PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 7 - Lepší dny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Mar 12, 2012 5:53 pm

Minato

Dojedl Sushi a pak do sebe hodil i zbytek zázvoru. Přišla chvilku plamenometu. Kdyby byl Natsu, vypálil by asi plamen o velikosti letounu B-2. Díky bohu, že nebyl ve Feiry Tail. Po chvíli to všechno spláchl sklenicí vody, kterou mu jako vždy podal majitel obchůdku. Jakmile vychladl, zaplatil, rozloučil se a odešel z obchůdku.
Tiše se pak rozešel městem a snažil se hledat kohokoliv s kým by si mohl aspoň pokecat. Bokken si opřel o rameno a pozoroval počasí. Doufal, že už se začne oteplovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Mar 12, 2012 6:00 pm

Suki

Nesnažila se vlastně o nic, ale to už teď bylo jedno. Možná sebou mohla trochu hodit a něco udělat, než došlo k tomu, k čemu došlo. Tedy, než se svedla v nevýslovných bolestech k zemi. Mám kosti jako ryba?! Napadlo jí, když si asi domyslela, že se jí tak lehce lámou. Nebo ona je jen hodně zbatej žralok? Došlo jí. Dál nad tím nepřemýšlela. Musela vymyslet, jak se dostat z týhle polízanice. Nevěřila ani na okamžik té růžové dámičce, nemohla tušit, kdy využije situace a bum!
Chvíli panikařila, že proč si ona hloupá před vstupem sem nevybrala nějaké fajné místo na hřbitově, nebo alespoň nějakou pěknou urničku! Samozřejmě, že by se nechala spálit. Ležet po zbytek smrt bůh ví jak hluboko pod zemí v rakvi je nuda.
V hlavě jí něco bliklo. Ne doslova, ale prostě jí došlo, že se o něco může pokusit. Udělala něco podbného, jako tehdá v té škole, ale tenkrát jí to nevyšlo. Soustředila své myšlenky a energii nejdříve na jedno místo. Do ruky, v níž držela zlatý kord. Cítila, jako by z něj proudila zvláštní síla. Pak tu nahromaděnou vnitřní energii uvolnila a nechala rozvést po celém těle....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Mar 12, 2012 6:17 pm

Manon

ticho nevadilo, takže šla klidně vedle Yoshira a nevydala ani hlásku. Dívala se po okolí, užívala si relativního klidu, obdivovala přírodní krásy... které tam byly, jen se člověk musel trochu líp podívat. V duchu si dovolila se zamyslet, jak asi bude pokračovat napínavý případ detektiva Sho, a uvědomila si, jak jí vlastně chybí čtení mangy! Už strašně dlouho si nic pořádného nepřečetla! Snažila se ovládat svůj absťák, to taky přispělo k jejímu tichu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Mar 12, 2012 6:48 pm

Suki

Suki se podařilo vyléčit. Ani nemusela znovu deaktivovat fullbring. Druhá fáze jí nejspíš dovolovala léčit se častěji. Riruka se podvědomě rozveselila, protože se opravdu bála, že to Suki zůstane. "Takže se dokážeš léčit?" Zeptala se bez zájmu.

Yoshiro

Ticho vadilo. Byl v depresi a cítil, že se začíná trochu potit, protože Manon nic neříkala a on se bál, že je na něj naštvaná nebo tak něco. Odkašlal si, aby vydal aspoň nějaký zvuk. Pořád ale neměl odvahu promluvit. Nevěděl totiž, co by řekl. Metry ubíhaly a oni se blížili k obchodnímu centru.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Mar 12, 2012 7:46 pm

Kyoya

Toulal jsem se městem. Nazdařbůh. Přemýšlel jsem, co mám dělat, nechtělo se mi zpět, ale nic mě nanapadlo. Hřbitov zmizel daleko za mnou, chodil jsem po ulicích, prohlížel si výlohy, ale nějak jsem neměl na nic náladu. Nakonec jsem si konečně koupil zmrzlinu, tentokrát radši ne v mekáči, nějak jsem měl špatné zkušenosti s jejich obsluhou. Lízajíc zmrzlinu jsem pokračoval ve své nudné cestě. Bylo to neuvěřitelné, ale začínal jsem se těšit do školy... přeci jen ta zabila 1/2 dne a bylo míň času se nudit. Znechucen sám nad sebou jsem radši pokračoval. Skoro jsem doufal, že mi taky z nebe spadne někdo, kdo by mě mohl naučit něčemu novému...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Mar 12, 2012 8:38 pm

Manon

"Tak co teď?" zeptala se, když se blížili k cíli. Sama už se rozhodla, že by se chtěla stavit v nějakém knihkupectví, pokud bude mít možnost, aby si koupila něco nového na čtení, aby dohnala, co zameškala! Ale možná pro Yoshira by to nebyl ideálně strávený čas, tak se snažila to zahnat někam na kraj hlavy. "Docela mám hlad, sice ta Kyoyova česnečka byla super, ale ještě něco by neuškodilo..." řekla nenápadně, protože tušila, že Yoshiro určitě zas nebude vědět, co dál, tak mu to chtěla trochu usnadnit.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Mar 12, 2012 8:42 pm

Yoshiro

Chudáček. Byl celý bezradný a nevěděl, co by měl dělat. Když se Manon zeptala co teď, málem zakopl. Nejspíš by si rozbil čelo o patník. Naštěstí potom navrhla jídlo. Yoshiro měl hlad. Nebyl ten typ člověka, co by se najedl z polévky. Přikývl tedy a začal přemýšlet, kam by Manon vzal. "Jaké jídlo by sis dala?" zeptal se. Nevěděl co Manon chutná.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Mar 12, 2012 8:57 pm

Manon

se zatvářila asi takhle: -.-"
Doufala, že si trochu odpočine, když ji Yoshiro někam pozval, že chvíli nebude muset přemýšlet... no vypadalo to na opak. Strašní, tihle chlapi. Proč ji někam zve, když pak ani nedokáže vymyslet, kam půjdou a co budou dělat? Eh. Manon se prostě rozhlédla a ukázala na první místo, kde to vypadalo, že by tam mohli mít jídlo...
"Třeba támhle..." pronesla a asi na jejím hlase bylo znát pobavení z této situace.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Mar 13, 2012 4:42 pm

Suki

Povedlo se jí, oč jí šlo a ejhle, nějak až moc jednoduché se jí to zdálo. Co je tohle za čáry? Problesklo jí hlavou a ona si s prohlížela ruku, s kterou mohla zase normálně hýbat jako se zbytkem těla. Vstala ze země a už jí bylo celkem ukradený, že je celá promáčená. Ne, to jsem si jen na chvílí slepila izolepou všechny kosti. Odvětila růžovlásce a založila si ruce na hrudi. Tak co, ještě něco? Nebo je to pro dnešek vše? Zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Mar 13, 2012 6:04 pm

Yoshiro

Když viděl pohled Manon, málem ho odvezli. Na sucho polkl a vydal se směrem, kterým Manon ukázala. Když tam dorazili, posadil se. Byla to docela pěkná restaurace. Dokonce s obsluhou. Byli tam nějaké jídelní lístky. Yoshiro ještě vstal, aby si sundal bundu. Bylo tam docela teplo.

Suki

Riruka pokrčila rameny. Chystala se něco říct, ale byla přerušená Ginjouem, který se z vrchu nahýbal do akvária. "To by stačilo." Řekl. Riruka přikývla a udělala něco, čím dostala sebe i Suki z akvária. "Mám promočený boty, kterej debil vybral akvárium? Já chtěla normální domeček pro panenky!" Křičela naštvaně a odešla z místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Mar 13, 2012 6:36 pm

Suki

Čáry máry fuk, další kouzlo a byla venku z té nádoby pro ryby. Skutečně si tak uvnitř připadala. Jako malá, bezbranná rybička. Stáhla svůj fullbring zpět do náramku a ten si navlékla na ruku dívajíce se za odcházející Rirukou. Asi jsem nemocná, protože s ní souhlasím. Tedy, s tím akváriem, ne s tím domečkem. Nahodila znechucenou grimasu a pak se zase normálně obrátila na Ginjoua. Tohle bylo tedy všechno? Zeptala se ještě jednou, ač už si tím vlastně byla docela jistá. Byla slučně promoklá, jako by pobíhala na poli v hrozným lijáku. Ráda by teď šla domů a všechno si usušila. A možná bych si taky mohla dát ty tátovo tousty a překvapením. A nějaký čaj a... Už přemýšlela nad tím, co by jí normálně skutečně ani ve snu nenapadlo. Otcovi toasty vždy odmítala s tím, že nemá hlad, či že už jedla. To překvapení v nich bylo totiž pokaždé jiné a skoro, jako by to pořád tu chuť zhoršovalo a zhoršovalo.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Mar 13, 2012 6:44 pm

Manon

Kdyby jí třeba později Yoshiro o téhle restauraci vyprávěl, nejspíš by z toho, jak on to tu viděl, ani nepoznala, kam to vůbec vlezli. Bylo to obskurní bistro jamajského občerstvení. Výzdoba nebyla velká, avšak obsluha velmi stylová, s dredama a tak. Manon se podívala na nápojový lístek. Skoro všechno tam bylo s jamajským rumem. Naštěstí nějakou tu minerálku tam měli, i když nějakou jamajskou odrůdu, nejspíš s příchutí cukrové třtiny. Co se týče jídla, rozhodla se, že jim řekne, aby ji překvapili. Ceny tady byly nízké, takže jí bylo jedno, co jí dají. V těch názvech se totiž vůbec nevyznala, bylo to trochu exotické.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Mar 13, 2012 9:38 pm

Pan Záhadný

Kyoyovi sa niekomu skutočne niekto zjavil z neba... Teda, asi bol z neba, lebo sa pred ním objavil z ničoho nič.
Dobrý deň, Kyoya Hiiragi. pousmial sa naňho... a vytiahol spozna chrbta dlhý meč.
Dúfam, že sa neurazíš, ale rád by som toto vyriadil rýchlo... povedal a namieril mečom rovno na Kyoyu...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Mar 13, 2012 9:50 pm

Kyoya

Přál bych si mít krásný mercedes s ještě krásnější šoférkou. pomyslel jsem si. Zdálo se ale, že svojí část přání jsem si už vyplejtval. V tom ten někdo ale začal máchat mečem... samozřejmě, se mi už po celém těle tvořila zbroj, ale zatím prakticky neviditelná, připravena se aktivovat ve vteřině. A kdopak račte být vy? Pokud chcete bojovat, budu vás muset zklamat, mám bojování plné zuby... zeptal jsem se. Už jsem měl opravdu bojování až po krk...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 3:32 pm

Ginjou

Pokrčil rameny. "Ano. Nepřepínej se, nechceme tě zničit." Řekl mile. Potom si uvědomil, co Suki neustále dělají. "Tedy, když neberu v potaz to, jak tě ničímu při tréninku, ale to je pro tvoje dobro!" Pokusil se to uhrát do tohoto směru. Potom mávl rukou sám nad sebou a vzal si kus pizzy. Zakousl se do něj.

Yoshiro

Rozhlížel se okolo. Dost fascinovaně. Opravdu mu restaurace připadala dost příjemná. I přes to, že mu bylo dost jasné, že většina personálu má u sebe železnou zásobu marihuany. Nedivil by se, kdyby byla v jídle.
Yoshiro se usmál na Manon a zadíval se do jídelního lístku. Byl překvapen, když mezi jídlem uviděl sushi. Nevypadalo to tu zrovna na podnik, ve kterém by takové jídlo mělo být, ale rozhodl se to zkusit! "Copak si dáš, Manon? Já si dám sushi." Řekl a dál si při tom pročítal lístek s nabídkou jídel.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 3:34 pm

Pan Záhadný

To je... Tajomstvo. povedal a usmial sa na Kyoyu.
A neboj sa, nezdržím sa dlho... povedal.
Skôr, ako Kyoya stihol zareagovať, tak neznámy muž bol pri ňom a Kyoya cítil ako doňho vniká meč. Či už Kyoya mal brnenie alebo nie, meč doňho vnikol ako do masla...
Neznámy odskočil.
Ešte sa uvidíme. Zbohom. zamával a zmizol.
Kyoya si však mohol všimnúť, že sek neznámeho nezanechal žiadnu ranu! Ale cítil sa trocha divne...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 4:18 pm

Manon

vrhla na Yoshira velice pochybovačný pohled. Sushi v jamajském bistru? To znělo dost podezřele.
"No, já ještě nevím," odpověděla po pravdě, protože se chtěla prostě nechat překvapit obsluhou. Potom se opřela do svého sedadla, měřila si Yoshira a ťukala nápojovým nabídníkem do stolu. Teď, když se tedy snažili zapomenout na záhadné otázky ohledně věcí, které se kolem nich děly, byl čas na ty druhé otázky.
"Takže... ty máš bratra, hmm?" pronesla konverzačním tónem. Dřív nenašla čas se na to zeptat... ale všechny okolnosti ohledně tohoto nečekaného odhalení by ji rozhodně zajímaly.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 5:19 pm

Yoshiro

Trochu překvapeně se zahleděl na Manon a chvíli jen tak zíral. Potom přikývl. "Mám. Sám jsem o tom nevěděl. Do nedávna." Sklopil hlavu zpět k listu s nabídkou jídel a položil ho na stůl. Začal si protahovat ruce do boků a znovu obrátil svůj pohled k Manon. Pak pokrčil rameny. "Vynořil se odnikud a nečekaně. Táta asi nebyl tak svatej, jak jsem si myslel." Dodal a opřel se o stůl.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 5:49 pm

Manon

"Ve světle nových zjištění mě to ani nešokuje," konstatovala a pokývala hlavou. "No a jaktože tak najednou? Navíc... je to shinigami... to je mi divné. To byl tvůj otec shinigami? A nebo Kisukeho matka?!" začala rozvíjet své konspirační teorie a hrála si u toho s Shizukovým křížkem, který měla už pověšený na krku. Chtěla ho schovávat, ale byl to prostě zlozvyk...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 6:13 pm

Yoshiro

Zakroutil hlavou. "Otec není shinigami. Aspoň co vím, tak by neměl." Věděl, že Kisuke nechtěl, aby Yoshiro vyzrazoval něco o jeho minulosti on se to rozhodl respektovat. "A opravdu nevím, jestli Kisukeho máma byla shinigami nebo ne." Zalhal. Věděl, že pokud to Kisuke někdy bude chtít říct, udělá to sám a nenechá za sebe mluvit Yoshira. "Kdo ví." Pokrčil znovu rameny. "Dnes už mě ale nic nepřekvapí." Sotva domluvil, objevila se mu za zády obsluha. Byl to muž. Japonec a měl na hlavě dredy. Takový se rozhodně nevidí jen tak. "Dobrej, co si dáte?" Zeptal se. Yoshiro vzal jídelní lístek a zahleděl se na pití. U toho si objednal sushi. "Budete k tomu chtít nějakou naší specialitu, pane?" Zeptal se. Yoshiro se zamyslel a potom přikývl. "Něco mi tam dejte." A tak se stalo. "Ještě bych poprosil pomerančový džus." Potom se podíval na Manon a čekal, jestli si objedná. "A co vy, slečno?" Tázal se obsluhující.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 6:36 pm

Manon

civěla s kamenným výrazem na Japonce, který obsluhoval v jamajském bistru, kde prodávali sushi. Chvíli ani nevěděla, co říct.
"Překvapte mě," vypadlo z ní potom stěží. Kam to vlezla! To nemohla sakra tou rukou před chvílí ukázal třeba na nějakou normální kavárnu? No... beztak by byla italská a Rusové by tam roznášeli vodku...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 6:40 pm

Kisuke

Zhlboka oddychoval...
Už bol skutočne vyčerpaný. Ale bolo mu to jedno. Chcel pokračovať. Ďalej a ďalej... trénovať, dokým nebude lepší. Silnejší. Silnejší ako všetci ostatní.
Chcel byť silnejší. Chcel zničit Soul Society. Chcel zabiť Akihira za to, že sa opovážil ho tak zhodiť. Chcel všetkým ukázať, že on je ten najsilnejší.
Avšak nezdalo sa že by sa toho moc menilo. Kisuke sa cítil už slušne frustrovaný. Chcel zosilnieť a chcel zosilnieť rýchlo. Nechcel byť taký slabý...
Napriek svojmu vyčerpaniu sa pustil naďalej do tréningu. Vedel, že by nemal. Ak ho mohol nájsť Shishigawara, tak ho kľudne môže nájsť hocikto. Mal by radšej urýchlene ísť za ostatnými a povedať im, že by sa mali mať pred Shishigawarom na pozore. Aj pred ním, aj pred Suki...
Ale Kisuke stále cítil že dokáže ešte trénovať a cítil by sa zbytočne, keby teraz prestal. Musel trénovať! Musel! Musel byť silnejší! Dnešok sa už nesmie opakovať... Už nesmie prehrať!

Tsukishima

Otvoril dvere a vošiel do HQ fullbringerov. Na tvári mal svoj zvyčajný úsmev.
Dobré popoludnie. pozdravil všetkých. Videl som premočenú Riruku, takže predpokladám že ste na dnes skončili. povedal a usadil sa do kresla. Vytiahol si knižku... povzdychol si a začal hľadať stranu na ktorej minule skončil.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 6:43 pm

Yoshiro

Usmál se na Manon takovým tím úsměvem, který byl smířený s tím, že to dneska nedopadne dobře. Obsluhující přikývl, otočil se na patě a odešel. "Ani to nebolelo." Zašeptal a koukl se na Manon. Nic neříkal, jen se na ní koukal a usmál se. A pak to přišlo. *Sparkle sparkle* U toho hodil hlavou a rozcuchal si vlasy tak, že mu padaly do očí. Byly teď strašně ovečkovsky fluffy.

Ginjou

Když uviděl Tsukishimu zasmál se. "Zdar, Tsukishimo! Tak jak to šlo? Splnil jsi všechno, co jsem ti rozkázal?" Zeptal se svého parťáka a posadil se vedle něj s pizzou v ruce. Jak se posadil, tak mu ale pizza vypadla přímo na Tsukishimovu knížku. "A do prde..." Zašeptal Ginjou a zatvářil se dost vystrašeně.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 6:56 pm

Tsukishima

Tsukishima sa práve chystal odpovedať, keď vtom sa stala tá strašná vec!
Jeho... jeho milovaná... knižka... zničená... zabiť... zabiť... zabiť...!
Tsukishimovi sa objavil tieň na očiach. Vyzeral zrazu zlovestne. Yukio pustil na not-PSPčku dramatickú hudbu.

Ginjou... zašepkal zlovestne Tsukishima.
Dávam ti dve hodiny na to, aby si mi zohnal presne túto knižku... novú... a podpísanú autorom, presne ako mám ja. A ak to nespravíš, budeš si priať aby si mohol umrieť. povedal Tsukishima maximálne vážne. Znelo to fakt zlovestne a všetci mali pocit ako by v miestnosti klesla teplota o 20 stupňov.
Tsukishima podal Ginjouovi knižku, ktorú zničil a mal ju za úlohu zohnať. Icha Icha Paradisu...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 7:11 pm

Suki

Nahodila prohnanou tvář. Jo, jasně... nechcete mě zničit, jen mě rozsekat na malé kousíčky, naskládat do balíku, svázat a hodit do sběru a za ty prachy si pak objednat další pizzu, žejo? Pobaveně se na krátko pousmála, když Ginjou dodal to své, ale pak přešla zpět na svou zcela absolutně normální všudebylou tvář. Mám to brát tak, že můžu jít? Ráda bych, nebo jestli mě nedostanete pod drn vy, tak otec určitě, jestli zase zjistí, že jsem na tak dlouho zmizela. Pronesla jsem a s napjetím jem vyčkávala, až Ginjou řekne to slovo... to slovo, které mělo znít - Ano!
Záhy se tu zjevil další poslíček jejich bandy na jehož jméno nemohla SUki za boha přijít. No co... Sledovala ho, jak šel a usadil se, i to, jak jeho knížka dostala taky svůj podíl z pizzy. Suki ale zaujalo něco jiného. Hm.... co měl asi udělat? Přemýšlela, ale nakonec nad tím imaginárně mávla rukou. Co se tím bude co trápit, to nebyla její starost.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 7 - Lepší dny
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: