PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 5:09 pm

Kyoya

Ach ano, všechno jsme dělali vždycky společně, máš pravdu... postavili jsme se všem, kdo nám chtěli ublížit a vyhráli jsme... ale je tu jeden problém... řekl jsem. Moje ruka se mihla a špička meče zajela pár centrimetrů do Fukushimova boku, zatímco druhou jsem ho pevně chytil pod krkem. Já takovej nikdy nebyl... nikdy jsem nikomu neubližoval, vím to... nikdy jsem neměl nepřátele... a moc dobře si pamatuju taky to, že ten Yoshiro, kterého popisuješ nikdy neexistoval... řekl jsem. Dal jsem mu špičkou meče jasně najevo, že jakýkoliv pohyb bude znamenat to, že se jeho špička vnoří ještě hlouběji. Nevím sice, co jsi udělal, nevím jak si to udělal, ale pokud to ihned nevrátíš, tak si piš, že tě ukončím tady a hned... řekl jsem a lehce zvýšil tlak na jeho krk. Nebyl jsem si jistý do doby, než jsem se podíval na prsten, poslední věc, co mi zbyla po matce. Ten prsten pro mě byl víc než jen předmět, byla to truhlice vzpomínek na matku... když jsem na něm uviděl napsaná jména Yoshiro, Kisuke a Minato, nikdy by se tam takové slova nedostala, pokud bych neměl sakra dobrej důvod je tam umístit...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 5:12 pm

Manon

Vypadalo to, že Kyoya už si vyvodil své závěry. Manon byla pořád nerozhodná. Ale nedalo jí to a musela se nad Tsukishimovou odpovědí zamyslet.
"Ne že by mi to nelichotilo, ale nemyslím si, že ostatní z naší party jsou takoví romantici jako Yoshiro, takže kdyby jim navrhl, ať tohleto s ním provedou, dostal by tak možná do kokosu. Navíc jsem slyšela je mluvit o tom, jak se s někým od vás už potkali a že to nebylo milé setkání, a to se Yoshira a mě vůbec netýkalo! Navíc, můj otec! Říkal mi, že se tady chystá něco nekalého, přitom si pamatuju, že tebe měl vždycky rád! Tak o co jde, Tsukishimo Shuukurou, co mi zatajuješ?!" rozohnila se Manon, protože se teď cítila z nějakého důvodu hrozně podvedená. Nějak jí to do sebe prostě nezapadalo a možná byla zamilovaná, ale nebyla blbá. Přikročila k Tsukishimovi a bez ohledu na jeho mávání mečem ho chytla důrazně za košili.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 5:34 pm

Tsukishima

Kyoya ho síce chcel chytiť, ale bohužial Tsukishima bol rýchlejší. Použil svoj bleskový krok a odstúpil od Kyoyu aspoň na 10 metrov.
Najprv počúval Kyoyov speech a potom Manonin. Počas toho bol ticho a pozeral na nich neutrálnym pohľadom. Avšak, čo bolo zvláštne, Manon nechal dobehnúť k sebe a nechal sa chytiť za košeľu... Prečo asi?
Tsukishima sa usmial. Nie úprimne, ale tým jeho sleazy úsmevom. A bez ďalšieho zaváhania sekol po Manon. Bol rýchly, Manon mohla iba ťažko uskočiť, zvlášť ak to nečakala... A trvalo to iba zlomok sekundy...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 5:38 pm

Yoshiro

Ozval se zvuk při střetu dvou čepelí. Yoshiro nebyl dobrý bojovník s mečem, nebyl ani příliš silný a ani nebyl moc dobrý taktik. Ovšem, byl docela dost rychlý. Jeho druhé shunpo mu dovolilo zachránit Manon život tím, že vykryl Tsukishimův sek. Začalo přetlačování. V něm měl Tsukishima jasně navrch, ale.. Stuha, kterou měl Yoshiro kolem pravé ruky se odmotala a vystřelila proti krku černovlasého protivníka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 5:51 pm

Manon

jenom vytřeštila oči. Ani si pořádně nestihla uvědomit, co se děje. Po chvíli jí to došlo. Rychle uhnula a ustoupila o pár kroků zpět. Nemohla tomu uvěřit... Shuu-kun jí chtěl seknout mečem! Takže jí doopravdy klamal, celou tu dobu... Manon se chtělo brečet. Takové krásné vzpomínky na něj měla... ale přítomnost byla bohužel jiná. Byla naštvaná a zklamaná a smutná, takže se v sekundě rozhodla mezi dvě možnostmi. Zavrhla dát se do pláče a utéct ven, místo toho vytvořila luk a šíp.
"Shuukurou, zahoď ten meč nebo to schytáš," řekla vražedným tónem. Ano, byl hodně rychlý, takže to asi byla v jeho očích prázdná výhrůžka, ale ani tak by neměl podceňovat schopnost naštvané přítelkyně ničit vše, co jí přijde do cesty.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 6:02 pm

Kyoya

Pohnul jsem se jako blesk. Sám jsem nevěděl, jak jsem to udělal. Možná další schopnost? Možná to bylo tím, že přátele byli v ohrožení... nevěděl jsem, možná to bylo to, co používali ostatní kolem. Zkrátka jsem najednou stál u Fukushimi a opět po něm máchnul mečem. Teď, když zaútočil na Manon jsem neměl v duši pochybnosti. Chtěl jsem ho prostě zneškodnit...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 6:36 pm

Tsuki-nii-chan

Tsukishima vykryl Yoshirov aj Kyoyov útok. Keby sa pretláčal len s jedným, nebol by to taký problém, ale dvoch nemohol tak dlho vydržať, zvlášť keď frajersky držal meč jednou rukou. Tak radšej uskočil dozadu. Bol ešte rýchlejší ako Yoshirova stuha.
Dosť som vás podcenil. uznal Tsukishima, ale úsmev mu z tváre nezmizol.
No čo už... mohlo to celé dopadnúť inak. Ale vy ste to museli pokaziť. Vždy to tak dopadne. Je to škoda. povedal Tsukishima. Ťažko povedať či to myslel úprimne alebo nie. Na tom už však nezáležalo.
Tak poďte. povedal, stále s tým svojim úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 6:51 pm

Yoshiro

Tsukishima byl teď docela daleko. "Manon, Kyoyo, nevím, jestli si to uvědomujete, ale toho chlapa vůbec neznáte, nejsem si jistej tím, co s váma udělal, ale vypadá to tak, že se nějak vložil do vašich vzpomínek jako váš kamarád.. V tvým případě jako přítel, Manon." Poslední slova řekl dost naštvaně. "Vím, že je těžký bojovat proti kamarádovi, on jim není, ale vy si myslíte, že jo. Věřte mi v tomhle. Já ho porazím a donutím ho, aby vás vrátil do normálu..." Yoshiro udělal několik sebevědomých kroků dopředu. Sekl s mečem do strany, ten se jen zablýskl a stuha se opět omotala Yoshirovi kolem pravé ruky.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 6:53 pm

Suki

Na její tváři nebyla znát špetka emocí. Krátce pohodila pohled směrem ke Ginjouovi, když pronesl její jméno. Težko říct, co tím chtěla naznačit. Asi něco alá 'nevěřils mi'. Dál už se mu moc nevěnovala, musela se soustředit na svůj boj, ač se na první pohled mohlo zdát, že to bere hrozně na lehkou váhu. Nuž, nebylo to tak, ale to nikdo nemohl tušit. Ani ona nevěděla, co se teď Minatovi a Kisukemu honí v palicích, ale cosi jí napovídalo, že jí také moc nevěřili, že by je zradila. Měli by se naučit, že život je plný nečekaných překážek.
Při Kisukeho výpadu posunula nohu do strany. S polohou, v jaké byl její kord, nebylo těžké útok zablokovat, ale nebyla si jistá, zda by vyhrála v nějaké přetlačované. Musela si před obranou trochu svůj postoj přeštelovat, ale stejně tak dlouho nezůstala. Jakmile došlo ke kontaktu čepelí, Suki zmizela. Zjevila se kde jinde, než za ním. Rozmáchla se a mířila svůj sek na záda protivníka. Záhy se jí pod nohama začala bořit zem. Ale kdeže, podlaha. Nenamáhla se se zjišťováním příčin, bojovalo se tu, v patře, něco takového se dalo čekat. Po útoku tedy, ať už se jí vyvedl, či to Kisuke vykryl, opět nahromadila reiatsu do nohou a krátce na to se nacházela v rámu té díry ve zdi, co vznikla krátce před příchodem těch dvou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 7:08 pm

Kisuke

Kisuke nečakal, že by Suki vedela... fullbringerské shunpo alebo ako sa to volalo. Každopádne, prvé čo spravil bolo že sa sám odshunpoval čo najďalej, takže Suki sa podarilo ho škrabnúť na chrbte, ale nie vážne.
Keď sa prepadla podlaha, tak zostal stáť vo vzduchu, na úrovni Suki. Svoj prekvapený pohľad opäť rýchlo vymenil za zamračený. Skutočne sa brutálne zlepšila od ich jediného tréningu. Ale teraz nebol čas nad tým uvažovať. Nesmel nad tým uvažovať. Musel sa sústrediť.
Stále nehovoril. Nebolo čo hovoriť. Vlastne, on ani nechcel radšej nič počuť. Bolo to zbytočné. Namiesto toho sa iba odrazil smerom k nej. Letel na ňu s napriahnutým mečom. Avšak, spravil niećo nečakané. Namiesto toho aby do nej sekal, obalil si dlaň kovom a pokúsil sa chytiť ten jej kord, aby jej ho zablokoval a aby ho neprebodla. A druhou rukou jej zatial bodol do brucha (zvyčajné ničenie vnutorností pomocou toho že sa si rozdelil meč na niekoľko menších included, ak sa mu teda podarilo bodnúť).
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 7:22 pm

Manon

"Radši buď zticha a nepleť se mi do rány," zavrčela v odpověď na Yoshirův motivační proslov. Neměla náladu na nějaké vybavování o přátelství a kdesi cosi. Bylo jí jedno jestli to byla technika nebo ne, ale věděla, co věděla. A zamaskovaný démon, který chtěl jen použít její panenskou krev a tělo k tomu, aby si zavolal z předpeklí svou promiskuitní paní, si zasloužil její pomstu. Využila toho, že se tsukishima vyvlíkl z klubka jich tří a švihla po něm šíp.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 7:41 pm

Kyoya

Vyblokuj tohle, debile! řekl jsem a máchnul na něj mečem. Mezitím se mi zvětšila levá ruka a praštil jsem ho tak, že i kdyby tomu uhnul, tak bych ho trefil. Díky Yoshi, oceňuju to... máš u mě Colu... řekl jsem. Mezitím jsem a přiskočil opět blíž k Fukushimovi a s jediným cílem, seznámit svůj meč důvěrně s jeho žaludkem...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 7:48 pm

Yoshiro

Tupě hleděl před sebe a ani se nehnul. Byl trochu naštvaný. Snažil se tu dělat všechno pro to, aby ti dva nemuseli dělat něco, co je pro ně nepříjemný, ale stejně ho nikdo neposlouchá. Proč by se vůbec namáhal. Prostě zůstal stát na místě a čekal, jak se to bude vyvíjet. "Až budou potřebovat pomoc, tak jim pomůžu..Měl bych je nechat prosit.." Yoshiro byl fakt naštvanej. Vsadil se, že kdyby se teď otočil a šel domů, nikdo by si toho ani nevšiml.

Ginjou

Ginjou se odrazil předtím, než se země propadla a... Zůstal stát ve vzduchu. Tohle tu ještě nebylo. Šel po tom ničem. Jako by tam ale byly schody a mířil dolů k Minatovi. "Nakamuro. Právě mě začal zajímat tvůj fullbring." Řekl Ginjou dost tajemně. Potom zmizel a objevil se těsně před Minatem. Jednou silnou kopačkou ho prokopl zdí až ven.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 8:04 pm

Ještě než se podlaha úplně propadla, použil Kangen Hikari, aby se udržel na nohou. Vlastně se jednalo o mírné nadskočení z původní podlahy a pak volnější dopad na podlahu o patro níže, takže se nijak nezranil. Bohužel to zase nemělo takový efekt, jaký by chtěl. Suki využila stabilní boční zdi a Ginjo s Kisukem zůstali stát ve vzduchu. Ginjo si pak začal vykračovat dolů k němu, což se mu mírně zamlouvalo, jelikož doufal, že ho dostane. Přeci jen mu byl vděčný za to, že mu aktivoval jeho schopnosti naplno, ale zároveň tak zničil jednu z památek na jeho dědečka. No co, teď tu šlo o přátele, takže nastal čas bojovat. V tom však zase zmizel a prokopl ho zdí. Minato se naštěstí už naučil pohybovat v módu "rychlík" takže zatím, co si tak klouzal vzduchem, dokázal nějak zformovat reiatsu pod nohama, zablesklo se a on vystřelil zpět. Nemířil však dovnitř do domu, ale nahoru na střechu. "Zajímá tě? Tak si pro něj pojď!" křikl na Kuňkala během chvíle co prolítal kolem zdi. Nakonec se vyškábal až na střchu budovy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 8:16 pm

Ginjou

Zasmál se a shodil ze sebe bundu. Začalo mu být vedro z toho všeho pohybu. Měl na sobě teď jen své bílé tílko, takže šly vidět všechny jeho svaly, ze kterých šel až strach! Trošku se pokrčil a pak se odrazil. Od jeho nohou vyšlo zelené světlo a Ginjou si to letěl dost velkou rychlostí přímo za Minatem. Napřáhl svůj meč, který začal zářit zeleně. Sekl proti Minatovi a z meče vyletěl znovu stejný útok, kterým předtím udělal ten obrovský výbuch a téměř Minata zabil.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 8:40 pm

Suki

Vypadalo to, že se jí přeci něco povedlo. A taky bylo jasné, že její protivník nehodlá ztrácet čas přemýšlením nad ztrategií, nebo čímkoliv. Ale pociťovala tu zášť, kterou k ní Kisuke choval. Perfektní. V duchu se musela usmát.
Co ale nebylo k smíchu, bylo to, jak se na ní řítil s všelijakými úmysly. Připravila se na to, že jeho útok odrazí, jenomže nečekala, že on ve skutečnosti nebude útočit tak, jak se z prva zdálo. Na chvíli se jí v očích zalesklo překvapení, ale jak rychle se zjevilo, tak také zmizelo. Kisukemu se skutečně povadlo uchopit čepel jejího kordu. To bylo to znepokojující. Instinsktivně mohla svou váhu přenést dopředu a tím ho probodnout, jenomže on měl stále druhou ruku volnou a útočil s ní. Proto zvolila variantu B a ač to rozhodně nemohlo dopadnout dobře. Převážila se na druhou stranu. Vyhla se tak zcela nepřátelskému útoku, ale vyvlékla tak svou zbraň ze sevření. Byla jí však uštědřena i dost nepříjemná bodná rána. Nebyla probodnutá zkrz na zkrz, ale nebylo to ani nic příjemného, s čím by jste si lážo plážo vykračovali po městě. Nyní ale nemohla od svého plánu couvnout.
Teď to bylo docela jedno, buď by jí zabil Kisuke, nebo jí něco udělá ten pád, do kterého se rozhodla jít, namísto první možnosti. Když tu jí v hlavě něco seplo. Možná tomu dopomohla bolest, kterou způsobilo zranění. Když chybělo už jen málo, aby spadla, avšak stále se dotýkala "pevné země", bleskovým krokem si připomohla, aby se dolů dostala s menší ztrátou.
K jejímu údivu to fakt pomohlo. Byl to jen pokus, ale pomohlo to. Nebylo však z čeho se radovat. Její zranění nebyla k smíchu. Možná tak Kisukemu. Nemohla jinak, jakmile byla na silnici, chodníku, či kce to bylo, přiklekla, neboť jinak ani nemohla. Kdo by řekl, že to bude potřebovat tak brzy? Nadechla se a začala kolem ní zářit zlatá energie, soustředěná v zranění. To se začalo zotavovat, i tak to však během procesu stále bylo provázeno bolestí, která pomalu ustupovala. Po té se zase zpříma postavila a pohledem jistě dlouho nemusela vyhledávat Kisukeho... už byla však v pohotovosti, zase se bránit proti jeho podlým výpadům.

(Na explozi budu reagovat, až se k tomu nějak postaví Minato.)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 8:43 pm

Minato

Sledoval, jak se Ginjo... odhalil?! No co, nevadilo mu zabít svalnatého blbouna v tílku. Tentokrát se mu nečekaně zase zablesklo u nohou, podobně jako Minatovi a začal se řítit nahoru. Netušil, jak moc Minatovi tímto napomáhal. Jelikož byl dědic Fullbringu nucen se podobně jako jeho předci vše učit sám, i pohé okoukávání schopností mu napomáhalo ke zlepšení. Problém byl však zářivý meč. Znamenalo to další masivní vlnu útoku a bohužel, by ta vlna mohla nejspíš zničit celý dům i s lidma uvnitř. Minato musel tedy jednat. Vypálil okamžitě své dva disky proti zelené vlně, abyj í neutralizoval, či aspoň vyrušil z jejího směru. V případě, že to nepomohlo, musel se opět objetovat a vyrazil skokem přímo proti vlně s napřaženými katanami.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 8:52 pm

Ginjou

Útoky se srazily. Vytvořilo to ohromný výbuch, který naštěstí nezbořil budovu. Ginjoua to trochu osmahlo. Vypadalo to, že je naštvaný. "Hm." Ginjou si protáhl krk a ramena, kterými začal kroužit. "Takže."
Odrazil se a vyskočil. Letěl si to přímo k Minatovi. Dopadl kousek od něj. Hned na něj spustil salvu několika silných seků.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 9:06 pm

Minato

Zahleděl se na naštvaného Ginjoua a mírně se ušklíbl. Byl rád, že se mu aspoň částečně dokázal rovnat. Nebyl to však konec, ještě ne. Ginjou měl tuhý kořínek a jeho schopnosti byly abnormálně vysoké. Začal po Minatovi házet jeden sek mečem za druhým a jelikož byl silnější, měl mladý samuraj co dělat, aby se tomu dokázal vyhnout. Bylo to dost nepříjemné, když v tom najednou... zakopl o kabel od satelitu, který byl na střeše. Padl na záda. Ginjou měl šanci ho teď zabít, zničit, cokoliv... když v tom najednou... Jeho seky zastavilo několik stříbrně-zářivých mečů.
Minato se rychle vyškrábal na nohy a uskočil o kousek dozadu. Všml si, že pečeť, která byla normálně kolem něho nyní zářila pod jeho nohama a po celé střeše budovy. Na jeho rameno náhle někdo položil ruku. Byl to... jeho dědeček, oděn ve zvláštní samurajské zbroji s obouručákem v rukou. Kolem se zjevili i další. Mnoho předků z rodiny Nakamura. Všichni v nějakém typu zbroje, či s epickým mečem v rukou. Toto byla jejich rodiná tradice. Minatovi náhle zazářili oči, pohlédl na Ginja a dal katany k sobě. Spojili se do jednoho, zářivého meče. Katana se stříbrným ostřím, černou rukojetí a energií okolo. "Tenrin Ogi! Senzo no tamashī!!" [Skrytá technika nebeského kruhu: Duše předků!] zaburácel náhle. Energetické zobrazení předků rodiny se náhle hnuli vpřed. Každý se pozvolna začal měnit na proud zářivé, měsiční energie a spojovat do jednoho celku. Byla to mocná technika, která se spojila s čepelí v Minatových rukách. Ta zazářila, Minato se portl ke Ginjovi a nastalo peklo, tedy aspoň pro protivníka. Mínato neuvěřitelnou rychlostí sekl mečem ve zvláštním obrazci, který stvořil něco jako hvězdu a měsíc v jednom. Kolem Gijoua se objevila záře a masivně silný a plošný paprsek, který na moment zahalil celou oblohu nad městem proletěl přímo do něj. Vzhledem k tomu, že byl útok z nějakého důvodu proveden rychlostí rovnající se téměř okem nepostřehnutelné, neměl příliš šancí na únik.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 9:08 pm

Kisuke

Už už už ju skoro mal, ale bohužiaľ využila gravitáciu aby sa mu vyšmykla. Ale aspoň ju zasiahol...
Ts... nie tak rýchlo! povedal a okamžite sa vrhol za ňou, ešte ani nedopadla. Nenechal ju vydýchnuť, nedal jej ani sekundu. Keďže ona použila svoje shunpo, on použil svoje. Dúfal že to jej zranenie spomalí jej reakcie. Objavil sa tesne nad ňou a tentokrát použil ďalší podlý ťah... zameral sa iba na jej ruku s kordom, pravou rukou jej ho opäť chytil tak ako predtým a ľavou ju chytil za jej pravú ruku a spravil jej to isté čo predtým Shishigawarovi: Obalil jej ruku kovom a zároveň ju aj prebodol, čim pevne spútal jej pravú ruku v ktorej držala kord ku svojej ľavej. Pravou rukou si ešte aj držal kord od tela, ale Suki aj tak s tou spútanou rukou už moc šermovať nemohla. Bola dokonale imobilizovaná.

Tsukishima

Manonin šíp jednoducho vykryl mečom a potom naňho zaútočil Kyoya s jeho úctyhodným dosahom. Avšak jeho zámery mu zmaril pomocou bleskového kroku. Ustúpil pomocou neho dozadu a hneď ako Kyoyova obria ruka presvišťala, tak sa shunpol k nemu so zámerom seknúť ho cez celú hruď. Tsukishima sa riadil pravidlom, že čo je veľké, je pomalé.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 9:25 pm

Ginjou

Tohle bylo rozhodně fascinující. Ginjou znal rod Nakamura, ale nevěděl, že mají takovou sílu. Tenhle útok, který Minato použil byl rozhodně zajímavý. Ginjou se pousmál. Vypustil ohromné množství reiatsu. V okolí se v podstatě nedalo dýchat. Nastavil svůj meč tak, aby s ním byl schopný vykrýt Minatův útok. A to se podařilo. Prostě do něj narazil a nic se nestalo. Jako by to úplně vyrušil. Ginjou se začal smát. Bylo to hnusné. Ukázal Minatovi, kde je jeho místo. Byl příliš silný. Jeho zkušenosti z bojů a jeho síla, byl prostě na jiné úrovni, než všichni ostatní. Navíc, byl to vůdce Xcution. Musel z nich být nejsilnější. Ginjou se přestal smát a zmizel. Objevil se za Minatem. Ten jen ucítil ostrou bolest v zádech. Tam mu Ginjou zabodl svůj meč. Z Minata pomalu slezl jeho fullbring a dostal se přes Ginjův meč až k němu. Už ho neměl. Už ho nemohl používat. Byl zase jen obyčejný člověk. Na Ginjouovi se vytvořilo něco jako Minatovo brnění. Ne kompletně. Měl jen chrániče na rukách a nohách. Jeho meč obalila stříbrná záře. Ginjou poplácal Minata po rameni. "Díky." Pak ho chytil za hlavu a hodil s ním ze střechy budovy na zem.

Yoshiro

Tsukishima dál vykrýval útoky jako by to vůbec nic nebylo. Co měl Yoshiro dělat? Měl jim snad pomoct? Trochu ho z přemýšlení vyrušilo to, co se dělo nahoře. Něco tam pořád bouchalo a tak. Nakonec Yoshiro uviděl, jak ze střechy letí Minato. Neměl aktivovaný svůj fullbring. "Co to sakra dělá?" Yoshiro okamžitě vyrazil kupředu, vyskočil a chytil Minata. Spolu s ním dopadl na zem. "Co se stalo?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 9:33 pm

Kyoya

Sice jsem svojí rychlsot objevil teprve před chvílí, ale to mi nebránilo uskočit jeho útoku. Po celém těle se mi začalo oběvovat brnění. V obou rukou se mi objevili meče. A teď si zatancujeme Fukushimo, pamatuješ? Jako naše hry ve 2. třídě to bylo? Pamatuju si to správně, žejo? udělal sjem menší vtípek na jeho účet a vrhl se opět do útoku. A tentokrát jsem nepřestával sekat ani kdyby uhýbal hodinu. Oběma rukaam jsem sekal, jen abych ho zasáhl. Stále jsem ho ale nechtěl zabít, ty vzpomínky mi v tom bránily. Možná jsem tvrdil něco jiného, ale nedokázal jsem zabít někoho, kdo byl v mé paměti přítelem. Ovšem lehce ho zmrzačit, případně mu odseknout končetinu... to byla jiná
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 9:35 pm

Minato

Nemohl tomu uvěřit. Síla několika generací se spojila dohromady, aby zničila nepřítele. Ovšem ten byl dostatečně schopný na to, aby dokázal vykrýt jeho útok. Náhle byl za ním a opět mu rozpáral kus těla tím sým obouručákem. Minato už nevnímal tu bolest, cxítil něco jiného. Jeho síla odcházela pryč. "Co jsi dopr*le zač?!" hlesl tiše ke Ginjovi, který odsál veškeré jeho schopnosti. Když se otočil, spatřil části své moci na těle toho hajzla. Nemohl to být obyčejný člověk! Byl až příliš dobrý, příliš mocný! Byla pravda, že kdyby měl Minato více času na naučení a kontrolu svých sil, možná by měl šanci. Tohle bylo příliš brzo.
Náhle se ocitl plně v rukou toho zmetka. Byl vržen dolů ze střechy...
Čekal, že se dole rozmlátí a pojde jako bezcený kus nějaké zničené věci. Tak tohle je konec... pomyslel si Minato a klidně zavřel oči. Nebylo to zase tak špatné. Získal kamarády, poznal pravdu o své rodině... a dostal na prdel od nějakého blbce, jehož jméno pořádně ani neznal. Náhle však ucítil, že ho někdo chytil. Otevřel opět své oči a podíval se na Yoshira. Jelikož byl stále probodnut, nemohl se tolik hýbat, takže se pouze ušklíbl a povzdechl si: "Je příliš silný... nezvládl jsem to..." Pak na důkaz toho, že to nezvládl se pokusil vyvolat aspoň část svých schopností. Nebylo v něm však nic. "Dokáže si brát moc jiných," hlesl ještě.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 9:41 pm

Ginjou

Yoshiro už chtěl něco odpovědět, ale místo toho zůstal jen překvapeně čumět s otevřenou hubou. V tom se na ně už ale řítil Ginjou s napřaženým mečem. Sekl s ním a vyletěly z něj dva disky, které dřív patřily Minatovi. Letěly přímo na Yoshira a Minata. Yoshiro se otočil a všiml si jich. Společně s Minatem se přemístil o kus dál, kde blonďáka položil. Disky mezitím udělaly díru v zemi. Ginjou dopadl a vyrazil naproti Yoshirovi. "Ruyichi!!" Zakřičel a sekl. Yoshiro sice seknutí vyrazil, ale pěkně to s ním otřáslo. Ginjou byl teď ještě silnější než předtím. Při přetlačování se Yoshirovi pěkně třepaly nohy. "Sakra!!" Pomyslel si Yoshiro jen krátce předtím, než mu Ginjou přesekl zanpakuto napůl. Tím to ale neskončilo. Zarazil svůj meč Yoshirovi do ramene. Yoshiro pustil Kanashimi. Ginjou z něj vytáhl svůj meč a ještě ho sekl jednou přes prsa. Yoshiro se zřítil k zemi. Zůstal tam ležet. Koukal se na Minata a těžce oddychoval. Ginjou nad ním stál a chystal se seknout, čímž by zasadil finální úder a ukončil tím tak Yoshirův život. Minato byl nejblíž. Jediná osoba, co mohla něco dělat.

Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 9:47 pm

Minato

Tohle bylo snad horší než peklo. Jen co byl zachráněn Yoshirem, už zase na ně útočil Ginjo! Tohle nebralo konce. Boj, vypadal, že brzo skončí, ale ne dobře pro ně. Yoshiro se bil udatně, ale tak jako to bylo u něj, ani bělovlásek nebyl pro Ginja soupeř. Jak znechuceně se Minato díval na své bývalé útoky. To však nebylo vše. Yoshirův život se objevil blízko smrti poté, co byla jeho katana zničena. Co to sakra bylo?! Yoshiro opět koupil plné zásahy a padl k zemi. Kuňkal se chystal již zasadit poslední ránu. Pro přítele... hlesl Minato v mysli a z posledních sil se nějak zvedl a ... skočil přímo pod meč Ginjouovi. Neměl sílu nějak jinak zasáhnout. Pouze byl roseknut, ale tím zastavil útok, který směřoval na Yoshira. "Běž, Yoshiro..." vydechl nejspíše naposledy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: