PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 7 - Lepší dny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Feb 23, 2012 9:35 pm

Yoshiro

Seděl na posteli a držel se za žebra, do kterých ho Kisuke před dvěma hodinama kopl. Byl už ve svém lidském těle. Nechápal, jak se to stalo, ale byl vyléčený. Dokonce i jeho levá ruka byla v pohodě. Manon ležela za Yoshirem na posteli a pořád byla mimo. Vedle postele leželi oba její pejsci.

Ginjou

Už nějakou dobu se ládoval pizzama, které Yukio objednal. Když se Suki dorazili, pizzy tam ještě nebyli, takže museli čekat. Trvalo to skoro dvě hodiny! Celou dobu tam bylo strašné ticho, protože Ginjou poslal Riruku a Shishigawaru znova nakupovat, aby dali pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Feb 23, 2012 9:39 pm

Kyoya

Ležel jsem v objeváku na gauči a koukal na telku. Co jiného jsem měl dělat? Byl jsem fyzicky v pořádku, jen vyčerpanej. Nikdo nemusel vědět, co se stalo mezi mnou a Akihirem. Stejně by mi nevěřili. Ale konečně jsem snad mohl uchovat svoje schopnosti na chvíli v tajnosti, aniž by to Yoshi vykecal všem na světě. Byl jsem opravdu vyčerpaný a nějakej ten spánek bych uvítal, ale nějak sem nechtěl spát, musel jsem přemýšlet a to hodně....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Feb 23, 2012 9:45 pm

Kisuke

Kisuke momentálne tvrdo trénoval už dosť dlhý čas bez prestávky, a vkladal do toho všetko. Maximum. Jeho negatívne emócie ho veľmi poháňali. Stále bol hrozne naštvaný a bolo to na ňom vidieť.
Nachádzal sa v obrovskom kráteri v lese, ktorý náhodne našiel. (Áno, je to ten istý kráter zo začiatku RPG, ktorý si aspoň Red pamätá.) Pre Kisukeho to bolo ideálne cvičisko keďže nikde nikto nebol, aspoň sa to tak zdalo.
Bol slušne vyčerpaný...
Stále mal pred očami to, čo sa dnes odohralo a to ho hnalo ďalej a ďalej. Zlosť. Priam až nenávisť...
Prekonám ich... prekonám všetkých... opakoval si potichu...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Feb 23, 2012 9:48 pm

Minato

Byl u sebe doma. Tedy spíše na pozemcích svého domu. Vztekle běhal. Měl na svého otce snad největší vztek v životě. Snad ještě větší, než když mu oznámil, že je jeho děda mrtvý. Musel dostat svůj bokken. Bez něho nemohl vyvolávat své síly, tedy aspoň si to myslel.
Díky tomu, že ho jeho podělanej otec vyléčil, se mohl zase plně pohybovat. Ze svého pokoje si vzal svojí hůl Bo. S tou sice ani nezkoušel svojí schopnost vyvolat, ale byla lepší, než nic. Zbytek bokkenů měl totiž ve škole a nebo se mu zlomily při posledním turnaji mezi městy. Roztočil Bo nad hlavou a udělal několik výpadů do cvičného terče, na který přilepil fotku... svého otce!
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Feb 23, 2012 10:04 pm

Suki

Usadila se tam na nějaké křešlo, co zrovna bylo volné a určitě zrovna pro ní. Navíc, sice by nejradšia si stála, ale po tom, co už vyčkávali půlhodiny, si vybralal druhou možnost, nebo by se na tréninku dostalal k zemi i bez protivníkovi pomoci. Pravou ruku měla na podpěradle opřenou loktem a podpíralal si s ní hlavu. Proč... to by přece neudělali... jen tak... nikdy to neudělali... Zavadila pohledem o Ginjoua, když se utápěla ve svých myšlenkách. Nechtěli mě varovat? Měla bych být opatrná? Proč mi vůbec pomáhají... Proč mi vůbec někdo pomáhá? Bádala jsem po všelijakých odpovědích, ale řada otázek, které jsem měla připravené na přemýšlení, nebrali konce a to to bylo jen z posledního týdne. Z ničeho nic rozevřela oči. Jsem já to ale blbá... Že jsem ten papírek na tu lednici dala, žejo! Práskla se do čela.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Feb 23, 2012 10:20 pm

Manon

se probudila... v Yoshirově posteli? Hmmm... Zvedla se na loktech a rozhlédla se kolem. Chvíli to trvalo, ale potom si vzpomněla.¨
"Ha! Co se stalo?!" byla její první slova k Yoshirovi, který seděl na posteli vedle ní. Pamatovala si, že ji Akihiro přišel zmlátit, což čekala, a ona potom omdlela. "Co Godzilla a Trhač?" Její hlas při těch slovech zněl mnohem více zainteresovaně než když se ptala, co se stalo. Samozřejmě, co se stalo lidem, bylo bezvýznamné proti tomu, co se stalo pejskům!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 3:10 pm

Yoshiro

Trochu se lekl, když na něj Manon promluvila. Cukl sebou. Otočil se k Manon a oddechl si. "Ahoj. Jsem se bál, že se už neprobudíš!" Odpověď na otázku o pejscích přišla sama, protože když uslyšeli známý hlas, začali se škrábat na postel. Yoshiro jim pomohl, aby se tam dostali a mohli pořádně olízat Manonin obličej. Yoshiro pokrčil rameny. "Nevím.. Když nás Akihiro složil k zemi, objevil se nějaký chlápek. Podle všeho to vypadalo tak, že je to otec Nakamury-kun. Měl taky nějaké zvláštní schopnosti.." Yoshiro doufal, že jeho otec je normální člověk. Nechtěl, aby měl něco společného s tím vším.

Ginjou

Dojedl pizzu a očistil si ruce tím, že si je o sebe oplácal. "Tak!" Skoro to vypadalo tak, jako by to měl načasované, protože sotva dořekl to 'tak' a dveře se rozrazily. Stála v nich Riruka a ten kluk s pankáčem. Riruka dost svérázně nakráčela do místnosti a zastavila se kousek od Suki. "Hmpf." Vylezlo z ní a pokračovala dál k velkému stolu, na kterém bylo nachystáno akvárium pro rybičky. Bez vody.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 3:35 pm

Yukio

Yukio tam celý čas sedel a hral not-PSP ako obvykle. Bol ponorený do seba a so Suki sa moc nebavil. Keď však prišla Riruka, na tvári sa mu objavil otrávený výraz.
Hej... Riruka... povedal, aby upútal jej pozornosť. Čo som ti hovoril o tom tvojom rozrážaní dverí? Zase som ti videl pod sukňu... povedal s výrazom typu "meh... zase...".
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 6:44 pm

Manon

"Ale nojo, ňuňúú," bavila se s pejskama a Yoshira slyšela jen tak zdálky. Byla ráda, že unikli z nebezpečí, že je zas na chvíli klid a že má ty dva s sebou. "Vypadá to, že ti naši tátové jsou čilejší, než bysme čekali... pěkně se začínají vybarvovat!" poznamenala, když slyšela, kdo jim přišel tentokrát na pomoc. Pravda, byla by ráda, kdyby si svoje prolémy dokázali vyřešit sami... ale nic se nesmí chtít hned! Navíc když si na ně z neznámého důvodu zasedl někdo jako Akihiro. Pak se najednou prudce posadila, až z ní slítl Trhač. "Nojo, kolik je hodin?!" Uvědomila si, že doma nikdo neví, co s ní je. Doufala, že není moc pozdě! Snad neležela jako lemra celý den...!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 6:53 pm

Yoshiro

Na chvilku se zadíval do stropu. Přemýšlel nad tím, kolik asi může být. V pokoji totiž hodiny neměl a hodinky nenosil. Ten mobil, co měl u sebe snad ani neukazoval správnej čas. Na svým starým, kterej roztřískala Manon, měl rozhodně správný čas. Ten u sebe ale neměl a i kdyby ho u sebe měl, tak mu nejspíš nic neukáže. Příbližně ale věděl. "Myslím, že je něco okolo půl třetí." Odpověděl jí. Nad tím, co říkala o otcích radši ani nepřemýšlel.

Riruka

Ukázala na Yukia s dost výhružným výrazem ve tváři. "Mlč, Yukio!!! Proč vůbec mluvíš? Hraj si ty svoje blbý hry a nech mě být!" Vypadalo to, že je taková pořád. Chudák Suki. Dnes s ní měla trénovat. Ginjou se v duchu psychopaticky smál, protože to, co mělo následovat, bylo takového rázu, že se tomu mohlo vyrovnat opravdu málo. Riruka proti Suki. Dvě naprosto rozdílné povahy. Doufal, že Suki vyhraje.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 7:08 pm

Manon

se začala hrabat z postele. Přemýšlela, jestli bude lepší domů zavolat, a nebo dojít.
"Máme teď nějaké plány?" optala se. "Celkem bych se najedla... ale možná bych měla jít domů..." vyjádřila své pocity a myšlenky nahlas, aby je posoudil i Yoshiro.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 7:36 pm

Kyoya

Televizi jsem vypnul a teď stál u sklokeramické desky (pokud jí Yoshiro neměl, už jí má). Na ní stál hrnec a z něj voněl česnek. Dělal jsem kýbl česnekové polívky, tu jsem uměl. Tunu brambor, nějaké to vejce, tuna sýra, megatuna česneku, kmín... a další... česnek pomáhá proti upírům a taky proti špatnému žaludku. Stačilo si jen představovat, že Akihiro je upír... no a žaludek jsem špatnej fakt měl. Možná to bylo tím, že jsem byl proražen stromem. Polívky jsem dělal radši víc, Kisuke si určitě dá, až přijde domů...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 7:42 pm

Yoshiro

Chvíli váhal, ale potom prostě vstal a postavil se naproti Manon. "Co kdybychom tedy na chvíli odložili stranou všechny shinigami, quincy, Akihiro a nadpřirozený věci a.. Já nevím.. Mohli bychom jít třeba někam na jídlo nebo do toho kina. Já mám taky starosti, ale nemůžeme přece odkládat svůj život stranou, ne?" Yoshiro opravdu chtěl zažít něco normálního. V posledních dnech se mu to totiž vůbec nedařilo. Vzpomínal, že dřív s Manon dělali i jiné věci, než se jen strachovali, jestli za rohem vyskočí Akihiro nebo ne. Toho chlápka fakt nenáviděl. Kazil všechno.

Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 7:55 pm

Manon

"No... každopádně asi musím dovést pejsky domů," uvědomila si. "Ohlásím se, a pak klidně někam můžeme jít, proč ne..." Hlavně když tam bude jídlo, dodala si v duchu, protože už měla hrozný hlad. Sice stejně věděla, že se bude na každém kroku bát a ohlížet se po Akihirovi, věděla, že těžko bude myslet na něco jiného... ale i pokus o rozptýlení by celkem uvítala.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 8:02 pm

Yoshiro

"Mohl bych tě doprovodit." Navrhl. Už jen kvůli těm starostem. Nechtěl Manon spouštět z očí. Nedokázal by totiž unést to, že se jí něco stalo a on tam nebyl, když tam být měl. Chtěl jí ochraňovat. Pokud totiž někoho chránit měl, tak právě jí. "Jen se obleču." Otevřel skříň a začal hledat nějaké teplé oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 8:23 pm

Suki

Zamyšleně hleděla kamsi. Možná do stropu, ale na to neměla tak zvedlou hlavu. Možná že do zdi. To by mohla, třeba tam svým "ostřížím" zrakem zahlédla nějaké... nevím, nějakou čmouhu a přemýšlela o jejíjm vzniku, nebo významu... Kdo ví, ale jedno bylo jisté, probralo jí až prásknutí, respektive rozrazení dveří. Už k ní pochodovala ta růžová princeznička. Jen jí nezaujatě sledovala s celkem lhostejnou, nečitelnou tváří. Takže co umí? Napadla mě otázka, kterou by stálo za to vyhledat i s odpovědí. S tebou dneska trénuji? To jsme z toho všichni nadšení... Pronesla stále sedíc na křesle a podepřenou hlavou. Budeš pizzu, nebo začneme hned? Zaostřila na ní své oči, které po sléze přivřela, jako by jí říkala něco ve smyslu "sleduji tě" nebo něco takového.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 8:35 pm

Manon

"Dobře," usmála se na Yoshira a sama začala hledat svoje oblečení na ven. Naštěstí nebylo daleko, vše bylo přehozeno na Yoshirově židli. Když se oblékla, vyrazila dolů pro boty a pro vodítko. Tam ji doslova praštila vůně česneku. Nedalo jí to a zvědavě nakoukla do kuchyně, kde byl nejspíš její zdroj.
"Kdo to tady vaří?" zeptala se naivně, i když samozřejmě viděla Kyoyku a došlo jí, že on.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 8:40 pm

Kyoya

Polévka už byla skoro hotová, chtělo to jen trochu povařit aby se česnek správně rozležel a polévka získala tu pravou chuť. Zrovna jsem jí ochutnával, když jsem uslyšel hlas. Manon, ty jsi vzhůru? To rád vidím, měli jsme o tebe strach... víš... asi je to celý moje vina, kdybych Akihira nenaštval, tak by k tomu asi nedošlo... a nikdo by nebyl zraněnej... ale nabízím ti vynikající česnečku + svojí omluvu... řekl jsem. Byl jsem rád, že nikdo nebyl vážněji zraněn kvůli tomu, že jsem naštval Akihira a zasadil jeho egu vážnou ránu...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 9:03 pm

Manon

"Heh, obávám se, že bych nepřežila," zasmála se, ale myslela to vážně - ta vůně byla... vražedná. "Ale příště, až se objeví Akihiro, si ráda dám... ten dech ho pak porazí!" Oni pořád jen mysleli na zbraně a strategie, možná by mohli vyzkoušet něco lidštějšího... ne? Ani Akihira by tohle nemohlo nechat v klidu, tím si byla jistá.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 9:04 pm

Yoshiro

Seběhl dolů ze schodů. Chtěl se obout do bot, ale ucítil něco, co mu v tom zabránilo. Vydal se za příjemnou vůni do kuchyně, kde byla Manon a Kyoya. Přišel zrovna, když Kyoya řekl 'česnečku', takže hned věděl, o co šlo. Tvářil se teď přesně takhle a k tomu samozřejmě *sparkle sparkle*, které tu už taky dlouho nebylo.

Riruka

Nejdřív Suki neodpověděla. Byla k ní pořád otočená zády. Ginjou se už naštval. "Riruko, to bylo na tebe." Riruka vyskočila do pozoru a otočila se k Suki. "Co? Co je ti po tom, jestli budu jíst nebo ne!!" Ginjou musel udělat facepalm. "Riruko, bude s tebou trénovat a nemá na to celej den. Zítra jde do školy." Riruka se na Ginjoua nejspíš urazila, protože se k němu otočila zády a něco si pro sebe mrmlala. Rozhodně se netvářila přátelsky.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 9:17 pm

Manon

"A nebo si dáme?" pohlédla na Yoshira, který se právě objevil. Měla za to, že on bude chtít nejspíš rychle odejít, ale třeba nebude proti! Jedno bylo jisté... po této polévce by se nemuseli obávat žádných parazitů ve svém organismu na deset let dopředu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 9:24 pm

Kyoya

Chvíli jsem se díval na Yoshira. Ten pohled byl zajímavý... a nejspíš něco znamenal... Ehm... ta česnečka bude za chvíli hotová, klidně vám nandám... řekl jsem vážně. Měl jsem dost surovin na to, abych si udělal další várku, kromě toho tady bylo dost polívky pro fůru lidí. Ale bejt váma tak se rozhodnu rychle, než to sežere ten hrnec... dodal jsem a ochutnal. Byla skvělá...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 9:25 pm

Suki

Cože? Ona snad nevěděla, že je to na ní? Pochybuji... jen si potřebovalal důležitě mého slova nevšímat. Objasnila jsem si situaci a vstala. V pohodě, Ginjou... času dost... Hlesla, aniž by vůbec tušila, kolik je hodin. Ale prostě měla tušáka, že buď je ještě dost brzy, nebo to tu vyřídí rychle. Ale nebyla si ničím jistá na sto procent. Ale čím dřív, tím líp. Zamumlala něco snažíce se tam zachytit šeptavý tón, ale tak, aby to Riruka slyšela jasně a zřetelně.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 9:38 pm

Yoshiro

Přes tohle nejel vlak. Tu polívku si musel dát za každou cenu. V přítomnosti Manon a Kyoyi to bude určitě parádní! "Rozhodně!" Odpověděl na všechny otázky jedním slovem a už seděl u stolu. Opravdu se na to těšil. Dobrou polévku neměl od doby, co umřela jeho maminka. Sám si jí totiž neuvařil a jeho otec taky nebyl zrovna kuchař.

Ginjou/Riruka

Mávl rukou. "Jak myslíš." Potom vstal a šel k baru, kde si vzal sklenici vody a napil se. Riruka se znovu obrátila k Suki a vyrazila za ní. Ani jí nenechala nic říct. "Dávám ti svolení." Luskla prsty a proti Suki vyletělo malé srdíčko, které se na ní přilepilo. Po chvíli se Suki divně smrštila a byla doslova vcucnutá do toho akvária, co bylo na stole. Uvnitř bylo málo vody, takže se tam Suki rozhodně netopila a ani nemusela plavat. Jen měla mokré boty a nohavice. Za chvíli se v tom akváriu objevila i Riruka.
Už před nějakou chvílí odešel Shishigawara, který stál pořád ve dveřích. Neznámo kam.

Naposledy upravil Redečko dne Sun Feb 26, 2012 5:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Fri Feb 24, 2012 9:44 pm

Kyoya

Ještě jsem lehce zamíchal polívkou a natáhl si na ruku chňapku. Chytil jsem hrnec s polévkou a položil jí na třevěný tentononc na stole. Přihrál jsem naběračku, pár talířů a lžíce. Pak jsem nandal polévku do talířů. Tak si dejte, je to trochu arcihorký, ale to nebude napořád, takže jezte, než bude studená... řekl jsem. Byla opravdu skvělá, alespoň co jsem jí ochutnával. Takovou jsem neměl už dlouho, běžně mě nebavilo pořád hledat nádobí a nástroje, ale teď jsem je heldat nemusel...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 7 - Lepší dny
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: