PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 6:07 pm

Ginjou

Trochu ho překvapil šíp od Manon, musel použít bleskový krok, aby se mu vyhnul. Na Suki tedy nezaútočil, ale objevil se na stejném místě, na kterém stál předtím, když s ní mluvil. Tvářil se naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 6:10 pm

Minato

Zamrkal, když se další blbeček, kterého již předtím viděl s Kuňkalem objevil ve směru jeho útoku, který vedl na PSPčko. "Ne nezapoměl... ale nejdřív sejmem komparz a pak hlavního prudiče," zavrčel chladně a podíval se na situaci za sebou/vedle sebe/kolem sebe. Bordel to byl pořádnej, to se muselo nechat. Kuňkal chtěl vykuchat Suki, Kisuke se o něco snažil a Manon vpadla dovnitř s pokusem sestřelit šmudlu s obouručákem. Kdyby tam bylo obecenstvo, mohl by si někdo myslet, že dělali cirkus, nebo něco podobného. Tohle nebylo fakt hezké. Pohledem přejel po místnosti, šlehl katanama a dva světelné disky se rozletěli směr strop, aby způsobili zával na pozici PSP+Fukushima. To by je snad mohlo na chvíli vyřadit ze hry.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 6:15 pm

Manon

kývala na Ginjoua ukazováčkem, jakože tohle se dámám nedělá a měl by se nad sebou zamyslet. Potom se rozhlédla, kde má Shuu-kuna. Když ho lokalizovala, opatrně se vydala jeho směrem a slovně se snažila zastavit souboj, ve kterém se právě nacházel.
"Nechte toho, proč se tady vůbec bojuje?!" Ano, byla pravda, že to nevěděla. Tak nějak věděla, že to mělo něco společného s jakýmsi útokem na ni a na Kyoyu... ale vždyť ten by se už měl projevit, ne? A ona nic necítila, navíc beztak to muselo být nedorozumění, proč by na ni útočil někdo ze známých jejího přítele? To nedávalo žádný smysl.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 6:42 pm

Suki

Moc nevnímala rozruch kolem, upřeně sledovala Ginjoua, který žvatlal o něčem, o čem toho věděla jen velmi málo, jestli vůbec něco. Nemám ani ponětí, o jakém nebezpečí to tu mluvíš... Ze strany od vchodu se vyřítil šíp. Vlastně, no, bylo to něco, co nepotkáte jen tak dennodenně na ulici. Suki tak alespoň nemusela čelit útoku. Mohla dál mluvit, ač si na tom moc nezakládala. Nechápu, proč se radši nezpakujete, namísto zabíjení a riskování, že po vás někdo půjde, nebo o čem to tu meleš.... Na tváři se jí objevil tajemný úšklebek. ... ale nevím, kdo jsi, abys rozhodoval o mém jednání. Hlesla a svěsila ruku, v níž měla kord ještě před okamžikem v pohotovosti. Pomohl jsi mi... rozšířit mé schopnosti... získat sílu. Výraz její tváře prozrazoval, že se chystá k něčemu... velkému! A nebo to byl jen další projev jejího skvělého hereckého umu. Je řada na mě... abych se odvděčila... za takovou výpomoc přátelům. Rychle vyhledala Ginjouúv pohled a snažila se z něj něco vyčíst, cokoliv. Pomůžu vám, zbavit se hrozby. Dodala jen tak pro jistotu a v duchu už měla přepravené úhybné manévry, kdyby si přeci jen její prozatím protivník svůj návrh rozmyslel. To s tím čmajznutím fullbringu se jí neustále přemítalo v hlavě, stejně jako mnoho dalších nejasností. Ale tu moc vlastně zprostředkovává její náramek, avšak, neřekl jí náhodou někdo, že když se ho vzdá, nepředá tak své schopnosti? Měla v tom guláš, a když už se dostala tak daleko, začínala si uvědomovat, jak dlouho tu asi je. Nepropásla oběd?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 7:02 pm

Kisuke

Inu, jediné čo dosiahol bolo to že preletel cez niekoľko stien. Nedalo sa povedať že by to bol príjemny pocit... Kisukeho to vytočilo a poriadne. Bol naštvaný na seba. Bol stále taký slabý? Však bol totálne nemožný... Jeho útok s Ginjouom ani nepohol a to sa snažil najviac ako sa dalo.
Rýchlo sa teda vrátil späť na bojisko a zachytil iba niečo zo Sukinho a Ginjovho rozhovoru. Teda, zachytil tie posledné Sukine vety.
To sa dalo čakať že sa ti nedá veriť. No čo, nečakal som že by to skončilo ináč. povedal Kisuke a zamračil sa.
Potom pozrel rovnako zamračeným pohľadom na Ginjoua. Chvíľu váhal, ale... Áno. bol som to ja. Zabil som ho. povedal. tvrdým hlasom. Vlastne, ani tak veľmi neklamal. Zabil ho síce Yoshiro, ale celá vina za jeho smrť bola Kisukeho.
Zhodnotil svoju situáciu. Fajn... takže Kugo a Amaya, naraz... V hrudí cítil mocný hnev. Uvedomoval si, aj keď si to nechcel pripustit, že nemá veľké šance.
Mám použiť... to?

Tsukishima

Všimol si, že prišla Manon.
Perfektné...
Zdalo sa že Minato oňho veľký záujem nemal, keď ho nazval komparzom, ale čo, bolo mu to 26.
Manon! Nie je tu bezpečno! Poď, stretneme sa dole! zakričal na ňu a zmizol akurát vtedy keď naňho mal padnúť strop ktorý zhodil Minato. Manon mohla jeho reiatsu cítiť dole, pri Yoshirovom a Kyoyovom. Yukio využil šancu a niekam sa vyparil.
...
Tsukishima sa objavil pred Yoshirom a Kyoyom. Kyoya... ďakujem ti že sa ma snažíš chrániť... ale už bojím sa, že už nie je pomoci. povedal a pozrel sa na neho aj Yoshira smutným pohľasom.
Musíme to vyriešiť... raz a navždy.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 7:08 pm

Manon

"Ale... Suki..." Ráda by se ujistila, že tady nahoře nikdo nepřijde k úhoně, ale asi to nebylo možné. Vydala se tedy zase dolů. I na cestě dolů se docela zadýchala. "Dobře, takže... co se to sakra děje? Proč se tady bojuje? Co kdo komu udělal?" obracela se hlavně na Yoshira a Shuu-kuna. Oba měla ráda a respektovala je a žádala si vysvětlení, proč se náhle obrátili proti sobě.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 7:17 pm

Minato

Když blbeček číslo jedna a dva zmizeli společně s Manon, zůstal tam již jen Kisuke, Suki a Kuňkal. No, aspoň někdo s kým se dalo normálně mlátit. Kolem Minatových nohou se zablesklo a náhle se objevil přímo nad Ginjouem. "Baf!" Hlesl a setl mečema dolů, aby toho blbce prostě odpravil na věčný svět. Jeho útok fnugoval do kříže a měl prostě setnout jeho hlavu. Byl vcelku zvědav, jak by někdo s tak velkým mečem mohl rychle zamanévrovat a vykrýt tyto dva koordinované útoky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 7:20 pm

Kyoya

Tady udělal Fukushima chybu. Kyoya byl opravdu ten typ člověka, co by za své přátele obětoval život. Nikdy nezareagoval tak rychle jako teď. Najednou jsem držel v ruce kladivo, kterým jsem Fukushimu praštil co nejsilněji jsem mohl. A DOST! Nikdo nebude nikomu ubližovat dokud jsem tu já! Oba dva se chováte jako pošuci, jsme přece přátelé, tolik jsme toho zažili... nebudu tu nečině stát, když se snažíte jeden druhého zabít! řekl jsem a postavil se mezi ně dva
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 7:37 pm

Yoshiro

Tohle bylo jak ve zlým snu. Yoshiro se bezmocně díval na Manon, jak stojí vedle toho parchanta, co jí předtím napadl. Kyoya ho tu držel a choval se k němu jako k kdyby snad provedl něco zlého. Chtěl je jen zachránit. Před tímhle. Selhal a zklamal je. Zůstanou takhle napořád. Yoshiro se přestal bránit. Ležel na zemi. "Manon, Kyoyo..." Zašeptal jenom. Už neměl sílu na to, aby mohl křičet nebo se bránit. Aspoň se tak cítil. Co měl dělat?
Zavřel oči.

"Yoshiro?" Oslovil ho ženský hlas. Otevřel oči. Byl v černobílém světě. Všechno okolo vypadalo jako by to bylo nakreslené. Styl mangy. Kousek od něj stála postava. Byla to Kanashimi, Yoshirova zanpakuto. "Copak tu děláš? Rozhodl ses přijít na návštěvu~~~ <3?" Začala poskakovat a usmívala se nadšením. Yoshiro vstal a poškrábal se na hlavě. Byl docela fascinovaný z tohoto světa. Jednou už tu byl, ale stejně... "Kanashimi.." Oslovil jí. "Vlastně.. Ani nevím, jak jsem se tu octl." Pokrčil rameny. Kanashimi přestala skákat a posadila se uraženě na zem. "Takže jsi nepřišel na návštěvu!" Řekla nafouknutě. Samozřejmě vtipkovala a bylo to vidět. Yoshiro se ale nesmál. "Co se děje?" Zeptala se Yoshira. On se na ní ani nepodíval. Otočil se a opřel se o plot, ze kterého se rozhlížel do bílé dálky. "Copak to nevidíš?" Zeptal se jí. Kanashimi vstala a vyrazila k Yoshirovi. "Ale vidím.. Jen nerozumím tomu, proč jsi tam smutný." Yoshiro se naštvaně otočil. Slzely mu oči, napřáhl pravou ruku, ale nic víc neudělal. Kanashimi ho objala. "Já jsem smutek, Yoshiro, všechen tvůj smutek, se kterým jsi tak dlouho žil a bojoval. Stala jsem se tvojí zbraní, už nesmutni. Nemá to cenu. Vstaň a bojuj. Třeba je můžeš zachránit. Tím, že tu budeš brečet to ale nedokážeš. " Poplácala ho ještě po zádech. Yoshiro se usmál. "Máš pravdu." ...

Kyoya teď praštil kladivem Tsukishimu a postavil se mezi ně. Nicméně, nezměnilo to nic na tom, že Kyoyu odhodil nával duševní energie, která obklopila Yoshira. Musel do toho dát spoustu síly, aby se mu podařilo dostat se z těch šlahounů, které Kyoya vytvořil. Vyškrábal se na nohy a podíval se na Tsukishimu dost vražedným pohledem. "Opovaž se schovávat za MOJE přátele!" Ukázal svým mečem na černovlasého chlápka. "Nebreč, Kanashimi." Hustota duševní energie, která Yoshira obklopovala, se ještě zvýšila. Yoshiro zavřel na sekundu oči. Když je otevřel, byl za Tsukishimou. Poprvé za dobu, co byl shinigami, použil shunpo. Byl to instinkt, který mu to umožnil. Nebyl čas na to, aby se tvářil překvapeně. Napřáhl se a sekl mečem přímo proti nepříteli. Byl odhodlaný zachránit Manon a Kyoyu.

Ginjou

"Pomůžeš nám... Zničit nepřátele..? Ano, pomůžeš. Tím, že mi dáš tvůj fullbring. Potom budeme prakticky nesmrtelní. Ty budeš moct odejít domů.. A možná nezabijeme nikoho.. Platí?" Zasmál se. V tom začal mluvit Kisuke na Suki. Vypadalo to zajímavě. Pokud si nevěřili, mohlo to být hodně ve prospěch právě Ginjouovi, který byl teď jejich protivníkem. Ginjou se jen ušklíbl na to, že Kisuke zabil Shishigawaru. "Stejně jsem ho neměl moc rád. Byl to Tsukishimův společník." Pozvedl svůj meč. Ten začal zeleně zářit. No.. Potom se tam objevil Minato se svým baf. Ginjou jen zvedl obočí a nastavil svůj meč tak, aby vykryl útok. Byl úplně jiná liga.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 8:00 pm

Manon

jen zírala s otevřenou pusou. Nikdo se jí nesnažil nic vysvětlit, jen Yoshiro začal hned útočit na Shuu-kuna. Samozřejmě... jak taky jinak, do všeho po hlavě.
"Yoshiro! Proč mi sakra nevysvětlíš, co to děláš? Už mě to nebaví!" zaječela na něj. Nehodlala mu skákat do rány, stejně by ji neodrazila, tak jen doufala, že je její láska uhne, protože jinak asi bude o hlavu kratší. Pořád ještě doufala, že to není doopravdy, že je to jen jako... a nikdo nakonec nepřijde ke zranění, že se to nějak vysvětlí. Nedokázala si ani představit, že by si Yoshiro a Shuu-kun opravdu chtěli ublížit.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 8:14 pm

Kisuke

Fajn, teraz sa tam ešte priplietol Mistr spravedl... teda Minato. To mohlo mať len dva možné úćinky. Buď na seba aspoň natiahne pozornosť a nejako pomôže, alebo zase budú musieť pracovať ako tím, v čom Kisuke maximálne sklame takže obaja umrú Kisukeho vinou... alebo ešte horšie, Kisuke spraví chybu ale Minato to zachráni.
Každopádne, aj keď to stále nevyzeralo dobre, Kisuke sa odmietal vzdať... Shunpol sa ku Ginjouovi, ktorý bol momentálne obrazený k Minatovi (zrejme niekde hore, keďže Minato útočil zhora...) a zaútočil zdola... ľavou rukou si kryl hlavu a pravou sa mu snažil bodnúť do brucha...
Popri tom však stále jedným okom sledoval Suki, keďže očakával skorý backstab.

Tsukishima

Tsukishima bol na sekundu prekvapený, bolo mu to vidieť na očiach. Jeho pohľad sa totiž zmenil na šokovaný... možno až vystrašený? Ale hneď sa vrátil do pôvodného stavu... aby si Yoshiro niečo nenamýšľal.
Yoshirov útok vykryl. Jeho rýchlosť bola ohromujúca, nemal nejaký problém napriek tomu že Yoshirio použil shunpo.
Celkom si ma prekvapil, toto som nečakal. povedal pokojne.
Potom jeho pohľad opäť zvážnel a vyzeral ako keby bojoval s nejakou vnútornou dilemou. Yoshiro... ja... ja ťa nechcem zabiť. povedal úplne vážne. Mal taký krásny sexy pohľad, že by mu Yoshiro skoro aj uveril. Bol skvelý herec... alebo to myslel váźne...?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 8:21 pm

Kyoya

Odletěl jsem dozadu, několikrát se převalil po zemi. Netušil jsem, co se stalo. Pak jsem si teprve všiml Yoshira, zdálo se, že jsem neměl dost sil zastavit je oba. Namahavě jsem se opřel o ruce, abych se zvedl a pak si všiml nápisu, který jsem měl všude po ruce. Neviděl jsem ho, dokud jsem si nevyhrnul rukáv tím pádem. Byl to jednoduchý nápis "Věř Yoshimu, Fukushima je hajzl"byl to nápis, který se táhnul přes celou ruku, opakoval se pořád dokola... jistě, psal jsem to, než jsem vyrazil z domova, pamatoval sjem si to... ale proč? Vždyť Fukushima byl přece můj přítel... proč bych to dělal... ale tohle jsem psal já, byl to můj rukopis... rychle jsem si vyhrnul další rukáv. Byl tam další nápis - Fukushima falšuje vzpomínky, věř Yoshirovi... na chvíli jako kdyby se mi zastavilo srdce... to byl přece nesmysl... musel být... vždyť jsem ho znal tak dlouho, zažili jsme spolu tolik věcí... Yoshiro byl ten, kdo zničil to přátelství... nebo ne? Chytil jsem se za hlavu, nevěděl jsem co dělat...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 8:24 pm

Yoshiro

Zastavil se. Jen na chvíli. Předtím Kyoya mluvil o tom, že až se změní, tak budou chtít zabít svoje přátele, ale tohle vypadlo jinak. Vypadalo to, jako by prostě... Znali toho chlápka a snažili se ho chránit. Jako by měli společnou historii..Už jen to, že sám hrál, že Yoshira zná, o tom vypovídalo. Yoshiro se zasmál. Postavil se do normálního postoje. "Tak.. Nebudeme bojovat." Řekl mile. Schoval zanpakuto do pouzdra. "Když chceš hrát divadlo, ty parchante plesnivej, tak budem hrát divadlo." Pomyslel si. Natáhl před sebe pravou ruku. "Ruku na usmířenou?" Nabídl.

Ginjou

Tohle bylo sakra zákeřné. Kisuke se na něj řítil a Minato pořád tlačil z vrchu. Ginjou pustil jednou rukou meč, což způsobilo to, že Minatův tlak snížil úroveň, ve které teď meč byl a snížil se ke Ginjouově hlavě. Toho využil a v rychlosti chytil Minata za ruku a shodil ho přímo na Kisukeho, čímž je oba uzemnil. Sám se potom znovu napřáhl a pokusil se je oba rozseknout vejpůl.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 8:45 pm

Minato

Mrknutím oka zhodnotil situaci, když začal klesat ke Kuňkalovi. Jeho reakce byly vskutku dobré, ale to se dalo aspoň částečně očekávat. Nečekal však, že s ním mrdne o Kisukeho, který se zrovna pokoušel zaútočit z boku. Byla to vcelku podpásovka, ale během chvíle je oba dva uzemnil pěkně na sebe. Bylo to vcelku nepříjemné, ale ne jako to, co mělo následovat. Přišla další chvilka bolestivé zkušenosti. Ginjo se je chystal oba rozpůlit. Minato v tom však viděl jeho slabinu. Díky tomu, že byl jeho meč tak velký, mohl si dovolit si s ním trochu pohrát. Nějakým způsobem se mu podařilo postavit se a stoupnout si do rány tak, aby jí částečně odrazil, ale bohužel taky tak, že mu kus meče narazil do brnění, prosekl ho až do masa a zaklesl se tam. Minato ho ještě navíc chytil rukama, aby ho nemohl vytáhnout. Nebyl sice zraněn nějak extra, ale "kapánek" to bolelo. "KISUKE! Teď!" Zahřímal. Ginjo nemohl použít svůj meč, mohli ho konečně zabít!
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 8:46 pm

Manon

byla konečně šťastná! Její miláček byl tak krásný a sexy a taky tak rozumný a Yoshiro se k němu konečně přidal! Tedy, nebyl tak sexy, ale byl tak rozumný. Teď už zavládne klid a mír! Ještě umírnit ty nahoře a všechno se vysvětlí... a pak můžou jít třeba do kina, všichni spolu! Manon už si malovala krásnou budoucnost. Hlavně se těšila na nějaký ten čas strávený se svým milým, protože měla dojem, jako by ho neviděla a nebyla s ním už celé věky!
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 9:57 pm

Kisuke

Toto Kisuke vážne nećakal, ale tak musel uznať že to Minato vyriešil fakt dobre. Avšak, to ho nasralo skôr viac... Pretože sa stalo presne to čo predpokladal. Ginjou obracal ich... alebo Kisukeho... neschopnosť spolupracovať proti nim. Každopádne, teraz nebol zrovna čas sa nad tým zamýšľať, takže bodol Ginjoua do hrude. Ak sa mu to teda podarilo, tak meč v jeho hrudi sa ešte expandoval na niekoľko ďalších, ktoré mu prebodali orgány.

Tsukishima

Spoiler:

To bola prvá Tsukishimova reakcia.
Potom sa jeho výraz zmenil na váźny.
Viem o čo ti ide.... Tuto hru môžu hrať dvaja.
Ale, skutočne? A čo ťa primelo k tomu, aby si tak náhle zmenil názor, Yoshiro? spýtal sa a jeho meč mieril stále na Yoshira.
Niečo mi hovorí, že ma chceš iba oklamať a vlákať do pasce! Na to zabudní! Podviedli ma už hrozne veľa krát! Už to nechcem zažiť! Už nie! volal a dokázal aj vytlačiť srdcervúcu slzu z oka.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 10:11 pm

Kyoya

Stále jsem zíral na ty nápisy. Bylo to hrozně matoucí. Zcela určitě jsem je psal já... vzpomínal jsem si... ale byl to přece nesmysl. Mohl jsem nevěřit vlastním vzpomínkám? Na druhou stranu já uměl měnit věci, dokonce i sám sebe... mohl by někdo stejně tak měnit vzpomínky? Ta myšlenka nebyla až tak bizardní jak se zdála... ale pokud ano, tak čemu jsem mohl věřit, když ne vlastním vzpomínkám? z horečného myšlení mě vytrhla až Yoshirova nabídka míru. Nezněla ale moc upřímně... zdálo se spíš, jako kdyby se snažil něčeho dosáhnout... a Fukushima reagoval přehnaně... vždyť přeci to byl on kdo se snažil zachovat přátelství a teď ho tak rychle odmítá? Aniž by se nad tím zamyslel? Pomalu jsem se rozešel k nim dvěma. Snažil jsem se nedávat najevo svojí rozpolcenost. Došel jsem až k nim a oběma. Věděl jsem moc dobře, že nedokážu ublížit ani jednomu z nich. Pokud jsem nemohl věřit ničemu, pak ani sobě, ani těm nápisům ne. Pak jsem zvedl oči a podíval se na Fukushimu. Jak se jmenuje můj bratr? Jak se jmenovala moje kočka? Jak se jmenovala naše učitelka na základce? Jak se jmenoval ten kluk ve školce, co se pořád počůrával? zeptal jsem se ho nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 10:14 pm

Suki

Byla trochu zklamaná z toho, že Ginjou její pomoc nepřijal v duchu, ve kterým si představovala. Nuže, dlouho se tím netrápila, byla rozhodnutá, co chce udělat. Možná by byla mírová dohoda, že nikdo nezemře, dobrá pro kohokoliv jiného, ale pro ní? Ona nebyla ten typ, co by se obětoval pro tým. No, Ginjou... já vám svůj fullbring klidně propůjčím... pod mím vlastnictvím. Hlesla a dovolila si chvíli nezasahovat do boje, který vedl oslovený s jejími spolužáky. Všimla si, že Ginjou měl zvláštní zvyk se svými nepřáteli vždy tvrdě někam švihnout. Pak to ale začínalo být zajímavější.
Z otravného Minata se stal otravný sebevražedný Minato. Netušila, co tím sleduje, ale nehodlala jim dovolit to dokončit. V mžiku se objevila vedle Kisukeho a než stačil zranit svůj cíl, odkopla ho. To nebylo jen tak nějaké kopnutí, tohle bylo něco, co by jistě nikdo od holky nečekal. Od Suki možná ano, ale kdo ví. Stoupla si mezi něj a Ginjou, tudíž mu k němu odřízla cestu. Ve tváři měla kamenný výraz a kord zdvihla výše, byl torchu jako úhlopříčka jejího těla. Špička byla posazena nejvýše - u ramene, a rukojeť byla nesena při boku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 10:34 pm

Yoshiro

Yoshiro se zarazil. Tvářil se ublíženě. Potom se do toho vložil Kyoya a začal do něj hustit plno dalších otázek. Vypadalo to, že má pochybnosti, což bylo rozhodně dobře. Když zmlknul, začal mluvit Yoshiro. "Co tím jako myslíš? Známe se tak dlouho!" Zakřičel na něj ukřivděně. "Nebo snad ne? Nebo se snad neznáme dlouho?" Yoshiro vyrazil proti Tsukishimovi. "Pamatuju si na ten den, kdy jsem tě poprvé uviděl. Zrovna jsem se chystal jít do kina s Manon a v tom jsi se tam objevil a sekl jí tím svým nablýskaným mečem, čímž jsi jí nejspíš změnil vzpomínky, aby tě měla za svého idola nebo tak něco. Copak si nemůžeš najít holku, aniž bys do ni musel sekat mečem a zapsat se jí do hlavy jako největší hvězda? To je smutný, chlape." Stál už jen opravdu kousek od toho šmejda. "Vůbec nevíš, s kým sis začal.." Řekl Yoshiro dost výhružně.

Ginjou

Ten Minatův tah byl dost nelogický. Ginjou nechápal, proč se nechal zranit, tedy až do doby, než mu málem Kisuke udělal z břicha jehelníček. Ginjou si už myslel, že to projel, když v tom ho zachránila Suki. Ginjou nechápavě hleděl na to, co se stalo. "Suki.." Vypadlo z něj jen.. Odkopl Minata a zahleděl se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 11:03 pm

Kisuke

Už-už... mal jeho smrť na dosah ruky. Ale nie. Zase mu ju niekto zobral. A tentokrát to bola ona. Tá zradkyňa. Postavil sa rýchlo na nohy a pozrel na ňu. Stála pred ním a chránila ho. Už to bolo jasné.
Nie, nechcel tomu predtým uveriť. Preto na ňu hneď nezaútočil. Ale teraz... teraz to už bolo jasné. Zradila ich. A za to musela zaplatiť.
Pozrel na Minata. Bol chudák zranený. Pomohol mu na nohy, ak to teda prijal. Bolo to dvaja na dvoch, ale Ginjou bol omnoho skúsenejší ako oni a Suki... bohvie ako odvtedya zosilnela. Keď videl rýchly pokrok Minata a naviac počul že jej pomohli zosilnieť. A on sám? Nezosilnel vôbec.
No čo...? Nastal snáď môj čas? Možno aj hej... heh. Ktovie čo je vôbec s Yoshirom a ostatnými. Asi bojujú proti Fukushimovi. Snáď sa im darí. Ale Yoshiro by neprehral. Ale čo bude s nami?
Zhlboka sa nadýchol. Nie. Nemôžem sa tu zastaviť. Zabijem... zabijem všetkých čo sa mi postavia do cesty. Aj zradcov. pomyslel si a opäť sa zamračil.
Nenávidel ich. Nenávidel ich oboch. Ani nevedel prečo ho to vlastne tak vzalo. Ale na tom teraz nezáležalo. Bol čas bojovať. Ničiť. Zabíjať.
Pohľadom opäť zameral Minata, aby mu dal najavo že je čas. Potom pozrel Suki do očí a nadvihol ruku z ktorej mu vychádzala čepeľ. Nehovoril nič a v očiach mal zmiešané pocity. Posledný krát sa zhlboka nadýchol, odrazil sa od zeme a zaútočil na Suki svojou čepeľou. Sekol sprava na jej ľavé rameno. Akýkoľvek protiútok bol pripravený odraziť kovom.

Tsukishima

A ja vôbec neviem o čom to hovoríš, Yoshiro. Ty si už musel úplne stratiť rozum! obraňoval sa Tsukishima. Po tvári mu stiekla kvapka potu. Nevyvíjalo sa to tak ako dúfal.
To ty za vśetko môžeś. Ty mi závidíš silu, ty si vymýšľaš hlúposti. Vôbec nechápem čo sa to s tebou stalo. Prečo to už jednoducho nenecháš napokoji? Ja viem že si cchel s Manon chodiť, ale ona sa rozhodla pre mňa a ty by si to mal rešpekovať! povedal mu.
A Kyoya... už aj ty? Čo sa to s vami všetkým deje? Ja tomu nerozumiem! povedal Kyoyovi.
Manon, prosím ťa, povedz im niečo! Ja už neviem čo mám robiť, neviem... hovoril zúfalo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 12:12 pm

Kyoya

Když racionální možnosti nedávali smysl, musel jsem se spolehnout na nějakou iracionální, naprosto nevědeckou a totálně absurdní. Nebyl čas volat veštcům, ani vyvolávat duchy. Také voodoo se nezdálo, jako dobrý nápad. Bůh pracoval moc pomalu, musel jsem se tedy spolehnout na svoje srdce. To sice bylo ještě absurdnější, než jsem si sám mohl namlouvat, ale vedlo mě to k jedinému možnému důsledku. Otočil jsem se a postavil se za Fukushimu. Promiň, Yoshiro, ale tohle musí zkončit... nebudu nečině přihlížet tomu, co se tu děje... řekl jsem a podíval se na svůj prsten. Z něj se vytvořil meč, který jsem sevřel v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 12:20 pm

Yoshiro

Na to, co Tsukishima říkal, nereagoval, nemělo to smysl. Kyoya nejspíš přestal pochybovat. Postavil se však za špatnou osobu. Yoshiro byl trochu zklamanej, ale snažil se to potlačit stranou, aby byl připravený reagovat na cokoliv. Udělal krok dozadu, potom další a další. Pořád sledoval Tsukishimu. Bez mrknutí oka. "Co mám dělat, Kanashimi?" Ptal se v duchu své zanpakuto. Ona však neodpověděla. Yoshiro lehce rozkročil nohy a pravou posunul o kousek dozadu. Znovu tasil svůj meč a pevně jej uchopil do obou rukou. Neútočil ale ještě. "Ty, Fukushimo, nebo jak se to vlastně jmenuješ, když jsme tak dobří kamarádi, že kvůli mně brečíš, řekni mi o mně něco, co by věděl jen opravdu dobrý kamarád." Yoshiro mluvil opravdu sebevědomě a doufal, že našel místo, do kterého mohl zasadit úder.

Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 12:49 pm

Manon

sledovala ty výměny názorů, které se tak rychle měnily, že ani nestihla zareagovat, když ji Shuu-kun požádal, aby něco taky řekla. Po pravdě, ani nevěděla co. Zaslechla ale, co říkal Yoshiro, že Shuu-kun byl prý ten, kdo ji sekl, a to změnilo její vzpomínky. A viděla, že Kyoya, který doteď jako jediný se choval trochu normálně, podrobil Shuu-kuna spoustě otázek, na které on neodpověděl, ani na jednu, snad jako by se chtěl odpovědi vyhnout... Snažila se vzpomenout si, jak se poprvé potkali, jak se do sebe zamilovali, kdy se poprvé políbili... Všechno se jí to vynořovalo v hlavě jako ze sna, ale všechno to tam bylo... Čím víc nad tím ale přemýšlela, tím se ozývala její pubertální paranoia podpořená tím, co se tady dělo. Shuu-kun je stejně moc hezký, než aby se dal dohromady s ní, je tak chytrý a taky starší, proč by se o ni zajímal? I jestli její vzpomínky jsou pravdivé, nezahrával si s ní náhodou celou dobu, nechtěl ji k něčemu využít? Netušila k čemu, ale četla dost příběhů o úchylácích, kteří oblbovali nezletilé dívky a pak se z nich vyklubali démoni, kteří chtěli obětovat čistou pannu nebo tak něco. Byla pravda, že v jejích vzpomínkách byl Shuu-kun zrovna drama queen, byl to upřímný, rozumný muž... ne ta brekna, kterou tady viděla. Navíc si nevzpomínala, že by on a Yoshiro byli dobří přátelé, tak to přece vůbec nebylo, sotva se znali... takže netušila, o čem to ti dva melou. To opravdu nemělo hlavu ani patu. Měla tedy pro Tsukishimu sama taky jednu otázku. On jí přece varoval, že její kamarádi na něj přijdou zaútočit, tak musel vědět proč! To bylo něco, čemu nerozuměla ze všeho nejvíc.
"Shuu-kun... a proč na tebe a tvoje kamarády přišel Yoshiro s ostatními? Co jste jim udělali? Je tady snad něco, cos mi neřekl?" Nedovedla si představit, že by Shuu-kun někomu zavdal důvod jít mu ublížit... nebo to bylo snad jinak? Jestli to byl démon, tak by to ale dávalo dokonalý smysl! V její hlavě aspoň.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 1:30 pm

Minato

Zdálo se, že jejích kombinovaná technika vyšla, když v tom útok Kisukeho zarazila... SUKI! Mínato zamrkal a jakmile byl opálen Kisuke, vytrhl ze svého brnění a části těla meč. V tom však přišla kopačka a on sám se taktéž proletěl kamsi dozadu. Suki... ty malá zrádkyně, pronesl v mysli. Nepřipadala mu, že by byla nějak extrémně ovládaná. Připadla mu normální, ale co když jí Fukushima ovládal již delší dobu? No, vše se teď mnohem více komplikovalo.
Lehce položil ruku na díru v brnění, která mírně zazářila a opravila se. Jelikož bylo brnění tvořeno z velké části jeho energií, nedělalo mu problém ho opět vyspravit. Problém byl však s kůží pod ním. Bok měl mírně proříznutý až do svalů na boku, což nebyl zrovna med. Oděv pod výzbrojí mu tedy máčela krev, která pozvolna stékala dolů po jeho pravé noze.
Jeho pohled spočinul na Kisukem. Vypadal, že byl taktéž odhodlaný k tomu, aby to tu skončili. Pochopil jeho pohled a pomalu se zvedl ze země. Otřel si špínu z obličeje a v rukou se mu opět zhmotnili dvě energetické čepele. Lehce je pak stočil, zabodl do podlahy a uvolnil z ních dva energetické disky, které začali trhat části podlahy. Ta by to neměla vydržet nikde a měla by se pod všemi propadnout. Věděl, že Kisuke dokázal zmizet rychle a i kolem jeho nohou se v tu chvíli zablesklo, aby mohl využít úskok a nepropadnout se.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 4:57 pm

Tsukishima

Ja som im nespravil nič, Manon. To Yoshiro. On... on ťa vždy chcel mať pre seba. Žiarlil na mňa. Neuniesol to, že sme spolu a preto sa rozhodol pre tento drastický čin. povedal vážne Tsukishima a pozrel opäť na Yoshira.
Ale takto to už nemôže ďalej pokračovať. Yoshiro, nenechám ťa už ohrozovať mojich blízkych! povedal s veľký dôrazom na slovo "mojich".
Kyoya, vždy sme robili všetko spolu, vždy sme dokopali každého kto sa nám pokúsil ublížiť, tak ako Shoshokuma Kuuga zo 4.B a celú jeho partiu, keď si na nás dovoľoval. Musíme spraviť to, čo musíme. povedal. Kyoya si túto spomienku veľmi jasne pamätal.
Yoshirove slová ignoroval, iba naňho namieril meč. Je mi to ľúto, Yoshiro.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: