PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 11:55 pm

Urahara

Sledoval, jak se z Kisukeho vynořuje jeho hollow reiatsu a věděl, že to je špatně. Věřil ale tomu, že to Kisuke ovládne. Musel, protože pokud ne, tak tohle bude k ničemu. Musel se naučit bojovat s bolestí sám a ne za pomocí hollow.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 11:49 am

Kyoya

Ani na vteřinu jsem nevěřil tomu, že by Akihiro umřel. Za ta léta však moje schopnosti pokročili docela dost, klekl jsem si k člověku, kterého exploze zasáhla a přejel přes něj rukou. Pokud to poškození bylo jen vážné, mohl jsem ho ještě opravit... pokud ne... tak se nedalo zkrátka nic dělat. Nicméně jsem skenoval okolí na maximum. Kdybych ucítil jen minámní známku po Akihirovi, tak by přišel čas na další boj...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 12:02 pm

Akihiro

Kyoya Akihirovu přítomnost nikde nevycítil, ale to neznamenalo, že tam bělovlasý zloduch někde nebyl. Jakmile se kouř z exploze rozplynul, Kyoya uviděl vysokou bělovlasou postavu, jak stojí u vraku motorky a má ruce v kapsách. Svýma modrýma očima upřeně sledoval svého hnědovlasého pronásledovatele. "Hiiragi," oslovil ho Akihiro, "teď by nebylo moudré a ani chytré, kdyby ses na mě dál pokoušel útočit," jednu ruku vytáhl z kapsy. "Konečně ses vrátil a právě včas, tví kamarádi tě potřebují. Jsem momentálně jediný, kdo tě k nim může dostat, takže ten náš souboj odložíme na potom, co ty na to? Nemám na něj ani náladu a ani čas."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 12:07 pm

Kyoya

Vstal jsem a oprášil si ruce. "Vtip je v tom, že já se už nemusím jen pokoušet o útok. to oba dva víme moc dobře." řekl jsem. "Co se týká mých přátel, tak toho nejlepšího jsi bezdůvodně zabil a za ta léta jsem přišel na pár nehezkých způsobů, jak ti to vrátit..." řekl jsem a prokřupnul si prsty. Byl jsem smrtelně klidný, soustředěný a připravený odpálit ho do stratosféry, kdyby to bylo potřeba. "Takže mi řekni pravý důvod, proč jsi ukázal svůj šerednej xicht..." dodal jsem. Nehodlal jsem se nechat vyprovokovat
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 12:12 pm

Akihiro

"Quincy," odpověděl v krátkosti, "nevím, co o nich víš, ale tvoje kamarádka Manon k nim patří, měl to být dávno vyhubený druh, ale ukázalo se, že tomu tak není. A právě v tuto chvíli, kdy se tu my dva bavíme, útočí na Soul Society a místní nejsou moc schopni bránit se tomu. Tvůj kámoš Kisuke tam je a na rozdíl od tamních shinigami, on je schopnej s tím něco udělat a ty bys taky byl. Bylo by mi to jedno, kdyby to neznamenalo konec světa. A konec světa mi do karet moc nehraje," vysvětlil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 12:18 pm

Kyoya

"Konec světa? To je nejlepší, s čím jsi za 5 let přišel jo? Velice působivé. Víš, kdyby bylo 21. prosince, tak bych to možná i spolknul..." řekl jsem. Na druhou stranu ještě jsem ho nezabil, což bylo taky zvláštní. "Nezajímají mě Quincy, ani Soul Society... zajímá mě aby se tvoje hlava oddělila od těla pěkným, křivým řezem a naložila se do láku od okurek..." dodal jsem. "A pokud by konec světa znamenal i konec tebe, pak to nezní tak špatně, ne?"
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 12:43 pm

Kisuke

Kisukeho hollow reiatsu bolo silnejšie a silnešie... Kisukeho krik ustával... V miestnosti sa začali triasť skúmavky a poličky... A pomaly sa začínala triasť skoro celá budova...
Kisuke bol vo svojom vnútornom svete. Stál na kúsku vulkanickej horniny. Okolo neho tiekla lávová rieka. Obloha bola čierna a červená a sem-tam z nej padol nejaký ohnivý meteorit.
Oproti nemu stála biela verzia jeho. Hollow Kisuke sa uškŕňal. Čau, baka. Dlho sme sa nevideli.
Kisuke sa naňho zamračil. Bola to pravda, nevideli sa dlho. Naposledy proti sebe bojovali... A Kisuke to ledva ledva vyhral a dostal ho pod kontrolu. On teraz nemal žiadnu moc... Kisuke mlčal.
Zdá sa že si dosť zoslabol, Kisuke, hm? Nechal si umrieť ďalšiu osobu na ktorej ti záležalo... A teraz mi ten Henry dal perfektnu možnosť ukázať, ako neskutočne slabý si. Trocha bolesti a ty už ideš sem... Čo sa stalo? Je to skoro ako keby si sa nemal na koho obrátiť, Kisuke, ako keby si nemal na tomto svete nikoho, nikoho... hovoril.
Kisuke stále mlčal.
... nič sa nezmenilo. A nikdy sa to nezmení. Si neschopný, Kisuke. Vždy budeš ten kto bude sám, sám proti celému svetu. Sám, navždy. A hneď ako si utvoríš nejaké puto... bum! Zablyslo sa. Umrú. Všetci, ktorých máš rád, umrú. Je to tvoje prekliatie, Kisuke. Je to kliadba, ktorej sa nikdy nezbavíš, tak ako sa nikdy nezbavíš mňa. Nikdy sa s tým duševne nevyrovnáš. Nikdy sa nevyrovnáš s ničím, čo sa okolo teba deje. Smrť tvojej matky, smrť Yoshira, smrť Fumiko...
Skončil si? prerušil ho Kisuke. Hollow Kisuke sa odmlčal a trocha prekvapene vyvalil oči. Práve si mi povedal všetko, čo už viem. Nie, nikdy sa s tým nevyrovnám. Ja nikdy nebudem vyrovnaný človek, ale keďže som sa s tým celkom zmieril, tak je mi to dosť jedno. S tym sa budu musieť zmieriť skôr ľudia okolo mňa. Na chvíľu sa odmlčal. Čo sa týka toho prekliatia ako si to nazval... Možno na tom niečo bude, ale nič mi nebráni v tom dúfať v lepšie zajtrajšky. Už som našiel Yoshira, takže to je dôkaz že nie všetko čo sa mi stane je len negatívne. Občas túto svoju nádej nenávidím, lebo som potom sklamaný keď to nevyjde, ale... Stále odniekial nejakú berem. Nepýtaj sa ma odkiaľ, neviem to. A čo sa týka teba... Teba už beriem ako moju súčasť a to že sa ťa nezbavím, mi vôbec, ale vôbec nevadí. povedal s miernym úškrnom. Zas ale zvážnel. Ale teraz láskavo vypadni, pretože toto musím zvládnuť bez tvojej sily. dodal.
Hollow Kisuke sa zamračil a vedome zmizol... Kisuke zavrel oči a jeho vnutorny svet sa pred nim rozplynul... Bol zase v okovoch, jeho krik bol zase v plnej sile, bolesť bola neskutočná, ale... teraz mu už do hlavy Hollow Kisuke neliezol. Jeho hollow reiatsu tiež zmizlo. Teraz mal v hlave len jednu vec, odhodlanie! Vydrží to... vedel to.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 1:01 pm

Urahara

Na konzoli začala svítit červená kontrolka, která značila, že už by to měl Urahara vypnout, rozběhl se k páčce, ale v tom byl zastaven obrovským výbuchem, který pohltil celou budovu kasáren 12. divize.

"Jsou zpátky!!" Zakřičel shinigami z 12. divize, kterému se podařilo utéct z budovy před tím, než byla celá pohlcena explozí. Nad Seireitei se nacházela skupinka 12ti quincy. Jeden po druhém se pomocí hirenkyaku přesunuli do různých koutů Seireitei. Až na dva. Jeden byl opravdu vysoký, měl dlouhé černé vlasy a podivně tvarované vousy. "Začíná finální fáze útoku, Haschwalde," řekl vysoký muž bělovlasému quincymu, který stál po jeho boku. Ten jen přikývl, "Ano."

Akihiro

"No to ano, ale taky by to znamenalo konec tvého otce, bratra, kamarádů, všech zvířat v zoo, hlemýžďů, co já vím, všeho," řekl a pokrčil rameny, "opravdu to chceš? Nebo tomu chceš radši zkusit zabránit? Na chvíli zakopat válečnou sekeru a hned jak to skončí si mě můžeš najít a pokračovat v tom, co jsi začal před pěti lety."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 1:05 pm

Kyoya

"Ano, opravdu bych nechtěl, aby zemřeli všichni hlemýždi, ale nečekáš snad, že budu věřit tvému slovu? Bůh ví, co se stane, když ti uvěřím... pohltí mě černá díra, propadnu se do dimenze jablečného pyré..." řekl jsem a stále měl ruku připravenou vybuchnout ho tak, jak ještě nikdy nevybuchl. Na druhou stranu to jeho zdržování by mělo smysl jen tehdy, kdyby se mě bál a to se nezdálo být pravděpodobné...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 1:08 pm

Akihiro

"Jako, je mi to jedno, pokud mě chceš zabít, tak to udělej," řekl a rozpažil ruce, "já si to teda nepřeju, ale už tak se cítím dost blbě, že se s váma vůbec musím bavit. Nejdřív Kisaragi, teď ty. Kdybych do Soul Society mohl, tak tam jdu sám." Akihiro už byl celkem naštvanej a zdálo se, že se fakt radši nechá vyhodit do vzduchu, než aby tu dál vykecával.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 1:16 pm

Kyoya

Došel jsem k němu a rozpřáhl se vší silou a vrazil mu jednu do zubů. Opravdu dost silně, dost na to, aby ho hlava bolela nějakou dobu. "Nápodobně..." řekl jsem mu. Tohle byl fakt super pocit. Vychutnával jsem ho dlouhé 2 vteřiny. "Fajn, tohle zatím bude stačit, pošli mě tam teda, ale varuju tě... pokud je to past..." řekl jsem. Nebylo potřeba to dokončovat. Oba dva jsme věděli, že je to z části jen prázdné gesto a hlavně že nedokážu vymyslet nic takového, aby toho litoval nějak zvlášt dlouho....
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 1:17 pm

Kisuke

Bol v kouli... otvoril oči... Valil sa naňho obrovský balvan... Kisuke sa zamračil... boli tu.
Budova vybuchla. Kisuke bol ale už preč. Oblečený, by the way. Vedľa neho bol Urahara. Kisuke si práve len pripevňoval druhý chránič na loket.
Bol úprimne prekvapený svojou rýchlosťou. Stihol dokonca zobrať aj Henryho, ale ktovie či to Henry vôbec potreboval. Na rozjímanie ale nebol čas, keďže obaja práve stáli pred nejakými quincy. Kisuke totiž nechcel strácať čas. Vybrla si skupinu quincy ktorá mierila práve na nemocnicu. A bol odhodlaný zabrániť, aby sa k tej nemocnici dostali.
Čas deštrukcie, Gig.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 1:30 pm

Akihiro

Když viděl, jak se k němu Kyoya blíží, zavřel jedno oko, protože věděl, co bude následovat a taky to následovalo. Akihiro dostal pořádnou pecku do zubů, pravděpodobně o jeden přišel. Trvalo mu to dost dlouho, než se sebral ze země a i po tom se ještě dost dlouho vzpamatovával. "No, jsem rád, že jsme se konečně někam dostali," řekl Akihiro, utřel si krev, která mu tekla z pusy a natáhl ruku, ve které se mu objevil meč. S mečem následně bodl před sebe, čímž vytvořil bránu pro průchod mezi světem lidí a světem duší, "doporučuju proběhnout to rychle."

Gotze

Quincy, před kterým se objevila dvojice Kisuků, se zastavil. Chvíli na dvojici hleděl s nakloněnou hlavou, potom oběma rukama rychle sáhl k pasu a vytáhl odtud dvě dlouhé čepele.

Před vysokým Quincym s poskokem se objevil bělovlasý vrchní kapitán.

Další quincy mířil ke kasárnám páté divize, kde ho zastavil příchod kapitána Hiraka.

Ulicemi Seireitei pobíhala dívka menšího vzrůstu a svým malým mečem sekala jednoho shinigamiho po druhém. A to až do chvíle, než se před ní objevil kapitán třetí divize Otoribashi.

U druhé divize začal souboj mezi quincym, který vypadal jako gorila a kapitánkou druhé divize Shihouin Yoruichi.

K sídlu rodu Kuchiki se blížil další quincy, usmíval se a prokřupával si prsty. Z toho ho ale vyrušila spusta růžových kvítků, které kolem něj začaly poletovat.

Kapitán sedmé divize Aikawa se svým zástupcem také narazili na nepřítele v okolí své divize. Stejně tak kapitán osmé divize Kyouraku a kapitán deváté divize Mugurama.

K desáté divizi, kde se shinigami snažili vzpamatovat z předchozího útoku, měl namířeno quincy, který hrozně připomínal Akihira. Nebyl tam nikdo, kdo by se mu mohl postavit.

Z okolí jedenácté divize se ozývaly hlasité rány...

Dvanáctá divize byla v troskách..

Shinigami ze třinácté divize marně kladli odpor...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 1:38 pm

Kisuke

Nevedel čo má od quincyho čakať, ale ľahké to rozhodne nebude. Ale nemienil čakať na jeho útok, takže naňho záutočil sám, klasicky. Shunpo zľava... ale tesne predtým ako sa jeho čepele dotkli jeho, tak sa odshunpoval na druhú stranu a päsťou, obalenou kovom mu vrazil. Dúfal že jeho nová sila sa prejaví.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 2:12 pm

Kyoya

Prošel jsem bránou, ale zahodil za sebe ještě menší překvapení, samozřejmě výbušné... a plné růžové barvy k tomu, samozřejmě hodně špatně smytelné... nevěřil jsem mu, samozřejmě, ale měl pravdu v jednom, svět by skončit ještě nemusel... kdyby skončil, nemohl bych si udělat ozdobu z jeho páteře...

Z nebe se zřítilo několik kovadlin, všechny se řítili přímo na Quincyho. Po dopadu vyryly do země slušné díry a samozřejmě ihned na to explodovali a jejich kousky se rozletěly do všech stran. Ihned za nimi jsem se snesl na zem já. Oprášil jsem si svůj dlouhý plášť a čekal, až se opět ustálí viditelnost... Přeci jen, zabít někoho bez dlouhých dialogů nebylo v modě už hodně dlouho...
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Sat Nov 10, 2012 10:48 pm

Suki

Vypustila zcela z hlavy, že chtěla zalévat květiny. Kočka naprosto přeměrovala její tok myšlenek. Nakonec jí vzala do náruče a přešla s ní celou kuchyni a chodbu, aby se dostala do obýváku, kde jí položila na gauč a sedla si velde ní tak neopatrně, až to s Mourkou zakynklalo. Popadla ovladač od televize a nahodila třetí program. Chtěla se podívat na cokoliv, jen ne na zprávy. A ty právě běžely. ,,Vidíš to, já taky nedostanu vždy to, co chci," prohodila ke kočce, jako by jí měla rozumnět. Avšak s tímto svým zlozvykem se déle netrápila a rychle se chystala přepnout stanici, než tam zase začnou vykládat všelijaké pohromy ze státu a ze světa.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 6:25 pm

Gotze

Kisukeho rána způsobila něco neuvěřitelného. Quincy byl velmi překvapený, když ho jeho oponent trefil, ale zachoval aspoň trochu klidu a nějak se snažil ustát svůj dvacetimetrový let vzduchem. Kisukeho nová síla se projevila. Byl nejen silnější, ale i rychlejší. Díky svým výborným reakcím se však quincy dokázal vyhnout tomu nejhoršímu. Netrvalo to dlouho a byl znovu na nohou. "Gotze," řekl a uklonil se, "překvapil jsi mě, ale po druhé se ti to už nepovede, shinigami."

Kurotora Hayato

vzhled zde

Po tom, co explodovaly všechny kovadliny a zničili i ten zbytek, co zbyl z kasáren desáté divize, nastalo hrobové ticho. Předtím se ozval nějaký ten křik nebo tak něco, ale teď už ani hláska. "Díky," ozvalo z místa exploze, Kyoya si mohl všimnout, že s mizejícím kouřem se tam začíná tvarovat postava. "Udělal jsi všechnu práci za mě," pokračoval hlas. Když konečně bylo vidět, Kyoya uviděl, že v místě exploze stojí muž v bílých hadrech (viz. obrázek) a z pod kapuce ho sleduje. Pod jeho nohama byla zem pořád rovná. Jako by to bylo jediné místo, které neexplodovalo.

> Suki

Když Suki přepnula kanál, uslyšel zprávu o tom, že u místní pobočky McDonald's explodovala motorka a zranila jednoho muže. Muž ale říkal, že řidičem motorky nebyl on, nýbrž bělovlasý muž, kterému exploze vůbec neublížila. Prý si také pamatoval dalšího muže, ale nepamatoval si, jak vypadal. Dále vypověděl, že slyšel o tom, jak se ti dva baví o konci světa a také uviděl, jak ten bělovlasý poslal toho druhého do nějaké jiné dimenze. Muž byl odvezen na psychiatrickou léčebnu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 6:41 pm

Kyoya

Rozhlédl jsem se kolem sebe, zdálo se, že jsem zdemoloval zbytky nějaké hnudné budovy. Pokrčil jsem nad tím rameny, však to byla jen budova... těch jsem zničil už tucty. Skoro jsem se lekl, že jsem vypálil po někom kladném, ale zdá se, že mě instinkt nezklamal. řekl jsem a se zájemem si prohlédl svůj nehet. Netušil jsem, kdo je, kde jsem ani co se děje, tedy naprosto ideální situace. OK, ale teď zcela vážně. Nevíš Jindřichu, kde se tu dá sehnat nějaké ovoce? Mám nedostatek vitamínu C... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 6:41 pm

Kisuke

Kisuke bol svojimi schopnosťami ohromený. Popravde, páčilo sa mu to... Nakoniec tá bolesť predsa len za niečo stála.
To uvidíme. povedal a mierne sa pousmial. Skúsil tentokrát niečo trocha odlišné. Rozhodol sa že skutočne otestuje svoje schopnosti. Dal pred seba ruku... kov ktorý z nej vyšiel, vytvoril tak trocha väčší meč, ako obvykle Kisuke používal, ale keď už mal tú zvýšenú silu, chcel vedieť či to zvládne. Meć bol spojený s jeho rukou takže vyraziť mu ho nešlo. Bol asi 5-6 stôp vysoký a 1 stopu široký. Keď by ho už takým hovädom zasiahol, tak by to niečo znamenalo.
Kisuke sa opäť rozshunpoval, a vyzeralo to že ide na priamy útok... Šiel... šiel... už už išiel seknúť, ale v poslednej sekunde sa zdalo že sa opäť šiel shunpovať za Gotzeho. Lenže, bol to len blaf. Jeho útok skutočne prišiel spredu a plnou silou, mieriaci rovno na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 7:02 pm

Manon

vyběhla z pokoje. Jakmile ale její nohy rozvířily prach, zpomalila. Něco takového nečekala. Rozhlížela se kolem, ale žádnou stopu nikde neviděla. Pouze věci, které ji velice znepokojovaly. Začala mít hrozně nepříjemný pocit v žaludku. Jakmile se vzpamatovala z prvotního šoku, vyběhla ven a běžela k nejbližším sousední dveřím, kde začala zvonit.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 7:10 pm

Kurotora Hayato

Ukázal rukou někam za sebe, "asi před pěti minutama jsem prošel kolem stánku s ovocem, Jime," odpověděl, "když půjdeš tudy, nemůžeš ho minout." Jakmile domluvil, zmlkl a skočil do kráteru, který vytvořil Kyoya svými kovadlinami.

Gotze

Když Kisuke zaútočil svým obrovským mečem, Gotze nějakým způsobem odhadl Kisukeho pohyb, nenechal se zmást a jeho útok zastavil svým mečem. "Přesně, jak jsem si myslel," řekl a sekl po Kisukem.

> Manon

Chvíli to trvalo, než někdo otevřel, ale nakonec se ke dveřím dobelhala starší paní. Byla to odvěká sousedka Manoniny rodiny, paní Toyotová. Chvíli na Manon koukala, potom se jí rozsvítila žárovka, "Yozora Minion? Ach, jsi to ty!"
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 7:21 pm

Kisuke

Kisuke jeho sek vykryl pomocou kovu pod oblečenim. Ľavú ruku si už totiž držal pred tvárou. A čo toto? povedal a na tvári sa mu objavila maska a jeho reiatsu sa ohromne zdvihlo. Spustil rýchle a deštruktívne combo s tým veľkým mečom a vážne zbesilo sekal po Gotzem hlava-nehlava... Seky boli teraz ešte o dosť silnejšie a Kisuke neprestával.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 7:43 pm

Kyoya

Myslel jsem si, že jsem zažil všechno. Viděl jsem koně tančit balet, viděl jsem škodu 1000mb jak předjela ferrari, viděl jsem tolik druhů magie, že by z toho zešedivěl i Merlin, ale ještě nikdy jsem nepotkal padoucha, který by měl smysl pro humor. O to víc mě mrzelo to, co jsem musel udělat. Letmým pohybem jsem do kráteru hodil jakýsi předmět. O sekundu později výbuch do všech stran rozmetal... pudink?!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 7:58 pm

Gotze

Pravda byla taková, že Kisukeho reiatsu se vůbec nezvedlo. Ve skutečnosti nebylo cítit nic, když si nasadil hollow masku. V momentě, kdy začal sekat mečem, použil Gotze hirenkyaku, aby se dostal pryč. "Co to znamená?" zeptal se, necítil z Kisukeho vůbec nic. Jako by jeho reiatsu zmizelo, ale síla byla opravdu ničivá. Urahara stál opodál a usmíval se.

Kurotora Hayato

Když všude vybouchl pudink, postava v bílém zůstala stát na místě. Celý jeho oděv byl zapatlaný od vanilkového pudinku. "Jime!" vykřikl muž, "víš jak blbě to půjde dolů?" zeptal se celkem smutným hlasem a povzdychl si. Potom si z oděvu setřel trochu pudinku a olízl jej, "čokoládovej mám radši, Jime."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 8:10 pm

Kisuke

Kisuke rozdrtil časť zeme, keď Gotze zdrhol... Zapichol si čepeľ do zeme a pozrel na Gotzeho. Najprv si myslel že to robí on, ale vyzeral rovnako prekvapene ako Kisuke. Akurát Henry sa tam škeril, ale Gotze súvislosti vedieť nemusel, napriek tomu že Kisuke ich vedel. Bol to dosť divný pocit, necítiť nič a zároveň takú silu... Takže Kisuke rozhodil rukami, vyzeralo to ako keby chcel povedať "vím já?", opäť vytiahol meč a vrhol sa na Gotzeho, tentokrát ale so všetko rýchlosťou akú mal a s jediným úmyslom... rozdrtiť ho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Alorien - Resto / Enha Shaman - Nepřijatý
» Neojebatelny MM Hunter - Nepřijatý