeptej, jestli zná mého otce z mládí a tak, tím můžeš začít!" navrhla. "Já zkusím asi něco najít na internetu... nevím, možná tam nic nebude, ale kdo ví! Nějací UFO maniaci i třeba vedou záznamy divných věcí, co se tady dějou, kdo ví!" začínala se dostávat do svého živlu. Strašně toužila se dozvědět něco víc a tohle byla příležitost! Jen se museli mít na každém kroku na pozoru, to věděla...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 8:02 pm

Akihiro

Vykulil oči. To bylo to jediné, co stihl před tím, než se trochu proletěl. Ve vzduchu se mu to ale podařilo vyrovnat. Zabořil nohy do země a nějak to ubrzdil. Sundal ze sebe sako, které bylo od zvratků a čistým vnitřkem si utřel obličej. Potom sako zahodil na zem. Natáhl před sebe ruku, v té se mu objevila jeho katana.

Ginjou

Pokrčil rameny. "Nevím, sotva jsem vešel, už na mě viseli." Byl rád, že Suki mluvila trochu rozumně. Konečně. Dokonce souhlasila s tréninkem. To bylo rozhodně fajn. "Máš tu ještě nějakou práci? Mohl bych pomoct." Nabídl se.

Yoshiro

Chtěl něco říct, ale zasekl se. Chvíli se díval do prostoru, a pak na Manon. "Mám hrozně špatný pocit. Něco se děje." Byl to pořád ten stejný špatný pocit jako od rána. Jen se stupňoval a Yoshira to doslova spalovalo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 8:08 pm

Kyoya

Než se ten padouch vzpamatoval a otřel si oči tak jsem byl už celkem daleko. Netušil jsem sice co se se mnou stalo, ale najednou jsem běžel nějak rychleji. Každopádně mi bylo hrozně. Ačkoliv jsem se evidentně nějak dal do kupy, tak to rozhodně nebylo 100%, dokonce ani 90% nebo 80%... nechtěl jsem se s tím pitomcem prát, zvlášť proto, že byl evidentně daleko silnější než já. Pouze můj... ehm... nestandartní útok ho zřejmě trochu vyvedl z rovnováhy...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 8:13 pm

Suki

Nechtělo se jí věřit, že by na něj číči útočili pro nic za nic. Byla si skoro jistá, že musel předtím procházet kolem stánku s rybami, přístavu nebo kolem rybých konzerv v nějakém marketu! Nebo že by... možná... ne, fakt nevím. Zamýšlela se nad dalšími možnostmi. No, dělám vlastně jen práci navíc. Takže nic potřeba není, jen douklidím dílo jednoho chlupáče, okamžik! Obratem zamířila ke koši, vysypat střepy. Hned na to lopatku uklidila na její místo a oklepala si o sebe ruce. Můžeme! Jen ještě... Přišla k regálu a zrovna, když chtěl Kvítek utéct, chňapla po něm. ....tohohle vezmu domů. Doplnila se a pokynula Ginjouovi, aby šel za ní ven, aby tu mohla zamknout...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 8:27 pm

Akihiro

Kyoya ucítil, že ho někdo chytil za rameno. Hádejte kdo? No Akihiro! Překvapeni? Asi ne. Pevně Kyoyovo rameno zmáčkl a hodil s ním do vzduchu. Odrazil se a svým mečem mířil tak, aby Kyoyu rozsekl vejpůl. Nejspíš ho naštvalo to, jak mu Kyoya poblil oblek.

Ginjou

Vyrazil za Suki, aby mohla zamknout. "Zkoušela jsi aktivovat svůj fullbring od té doby, co jsme ho dostali na další úroveň?" Zeptal se během cesty z garáže. Suki rozhodně potřebovala trénovat, aby fullbring dotáhla k dokonalosti a mohla jej bez problému používat.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 8:29 pm

Manon

jen rozpřáhla ruce a němě zavrtěla hlavou, aby dala najevo, že ona nic necítí. Nevěděla, co by měla dělat s Yoshirovým divným pocitem.
"A co myslíš, že to je?" zeptala se tedy opatrně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 8:34 pm

Kyoya

Ve chvíli, kdyj sem ucítil ruku na rameni jsem se otočil a druhou rukou, opět řádně zvětšenou jsem ho chytil ocelovým stiskem a zabránil mu tak zahodit mě. Druhou rukou jsem vytvořil katanu a bodl s ní přímo za sebe. Zřejmě jsem nemohl ani utéct, tak jsem byl nucen bojovat a hodlal jsem použít všechno, co jsem mohl. A to jsem ani netušil co všechno to je... každopádně jeho ego asi nedokázalo unést fakt, že jsem mu poblil oblek, co patrně stál víc, než celé mé vzdělání... každopádně jsem odhalil jednu jeho schopnost - sakra rychle se převlékat...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 8:40 pm

Yoshiro

Pokrčil rameny. "Já nevím. Je to něco, co jsem získal zároveň se shinigami schopnostma. Možná dokonce jejich součást? Jako bych měl v hlavě alarm, kterej mi řekne, kdy se děje něco špatnýho. Nedokážu si to nijak vysvětlit. Ale už se mi stalo, že jsem ten pocit měl a potom se vážně něco špatnýho událo." Yoshira to dost trápilo. Dokonce tak moc, že zapomněl na to, že mu krvácí ruka a že má postel od krve.

Akihiro

Katana opět zmizela, když se Akihira dotkla. "Nikdy by mě nenapado, že to dostaneš na další úroveň! S tou si zatím poradit nedokážu! Takže musím silou." Křikl a dost zvláštní kopačkou odstřelil Kyoyu přes další ulici. Nutno podotknout, že tam chodili lidé, kteří to mohli vidět. Ale většina z nich radši utekla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 6 - Persona non grata
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: