PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 7 - Lepší dny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 3:02 pm

Manon

jedla mnohem pomaleji než Yoshiro, Skoro by se dalo říct, že on už končil a ona sotva začala. Bylo to výborné, i když z množství česneku jí při každé lžíci tekl z očí proud slz. Ale stálo to za to zdržení.
"Výborný!" zasípala na Kyoyu, když dojedla, a snažila se najít kapesník, aby si mohla utřít oči.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 7:31 pm

Sojiro

Zakroutil hlavou. Tohle nemělo smysl. "Minato, nebudu tu vždycky, abych ti zachránil zadek před tím chlápkem. Nevyhledávej ho. Je opravdu nebezpečný." Potom pustil jeho bokken, vstal a šel zpět do domu. Nejspíš do kuchyně. Měl chuť na čaj.

> Suki

Suki ucítila silný náraz z vrchu. Králík jí dupl na hlavu a zarazil jí do země. Naštěstí byl plyšový, takže jí nezabil úplně. Ale určitě jí zlámal pár kostí. Ty dva se dost dobře doplňovali. Když zaútočila na jednoho, druhý ho kryl. Riruka se usmívala.

Yoshiro

Trochu se teď cítil jako Lee ve filleru s kari života! Měl v očích slzy a díval se do prázdného talíře. Ta polévka opravdu sedla. Yoshiro se nakonec nějak uklidnil a nahodil opět svůj normální výraz. Obrátil se k Manon a přikývl. "Je vážně dobrá. Děkuju za jídlo, Kyoyo."

Naposledy upravil Redečko dne Mon Feb 27, 2012 8:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 7:36 pm

Manon

taky poděkovala, ale pak se vrátila ke svému původnímu záměru - dovést Trhače a Godzillu domů. Už chudáci kňučeli u dveří a Manon nepochybovala, že Yoshiro možná později najde na nějakých skrytých místech pár malých pejsčích bobečků... No, to nebyla už její starost. Dokončila tedy řádně obouvání a oblékání se do zimy a čekala na Yoshira, až jí odemkne dveře. Mezitím si povídala se svými pejsky stylem "Ale to víte že půjdete ven, no už půjdete, za chviličku, no jistě, no jistě!" a podobně.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 8:49 pm

Yoshiro

Vyrazil hned za Manon. V předsíni se pořádně oblékl do zimy a začal se obouvat. Potom vrazil klíč do zámku a odemkl dveře. Otevřel je a počkal, až Manon projde. "Jdeme?" Zeptal se. Pejsci už určitě vypadli ven. Yoshirovi se ti dva prckové líbili. Přemýšlel nad tím, že by si taky pořídil nějaké zvíře. Sice už měl Kyoyu a Kisukeho, ale něco dalšího by určitě nepřihoršilo.

Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 8:57 pm

Manon

jen přikývla a vyrazila ven. Na ulici se vydala nejkratším směrem domů.
"Jen doufám, že dneska se nic nestane... To už by se z toho člověk pomalu zbláznil..." zamumlala si pro sebe, ale aby to slyšel i Yoshiro.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 9:30 pm

Yoshiro

"Vím, o čem mluvíš.. Byl bych nejradši, kdyby se nic nestalo tak příštích 150 let." Už byli nějaký kus od domu, když si Yoshiro vzpomněl na něco důležitého! Chtěl s Manon jít do kina, ale nevzal si peněženku!! "Manon! Počkáš tu chviličku? Hned se vrátím." Začal v kapse hledat klíče a rozběhl se zpět k domu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 9:36 pm

Záhadný muž

Usmial sa, teraz bola jeho šanca.
...
Dobrý deň, Manon Yozora. počula tesne za sebou Manon.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 9:40 pm

Manon

"Dobře," usmála se na Yoshira a jala se čekat, než přijde. Najednou málem dostala infarkt. Vykřikla a nadskočila, když za ní někdo promluvil. Otočila se a uvědomila si, že si oddechla, že to není Akihiro. Ale stejně! Znal její jméno! UŽ ZASE! To se o ní psalo v novinách nebo co?!
"Ehh..." vydala ze sebe. Snažila se si vzpomenout, jestli toho muže třeba odněkud nezná, když on zná ji. Ani se nezmohla na pozdrav... proč taky zdravit neznámé cizince, kteří přicházejí zezadu?!
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 9:49 pm

Záhadný muž

Muž sa usmial.
To nie je veľmi zdvorilé...
Trocha si povzdychol. Vytiahol spoza chrbta... knihu.
Zase budem musieť hľadať, kde som skončil...
Vytiahol z knihy akýsi papierik s priviazaným provázkom.
Je to ceľkom otravné.
Záložka sa mu zrazu premenila na dosť pekný meč. Pousmial sa.
Snáď aspoň nebudeš klásť odpor.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 9:55 pm

Manon

Spoiler:

"Co to je jako toto!" začala se rozčilovat. "Tady si jen tak přijdete, víte, jak se jmenuju, já vás v životě neviděla, a ještě nějakej meč tady na mě vytahujete! Co s ním jako chcete dělat? To mě chcete ohrožovat? No doufám, že ne." Už opravdu nevěděla, co se to děje se světem, když slušná dívka ani nemůže vyjít do ulic, aniž by ji někdo neotravoval špičatými věcmi.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 10:01 pm

Yoshiro

Zabouchl za sebou dveře a strčil klíče do kapsy, kde už měl i peněženku. Svižným krokem vyrazil zpátky k Manon. Když už jí měl na dohled, uviděl u ní stát nějákého chlápka s mečem. Na sekundu se zatvářil takhle, potom se do toho ale opřel a nahodil obrovskou akceleraci. Sprintoval tak rychle, jak to jenom šlo. "Heeeeeeeeej!!" Zakřičel na toho chlápka a začal si chystat pěst.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 10:03 pm

Kyoya

Po jídle jsem uklízel nádobí do myčky, cinkání porcelánu a skla dělal takový kravál, že bych neslyšel ani přijíždějící silniční válec. Byl jsem moc rád, že polévka všem chutnala. Nakonec jsem myčku zavřel a zbytek polévky jsem postavil na horkou desku, aby vystydla co nejpomaleji, on si Kisuke taky dá, až se vrátí domů... a pokud ne, aspoň zbyde víc pro mě... pak jsem ale uslyšel nějaký Yoshirův křik. Radši jsem se šel podívat, co se sakra děje...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 10:07 pm

Záhadný muž (má ešte nejaký význam nepovedať kto to je?)

Na Manoninu otázku si iba povdzychol. Potom počul Yoshirove "Hej" a videl jeho veľmi dramatický nástup.
Asi by som si mal pohnúť...
Zrazu sa ukázala mužova hrozná rýchlosť... sekol tak rýchlo, že Manon ani nestihla zareagovať. Sekol ju... Ale... Nič necítila? Iba taký zvláštny pocit...
Mimochodom, muž stihol seknúť tri krát... Sekol totiž aj Godzillu a Trhača! Ale ani oni neboli zranení... presne ako Manon.
Muž rýchlo vyskočil na rodinný dom oproti. Odtiaľ sa usmial na Manon aj Yoshira.
Zbohom. povedal a zmizol.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Mon Feb 27, 2012 10:11 pm

Manon

"Co to zas sakra bylo," zamumlala si pro sebe. Byla docela zmatená, ale cítila se nezraněná a v pořádku, to bylo hlavní, i oba pejsci vypadali, jako by se vůbec nic nestalo. Možná že nestalo. Možná to byl všechno jen sen... možná už se projevovala její paranoia a ona si představovala věci, které neexistovaly... To pomyšlení se jí nelíbilo, ale vyloučit to nemohla. Rozhodla se prostě držet skutečnosti, že jí nic není a ten chlap zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 5:22 am

Suki

Byla tak blízko a přeci daleko. Co to mělo být za trénink, když proti ní šli dva tyhle ty... no, tihle, prostě! Její zlost teď, jako by převyšovala tu bolest ze zásahu jednoho z nich. Ale nebylo to nic příjemného, což napovídala její pokřivený úsměv ve tváři. Pohledem vy hledala Riruku. Tse..... no jistě, ať za tebe odvede špinavou práce někdo jiný! Proletělo mi hlavou a já opět zaostřila na ty dva. Párkrát jsem zase couvla. A ještě jednou do foroty. Před sebou jsem pevně uchytila kord s nímž jsem mířila kamsi mezi ty dva. V očích jsem měla odraz duše bojovníkovi, jinak řečeno, jako by mi v nich žhnul plamen... pomsty? Jo, chtěla jsem, ať za to, že mě málem pohřbili za živa, pykají! Ale přesto jsem zůstala stát. Když zaútočím, půjdou po mě oba... ale co, když počkám, až se ke mě sami přiblíží? Začala jsem spekulovat a očima přeskaovala z jednoho plyšouna na druhého. Ale co když nezaútočí? Sakra... měla jsem si vzít i ten třetí plátek pizzy, třeba bych tu pak neumřela hladem. Trochu jsem zakymácela mečem, abych své protivníky probrala a dala jim na jevo, že čekám, až se předvedou v útoku, ne jen v obraně. Asi bych si měla dávat bacha... Ozvalo se mi v hlavě, ale už jsem nechtěla poslouchat ani vlastní hlas. Byla jsem připravena na nepřítelům manévrt, tak do toho!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 5:14 pm

Yoshiro

Nestihl doběhnout včas! Když uviděl, jak ten chlap Manon sekl, skoro se mu zastavilo srdce. Nezastavil se! Ještě zrychlil, aby se k Manon dostal co nejdříve! Když k ní doběhl, zůstal překvapením stát na místě. Nic jí nebylo? Tedy vypadala v pořádku, dokonce i Trhač s Godzillou byli v pohodě a to je taky sekl. Proč to dělal? Co to bylo? A kdo to vůbec byl?! Yoshirovi tak nějak všechno nesedělo. Nejdřív problémy s Akihirem, teď tohle. Proč nemohli mít chvíli klid?! Chytil Manon za ruku a zahleděl se jí do očí. "Jsi v pořádku?!" Skoro to zakřičel, protože měl opravdu strach. Byla to jeho chyba. Neměl jí spouštět z očí!!

> Suki

Prase se rozběhlo přímo proti Suki a králík byl hned za ním. Když bylo prase blízko Suki, skočil do vzduchu, aby jí zašláplo do země. Králík běžel dál a chystal se ke kopačce.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 5:36 pm

Suki

Sem tam, sem tam sledovala své protivníky. Ksou... procedila skrze zuby. tak nefér boj ještě nezažila! tedy ano, zažila, ale tohle bylo něco zcela jiného! Měla problém. Kvůli panu Dozemězatloukálkovi se nemohla pohybovat, jak by si představovala. Náhle jí vstoupilo do očí světlo. Samozřejmě, obrazně řečeno. Zahleděla se do ostří svého kordu. Asi jediná možnost. Proběhlo jí hlavou. Nevím přesně ani jak, ale prostě se to stalo. Okolo Suki se opět zvedla ta zlatá záře a hned jak zmizela, ocitla se znovu v plné síle na bojišti. Právě v čas. Tak teď se předvěďte. Ozvalo se jí v hlavě. Proč to udělala je jasné, byla to Suki a proto se místo útěku tentokrát rozhodla vrhnout nepříteli přímo do "náruče". Rozběhla se proti králíkovi s připravenou zbraní k seknutí. Byla si dobře vědoma nebezpečí, které ji hrozilo ze shora. Doufala, že by stihla v nejhorším uskočit, ale přeci by jí prase nezašláplo i s jeho kámošem, nebo ano?
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 6:04 pm

Manon

"Jo, nic mi není," pronesla Manon a znělo to trochu jako kdyby mluvila na blázna nebo kdyby nevěděla, proč se Yoshiro vůbec ptá. "Máš všechno? Tak jdem!" dala se zase do kroku, jako by se nic nestalo. Zavolala si Trhače a Godzillu k noze a nasadila jim radši vodítko, protože až přijdou na silnici, mohli by vběhnout pod auto nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 7:36 pm

Kyoya

Doběhl jsem příliš pozdě, než abych viděl, co se stalo. Stalo se něco? Co to bylo za křik? zeptal jsem se. Normálně by mě to asi vyděsilo víc, ale v poslední době už toho bylo celkem dost, takže se moje nervy úplně otupily... Ale i tak jsem tam doběhl připraven rozmáznout dalšího ducha, přízrak, Akihira nebo toho melouna...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 7:41 pm

Yoshiro

Beze slova hleděl na Manon. Vůbec nechápal, co si myslí. Právě na ní zaútočil nějaký chlap. Sice jí nic neudělal, ale i tak! Nebylo to v pohodě. Potom přiběhl Kyoya. Yoshiro se na něj jen otočil a hlavou mu naznačil, že je to v pořádku a že se může vrátit domů. Potom vyrazil za Manon, která už se před chvílí dala do cesty. Trošku přidal, aby jí doběhl. "Manon, něco se stalo a ty to víš! Viděla jsi to? Nemůžeš to jen tak ignorovat!" Yoshiro zněl dost vyděšeně, protože jí klidně něco udělat mohl. Nemusela to přece nutně být fyzická újma.

Králík a prase

Suki vyrazila naproti králíkovi, který byl dost rychlý a vypadalo to, že se chystá na nějaký zvláštní druh pravého háku, kterým by Suki vyrazil nahoru k padajícímu praseti.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 8:01 pm

Manon

"Já to nepopírám, ale co s tím mám dělat? Nic mi není, takže to odsouvám na vedlejší kolej..." pokrčila rameny a sledovala Kyoyu, který sem také přiběhl, aby zjistil, o co jde. "Kdybych se měla snažit chápat všechno, co se kolem mě děje... tak bych se už dávno zbláznila!" Navzdory svým slovům se ale začala hihňat. Možná už to začínalo... "Možná to byla na Kyoyova polívka, co ho odehnalo! Nedivila bych se!" zasmála se.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 8:02 pm

Kisuke

Momentálne vypustil Shishigawaru z hlavy a venoval sa opät naplno tréningu. Zaumienil si však, že o tomto stretnutí povie Yoshirovi. Suki mala nejakú bokovku o ktorej nikto nevedel a to bolo podozrivé, Chcela ich snáď podraziť, alebo bola tak naivná že tomu Kugovi uverila?
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 8:07 pm

Suki

Za běhu a svištění vzduchu v uších si všimla, jak králík cosi kuje. Co takhle se vrátit raději zpět do hračkářství? Zabručela, protože to byly jen další zbytečně komplikace pro její manévry. Proč ty plyšáci vůbec uměli bojovat? K čemu jim to bude? Malé dítě by zmlátili i pohledem. Problesklo jí v hlavě. Ale proč ne, další varianta boje. Jak byla takřka u něj a on se pokoušel o to, co prostě se pokoušel, nahnula se dozadu, nohy jí uklouzly a ona podjela svého nepřítele, ale! Za cenu mokrých hadrů. Sakra! Křikal a ohnala se kordem, že prý rozpárá zajdovi nejdřív zadní šev....
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 8:10 pm

Yoshiro

Zhluboka se nadechl. To, co Manon říkala, rozhodně nezlepšovalo situaci. "Manon, tohle fakt není sranda." Přišel ještě blíž k ní a všiml si, že jí chybí maličká část vlasů na straně. Jako by ten chlápek opravdu sekl! Ale nezranil jí nijak fyzicky. Co to mělo znamenat? Chtěl to Manon říct, ale potom ho děsně začala bolet hlava. Chytil se za ní, zavřel oči a začal křičet. Yoshiro v ruce pevně svíral meč a třepala se mu ruka. Zatmění. Letěl proti němu modrý šíp. Zatmění. Housle. Zatmění. Bílý plášť s černým znakem - 10. Další zatmění. Hlava přestala bolet a Yoshiro byl zpátky mezi živýma. Měl červené oči a byl celý bledý.

Králík a prase

Suki se její tah povedl a králík se snesl k zemi. V ten moment dopadlo prase. Králíkovi přímo na hlavu. Tím to ale nekončilo, protože prase se od té hlavy odrazilo a letělo přímo na Suki. Ve vzduchu se napřáhlo s nohou a kopačkou odstřelilo Suki přímo proti sklu akvária.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    Tue Feb 28, 2012 8:22 pm

Manon

"Nemůžeme brát všechno tak vážně, vždyť co už bysme z toho života měli, kdybychom - " mudrovala, ale pak si všimla, že Yoshiro vypadá nějak divně. Tedy hlavně ten křik, který ji přehlušil, ji na to upozornil. Celkem se lekla.
"Yoshiro?" promluvila nejistě a hlas se jí trochu třásl, opravdu se lekla. "Yoshiro?" zopakovala. Vypadal hodně divně, asi jako zombie. To s ejí moc nelíbilo. Chtěla to brát s humorem, ale on jí to musel zkazit!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 7 - Lepší dny    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 7 - Lepší dny
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: