PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 8:12 pm

Kyoya

Bezva, teď, když jsme prolomily ledy, bych se celkem rád dozvěděl kdo jste a co tady děláte a co máte společnýho s koncem světa. zeptal jsem se a protočil prsten na prstě. Měl jsem samozřejmě k dispozici mnohem smrtelnější zbraně, než je pudink, ale v současné době jsem je nechtěl používat, přišlo mi špatné ho zabít bezdůvodně, nevěděl jsem vlastně co se tu děje. Bejt vržený do šílené akce bez jakýchkoliv znalostí bylo opravdu divné...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 8:28 pm

Gotze

Pokusil se Kisukeho útok vykrýt svým mečem, ale dopadlo to akorát tak, že o jeden ze svých dvou mečů přišel. Rozhodně to Gotzeho překvapilo. Co bylo ale ještě horší, byl fakt, že se Kisukeho meč pořád nezastavil. Gotze uskočil stranou. V pravé ruce držel meč, druhou ruku měl useknutou.

Kurotora Hayato

"Hmm," zamyslel se, "o jakým konci světa mluvíš, Jime?" zeptal se a pokrčil rameny. Z trosek budovy vyběhla postava v černém, utíkal, co mu nohy stačily. Jindřich si sáhl k pasu a vytáhl zdobenou stříbrnou pistoli, kterou utíkajícího shinigamiho zastřelil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 8:33 pm

Kisuke

Kisukemu sa darilo... a mienil to ukončiť. Veľký meč z jeho rúk zmizol a Kisukeho shunpo sa teda ešte zrýchlilo. Ľavou rukou zablokova Gotzemu jeho ruku a pravou ho chytil pod krkom a hodil o zem. Ruku s mečom mu pristúpil... A opäť si v ruke vytvoril veľký meč. Pozrel na Gotzeho ešte posledný krát... a potom mu celou silou zarazil svoj veľký meč rovno do srdca.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 8:40 pm

Kyoya

Chtěl jsem mu něco říct, když Jindřich odstřelil nějakého shinigamiho. "Tohle jsi neměl dělat, nelíbí se mi to, ale budu tě muset zastavit. Nemám rád ty, kteří ubližují bezbraným..." řekl jsem. Dlouhých 5 let jsem se připravoval, abych mohl čelit Akihirovi. Nebyl jsem už tak bezbranný, jako dřív. A rozhodně jsem nebyl tak pomalý, jako dřív. Pohnul jsem nohou kupředu a už jsem stál před tím. Vzduchem zasvištěla moje čepel... netušil jsem, proti komu stojím, ani proti čemu. Musel jsem ho prostě otestovat...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 8:51 pm

Manon

"Um... ne. Manon. Dobrý den. Paní sousedko, prosímvás... nevíte, co se stalo... no... s naší rodinou? Oni se přestěhovali, když jsem nebyla doma? Nevíte prostě, kde by mohli být?!" Byla to stará babka, která určitě šmírovala všechno, co se kolem šustlo, oknem... Nejlepší zdroj informací!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 9:17 pm

Gotze

"Vollständig," ozvalo zrovna když se Kisuke snažil probodnout Gotzeho srdce, "nevím, jak je možné, že jsi tak silný, když jsi pravděpodobně jen další shinigami bez vyšší hodnosti, ale," Gotze chytil Kisukeho za obličej a odhodil ho pryč. Kisuke se opravdu proletěl vzduchem, Urahara na to jen čuměl s otevřenou hubou. Gotze vstal, vypadal jinak. Z jeho zad trčely dvě andělská křídla a nad hlavou měl svatozář. "Tohle je moje svatá forma," řekl, "a uráží mě, že jí musím aktivovat takhle brzy a zrovna proti někomu takovému, jako jsi ty, příšero," poukázal na Kisukeho hollow masku.

Hayato

Vzduchem se proletěl bílý plášť od pudinku. Byl rozseknutý vejpůl. "Ty očividně nejsi odtud," ozvalo se za Kyoyou, kde stál Jindřich. "Nechci bojovat s někým, kdo sdílí stejný smysl pro humor jako já," řekl a vrátil svoji pistoli do pouzdra u pasu.

Toyota

"Ooo, tvoje rodina? Ty už sem tu dlóho neviděla, holka moja zlatá. Všici se jednoho dňa sbalili a vodjeli pryč. Už je to několik měséců," řekla a poškrábala se v uchu, "nevím, kam vodjeli a ani proč, jakto že to nevíš ty?" zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 9:27 pm

Kisuke

Toto Kisuke nečakal a čakalo ho celkom príjemny prelet vzduchom. Podarilo sa mu ale dopadnúť na nohy, jakš, takš. Na svojho oponenta pozeral fakt s prekvapením. Nevedel, že quincy niečo takéto vedia... A bolo to fakt... uuh... No, mohlo to znamenať menší problém. Spýtavo pozrel na Henryho ale ten na to pozeral asi tak prekvapene ako sa Kisuke cítil.
Kisuke sa opäť postavil. Na rozdiel od Gotzových prejavov, on zo seba vydal iba ďalší dlhý hollowský rev. Nedalo sa povedať čo si myslí o tom, že ho Gotze nazval príšerou. Ale nebol čas nad tým uvažovať, keďže Kisuke sa opäť rozshunpoval a tentokrát to skončilo kopom kovovou nohou, ktorý smeroval na quincyho hlavu sprava.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 9:40 pm

Kyoya

Očividně nestojíme na stejné straně barikády... řekl jsem, zatímco zbytky pláště spadly na zem. Taky s tebou nechci bojovat, ale budu muset, pokud budeš útočit na ty, kteří se nemohou bránit... řekl jsem a čepel z mé ruky zmizela. Takže máš na výběr... řekl jsem smrtelně vážně. Bylo by o tolik jednodušší bojovat s nepřítelem, ke kterému bych necítil žádné sympatie, ale osud mě zřejmě neměl rád. Co jsem mohl dělat teď? Jen doufat, že odejde, to se ale nezdálo být právě pravděpodovné
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 9:58 pm

Hayato

"Jime," oslovil Kyoyu, "není to tak jednoduchý, jak si myslíš, kdybych to nedělal, tak sem dolů příjde šéf. A on nemá rád pudink tak jako já." Posadil se na zem a vzdychl, "navíc," vytáhl znovu tu svoji zbraň a ukázal jí Kyoyovi, "tahle jen omračuje." Nezdálo se, že by si to Jindra moc užíval. "Jak jsi vůbec udělal ten pudink a ty kovadliny?" zeptal se.

Gotze

Když se k němu Kisuke přiblížil na bezprostřední vzdálenost, Gotze uhnul do strany a vší silou, které měl teď opravdu hodně, sekl Kisukeho přes levou ruku. Usekl mu jí. "Teď jsme si kvit," řekl. Urahara se rozběhl, aby Kisukemu pomohl, ale dopadlo to akorát tak, že letěl ještě rychleji zpátky, "k vám se hned vrátím, kapitáne Uraharo," řekl a znovu se obrátil ke Kisukemu. Zvláštní bylo, že Kisuke necítil moc velkou bolest, zřejmě to bylo díky Uraharově "tréninku."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 10:02 pm

Kyoya

A tohle je ta část, kdy podrobně vysvětlím, jak fungují mé schopnosti, aby jste je mohli zanalizovat a pak mě porazit, že? zeptal jsem se Jindřicha. Samozřejmě to byla povinnost každého padoucha vysvětlit své schopnosti ale já jsem tu byl ten kladný hrdina, ne? Nakonec jsem na něj upřel takový provinilý pohled. Ale jedno tajemství musím prozradit... v tom pudinku bylo projímadlo... řekl jsem a pak se zatvářil ještě mnohem provinileji. ... pro slony... dodal jsem a stáhl hlavu mezi ramena v provinilém gestu "já to nebyl"
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 10:06 pm

Hayato

"Proto sedím, Jime," odpověděl drsňáckým hlasem, "něco mi říká, že pokud se pohnu, tak se asi poseru," dodal a pohladil si břicho. Kyoya si mohl všimnout, že shinigami, kterého Jindra předtím střelil, se pohnul. "Já nechci zjístit, jak fungují tvoje schopnosti, tenhle boj nechci o nic víc, než ty nebo kdokoliv tady," zhluboka se nadechl a v jeho tváři bylo vidět zděšení.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 10:10 pm

Kyoya

Cítil jsem se trochu provinile, ale hlavně jsem musel opravdu zadržovat smích. Nakonec jsem se kousnul do jazyka, abych nevybuchl smíchem. "Podívej Jindro, já ani nevím pořádně co se tu děje, co kdybys začal tím? Stejně teď nikam napůjdeš, tak bys mi mohl vysvětlit, co se tu děje, ne? Nebo je to další z těch věcí, co se musí pak vyřešit až později..." řekl jsem. Cítil jsem k němu sice jisté sympatie, ale stejně jsem dával sakra bacha... nechtěl jsem ho zabít, ale ještě o něco méně se mi líbial možnost, že by někdo další zabil mě...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 10:15 pm

Kisuke

Bol tak trocha v šoku... ono prísť o ruku nie je zrovna úžasná vec... Ale moc to nebolelo, to bola pravda. Aj tak zreval. Ak bude teraz kvôli tomuto idiotovi do konca života krypel... Proste ho zabije. Lenže problém bol že ak sa k nemu priblíži, tak sa to bude iba opakovať, musel vymyslieť niečo iné, ale čo... čo... Bol pred prípadným útokom pripravený utekať, ale to mu moc nepomôže, musel vymyslieť ako toho hajzla zabiť, lenže nič ho nenapadalo a on postupne panikáril.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 10:18 pm

Hayato

"Tak se posaď, Jime," řekl a utřel si pot z čela, "abych ti to teda tak nějak vysvětlil. Bude to teda náročný, protože ten tvůj puding by fakt zabil slona," slovo slona doprovodilo nepříjemné zakručení břicha, "ale jsme quincy a podle všeho máme asi nějaký vyšší poslání zničit Společenstvo duší, protože shinigami kdysi vyvraždili náš druh. Jak vidíš, tak nevyvraždili, ale šéf prostě řekl, že to tak uděláme. Proto je celý tohle město tak zničený, před náma tu byla jednotka, která měla udělat zmatek a my, Hvězdní rytíři, jsme to měli dokončit, dorazit kapitány a odejít. Celý mi to ale smrdí. Nevím, proč jsem v týhle jednotce, nikdy jsem v ničem nijak nevynikal. Možná že mi tu pozici domluvil brácha Haschwald, co já vím. Každopádně tohle dělat nechci, ale nemůžu odejít, aby si nemysleli, že jsem je zradil. Proto střílím shinigami tady tou pistolí, která je omráčí a jejich reiatsu utlumí natolik, že to vypadá, že jsou fakt mrtví."

Gotze

Urahara věděl, že nemůže mluvit nahlas, aby to neprozradil nepříteli, ale ukázal si na předloktí. Kisuke měl na předloktí, teď už jen jeho jediné ruky, chránič, který dostal od Urahary. Předtím Kisukemu říkal, že chránič absorbuje všechnu energii, kterou Kisuke normálně plýtvá.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 10:24 pm

Kyoya

Pokud mi nelhal, tak jsem ho celkem chápal. Musel dělat něco, co nechtěl... ať už kvůli rodině, či ze strachu o vlastní přežití. Člověk to musel trochu respektovat, problém byl ten, že tu byla tuna padouchů, co potřebovala pozabíjet a já se tu zdržoval s Jindrou, Ok, chápu tě, ale chápej mojí pozici. Mě se fakt nehodí nechat vás tady pobíhat a masakrovat shinigami, takže musím jít a zastavit vás... ale taky tě tady nemůžu nechat, protože ... no upřímně proto, že ti Jindro prostě nevěřím... takže ti můžu dát na výběr přesně ty 2 možnosti, které mají tihle shinigami, buď umřou, nebo někdo z milosti jejich smrt jen předvídá... a věř mi, že na smrt s tebou bojovat nechci... ale tlačí mě čas... moji přátele tu někde bojují o život... řekl jsem. Nesměl jsem už ztrácet moc času...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Mon Nov 12, 2012 10:30 pm

Hayato

"Umíš bojovat i vážně, Jime? Myslím tím, bez pudinku a kovadlin, chápeš ne?" zeptal se. "Víš," vstal, zhluboka se nadechl a oprášil se, "jsi mi dost sympatickej a taky s tebou bojovat nechci, pokud ale nebudu, pravděpodobně umřu, protože si sem pro mě dojde šéf a zabije mě a nejspíš i tebe," zvedl ukazováček, "ale... Mohli bychom se pokusit zachránit co nejvíc kapitánů a jí s nima přímo proti šéfovi. Zkusit hadovi useknout hlavu. Kruci, vždyť já toho chlapa nesnáším. Ještě se jmenuje Juha Bach! S takovým jménem by mi taky jeblo v hlavě a ničil bych světy. Pokud to uděláme a povede se nám to, tak zabráníme tomu konci světa, o kterým mluvíš."

Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 8:38 am

Kyoya

Představ si, že v mém arzenálu jsou i zbraně poněkud sofistikovanějšího charakteru, než jen pudink. Nebo sis myslel, že chci zachránit svět pudinkem, Jindro? řekl jsem a vyslechl si zbytek toho, co povídal. Dávalo to naprostý smysl. Nejspíš jsem se rozhodl, že mu budu věřit, zatím. A já bych to tak černě neviděl, měl by se tu potulovat jeden starý známý... a pokud za poslední dobu zesílil jako já, tak ten tvůj Mozart nemá sebemenší šanci... řekl jsem. Přeci jen představa Kisukeho, který trénoval 5 let byla děsivá. Představil jsem si Hulka v shinigami plášti, který v každé ruce svírá 20-30 nepřátel. Každopádně jeto jen na tobě, protože já tu už víc času ztrácet nemůžu, buď pomůžeš, nebo to ukončíme tady a teď... čas utíká... řekl jsem, když jsem z hlavy vyhnal tu myšlenku
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 3:17 pm

Hayato

"Jdeme," rozběhl se, "ostatní rytíři asi budou překvapením bez sebe, až mě uvidí, jak na ně útočím," řekl a poškrábal se za uchem, "popravdě se na to celkem těším, naše nejsilnější jednotka, která tu momentálně je, je stejně složená ze samých psychopatických zabijáků, dávej si bacha, Jime," upozornil Kyoyu. "Ale co je nejdůležitější, můžeš trénovat třeba 100 let, ale stejně se nemůžeš vyrovnat Bachovi. Je neuvěřitelně silnej, nikdy dřív by mě nenapadlo postavit se proti němu, ale teď, když nebudu sám, je to skvělá příležitost." Nezdálo se, že by si Jindra tentokrát dělal legraci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 4:57 pm

Kyoya

No jo, neštěstí miluje společnost. Proč umírat sám, když nás může bejt víc, co? řekl jsem. Takže po Akihirovi, kterej byl neuvěřitelně mocnej tu byl Fukushima, kterej byl taky hrozně silnej a teď nějakej... Tolstoj... bezvadný... řekl jsem si. A kam míříme? Hádám, že asi nechceš naběhnout na 20 chlápku a hrdině se nechat udupat na kousky, co? zeptal jsem se a stále dával pozor na něj, pro jistotu...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 5:40 pm

Manon

"No..." poškrábala se na hlavě. Neměla pro paní Toyotovou odpověď. Kdo by to ještě mol vědět? Možná nějaký mladší soused, se kterým se rodina víc stýkala? Jenže pokud se odstěhovali někam kvůli otci a té jeho pošahané Grossdeuchesreich, nejspíš to nikomu neřekli. Nicméně... zkusit se to může. Poděkovala tedy paní sousedce a vydala se na kolečko po dalších domech, jestli někdo něco neví,
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 7:08 pm

Kisuke

Kisuke nevedel čo má robiť, popravde niečo ho napadalo ale vtedy Urahara upútal jeho pozornosť... Ukázal na jeho zbývajúci chakra vyrovnávač (alebo čo to dopekla je). Kisuke sa naň pozrel... malo to byť niečo čo ho proste posilovalo a Kisuke nevenoval vtedy veľkú pozornosť tomu, čo Urahara hovoril... Myslel si že to čo predviedol, to bolo to posilnenie, ale keby to tak bolo, tak by na to teraz Urahara neukazoval... Pohľadom po tom prešiel, ale nevidel tam žiadny gombík ani nič podobné a nevedel čo sakra Urahara myslel.
Dopekla, ukľudni sa ty idiot, a rozmýšľaj! pomyslel si. Bolo to niečo s absorbovaním reiatsu ktoré vypúšťa do okolia... a... eeh...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 7:17 pm

Hayato

"Exactly, Jim!" vykřikl Jindra a zasmál se. Ano, byl trochu šílený, ale s tím by se mělo počítat u člověka, který má podobný smysl pro humor jako Kyoya. "Jime, měli bychom se rozdělit. Než na mě začneš křičet, jak mi hrozně nevěříš a že teď určitě uteču za šéfem a nahlásím mu všechno, tak si vem tohle," řekl a sáhl do kapsy, odkud vytáhl podivně vypadající medailon, "víš, co je to bankai?" zeptal se.

Gotze

"Už tě mám akorát tak plný zuby," zakřičel Gotze a vystřelil na Kisukeho salvu šípů, do jejich cesty však skočil Urahara a zablokoval je. Bohužel si při tom odnesl několik nepříjemných zranění včetně ustřelené pravé ruky. Zabodl svou zanpakuto do země a levou rukou namířil na Gotzeho. Kisuke slyšel, jak Urahara něco odříkává a pak jen uviděl, jak Gotzeho začala uzavírat černá krychle. "Nemáme moc času, Kisuke," řekl Urahara, "musíš se uklidnit."

> Manon

Od ostatních souedů se toho Manon také moc nedozvěděla. Nakonec se dostala k bílému domu, který tu dřív, když Manon ještě bydlela s rodiči, nestál. Když zazvonila, uslyšela rachot a výkřik. Mužský. Znělo to dost vtipně, ne že by někdo někoho vraždil. Spíš jako by se někdo lekl myši. Dveře se otevřely. "Oh, ahoj, Manon, pojď dál," řekl bělovlasý muž, kterého Manon samozřejmě poznala. Nebyl to totiž nikdo jiný, než sám Akihiro.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 7:27 pm

Kyoya

A proč radši nenaběhnem na nějakého padoucha a nevymažem ho z povrchu země? Ve dvou by to byla hračk, ne? zeptal jsem se ho. Pak mi podal něco, co vypadalo jako... kroužek... Jo, víceméně ano... odpověděl jsem mu. Nebyl jsem sice expert na bankai, ale věděl jsem víceméně, co to je. Během posledních pěti let se moje znalosti zvětšili natolik, že už jsem nemusel o těhlech věcech mluvit jako o magii, nebo o Narnii...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 7:32 pm

Manon

dun
dun
duuuuuuuuun
Spoiler:

Manon udělala místo toho, aby šla dál, několik kroků zpátky.
"He-he-hele, co tady děláš?!" vyhrkla, protože její překvapení a šok opravdu neznaly mezí. V první chvíli jí nedošlo, že Akihiro je přece skvěý zdroj informací! V první chvíli se jí v hlavě prostě jen hodila dost vulgární slova překvapení a měla nutkání vzít nohy na ramena a zdrhat za kopečky.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 7:37 pm

Hayato

"Dobře," podal medailon Kyoyovi, "vem si to. Je to taková zajímavá věcička, která je schopná takovej bankai ukrást a následně jej využívat. A ano, mají to i ostatní quincy. Pokud potkali nějakýho kapitána, tak mu pravděpodobně bankai ukradli. Vtipný je, že můžeš okrást i jinej medailon, takže kdyby na tebe někdo vytáhl něčí bankai, můžeš si ho vzít. Spolu nepůjdeme, dostal jsem totiž zajímavej nápad. Musím být rychlejší, než šéf," řekl a poplácal Kyoyu po rameni, "brzo se vrátím."

Akihiro

"Bydlím tady," odpověděl s vážným výrazem, pak se ale zasmál, "ok, nebydlím, squatuju!" řekl popravdě. "Čekám tu na tebe, Manon," opřel se o dveře, "tak jak ses rozhodla? Připojíš se ke své rodině nebo pomůžeš zachránit svět?" zeptal se. Akihiro se cítil jako Nick Fury a Kisuke, Kyoya a Manon byli jeho Avengers.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Alorien - Resto / Enha Shaman - Nepřijatý
» Neojebatelny MM Hunter - Nepřijatý