PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 7:40 pm

Kyoya

Fajn, hodně štěstí Jindro a nenech se zabít... jinak si to s tebou vyřídím... řekl jsem a vzal si kroužek. Rozhodně se to mohlo hodit. Hej, Jindro! Kolik to spotřebuje energie pokusit se někomu šlohnout bankai? zavolal jsem na něj ještě. To byla informace, kterou jsem chtěl vědět... začal se mi v hlavě rodit zvrhlej plán. Ať už jsem se to dozvěděl, nebo ne, tak jsem se vydal za nejbližším zdrojem silného reiatsu... nejspíš bych měl sundat nějakého padoucha, bylo jich tu dost
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 7:41 pm

Kyoyovi se už bohužel odpovědi nedostalo, protože Jindra použil hirenkyaku a tím pádem zmizel pryč.

Kyoya se zanedlouho dostal k místu, kde se rozhodně bojovalo. Okolí bylo naprosto zdevastované. Uprostřed celé té kalamity stál hodně podivně vypadající quincy a u jeho nohou ležela postava v bílém haori.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 7:56 pm

Kisuke

Skôr než Kisuke stihol uhnúť, tak ho Urahara vykryl. Kisuke chcel už protestovať, ale Urahara sa naňho otočil...
Kisuke to stále nechápal. Nie je to jedno či som kľudný alebo... zarazil sa a pozrel sa na ten chránič. Malo to niečo s tým? No, ale ukľudniť sa... to sa Uraharovi ľahko hovorilo. Jemu neumrela Fumiko, jemu neumreli snáď všetci, on sa pred polhodinou nedozvedel pravdu ktorú hľadal celý život a Kisuke nikdy nebol známy pre svoju kľudnu povahu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 7:59 pm

Kyoya

Tentokrát jsem nemohl udělat velkej výbuch. Ten sundanej chlápek nebo ženská na zemi mohla být naživu... a já nechtěl věci zhoršovat. Nebyl jsem shinigami, byla šance, že mě nezaregistroval, teda ne úplně. V posledních letech jsem tu rychlost trénoval fakt pořádně, doufal jsem, že to k něčemu bude. Prohnal jsem se tedy kolem jako vítr a v poslední vteřině jsem aktivoval čepel a zaútočil. Ačkoliv jsem shinigami nijak zvlášt nemusel, tak mrtvé jsem je nechtěl...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Tue Nov 13, 2012 8:46 pm

Kyoya odletěl stranou. Vůbec netušil, co se stalo, ale quincy s divným účesem o něm už rozhodně věděl. Pozoroval ho a zubil se od ucha k uchu. "Další zájemce čekající na smrt?" zeptal se Kyoyi a rozchechtal se.

Kisukemu se moc nedařilo uklidnit se. Prošel si teď mnohým. Ztratil Fumiko, zažil neuvěřitelnou fyzickou bolest, byl poražen v boji a přišel o ruku. Urahara ale stál před ním a pevně svíral rukojeť svého meče v levé ruce, "Kisaragi-kun, sedni se, zavři oči a uklidni se," řekl. Quincy se začal smát, přišlo mu totiž vtipné, že si má Kisuke sednou na zem a nic nedělat, vždyť bude jednoduchý cíl.

Hayato procházel dlouhou tmavou chodbou, ale nevypadalo to, že by měl na spěch. U velkých kovových dveří stáli dva strážní a když uviděli přicházející postavu, udělali krok dopředu. Bylo jim to však k ničemu, protože Hayato vytáhl svoji omračovací zbraň a oba dva s ní střelil. Strážní upadli do hlubokého spánku a Hayato tak mohl projít ke dveřím. Zkusil je otevřít, ale nešlo to. Ustoupil tedy kousek dozadu a vytáhl další zbraň z jeho pasového arzenálu, namířil s ní na dveře a jeho výstřel následovala menší exploze. Hayato vešel do místnosti, kde byla na kamenném křesle připoutána postava.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Alorien - Resto / Enha Shaman - Nepřijatý
» Neojebatelny MM Hunter - Nepřijatý