PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 6 - Persona non grata

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 8:46 pm

Kyoya

Dokázal jsem si dát 2 a 2 dohromady... byl to evidentně Akihiro... ten o kterém všichni vyprávěli... ucítil jsem další bolest, která opět docela rychle zmizela. Ale bylo mi jasný, že to nezvládnu do nekonečna. Ale zatím bylo dost adrenalinu. Jasně jsem cítil, že svaly na nohou mi pracujou nepřirozeně rychle, protože jsem k němu doběhl opravdu rychle. Lidé mě nezajímaly, nezajímalo mě nic, jen on. Jednou rukou jsem se rozpřáhl, že mu urazím hlavu, kdežto tou druhou jsem mu chtěl urvat levou ruku. Pořád jsem doufal, že přiběhně Yoshiro, nebo Miuzaki... ale asi na to nebyla šance... musel jsem si poradit sám
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 8:47 pm

Manon

"No... tak to bysme možná měli zjistit, co to je..." řekla, i když o tom nebyla tak úplně přesvědčená. Sevčela mimoděk Shizukův křížek, který měla v kapse. Ještě ho nepoužila... půjde to vůbec? Proč se pořád musí dít něco špatného, sakra? Proč aspoň jeden den nemůže proběhnout normálně?! To bylo asi už jen zbožné přání, které se jen tak nesplní.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:11 pm

Suki

Vytáhla z kapsy klíče, na jejich svazku nahmatala jakýsi dost podobný všem ostatním a vsunula ho do zámku, ale jen do půlky, pak ho vytáhla a zvolila jiný klíč. Zase nic a tak tam zkusila ještě třetí a otočila jím. Ne, nezlomil se, ale zamkla! Mise byla úspěšná! Ne... jsem doma teprve pár hodin! Snažila se mu tím naznačit jednak, že je doma a tady nechce, aby se o tom i třeba jen kočky dozvěděli a druhak taky, že přijela před nějakou chvílí, nějakou chvíli spala a poslední chvíli dělalal vše potřebné (i nepotřebné).
Zamkla i dům, kde ještě před tím zavřela všechny kočky. Takže...? Čekala, co bude. Jestli zase vyrazí do toho města s nezapamatovatelným jméneme, nebo tu je taky někde místo k tréninku?...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:25 pm

Yoshirenečenenenečko

Přikývl. Rozhodně byl pro, protože tahle nevědomost ho akorát deptala. Vyskočil tedy na nohy a vyrazil. Cestou ještě vzal šálu, kterou měl na klice a omotal si jí kolem krku. Když sebíhal ze schodů, křikl na ty. co byli v kuchyni. "Kluci, jdeme ven! Někde se něco děje." V předsíni na sebe nahodil bundu a ohlédl se za sebe, jestli jsou tam všichni.

Akihiro

Byl neskutečně rychlý. Kyoya ho ani neviděl a už byl za ním. Když se Kyoya otočil, Akihiro znovu zmizel a zaútočil znovu z druhé strany. Neútočil ale mečem. Kopl Kyoyu do zad vší silou.

Ginjou

Když Suki nemohla trefit klíč do zámku, chtěl vykopnout dveře, ale rozmyslel si to, protože by tím nejspíš ničemu neprospěl, co si budeme povídat. Nechal tedy Suki otevřít. "Hned jak dorazíme na místo, tak ho aktivuješ, chci vidět, jestli se něco nezměnilo od minula." Řekl a s tím vyrazil do ulic směrem k nádraží. "Dneska to bude náročné, tak se na to připrav." Upozornil jí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:30 pm

Minato

Zdálo se mu, že cítil nějaké nepříjemné energetické výboje z velké dálky. Bylo to něco, jako když bojoval s Yoshirem, pouze od jiných osob. Navíc, Yoshiro mu jeho pocit potvrdil. Něco bylo špatně. Teď jen zjistit co. Vyskočil na nohy, bosé nohy a zadíval se na svoje obleční. No nevadilo mu to. Tu zimu snad přežije a kdyby začal krvácet, aspoň by mu to poskytlo větší čas na udržení se v bojovém stavu. Do rukou popadl Bokken a vyrazil za Yoshirem. "Cítíš to taky?" optal se ho ještě pro ujasnění. Byl vcelku zmaten. Neměl páru, že se jednalo o Reiatsu. Mezi tím samozřejmě pozdravil i Manon!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:31 pm

Kyoya

A pak se stalo něco, co bylo ještě mnohem divnější, než jak to zní. Moje záda jeho nohu chytla... a na chycenou nohu dopadla vší silou moje pěst... už jsem ale cítil, že to dál nezvládnu. Asi jsem neměl dost many, nebo se mi nezregenerovala od včera, ale prostě jsem cítil, že melu z posledního. Kromě toho se mi ozvalo to zranění z přeražení stromu... a náraz do zdí, nebo to byl pád na lavičku? Těžko říct...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:34 pm

Manon

"Nazdar!" pozdravila ty v kuchyni. Asi to vypadalo dost divně, když šla s Yoshirem dolů z jeho pokoje... no co. Začala se oblékat a zavolala Godzillu a Trhače, kteří nejspíš zatím demolovali něco v Yoshirově domě. Musela své bojové psíky samozřejmě vzít s sebou!
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:35 pm

Suki

Následovala Ginjoua směr nádraží. Takže to byla asi odpověď. Zase do toho vzdáleného města? Odkud zase bude muset zpět? A bude to ještě náročnější? Co si ten chlápek myslel, že je? Jen proto, že má kočičí uši to neznamená, že nějak zesílila. Ač, jak si vybavila, jak po něm šly Stormík a Mourka, napadlo jí, jestli by taky někoho mohla takhle zlikvidovat. Že by na něj poslala kočky? Nebo by se ona stala kočkou! Moment...
Ještě náročnější? Raději varuj, jestli mě dnes vážně hodláš zabít, abych si napsala ještě závěť... Pronels azamyšlene hledíce trochu vzhůru.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:37 pm

Kisuke

Oh, no konečne... ale popravde, netrvalo vám to tak dlho ako som myslel že bude... poznamenal Kisuke.
Potlapkal Yoshira po chrbte. Neboj, tá výdrž sa časom zlepší... povedal mu povzbudivo.
A mimochodom, fakt dúfam že neplánuješ ísť v tomto, Yoshiro... dodal... a skôr ako stihol Yoshiro zareagovať tak už niečo malé vytiahol z vrecka a ovalil ho tým po hlave... A Yoshirove telo spadlo na zem. Ostal iba vo svojej Shinigami podobe. Kisuke ovalil po hlave aj seba a stalo sa to isté. Vec rýchlo schoval, takže nikto ani nevidel čo to bolo. Tak ideme, nie? dodal a uškrnul sa.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:45 pm

Yoshiro

Chtěl Kisukemu jednu vrazit za ty jeho kecy, ale on byl rychlejší. Yoshiro spadl k zemi a stál tam jen ve svém shinigami shihakusho. "Co?!" Vykřikl. Uvědomil si, že ho děsně bolí ruka, tak si vyhrnul rukáv až k rameni. Jeho ruka byla pořád zraněná, což rozhodně nebylo dobré. "Agh." Potom ještě udělal dost vražedné kukuč na svého bratra a vyrazil zdravou rukou dveře. "Jdeme."

Ginjou

Zasmál se a strčil ruce do kapes. "Já s tebou dnes bojovat nebudu, takže nevím. Dneska si s tebou bude hrát Riruka a minule jsi jí moc nepadla do noty." Dost se na ten cat-fight těšil. V hlavě si představoval, jaké to asi bude, až Suki nakope Riruce tu její arogantní zadnici.

Akihiro

Chudák Kyoya. Jako rozhodně bojoval dost dobře na to, že proti Akihirovi neměl ani nejmenší šanci. Akihiro to ale ocenit nemohl. Jak už ukázal v souboji s Minatem, nenáviděl ty, co se snažili bojovat, když věděli, že nemají šanci. Zbytečně příjdou o život!! Kdyby ho Kyoya nepozvracel, nejspíš by ho nechal utéct. Jeho útok vykryl pouhou holou rukou a podrazil mu nohy.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:49 pm

Manon

se k tomu radši nevyjadřovala, i když se celkem pobavila. Zavolala si k noze oba dva své pejsky a vyrazila ven spolu s kluky. Šla za nimi a nenápadně se snažila zjistit, jestli se jí ještě vůbec podaří vyvolat luk, navíc s cizí pomůckou.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:50 pm

Minato

Rozeběhl se za tím týpkem v černém pyžamku, po boku jiného pyžamáka. Aby nebyl jediný obyčejný, začal soustředit svojí energii, aby svojí schopnost mohl okamžitě uvolnit, jak doběhnou na místo, kde probíhala bitva, jejiž důsledky cítil už nyní. Manon nechal někde v zadu...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:53 pm

Kisuke

V diaľke nejasne cítil reiatsu... a ak sa nemýlil, tak bolo Kyoyove. Takže buď bojoval so silným Hollowom, ale Kisukemu niečo hovorilo, že to tak nebolo. Možno sa konečne ukázali Shinigami, čo by Kisukemu len hralo do kariet... konečne by mohol nejakého zabiť a vyslať príklad Soul Society.
Alebo to mohla byt tá dosť zlá možnosť. Akihiro. A to mu na to sedelo asi najviac, keďže Akihirove reiatsu ani predtým necítil. Bolo jasné že Akihiro bol silný... ale ktovie, možno sa o ňom aspon niečo nové dozvieme! Alebo umrieme... ale ak by Kisuke aj umrel, aspon by umrel v boji proti silnému protivníkovi. Ale trocha ho sralo že Yoshiro si predtým stihol ešte užiť a on nie...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 9:53 pm

Kyoya

Dopadl jsem na zem a všude kolem mě se rozsypaly lentilky. Sebral jsem jich hrst a hodil je Akihirovi do očí. Pak jsem se rozhodl k poslednímu, zoufalému kroku, vší silou, která mi zbývala jsem vymrštil nohu a nakopl Akihira do ... citlivých míst. A do toho úderu jsem dal opravdu veškerou sílu, která mi zbývala... pokud mě má dostat, tak s sebou vezmu alespoň zbytek jeho ega, která už tak dostalo silou ránu obsahem mého žaludku... kdyby se to povedlo tak bych s tím snad mohl umřít... konečně, ta sranda by za to možná stála...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 10:02 pm

Akihiro

Chytil se za obličej a dost dramaticky řekl - "Ach, ne! Lentilky?!" Bavil se. Kyoya už byl tak zoufalý, že po něm házel lentilky. Akihiro se musel smát. Když ho nakopl do citlivých míst, jako by zase kopl do kovadliny. Těžko říct, jak to Akihiro dělal. Buď dokázal svoje tělo zpevnit tak, že bylo jako z kovu, nebo ho hodně vzrušovaly souboje. Přišel blíž ke Kyoyovi a šlápl mu na žebra. "Myslím, že to ukončíme ne?"
Do obou rukou vzal svojí katanu a napřáhl jí nad Kyoyou tak, aby ho mohl probodnout.

"HEJ!!" Ozvalo se.

Akihiro zvedl hlavu a uviděl dva shinigami, jednoho člověka ze zvláštními schopnosti a Manon s Godzillou a Trhačem v náruči. Teď už byla ulice doslova prázdná. Všichni se rozutekli. Akihiro otráveně zvedl ruce. "Děláte si srandu?" Zakřičel na ně a slezl z Kyoyi.
Yoshiro tasil meč. "Nebreč, Kanashimi." Zašeptal a aktivoval shikai. Pravou ruku mu omotala stuha a meč byl obalen do černého reiryoku.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 10:08 pm

Minato

Ve stejnou dobu co Yoshiro křikl HEJ, on doplnil: "AKIHIRO!" Jeho oči se rozzářili stříbrně a ozážila ho stříbrná záře měsíce z nebe. Jeho chrániče předloktí začali zářit stříbrnou energií a meč se rozpraskl. Vytvořila se v něm silná energetická čepel. Za ním se roztočila pečeť a tím dokončil aktivaci svých schopností. "Znovu se setkáváme..." Bylo mu jedno, že byl raněný. Proti Akihirovi byl schopen bojovat v jakémkoliv stavu. Kolem něho začalo výřit spousta jeho vlastního Reiatsu. Začínala ta právná sranda.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 10:09 pm

Kyoya

Pomoc přišla opravdu na poslední chvíli, ale byla tu ještě jedna věc, co jsem potřeboval zjistit. Musel se soustředit na to, aby nechal zmizet moje zbraně? Můj prsten se protáhl na ostrou špici. Akihiro se teď věnoval ostatním. Zvedl jsem ruku a pokusil se mu zarazit čepel prstenu do nohy... už jen kvůli dalšími náhledu, do jeho schopností... takový náhled se mohl ukázat jako důležitý, za předpokladu, že to přežijem...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 10:12 pm

Kisuke

Ked konečne uvidel Akihira, jeho pohľad sa zmenil. Na chladný. Vážny. Prebodávajúci. Jeho myseľ už neokupovalo nič iné ako nastávajúci boj. Bol v maximálnom strehu, pripravený na všetko.
Yoshiro, Minato a Kyoya boli zranení a Manon... no Kisuke ani nevedel čo Manon vlastne vie. Takže podľa jeho výpočtov, on sám bol najdôležitejším článkom v tomto boji.
Čas deštrukcie, Gig... povedal potichu, pričom nespúštal oči z Akihira. Gig sa mu vsunul do rukáva a Kisuke bol pripravený...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 10:22 pm

Manon

"Dělá si srandu?" řekla si pro sebe naštvaně asi ve stejnou chvíli, kdy něco podobného zařval Akihiro. Proč furt on?! Proč to musí být zrovna on, jediný člověk, se kterým vůbec bojovat nechce! Ale byla na něj dost naštvaná, cítila, že s ním má nevyřízené účty. Za všechno možné. Mělo cenu bojovat? Nechtělo se jí ještě umřít! Ale utéct nemohla... jak by pak vypadala před svými pejsky! Rozhodla se tedy dělat... podporu z dálky. Ono s lukem a šípem to asi byl ten nejrozumnější nápad. Zkusila tedy po dlouhé době vyvolat luk pomocí Shizukova křížku. Byl větší, než ten její... byla zvědavá, jaké to bude.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Thu Feb 23, 2012 5:10 am

Suki

Zastavila se a vypadala zamyšleně. Stále koukala kamsi vzhůru, ale vypadala vážně. Muselo to být něco smrtelnědůležitého! Nebo taky ne! Takže Riru... Hlesla v tom zápalu mozkových buněk, aby vyzdvihla hlavní myšlenku. To je ta růžová, žejo? Sklonila pohled na Ginjoua. Nahodila výraz ala "ano nebo jo?" ale ještě než se dočkala odpovědi, zrovnu udělala pár kroků, aby se dostala dál. No, a pak přeci jen se už nezastavovala a šla původně daným směrem k vláčkům. Takže Riru....? Je to holka... možná bude mít nějakého super obrovského růžového plyšového medvídka, nebo tak něco. Nebo po mě bude házet sponky? Spekulovala po cestě, co jí asi čeká na místě. Rozhodně doufala, že něco přeživějšího, než předtím. Ale má to být horší? To byl snad vtip...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Thu Feb 23, 2012 7:05 pm

Akihiro

Stejně jako všechno předtím, Kyoyova ostrá špice zmizela. Akihiro se na něj podíval a usmál se. "Ty vůbec nevíš, co se to děje, co?" Zakroutil hlavou a kopl Kyoyu do obličeje. Potom se začal rozhlížet okolo. "Kde jsem to skončil?" Nakonec se zastavil pohledem u Minata. "Ano! Znovu se setkáváme! A co ještě? Jááá jsem tvůůůj otec?" Zase se zasmál. Minatovo chování mu přišlo hrozně klišovité. takový typický hlavní hrdina. Pro Akihira byl nudný.

Yoshiro

Akihiro byl docela daleko, takže mohl mluvit potichu, aby ho slyšeli jenom jeho spolubojovníci. "Kisuke, zkus ho nějak zaměstnat, aby přestal věnovat pozornost Kyoyovi.. Manon, pokus se krýt Kisukeho z dálky." Vůbec si neuvědomil, že má Manon Shizukův kříž. Nakonec se obrátil k Minatovi. "Nenech se vyprovokovat, pokud nebudeme hrát týmovou hru, tak nás zničí mrknutím oka. Potřebuju, aby jsi mě kryl, Nakamuro-kun, půjdu pro Kyoyu." Yoshiro udělal krok dozadu za Kisukeho, aby mohl vyrazit hned za ním.

Ginjou

"Jop, Riruka, ta růžová." Potvrdil Sukiiny myšlenky. "O jejím fullbringu ti nic říkat nebudu, to by pak nebyla žádná sranda. Neber si to osobně." Ginjou musel být taky pěkně zvrhlý chlápek! Už jen to, že se na to tolik těšil to z něj dělalo! Minimálně aspoň trochu. Brzy dorazili na nádraží. Dokonce měli to štěstí, že vlak měl odjíždět za pár minut, takže nemuseli moc dlouho čekat.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Thu Feb 23, 2012 7:11 pm

Kisuke

Roger that... odpovedal Kisuke potichu.
Zhlboka sa nadýchol... rozhodol sa že sa s tým nebude nejak srať a tak spravil shunpo rovno za Akihira a bodol doňho zozadu. Spravil si celkom malú čepeľ, aby mal dosť kovu na krytie, ktoré bude určite potreba.
A ak sa mu podarilo ho zasiahnuť, na čo sa Kisuke veľmi nespoliehal, tak z čepeľe rovno vyšlo 5 ďalších ktoré prebodali Akihirove orgány.
Kisuke bol veľmi ostražitý a čakal skôr že sa Akihiro vyhne, preto bol pripravený ihneď blokovať hocijakú časť tela.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Thu Feb 23, 2012 7:15 pm

Manon

"Dobře," odpověděla vážně Yoshirovi. Takže už by to asi opravdu chtělo ten luk... Zvedla pečlivě křížek v ruce a začala soustředit energie. Ale ještě než se něco začalo dít, Kisuke už byl padesát metrů od ní a píchal do Akihira. Na chvíli se zarazila a jenom to sledovala. Pak jenom zavrtěla hlavou a rozhodla se dělat, že nic. Pokračovala s soustředění...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Thu Feb 23, 2012 7:15 pm

Akihiro

Akihiro se skutečně vyhnul. Byl neskutečně rychlý a zničehonic se objevil někde ve vzduchu u Kisukeho hlavy a kopačkou ho srazil k zemi. Před tím se ale Kisuke proletěl asi 10 metrů vzduchem.

Yoshiro shunpo neuměl a tak musel běžet, byl dostatečně rychlý na to, aby se včas dostal ke Kyoyovi. Akihiro mu však chtěl zabránit v Kyoyově záchraně, takže po Yoshirovi sekl katanou, Yoshiro spoléhal na to, že ho nějak Minato zachrání. Navíc ani neměl čas na obranu.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Thu Feb 23, 2012 7:16 pm

Suki

Zakroutila nad tím jen lehce hlavou. Už to nebrala nějak ve zlém, tohle byl pro ní takový škodolibý maník, prostě. Ach, moment... skoro, jako ona! Tak proto jí to z počátku tak lezlo na nervy, to bude tím. V pohodě. Pokrčila jsem rameny. Několik minut před skutečným bojem mi taky nikdo nevyzradí schopnosti nepřítele. Jen ať je to co nejvěrohodnější. Dodala cosi, co by mohlo v jistých případech znamenat její konec. Jen doufala, že Ginjou si to nevezme vážně a neposlě proti ní Chunk Norrise nebo někoho takového. Ráda by alespoň trénink přežila.... v celku!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 6 - Persona non grata
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: