PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 7 - Lepší dny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 7:20 pm

Manon

"Ještě jsme to nejedli," okomentovala jeho poznámku o tom, že to nebolelo. Ale byla celkem spokojená, nebylo to tady špatné, výzdoba byla hezká, v pozadí hrála nějaká příjemná hudba... nejspíš aboriginské rituální tance... Taky se na Yoshira usmála a všimla si, že se s ním něco děje, zase ty podivné věci, jako už několikrát před tím! Tenkrát ji to zastihlo nepřipravenou... ale teď, teď už nebyla tou naivní dívkou, jako dřív. Viděla boj a smrt a dalších stopadesát věcí, které by sedmnáctileté dívky vidět vůbec neměly... takže tentokrát bude Yoshiro potřebovat něco víc, aby ji vyvedl z míry, hahá!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 7:34 pm

Ginjou

Zasmál se a plácl Tsukishimu po rameni. Potom chytil první věc, co mu přišla pod ruku. Byla to váza. A hodil jí po Yukiovi za to, že zapnul nějakou hudbu. "Ale, Tsukishimo! Děláš jako bys nevěděl, že umíme tohle!" Otevřel knihu tam, kde mu padl ten kus pizzy. Každičký, i ten nejmenší, kousek pizzy, začal zářit zelenou barvou a vzlétat do vzduchu přímo ke stolu. Kniha byla jako nová. Usmál se na Tsukishimu a podal mu knihu. Potom vstal a protáhl se. "Jestli chceš jít, můžeš, nedržíme tě tu přece násilím." Řekl mile Suki. "Pokud něco budeš potřebovat, víš kde nás najdeš a naše číslo máš." Potom udělal pár kroků k ní. "A Suki, buď opatrná, tam venku jsou osoby, který by ti možná chtěly ublížit. Nikomu nevěř." Řekl a zamával na ní.

Yoshiro

On si to nejspíš neuvědomoval, že tohle všechno dělá. Rukou si hrábl do vlasů a shrnul je dozadu. Měl u toho zavřené oči a pořád *sparkle*ingoval. Potom je otevřel a znovu se podíval na Manon. Jako by měl hvězdy v očích. "Tak jakou mangu jsi v poslední době četla?" Zeptal se Manon, aby řeč nestála.

Otazníky

Před Kyoyu dopadl muž s kapucí na hlavě. Měl na sobě černý plášť (já vím, je to fakt klišé, ale jinak to nejde Very Happy) Zpod kapuce vykukovaly blonďaté vlasy. Muž se ohlédl směrem, kterým se vydal chlápek, co Kyoyu sekl. Potom se otočil na oběť útoku - Kyoyu. "Nestihl jsem to. Snažil jsem se na jeho stopu dostat už několik hodin, ale ten chlap je fakt dobrej. Asi jsem měl smůlu. Takhle mi už dlouho nikdo neutíkal." Řekl jako by se nic nedělo. "Takže, řeknu ti to takhle. Máš asi 24 hodin. Studoval jsem schopnosti toho člověka. Jak bych to vysvětlil. Opravdu tě sekl, i když ti to tak nepřijde, žádná krev, žádná bolest. Ale stalo se. Dokáže vmísit svoji přítomnost do tvé historie a ty si o něm budeš myslet, že je to tvůj nejlepší kamarád. Vypadá to, že se chystá něco velkýho. Podle všeho jsi ale jediná oběť. Můžeme to ale zvrátit. Potřebuju tvou pomoc a ty mojí." Najednou se zasekl a přestal mluvit. Jen se zahleděl na Kyoyu. "Nějaké otázky?" Nejspíš věděl, na co se Kyoya bude ptát, ale chtěl mu dát prostor k řeči.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 7:40 pm

Tsukishima

V miestnosti sa opäť oteplilo, Tsukishima mal svoj zvyčajný úsmev na tvári a čítal si knižku.
Všetko splnené. povedal pokojne.
Ale potom by som chcel s tebou o niečom hovoriť. povedal a na sekundu mohol Ginjou zachytiť veľavýznamný pohľad. Suki to ale nevidela a Tsukishima sa potom tváril opäť normálne.

Yukio

Znudene sa váze vyhol.
To si zaplatíš, Ginjou. povedal a zase sa nonšalantne venoval not-PSPčku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:07 pm

Kyoya

Zvedl jsem jen lehce obočí. Neměl jsem sebemenší tušení, co se tu sakra děje. Asi byl národní den znebepadajících divných chlápků. Rukou jsem si přejel přes místo, kam mě zřejmě bodl nějakej pitomec. To jsou kecy všechno! Unavuje mě, jak o mě každej něco ví, já jdu na procházku a dostanu se do finálního souboje béčkového filmu... máchl jsem ruku v odmítavém gestu. Měl jsem toho plné zuby, neustále s někým bojovat, dostávat se do podobných situací. Nehodlám už s nikým bojovat, ani s váma, ani s ním ani s nikým jiným! řekl jsem vztekle a stále si rukou přejížděl po místě, kam mě za chvíli někdo propíchl...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:08 pm

Suki

Sledovala ten zvláštní... tu schopnost, co Ginjou předvedl. Pozoruhodné. Proběhlo jí hlavou a pohlédla mu do obličeje, když k ní hovořil. Jo, je tu jedna věc, co bych potřebovala. Pronesla smrtelně vážným hlasem a jako by se dál chystala říct něco příšrně zajímavýho, protože se tak tvářila, ale schválně ten okamžik ticha natahovala do nekonečna, aby se to nikdo nedozvěděl. Takový momenty si prostě užívala a po právě absolvovaném souboji jí to přišlo v hod jako nikdy jindy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:11 pm

Manon

se teď teprve zarazila. Ne, Yoshiro jí sypal sůl do otevřené rány! Copak nevěděl, že v poslední době neměla na mangu vůbec čas?! Cítila se tak provinile, jak mohla být tak bezohledná ke své lásce a zanedbávat ji!
"No... v poslední době jen takovou jednu jednorázovku... o trpasíkovi... který... kopal díry..." svěsila zničeně hlavu. Jak k tomu přijde detektiv Sho?!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:14 pm

Otazníky

Chlápek pokrčil rameny. "Nebudu s tebou bojovat. Chci ti pomoct od vymytí mozku. Ale na oplátku chci, aby jsi ty pomohl mně." Přišel blíž ke Kyoyovi. Z pod pláště šlo vidět, že se dost drsně tváří. "Nebo snad chceš, aby toho potom využili a ty jsi bojoval proti vlastním přátelům a nemohl to zastavit?" Zeptal se.

Ginjou

Čekal co ze Suki vypadne, ale nějak se k tomu neměla. V místnosti bylo hrozné ticho. Ginjou se na ní nejdřív díval normálně. Potom nadzvedl obočí. Potom druhé. Potom zkřivil celý obličej. Pak vypadal naštvaně a netrpělivě. Začal podupávat nohou. "Tak co?!" Vykřikl na konec.

Yoshiro

Zasmál se. Znělo to vtipně. Trpaslík, co kopal díry. To opravdu nemohlo být záživné. "No, zní to rozhodně zajímavě. A to jako kopal jenom díry nebo dělal i něco jinýho?" Zeptal se. Nechtěl, aby řeč stála, takže se rozhodl prostě dál ptát a nepřestat mluvit, dokud nepřinesou jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:19 pm

Suki

Tak, tohle jí bohatě stačilo. Na tváři jí vyskočil úsměv a ona dodala. Jízdenku, zapomněl jsi? Vzal jsi mě sem ty a já u sebe nemám peníze zrovna. Hlesla naprosto klidným hlasem, jako by ignorovala ten Ginjouův tón. Ale ne, to nebylo tak, ona se v tom jen děsně vyžívala. Ano, uvnitř v ní někde ne tak moc hluboko se skrývala moc, moc škodolibá dušička a čekala na vhodné přiležitosti, kdy se projevit, jako byla třeba tato.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:24 pm

Ginjou

Zakroutil očima. "Nojo, vidíš, jsem na to zapomněl." Začal se hrabat v jedné kapse u kalhot, potom ve druhé. Nic. Zhluboka se nadechl a potom se otočil na Yukia. "Yukio, buď tak hodnej a dej Suki nějaký peníze, ty máš u sebe vždycky." Řekl docela rozkazovacím tónem.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:25 pm

Yukio

...
...
...
Pozrel sa na Ginjoua.
...
...
...
Vytiahol si sluchátko z ucha.
...
Hovoril si niečo?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:28 pm

Ginjou

Zavřel oči a zhluboka se nadechl. Potom je znovu otevřel. Vypadal dost vyrovnaně. Nakonec ale úplně zkřivil ksicht. "YUKIO, DEJ SUKI NĚJAKÝ ZATRACENÝ PENÍZE NA VLAK!!" Zakřičel na Yukia jako by ten chudák něco provedl. Vypadalo to, že ho tohle Yukiovo chování někdy dost otravovalo. Tohle byla jedna z těch chvil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:29 pm

Kyoya

Podívejte se, neexistuje síla, která by mě donutila bojovat s přáteli... řekl jsem a hned jsem si vzpomněl na to, jak jsem se porval s Yoshirem, praštil jsem Minata, taky Kisukeho... radši jsem přestal myslet. Každopádně 2 očividné otázky: Kdo jste a co chcete... zeptal jsem se. Konečně jsem se ujistil 100% že nemám díru v břiše a mohl jsem to přestat kontrolovat.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:31 pm

Yukio

Yukio si zanechal kamennú tvár, i keď ho Ginjouov rage skoro odfúkol.
...
...
...
A čarovné slovíčko? povedal nonšalantne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:36 pm

Otazníky

Chlápek zastrčil ruku pod kapuci. Vypadalo to, že si jí chce sundat, aby se ukázal, ale pravda byla taková, že se jen začal šťourat v uchu. "Co?" Zeptal se jako by neslyšel, ale pak mu došlo, že takhle to asi nepůjde. "No, nějak nezáleží na to, kdo jsem, ne teď, ale můžeš mi říkat třeba... Já nevím, říkej mi jak chceš. Ale jsem tu pro to, abych zastavil toho chlapa, co tě sekl a jeho kamarády. Jsou nebezpeční a ohrožují tebe a tvoje přátele. A nejspíš tě hodlají využít k tomu, aby mohli ukrást vaše schopnosti." Vypadalo to, že tenhle chlápek toho dost ví.

Ginjou

Z jeho hlavy se začalo kouřit. Samozřejmě jen obrazně. Trochu zrudl v obličeji a potom se podíval na Yukia. Měl ve tváři úsměv, ale dost cukal. Vypadalo to, že Ginjou každou chvíli Yukia zabije. "Yukio... Mohl.. Bys... Prosím.. Dát Suki nějaké peníze?" Schválně dbal na to, aby důrazně vyslovil slovo - prosím.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:38 pm

Yukio

...
...
...
...
...
Nie som tvoja banka. povedal bezvýrazne Yukio, nasadil si sluchátko a hral ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:43 pm

Kyoya

To si sakra pište že záleží na tom, kdo jste! Jdu si a přijde divnej chlap, píchne mě a v tu chvíli přijde další divnejch chlap... náhoda?! No jasně a já jsem Pocahontas... řekl jsem už sakra dopáleně. A pokud někdo chce moje schopnosti tak prosím... stejně jsem kvůli nim jen přišel o auto, dům, zdraví a klidné spaní, takže buď mi konkrétně odpovězte kdo jste a co po mě PŘESNĚ chcete, nebo běžte k šípku... řekl jsem a ani nepřeháněl. Jo, bylo cool mít superschopnosti, ale bylo s tím víc zmatků, než užitku...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 8:59 pm

Manon

"No... tak byl to trpaslík, co by jiného měl dělat..." zamyslela se, jak nejlépe shrnout zápletku. "No zkrátka... on a jeho kamarád z vesmíru potkali na svých cestách takového podivného muže, jehož lásku unesl hlavní záporák, a tak se ji spolu s ním vydali hledat... ale nevím, řeknu ti upřímně, že ten podivný muž byl pro ni moc dobrý, vždyť v předvečer jejich zasnoubení flirtovala s trpaslíkem!" Pak si uvědomila, že asi zachází do moc velkých detailů, tak radši přestala. To by jako shrnutí děje stačilo... "No a během toho dělal spoustu věcí, setkal se s vládci oblohy v jejich městě v oblacích, pobyl v pyramidě děsivého faraona, bojoval s pirátama..." snažila se vzpomenout si na co nejvíc věcí. Pravda, nebyly to činnosti... ale dalo se z toho poznat, že pouze nekopal díry, i když jich kopal vzhledem k zápletce překvapivě mnoho.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 9:09 pm

Otazníky

Chlápek se zhluboka nadechl a vzdychl. "Vy lidský děcka jste strašně netrpělivý. Vážně ti to teď nemůžu říct. Nechápeš to? Už jen to, že s tebou mluvím je obrovskej risk. Všechno, co jsem ti tu právě řekl, vyžvaníš tomu chlápkovi, co tě sekl v momentě, kdy se obrátíš na jeho stranu, protože si budeš myslet, že jste nejlepší kamarádi od školky." Opravdu mluvil dost vážně a nebylo pochyb (teda aspoň v jeho hlavě) o tom, že mluví pravdu.

Yoshiro

Eeee... To jako vážně? Yoshiro celou dobu přikyvoval a na chvíli se zapřemýšlel nad tím, jestli Manon není v tomhle směru trochu jiná, ale nerozuměl holkám a nevěděl, jaký mají vkus pro čtení mangy. Třeba to jednoho dne pochopí. Hlasitě polkl a promluvil. "Rozhodně to zní zajímavě, to jo, ale asi by to nebylo pro mě." To by opravdu nebylo, Yoshiro. Zanedlouho se objevila obsluha. Nesl jídlo! Konečně. Před Yoshira položil dlouhý tác na kterém byla spousta různých druhů sushi. A k tomu položil na stůl zvláštní zelenou směs, která vypadala jako wasabi. Yoshiro samozřejmě věděl, že je to wasabi! Co jiného by to bylo? Také dostal nějakou zvláštní omáčku, do které si měl namáčet jednotlivé kousky jídla. Samozřejmě dostal i svůj pomerančový džus. Před Manon položil talíř, na kterém byl nějaký zeleninový salát s nějakým masem. Nahoře byl položen list, který dost připomínal konopí.
Yoshiro se hned pustil do jídla. Namočil si kus lososa s rýží do omáčky a potom trochu do wasabi. Když to ochutnal, hned zjístil, že to není wasabi. Chutnalo to jinak. Kdyby tak věděl, že to byla směs s konopí (nejspíš ne celá, ale rozhodně to obsahovala)

Ginjou

Chytil do ruky svůj přívěšek a už se ho chystal proměnit na meč, když v tom mu z bundy vypadly peníze. Zadíval se na ně a chvíli jen tak tupě civěl. Potom se pro ně ohnul a s klidným poker facem vyrazil za Suki. Dal jí peníze na vlak a dlouze vydechl.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 9:35 pm

Suki

Sledovala to divadlo a nemohla se jej nabažit. Ginjou byl tak úžasně naštvaný, prostě skvělý. Byla škoda, že už musela jít, docela ráda by viděla souboj tehle dvou. Podívala se na Ginjoua a pak na peníze. Převzala si je se slovy Vrátím ti je. Někdy... Pak se otočila a zamířila ke dveřím, u nichž se zastavila. A neboj, nebudu nikomu věřit... Tak se tu mějte a nepozabíjejte se tu! Prohlásila a vyšla na ulici.
Dezorientovaně se rozhlížela, ale na to následně nabrala nějaký kurz, který považovala za správný a už si to šlapala na vlak a alou domů.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 9:51 pm

Kyoya

Fajn, beru, to je argument, kterej musím zvážit. Vše ale stojí na základní premise, že to co říkáte, je pravda... řekl jsem. Jaký mám důkaz, že to co říkáte JE pravda? zeptal jsem se. Pokud mluvil pravdu tak jsem si nemohl dovolit mu nevěřit... ale přesto... Dejte mi jediný důvod, abych vám pomohl... řekl jsem nakonec. Asi jsem mu chtěl pomoct, ale nutil jsem se k opatrnosti
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 10:07 pm

Otazníky

Zapřemýšlel se. "Tenhle muž, jmenuje se Shukuro Tsukishima jen tak mimochodem, už toho v minulosti udělal hodně. On a jeho společník, Kugo Ginjou, společně hledají lidi, kteří mají stejné schopnosti jako oni nebo potenciál k tomu, aby je ovládli. A když to dokážou, seberou jim je a většinou je zabijí. Ty máš stejnou schopnost jako oni. Stejně tak někteří tví přátelé. Nejhorší na tom všem je to, že za 24 hodin ti tohle bude připadat jako nesmysl a lež, kterou ti řekl nějakej neznámej chlap. Jedinej způsob, jak tomu zabránit je zabít Tsukishimu do 24 hodin. To je to s čím chci, aby jsi mi pomohl. Já osobně se chci zaměřit na toho nebezpečnějšího." Otočil se a spatřil, že kousek od nich je lavička. Vydal se směrem k ní. Posadil se.

Ginjou

Když Suki odešla, vyrazil za Tsukishimou. "Takže jsi je dostal? Yozoru i Hiiragiho?" Začal přikyvovat. "To je dobré.. Když budou tihle na naší straně, mohli bychom mít klid od Ruyichiho a jeho bratra." Posadil se do křesla. "Jakmile vezmeme schopnosti Suki, budeme připraveni na Nakamuru. Jeho otec by taky neměl dělat problémy. On a starej Yozora by se teď měli starat o jiný problémy." V tom se otevřely dveře a vešel Shishigawara. "Sledoval jsem Kisaragiho. Trénuje. Nepřetržitě." Ginjou se zasmál. "Stejně mu to bude k ničemu. Jakmile budeme mít sílu Suki a Nakamury, budeme neporazitelní." V tom se z druhé strany místnosti ozvala Riruka, která se tvářila dost smutně. "Sledujeme je už tak dlouho. Teď když se blíží konec, je mi tak nějak smutno. Opravdu budete chtít zabít Kyoyu? Je to můj oblíbenec." Ginjou se otočil na Riruku. "Jeho schopnost je podivná. Není to snad ani fullbring, navíc se mi nelíbí. A ano, hned jak to ukončíme, zabijeme jak Hiiragiho, tak všechny ostatní. Musíme." Potom se otočil zpět čelem dopředu. "Možná mi bude trochu líto Suki, oblíbil jsem si jí." Zašeptal si pro sebe....
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 10:15 pm

Tsukishima

Tsukishima sa tváril nezvyčajne vážne.
To je síce vśetko pekné... Ale máme menší problém. povedal.
Bol som sledovaný, Zdrhol som mu, ale... Myslim že sa skontaktoval s Hiiragim. pokračoval.
Pozrel Ginjouovi do očí. Je to náš starý známy...

Yukio

Celý čas počúval... celkom bez záujmu. Keď však počul o komplikáciach, obrátil pohľad na ostatných a zamračil sa. Nemal rád komplikácie...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 10:17 pm

Kyoya

Fajn. dobře. Dejme tomu, že vám věřím... ale stále jsme se nedostali k tomu, jak vám mám pomoct. Nejsem právě superman. Takže tuhle část bych si celkem pospechl... nemluvě o tom, že 24 hodin není příliš dlouhá doba... řekl jsem a otočil se k lavičce, neposadil jsem se, jen stál opodál. Opravdu se mi nelíbila představa, že se mi někdo bude hrabat ve vzpomínkách...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 10:22 pm

Minato

Uběhla nějaká ta doba od chvíle, kdy byl v sushi baru na rohu a baštil tam ohnivé sushi. Nyní se nějakým prapodivným způsobem dostal na střechu školní budovy. Byla to totiž jedna z vyšších v okolí. Seděl si tam jen tak, bokken měl položený na nohou a sledoal východ měsíce. Konečně si byl schopen dáchnout. Sice nenašel Kisukeho, ale to se dalo odložit na další den. Čím více byl měsíc na obloze tím se zdál nervoznější. Jakmile byl celý nad obzorem, udělal Minato jeden prudší pohyb, vstal a celý se rozzářil, jelikož aktivoval svůj Fullbring. Ten den již neměl zrovna moc energie, ale hodlal jí vyčerpat téměř úplně. Položil obě ruce na bokken a během chvíle se nad město rozletěl zářivý stříbrný kotouč, který simuloval druhý měsíc. Následně se odebral v klidu domů...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Thu Mar 15, 2012 10:23 pm

Otazníky

"Kyoyo.. Musíš kontaktovat svoje přátele a říct jim, co se děje. Potřebuješ pomoct. Sám to totiž nezvládneš. A TÍM myslím, zabít Tsukishimu. Já se postarám o Ginjoua. Budu vás hlídat, takže pokud se dostanete do nebezpečí, budu tam. Věř mi." Sotva to dořekl, zmizel. Jen se po něm zaprášilo.

Ginjou

Ohlédl se na Tsukishimu. "Seš si tím jistej? Hmmm." Zamyslel se. "Je to asi jedno. Pokud se setkal s Hiiragim a něco mu o sobě řekl, brzo bychom to mohli taky vědět. Takže bychom byli o krok vpřed a tím pádem ho porazit." Vstal a shodil ze sebe svoji bundu. "Tsukishimo, nesmíš se nechat zabít, je ti to jasný! Zůstaneš tady a nikam se nehneš. Hiiragi brzo přijde." Vyrazil k oknu, ze kterého se zamyšleně zadíval. "A zítra. Suki se dostane do poslední fáze svého fullbringu." Řekl tiše. "A pak.. Bude můj." Dodal temně.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 7 - Lepší dny
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: