PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 7:43 pm

Kyoya

Ahoj, Manon. Fajn že jsi dorazila... řekl jsem. Kisukeho přišel naštvanej, k mému velkému překvapení, nestávalo se totiž vůbec často, že by byl naštvanej. Možná tomu nebudete věřit, ale po všem, co se v poslední době dělo mi tenhle stres ze školy přišel celkem příjemnej. řekl jsem tak nějak do větru. Jen jsem doufal, že Kisuke nepoškodí můj model, pak bych totiž byl já nucel poškodit jeho. A to opravdu nehezky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 7:43 pm

Minato

Konečně se dostal až k Yoshirovým dveřím. Ani neklepal, prostě je otevřel a vešel dovnitř. Byla jistotka, že ho uvnitř všichni uvidí i když byl v Shinigami modu, takže se ani nevracel pro ten návlek, kterému se říkalo lidské tělo. "Zdravíčko mládeži," protáhl odedveří a pak jen čekal, zdali se někdo ozve, či za ním dojde.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 7:47 pm

Dveře za Minatem se ale nezavřely, protože je někdo chytil. Yoshiro měl Kisukeho plné zuby a vracel se do kuchyně. Uviděl ve dveřích Minata. "Nakamura-kun." Usmál se na něj a zamával. V tom ta osoba, co držela dveře, otevřela. "Dlouho jsme se neviděli." Ozval se hlas muže, který děsil všechny přítomné ve snech. Byl to Akihiro. "Nějaká sešlost?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 7:52 pm

Kyoya

Zdálo se, že párty končí. Přišel sice i Minato, ale bohužel s ním přišel nezvaný host. Někdo, koho jsem viděl opravu nerad, ale koho jsem čekal už dávno. Yoshiro? Pokračuj v přípravě, já ho rozmáznu a pak budeme pokračovat. Nenechám si zkazit něco, na co jsem se opravdu těšil... řekl jsem celkem sebevědomě. Přeci jen jsem trénoval dlouho a měl jsem pár překvapení, které jsem si chtěl vyzkoušet...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 7:54 pm

Kisuke

Kisuke sa po odbití Yoshira rozhodol, že si za odmenu zaslúži niečo lepšie ako tento strašný ramen a išiel do kuchyne aby si zobral niečo lepšie... keď tu zrazu uvidel nezvaného hosťa. Rýchlo sa zbavil tela a vytasil zanpakuto... I keď po dnešnom stretnutí s Fumiko mu jeho vnútorný hlas hovoril, že proti niekomu ako Akihiro stále nemá ani najmenšiu šancu... Ale niečo také nemal v úmysle dávať najavo. Avšak, nemal ani nejako chuť hovoriť nejakú drsnú hlášku... Proste tam len stál s vytaseným zanpakuto. Ani jeho pohľad nebol taký ako vždy, zabijácky a nenávistný. Bol iný... taký... neistejší. Dopekla... notak... teraz skutočne nie je čas nad sebou pochybovať... hovoril si naštvane.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:03 pm

Akihiro / Yoshiro

Akihiro se ozhlížel po domě a úplně ignoroval ty, co ho chtěli zabít. "Je tu i Manon?" Zeptal se a nakoukl do kuchyně. "Ach, Manon, zlato, chyběla si mi. Chyběl jsem ti?" Zeptal se.
Yoshiro už cítil, že to dlouho nevydrží. "Ty jeden...Hajzle! Nemůžeš nám dát ani chvíli pokoj?!" Zakřičel na něj naštvaně a natáhl před sebe jednu ruku. Objevil se v ní smyčec, který zazářil fialovou barvou. Na druhou stranu natáhl druhou ruku a v ní se objevily housle, které také zazářili fialovou barvou. Yoshiro přejel smyčcem přes housle a zahrál jednoduchou melodii. Potom se prudce otočil a sekl smyčcem proti Akihirovi. Ozvala se stejná melodie a Akihiro proletěl ven dveřmi. "už ho chci mít z krku.. Jdeme na něj." Pronesl drsně a vyrazil ven z domu.

Naposledy upravil Redečko dne Thu Jun 28, 2012 8:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:09 pm

Minato

Rychle se otočil a spatřil Akihira. V očích se mu zablesklo. Á výborně, vskutku jsme se se dlouho neviděli... hlesl si pro sebe a jakmile ho Yoshiro odhosloval ven, vyskočil z domu, ale po zanpakuto zatím nesáhl. "Yoshiro, mohl jsi říct, že pořádáš párty, vzal bych nějakou lahvinku saké ze sklípku," hlesl a pak se již začal věnovat jejích kamarádovi. Odrazil se ze špičky levé nohy a vystoupal do větší výšky, kde zaujal postavení. Využil své pozice, stočil se a odrazil se opět dolů. Útok z hůry mu přišel lepší než kdyby útočil po zemi. Když byl již skoro u Akihira, pravou rukou sevřel jílec své zanpakuto a pak za pomoci známého samurajského hmatu, vytasil obrovskou rychlostí meč a zároveň to použil jako útok, aby prostě tomu zmetkovi usekl hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:13 pm

Kisuke

No skvelé... nie len že boj, ale ešte k tomu bol v skupine... Lepšie to už byť nemôže. pomyslel si Kisuke.
Zamyslel sa nad tým čo hovorila Fumiko... vždy útočil bezhlavo prvý a to nebolo dobre. Takže nechal zaútočiť Minata a povedal si že si počká na vhodnú príležitosť. Vyšiel teda von ale držal sa vzadu a medzitým aktivoval shikai. Vrhať sa teraz Minatovi do rany by bola aj tak blbosť.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:14 pm

Akihiro se zrovna otřepával a čistil si oblek, když na něj Minato zaútočil. Jen se skrčil, aby útoku uhnul. Potom pokračoval v tom čištění sebe sama. "Já nepřišel bojovat." Snažil se něco říct, ale nezdálo se, že by ho někdo chtěl poslouchat. Hlavně po tom, co si Kisuke aktivoval shikai.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:21 pm

Minato

Minato dopadl kousek od Akihira, avšak když ho zaslechl, že nepřišel bojovat, zamrkal. Sic Kisuke už aktivoval Shikai, stále šlo však od boje upustit. Sic tomu chlápkovi nedůvěřoval, ale přeci jen ho nechal žít i když ho předtím mohl zabít. Proto přišel k jednoduchému řešení. Využil svého rychlého Shunpa, dostal se vedle Akihira a položil mu čepel zanpakuto na rameno, tak aby ostří bylo těsně u tepny na krku. Stačil jeden krátký tah, tedy jestli neuhnul. "Tak proč jsi přišel?" zeptal se chladně a jeho oči zazářily stříbrně.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:25 pm

Manon

si ničeho nevšimla, ani že přišel Minato, jelikož se zrovna zabývala něčím jiným a to bačkorou, kterou trhal Trhač. Takže byla v blažené nevědomosti, dokud neuslyšela hned vedle ucha ten úlisný hlas. V první chvíli jí bylo, jako by měla co chvíli dostat infarkt, šíleně se lekla a srdce jí začalo bušit, že jí málem vyletělo ušima ven.
"Ehhh... ani ne..." dostala ze sebe v odpověď na jeho otázku. Zlato?? Nějakej drzej, ne? No každopádně Manon byla jako přikovaná a zatím se hoši už o Akihira začali pěkně starat. No... mohla čekat, že program bude nějaký takovýhle. Nakonec se jí podařilo pohnout se a dokonce i chodit, i když se jí kolena a ruce neskutečně třásly, ještě stále od toho leknutí.
"Hej, nemlaťte ho hned! Třeba nám tentokrát něco řekne, když si nebudeme začínat!" snažila se ostatní zastavit. Ano, byla velice naivní. Jenže jí opravdu zajímalo, co po nich ten úchylák vlastně chce.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:37 pm

Kyoya

Slyšel jsem každé slovo. Slyšel jsem Manon, slyšel jsem Akihira, slyšel jsem dokonce i vlastní svědomí, ale všechny jsem je ignoroval a adl jsem si na tom velice záležet. Skočil jsem dopředu dost rychle. Rychlost jsem také měl tu čest trénovat a i když to stále nebylo moje kafe, tak to bylo znát. Nenamáhal jsem se s proměnou čehokoliv, tedy alespoň to tak nevypadalo. Dlouho mi trvalo, než jsem si uvědomil, že tohle není bitva svalů, nebo předmětů, ale many. A kdo má víc many vyhrál. Proto bylo důležitější měnit se uvnitř a ne zvenku. Díky tomu jsem mohl všechnu manu koncentrovat do ruky a tou Akihirovi vrazit pořádnou pěstí... protože kolik pěstí, tolik štěstí... a na tohle jsem se těšil už dlouho...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:41 pm

Akihiro

Akihiro na sucho polkl, když měl u krku Minatovu katanu. "Přišel jsem vám předat vzkaz." Zasmál se. Trošku si odkašlal, jako by se chystal na nějaké zdlouhavé řeči."On to není ani tak moc mluvený vzkaz. Každopádně je to od mého .. Partnera." Tohle bylo poprvé, co Akihiro zmínil, že s ním někdo spolupracuje. Zdálo se ale, že zdlouhavé řeči se nakonec konat nebudou. Stejně to všechno ale znělo docela děsivě. Hlavně ta představa, že tu někde běhá někdo stejně silný. "Neberte si to nějak osobně. I když asi budete. A je mi to celkem jedno." Jeho poslední věta zněla chladně..

Jednou rukou, jako by nic, odrazil Minatův meč a pěstí mu vrazil na bradu, to Minata trochu vyhodilo do vzduchu, Akihiro do něj ještě kopl, čímž ho dostal o pár metrů dál od sebe. Potom použil nějaký způsob rychlého přemístění a chytil Kyoyovu pěst, která mířila na Akihirův obličej, s Kyoyovou rukou dost hnusně cukl k sobě, že v ní nehezky křuplo. Potom Kyoyou ještě práskl pěstí do čela. Dalším cílem se stal Kisuke, kterému podrazil nohy. Ještě před tím, než Kisuke dopadl na zem, se dostal k Manon. Chytil jí za krk a vrazil s ní do zdi. Vůbec nikomu nedal šanci bránit se. Byl pořád neskutečně silný. Yoshiro se začal otáčet a chystal se zaútočit, Akihiro se k němu obrátil a v jeho pravé ruce se objevil meč. Yoshiro už proti němu běžel. Akihiro se také rozběhl. Ozval se nepříjemný zvuk. Akihirův meč projel Yoshirovým tělem.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:48 pm

Kisuke

Bolo to neskutočné... Akihiro ich všetkých zničil v priebehu ani nie sekundy... Kisuke sa rýchlo postavil zo zeme pomocou čepelí, ale už videl iba to ako Akihiro prešiel cez Yoshira mečom.
Ty... ja ťa... ja ťa zabijem! vykríkol Kisuke a vrhol sa na Akihira s jediným cieľom, rozpárať ho na kúsky. No dobre, nebol to jeho jediný cieľ. Kisuke vedel že asi nemá šancu, ale tak aspoň dostane Akihira ďalej od Yoshira a možno mu niekto ako Manon pomôže. Škoda že tu nebola Suki, ale prečo by sa ona obťažovala prísť keď ju potrebujú, že...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:49 pm

Kyoya

Plán A nevyšel, ale na druhou stranu od toho to byl plán A, aby nevycházel. Byl pořád neskutečně rychlej, až moc a to se mi vůbec nelíbilo. Jediná výhoda byla ta, že dokud jsem měl manu, byl jsem vlastně nezničitelnej, protože jsem mohl díky maně vrátit takové drobnosti jako zlomeninu do původního tvaru. To ovšem nic neměnilo na tom, že to děsně bolelo. Zatnul jsem zuby a nahodil si ruku zpátky do funkčního stavu. Zdálo se to bejt na nic, ať jsme trénovali jak jsme trénovali, tak on si s náma pořád děsně hrál. Opět jsem se pokusil o pořádnou rychlost, protože jen tak jsem měl alespoň legrační šanci - momentálně byl jedinej a prostej cíl, rozdrtit ho na prášek. V konečném důsledku, teď jsem se chtěl spokojit jen s tím, abych pomohl Yoshimu. Rozběhl jsem se kupředu k němu, pokusil jsem se ho chytit za ruku, ve které svíral meč a v ideálním případě mu z ní nadělat třásně...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:50 pm

Minato

Měl ho kuchnout hned, teď již nedostal možnost, protože byl odkopnut kamsi do tramtárie, tedy o pár metrů vedle, kde poboural nějaké petůnie u sousedního domu. Zanpakuto se mu zapíchla těsně vedle hlavy a jeho dost bolely záda. Ale oblečení měl kupodivu neporušené. "Idiot..." hlesl a začal se sbírat ze země. Momentálně byl skryt za stromem, takže neviděl jakou paseku tam Akihiro dělal.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:55 pm

Akihiro

Z jedné strany na něj běžel Kisuke a z druhé Kyoya. Akihiro je chytil a hodil je do nějaké jiné části Karakury. A ještě se na ně šel podívat tím svým super rychlým krokem. Leželi vedle sebe na zemi. Akihiro se před ně postavil a hleděl na ně. "Pořád chcete bojovat?" Zeptal se a přitom šlápl na Kisukeho.

Yoshiro

Ležel na zemi. Měl probodlou hruď a hodně krvácel. Hrozně ho to bolelo a k tomu všemu se cítil paralyzovaný. Nemohl vstát. Tolik chtěl jít za Manon a zjistit, jestli je v pořádku. Snažil se zakřičet její jméno, ale místo toho akorát vyplivl krev.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 8:59 pm

Kisuke

Kisukeho plán... no, relatívne vyśiel, dostal Akihira preč od Yoshira. Až na to že dostal aj seba preč, asi tak pár kilometrov. Ani nevedel kde vlastne je, bol len rád že ešte žije. Akihiro nad nimi víťazoslávne stál... teda stál jednou nohou na Kisukem. Kisuke bol naštvaný.
Skap! povedal chladne a z miesta, kde na ňom Akihiro stál vyšla veľkou rýchlosťou čepel priamo do Akihirovej nohy. Z toho síce skape len ťažko, ale tak aj to je lepšie než nič...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 9:00 pm

Kyoya

Byl to šílenej souboj... tedy... souboj zahrnuje 2 stany, které mají obě šanci bojovat. Tohle bylo spíš jako vaření. Akihiro krájel, sekal a porcoval a my si hráli na zeleninu a pikantní hovězí. Zkoušel jsem na něj všechno, sekat ho, mlátit ho, dokonce jsem na něj hodil i lentilky. Jediné co na něj fungovalo bylo pozvracet mu sako a to bylo spíš Pyrrhovo vítězství. Uděláme dohodu.... řekl jsem ze země. Ty umřeš a já přestanu pít Colu... řekl jsem a nahmátl uvolněnou dlažební kostku, kterou jsem mu prdnul přímo do obličeje...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 9:06 pm

Minato

Konečně byl zase schopný pohybu, když v tom kolem proletěli jeho dva spolubojovníci, kterým nebyl ani schopen rychle zamávat. No co se dalo dělat, snad se budou mít líp v těch teplých krajích. Mezi tím se Shunpnul k Yoshirovi a Manon. Nevěděl ke komu dřív. Yoshiro ... opět umíral a Manon byla kdesi ve zdi. Čim dál tím lepší akcička. A on nemohl pomoci, protože fakt nebyl healer. "Yoshiro! Vezmu tě do nemocnice!" navrhl, ale přitom si prohlédl jeho zranění. Nebyl si jist, zdali by přesun za pomoci Shunpa vydržel v takovém stavu, začínal mírně panikařit.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 9:07 pm

Suki

Zarazila se ve dveřích, protože se v nich záhadně objevil ten černý kocour a zatarasil jí cestu. ,,Co je?" Zabručela nechápavě, na čež kocour proběhl kolem jejích nohou a hopsnul zpět k telefonu. Suki se plácla dlaní do čela. ,,O nic nejde. Mám důležitější věci na práci, jasný?" Bylo to asi zvláštní a trochu bláznivé, že se tu zpovídala kočce, ale ona to považovala za zcela normální, když to dělala celý život. Otočila se na patě a po několika krocích, které provázelo prazvláštní naléhavé mňoukání, se octla zpět v prodejně, kde bylo stejně pusto, jako když to tam opouštěla...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 9:08 pm

Manon

se ani nevzpamatovala z jednoho šoku a už tu byl jiný. Už ji to začínalo štvát. Ne, nezačínalo, Akihiro už ji štval vlastně dlouho. Když ji pustil, upadla na zem, protože její kolena už do nezvládaly, aspoň pro ten moment, i když se samozřejmě hned nažila vyškrábat na nohy, což se jí také povedlo, ale musela se u toho opírat o zeď.
"Hej, já jim říkala, ať tě nemlátí, tak jsi mě nemusel škrtit!" zachraptěla na Akihira naštvaně a třela si hrdlo. Debil... Nejdřív zlato a teď tohle, on fakt není normální. "A co zas bodáš Yoshira? Nech nás laskavě na pokoji a svoje vzkazy si strč do... ehm... klobouku," obořila se a něho a spěšně vytáčela číslo záchranky, přičemž šla k Yoshirovi jak nejrychleji mohla. Netušila, co měl tenhle "vzkaz" znamenat, ale jestli to bylo zabít Yoshira, tak to tomu zmetkovi nepovede.
Ti tři blbečci se zas o něco snažili. Jim mohl padesátkrát člověk říct, ať zkusí nejdřív přemýšlet, bohužel testosteron je mocná čarodějka. Teda čaroděj. Takže ještě že Manon volala tu záchranku, možná ji za chvíli budou potřebovat všichni, tedy s trochou štěstí ona ne, ale spolíhat na to nemohla.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 9:20 pm

Yoshiro

V momentě, kdy se k němu Manon přiblížila, jí pevně chytil za ruku a díval se na ní. Nevěděl, jestli brečí z toho, že ho tak strašně bolí to zranění, které mu Akihiro způsobil nebo proto, že věděl, že už nejspíš Manon nebude moct říct, jak moc jí miluje. Cítil to, že z něj život vyprchával s každou sekundou víc a víc. Nadechl se nosem, ale stejně se začal dusit vlastní krví a musel další vykašlat. "Proč..?" Zeptal se sám sebe v duchu. Pořád nespouštěl oči z Manon. "Proč jsem znovu získal schopnosti, když jsem nemohl nic dělat. A ani jí nemohl chránit. Kdo na ní teď bude dohlížet?" Byl moc smutný. "Ma-non.." Podařilo se mu zachraptět. Potom znovu vykašlal krev a vydal u toho dost nepříjemný zvuk. Chvíli to vypadalo, jako by měl dostat nějaký záchvat, ale nakonec se jen začal lehce třást. Byla mu hrozná zima. Druhou rukou, která už byla taky dost od krve začal jezdit po zemi a nakreslil na zem něco, co připomínalo srdce. Usmál se na Manon. A potom jí pustil. Ne z vlastní vůle, ale už tam nebyl. Yoshiro naposledy vydechl a už se znovu nenadechl. Ležel tam a s prázdným pohledem hleděl na tmavé nebe, na kterém se objevovaly hvězdy. Jedna po druhé. Znovu se mohl setkat se svojí maminkou.

Akihiro

Kisukemu se podařilo Akihirovi probodnout nohu a Kyoyovi se podařilo trefit ho lentilkama. Akihiro se ale už nadále nezdržoval. Nechal za sebou menší louži krve ze zranění na noze a prostě zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 9:23 pm

Kisuke

Akihiro zmizol. Avšak Kisukeho trápilo niečo iné. Yoshirove reiatsu... Žiadne necítil.
Kurva... zanadával, okamžite vstal a obrovskou shunpo rýchlosťou vyrazil tam, kde Yoshirove reiatsu ešte pred chvíľou cítil. Akihiro zrejme zmizol...
Yoshiro ty idiot... neumieraj...
Kisuke ešte zrýchlil.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 9:28 pm

Minato

Zamrkal. Náhle... Yoshiro umřel?! Přítel zemřel před ním a on s tím nemohl nic udělat?! V žilách mu začala vřít krev, tohle se nemělo stát. "Akihiro... Akihiro... co jsme ti doprdele udělali, že jsi ho musel zabít?!" vykřikl náhle a zabodl do země svojí zanpakuto tak prudce, že se málem roztříštila na kousky. Nebyla s ním v souladu, vůbec nebyl schopen jí použít. Byl tak slabý, ani přítele neochránil. Nakonec se Minato sesunul k zemi a hleděl na mrtvolu Yoshira. "Já.... já tě pomstím," hlesl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: