PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

My heart, my soul: Bratři

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:56 pm

Kisuke

Yoshiro mal napodiv aj pravdu. Ok, táto dimenzia bola zrejme nejaká, kde je všetko obrátene, Kisuke bol o tom presvedčený.
Serú snáď medvedi v lese? odpovedal Kisuke na Yoshirovu otázku a pousmial sa. Vždycky to chcel povedať.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 10:00 pm

Yoshiro

Vůbec nechápal, proč Kisuke řekl to co řekl a cítil se kvůli tomu špatně. Asi nebyl tak drsný, aby chápal takový humor. Nechal to plavat a přišel ke dveřím. Začal je otevírat. Pohled, který se oběma naskytl byl .. Neskutečný. Dlouhá chodba ozdobená zlatem, různými drahokamy a jinými lesklými minerály, které nikdy neviděli. Yoshirovi se to ale nezdálo. Bylo to moc lehké. Až moc. Ale věřil tomu, že mají štěstí.
Na chodbě bylo několik dveří...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 10:04 pm

Kisuke

Kisuke nahladol do chodby a potichu zapískal. No, rozhodne nie sú chudobní. povedal potichu.
Kisuke popravde plánoval byť potichu počas celej tejto misie a dúfal že to Yoshiro pochopí a dá sa do tichého módu.
Nuž tak... Asi ideme prehľadávať dvere. Keď objavíš harém, zavolaj aj mňa. povedal Kisuke. Avšak predtým ako vkročil do chodby sa dosť dobre poobzeral po stenách aj po všetkom. Ktovie, možno tam budú nejaké pasce ako v nejakej pyramíde! Ak teda neuvidel nič podozrivé, tak opatrne vkročil do chodby, pripravený odshunpovať sa naspäť keby niečo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 10:13 pm

Yoshiro nevěděl, co je to harém, byl moc slušný, takže znovu nepochopil svého bratra. Ale přikývl a ukázal na něj zdvižený palec. "Pokud najdu haréma, tak ti řeknu, neboj!" Pokusil se to zahrát aspoň do outu. Hned vyrazil k nějakým dveřím. Když je otevřel, vcucli jej i Kisukeho. Oba byli uprostřed toho nádvoří, odkud sem předtím přišli. Seděl nad nimi Virgil a usmíval se. "Jak jste se vyspali? Ležíte tu už asi 3 hodiny, tak jsem si řekl, že vás nebudu rušit." Řekl pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 10:19 pm

Kisuke

Kisuke pozoroval Yoshira s nadvihnutým obočím... Buď bol veľmi nevtipný, alebo bol Yoshiro nechápavý...
Avšak to ho nemalo čas dlho trápiť, pretože sa zrazu ocitol na nádvorí aj s vysmiatym Virgilom.
Ok... to zrovna nevyšlo. povedal Kisuke a povzdychol si.
Vieš Virgil, niečo ma trocha štve. Ty si tiež otrok. Nesnažil si sa aj ty niekedy zdrhnúť? spýtal sa Kisuke a postavil sa. Mali fakt blbý deň... a práve len tak prišli o 3 hodiny. A zrejme zajtra zomrú... Kisuke mal už toho fakt dosť a to to ani nezačalo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 10:23 pm

Virgil ukázal na svoje jizvy. "Doteď jsem přežil v aréně a v posledních letech už tolik nebojuju. Jsem celkem spokojený. A dobře vycházím s Cedricem. Nemám důvod utíkat." Nad tím Yoshiro jen zakroutil hlavou. "To já těch důvodů mám docela dost." Řekl naštvaně a vstal. Virgil vzdychl. "Je mi to líto, chlapci, skutečně. Nemůžu vám ale pomoct. " Yoshiro uraženě překřížil ruce a otočil se.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 10:25 pm

Kisuke

Kisuke si ho prezeral. Pripadal mu ako muž so zlým osudom ktorý sa s ním zmieril... alebo snaží sa o to. Kisuke totiž neveril že sa dá úplne zmieriť s tak zlým osudom. Ale to záleží asi na osobe.
A čo keď si sa sem dostal? Vtedy si sa odtiaľto nepokúšal zdrhnúť? pokračoval Kisuke.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 10:43 pm

Virgil se zahleděl do země. "Pokusil. A nejednou. Ale vždycky bez úspěchu. Potom mě mučili. Mohli mě klidně zabít, ale byl jsem moc dobrý bojovník a lordovi se moje souboje líbily, tak mě nechali žít. Spoustu jizev mám ale z mučení." Když to Yoshiro poslouchal, bylo mu Virgila trochu líto. "A proč jsi tu?" Zeptal se. Virgil byl nejdřív ticho, ale pak promluvil. "Tihle chlápci jako Cedric. Unáší nevinné ze všech různých světů. Já jsem se narodil tu. Byl jsem farmář, nic víc, nikdy jsem neudělal nic zlého. Jednoho dne se mi však u dveří objevil muž, který zabil moji ženu, dceru a skoro i mě. Odvedl mě sem. Zabil jsem ho v aréně po tom, co jsem ho vyzval. Pomstil jsem svoji minulost. Ještě ale musím žít.. Mám totiž úkol. Důležitý." Yoshiro se otočil zpět k Virgilovi. "Jaký úkol?" Zeptal se. Virgil zakroutil hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 10:48 pm

Kisuke

Kisuke počúval ich rozprávanie sa... Nie že by mu Virgila bolo ľúto... ale každopádne, aspoň sa potvrdila Kisukeho teória o tom, že Virgil nie je tak úplne na Cedricovej strane. Možno by sa dal využiť na útek a to teraz Kisuke aj Yoshiro potrebovali.
Chceš sa ešte niekomu pomstiť? spýtal sa Kisuke takým chladným hlasom, preňho typickým. Alebo odtiaľto potrebuješ utiecť aby si svoju úlohu splnil? nadhodil iba akoby mimochodom.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 10:53 pm

Virgil zakroutil hlavou. "S tím vy dva nic nenaděláte. Viděl jsem, že dokážete bojovat, to je sice hezký. Ale k tomu, k čemu se chystám já. To je.. " Vůbec nevěděl, co říct. "Představte si Cedrica, tak desetkrát. A to ani neukázal svoji skutečnou moc. To je Lord Jericho." Sevřel pevně pěst. "Chci zabránit tomuto zbytečnému krveprolití. Když vládnul bratr Lorda Jericha. Lord Vermilion, bylo tu krásně. Ale pak náhle zemřel a.. Přišlo tohle. Tyranie." Tvářil se docela naštvaně, což vypadalo strašidelně v kombinaci s jeho vizáží. "Jestli mi chcete pomoct, tak zítra neumírejte jen tak. Držte se co nejdéle to půjde a zaměstnejte Jerichovu pozornost... Když nad tím tak přemýšlím, nemusela by to být zase až tak bezvýchodná situace. " Zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 10:57 pm

Kisuke

Takže predsa len tu je nejaká nádej... pomyslel si Kisuke. To mu trocha zdvihlo náladu. Síce ho štvalo že je tu tak veľa silných týpkov pričom on je tak slabý, ale to išlo teraz stranou.
Spravíme čo je v našich silách. Každopádne bolo by fajn keby sme mali naše Zanpakuto. povedal Kisuke vážne. Nevedel presne čo Virgil plánuje, ale tušil že to skončí Jerichovou smrťou. Pravdepodobne kunaiom zozadu do krku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 1:49 pm

Yoshiro přikývl k tomu, co Kisuke řekl. Souhlasil jak s tím, že udělají to, co je v jejich silách, tak s tím, že by bylo fajn, kdyby měli své zanpakuto. Virgil nevěděl, jestli je dostanou. "Myslím, že by vám je měli dát. Jericho chce vidět shinigami v boji. A bez svých mečů nejste nic, ne?" Rozhodně to neznělo moc hezky, když to takhle řekl, ale svým způsobem to byla pravda, protože zanpakuto je součást shinigamiho.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 2:15 pm

Kisuke

Nie sme doslova "nič", ale povedal by som že v tom meči je asi 80% našej sily. povedal Kisuke zamračene. Každopádne, súhlasím s tým že Jericho by sa asi neobťažoval nás sem dostať ak by nás nechcel vidiet v plnej sile. dodal.
Zdalo sa že toto je jediná možnosť ako by sa odtiaľto mohli dostať. Avšak Kisuke sa fakt nerád spoliehal na hocikoho iného ako seba. Nedalo by sa povedať že Virgilovi veril, ale každopádne vedel jedno... keď získajú svoje Zanpakuto, bude si istejší. Síce Cedric ich zničil napriek tomu... ale keď už, aspoň chcel umrieť so Zanpakuto v ruke.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 3:51 pm

Virgil přikývl na Kisukeho. "Tak to se omlouvám, nevěděl jsem to. Popravdě, jste první shinigami, které ve svém životě vidím. Většina lidí v tomto světě nemá žádné schopnosti. Hlavní vladařská linie se s nimi rodí a někteří je v sobě mohou probudit. Nevím, jestli jste to slovo někdy slyšeli, ale říkáme našim schopnostem magie. Někteří používají různé zbraně nebo pomůcky k tomu, aby jí mohli používat." Yoshiro sebou trochu cukl. Ano, věděl, že existují duchové, shinigami, hollow a že lidé mohou mít různé schopnosti, ale magii znal jenom z Harryho Pottera. "Magie?" Divil se. Virgil začal přikyvovat na souhlas. "Já v boji používám dřevěnou hůl." Pochlubil se.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 3:54 pm

Kisuke

Kisuke tiež počúval so svojim typicky zamračeným pohľadom.
Ok, zdá sa že skutočne existujú veci o ktorých som v živote nepočul. Alebo tento týpek trolluje. pomyslel si Kisuke.
Mohol by si nám ukázať ako bojuješ? spýtal sa Kisuke.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 4:00 pm

Zjizvený muž zakroutil hlavou. "Kdybych tu mohl používat svoji moc, nesedím jen tak na prdeli a něco udělám, věř mi, kluku." Odpověděl Kisukemu na jeho otázku. "A co bys udělal?" Ozval se mužský hlas kousek za skupinkou. Yoshiro i Virgil se bleskově otočili. Stál tam Cedric a sledoval ty tři. "Chtěl jsem, aby jsi je tu provedl, Virgile, a ty tu s nimi mezitím jen sympatizuješ a dokonce jim prozrazuješ informace, které mi ubližují, zklamal jsi mě." Virgil začal couvat v momentě, kdy na něj Cedric ukázal prstem. "A co jsi jako čekal, Cedricu?! Opravdu si myslíš, že všechno tohle konání našeho vládce je správné?!" U Cedricova prstu se začala tvořit menší zelená energetická koule.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 4:10 pm

Kisuke

Kisuke tiež nadskočil. Toto bola dosť nepríjemna situácia. A len tak lusknutím prstov mohli teraz príst o jedinu nádej ako sa odtiaľto dostať! Kisukemu bolo jasné jedno... musí jednať.
Kisuke sa pomocou shunpa objavil napravo od Cedrica.
Nechaj ho. povedal chladne. Natiahol ruku a vystrčil ukazovák. Hado 4...
Na ukazováku sa mu začala hromadiť svetlomodrá energia. Kisuke sa skúšal sústrediť a dúfal že mu to vyjde...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 4:16 pm

Cedric nereagoval na nic z toho, co Virgil řekl. Pořád se mu u prstu formovala energetická koule a druhou rukou bleskově máchl proti Kisukemu a jako jedi ho odhodil o deset metrů dál. Yoshiro se postavil před Virgila. Cedric se zarazil. "Ruyichi Yoshiro, jdi z cesty. Tohle není tvoje starost." Yoshiro rozzuřeně rozhodil rukama. "Jak není moje starost?! Ti úplně hráblo ne?" Cedric přestal tvořit tu kouli a složil ruce podél těla. "Váš souboj začne brzy ráno, buďte připraveni." Domluvil, otočil se a vyrazil pryč. Jako by se nic nestalo. Yoshiro si celkem oddechl. Potom se rozběhl ke svému bratrovi, aby zkontroloval, jestli je v pořádku. Virgil také vyrazil ke Kisukemu. V tom se ale Cedric otočil a rozhodil podivně rukama. Od jeho rukou vyletěly dva blesky, které Virgilovi doslova utrhly nohy. Virgil spadl k zemi a křičel.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 4:22 pm

Kisuke

Kisuke stále nabíjal, chcel aby bolo to Hado silné, ale bola to chyba... mal radšej strieľať. Cedric ho totiž zrušil len pohybom ruky. Kisuke odletel a dopadol dosť bolestne na zem. Horšie ale bolo čo nasledovalo potom. Po krátkej chvíli pri ktorej sa zdalo že je vśetko zachránené, Cedric spravil niečo neočakávané a pripravil Virgila o nohy.
Dopekla... nie... to je moja vina... moja neschopnosť... V Kisukem sa vystupňovala zlosť a nenávisť. Naštvané zreval, vyskočil a opäť namieril ruku na Cedrica. Hado 4, Byakurai! Bolo mu jedno že nie je nabité, bolo mu jedno že sa mu možno ani nepodarí, v tej chvíli chcel iba Cedricovi ublížiť a na ničom inom nezáležalo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 4:26 pm

Cedric se ani neotočil, jen mávl prsty pravé ruky za sebe a odrazil byakurai někam do nebe. Yoshiro okamžitě běžel k Virgilovi. Ten ležel na zemi, křičel od bolesti. Všichni, co byli na dvoře sledovali celou scénu. Někteří se dokonce smáli. Virgil chytil Yoshira pod krkem a dost pevně ho držel. Yoshiro chytil jeho ruku a snažil se jí sundat, protože ho Virgil škrtil. Nakonec se mu to podařilo a za ruku ho chytil. "Virgile, vydrž! Pomozte někdo!!" Kičel. Nikdo nic nedělal. Všichni stáli a hleděli na to, jak se z těch pahýlů, které zbyly z Virgilových nohou, hrne krev. "Kisuke!!" Zakřičel Yoshiro na bratra. "Pojď sem!! Dělej!!" Křičel hystericky.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 4:35 pm

Kisuke

Kisuke dopadol na zem a jeho zlosť sa len stupňovala. Avšak útočiť na Cedrica veľký zmysel nemalo... A tak otočil svoj pohľad na najbližšieho smejúceho sa otroka.
Tak ty si myslíš že je to smiešne, že...? povedal potichu. Natiahol ruku... Hado...
Avšak z jeho... možno aj vraždy... ho vyrušilo Yoshirove vrieskanie. Kisuke sa naňho pozrel. Čo sakra chceš? Ja neviem liečiť! zakričal na Yoshira naštvane. Prečo však bol vôbec taký naštvaný...?
Otočil sa späť na predtým smejúcich sa otrokov. Ak nechcete aby som vám ustrelil hlavy, choďte mu pomôcť. A vy viete že ja to myslim vážne. povedal chladne. Síce stratil svoj moment vrcholu hnevu, kedy by bol schopný ich bez milosti usmažiť, ale v duchu sa presviedčal že by mu to nerobilo problém ani teraz.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 4:38 pm

Všichni ale začali utíkat dál od Yoshira a Kisukeho. Nechali je tam s Virgilem samotné. Yoshiro vůbec nevěděl, co dělat. "Virgile.." Zašeptal. Virgil ale nijak nereagoval. Jen Yoshirovi koukal do očí. Z těch jeho se vytrácel život. "Kisuke.." Zašeptal Virgil. "Pojď sem." Možná to nebylo slyšet. Yoshiro se tedy otočil na bratra a zavolal ho. "Kisuke, pojď sem!"
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 4:41 pm

Kisuke

Zbabelci... zašepkal si Kisuke. Nejak sa už vytratil ten moment kedy mal chuť za nimi strieľať... Keď počul Yoshirove volanie, iba naňho zamračene pozrel a pomocou Shunpa sa presunul vedľa neho. Stál nad nimi oboma. Čo je? zopakoval ticho. Nepozeral však Virgilovi do očí. Ani nezmenil výraz.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 4:46 pm

Virgil chytil Kisukeho za nohu. "Já.. Zklamal jsem.." Jeho ruka začala zářit a Kisuke taky. Zlatou barvou. Vypadalo to jako reiatsu, ale rozhodně to nebylo ono. Kisuke se cítil dost zvláštně a Virgil? Zavřel oči a usmál se. Yoshiro ucítil, jak Virgil pouštěl jeho ruku. Až jí nakonec pustil úplně. Virgil byl mrtvý. Yoshiro mu položil ruku na hruď a vstal. Kisuke už nezářil tou zlatou barvou. Pod okem měl však zvláštní tetování. Nemělo tvar, který by cokoliv připomínal. Vypadalo vlastně dost abstraktně. Yoshiro chvíli koukal na Virgilovo tělo, potom však obrátil svůj pohled na Kisukeho. Když si všiml tetování, ukázal na něj. "Vypadá to, že ti Virgil něco předal. Máš pod okem tetování.. " Yoshiro mluvil dost sklesle. Virgil mohl být jejich jedinou nadějí. Měl teď neskutečný vztek. Chtěl Cedrica zabít.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Tue May 15, 2012 4:56 pm

Kisuke

Ale bola to moja vina. povedal Kisuke potichu. Stále na Virgila nepozeral. Až dovtedy, kým nezačal žiariť zlatou farbou. Kisuke si najprv pozeral na ruky ako žiarili a tváril sa prekvapene a nechápavo. Ale cítil... taký zvláštny pocit. Nedalo sa to popísať. Napokon pozrel na Virgila. Tesne predtým ako zavrel oči si naposledy vymenili pohľady. Kisuke potom svoj pohľad znova odvrátil od Virgila a pozrel na svoje ruky. Zmenilo sa v ňom niečo?
No Yoshiro mu oznámil že áno, zmenilo. Najprv si skúsil nahmatať miesto o ktorom Yoshiro hovoril, ale potom mu došlo že tetovanie sa asi nahmatať nedá takže dal ruku dole. Popravde, necítil sa nejak inak, ale asi to všetko nebolo len tak pre šou. Virgil... povedal a znova naňho pozrel... teda už na jeho mŕtvolu. Bola to jeho vina že Virgil umrel... jeho slabosť sa zase prejavila.
Každopádne, všimol si aj zmeny v Yoshirovom hlase. Tentokrát sa podobal skôr Kisukeho hlasu... Mal totiž v každom svojom slove ak kúsok hnevu. A Kisuke cítil že teraz nie je čas na to aby o sebe pochyboval.
Neboj sa Yoshiro. Virgil bude pomstený. povedal mu Kisuke a položil mu ruku na rameno. V tvári mal zase to, čo zvyčajne. Chladné odhodlanie, zmiešané s hnevom a potlačovanou nenávisťou ku všetkému.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   

Návrat nahoru Goto down

My heart, my soul: Bratři
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: