PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 8 - Konečná zkouška

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 7:35 pm

Kyoya

Utíkal jsem do parku dost rychle, přeci jen jsem měl schopnosti, které mi v tom lehce pomáhaly. Doufal jsem, že tam dorazí i ostatní, protože sám jsem na to rozhodně nestačil... ani jsme pořádně nevěděl, co budu potom dělat. Neměl jsem tušení kdo byl náš nepřítel, nebo kde ho najít... ale asi jsem spoléhal na kapucína. Ale rozhodně jsem nehodlal bejt tak bezmocnej, jako v souboji s Akihirem, měl jsem navíc pár nových triků, které mi mohli pomoci...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 7:36 pm

Kisuke

Ako sa blížil smerom k reiatsu, tak si vytiahol meč a zašepkal Čas deštrukcie, Gig. a meč sa mu vsunul do rukáva. Práve včas, lebo prvé čo ho čakalo bola ihneď rana. Zdalo sa źe to rozhodne nie je amatér...
Dopr... zaklial a práve včas stihol dať ruky pred seba a vysunúť z nich čepele, aby zablokoval smrteľnú ranu. Zablokoval to tak, že vystrčil čepele z oboch rúk, prekrížil ich a Ginjou útok dopadol rovno do toho kríža.
Zdalo sa, že mal rovnaké schopnosti ako Suki a ostatní, lebo nevyzeral ako Shinigami. A Suki si tam len tak stála... Nezdalo sa, že by ju unášal, takže buď bola pod jeho kontrolou, manipuloval s ňou alebo je s nim už od samého začiatku. Nevedel teda či má od Suki čakať backstab alebo nie.
Ktorý z nich si ty, Kugo alebo Fukushima? spýtal sa ako prvú vec... A hneď na to ľavou rukou odtlačil Ginjouov meč na stranu a pravou doňho bodol...

Yukio

Znudene zdvihol telefón. Keby mu Ginjou nedal inštrukcie, že má jeho telefonát čakať, tak by mu to trvalo asi dlhšie...
Yup?
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 7:41 pm

Suki

Zarazila se a nechápavě se poočku ohlédla za sebe na Ginjoua, když cosi prohlásil. Jak tohle pozná? Nechápala. Zastavila a obrátila se bokem proti němu, když vyvolal ten kříž do bojového levlu. Ale prosímtě, zase šílíš? Ty dospělý... ne, všichni jsou divní. Vyvádějí, ani nevědí, proč. Mihlo se jí hlavou, když se u nich objevil kdosi, kdo jí byl docela povědomý. Zamračila se, jako by se na sebe zlobila, že si nemůže vzpomenout.
Kisuke! Uvědomila si, o koho šlo, ale co ten tu k sakru jenom pohledával? Zvrásčila čelo a jen to sledovala. V hlavě se jí ozvaly slova, která k ní nedávno ten Ginjou pronesl. Všechny je dostal.... všichni půjdou po nás... Znělo jí to zvláštně, musela si to přehrávat pořád dokolečka. Mohla se rozhodnout, mohla pomoci Ginjouovi, aby dřív zdrhli, mohla pomoci Kisukemu, ale k tomu zae moc důvodů neměla. Nakonec udělala asi to nejmoudřejší. Ne, to nejtipičtější pro její osobu, nepomohla ani jednomu!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 7:45 pm

Ginjou

Zasmál se Kisukemu do očí a jen do telefonu řekl, ať Yukio dorazí. Potom mobil hodil na zem a dupl na něj. Při tom všem se pořád zvládal přetahovat s Kisukem. "To není tvoje starost!" Řekl dost nepříjemně a přitlačil tak, že Kisukeho krapet zarazil do země. Pod Kisukeho nohama trošku popraskala zem.
Ginjou se po očku ohlédl do strany, kde byla Suki. Nic nedělala. "Pomůže mi? Nebo pomůže jemu?... Zůstaň tam stát Suki a nic nedělej.." Napřáhl se do vzduchu a znovu sekl dolů na Kisukeho. Při tom si druhou rukou chytil meč za prodlouženou rukojeť, aby mohl lépe bojovat na blízko.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 7:51 pm

Minato

Usadil se uprostřed parku pod nějaký ten vysoký strom a čekal na svého přítele na telefonu, který mu uháněl říct o dalších problémech. Jako kdyby jich teď měli málo. Aspoň měl ovšem Minato zase chvilku zamyslet se nad vlastní rodinou.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:02 pm

Kisuke

Nani... Ten týpek ho ničil... jednou rukou? Kisuke chytal už vážne nervy... Tak trénoval celý deň a bolo to celé absolutne nanič?!
Temee... zasyčal Kisuke zlostne. Ďalšiemu Ginjouovmu útoku sa vyhol tak že rýchlo spravil salto dozadu.
Ok... silou to rozhodne nepôjde... pomyslel si. Snažil sa analyzovať situáciu a nájsť nejakú jeho slabinu. Rozhodne sa zdalo že ten týpek je veľmi dobrý s mečom... a útočí hlavne silou, ako sa zdalo.
Rozhodol sa teda, že si počká na ďalší týpkov útok...
Popri tom ešte rozmýšľal nad tým celým okolo Suki... Vyzeralo že tam bola dobrovoľne... ak by bola si nimi od začiatku, alebo by ju už Fukushima sekol, Kisuke by ťažko niećo spravil. Ale ak by ju len manipuovali... stále tu bola nádej...
Počúvaj, Amaya, neviem na koho si strane... Ale tento týpek, nech je to už ktokoľvek, má spojitosť s útokmi na Yozoru a Hiiragiho. Neviem teda čo ti navyprával, ale...

Yukio

Vtom sa ale z ničoho nič objavil za Suki mladý blonďák. A skôr ako Suki mohla počuť ďalšie Kisukeho slová, už sa okolo nej zatmelo... a octila sa v pixelovanom svete Yukiovho fullbringu. Yukio sa bez výrazu otočil a zdrhal preč dlhými skokmi...

Kisuke

Dopekla... NIE! zakričal Kisuke. Ani nevedel čo ho to popadlo, ale preshunpoval Ginjoua a hnal sa za neznámym blonďákom. Bol rýchlejší ako on, takže by ho určite dobehol... Ale problém bol, že tam bol ešte Ginjou ktorý to určite tak nenechá...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:05 pm

Ginjou

... A nenechal. Najednou se zjevil před Kisukem, měl napřáhnutý meč a byl připraven Kisukeho připravit o vrchní polovinu těla. Rozhodně tam aspoň sekl...

Yoshiro

Už z dálky viděl dům Yozorových. Nepřemýšlel nad tím, že ho nejspíš zabije celá rodina Manon. Navíc. Ještě hůř, byl ve svém shihakusho, které rozhodně neříkalo - skončil jsem s tím a už nebudu ohrožovat vaší dceru/sestru. Právě naopak. Odrazil se a vyskočil k oknu, které měla Manon v pokoji. Začal zběsile klepat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:11 pm

Kyoya

Doběhl jsem do parku a krátce se vydýchal. Pak jsem uviděl Minata. Doběhl jsem tedy k němu. Normálně byl park celkem idilické místo, prakticky tu nedocházelo v noci ani k napadání a znásilnění tu bylo jen pár. Ahoj, Minato, musíme tu počkat na Yoshira a Manon... ale k věci. Píchnul mě mečem takovej týpek... a podel všeho se mi do 24 hodin vkopíruje do paměti a donutí mě vás zabít, nebo tak něco... tj. musíme ho najít a zabít... řekl jsem Minatovi. Doufal jsem, že dorazí rychle... nebo aspoň kapucín...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:13 pm

Manon

vytrhlo drnčení okenní tabulky ze sna. Byla celkem zmatená a jen napůl probuzená, ale uviděla za oknem Yoshira. Nechápala to... ale asi by mu měla otevřít. Rychle tedy okno rozrazila, aby jí mohl vysvětlit, co vyvádí. trochu v tom rozespání zapomněla, že se okno otvírá ven...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:18 pm

Kisuke

Xo... zaklial naštvane. Skutočne sa stalo to, čo aj Kisuke predpokladal že sa stane... a napriek tomu spravil takú hlúpu chybu ako snažiť sa zachrániť niekoho, o kom ani nevedel či je na jeho strane...
Kisukemu sa na mieste, kde ho mal Ginjou za chvíľu udrieť, objavili dve skrížené čepele, ktoré vychádzali z náhodných miest na jeho tele... Tie ho ochránili pred tou ranou, ale Kisuke odletel do jednej z bočných uličiek... nutno dodať, že poriadne ďaleko... Podarilo sa mu to ubrzdiť a ustáť až v ďalšej ulici...
Už bolo neskoro... necítil reiatsu ani toho blonďáka, ani Sukine. Nemohol predsa tak rýchlo zdrhnúť... preblesklo mu hlavou, ale teraz nad tým nepremýšľal. Teraz jeho pohľad upútával Ginjou, ktorý bol na opačnej strane bočnej uličky.
Kisuke tam teda stál, pripravený, čakajúc ďalší týpkov útok. Chcel skúsiť to, čo chcel spraviť pôvodne... Keby sa aj totiž pokúsil zdrhnúť, tak pochyboval že by sa mu to podarilo.
Počkať... uvažujem o zdrhnutí? Tch... to som skutočne už taký zbabelý?
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:21 pm

Suki

Měla v tom trochu zmatek, ale neznámo proč víc důvěřovala Ginjouovi, než Kisukemu. Sice ani jednoho neznala příliš dobře, ale Ginjou jí pomáhal a taky jí varoval dřív a už jí další důvody nenapadali, tak to nechala být a raději, než by se jim míchala do boje, stála opodál.
Výhled měla celkem pěkný. Je silný... Pomyslela si, jak sledovala útoky jeden za druhým směřující od Ginjouova fullgringu. Zdálo se, že to ten druhý blokuje s nasazením všech svých sil. Za chvíli nastoupí zoufalství a pak... Přemýšlela jako jasnovědec. Neušlo jí, že jí chce něco Kisuke říct, ani to, že se najednou objevila...
,,Sakra, co to je?! Kdo to... jo, jasně! Yukio! Ty ignorantskej gameblere, pust mě ven, slyšíš? Já umím zdrhat po svých! Tak slyšíš mě?! Héééj!" Křiřela v tom prostoru, kde se nacházela. Vřel v ní vztek, jak se někdo mohl opovážit jí uzavřít sem bez jejího svolení? Tohle si Ginjou vyslechne a bude rád, že ne řečí jejího kordu! I když by to nebyl špatnej nápad. ,,Ginjou!!!!!!!" Zakřičela znova. ,,Toho budeš litovat..." Procedila skrze zuby.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:25 pm

Yoshiro

"Au." Řekl, když dopadl na zem. Chvíli se sbíral. Zdálo se, že má odřené koleno. No! Nebyl čas na brečení, musel zachránit dívku! Vzpřímil se a vzhlédl k oknu, které ho před chvílí srazilo k zemi. "Manon! Nemáme nejspíš moc času na vysvětlování. Včera. Ten chlápek, co tě sekl. Tak.. On sekl i Kyoyu! A Kyoya říkal, že mu někdo řekl, že vás to sice nezranilo, ale že se vám ten chlap dostane do vzpomínek a pak nás budete chtít zabít! Tak mi to řekl Kyoya." Byl docela zadýchaný z toho běhu sem, takže to chvíli rozdýchával. "Nevím, co je na tom pravdy, ale myslím si, že to nemůžeme.. Že bychom to neměli podceňovat!" Ukázal směrem na cestu. "Musíme jít do parku.. Čekají tam na nás." Domluvil.

Ginjou

Ginjou se usmíval. Čepel jeho meče se teď dotýkala země. Pomalým krokem vyrazil proti svému protivníkovi. Skoro to vypadalo, jako by od čepele létaly jiskry, když s ní přejížděl po pevné zemi. Nezrychloval. Vypadalo to, jako by byl naprosto klidný. Ten výraz. Byl si tolik jistý sám sebou? Pevně sevřel čepel meče a zvedl ho nad hlavu. S tím se rozběhl proti Kisukemu. Jeho výraz se o moc nezměnil. Pořád se usmíval...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:30 pm

Minato

Chvíli hleděl na unaného Kyoyu a pak na moment přihmouřil oči. Mihl rukou a odhodil svůj batoh na zem. Bokken mírně zazářil a jeho oči také. "Výborně, proč to dělat jednoduché. Kolik máš ještě času?" optal se a klekl si k zemi. Snažil se co nejlépe vnímat okolí, jelikož se nestalo poprvé, aby se jim někdo objevil po Aspirovsku za zády. Navíc další čekání se mu moc absolvovat nechtělo, ale co jiného měl dělat. Navíc se nad celou zprávou netvářil ani moc překvapeně. Pořád to byla menší pecka než to, že jeho rodina vládne takovýmhle schopnostem od nepaměti.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:33 pm

Kisuke

Kisuke sa zamračene pozeral do Ginjouových očí. V Kisukeho očiach bolo naopak odhodlanie. Kisuke odmietal prehrať... Už nikdy nechcel prehrať... už nikdy.
Keď sa Ginjou naňho rozbehol, tak Kisuke sa mykol... ale ostal stáť. Jeho telo bolo vypäté na maximum. Musí čakať... musí čakať... musí to správne načasovať... Dych sa mu zrýchľoval s každým Ginjouovým krokom...

Yukio

Usadil sa pekne do kresla... A začal sa opäť venovať svojmu not-PSP.
Vo svete, v ktorom bola uzavretá Suki, sa jej nad hlavou objavila veľká obrazovka... a v nej bola Yukiova tvár.
Takže, si pripravená na tréning? spýtal sa bezvýrazne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:38 pm

Kyoya

No, moc času nemáme... asi 12 hodin, +- 200 let... takže kdybych tě chtěl zabít, tak se braň jako o život... ale pokud mě zabiješ, do konce života ti to neodpustím... řekl jsem. Kde je sakra ten Yoshiro s Manon... kde je Kisuke... k čertu.... napadlo mě. Nervozně jsem přešlápl a znova se podíval do nebe, zda to náhodou nepřivolá kapucína. Byl jsem ale připraven, kdyby se objevil ten Fukushima zase. Myslíš, že je těžké stát se tím duchem, jako je Yoshiro? zeptal jsem se Minata...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:39 pm

Ginjou

Pod Ginjouovýma nohama problesklo zelené světlo a jeho mohutná postava vyletěla do vzduchu. Jako by všechno zpomalilo. Ginjou si měřil Kisukeho pohledem, snímal každý jeho pohyb. Viděl, že Kisuke není ve své kůži a není na tento boj připravený tak, jak by měl. Nepřestal se usmívat. Znovu to zelené světlo! Ginjou se odrazil a snesl se z nebe jako řízená střela přímo na Kisukeho. Jeho meč samozřejmě letěl vepředu.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:48 pm

Manon

Připadalo jí to zvláštní, žádnou změnu ve svých vzpomínkách nezaznamenala... ale když Yoshiro říká, že by se to nemělo podceňovat, tak by se asi nemělo.
"Ehm... dobře, tak chvíli počkej, za chvíli jsem dole!" křikla Manon z okna trochu váhavě. Zatím co se oblékala do sportovního, teplého oblečení, stále zkoumala svou mysl. Bylo možné, že by jí někdo vložil do hlavy něco, co tam před tím nebylo? A poznala by, kdyby ano? Měla by, věděla přece, kdo ji sekl, měla by tedy být schopná od jeho vzhledu odvodit, které vzpomínky byly nové! Pokud jí nezměnil i vzpomínku na to, jak ji sekl... achjo, bylo to takhle po ránu nějak náročné. Když byla konečně oblečena, seběhla rychle dolů. Bratr byl někde na ozdravném pobytu, taťka v práci, takže tam byla jenom mamka. Dokonce jí udělala bento do školy! Manon si ho ráda vzala a potom vyběhla ze dveří.
"Co myslíš, projde nám to ve škole?" zeptala se Yoshira konverzačním tónem. nerada by, aby se dostala do problémů a její otec se o tom dozvěděl.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:52 pm

Kisuke

Holy shit...!
No tak toto teda nečakal... A nebol na to pripravený. Mierne spanikáril...
Ok... spredu... nie spredu nie... Dopekla... dopekla dopekla... ukľudni sa!
Popravde, bol takýto rozrušený hlavne preto, že včera tak hlúpo prehral proti Akihirovi... a tým stratil ilúzie o tom, že je silný... Teraz stál proti silnému oponentovi... A zase sa už videl na zemi, porazený...
Ginjou sa približoval a približoval... Bol už len dva metre od Kisukeho...
No tak... ukľudni sa!!!
Meter...
Ja to nedokážem!!!
Keď bol Ginjou už len pár centimetrov od Kisukeho... Kisuke sa odrazil od zeme, proti Ginjouovi. Či už Ginjou zmenil polohu svojho meča alebo nie, na tom nezáležalo, Kisuke jednou rukou, najlepšie asi ľavou, kryl Ginjouov meč, keď letel vedľa neho. Popravde, snažil sa letieť tak, aby preletel popri Ginjouovi a ďalej, preč od neho. A popri tom, ako pri ňom letel, tak druhou rukou doňho bodol... nezáležalo mu moc, že kam, ale mieril na nejaké miesto aby mu spôsobil čo najhlbšie a najväčšie zranenie...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 8:57 pm

Yoshiro

Pokrčil rameny. "Je mi to celkem jedno. Tohle je pro mě důležitější." Nemluvil o bojování, shinigamiování nebo podobných věcech. Mluvil o bezpečí Manon. Nechtěl, aby jí ten zmetek změnil vzpomínky na její minulost. Dal se do kroku. "Musíme do toho parku. Ať nečekají." Naznačil Manon, že by měli trochu přidat do kroku. "Necítíš žádnou změnu? Ve vzpomínkách?" Zeptal se radši pro jistotu.

Ginjou

Oba dva se střetli ve vzduchu. Do obou směrů vyletělo celkem velké množství krve. Ginjou dopadl na zem s rozseklým bokem a Kisuke zase s dost nepříjemně vypadající sečnou ránou na zádech. Když se Kisuke dostal vedle něj, Ginjou strhl svůj meč k němu díky prodloužené rukojeti. Dokázal lépe ovládat svůj meč, takže se mu podařilo seknout svého nepřítele. Výraz Ginjoua se změnil. Už se neusmíval. Mračil se. Vypadal teď opravdu vážně a svým pohledem doslova probodával Kisukeho. "Neměl bych tě podceňovat." Jakmile to dořekl, napřáhl se. Jeho meč začal vyzařovat dost silným zeleným světlem. Napřáhl se a seslal na Kisukeho útok v podobě zelenkavé vlny duševní energie. (tak jak to dělal v anime nebo manze) Nedal do toho tolik síly, aby nezničil ty paneláky, mezi kterými stáli. Ale i tak byl útok docela silný.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 9:01 pm

Manon

se nejdřív odmlčela, ona tedy to tak lehkovážně neviděla. Samozřejmě, tohle bylo důležité... ale zas školu by kvůli tomu úplně vypustit neměli... naštěstí zatím to nebylo tak zlé. Rozběhla se sama, ani nepotřebovala pobízení. Vedle černě oháknutého shinigamiho člověka prostě něco nutí běžet, jelikož černě oháknutý shinigami určitě nemá času nazbyt!
"No... myslím, že ne!" odpověděla na Yoshirovu otázku ohledně toho, o čem před tím přemýlela i sama.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 9:03 pm

Suki

Konečně se zase něco začala dít. Byla tak naštvaná, že bylo přímo záhodno, že jí sem někoho švihnou, aby si na něm tu zlost mohla vybít. Zdvihla pohled na obrazovku. Děláš si legraci?! Proč se vůbec ptáš?! Já jsem vždycky připravená, tak sebou trochu pohni! Křikla rozzlobeně. Kapánek se neovládala, tohle by jinak nikdy neřekla. Jako, to s tím ptaním, jinak to ostatní je na jejím denním pořádku. Netrvalo dlouho a kolem ní se zdvihla zlatá energie, která se po sléze vytratila, ale ona měla v ruce svou zbraň a byla plně připravena s ní každého přerazit, jestli jí naštve tak, jako Ginjou před chvíli. A ano, pokud se tu objeví on, tak taky nedopadne nejlépe. Alespoň to si myslela....
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 9:10 pm

Yoshiro

Přikývl a snažil se usmívat. "Dobře!" Do smíchu mu však nebylo, myslel totiž na spoustu špatných věci, které by se mohly stát. Co když nestihnou včas najít toho chlápka? A i kdyby ho našli., tak jak by ho vůbec mohli zabít? Vždyť nikoho ještě nikdy nezabili. Dobře, Hollow jo, ale Hollow nejsou živí a dýchající lidé. Yoshiro to rozhodně nechtěl brát na sebe, pokud šlo ale o Manon a Kyoyu, byl by schopný udělat, co je potřeba. Pokud by to bylo v jeho silách. Když běželi, park se zdál být blíž a blíž. Už ho dokonce viděli z dálky. Minato i Kyoya mohli vidět dvě postavy, co se k nim blížily.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 9:13 pm

Kisuke

Kisuke, s nepríjemnou bolesťou na chrbte ešte stále letel smerom do vzduchu... Popri tom sa pozrel na Ginjoua a pocítil aspoň nejaké zadosťučinenie, že mu zmazal ten úsmev z tváre. Kisuke letel tak vysoko, že pristál na jednom našťastie prázdnom balkóne. Na Ginjouove slová nevravel nič a mal v očiach rovnaký zamračený pohľad ako predtým.
Potom po ňom Ginjou poslal svoju vlnu energie. Kisukeho v prvom okamizhu ohromilo, čo Ginjou dokáže... Ale nezaháľal a spravil to, čo ho napadlo prvé... Shunpo na jeden z tých panelákov, medzi ktorými boli. Paneláky tá vlna našťastie nezničila, takže bol snáď v bezpečí, aspoň pred týmto útokom... Trochu mu akurát ohorelo kimono na chrbte, ale to neriešil... Zranenie sa snažil medzitým ignorovať.
Otočil sa a pozrel na Ginjoua, ktorý by mal byť stále dole v uličke. Len tak mimochodom ho napadlo, že keby prišli policajti, tak by to pre Ginjoua bolo fakt zlé... Ale späť k boju. Kisuke stále premýšľal nad stratégiou. Táto samovražedná stratégia sa mu moc nepáčila, ale ako inak ho mal zraniť? Obaja boli bojovníci na blízko (ok, Ginjou dokázal strielať death ray, ale to je jedno), ale Ginjou bol skúsenejší a hneď ako sa k nemu Kisuke priblížil, tak bol v nebezpečenstve.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 9:18 pm

Ginjou

Ginjou se zasmál a zamával Kisukemu. Jeho meč se znovu proměnil na kříž. Ginjou se potom otočil a dal se do chůze někam pryč. Zahnul za roh a zmizel. Suki by tou dobou už měla být v bezpečí jejich úkrytu, takže se neměl čeho bát. Zdržel Kisukeho dostatečně na to, aby už nebyl schopný zachytit jakoukoliv stopu. Byl to moudrý tah. Nemohl plýtvat energii. Ne teď. Potřeboval jí. Čekal ho totiž daleko drsnější souboj. Kterého se možná - pravděpodobně zúčastní i Kisuke.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Mon Mar 19, 2012 9:29 pm

Minato

Na otázku kterou položil Kyoya nakonec neměl přesnou odpověď. Pouze položil svojí doměnku: "No... asi ne. Stačilo by umřít a nebo se ho zeptat jak to udělal on." Mezi tím se zahleděl do dálky a spatřil tam jakési dvě osoby. "Myslíš, že to jsou oni?" optal se svého společníka a pro jistotu se postavil na plné nohy a trochu si procvičil krk, aby nebyl v případném boji ztuhlý.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 8 - Konečná zkouška
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: