PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 7 - Lepší dny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 5:53 pm

> Kisuke

Kisuke pořád trénoval v kráteru svoje schopnosti. Nikde nikdo nebyl, takže vlastně nikdo nemohl říct, co tam vlastně trénoval. Až do jisté doby. "Hej!" Ozvalo se z dálky. Když se Kisuke otočil, mohl spatřit kluka asi v jeho věku. Měl dost neobvyklý účes. Na půl vyholená hlava, jen uprostřed hlavy měl menšího pankáče. Měl ruce v kapsách a tvářil se drsně. Neviděl na Kisukeho moc dobře, protože byl na kraji obrovského kráteru a Kisuke byl v něm. "Shinigami! Co kdybys šel sem.. Na kus řeči!" Vybídl Kisukeho.

> Minato

Minato také trénoval. Narozdíl od Kisukeho byl však doma. "Minato." Ozval se hlas Sojira, Minatova otce, který seděl nedaleko svého syna a sledoval ho. "Pochop to, mám o tebe strach. To s čím si zahráváš je daleko větší, než si vůbec dokážeš představit." Sklopil hlavu. "To nejhorší na tom je, že je to všechno naše chyba."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 5:57 pm

Kisuke

Kisuke prestal...
Najprv si myslel že sú to nejakí turisti alebo niečo také, ale keď počul slovo "Shinigami", tak mu došlo že to turisti asi nie sú.
Otočil sa teda a v diaľke videl nejakú zvláštnu figúru. Teda, takpoviediac, bol to chalan čo na prvý pohľad Kisukemu pripadal ako debil. Kisuke sa zamračil.
Neviem kto si, ale ak niečo chceš, tak mi to poď povedať sem. zakričal naňho Kisuke naspäť. Mal aktivovaný Shikai a jeho obozretnosť pred prípadným nećakaným útokom stúpla o 70% (predtým bola na 30%).
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:02 pm

Minato

Prudce rozdrtil zbytky fotky svého otce, když se originál ve skutečnosti ozval z poza něho. Prudce se otočil a zabodl hůl lehce do země. Volným krokem pak došel bez hole k němu. "Jak myslíš... naše chyba?!" zeptal se ho chladným, ovšem klidným hlasem. Neklidný válečník by totiž nikdy nevyhrál. Bylo mu jedno, že to bylo větší, než si dokázal představit. Dokázal to příjmout a postavit se tomu. Tedy aspoň tomu věřil!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:16 pm

Moe

Skočil do kráteru. Musel se samozřejmě sklouznout, jako by jel na nějakém snowboardu nebo skateboardu, aby se dole nepřizabil. Potom pomalu vyrazil ke Kisukemu. "Nechci tě rušit, ale potřebuju s tebou mluvit." Zvedl ruce do strany, aby dal najevo, že nehodlá nijak útočit. Asi 2 metry od Kisukeho se zastavil.

Sojiro

"Minato. Nemůžu ti to říct. Každý máme nějaké tajemství. A otcové, jako já. Snažíme se být silní, abychom mohli chránit své děti. Ale existuje něco, co by nás mohlo oslabit, něco co nás straší v noci a budí ze spaní." Zvedl se z lavičky a přišel až k Minatovi. Před ním si klekl. "Omlouvám se, synku." Vypadá to, že v Nakamurově rodině ještě pořád zůstalo něco ze samurajské krve. Sojiro se nechtěl dělit o své noční můry se svým synem, který se do toho vůbec neměl zapojovat.

Yoshiro

Okamžitě se pustil do jídla. Polkl první lžíci, co si nabral a teprve potom zakřičel. "Dobrou chuť!" Začal znovu jíst. Dost rychle. Kyoyova polévku mu opravdu chutnala. V tom klukovi bylo víc, než si Yoshiro myslel. Rozhodně plusové body. Na chvíli si dal pauzu na oddechnutí. "Kyoyo! Je to vynikající! Jsi borec!" Pochválil svého kamaráda.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:19 pm

Minato

Mírně přihmouřil oči a došel zpět ke své holi Bo. Když si před ním jeho otec klekl, byl mírně udiven. Jako jediný, Sojiro, odmítal samurajsou krev. A nyní tu před ním klečel. Chvíli ho nenapadalo co říct. Odmlčel se tedy a nakonec pronesl stále stejným tónem: "Vrať mi můj Bokken. Moji přátelé mě potřebují..." Pozoroval pak už pouze jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:25 pm

Sojiro

Zvedl se a beze slova se otočil. Odešel pryč. Po několika minutách se však vrátil a v pravé ruce nesl Minatův bokken. Sojiro se zastavil před svým synem a díval se mu do očí. "Tvoje síla ale ještě není kompletní. Víš to, že ano? Z toho, co jsem viděl, jsi nejspíš dosáhl zatím jen druhého stupně." Natáhl k Minatovi pravou ruku s bokkenem.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:30 pm

Minato

Ještě než sevřel ruku kolem jílce bokkenu, jeho oči již zářili stříbrně. Bylo to zvláštní. Mohlo by to znamenat, že bokken byl pouze prostředek, který potřeboval k uvolnění schopnosti, kterou měl v sobě?! Co my víme. Jakmile uchopil Bokken, švihl s ním lehce k obloze a ozářilo ho stříbrné světlo. Čepel opět rozpraskla a vzniklo energetické ostří. Za ním se zjevila zářící pečeť. "Vím pouze to, že během souboje s Yoshirem jsem mnohonásobně zesílil," pronesl a pozoroval svého otce. "Jaktože toho tolik víš a co více... kde jsi svojí schopnost získal ty?"
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:32 pm

Kisuke

Mal Zanpakuto pripravené na okamžitú obranu... (vo svojom tele teda) Nevyzeral že by chcel útočiť, ale Kisuke bol hocičo len nie dôverčivý. Jeho pohľad tiež nebol priateľský, stále bol zamračený. V hlave sa mu odohrávalo 1000 scenárov, čo by od neho ten podivín asi tak mohol chcieť. A najpravdepodobnejší mu prišiel Akihiro. To ho zrovna netešilo...
Kto si a o čo ide? spýtal sa.

Naposledy upravil Mike dne Sun Feb 26, 2012 6:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:32 pm

Suki

Co to? Srdíčko? Podivila se a sledovala, jak k němu letí vzduchem a puf! Najednou se začala zmenšovat. A druhé puf, nebo spíš žbluňk a byla... v akváriu? U všech svatých, co to je?! Vykřikla, ale ne moc nahlas, když jí do bot zatekla voda. A tohle vysvětlím jak, to by mě tedy zajímalo. Obrátila se na Riruku, která se tatím objevila uvnitř jako ona. Nemohli jste to tu nejdřív vypustit, co? Pronesla jsem rejpavě. Ano, nevěděla jsem, že říct tohle zrovna jí asi nebude zrovinka ten nejgeniálnější nápad, co jsem kdy dostala. Sledovlala jsem jí a vyčkávala, co má v úmyslu. Fullbring smršťování a přemisťování do akvárii? Jak tohle pomůže? Rozebírala jsem si v hlavě prozatím situaci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:45 pm

Sojiro

Zasmál se. "Narodil jsem se s nimi, stejně jako ty." Odpověděl. Potom se znovu posadil na to místo, kde seděl předtím. "A neříkej tomu schopnosti. Jmenuje se to fullbring. Je to schopnost, kterou člověk získá po tom, co je jeho matka napadena hollow, když ho čeká. Nicméně, v naší rodině to funguje trochu jinak. Dědí se to z generace na generaci." Vysvětlil Sojiro. Vypadalo to tak, že o těch schopnostech věděl opravdu hodně.

Moe

Kisuke se tvářil hrozně nepřátelsky. Moe zakroutil hlavou a očima. "Jmenuju se Moe Shishigawara. A mí nadřízení mě poslali, abych ti předal vzkaz." Opravdu to vypadalo, jako by ho chtěl Kisuke probodnout pohledem. Ale asi tomu rozuměl.

Riruka

Dost nezaujatě sledovala Suki. Jako by jí celý její trénink byl naprosto ukradený. "Jak že se jmenuješ?" Zeptala se Riruka Suki. Teď vypadala jinak, než předtím. Vůbec to nebyla ta arogantní a ukřičená holka. Vypadala sebejistě a drsně.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:48 pm

Kisuke

Kisuke sa aj naďalej tváril tak ako predtým.
Kto sú tvoju nadriadení? Soul Society? Akihiro? spýtal sa Kisuke. Niećo mu hovorilo že mu to ten týpek nepovie, ale za pokus to stálo, nie?
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:50 pm

Minato

Podíval se na tátu a trochu se na jeho tváři objevil udivený výraz. Znamenalo to, že to co mu vždy chtěl říci děda bylo... toto?! No, to se rozhodl ještě na chvíli odložit a pronesl: "Na názvu přeci nezáleží..." Přitom mírně přihmouřil oči a pohlédl probodl jeho oči těmi svými. "Dokážeš mi pomoci získat další stupeň? Či poradit ohledně toho všeho?" Jestli šlo o rodinou záležitost, měl by být další jediný žijící člen rodu schopný mu pomoci se zlepšit.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:54 pm

Suki

Naklonila hlavu na stranu, jako by si jí chtěla jen položit na rameno. Ale až tak jí zase nenaklonila, takže se jej nedotýkala. Možnát ak vlasama. Jednu ruku měla v bok. Přesněji řečeno, hlavu nahnula na pravou stranu a levou ruku s dala v bok. Přemýšlela, jestli si z ní dělá srandu, ale proč se nepředstavit znovu, že. Kolik jí to sbere? Pár vteřin? Tedy, pokud se Riruka neusmyslí, že jí bude za to jméno kritizovat. Suki. Odvětila krátce. Suki Amaya. Doplnila napodruhé i příjmení.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 6:59 pm

Moe

Když Kisuke řekl Soul Society, Moe se zasmál. A když řekl Akihiro, zatvářil se tak, jako by vůbec nevěděl, o čem mluví. "Ne..Můj nadřízený je Kugo Ginjou. Myslel jsem, že vám to Amaya říkala. Trénuje u nás, aby se zlepšila." Vyvrátil Kisukeho myšlenky na Akihira a Soul Society.

Sojiro

"Máš pravdu, asi nezáleží." Řekl a zasmál se. Jeho syn byl každým dnem dospělejší a dospělejší. Skoro tomu sám ani nemohl uvěřit. "Nemůžu ti pomoct s tvými schopnostmi. Stejně jako tvůj dědeček nepomohl mně nebo jeho otec jemu. My, rodina Nakamura, vždycky jsme se museli vypracovat sami. Je to součást dědictví. Vím, že je to blbý, ale když tě budu vodit za ručičku, nezesílíš." Na těch slovech nejspíš něco skutečně bylo.

Riruka

Po tom, co se Suki představila, udělala Riruka jen něco jako "Hmm." Pomalu vyrazila k Suki. "Abych ti řekla pravdu, Suki, teda, samozřejmě, že je mi ukradený, jestli to budeš vědět nebo ne, ale já bojovat neumím." Potom odněkud vytáhla dost zvláštní pistoli. "Pistole lásky." Namířila s ní na Suki. "Ale oni ano." Několikrát vystřelila. Ale minula Suki. To neuměla střílet nebo co? Ale ne.. Vlastně to udělala schválně. Když se Suki otočila, uviděla za sebou několik plyšáků. Byli velcí a vypadali jako příšery. Jen měli místo drsných hlav dinosaurů a vetřelců, hlavy králíčků a prasátek.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:02 pm

Minato

Nějakou takovou odpověď čekal, takže již měl připravenou odpověď. Na tváři se mu objevil úsměv a jeho oči žářili skoro jako dvě lampičky. "V tom případě... Bojuj! Bojuj Nakamuro Sojiro!" řekl chladně. Byla to oficiální výzva. V to chvíli se pečeť přenesla do čepele a začala rotovat. Během okamžiku letěl energetický, stříbrný disk na Sojira.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:03 pm

Kisuke

Kisuke nadvihol jedno obočie.
U "nás"? zopakoval po ňom. Čo myslíš tým "nás"? Čo ste zač? spýtal sa ho. Kisuke v živote o nejakom Ginjouovi nepočul. Nejak nevedel čo si má myslieť. To sem tento týpek prišiel len preto, aby mu toto povedal? Alebo v tom celom bola aj nejaká podstatnejšia vec?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:08 pm

Sojiro

Zvedl hlavu, aby viděl, co jeho syn právě provedl. Nebylo to moc chytré, útočit na Sojira, který byl veterán a probojoval tolik soubojů se vším možným. Jen před sebe pohotově natáhl ruku a chytil rotující disk. Ten se v Sojirově ruce zcvrkl na malou kouli energie. "To nebylo moudré, synku." Napřáhl se a hodil to po Minatovi. Nutno podotknout, že do toho vložil vlastní sílu, čímž zvýšil drsnost a ničivost toho útoku asi o 70%.

Moe

Pokrčil rameny. "No, jsem tu, abych tě tam přivedl a ukázal ti to. Nevím proč, ale Kugo-san s tebou chce mluvit. Jsem tu jen pro to, abych ti předal tuhle zprávu a dovedl tě na místo." Nevypadalo by to tak, že by lhal. Ovšem Kisukeho otázkám se vyhnul obloukem. Proč?
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:10 pm

Suki

Neumí bojovat? Co to bylo za blábol? Tohle Suki ještě neslyšela. Neměla s ní dneska trénovat? Co bude, když neumí bojovat? Na odpovědi vážně nemusela čekat dlouho, vlastně ani ne pár vteřin. Plyšáci?! Vykřikla polohlasně znovu, asi podobně, jako když se objevila v prosklené nádrži. Tak fajn, ale žádný špinavý triky. Zamumla si a napříhla ruku. Objevila se záře, zlatá záře a v ruce náhle svírala zlatý šermířský meč. A... ano, měla nejspíše i ty zlatá kočičí ouška a.... ještě něco, ale asi nic, čím by se chtěla chlubit. Rozběhla se proti těm plyšounům. Ani nemusela bežet daleko, nebyli od ní sto klimetrů, nýbrž nanejvíš pár metrů. Rozmáchla se mečem připravena zaútočit na jednoho z nich.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:13 pm

Kisuke

Kisuke nadvihol obočie ešte viac. Čo od neho asi sakra chcú? Vyzeralo to z 97% ako pasca, ale bolo to hrozne... prehliadnuteľné. Celé to bolo divné.
Povedz mi, prečo by som mal asi len tak veriť nejakému týpkovi ktoreho vidím prvý krát v živote a íst s ním na nejaké neznáme miesto. povedal Kisuke s hlasom plným nedôvery.
Ak so mnou ten Kugo chce hovoriť, nech príde sám. Je to snáď taký problém? dodal a zamračil sa ešte viac.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:13 pm

Minato

Netušil, že by se tento útok dal tak jednoduše zachytit, zhustit a posílit, takže když ho Sojiro poslal zpět, byl nucen kotoulem přes rameno uhnout do boku, aby to nekoupil. Díky tomu, že dokázal již rozeznávat více méně sílu Reiatsu, bylo mu jasné, že jeho otec je na úplně jiné úrovni než byl on sám. Ovšem o to mu také šlo. Proti Yoshirovi byl také ve schopnostech mnohem slabší, ale to se změnilo v boji. Nyní tedy zvolil útok na blízko. Rychle se přesunul k Sojirovi a sekl v úrovni jeho stehna, aby narušil jeho oblečení a taktéž hlavně jeho spodky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:26 pm

Kyoya

No jo, vaření jednoduchých jídel, v tom jsem expert... ale jako nic složitého nezvládnu, ale tak člověk nemůže být živ jen z pizzy a nudlí... tohle navíc pomáhá proti zlým duchům.... a špatnému trávení... řekl jsem a zagestikuloval lžící. Následně jsem jí opět obrátil správným směrem - do talíře. Docela jsem přemýšlel, že bych dneska ještě mohl jednou zajít za mámou... přeci jen, stalo se toho tolik a já si fakt potřeboval "promluvit"
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:37 pm

Sojiro

Vůbec se nezvedal. Prostě si tam dál seděl a čekal. Když k němu Minato přiběhl a sekl. Sojiro jeho bokken chytil do ruky. Jako by se nic nedělo. "Proč na mě útočíš? Musím ale říct, že štípla." Ukázal pohledem na ruku, ve které svíral bokken. Potom s ním prudce trhl k sobě, aby Minata srazil k zemi.

Moe

Pokrčil rameny. "Nevím. Poslal mě. Má teď spoustu práce a navíc se těšil na to, jak bude sledovat trénink té Suki a Riruky. Což je členka naší organizace." Zhluboka se nadechl a oddechl. Nevypadal moc nadšeně. Znovu strčil ruce do kapes. "Podívej chlape, kdybychom ti chtěli ublížit, tak tě tu na místě zabiju, ale nejsme nepřátelé." Potom se otočil a dal se na odchod. "Ale jak myslíš."

Riruka

Suki zaútočila na plyšáka s prasečí hlavou. K zemi jí ale srazil ten druhý. S králičí. Nevypadalo to na fér souboj. Byla sama proti dvěma.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:44 pm

Kisuke

Nabudúce mu teda povedz, nech príde osobne ak niečo chce. povedal Kisuke.
Čo sa týka jeho argumentu, veľmi ho nepresvedčil. Možno vedeli, že by ho neporazili len tak a chceli ho vlákať do nejakej pasce. Alebo čokoľvek iné. Celé sa mu to zdalo náhle a podozrivé. Nespúšťal z toho Shishigawaru oči popri tom ako odchádzal.
Preblesklo mu hlavou, že možno práve odchádza jeho životná šanca na získanie schopností. Ale zdalo sa mu to príliš krásne než aby to bola pravda.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:46 pm

Minato

Zamrkal a během chvíle skončil na jednom koleni na zemi. Druhou nohu měl jen pokrčenou. Jak?! řekl si Minato sám pro sebe. Jak mohl jeho vlastní otec takovouto sílu skrývat celou tu dobu?! Na jeho odpověď klidně odpověděl: "Jsi po Akihirovi jediný člověk takové síly. A jestli mám dostat jeho, musím dostat i tebe, tati!"
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Sun Feb 26, 2012 7:50 pm

Suki

Dříve, než doletěla k plyšáčkovi, dopadla na zem. Sesbírala se a couvla, aby nebyla mezi těma dvěma. Fajn, na čestný boj můžu pro dnešek zapomenout. Ale jsou to plyšáci... oni snad přemýšlejí? Mají hlavu plnou vaty, to je vše. Jak útočí? Nespouštěla je z očí. Na to se proti nim znovu rozběhla. Když byla takřka mezi nimi, nohou se odrazila, aby letěla vedle prasátka a rozmáchla se mu po noze svou zbraní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 7 - Lepší dny
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: