PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 9:38 pm

Kyoya

Chvíli trvalo, než jsem si uvědomil, co se vlastně stalo. Nebyl jsem v cítění many dobrej, takže když najednou Yoshirova mana zmizela, tak jsem cítil, že je něco špatně, ale nevěděl jsem CO dokud jsem neuviděl ostatní u Yoshirova těla. Bylo to tak zvláštní... co to vlastně bylo? Vztek? Smutek? Nebo sebepohrdání, že jsem nebyl schopný ochránit ani vlatní kamarády? Zatnul jsem zuby a vztekle uhodil pěstí do země. Tohle musí zkončit!! Ne za chvíli, ne zítra... ale hned. Nikdo si mě teď nevšímal, nebylo se čemu divit. Já sám sem se musel hodně snažit, abych se dal dohromady. Ale jedno bylo jistý, než se kdokoliv nadál byl jsem už daleko... s jediným cílem - najít Akihira a udělat si pásek z jeho páteře... a mohl ho chránit kdo chtěl... mohl mít sílu jakou chtěl... přemisťoval jsem se městem a pátral po sebemenší stopě jeho many...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 9:46 pm

Kisuke

Po najrýchlejšom shunpo šprinte dobehol na miesto, kde asi pred minútou vyhasol život jeho brata. A on tam bol. Jeho telo. Bez života. Bez duše. Bez reiatsu. Bez všetkého. Nechcelo sa mu to veriť. Yoshiro umrel. Jeho nevlastný brat, ktorého poznal len chvíľku. Aspoň jemu sa to zdalo ako chvíľka. Nechcelo sa mu veriť źe je mŕtvy, ale Kisuke to vedel a ani nemusel kontrolovať jeho pulz. Cítil to.
Nevedel čo má robiť. Po prvý krát po veľmi dlhej dobe mu bolo do plaču. Ale on nechcel plakať... Jednoducho nechcel. Však som ho ani dobre nepoznal... dokonca sme sa priam až neznášali! Tak prečo... prečo...
Nevedel nájsť jediný racionálny dôvod, prečo je vlastne smutný. Nemal ho rád, on nemal rád jeho, aspoň o tom sa Kisuke teraz hlboko presviedčal. Dokonca ich posledné slová boli niečo ako hádka. Tak prečo... prečo ho to tak hrozne ničí, prečo má chuť sa tam zosunúť na zem a vyplakať si dušu?
Potichu opustil scénu. Potreboval byť sám, nedokázal sa na to už pozerať. Ani nevedel kam vlastne ide, ani nevedel prečo vlastne niekam ide, ani nevedel čo vlastne plánuje robiť. Nikdy skutočne nerozmýšľal nad tým, čo by sa stalo keby Yoshiro umrel. Všetky tie pocity, všetok smútok, zlosť, všetko teraz držal v sebe. Nechcel plakať... jednoducho nechcel. Plakanie bolo symbolom slabých. O tom bol celý život presvedčený.
Ani nevedel ako, ale ocitol sa na kraji svojho krátera. Tam sa na chvíľu zastavil a pozeral do diaľky. Celý kráter mal ako na dlani.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 8:19 am

Minato

"Kisuke..."
hlesl když Yoshirův bratr začal zdrhat. Mohl chtít být sám jak chtěl, ale v této chvíli to bylo až příliš nebezpečné. Minato vytrhl ze země svojí zanpakuto a taktéž zmizel. Byl velmi rychlý, takže během chvíle Kisukeho dohnal, ale prozatím ho nezastavoval. Oba se zastavili až u jakéhosi kráteru. Žeby tady trénoval? položil si samuraj otázku a pohlédl na Kisukeho. Pak mu položil ruku na rameno a mlčel.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 9:09 am

Kisuke

Kisuke bol v takom citovom rozpoložení, že si ani nevšimol že ho Minato sleduje. Bol totiž zavretý vo svojich myšlienkach. Preto chytil skoro infarkt keď mu niekto položil ruku na rameno. Rýchlo sa otočil, v otočke vystrčil čepele, pripravený spraviť z útočníka rešeto, ale uvedomil si že to bol Minato, tak zastavil, vydýchol si a vtiahol čepele späť do rúk.
Čo tu chceš? spýtal sa ho trocha nepríjemne. Našťastie ten minišok ho na chvilu prinutil zabudnuť na to všetko, ale nával emocii sa veľmi rýchlo vracal.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 9:13 am

Minato

Pohlédl na Kisukeho a pronesl chladnýn hlasem: "Právě teď není chvíle kdy bychom měli být rozděleni. Proto jsem šel za tebou." Na jeho předchozí výpad ohledně vytasení bodáků neřekl ani ť. Bylo mu jasné, že to byla jen sebe obrana a vůbec mu to v této situaci neměl za zlé. "Co je toto za místo?" zeptal se nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 9:25 am

Kisuke

Kisuke naňho pozeral... potom sa krátko zasmial. Ale nie veselo.
Skutočne si myslíš že to či sme spojení, alebo rozdelení, spraví nejaký rozdiel? Boli sme spojení a videl si čo sa stalo. Keď nás Akihiro bude chcieť zabiť, tak to jednoducho spraví a my s tým jednoducho nič neurobíme. povedal Kisuke. Bolo to skutočne tak... Kisuke skutočne stratil nádej. Nechápal, ako mohol byť taký bláhový a myslieť si, aký je silný. Bol nič. Všetci z ich skupiny boli totálne nič oproti tým väčším silám, ktoré ich ktovie prečo prenasledovali.
Druhú otázku zatial ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 9:30 am

Minato

Mírně se ušklíbl a podíval se mu do očí. "To, že nám nakopal dvakrát, neznamená, že ho nedokážeme porazit. Až na to, že je nás teď o jednoho méně. O to semusíme více snažit... navíc je tu hned několik důvodů proč bychom tak měli udělat," hlesl nakonec. Nemluvilo se mu snadno, ale pokoušel se zůstat klidný, i když by Akihira nejraději narval skartačky. "Musíme jen více trénovat..." dodal nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 9:35 am

Kisuke

Viac trénovať! Haha tak to je vtipné! Trénujem celý život a pozri čo mi to prinieslo! Najprv mi zabili matku a teraz nevlastného brata! A ani pri jednom neviem prečo!! hovoril Kisuke zvýšeným hlasom. Hlas mu preskakoval, ale snažil sa to v sebe všetko udržať. Bol by fakt ako najväčší slaboch, keby sa tu teraz pred Minatom rozplakal ako totálne mimino. Teda, aspoň to si v duchu hovoril...
Odvrátil sa od Minata a zhlboka sa nadychoval a vydychoval. Pokúšal sa nejako ukľudniť, ale nešlo to...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 9:39 am

Minato

"Celý život nejspíše není dost, musíme ze sebe dostat ještě víc! Jen je problém, že sami se nemáme co naučit... a můj fotřík mi zatím odmítá pomoc... prý je to moc nebezpečné pro nás.... A měl pravdu, je to nebezpečné až příliš." zavrčel mírně navztekaně. Pozvolna si všímal Kisukeho nálady, bylo mu jedno zdali se mu tam rozpláče. Za slabocha ho neměl ať se dělo cokoliv. Minato byl sice rychlejší, ale Kisuke toho uměl daleko více a nejspíše by ho v této chvíli porazil velmi lehko. Prakticky byl momentálně nejslabším článkem skupiny on. "Co máš teď v plánu? Sám to nezvládneš určitě." zeptal se nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 9:45 am

Kisuke

Kisuke stále zhlboka dýchal a nepozeral na Minata. Ja neviem... ja skutočne neviem. Najprv sa asi budem musieť ukľudniť... a potom sa uvidí. hovoril Kisuke potichu. Mohol by si ma nechať, prosím ťa? Potrebujem byť sám.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 9:51 am

Minato

"Jestli chceš být doopravdy sám, tak dobře. Ale žádám tě o jedno, do hodiny se vrať, jestli ne, vrátím se sem,"
pronesl nakonec a pak již bylo slyšet jen známé zašustění pláště při použití Shunpa a Minato byl fuč. Nebo to tak mělo aspoň vypadat. Objevil se necelý půl kilometr od Kisukeho v místech, odkud na jeho kráter měl dokonalý výhled. Stál totiž nad svojí původní pozicí. Musel uznat, že tahle schopnost měla obrovské výhody.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 10:00 am

Kisuke

Kisuke už teda dúfal že bude konečne sám... Ale potom zacítil Minatove reiatsu asi pol kilometra nad sebou.
Idiot. pomyslel si.
Shunpol sa hore za ním. Ani nič nehovoril, iba naňho hľadel pohľadom typu "are you fucking kidding me?".
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 10:31 am

Minato

No jo, tak kapánek zapomněl na tu schopnost vycítit Reiatsu. Jen pokrčil rameny a raději zmizel úplně z jeho dosahu. Objevil se až u Yoshira doma kde se usadil na střeše jeho domu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 10:37 am

Kisuke

Kisuke teda spadol späť dole a usadil sa pod stromom na kraji kráteru. Pozeral do diaľky, na celý kráter. Spomínal na všetky tie chvíle čo s Yoshirom preźil...
Dopekla... bol som fakt idiot. Choval som sa k nemu ako k handre. pomyslel si.
Po tvári mu tiekli slzy. Celé to bolo zle. Takto to predsa nemalo byť... Mal Yoshira ochrániť... ale bol slabý. Vždy bol slabý... A aj teraz je slabý. Nedokáže ani zadržať slzy. To predsa robia len slabí ľudia!
Kisuke si povzdychol. Nevedel čo bude ďalej. Momentálne proti Akihirovi nemal nikto z nich šancu. A keď nedokáźe poraziť Akihira a pomstiť Yoshira, tak o pomstení svojej mamy nemôže ani snívať.
Prečo som tak slabý? povedal si sám pre seba potichu.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 12:03 pm

Manon

"Haló? Prosím rychle přijeďte na [Yoshirova adresa], je tady mladík propíchnutý mečem a ten meč mu ten debil vytáhl a zmizel. Pospěšte si!" říkala do telefonu v dané situaci docela klidným tónem. Ty měsíce, které strávila s Yoshirem a ostatními, ji naučily nepanikařit. Zatímco rychle mluvila, sledovala, jak Yoshiro něco matlá po zemi a něco mumlá, ale když se k němu sklonila, už nic neříkal. Vlastně vypadal dost mrtvě. "Sakra," okomentovala to. Předpokládala, že snaha o oživení masáží srdce je docela zbytečná, když ho má možná propíchnuté. Ale možná neměl! Sundala si tedy mikinu a nacpala ji do rány, aby neteklo tolik krve. Sice i když ji zepředu ucpala, tak vzadu to dál teklo... no, aspoň se snažila, narozdíl od Kisukeho a Minata, kteří ji tam jen tak nechali se zraněným a někam odešli emařit. To jsou mi hrdinové... Manon byla velice zneklidněná tím, že Yoshiro nejspíš nedýchal, a po pravdě už pomalu začínala panikařit, ale stejně čekala na záchranku co nejklidněji dokázala, sledovala Yoshira, jestli mu nemůže nějak pomoci, a odmítala byť jen na minutu přijmout, že by byl mrtvý. Tak snadné to nebude!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 1:00 pm

Záchranka dorazila na místo během chvilky. Doktoři vyskákali z vozu a rozběhli se k tělu mladého muže, který měl bodnou ránu v břiše. Jeden z doktoru začal táhnout Manon stranou. "Co se stalo, slečno?!" Ptal se jí. Doktoři, kteří klečeli kolem Yoshira a o něco se pokoušeli se na sebe po chvíli začali dívat. Jeden z nich se nakonec otočil na toho, co držel Manon a zakroutil hlavou.

Fumiko

"Právě jsi neuvěřitelně zesílil, Kisuke." Ozvalo se za truchlícím chlapcem. "Potlačování emocí je ta nejhorší věc, jakou jsi mohl dělat." Sedla si vedle něj a natáhla levou ruku tak, aby ho objala kolem krku. Neměl moc šancí se tomu bránit. Pak ho na sebe namáčkla a dál pevně držela. "Je mi to líto."

Re: Kyoya

I když se Kyoya snažil sebevíc, nikde Akihira nenašel. Ani stopu po jeho reiatsu. Stál na místě, kde se tenkrát stala ta nehoda v autě, kterou způsobil Akihiro a Kyoya jí několikrát dával za vinu Yoshirovi. I když jen jako žert.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 1:17 pm

Kyoya

Ten chlápek svoje cesty skrýval dobře, ale stejně jsem hodlal pokračovat, dokud ho nenajdu. Náhodou jsem se dostal na místo, kde jsem rotmlátil tátovo Eclipse. Ale rozhodně jsem neměl čas ani náladu na to, abych zde vzpomínal, nebo brečel. Akihiro měl vlastní plán, který mohl nerušeně rozvíjet už jakou dobu. Někdo mu musel do jeho plánů hodit francouzák a ideláně mu rozbít hlavu. Možná nebyla náhoda, že jsem se dostal zrovna sem, ale pátrání muselo pokračovat. Kdybych začal moc přemýšlet musel bych přemýšlet nad tím, co se stalo a to jsem nechtěl...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 2:05 pm

Kisuke

Zase sa vyľakal keď ho zase niekto vyrušil. Ktovie prečo necítil že k nemu prichádza Fumiko, mohlo to byť preto lebo bola proste dobrá alebo pretože Kisuke nevnímal okolie. Každopádne mierne nadskočil od prekvapenia.
Skôr než Kisuke stihol akokoľvek reagovať, tak ho hneď chcela objimať okolo krku. Prvá Kisukeho inštinktívna reakcia bola odťahovanie sa, ale Fumiko ho napriek tomu bola schopná chytiť a potom ho už nepustila.
Keď Kisukemu došlo, že už jej neunikne, tak sa prestal brániť. Sakra.... nechápem prečo so mnou chce zrovna teraz každý konverzovať... povedal. Snažil sa to hovoriť ľahkovážne, ale veľmi mu to nešlo. Smútok bol príliš silný a Fumikine slová Kisukeho rozcitliveli ešte viac.
Neviem prečo si myslíš, že som zosilnel. Ja osobne sa cítim dosť slabý. povedal Kisuke. Už sa nesnažil zakrývať svoj smútok, pretože to bolo márne. Slabý fyzicky, aj psychicky. Vždy som totiž považoval všetkých, čo plačú, za slabochov. A teraz som jedným z nich... zase. hovoril. A čo sa týka fyzickej slabosti, to myslim nemusím rozvádzať. Momentálne nemám proti Akihirovi najmenšiu šancu, o Soul Society ani nehovoriac. Keby som na niečo bol, dokázal by som ochrániť Yoshira. Namiesto toho som sa len pozeral ako umiera. hovoril a zase sa mu do očí tisli slzy. Posledná vec čo sme spravili bolo to, že sme sa pohádali. Aké skvelé. Ani nevie ako som ho mal rád, nikdy som mu to nepovedal. Vlastne, nikdy som to nepovedal nikomu, a všetci môžu umrieť tak ľahko ako Yoshiro. pokračoval, prázdnym hlasom. Na chvíľu sa odmlčal.
Ani neviem prečo ti toto všetko vlastne hovorím. Nič to nezmení. Momentálne som kopa nešťastia čo sa tu ľutuje, namiesto toho aby som trénoval. Ale ja už proste nemám silu trénovať. Trénoval som stále a jediné čo mi to prinieslo je mŕtva matka a mŕtvy brat.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 2:23 pm

Manon

"Prostě tady přiběhl nějaký psychopat a propíchl ho, a pak zas odběhl, fakt nevím..." Co jiného taky měla říct? Navíc to byla pravda. Byla celkem pohoršená neprofesionalitou a neefektivností týmu, který přivolala. Ještě ani nenaložili Yoshira do sanitky! A přitom žil, aspoň trochu, jinak by přece musela vidět jeho duši, jak vyskočila z těla...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 4:53 pm

Fumiko

"Určitě to věděl." Odpověděla Kisukemu. "Nemohla jsem tomu zabránit. Muselo se to stát, Kisuke. Smiř se s tím." Radši ho už pustila, aby se ještě neudusil z toho, jak ho na sebe tlačila. "V Gotei 13. Je tam jedna shinigami. Žije odděleně od ostatních. Vím o tom, že víš, jak to u nás chodí, takže ti nebudu nic vysvětlovat. Ta žena není v žádné divizi. Ale to není to o čem chci mluvit. Většinu času je zavřená na tajném místě, kde jí hlídají stráže z nulté divize. Ta žena má zvláštní zanpakuto. Jinou, než kdokoliv z nás. Většina zanpakuto změní v shikaii svůj tvar a dodá svému nositeli výjimečné schopnosti. Ta žena má také výjimečné schopnosti, ale jiné než my. Dokáže předpovídat budoucnost. Její předpovědi už tolikrát zachránily Soul Society, Kisuke. A sám víš, co by se stalo, kdyby Soul Society přestalo existovat." Vstala a udělala několik kroků vpřed. Zahleděla se na nebe. "Ta žena předpověděla, že se blíží apokalypsa, která bude způsobená velkou válkou, ale také předpověděla sled událostí, které tomu mohou zabránit. Smrt tvého bratra byla jedna z nich. Sama tomu také nerozumím, proč zrovna jeho smrt v tom má hrát roli, ale kdo ví."
Otočila se zpět na Kisukeho. "Tohle všechno ti říkám, protože ti věřím, Kisuke. A protože by ses na to dřív nebo později stejně sám zeptal. Nic víc ale říct nemůžu. Nemáme moc času. Musíme začít něco dělat."

U Manon se toho dělo docela hodně. Přijela policie a začali všude vylepovat ty jejich žluté pásy, které měli zabránit lidem v tom, aby se přibližovali k místu činu. Jiní začali vyskládávat štítky s čísly, které značily důkazní materiál. Moc ho tam ale nebylo. Sanitka odjela i se všemi doktory. Už nebylo pochyb. Yoshiro byl mrtvý.

Kyoya mohl bloudit po městě, jak chtěl, ale opravdu mu to nebylo k ničemu. Byl vůbec Akihiro v Karakuře? V lidském světě? Kyoya už za tu dobu, co měl schopnosti, mohl vědět, že existuje spousta jiných světů, ve kterých se ten zmetek mohl ukrývat.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jun 29, 2012 5:19 pm

Kisuke

Kisuke počúval a počúval. Na konci sa zamračil.
Takže ty si ho vlastne... nechala zomrieť. Každopádne... Asi nemám právo na teba byť naštvaný, lebo keď si to zoberieme tak nejak vysoko teoreticky, tak ty ho ani nemáš prečo zachraňovať, že? Hlavne aby prežilo naše... milované Soul Society. poslednú vetu dodal s veľkým náznakom irónie.
Kisuke sa postavil. Bolo mu z toho všetkého nanič. Najradšej by Fumiko uškrtil za to, že nechala jeho brata umrieť, ale zdravý rozum mu hovoril že ona za to vlastne nemohla a aj keby mohla, tak by Kisukeho teraz zrejme zabila mávnutím ruky. Takže napádať ju by bola skutočne sprostosť.
Opäť na ňu pozrel. Neviem prečo mi veríš keďže moja prítomnosť zatial priniesla všetkým len smrť a nešťastie. Ale to je asi tvoja vec. Ja osobne na proroctvá a osud neverím, ale viem, že chcem zastaviť Akihira. Za tým čo robí je určite ešte aj niečo viac a ja chcem zistiť, prečo to vlastne robí. Až potom obrátim svoju pozornosť na zisťovanie toho, čo sa udialo medzi Soul Society a mojou matkou. Kisuke hovoril pevným hlasom a v očiach sa mu zjavilo odhodlanie. Yoshiro mu stále chýbal, ale Kisuke vedel že keď tu bude sedieť a plakať, nevyrieši tým vôbec nič. Bolo treba konať.
Takže, čo začneme robiť?
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Mon Jul 09, 2012 7:48 pm

Manon

nevěděla, co má dělat. U Yoshira ji nenechali být a navíc se tvářili, že je snad mrtvý nebo co. Amatéři! Žil přece! Snažila se to vysvětlit komukoli, kdo byl nablízku, jenže ji nikdo moc neposlouchal a jen ji odstrkovali a říkali jí, že je v šoku. Měla v hlavě tak trochu blok, takže možná měli v něčem pravdu. Měla problémy pořádně vnímat, co se stalo, dělo a co to znamenalo. Věděla jen jediné - Yoshiro nemohl být mrtvý!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Fri Jul 13, 2012 12:18 pm

Fumiko

Když se Kisuke odhodlaně připravil na začátek svého tréninku, vstala. "Kisuke." Oslovila ho vlídně. "Nebylo by pro tebe teď lepší, kdyby jsi šel domů a odpočinul si trochu?" Zeptala se. Nechtěla ho přepínat. Před chvílí zažil něco, co se s ním ponese hodně dlouho, možná i do konce života.

Manon -> někdo k ní přikročil zezadu a chytil jí za ruku. "Jdeme, Manon." Ozval se přísný hlas jejího otce. "Už mu nepomůžeš." Těžko říct, odkud se vynořil. Třeba tam byl od začátku a nebo prostě jen vycítil, že je jeho dcera v nebezpečí, tak se vydal na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Sat Jul 14, 2012 12:38 pm

Kisuke

Kisuke pokrútil hlavou na znak nesúhlasu.
Nie. Chcem začať teraz. Mám toho ešte pred sebou veľa, takže čím skôr začneme, tým lepšie. Okrem toho... Teraz by som aj tak nedokázal odpočívať. povedal Kisuke. Chcel obrátiť svoje myšlienky na niečo iné, aj keď vedel že niekedy sa bude musieť vrátiť do toho domu a myslieť na Yoshira... ale čím neskôr to bude, tým lepšie.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Sat Jul 14, 2012 1:31 pm

Manon

se lekla. Její otec byl rozhodně někdo, koho tady vůbec nečekala. Věděla, že nemá cenu se bránit, ale nemohla přece jen tak odejít!
"Ale tati! On není mrtvý, neviděla jsem jeho duši! Ještě pořád žije, musí!" začala křičet, jako by volala o pomoc. Bylo jedno, co říkala policie nebo doktoři, ale Manon věděla, že to, co teď řekne její otec, je definitivní. Vždycky to tak bylo, po celý její život.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: