PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitolo 10 - Výletníci

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Thu May 10, 2012 5:50 pm

Kyoya

A to se ptáš nás? zeptal jsem se Minata. Vím asi tolik jako ty, možná dokonce míň, protože jsem většinu toho vykládání o výlětě prospal... každopádně hádám, že máme chvíli na to, abysme se zabydleli a pak nejspíš začně nějakej program... pokrčil jsem rameny a vybalil si poslední věci. A moc jich nebylo, hlavně jídlo. A pak malou krabičku, ve které byly kuličky, které jsem si případně chtěl přemenit na něco, co budu potřebovat. Docela se mi tu líbilo, byl tu klid... a hezkej vzduch...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Fri May 11, 2012 11:30 am

Yoshiro

Hned jak vlezl dovnitř, vyrazil směr horní palanda nad Kyoyou. Vážně se snažil dostat se tam rychle, protože chtěl spát nahoře. Uprostřed místnosti ale zakopl a rozplácl se, což způsobilo to, že jeho pouzdro s houslemi spadlo kousek od něj na zem a otevřelo se. Housle vypadly opodál. Yoshiro se na ně zadíval. "Proč jsem je vůbec bral?" Zeptal se nahlas a zasmál se. "Vždyť na ně ani neumím hrát."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Fri May 11, 2012 11:49 am

Kyoya

A to se ptáš nás? zeptal jsem se Yoshira. Bylo to trochu jako deja vu. Ber to z té lepší stránky, nemusíš se bát, že by ti třída nedala nějakou přezdívku, ono umím si představit jen málo věcí, co jsou míň bizardní na školním výletě... podotkl jsem a pokrčil rameny. Nejspíš to byla od Yoshira jen řečnická otázka, ale co, měl jsem náladu mluvit...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Fri May 11, 2012 1:58 pm

Kisuke

Všetci sa rozhodli jeho otázku ignorovať. No čo, nakoniec to ani nebolo také podstatné. Kisuke len pretočil oči a posadil sa na posteli, v kontraste oproti tomu ako tam bol pretým rozvalený.
Každopádne, je tu ešte jedna vec, o čom by ste asi mali vedieť. Videl som tu pobiehať nejaký Plus. Je to nejaké dievča, odeté ako v lete. Som si istý že to nebola len zabudnutá členka maratónu otužilcov, lebo zmizla bez akejkoľvek stopy v sekunde. Každopádne, jej reiatsu som necítil, asi je veľmi malé. hovoril Kisuke a pohľadom si premeriaval Yoshira aj Kyoyu... na Minata nevidel keďže bol nad ním.
Každopádne sa tým znepokojovať nemusíte, ak je to len Plus, tak je to problém Soul Society. Ak tu však bude pobiehať príliš dlho, tak by sa s nej mohol stať hollow. A... možno to nebol LEN Plus. Ale ktovie... Každopádne, len som chcel aby ste boli informovaní. dopovedal Kisuke a vydýchol si.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Fri May 11, 2012 9:20 pm

Suki

Po chvíli se 'zařadila' za Manon a ledovala, jak pátrá po učitelce. Že by jí ty její psiska naučili stopovat? Napadlo jí. A hle, našli učitelčinu chatku jako nic. No, pro ní to bylo jako nic, moc se té pátrací akce neúčastnila, spíše čekala, co z toho nakonec bude.
Nahlédla do dveří se stále neutrálním pohledem. Asi tu spíš budeme stát jak ta íčka a pouštět vám dovnitř zimu, když nemůžeme do své chatky. Nojo, jaká škoda, že je zamčená. Kdybychom měli klíč, jo to by byla jiná. Hlesla sledujíce učitelku, jestli jí pochopila, nebo to bude muset říct nudně polopaticky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sat May 12, 2012 11:05 pm

Minato

Natáhl se na záda na svojí postel a mírně si oddechl. Konečně chvilka klidu od všeho toho bordelu při cestování, jako byl například film či otravní spolužáci. Náhle se ozval Yoshriův smích, který ho donutil se podívat, co se to vlastně dělo. Opět se jednalo o scénku s houslema. "Když na ně neumíš hrát, tak se jich tu aspoň můžeš zbavit. Myslím, že na zátop by mohli stačit," pronesl ironicky a pak se raději zaposlouchal do toho co tam líčil Kisuke. "Plus jsou ti, co ještě nepřešli do Soul Society a stále se z nich můžou stát Hollow, že? Neměli by jsme jí nějak do toho místa pro Shinigami poslat? Přjde mi to jako lepší způsob než čekat, až se promění v monstrum lačnící po lidských duších. Navíc, stále tu máme i mezi našimi přáteli duše, které by jim přišli doslova jako hostiny," promluvil když Yoshiho bratr domluvil. Těmi lidmi samozřejmě myslel jejích partu. "Navíc to, že je tu plus, nejspíše přitáhne pozoronost Shinigami, ne? A nemyslím si bylo dobré, kdyby nás tu jen tak našli," pokračoval pak ještě dál v rozhovoru. Pak mírně zívl a opět se natáhl na postel, v uce svírajíc nový bokken, který byl rozhodněji praktičtější, než Yoshirovi housle.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 3:22 pm

Yoshiro

Posbíral se ze země a sebral housle, které vrátil do pouzdra. "Potvrzuju." Odpověděl Minatovi. "Ne na housle, jsou po dědečkovi a pálit je nebudu, ale s plus si měl pravdu." Pomalu vyrazil ke své posteli a vyhodil nahoru věci, potom housle a nakonec se posadil vedle Kisukeho. "Je celkem frustrující, že se mě tyhle věci už netýkají. Začínal jsem si na to dost zvykat. Měli by jste rozhodně zůstat na pozoru." Yoshiro už se s tím začínal docela srovnávat. Co jiného mu taky zbývalo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 3:44 pm

Kyoya

No, pokud tu běhá polonahá dívka, tak to je rozhodně plus... řekl jsem, jelikož jsem je moc neposlouchal a netušil jsem, co je sakra plus a nějakej Soul society... No, když to vezmeš kolem a kolem Yoshi, tak jsme na tom oba skoro stejně... jedinej rozdíl je ten, že já s sebou nemusím tahat housle, můžu si je vyrobit tady... ale v boji jsme použítelní asi stejně, vím docela dobře, jak se cejtíš... řekl jsem Yoshirovi. V každém boji do kterého jsem zatím šel, jsem byl žalostně nepoužitelnej.

Učitelka zvedla obočí. Tady dneska někdo snídal sarkasmus co? Správce říkal, že jsou všechny chatky odemčené a klíč je zevnitř. Pokud ta vaše není běžte za správcem. Je to ta chatka se satelitem... řekla a dál se vám moc nevěnovala už...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 4:02 pm

Kisuke

Pozrel sa na Yoshira ktorý bol vedla neho.
To chápem... popravde ani neviem čo by som na tvojom mieste robil. Ale jedno sa nemení... Nevrhaj sa teraz do nebezpečenstva, nech sa cítiš akokoľvek frustrovane. Mohlo by sa ti to vypomstiť. povedal mu. Nechcel mu jasne povedať že ho chce chrániť, to by bolo úbohé.
Každopádne, netuším o čom to hovoríš, Kyoya. Počul som že si porazil Fukushimu či ako sa to volal, takže... Nemyslim že by si sa mal sťažovať na svoju použiteľnosť. povedal a pozeral zamračene na Kyoyu. Keď už, tak Kisuke by si mohol zlepšiť svoju použiteľnosť. V boji proti fullbringerom nespravil dokopy nič... Ale nemal chuť to niekomu vešať na nos na rozdiel od jeho spolubojovníkov.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 4:18 pm

Kyoya

To jsem nebyl já, i když bych si za to rád vzal zásluhy, to byl Hektor... ne já... řekl jsem trochu naštvaně. Nebejt Hektora, tak jsme ten den mohli zařvat všichni. Zvlášt, kdyby tam nebyl ten Uragana-Henry-týpek.... Samozřejmě mě mrzelo, že Yoshi přišel o svoje síly, ale o nic míň mě neštvalo to, že moje byly skoro nepoužitelný v boji... natáhl jsem se na posteli a přemýšlel. Však Yoshiro měl v sobě taky jednoho z těch Hektorů...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 4:28 pm

Minato

Přelítl pohledem od Yoshira ke Kyoyovi a pak ke Kisukemu. Yoshiro přišel o schopnosti kvuli němu, Kyoya své schopnosti s Kisukem dál rozvíjeli a on sám zrovna teď dokázal tak maximálně sekat mečem. "Kyoyo, stále jsi na tom líp než kdokoliv tady, až na Kisukeho. Já třeba o svoje schopnosti přišel úplně a teď se ve mě díky Yoshirovi probudili takové, se kterými nejsem schopný ničeho. Jsem opět na začátku." Pak se ještě jednou podíval ážným pohledem na Yoshira a pronesl: "Určitě je cesta jak bys mohl získat svojí sílu zpět! A nebo jinatí, ještě silnější." Při těchto slovech zavzpomínal na svůj útok, který předvedl proti Ginjouovi. Díky němu nejspíše už nebyla šance aby znovu spatřil svého dědečka, který mu v tom osudovém boji pomohl. No, byla to jeho chyba, že nestačil. Musel se zlepšit. S trochu smutným obličejem seskočil dolů s bokkenem v ruce. Snažil se to na sobě nedát vzdát, ale vzpomínka na dědečka ho trápila. "Jdu se projít," hlesl, obul se, natáhl si na sebe bundu a vyšel z chatky ven. Pak zamířil kamsi do prostoru.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 5:37 pm

Yoshiro

Necítil se moc na to, aby odpovídal na cokoliv z toho, co mu tu povídali. Možná že existovala nějaká cesta k tomu, aby znovu získal nějaké schopnosti, ale on chtěl znovu ty svoje. Chyběla mu Kanashimi. "Hmmm.." Vydal ze sebe, když Minato řekl, že se jde projít. Yoshiro si lehl a opřel hlavu o zeď. "Mohl bych vám dělat trenéra." Zasmál se. "Kdyby na vás při vašem tréninku někdo dával pozor, tak by jste se mohli i celkem sehrát a nemusel bych o vás mít strach." Zasmál se. Yoshiro nebyl zrovna ten typ, který by se na to hodil. Taky to myslel spíš z legrace.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 5:42 pm

Kisuke

No jasné, už len tebou by som sa nechal viesť, Bielovlas-sensei... povedal Kisuke ironicky a pousmial sa. Potom Yoshira odsunul z postele, nestarajúc sa o to že Yoshiro zrejme dopadne na zem, aby sa mohol opäť vyvaliť na postel. Minatov odchod ho moc nezaujímal.
Každopádne, Kyoya, tvoj Hollow... err... Hektor... Je stále súčasťou teba. Takže si ho vlastne porazil ty. hovoril Kisuke a otočil hlavu na Kyoyu.
Kisuke si začínal uvedomovať že je dneska nejak moc zhovorčivý. To bolo asi preto že nebolo čo iné robiť v tejto prdeli sveta. Už aby sme boli v Karakure...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 5:48 pm

Yoshiro

"Náhodou si myslím, že bych byl dobre-#&@!. . .  ゚ Д゚ " Yoshiro spadl na zem a málem si rozbil hlavu. Okamžitě vyskočil na nohy. "Kisuke, ty debile!! Co si o sobě myslíš? Proč mě házíš na zem?!" Začal na něj hystericky křičet a dělat z toho všeho neskutečné drama. Potom se odrazil a skočil na Kisukeho do jeho postele. Tam ho chytil za krk, škrtil ho a mlátil mu hlavou o polštář. Bylo to docela nevinné bratříčkování. Až na to škrcení.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 6:02 pm

Kisuke

Jeho veľmi vážny motivačný speech bol prerušený Yoshirovými zdesenými výkrikmi. Jedinou odpoveďou na ne bol veľký úškrn, ale smiech ho veľmi skoro prešiel. Yoshiro sa totiž rozhodol protiútočiť.
Aaaarghueaghhh......... Kisuke mal vytreštené oči, vydával priškrtené zvuky, rozhadzoval rukami aj nohami a snažil sa z toho zovretia nejak vymaniť. To sa ale ľahko povie, že jo...
Kisuke si teda z častopriestorového portálu zhmotnil bielu vlajočku (it's magic, I don't have to explain it) a mával ňou na znak toho že sa vzdáva.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 7:50 pm

Manon

Než se stihla přestat dusit kouřem, který se na ni vyvalil z učitelčiny chatky, Suki už jejich situaci vysvětlila. Ne zrovna slovy, které by zvolila Manon, ale účel to asi splnilo.
"Děkujeme!" řekla tedy aspoň zdvořile, i když mírně sípavě, a vydala se tentokrát hledat chatku se satelitem. "Hmmm..." rozhlédla se po střechách. Přišlo jí to jako nejlogičtější umístění potencionálního satelitu na chatce.

Naposledy upravil Robin dne Mon May 14, 2012 8:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 8:02 pm

Suki

Tche, zkuste si k nám někdy přijít na snídani a taky budete taková. Odsekla učitelce ne dvakrát s respektem, jaký by k takové osobě měla chovat a tak jako že lajtsky, aby se neřeklo, mávla škvírou na rozloučenou té ženské, které bylo úplně jedno, že jí tu děcka mrznou v mínusových teplotách, hlavně že ona si hověla v teple. Zabouchla dveře, do čehož vložila docela dost síly, pravděpodobně, když sebou ty dvěře tak práskly. A zatím, co se Manon rozhlížela, zda někde na střeše neuvidí satelit, Suki se prostě rozešla nějakým směrem s tím, že buď to najde, nebo ne. Po pravdě, moc tomu nevěřila, ale na nějaké rozhlížení taky neměla náladu, takže pokračovala dál v tom co dělala s rukama hezky ve vyhřátých kapsách.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Mon May 14, 2012 8:13 pm

Satelit na střeše chatky se dal přehlédnout jedině v případě, že by někdo rád používal škorpioní jed k vyplachování očí. Na střeše dřevěné chatky působil asi stejně přirozeně, jako Spock na renesanční pouti. Učitelka kupodivu nijak dále nereagovala, zřejmě byla ráda, že má od vás na chvíli pokoj. Ačkoliv ve svém notýsku si u Suki udělala černý puntík.
Kyoya mimochodem zcela ignoroval neškodné bratrské zápolení, které se odehrávalo na dosah jeho kopance. Plést se do sporu 2 bratrů ale nebyl obecně příliš dobrý nápad...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Tue May 15, 2012 4:27 pm

Manon

"Hahá!" zvolala vítězoslavně, když uviděla Spocka, tedy satelit, a ukázala na něj, kdyby si ho náhodou Suki nevšimla. Hned se rychlým krokem vydala k chatce, ke které byl přimontovaný, kde zaťukala na dveře, tedy pokud na někoho nenarazila už před chatkou.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sat May 19, 2012 11:54 am

Minato

Minato se volným krokem vzdaloval od jejích ležení. V hlavě se mu stále objevovali obrazy minulosti, ať dědeček, Akihiro, Ginjou a konečně také finální boj s Ginjouem. Vše co se dělo před vánoci bylo děsivé a úžasné zároveň. Když si to tak prakticky přemítal v mysli, zjišťoval, že mohl být nejméně třikrát mrtvý v dsledku totálního probodnutí, či propálení nějakým neuvěřitelným útokem.
Po nějaké době došel na volný plácek, který se dal nazvat téměř rovinou. To mu stačilo. Byl mimo dohled tábořiště/kempu, zaujal správný postoj s bokkenem a přivřel oči. Během dalších chvil začal trénovat jednotlivé postoje, jenž byl učen dlouhé roky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Tue May 22, 2012 6:03 pm

Z chatky u které zaklepala Manon se neozvalo vůbec nic. Když však Manon dost poslouchala slyšela podivné chroupání a žvýkání. To ale rychle skončilo. Pak se ozvaly kroky a dveře se otevřely. V nich stál ten samý člověk, co si předtím povídal s učitelkou. Takhle zblízka z něj Manon cítila něco divného a nebyl to jen stařecký puch, který byl očividiný i Suki. Bylo to něco... nepřirozenýho. Tak nějak divně ale. Ano? Copak potřebujete děvčata, nějaký problém? Jak vám může starý muž pomoci? řekl tak nějak ulízle.

Mezitím, co se Yoshi a Kisuke bratrsky kočkovali, tak Minato utekl někam sám a začal tam sám trénovat. Ale měl nějaký divný pocit, že ho někdo sledoval. Tak to bývá, když někam jdete sami, je to zákon dramatu...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Tue May 22, 2012 7:57 pm

Minato

Zrovna dokončil další ze serie výpadů a na moment si oddechl. Čim dál více ho začínalo znepokojovat jedno... nepřišel si sám. Jako kdyby byl již od jeho pohybu od kempu s ním. Bylo to zvláštní, velmi zvláštní, ale nemohl s tím zřejmě nic dělat. Pro jistotu se však pořádně rozhlédl a pohledem vnímal veškeré detaily svého okolí. Pokud nespatřil ani nepatrný náznak něčí přítomnosti, vrátil se dál k tréninku kenjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Wed May 23, 2012 10:58 am

Suki

Jako by nic změnila v mžiku směr své cesty a zamířila si to k té chajdě, na které Manon objevila satelit. Nevypadala, že bý jí tohle všechno nějak extrémě bralo. Ona sem přec i vůbec jet nechtěla. Jo, bylo spousta věcí, co nechtěla, ale musela dělat.
Ve dveřích se ukázal nějaký stařík. Byl to jistě ten, co něco probíral s učitelkou. Možná že plánovali to, jak zamknou všem chatky a nechají je přes noc na mraze, ale pak jim došlo, že už by to nestihli, tak zamkli jen tu naší. Jo, to bylo možné. Věnovala mu jeden nezaujatý, vcelku lhostejný pohled. ,,Starý muž nám může odemknout chatku." Odvětila mu. Čím dýl tu byla, a že tu zatím neztrávila ten nejdelší čas, tím více postrádala nějakou etiketu a slušnost. Pozdravy se nekonaly a nějaké 'prosím' by se od ní nyní někdo jen těžko doslechl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Wed May 23, 2012 6:46 pm

Správce se na vás podíval. Aha... vy ste si vylosovali černého petra co? Ta chatka není zamklá, jen dveře jsou trochu zaseklé. Vždycky když je zima, tak se trochu vzpříčí v rámec a blbě se otvíraj. Jen do nich kopněte a ony se otevřou.... věděl jsem, že jsem na něco zapomněl, moje chyba... řekl a divně se zašklebil. Ještě něco, panenky? zeptal se, očividně se chtěl dostat zpět do své chatky...

Minato se rozlédl, nejprve neviděl nic, ale pak spatřil, jak se někdo schovával za stromem. Nikde ale žádné stopy nebo tak. Zato ale ucítil drobné reiatsu, opravdu velice drobné...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Wed May 23, 2012 7:38 pm

Minato

Během toho co projížděl pohledem okolí zachytil nepatrný pohyb u nedalekého stromu. Nejprve si myslel, že to nic nebylo, ale nakonec... přeci jen to něco bylo. Nejprve vypadal, že chtěl dále trénovat, pak se však prudce otočil a velmi rychle se rozeběhl k tomu místu. Navíc zachytil i stopové množství Reiatsu, což nebylo zas tak obvyklé. Žeby se jednalo o to plus o kterém mluvil Kisuke? blesklo mu hlavou, když si ověřil, že nikde v okolí nebyly jiné stopy nežli jeho. Během chvíle se tedy dostal až k tomu stromu a měl by spatřit to co se za ním skrývalo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   

Návrat nahoru Goto down

Kapitolo 10 - Výletníci
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: