PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

O 1826 dní později

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 23, 2012 8:31 pm

Hashwald

"Váš otec je Yozora Zetsubo. Je to jeden z našich nejvyšších generálů. je to velmi silný a odhodlaný bojovník a vy jste jeho potomek, takže se Neviditelné Impérium rozhodlo, že vás příjme do svých řad. Důležité je vědět, že za několik hodin vyrážíme do Soul Society. Zničit jej. Quincy kvůli shinigami trpěli už dost, nemyslíte? Jsme dost silní na to, abychom je vybili všechny." Hashwald zřejmě netušil, že stojí před dívkou, která si myslela, že quincy jsou vyhynulý druh. Džínijs.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 23, 2012 8:53 pm

Kisuke

Postavil sa na nohy a opäť trénoval. Ale ten divný pocit v ňom stále rástol. Nechápal čo to je... myslel si že už sa konečne prestal starať o všetko a všetkých a celý tento hlúpy svet. Asi sa bojím len o seba... lebo ma čaká niečo čo som absolutne nečakal a neviem aké to bude. Jo, to bude ono. pomyslel si. Ale musím to proste len akceptovať. Aj keby som sa pridal k Fumiko a tomu sprostému Soul Society, tak by som toho nič nezískal. Ak si Soul Society s tým svojim problémom nedokáže poradiť samo, jeden Shinigami veĺký rozdiel nespraví. presvedčoval sa.
Trénoval ďalej... ale mysľou bol niekde úplne inde. Predstavoval si, aký bude asi koniec sveta. Najprv si predstavoval ako horia budovy, mestá, ľudia kričia a obrovská neidentifikovateľná armáda pochoduje uprostred toho všetkého... A napokon dojde k nemu... A on by sa nechal iba tak zabiť aby bol ďalšou bezmennou obeťou? Alebo ktovie... možno celý svet skončí v sekunde a jeho bezcenný život skončí spolu s ďalšími bezcennými životmi...
Všetko, o čo sa kedy v živote snažil, skončí len tak, v priebehu sekundy. Ale, však takisto by to bolo aj tak. Aj tak raz predsa umrie prirodzenou smrťou a všetko o čo sa snažil nebude mať žiadny význam. Tak prečo...?
Prečo sa toho všetkého tak bál a nechcel aby to prišlo? Bol to iba prirodzený cyklus, opakoval si to stále v hlave ale jeho mozog odmietol prijať to, že by tam mal len tak ostať a nečinne čakať na vlastnú smrť. Vždy, keď to už v jeho živote vyzeralo nanič, tak sa pozbieral a išiel ďalej, tajne dúfajúc že v budúcnosti to bude lepšie. Ale nikdy nebolo... vždy to bolo len horšie a horšie. Preto sa chcel vzdať, už nechcel zase zažit ten pocit hrozného sklamania z toho že by sa snažil a aj tak bolo celé nahovno. A napriek tomu... keď si predstavil že sa má len tak vzdať... nemyslel si že to dokáže.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Wed Oct 24, 2012 8:14 pm

"Matsumoto!" Zakřičel mladě vypadající bělovlasý shinigami s haori označeným znakem desáté divize. "Ano, kapitáne?" dostalo se mu rychlé odpovědi od jeho zrzavé zástupkyně, která se zařadila vedle svého nadřízeného a kráčela dál po jeho boku. "Musíme rychle zmobilizovat všechny jednotky desáté divize a připravit je na nepřátelský útok," řekl, Matsumoto jen přikývla. "Rozumím, ale.. Co přesně po mě chcete?" tázala se. Kapitán pokrčil rameny. "Divize tě uznává víc než mě, takže po tobě chci, aby jsi to vyřídila." Matsumoto se netvářila zrovna nadšeně z úkolu, který ji byl svěřen, ale to bylo tak všechno, co s tím mohla a chtěla dělat. "Rozkaz. A co budete dělat vy, kapitáne?" Bělovlas zakroutil hlavou. "Půjdu za kapitánem Ukitakem. Třeba pro mě něco bude mít."
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Thu Oct 25, 2012 5:53 pm

Manon

se na muže delší chvíli dívala. Ani po hlubším vysvětlení neměla nejmenší tušení, o čem to mluví. Když to ani po té delší chvíli nepochopila, prostě se pomalu otočila a jala se odcházet. Nevěděla, proč by se tu měla zahazovat s nějakým bláznem. Sice toho věděl dost, necítila ale potřebu mu cokoli potvrzovat nebo vyvracet ani se s ním dál bavit. Doufala, že se brzy objeví Trhač a Godzilla, kdyby ji náhodou chtěl ještě dál nějak zdržovat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Thu Oct 25, 2012 6:15 pm

Haschwald

"Yozoro, získáte u nás takovou sílu, že nebude nikdo, kdo by vás mohl byť jen ohrozit. Chceme na oplátku jen vaši pomoc při zničení Soul Society." Pokusil se Haschwald ještě o něco. "Tohle je chvíle, při které by měli být všichni quincy jednotní. Jsme ve válce a potřebujeme vás." Jeho rozkazy byly přivést Manon za každou cenu a Haschwald věděl, že pokud to nedodrží, tak jeho veličenstvo bude zuřit. A to nechtěl. Věděl, co by následovalo.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Thu Oct 25, 2012 6:31 pm

Manon

se zastavila. Vypadalo to, že ji nenechá jen tak jít. Prudce se tedy otočila a utrhla se na muže:
"Jaká válka? Jací Quincy? Žádní přece nejsou! A já nechci s nikým válčit, nejsem žádný pitomý voják a už vůbec nebudu v něčí armádě, už vůbec ne v imaginární armádě nějakého podivína. Prostě mě nechte být, nehodlám nic podnikat proti shinigami, ať si dělají to svoje a já zase svoje, necháme se na pokoji a jsme všichni šťastní!" Byla překvapená, jak ji to rozzlobilo. Zuřila při představě, že by jí už zas někdo říkal, co má dělat. Ona měla svůj život, tak ať jí do toho nikdo nekecá.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Thu Oct 25, 2012 6:42 pm

Haschwald

"Zajímavé. Váš bratr se přidal hned. Tedy, po tom, co jsme jej vyléčili, aby nemusel jezdit na vozíku," pokrčil rameny a dal se do chůze, přímo naproti Manon. "Vy opravdu nevíte o tom, že shinigami chystají genocidu? Brzy zničí všechno, co máte ráda. Tento svět, vaše přátele, vaše psy. Nejdříve ze všeho přestali zabíjet hollow, určitě jste si toho nárůstu všimla. Chystají se do Hueco Mundo, potom na tento, lidský svět. Do dnes jim nic nestálo v cestě, ale teď, když si myslí, že už mají volné ruce, začnou jednat. Nebo věříte těm báchorkám o tom, jak jsou shininigami hrozne hodní?" Haschwald se zasmál. "Shinigami nás nevyhubili, ani zdaleka. A je to chyba jen jednoho muže. Vlastně, je nás spousta a ze dvou důvodů se chystáme do boje proti shinigami. Abychom jim zabránili v jejich krutých plánech a když už budeme u toho, pomstíme se jim za to, co nám udělali."
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Thu Oct 25, 2012 6:50 pm

Manon

"A to vám mám věřit přesně proč?" založila si ruce na hrudi a nehodlala před ním ustoupit, i když se blížil. Žádného nárůstu hollow si nevšimla. A taky celý život věděla, že jsou shinigami svině, takže ani tady nic nového pod sluncem. Ale spíš se jich bála a nechtěla s nimi zkřížit cestu, než že by vůči nim měla nějaké vražedné úmysly. Navíc pokud byla pravda, co ten muž říkal, a Quincy nebyli vyvraždění, byl to jeden důvod míň, proč shinigami nenávidět. A už vůbec ani na sekundu nevěřila, že by se její bratr přidal, natož že ho vyléčili. To nebylo možné, ani Quincy by to nedokázali, to si byla zcela jistá.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Thu Oct 25, 2012 6:57 pm

Haschwald

Zakroutil hlavou a vyrazil přímo k Manon. "Takže dobrovolně asi ne." Náramek na jeho levé ruce zazářil a vytvořil se z něj maličký luk, kterým na Manon namířil a bez váhání vystřelil. Šíp letěl hrozně rychle a Manon brzy ucítila nepříjemnou bolest vycházející z břicha, kde měla šíp zabodnutý. Ztratila vědomí.

Když otevřela oči, olizovali jí Trhač s Godzillou. Na dost neznámě vypadajícím místě. Ležela na posteli, na polštáři a dokonce byla zakrytá peřinou. Pokoj byl celkem velký a dost ponurý. Zdi kolem Manon byly popraskané a nikde žádná okna. Co bylo to nejzvláštnější, neměla žádné zranění, i když jí Haschwald určitě trefil do břicha. Do pokoje vešla postava. Byl to Ooji. Bratr Manon. A opravdu vešel po svých.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Thu Oct 25, 2012 7:35 pm

Manon

se probrala. Vůbec netušila, kde je, byl to dost nepříjemný pocit. Když si vzpomněla, co se stalo, jako první si hned nahmatala břicho. Při tom také poznala, že má na sobě peřinu. Nenahmatala žádnou ránu, pokud mohla soudit, byla zcela v pořádku. Podrbala Godzillu a Trhače.
"Kde to jsme, ňuníci?" promluvila na ně a hrabala se z postele. Chtěla si prohlédnout místnost, ale než se zvedla z postele, přišel někdo do pokoje. Byl to její bratr, tedy aspoň tak vypadal. "Ooji!" Manon měla nejdřív radost, že ho vidí, ale hned potom pojala podezření, že je to nějaký trik. Prostě nevěřila, že by to mohl být on. Proto seděla bez hnutí a čekala, jestli nějak zahájí konverzaci. Taky ji zajímalo, jak na něj zareagují Trhač a Godzilla.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 30, 2012 4:44 pm

Oba pséčci se okamžitě rozběhli k příchozímu a začali na něj skákat a vítat ho. Ooji si k nim dřepl a začal je hladit. Pak se postavil a přišel až k posteli své sestry. "Ahoj, Manon. Už je to celkem doba." Pozdravil s milým úsměvem na rtech.

Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 30, 2012 6:58 pm

Manon

zůstala sedět na posteli. Pořád měla pochyby, ale psí čich přeci neklame... Co to tedy znamenalo?
"Ahoj," pronesla Manon, ale rozhodně neměla z tohoto setkání radost. Doufala, že se se svým bratrem znova setká za lepších okolností. "Kde to jsem?" zeptala se úsečně. Ať to byl její bratr nebo ne, na tohle by jí snad odpovědět mohl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 30, 2012 8:22 pm

Ooji

"Jsi doma, Manon," odpověděl mile Ooji a posadil se ke své sestře. "Pamatuješ si na to, když jsi se dozvěděla o svém původu? Heh, Nejspíš ne, vždyť jsi byla dítě. Navíc, otec tě nikdy moc netahal do těch našich záležitostí." Ooji se odmlčel, protože po něm znovu začali skákat Trhač s Godzillou. Zdálo se, že pséčci Oojiho vidí moc rádi. Ooji oba dva vzal a vytáhl je na postel, kde se uvelebili. "Manon," nadechl se, "je nás spousta, náš druh nevymřel. Dozvěděl jsem se to od otce krátce po tom, co jsi odešla z domova. Tenkrát jsem ještě nemohl chodit, ale měl jsem z toho všeho takovou radost. Chtěl jsem ti to říct a musel jsem tě najít. Byl jsem tak odhodlaný, že už to otec nemohl vydržet a seznámil mě s doktorem Goswalem, který řekl, že mě bude operovat. Pravděpodobnost, že bych vůbec ještě někdy mohl chodit byla díky jeho pokročilým technikám kolem 40%. A vyšlo to. Okamžitě jsem se vydal po tvých stopách. Hledal jsem tě všude, ale Hasch byl rychlejší, heh." Ooji skočil Manon kolem krku. "A jsem mu za to vděčný! Stýskalo se mi!"
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 30, 2012 8:31 pm

Manon

se mračila. Bratra sice jednou rukou objala, ale nějak do toho nedávala srdce. Bylo to moc nových věcí najednou. Nevěděla proč, ale neměla z nich vůbec dobrý pocit. Konečně si myslela, že má klid a že se svět zas dává dohromady, a najednou bum ho.
"Co tady dělám, Ooji? A co tady děláš ty?" Ignorovala, že řekl, že jsou doma. Tohle místo neznala a rozhodně to nebyl domov.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 30, 2012 8:36 pm

Ooji

"Plníme přece svoji povinnost!" Řekl zmateně a pustil svoji sestru. Nejdříve jí jen hleděl do očí a několikrát u toho zamrkal. "Haschwald říkal, že jsi souhlasila..." Jeho hlas zněl najednou dost nejistě. "Souhlasila jsi, Manon, že ano?" zeptal se své sestry, aby se ujistil. Znělo to totiž skoro jako by Manon vůbec nevěděla o tom, co se tu děje! V tom se ale ve dveřích zjevil bělovlasý mladík s dlouhým bílým pláštěm. "Ooji," oslovil bratra Manon, který se okamžitě postavil do pozoru. "Yozora Manon... Jak jste se vyspala?" otázal se Haschwald Manon.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 30, 2012 9:08 pm

Manon

"Jestli jsem souhlasila? S tím, že mě propíchne, uspí a dotáhne sem? Ne, to jsem tedy nesouhlasila," pronesla ironicky a taky mírně naštvaně, když si vzpomněla na ten proradný okamžik. Potom na sebe upoutal pozornost muž, který vešel a pozdravil. Manon na něj obrátila pohled. Byl to ten hulvát, který ji sem nejspíš dopravil, ale Manon by přísaha, že vypadal mladší než před tím v lese... a taky neměl knír! To ty lesní stíny... No nicméně byl to on a sexy vzhled nijak neopravňoval jeho chování. "Blbě," odpověděla kysele na jeho otázku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Wed Oct 31, 2012 6:26 pm

Ooji

Ooji byl nepříjemně překvapen z toho, co tu Manon řekla a Haschwald to z jeho výrazu poznal. "Bylo to nutné. Nechtěla mě poslouchat," snažil se vysvětlit. "Omluv nás, Ooji," řekl Haschwald a odstoupil ode dveří. Ooji přikývl a poslušně odešel. Haschwald si Manon nejdříve prohlížel, potom udělal několik kroků k posteli, ve které ležela. "Pamatujete si na to, co jsem vám řekl? O válce?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Wed Oct 31, 2012 7:29 pm

Manon

se teď mračila ještě víc. Ooji tohohle bělovlasého blbečka poslouchal? Co mu to při té operaci udělali?! Možná jen měla o svém starším bratru moc velké ideály... nebo se možná prostě změnil. Každopádně se podívala temně na les hašiše. Tedy Haschwalda. Jeho jméno bylo podezřelé a možná o něm něco vypovídalo.
"Pamatuju si, že jste něco takového mlel. Ale pořád to nechápu," odpověděla. "A taky nechápu, co to má společného s mým bratrem a se mnou."
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Wed Oct 31, 2012 7:44 pm

Haschwald

Vypadalo to, že nerozumí slovům Manon. "Jak nechápete? Jste quincy. Oba. Měli by jste za to bojovat. A váš bratr bude, Yozoro. Nebo snad," pravou rukou odhrnul plášť, který zakrýval celé jeho tělo, Manon mohla spatřit, že má Haschwald u pasu velký meč."Souhlasíte s tím, co nám shinigami udělali? Co se chystají udělat? Myslíte si, že je to tak správně? Sympatizujete s nimi? Myslíte si, že vás nechají žít, až ovládnou všechny světy?"
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Wed Oct 31, 2012 7:56 pm

Manon

naklonila hlavu.
"No, tak koukněte. Připadám vám jako malá holka, která uvěří každému na dobré slovo? Jestli ano, tak to přehodnoťte. Neukázal jste mi žádný důkaz toho, že by shinigami něco chystali." Už nemohla dál sedět, jelikož se jí nelíbilo, jak se nad ní tyčil, vstala tedy z postele a popošla kousek dál od něj. "Můj vlastní otec se mi nikdy nezmínil o žádné... Quincy říši. A o spoustě dalších věcí. Opravdu nemám důvod vám věřit jen proto, že řeknete, že můj otec je nějakým z vašich pohlavárů. Přestože se přiznám, že by mě to nepřekvapilo." Nelíbil se jí jeho postoj s mečem. "Nejsem žádný milovník shinigami, ale nehodlám ani jít proti nim. Neříkám, že nám neublížili, ale to bylo dávno, byla to jiná doba, k čemu je se teď mstít? Jestli je tohle nějaká vaše záminka se s nimi vypořádat za staré křivdy, nepočítejte se mnou," uzavřela svůj docela osáhlý proslov, ve kterém shrnula své dosavadní myšlenky. Kromě jedné a to že nechce jít bojovat s shinigami, protože se jich bojí.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Wed Oct 31, 2012 8:13 pm

Haschwald se zasmál a chystal se něco říct, v tom se ale znovu otevřely dveře. "Tak důkaz.." Když Haschwald uslyšel mužský hlas, celý se roztřásl. "Vaše Veličenstvo!" Oslovil vysokého muže, který vešel do místnosti. "Yozora Manon, podobáte se své matce." Muž, který teď na Manon mluvil, byl opravdu vysoký. Měl černé vlasy a vousy, modré oči a vypadal, že má kolem padesáti let. "Omluvte Haschwalda prosím, je to ještě zelenáč. To proto se chová tak zbrkle." Haschwald sklopil oči a zatvářil se jako malé smutné štěně, "omlouvám se, vaše Veličenstvo," zamumlal a odešel z pokoje. Podle toho, co Haschwald říkal, se zdálo, že onen muž tomu všemu šéfoval. "Vítejte na hradě Neviditelného impéria, Manon. Chovejte se tu jako doma." Na rozdíl od bělovlasého podřízeného se choval dost mile. "Je mi to líto, ale žádný důkaz pro vás nemám, jen mé slovo. Ve světě lidí značně klesly aktivity hollow a zároveň s tím i výskyt shinigami. Naopak v Hueco Mundo se s vojáky Soul Society roztrhl pytel. Začala genocida. Ale to je v pořádku ne? Hollow jsou přece ti zlí. Věřte mi, tím to neskončí. Nevím přesně, čeho chtějí shinigami docílit, ale rozhodně to nebude nic pozitivního. Z toho, co nám řekl váš otec a bratr, soudím, že o našich nepřátelích už něco víte. Prý jste se dokonce setkala s několika kapitány. A to za dost nepříjemných okolností. Dokonce zemřel váš bratranec." Černovlasý velikán se posadil na postel, ve které Manon předtím ležela a začal hladit Trhače, který spokojeně vrněl. "Víme o kapitánech Gotei 13 všechno. Chcete vědět, kdo vás tenkrát napadl a vzal život vašemu bratranci a kamarádovi?"
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Wed Oct 31, 2012 8:21 pm

Manon

"Nijak zvlášť..." pronesla trochu přiškrceně. Tento muž se možná choval zdvořile, ale jí připadal mnohem horší než ten před tím. Ten byl jen takovým štěňátkem pro potěšení, z tohohle šla ale hrůza, už samotná jeho postava budila respekt. Byla si jistá, že kdyby chtěl, rozdrtil by ji jednou rukou než by stihla mrknout, takovou sílu z něj cítila. Nicméně ani to, co říkal on, jí nedávalo smysl. "Víte, a nebylo by lepší než válčit raději nejdřív zjistit, co mají shinigami v plánu? Přece nejsou tak hloupí, aby porušili rovnováhu světů, vždyť oni by byli první na řadě, koho by to zahubilo... Nechápu, proč by to dělali, nesedí mi to prostě. Myslím, že bychom se neměli nechat zaslepit naší nenávistí k nim a nejdřív zjistit, na čem jsme..." Možná se jí trochu třásl hlas, ale to ji nezarazilo od toho, aby opět vyjádřila svůj názor. Začínala se trochu uklidňovat z toho všeho, rovnat si to v hlavě, a nedávalo jí to smysl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Wed Oct 31, 2012 8:40 pm

Vysoký muž se zhluboka nadechl, "když to nejde po dobrém. Myslel jsem si, že to s vámi bude těžké. Mimochodem.. Váš bratr se s vámi chtěl rozloučit, ale nestihl to, musel pryč." Najednou byla v celém pokoji dost nepříjemná zima. Trhač s Godzillou začali kňučet a schovali se pod postel. Ten, kterého Haschwald oslovoval jako jeho Veličenstvo, vstal a pohledem probodl Manon. Bylo to opravdu nepříjemné. Nakonec se jen usmál, odešel a zavřel za sebou dveře. Na zdi před Manon se objevil obraz. Jako by tam někde byl projektor a Manon mohla vidět.. Soul Society? Ano, bylo to Seireitei. Manon na mohla vidět ulice, po kterých běhaly skupiny shinigami. Zdálo se, že je tam velký zmatek. Na několika místech se najednou objevily sloupy modrého světla! Několik skupin se rozuteklo, jiní zůstali na svých pozicích a pevně svírali své meče. Když světlo zmizelo, Manon na monitoru uviděla, jak její bratr stojí před malou skupinkou černě oděných vojáků.

> Kisuke

Kisuke ucítil podivný pocit. Rozbušilo se mu srdce. Byl to takový ten pocit nejistoty, kdy si myslíte, že někdo, koho máte rádi je v nebezpečí. Bylo to to, o čem mluvila Fumiko?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Wed Oct 31, 2012 8:54 pm

Kisuke

Trénoval naďalej a pomaly sa mu podarilo vypúšťať z hlavy všetko čo sa dialo a už sa sústredil len na tréning. Áno, tréning mu vždy pomáhal aby zabudol na veci, na ktoré nechcel myslieť. A tak si len tak trénoval, nebolo to ako keby bol za tri dni koniec sveta... Keď vtom mu celým telom prebehli zimomriavky a on ostal stáť ako socha.
Nevedel čo sa stalo. Čo to sakra je? Však...? splašene sa obzrel okolo seba, ale nevidel nič, ani nič necítil, okrem toho pocitu. Pocitu, ktorý mu hovoril že sa niečo deje, niečo zlé. Čo to ale bolo?
Snažil sa presvedčit sám seba, že to nič nie je, ale nešlo to. Nevedel to racionálne vysvetliť a nevedel čo sa presne deje ale... niečo sa proste dialo. Žeby to už začalo? Ale veď... dopekla... Toto si celý čas chcel, vidieť Soul Society padnúť. Ale veď... možno to nič nie je... behalo mu hlavou. Nevedel čomu má veriť, žiadne racionálne vysvetlenie mu na mysel nezišlo, a nemal žiadny racionálny dôvod Soul Society pomáhať ale... každá bunka v jeho tele mu hovorila, aby išiel do Soul Society. Ihneď. Ale... jak? Napadol ho Henry, ale ten bol bohvie kde. Nikto z jeho starých známych portály do Soul Society otvárať nevedel, a Fumiko bola tiež bohvie kde. Dopekla... ukľudni sa... určite to nič nie je... hovoril si, ale jednoducho vedel že to nie je pravda. Stál tam ako socha... Nevediac čo má robiť.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Wed Oct 31, 2012 9:08 pm

Manon

nechápala. Co tímhle kdo sledoval? Ukáže jí televizi a myslí se, že se všechno zlepší? Na co ji vůbec tak nutně potřebovali? To bylo to, co nechápala ze všeho nejvíc. Proč ji prostě nenechali jít, když s nimi nechtěla jít? Jeden malý vojáček stejně válku nevyhraje, pokud se do ní chystali... Dívala se na obraz před sebou, ale neměla z toho dobrý pocit. Sice nepochybovala, že by to mohl být nějaký podvod, ale jistotu neměla. Nechtěla vidět svého bratra vraždit shinigami ani shinigami vraždit jejího bratra.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    

Návrat nahoru Goto down

O 1826 dní později
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: