PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 8 - Konečná zkouška

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 7:37 pm

Suki

Mlčky si vyslechla Ginjouovy žvásty, které ani moc nevnímala. Čemu ale jasně rozumněla bylo to, že se právě bude muset vypořádat s tím maníkem, co neustále četl nějakou knihu, nebo jich bylo víc? Proč ne, byla dost sebevědomá a věřila tomu, že se zvládne ubránit. Tak fajn. Hlesla krátce a pohlédla na Tsukishimu. Tohle bude asi zajímavý... vypadá moc klidně... Ano, určitě nějaká změna oproti těm nervákům... Mihlo se jí v hlavě. Skutečně viděla všechny kolem sebe jako hrozně hysterické, i když ona byla v boji většinou ta, co měla pusu plnou řečí. Však, dodávalo jí to sebevědomí, odhodlání a sílu. A portnete nás zase někam, nebo vám tu budeme ničit nábytek? Otázala se pohledem mířícím na poškozené křeslo od jejího kordu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 7:47 pm

Manon

Zavolat Suki jí nepřipadalo jako zlý nápad a náhodou její číslo měla, tak jako všech holek ze třídy. Ostatní se tomu neměli, a tak, zatímco se ubírala neznámo kam po jejich boku, vytáhla mobil a vytočila Sukiino číslo. Moc nadějí tomu nedávala, v tom souhlasila s ostatními, ale člověk nic nezjistí, pokud to nezkusí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 8:04 pm

Suki

Čekala na náležité odpovědi, když jí v kapce začal vyvádět mobil. Nesmysl, nemohli ještě ze školy volat, že sjem zase nepřišla... Pomyslela si a hrábla do kapsi. Když se podívala na jméno volajícího, ztuhla. Manon? Nevěděla moc, co má dělat. V hlavě se jí opět ozvaly Ginjouova slova o tom, že je všechny dostal a půjdou po nich. Za to Manon byla asi jediná osoba z té party lidí, co měly ty prazvláštní schopnosti a vůbec ze všech, které věřila. Ne úplně, pořád to nebylo nic slavného pro ostatní, ale u ní to už byl výkon. Tak měla jí to zvednout, nebo ne? Ohlédla se po ostatních. Ginjou? Já... volá mi jedna známá a potřebovala bych s ní docela mluvit, počkáte chvíli? Zeptala se ani nevěděla, proč najednou tak nevinně. Na odpověď kašlala a zašla hlouběji do místnosti, aby jí jen tak někdo neslyšel a zmáčkla to mini zelené sluchátko. Prosím?
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 8:39 pm

Manon

A vida! Neočekávané se stalo skutečností.
"Umm, ahoj Suki! Kde jsi?" zeptala se rovnou. Rozhodla se, že další podrobnosti si rozmyslí později, podle toho, kam se rozhovor bude ubírat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 8:43 pm

Yoshiro

Byl dost překvapený, když uslyšel, jak Manon oslovila Suki. Zastavil se a vydal se přímo k Manon. Zastavil se kousek od ní a netrpělivě na ní koukal. Bylo by to možná až moc lehké, kdyby od ní teď získali podrobnosti o tom, kde se nachází. Yoshiro začal nervózně pokukovat po ostatních členech skupiny, kteří tu stáli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 8:50 pm

Kyoya

Zajímavé, že můj nápad byl přijat a uskutečněn. Nějak jsem nečekal, že by to někdo mohl opravdu udělat, ale Manon opravdu zavolala. Musel jsem přemýšlet nad ním, zda budeme nuceni bojovat proti Suki, nebo zda to celé není jen past, přeci jen jsem nemohl tomu kapucínovi věřit, ne úplně. Co když těch 24 hodin nebylo přesných? Co když já i Manon změníme stranu uprostřed boje... bylo tak nepříjemné nad tím přemýšlet. Hrozně bylo, že jsem si nemohl být jistý, co vlastně udělám. Komu jsem mohl věřit, když ne sobě...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 8:51 pm

Kisuke

Podobne ako Yoshiro, prekvapene pozrel na Manon ktorá volala so Suki.
Možno je aj tak už na ich strane. Alebo bola od začiatku. preblesklo mu hlavou. Každopádne to tak predtým nevyzeralo, podľa toho ako ju odvliekli. Ale rozhodne mu nebolo moc po chuti aby jej veril. I keď, možno im dá jediné vodítko, ako nájsť Ginjoua a ostatných. A možno ich len vláka do pasce...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 8:53 pm

Suki

Chvíli bylo na jejím konci telefonu ticho. Dostal je... půjdou po nás.... Opakovala se jí slova stále dokola a dokola. Byla trochu bezradná. No... ahoj, Manon. To... jsem tak trochu mimo víš, takže... jo, nepříjdu do školy, mohla by jsi o tom prosím informovat učitele, aby zase nevyváděli? Moc ti děkuji a promiň, budu muset končit, mám práci, měj se. Kapánek zpanikařila a prostě zavěsila. No co... mám snad právo na omluvu absence! Naťukala něco do mobilu a pak jej vypla, aby jí znovu nerušil. Obrátila se, popošla kupředu a namířila si to k Tsukishimovi. Tak co bude? Zamumlala zase normálním hlasem. Pro ní normálním....
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 9:08 pm

Tsukishima

Okolo neho aj Suki sa opäť objavila temnota a obaja sa objavili v starom známom špinavom meste. Tsuki otrávene vytiahol záložku z knihy... chudák, zase nebude vediet kde skončil!
Jeho záložka sa premenila na meč, celkom dlhú katanu. Tsuki sa usmial a namieril s katanou na Suki. Zrejme čakal kým si aj ona pripraví svoj fullbring. Čo povedať, bol slušne vychovaný.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 9:17 pm

Manon

"Počkej, jenom jsem chtěla ještě... Suki? Suki?" Ale na druhém konci už to jenom tútalo. Manon zkusila číslo vytočit znova, ale to už bylo nedostupné. Dala si mobil zpět do tašky a potom se podívala na ostatní.
"No, za pokus to stálo," pokrčila na ně rameny, aby jim bylo jasné, že z tohohle se nic nedozvěděla. "Říkala, že je mimo... taky mi tak připadala," doplnila asi jedinou informaci, kterou se dozvěděla z rozhovoru. "Aspoň víme, že je živa, zdráva, možná, a má u sebe svůj mobil... i když nevím, jak nám to pomůže. Myslela si, že volám ze školy, říkala, ať ji omluvím... Třeba jí je opravdu jenom špatně...?"
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Tue Mar 20, 2012 9:19 pm

Suki

Byla zase ve městě. Divila se, že při takovém rychlém cestování jí už není blbě. Sem tam, sem tam jako v nějakém zrcadlovém sále. Jednou nohou udělala úkrok vzad, ruku s kordem, který už měla nějakou dobu připravený zdvihla před sebe. Co má vůbec on za schopnosti? Promění mě na písmenka? Přemítala v hlavě nějaké možnosti, co se jí může asi stát....
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 2:55 pm

Minato

Hovor byl asi tak stejně úspěšný jako byl ten jeho. Takže nahodil facepalm a povzdechl si: "Výplachy mozků. Není nad trochu vzrůša, že?! A jsme opět na začátku hledání. Jak je teď máme asi najít. Ve zlatých stránkách asi těžko budou!" Karakura sice nebyla super velké město, ale rozhodně nebyla malá a jím již nezbývalo zrovna moc času.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 3:59 pm

Yoshiro

Minatův humor opravdu nebyl na místě. Ale asi to byl prostě on a Yoshiro se na něj nemohl naštvat kvůli něčemu takovému. Možná malinko. Yoshiro pořád přemýšlel nad tím, jak by mohli začít hledat Suki s těma grázlama a svoje myšlenky si nechával pro sebe. Pravdou bylo, že za moc nestály. Spíš si dokonce myslel, že na nic nepříjdou. Najednou ale uslyšel, stejně jako ostatní, zvláštní zvuk a kousek od nich se z čista jasna zjevil onen muž, který se před tím bavil jen s Kyoyou. Kyoya byl také jediný, kdo ho poznal. Měl na sobě stejný plášť jako předtím a nešlo mu vidět do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 4:06 pm

Kisuke

Jeho prvá reakcia na Pána Inkognito bolo rýchle vytasenie meča a zaujatie obranného postoja. Hneď sa naňho aj zamračil, aby bolo jasné, že ktokoľvek to je, tak mu neverí.

Tsukishima

Usmial sa na Suki.
Takže, môžeme začať. povedal.
Na tvári mal úplne kľudný výraz.
Zrazu sa ale objavil za Suki... bol neskutočne rýchly. Suki takú rýchlosť ešte v živote nevidela. Nemala veľmi šancu to čakať... Tsukishima ju sekol cez celý jej chrbát.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 6:26 pm

Manon

se lekla, když se zčistajasna objevil jakýsi... no, chlap, těžko říct, prostě nějaká osoba zakuklená do kapuce. To vypadalo hodně podezřele. Ale spíš to byl instinkt, který ji donutil udělat pár kroků od té osoby a sevřít v ruce Quincy křížek. Ale neunáhlujme se... zatím vyčkávala, co je to zač.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 6:35 pm

Kyoya

Nehnul jsem ani brvou. Byl jsem už zvyklej, všichni se zjevovali zásadně bez varování, člověk si zvykl. Podíval jsem se na kapucína. Ahoj, Henry... řekl jsem. Tak co? nesete nám noviny? Nebo nás jdete zabít? Nebo nám třeba JDETE KONEČNĚ VYSVĚTLIT CO SE TU SAKRA DĚJE?! řekl jsem, poslední slova notně důrazněji. Nebylo mi příjemné být pěšákem ve hře, kterou jsem nechápal, nebavilo mě, že jsem netušil co se děje. Jinak to cliché o "ukažte se a řekněte kdo jste" vybechám, nemělo by to zřejmě cenu... dodal jsem
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 6:53 pm

Henry

Vyslechl si, co měl Kyoya na srdci. Taky sledoval, jak na jeho zjevení reaguje Kisuke a Manon. Chvili na všechny koukal a nakonec řekl. "Ahoj." Potom zase zmlkl. Jako by nad něčím přemýšlel a přitom stál jako přibitý. "Jo.." Začal přikyvovat hlavou. "Asi hledáte místo, kde hledat svoji kamarádku a ty, co napadli vás." Ukázal na Manon a Kyoyu. "A co brzo napadnou u jí." Zapřemýšlel se nahlas. "Asi se vás nebudu ptát, jestli chcete pomoct, protože by to bylo zbytečné. Dejme se tedy do práce. Naši nepřátelé používají dost dobré maskování a jsou schopní se ukrýt před shinigami a jim podobnými. My máme eso v rukávu. A tím je Yozora-san." Ukázal na Manon. "Jako Quincy jsi schopná vycítit reiatsu i na velké vzdálenosti, takže když se budeš dobře soustředit, budeš schopná vycítit reiatsu své kamarádky a najít tak stopu, která nás dovede přímo k nim." Yoshiro vůbec nevěděl, co je ten chlap zač. Docela dost by ho to zajímalo a doufal, že zodpoví otázky, na které se ptal Kyoya. Zatím se k tomu ale moc neměl. Jen se otočil na Manon a čekal, co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:02 pm

Kisuke

Hmph. povedal na to Kisuke.
Svoj meč sklopil, ale stále ho mal v ruke a pozeral na Henryho pohľadom "Nemám ťa rád."
Po tom, čo sa ukázalo, že Manon by mohla nájsť Ginjoua a spol., tak sa na ňu s nadvihnutým obočím pozrel.
Tak ona je Quincy? O nich som počul... Ale myslel som že sú všetci mŕtvi. pomyslel si a spomenul si ako mu mama rozprávala dosť krvavý príbeh o tom, čo sa stalo s Quincymi. No čo, keď tu môže spontánne nájst svoje schopnosti milion ľudí, jeho nevlastný brat môže byť čistou náhodou Shinigami a snažia sa ho zabit nejakí týpkovia o ktorých v živote nepočul a s ktorými nič nemal... tak je asi možné všetko.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:04 pm

Manon

Jojo, bylo to tak, jak si myslela. Ten neznámý chlápek byl Deep Throat. Zajímavé... nikdy mu nevěřila a přistihla se, že teď, když má taky jednoho svého, pořád mu nevěří. Rozebírala si v duchu možnosti, zatímco zarytě mlčela a měřila si onoho muže. Takže, chlápek, kterého nezná, ji dává stopy, jak najít nějaké jiné chlápky, které nezná. Fajn. Pravda, netušila že její vnímání reiatsu je jiné než to u shinigami, tak aspoň něco se od něj dozvěděla nového, pokud to byla pravda. Ať se na to dívala jakkoli, nemohlo uškodit, když se o to aspoň pokusí, hlavně pokud Yoshiro a ostatní věděli, co dělají, a opravdu potřebovali ty chlápky najít. Dál nic neříkala, ale přešla k nejbližšímu stromy, u jehož paty se usadila, zavřela oči a začala se soustředit. Ještě nebyla takový profík, aby zvládla najít nějakou náhodou spolužačku jen tak z fleku.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:18 pm

Minato

Najednou se kousek od nich objevil nějaký Béďa Trávníček s kolem plným slev, tedy hubou plných rad. Vlastně to nebyl ani tak Béďa, ale Henry. Minato sice netušil, zdali to byl přítel, či nepřítel, ale rady dával dobré, takže se rozhodl nechat ho být. Pouze si ho prohlédl od hlavy až k patě. Díky plášti mu ovšem neviděl do xichtu, což mu kapánek vadilo. Když Manon poradil jak vyhledat Suki, pouze se mírně pousmál a zívl. Doufal, že to bude rychlejší proces, ale Manon si to už kempila na zemi a dělala mocnou sílu meditace. Radar by byl nejspíš lepší, ale ten momentálně nikdo neměl. Možná by Kyoya nějaký opatřil, ale to nebylo stoprocentní. Každopádně mu nezbylo nic jiného než čekat. Aspoň se pokusil si vyčistit hlavu, aby byl před bojem dokonale zklidněný.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:23 pm

Manon to chvíli trvalo, ale nakonec se jí podařilo dostat do trochu jiného světa. Stála uprostřed ničeho. Kolem ní létaly bílé stuhy. Nakonec se svět kolem ní znovu vybarvil. Byla v Karakuře. Poletovala vzduchem mezi stovkami stuh. Vypadalo to, že je v Karakuře spousta lidí, kteří ani neví, že mají potenciál na to, aby dokázali vidět duchy a podobné věci. Uviděla park, kde na místě poletovalo hned několik stuh. Vypadalo to, že sleduje sama sebe a ostatní, jak tam stojí a čekají na výsledek jejího snažení. Teď jen musela najít Suki.

Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:23 pm

Suki

Po pronešení těch slov se chystala na obranu proti tomu maníkovi. Vypadal, že si je sebou stejně jistý, jako ona. To jí ale nevyvádělo z míry, byla totiž mnohem sebejistější, než on, ale to nikdo nemohl tušit, nebo ano? Jo, spíš jo. Záhy zmizel. Suki nahodila překvapený výraz a instinktivně se chtěla obrátit, ale už bylo pozdě. Rána jí hned donutila si přidřepnout k zemi. Co to má bejt? Tohle.... Nedokázala si tu neuvěřitelnou rychlost vysvětlit.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:28 pm

Manon

Tohle byl velice zvláštní pocit. Vždycky jí u toho lechtalo v břiše... ale také ji to naplňovalo podivnou eufórií, bylo těžké se soustředit, když si tak poletovala a podivném, snovém světě, který byl obrazem jejího domovského města, ovšem na úplně jiné úrovni. Ale věděla, že se musí soustředit. Začala se otáčet a rozhlížet. Pomalu a důkladně brouzdala rukou v závojích stuh, nechala jejich konce klouzat po svých pažích a rukách a hledala tu pravou...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:33 pm

Tsukishima

Tsukishima však nečakal na to, kým sa Suki spamätá... Keďže nič nerobila, tak ju sekol znova... teraz mala na chrbte vyseknuté veľké X.
Keby som ťa chcel zabiť, bola by si už mŕtva. povedal nezvyčajne chladným hlasom, aký Suki uňho ešte nepočula.
No tak, bojuj! prikázal jej a napriahol sa, aby jej dal ďalšiu ranu...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   Wed Mar 21, 2012 7:36 pm

Prsty se dotýkaly konečků stuh a Manon cítila, že je schopná najít cestu, která by jí dovedla ke komukoliv, kdo v sobě nosí alespoň maličkou špetku reiatsu. Každá z těch stuh ukazovala cestu a čím víc byla Manon soustředěná, tím přesněji jí začaly ukazovat. Tohle byl teď její svět, kdyby se dokázala soustředit na plno a neměla v hlavě nic, co by jí dělalo starosti, určitě by si ho dokázala přetvořit k obrazu svému. V dálce spatřila duhu. Že by se jí přeci jen dařilo aspoň trochu měnit její svět? Možná si to neuvědomila, ale instinktivně se nechala unášet na sever města. Tam předtím bojoval Kisuke a Ginjou. Manon uviděla stuhu, která se na rozdíl od všech lišila. Měla rudou barvu. Když se k ní Manon přiblížila, stuha se dost rychle rozletěla pryč. Zmizela za rohem jedné z vyšších budov.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 8 - Konečná zkouška   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 8 - Konečná zkouška
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: