PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 8 - Konečná zkouška

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:46 pm

Manon

nevěděla přesně, co to je za reiatsu, ale rozhodla se ho následovat a znova ho uchopit, aby mohla zjistit, kam vede a čí je. Co nejrychleji se snažila proplachtit za roh a přijít tomu na kloub.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:47 pm

Suki

Drž tlamu! Jako bych to nevěděla... tak proč mě teda nazabiješ? Proč mi neuděláš něco, čím bys mi způsobil nehorázně smrtelné zranění, jako svoji kamarádíčkové? No? Ajo, ty vlastně zkoušíš moje reflexy... jsem snad u doktora? To mi prostě jen nemůžeš poklepat kladívkem na koleno, abych se mohla pořádně kopnout do žaludku? Ne, ty mi rozdásáš záda, jak zbabělé! Zabručela a něco si uvědomila. Byla u země... jeho nohy! Z ničeho nic prostě šlehla svým kordem proti nim....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:53 pm

> Manon

Když se Manon dostala za roh, uviděla tam stát postavu. Zády k ní. Byl to muž. A v ruce držel rudou stuhu, kterou předtím Manon následovala. Otočil se. Byl to Zetsubo. Otec Manon. "Myslíš si, že jsem úplně pitomej? To, že se chce nechat zabít ta sebranka, se kterou se zahazuješ, je jejich věc, ale opravdu si myslíš, že tě nechám, aby jsi šla přímo do pasti?!" Dost přísně hleděl na Manon. Byla to jen její představivost? Nebo byl její otec opravdu schopný dostat se do jejího světa?!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:55 pm

Tsukishima

Heh...
Tsukishima zmenil svoj sek na sek oproti Sukinmu kordu... A tak jej ho vlastne vyblokoval. Držal si jej meč poriadne od tela.
Nič lepšie nedokážeš? spýtal sa pokojne.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 8:04 pm

Manon

na chvíli ztuhla. Byla strašně překvapená, málem ztratila soustředění, ale nějakým způsobem se jí podařilo zůstat v tom zvláštním, meditativném světě.
"Ahoj tati," řekla jako odpověď na neexistující pozdrav. Pak se nadechla a zase vydechla. "No, o tom, jestli se někdo chce nechat zabít, nic nevím. Ale tak za tři hodiny vejde v platnost nějaká technika, která na mně byla použitá a kterou použil někdo z těch, které se snažím najít. Já teda nevím, ale řekla bych, že když budeme jen tak sedět a dáme si čaj, tak s tím moc neuděláme. Já je jenom hledám, proč hned myslíš na nějaký zabíjení a chození do pasti? To by mě tedy velice zajímalo." Docela ji udivilo, jak snadno tady dokázala všechno říct i do tváře svému otci. Neříkala to útočně, nechtěla se s ním hádat... jen chtěla vyjasnit situaci a zjistit, co tady chce a co má v úmyslu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 8:09 pm

Zetsubo

Začal kroutit hlavou. Ve tváři měl ten svůj typický povýšený výraz. Nakonec svůj pohled odvrátil od své dcery. "Zakazuju ti, míchat se do problémů, které mezi sebou mají shinigami a lidé, co ovládají fullbring!" Neřekl ji vůbec nic na to, na co se ve skutečnosti ptala. Dokonce se ani netvářil ustaraně, když Manon mluvila o té technice, kterou na ní použil Tsukishima. Dost zrudl v obličeji. Rozhodně to bylo z naštvanosti. "Jestli tam hodláš jít, už se nevracej domů!!" Zakřičel a pustil stuhu. Teď to bylo jenom na Manon. Jestli vyrazí za stuhou a najde cestu k místu, kde se nachází Suki nebo jestli se vrátí do reality ke svým přátelům a uposlechne svého otce.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 8:10 pm

Suki

Dobrou zprávou bylo, že jí nesekl, špatnou, že ani ona jeho. Vážně to chceš vědět? Procedila skrze setnuté zuby. Kord začal zářit zlatě a její rány na zádech se začaly hojit....
odskočila trochu dál, ač si byla vědoma toho, že tím si příliš nepomůže, když on má ty turbo botky, či jakon to dělá. Pak tedy upřímně.... ne! Vážně... jsem tu, abych se to naučila, ne? Kdybych něco víc uměla, nejsem tu... Odvětila kapánek nepřátelsky. Nesnášela tyhle blbý otázky. Si snad myslel, že jí tak pomůže? No hrozně jí pomohl.
Sevřela v ruce zbraň a opět se vrhla proti Tsukishimovi s nevelkými nadějemi na úspěšný sek, přesto na sobě nedala znát sebemenší obavy....
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 8:18 pm

Manon

"Co to je fullbring? A jaký problémy?" snažila se zpomalit trochu řeč otce, protože netušila, o čem mluví. "Já se nechci do ničeho míchat, jenom nechci mít nějakýho cizího chlápka ve vzpomínkách!" Když na nic zakřičel, jenom zakroutila hlavou. Byla to hloupá puberťačka, která nechápala, že její otec ji jen chce chránit od větších a hroznějších věcí, o kterých ona nemá ani tušení a žene se do nich po hlavě, takže mu ani nic neřekla a beze slova se dala do pronásledování stuhy, přičemž jeho nechala za zády. Jen ať si křičí... ničemu nerozumí... Ano, ty mladé by člověk řezal, ale ono se jim to všechno vrátí na dětech. Očividně její otec v mládí nebyl o nic lepší... protože se mu to právě vracelo.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 8:29 pm

Tsukishima

Úspešný sek sa jej skutočne nepodaril, lebo Tsukishima jej útok vyblokoval.
Iba som sa pýtal. povedal pokojne.
Tak ak sa chceš niečo naučiť, čo keby sme ti napríklad trocha zvýšili rýchlosť? Aspon ti môžem povedať ako sa to robí. povedal Tsukishima. Stále blokoval jej kord.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 8:33 pm

> Manon

Manon se po nějaké době podařilo dohonit stuhu a chytit jí. Viděla to. Věděla, kde hledat Suki. Přesně. Měla v hlavě zmapovanou cestu přímo do vedlejšího města - Naruki. Nebylo to daleko. Vysvětlovalo to ale, proč je Kisuke nemohl vycítit. Nebyli totiž v Karakuře. Manon se mohla vrátit.

Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 8:39 pm

Suki

Tohle jí dopálilo. Dělal si z ní snad legraci? Děláš si legraci? To jde... jen tak říct, jak takhle zrychlit? Zeptala se hned, jak jen mohla. Zároveň se ale stále 'přetlačovala' s katanou svého protivníka. Měla k tomu důvod, svůj důvod, svou teorii, proč raději neodstoupit a neposlouchat v klidu, co by jí mohl prozradit...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 8:48 pm

Tsukishima

To nie je všetko. Musíš to ešte aj dokázať, že. povedal a usmial sa.
Neviem či ti to niekto povedal, ale tá energia ktorou manipulujeme sa volá reiatsu. No, a celý vtip je v tom, že musíš nakoncentrovať velkě množstvo reiatsu vo svojich nohách. Potom sa, teoreticky, môžeš pohybovať rovnako rýchlo ako ja. Ak to, samozrejme, zvládneš. povedal Tsukishima a usmial sa.
Ako keby na ukážku, ukázal sa zrazu za Suki a, tradične, prebodol jej brucho.
Už čakám ako sa bude sťažovať že "Ako sa môže koncentrovať, keď som jej prebodol brucho."
Každopádne, nikdy som nepovedal že ti dám čas na to, aby si si to skúšala. Protivník by ti tú šancu tiež nedal.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 8:57 pm

Suki

Poslouchala, ač se nezdálo, že s nějakým významným zájmem. No, než se mohla o cokoliv pokus, hádejte, co se stalo. Že vás to baví! Pronesla a uskočila. Rychlá jako on? What?! Ušklíbla se. Jasně, on... protivník by mi ani neprozrazoval, jak na to, žejo. Neodpustila si tu možnost mít poslední slovo, při němž opět aktivovala moc svého fullbringu, aby tu nešaškovala s dírou v břiše. Pak se ignorujíce rady o zrychlení tempa vrhla s napřažením znovu vpřed míříce prostě někam....
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 9:08 pm

Manon

se jen ohlédla, jestli tam její otec ještě je, ale potom hned zamířila zpět do parku za svými přáteli, kolegy a za Deep Throatem. Chvíli se jí mírně motala hlava, než s rozkoukala a vrátila na zem, ale netrvalo to tak dlouho.
"Už vím, kde jsou. Tedy, kde je Suki. Není v Karakuře," oznámila jim, co zjistila. "A jakože vím, kde přesně ne v Karakuře je," doplnila, aby to nepochopili špatně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 9:12 pm

Kyoya

Tak tedy vzhůru do Grünbachu.... zvolal jsem a tleskl. No prostě vyražme... dodal jsem, když jsem postřehl nechápavé pohledy svých kolegů. A kam teda razíme? dodal jsem. Pak jsem se otočil na Henryho, A jaký je váš plán? Teda kromě toho, že nikdy neodpovídáte na moje dotazy... zajímali by mě vaše pohnutky... a to docela dost... zeptal jsem se... A sundejte tu kapucu... jako jasný, bejt tajemnej kapucín je cool a tak... ale pokud mám jít do akce, která ohrozí nejen mě, ale i mé přátele, tak chci vědět, na čí popud... a nechte si ty kecy o tom, že to nemůžete prozradit... dodal jsem a myslel jsem smrtelně vážně každé slovo... no možná až na to "cool"
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Thu Mar 22, 2012 3:53 pm

Manon

"Do Naruki. Ulici a číslo domu ti neřeknu, ale vím, kde to je," odpověděla Manon Kyoyovi. Sama to v Naruki moc neznala, byla tam párkrát za kamarádkou kvůli vrácení mangy, ale to bylo tak vše. Nelíbilo se jí, že by se měli setkat s neznámými nepřáteli na neznámém místě. Raději by měla jistotu v terénu... ale co se dalo dělat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Thu Mar 22, 2012 3:57 pm

Yoshiro

Takže to Manon dokázala. Měl z ní radost. Tahle schopnost byla rozhodně užitečná. Kdyby dokázal něco takového, cítil by se jako šéf! Ale neuměl to. Teď už aspoň věděli, kam vyrazit. Usmál se na Manon a kývl hlavou. Potom se obrátil na Henryho, kterého se Kyoya ptal na docela důležité otázky.

Henry

Strčil ruku do kapuce a začal se škrábat ve vlasech. "Uvidíme se na místě." Jakmile to dořekl, párkrát divně probleskl na místě a zmizel. Ten chlápek si hrál na hroznýho tajnůstkáře. Už to nebylo pěkný! Měl by se naučit chovat.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Thu Mar 22, 2012 4:21 pm

Kisuke

Takže Manon to dokázala. Schopnosti Quincy boli skutočne pôsobivé.
Keď Henry zmizol, Kisuke si iba pomyslel že nič iného ani nečakal.
Nuž... tak teda poďme, nie? nadhodil. Aj by sa vybral smerom k vlakovej stanici, ale ešte sa v Karakure natoľko nevyznal aby vedel ktorým smerom to je...

Tsukishima

Tá tvoja chytrolínskosť ma už skutočne začína unavovať. povedal Tsukishima bez výrazu. Navyše, Suki ani nevyzerala že by skúšala spraviť niečo z toho, čo jej Tsukishima povedal. Ale ktovie, možno blafuje. Každopádne bola už mierne otravná...
Jej útok, ktorý mieril "proste někam" Tsukishimu každopádne nezasiahol, pretože opäť použil svoju rýchlosť, ale tentokrát jej len odsekol ľavú ruku. Objavil sa asi 10 metrov za ňou.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Thu Mar 22, 2012 4:56 pm

Suki

Nějak se těmi jeho slovy netrápila. Alespoň něco mi jde. Hlesla docela spokojeně a pak se to stalo. Ano, všichni víme co, prostě nic příjemného. Ona teď ani nijak nevnímala, jak se to stalo, nebo proč... ale vzpomněla si na něco, co říkal při prvním tréninku Ginjou. Že ten... fullbring vycítí, když je jeho majitelv v ohrožení a něco udělá, jo, něco podobného. Proto si to prostě hned nedokázala vysvětlit, protože nic moc ani neudělala a stalo se přesně to, co tenkrát, jen to nebudu popisovat, protože si to nepamatuji. Ruka byla prostě jako nikdy neoddělená. Suki nad tím chtěla stát a přemýšlet, avšak jí to instinkt nedovolil. Rozhodla se znovu zaútočit, ale trochu jinak. Rozběhla se zase zcela stejně jako před tím k Tsukishimovi, kord měla v pohotovosti, však se sním ale ještě nerozmachovala. Když byla přesně ve vzdálenosti, která už byla velký risk, udělala to, co před chvílí onen její protivník zmiňoval. Soustředit energii do nohou... Objasnila si pro jistotu a začala zkoušet přesouvat svou energii stejně, jako když něco léčí.... Zůstává už jen jedna otázka... výjde jí to?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Thu Mar 22, 2012 5:33 pm

Kyoya

Hodil jsem šutr, kterej bohužel proletěl už zmizelým chlápkem. Argh! Ten Henry mě sere! To není možný! Jako doopravdy, je tu někdo, kdo není záhadnej?! ulevil jsem si verbálním projevem. Bylo to šílený, nesnášel jsem tyhle pitomce a kolem mě jich byla tuna. Kisuke - záhadný Yoshirův bratr co se zjevil ze dne na den, Akihiro - záporáckej pitomec, Minátův táta - týpek o kterém jsem skoro nic nevěděl... Yoshirův táta a táta Manon... ti do toho taky nějak patřili... a Henry...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Thu Mar 22, 2012 5:54 pm

Manon

Takže to byl hologram Deep Throat...
Přikývla na Kisukeho prohlášení.
"Ale lidi... z toho, co jsem viděla... konkrétně vám nic neřeknu, ale ona by to docela dobře mohla být léčka a navíc součást něčeho většího... nevím přesně čeho, ale určitě ničeho příjemného... Dávejme si pořád pozor," pronesla. Nechtěla zase brát slova svého otce úplně na lehkou váhu. "No. Jak se tam teda dostaneme?" optala se. Jak už jsem řekla, v Naruki to neznala a nevěděla, jaký je nejlepší způsob dopravy tím směrem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Fri Mar 23, 2012 8:36 pm

Co bych vám k tomu všemu asi tak pověděl? Skupina se rozhodla, že prostě pojedou vlakem. Nebylo to rozhodně to nejdrsnější tažení proti nepříteli, ale minimálně bylo jisté to, že se bezpečně dostanou na místo. Yoshiro a Kisuke nemuseli platit jízdenku, protože je nikdo neviděl. Jeli doslova na černo.
Po několika minutách ve vlaku nakonec dorazili na místo. Naruki. Město, ve kterém se nacházelo hlavní středisko fullbringerů a jejich kamarádka Suki, která byla možná v ohrožení.

Byla Suki skutečně v ohrožení? Rozhodně to tak vypadalo. Alespoň momentálně. Bojovala s Tsukishimou, který se v žádném případě nedržel zpátky. Suki měla štěstí, že jí její schopnosti dovolovaly léčit se, jinak by už nejspíš byla mrtvá.

Ginjou otevřel dveře a vylezl ven. Sešel schody a vyrazil přímo na ulici. Zastrčil ruce do kapes. Ulice byla prázdná. Prošel celým blokem a nikde nebyl jediný člověk. Usmíval se.

V celém městě nebyl jediný člověk. Z vlaku vystoupili jen ti, co přijeli bojovat. Ginjou se zastavil... Natáhl ruku a jeho křížek z krku se proměnil na obrovský meč. Potom se před ním zjevil Henry. Ginjou se tvářil docela pobaveně a sebevědomě. Zarazil meč do země a opřel se o něj. "Takže.." Henry si sundal kapuci. Konečně mu bylo vidět do tváře. Ginjou natočil hlavu do strany.

"Konečně jsi mě našel, Uraharo."

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 8 - Konečná zkouška
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: