PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 3:50 pm

Kisuke

Yoshi... dopekla... povedal Kisuke. Tak on sa tu tak trápi s tým aby ho povzbudil, a on si tu zatial omdlie...
Keď sa ale objavili jednotky štvrtej divízie, tak jeho prvá reakcia bolo vysunutie čepelí, ale po krátkom presviedčaní zistil že tu boli preto aby im pomohli, a keďže Yoshiro to fakt potreboval, tak Kisuke čepele pomaly stiahol a nechal ich, nech si robia svoju prácu.

V nemocnici sedel na chodbe a pozeral do blba. Premýšľal nad tým všetkým čo sa stalo a nech sa na to pozeral z hocijakého uhla, tak to bolo proste nahovno. Fumiko mrtvá, Soul Society zničené, Yoshiro síce žil ale na porazenie quincyov mali mizivú šancu. Sice zaujímavé bolo, že Yoshiro mohol použit bankai bez toho aby mu ho zobrali... to bola jediná mizivá šanca ktorú mali na porazenie quincy. Ale prečo to vôbec tak bolo?
Každopádne jeho pozornosť upútal nejaký kapitán, ktorý dokonca išiel do Yoshirovej miestnosti? Kisuke nejak dlho neváhal a okamžite vstal a išiel za ním. Chcel vedieť ako na tom Yoshiro je, a keď tam mohol ísť ten kapitán, mohol tam ísť aj on.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 3:55 pm

Když Kisuke vešel, uviděl, jak Yoshiro spí a kapitán, který měl na zádech znak 5. divize stojí u něj a sleduje ho. "Zatracenej Urahara, říkal jsem mu, že to není dobrej nápad," zaklel a podíval se na doktora, který něco dělal na počítači o velikosti piána. Doktor na to nic neříkal. Když se kapitán páté divize otočil, uviděl Kisukeho, jak tam stojí, "co jsi zač a proč lezeš na sál, kde leží kapitán?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 4:06 pm

Kisuke

Kisuke sa zamračil. Je to môj brat. odpovedal krátko. Moc sa mu nepáčilo ako sa doňho navážal, ale chcel sa cez to preniesť.
Jak je na tom? spýtal sa protiotázku. Nejak to nevedel odhadnúť. Tá zmienka o Uraharovi ho ale trocha zmiatla. Nevedel o čo ide, takže nemohol namietať, ale znelo to dosť... podozrivo. Prvé čo ho napadlo, bolo, že Urahara spravil niečo Yoshirovi, napriklad ho naučil bankai alebo niečo podobné. Nech bol Urahara už ktokoľvek...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 4:10 pm

Shinji

"Takže ty seš Kisuke," řekl klidnějším hlasem. "Yoshiro vo tobě několikrát mluvil. Jak na tom je?" ještě jednou se na Yoshira podíval, "nic moc. Ale dostane se z toho. A měl by, protože mi něco říká, že ten útok ještě bude pokračovat. Poď se mnou," rozkázal Kisukemu a vyrazil pryč ze sálu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 4:18 pm

Kisuke

Kisuke stále pozeral mierne zamračene, ale potom trocha sklopil pohľad. Momentálne nemal ani silu nejak byť naštvaný, bol skôr smutný. Ale stále mal oproti týmto Shinigami určitý level odporu...
Každopádne, nič nehovoril, iba prikývol a nasledoval ho. Nevedel kedy sa spýta na okolnosti smrti jeho mamy ale... teraz vhodna chvíľa nebola. Zatiaľ.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 4:32 pm

Shinji

Kapitán páté divize vylezl ven z nemocnice a šel zničenou ulicí dál. "Jmenuju se Shinji, kdyby něco," představil se Kisukemu, "ale na podávání rukou nemáme čas," řekl aniž by se zastavil. "Nikdy před tím jsem tu něco takovýho necejtil, až teď mi to došlo, kdyžs mi řekl, kdo seš," zastavil se. "To ty seš zdroj toho hollow reiatsu?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 4:51 pm

Kisuke

Kisuke opäť len prikývol. Jeho meno ho popravde zas až tak nezaujímalo. Iba prikvyvoval a išiel za ním s pomerne sklopeným pohľadom. Keď však povedal poslednu vetu, Kisuke sa zarazil... Jak sakra všetci vedia o mojej Hollow maske? Však to nemohlo byť tak strašne nápadné... A prečo dopekla furt hovorí ako keby som bol niekto významný... Mohlo by to byť kvôli tomu proroctvu alebo čo to bolo ktoré spominala Fumiko? Ale Kisuke sa necítil nejak výnimočný... Popravde, citil sa dosť slabý, hlavne za to že neuchránil ani Fumiko.
Kisuke váhavo prikývol. Vedel že Shinigami majú takú blbú tendenciu hollowov zabíjať, ale tak momentálne sa moc vyťahovať nemohli, žejo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 5:23 pm

Shinji

"Dobře," řekl a znovu vykročil kupředu. Těžko říct, kam měl kapitán namířeno, ale chtěl, aby šel Kisuke s ním. Když procházeli zničeným městem, Kisuke mohl spatřit spoustu mrtvol a znetvořených zbytků, které dříve tvořili součásti těl. Kapitán se vůbec neohlížel.
Shinji i Kisuke už šli docela dlouho a vypadalo to, že už se blíží k cíli, protože se před nimi tyčila obrovská budova se znakem první divize. Že by šel Kisuke na kobereček?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 5:28 pm

Kisuke

Kisuke proste išiel a tiež sa neobzeral moc po mŕtvych telách, ktorým aj tak nebolo pomoci. Stále myslel na Yoshira, Fumiko a to jak ho tu v Soul Society príjmali... A tak. Ale napokon upriamil pohľad na budovu prvej divízie, ktorá sa pred ním týčila. Zamračil sa.
Prečo ideme do prvej divízie? spýtal sa.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 5:31 pm

Shinji

Kapitán páté divize vyšlápl první schod, který vedl ke dveřím, "protože si s tebou chce promluvit kapitán první divize," odpověděl Hirako a pokračoval. Když se dostal ke dveřím, oběma rukama je otevřel a vešel dovnitř. Hned za dveřmi byla dlouhá chodba, která vedla do obrovského dřevěného sálu. Už z chodby bylo vidět, že tam stojí několik postav.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 5:37 pm

Kisuke

Kisuke sa zamračil ešte viac. Rozhodol sa že sa nebude pýtať prečo, ale nič pekné z toho nevyplývalo. Ale... tak nejak tušil že táto chvíľa raz príde. Alebo podobná. Nadýchol sa... necítil sa zrovna moc na to, ale na výber nemal. A tak šiel ďalej za Shinjim, so zamračeným pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 5:45 pm

Ve velkém sále bylo 9 postav. A teď když přišel Kisuke a Shinji, tak 11. Všichni kromě Kisukeho byli kapitáni. "Kapitáne Ukitake," oslovil Shinji kapitána s dlouhými bílými vlasy. Ten zamrkal a přiběhl k němu, "ano, Hirako-kun?" zeptal se. Shinji se tvářil celkem naštvaně, nesnášel když mu někdo říkal Hirako-kun, ale to byl prostě vrchní kapitán. Jen zakroutil hlavou, "tohle je Kisaragi Kisuke, bratr kapitána Ruyichiho." Když bělovlasý kapitán uslyšel Kisukeho jméno, trochu se zasekl. "Takže tě konečně poznávám, Kisuke-kun. Jmenuji se Ukitake Juushiro. To já byl ten, kdo poslal Fumiko, aby tě trénovala," řekl a usmál se. "Aby jste všechno neshrábl sám, kapitáne," ozvalo se z davu, odkud vylezl blonďák, kterého už Kisuke znal od vidění. Byl to kapitán 12. divize, Urahara a držel si na hlavě sáček s ledem.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 6:05 pm

Kisuke

Kisuke si len zo zamračeným pohľadom premeriaval všetko okolo. Shinji už zavolal nejakého ďalšieho kapitána... Kisuke si najprv myslel že to bude hlavný kapitán, ale zrejme nebol, keďže vyzeral na to priliš mlado a bol... uuh... ako to povedať... príliš milý? Kisuke mu venoval iba chladný pohľad. Keď ale počul meno Fumiko, tak jeho oči sa opäť sklopili. Možno keby nešla za mnou, aspoň by žila...
Vtedy dokonca ale nastúpil na scénu aj Henry, ktorý zrejme prežil jeho boj s Oojim, i keď vyzeral dosť... poudieraný. Kisuke si premeriaval pohľadom jeho... potom zas Shinjiho... a napokon Ukitakeho.
Nadýchol sa a opäť sa zamračil. Dobre. Mohli by ste mi konečne dopekla povedať, o čo tu ide? Prečo ma všetci poznáte? Prečo ste poslali Fumiko za mnou? Prečo je môj brat tu? Prečo sa stal kapitánom tak rýchlo? Prečo ste mu zakázali ísť do ľudského sveta za nami? Kisuke stále zvyšoval hlas. Jeho starý hnev na Soul Society sa v ňom opäť prebúdzal. O akom proroctve to hovorila Fumiko? Kto je sakra Akihiro? Prečo Yoshirovi nejde ukradnúť bankai? Prečo ste ma už dávno nezabili keď ste mali možnosť? A prečo... Kisuke sa na chvíľu odmlčal a v jeho očiach sa konečne objavila skutočná nenávisť. Prečo ste mi zabili matku? dodal priam šepotom.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 6:39 pm

Vrchní kapitán se chystal něco říct, ale Urahara mu položil ruku na rameno a ujal se slova. "Ve vašem světě jsem nebyl jen pro to, abych zabil Kuga," řekl a obešel Ukitakeho. "Jsem kapitán 12. výzkumné divize a nějakou dobu jsem monitoroval lidský svět, hollow aktivity a tak. Nemohl jsem si nevšimnout, že se tam děje něco zvláštního, vydal jsem se tedy tam a narazil jsem na vaši skupinku. Malá skupina dětí, kteří mají zvláštní schopnosti. Dost mě to překvapilo, tak jsem vás dál sledoval ze stínů. Nikdy jste si mě nevšimli, i když jsem procházel kolem vás."

Yoshiro a Kisuke vyšli ze svého domu a mířili přímo do školy. Prošel kolem nich muž s delšími blond vlasy.

Někdo zaklepal. [b]"Kisuke, to bude pizza!" zakřičel Yoshiro z kuchyně. Kisuke šel otevřít. Ve dveřích stál blonďák, který držel dvě pizzy a usmíval se, "doufám, že jsem to stihl včas, hehe."

"ale vždycky jsem tam někde byl. Všichni jste měli neuvěřitelný potenciál a přišli jste mi zajímaví. Především ty, Kisuke."

Kisuke stál uprostřed kráteru, zvedl ruku k obličeji a vytvořil si na něm hollow masku. Mezi stromy seděl stejný blonďatý muž, který tenkrát doručoval pizzu a denně procházel kolem dvojice bratrů. Usmíval se.

"Nevím, jestli víš o tom, že tvůj bratr, jeho přítelkyně a jeden z jejich kamarádů, mají stejné hollow schopnosti jako ty. Ale to není důležité. Ty jako jediný je dokážeš ovládat." Nevypadalo to tak, že by Urahara chtěl mlčet. Byl tak moc rozkecaný, že to vypadalo na několik dalších minut. Ostatní kapitáni jen tiše naslouchali. "Navrhl jsem kapitánovi Ukitakemu, že bychom tě měli víc hlídat. Neber si to špatně, ale někdo, kdo má neustálý vztek a navíc někde uvnitř sebe nosí hollow, je jako časovaná bomba, pokud se s tím něco neudělá. Kapitán souhlasil a vybrali jsme společně Fumiko, aby tě trénovala." Urahara chtěl pokračovat dál, ale byl zastaven vrchním kapitánem. "Kisuke-kun," oslovil Kisukeho, "posaď se prosím," ukázal na křeslo pro kapitána první divize. "Všichni ostatní kapitáni, vraťte se prosím do svých divizí," rozkázal. Dokonce ani Urahara neměl žádné námitky, jen se ještě jednou přihlásil, na což jen bělovlasý kapitán přikývl. Když už všichni odešli, rozhodl se pokračovat. "Znal jsem tvojí matku, Kisuke-kun," vypadalo to, že se Kisuke konečně dozví pravdu, "pro nás shinigami to není zase tak dlouho, ale pro tebe to už musí být věčnost. Těch několik let. Je čas, aby ses o ní dozvěděl pravdu."
Ukitake udělal několik kroků k malému stolku, vedle židle, na které Kisuke buď seděl nebo ne (jak se Mike rozhodne) a otevřel jej. Chvíli se tam hrabal a potom vytáhl podivný odznak. "Taky máš takový, že jo?" zeptal se, ale na odpověď nečekal. "Je to odznak, který se dává lidem, kteří nějakým způsobem příjdou k našim schopnostem," kapitán se netvářil moc vesele, "říká se, že je to přátelský dar od Seireitei. Ono to tak vypadá, protože díky tomu může zástupce shinigami využívat své schopnosti, ale je to lež. I přes svojí užitečnost to není nic jiného než sledovací zařízení. Nic jako zástupce shinigami by nemělo existovat, lidé nemůžou zasahovat do našich záležitostí a plést se nám pod nohy." Ukitake se na chvíli odmlčel a čekal na to, až tuhle informaci Kisuke nějak zpracuje. "V historii Seireitei byli jen 2 zátupci shinigami. Tvoje matka a Kugo Ginjou. Oba dva se znali, pokud si dobře vzpomínám, byli to spolužáci na základní škole a nejlepší přátelé už od dětství. Ke svým schopnostem přišli současně, když byli napadeni hollow. Tenkrát zemřela moje žena, matka Fumiko. Byla to právě ona. Předala své schopnosti jim oběma. Nevím přesně jak se to povedlo, ale nikdy neměla možnost mi to říct. Když jsem tam dorazil, tvoje matka mi všechno řekla. Nechtěl jsem, aby její čin přišel vniveč a tak jsem požádal dvanáctou divizi, aby pro ně vytvořili speciální zařízení, díky kterému je budeme moci sledovat. Tak vznikl odznak pro zástupce shinigami." Ukitake vrátil odznak, který vytáhl zpět do skříňky. "Když se Kugo dozvěděl o tom, že je to sledovací zařízení, začal vyšilovat a obrátil se okamžitě proti Seireitei, doslova nám vyhlásil válku. Tvoje matka se ale stáhla do ústraní, nechtěla dělat problémy. Tenkrát jsem ale nebyl vrchním kapitánem, takže moje slova a protesty neznamenaly nic. Tehdejší vrchní kapitán vydal rozkaz, že všichni zástupci shinigami musí být okamžitě popraveni a vyslal několik členů druhé divize, aby tu špinavou práci udělali. Bez mrknutí oka. Od té chvíle jsem vrchního kapitána zavrhl. Kugovi se podařilo utéct a nějakým způsobem se zneviditelnit před našimi zraky. Až do chvíle, než kontaktoval vaši kamarádku." Ukitake padl na kolena a sklopil hlavu. "Kisuke-kun, omlouvám se.. Omlouvám se, že jsem tomu nedokázal zabránit."

Naposledy upravil Redečko dne Wed Nov 07, 2012 6:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 6:41 pm

Manon

uznala, že bavit se s Waldym naprosto nikam nevede. Jeho bílé vlasy byly pravděpodobně ve skutečnosti peroxidově blond. Zvažovala tedy, jaké má možnosti. Tato válka ji v podstatě vůbec nezajímala. Její bratr už nebyl člověkem, kterého znala, a ona se na to nechtěla koukat. Už vůbec se do toho nechtěla zapojit. Rozhodla se tedy, že půjde pryč. Zavolala Trhače a Godzillu a začaa hledat cestu ven.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 7:19 pm

Kisuke

Kisuke počúval. Bol pripravený počúvať... čakal na túto chvíľu dlhých... skoro 6 rokov. Počúval...
To, že Henry ich sledoval tak dlho... to teda skutočne nečakal. Skutočne si myslel že tam bol len kvôli Kugovi... Ale nie. Kisuke fakt nechápal prečo si to nikdy nevšimol, ale... nikdy nedával nejak moc pozor na svoje okolie.
Už chcel na Henryho poznámku o Hollowoch reagovať, ale Henry pokračoval... Takže Fumiko tam bola preto, a iba preto, aby na mňa dávala pozor, aby som neubližil Soul Society... to... dáva zmysel.
Ukitakeho ponuku sadnúť si odmietol, iba sa viac zamračil. Práve premýšľal o tom, či Fumiko niekedy k nemu skutočne niečo cítila, alebo... či mala len rozkaz niečo k nemu cítiť. Alebo možno ani jedno... Z tohto premýšľania ho ale vytrhlo to, keď Ukitake začal hovoriť o jeho matke.
Kisuke počúval a postupne sa mu rozširovali oči... Takže jeho jediná spomienka na matku bolo... sledovacie zariadenie, ktoré bolo určené na neustálu kontrolu. Ďalšia rana... Hnev v ňom sa ešte posilnil, ale Ukitakeho neprerušil. Chcel to počuť. Celé.
Ukitakeho vyprávanie pokračovalo. Kisukemu sa pomaly rozširovali oči... jeho pohľad smeroval nad zem pod ním... Dych sa mu zrýchľoval. Po tom, čo Ukitake dohovoril, nastalo ticho. Ticho. Ticho... Kisuke sa až teraz pomaly zviezol do Ukitakeho kresla. A potom opäť ticho. Kisuke neprítomne hľadel pred seba. Uplynulo niekoľko minút...
Kisuke si položil tvár do dlaní a potichu vzlykal. Nechcel aby ho niekto videl takto, ale... emocie ho jednoducho premohli. Jeho vzlyky sa postupne premenili na totálny plač. Plakal a plakal... Nevedel ako dlho tam vlastne sedel a plakal. Ani nevedel či tam vôbec ešte sú. Po... ktovie ako dlhom čase Kisukeho plač konečne ustal. Potom pomaly zdvihol hlavu. Mal úplne červené oči aj tvár a stále mu trocha tiekli slzy. Hľadel na Ukitakeho. A po chvíli ticha konečne otvoril ústa a povedal trocha roztraseným hlasom: Nebola to tvoja vina...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 7:31 pm

Ukitake pořád klečel a nakonec jen přikývl, "dobře," postavil se znovu na nohy a spravil si haori. Mezitím se v místnosti znovu objevil kapitán Urahara a něco u sebe měl. "Kisaragi-kun," oslovil sedícího Kisukeho, "něco pro tebe mám, myslím, že se ti to bude hodit." To, o čem Urahara mluvil, byly dva velké náramky, které k sobě měly řetězem připojené chrániče na lokty. "Je to taková moje specialita, kterou jsem pro tebe udělal už před nějakou dobou na přání Fumiko," řekl a přišel blíž. "Tyhle náramky totiž nejsou úplně obyčejné. Fumiko říkala, že když jsi ve svém shinigami módu, pokud to tak můžu nazvat, tvoje duševní energie je nevyrovnaná a chaotická, což ve výsledku způsobuje to, že svoje schopnosti nemůže používat naplno. Dalo by se říct, že tohle jsou takové stabilizátory. Když je budeš mít na sobě, budou uklidňovat tok tvé reiatsu a tím pádem ho nebudeš zbytečně vystřelovat všude do okolí."

> Manon

Oba pséčci okamžitě přiběhli a šli hrdě vedle své paničky. Když Manon došla na konec té dlouhé chodby, dostala se do velkééého mrazivého sálu v jehož středu se nacházel velký trůn, kde seděl ten velkej vousáč, kterého Waldy oslovoval jako "Jeho Veličenstvo." Uprostřed sálu se zničehonic zjevil senkaimon a z něj vystoupila skupina quincy, která byla v Seireitei. Byl tam i Ooji.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 8:44 pm

Kisuke

Kisuke si pretrel oči... Bolo toho naňho celkom dosť, ale vedel že teraz... jednoducho nie je čas na nič, keďže invázia quincy týmto určite neskončila. Ešte stále sa trocha triasol, ale zobral si od Uraharu chrániče a prikývol namiesto poďakovania. Začal si ich nasadzovať.
A prečo ste teda Yoshirovi zakázali ísť do ľudského sveta? A čo viete o mužovi menom Akihiro? O akom proroctve to hovorila Fumiko? A... aký je plán na zničenie quincy? spýtal sa, zatiaľ čo si nasadzoval chrániče. Stále mal kopu nezodpovedaných otázok...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 8:48 pm

Manon

nějakým omylem nakoukla do velice nesprávné místnosti. Jakmile ale uviděla Oojiho, přešla ji odvaha. Rychle zase vycouvala ven na chodbu. Nevěděla, co má dělat, ale nakonec se rozběhla a utekla zpátky do pokoje, kde se probudila. V duchu se mlátila do hlavy, ale prostě nic víc nezvládla. Chtěla si o tom promluvit s Oojim a neodcházet bez rozloučení, ale zároveň chtěla prostě utéct a s ničím z toho nemít nic společného. Nakonec o dopadlo tak, že jen horečně přecházela sem a tam pokojem a čekala, co se bude dít dál. Rozhodla se dát tomu ještě čas. Stejně by určitě neutekla, když jich tu teď bylo tolik... Proč měla pocit, jako by ji věznili?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Wed Nov 07, 2012 11:15 pm

Ukitake

Začal kašlat, takže se okamžitě přesunul ke svému křeslu a posadil se do něj. Kapitán první divize byl pravděpodobně nemocný, dokonce kašlal krev. "Kisaragi-kun, myslím, že bude nejlepší, když teď necháme kapitána být a přesuneme se jinam," navrhl Urahara a dal se do cesty. "Omlouvám se, Kisuke-kun, ale není mi dobře, potřeboval bych si chvíli odpočinout, pokud nic nebudeš namítat. Nicméně, na tu první otázku by ses měl zeptat svého bratra, myslím, že nikdo jiný nemá větší právo ti odpovědět, než on," řekl bělovlasý kapitán a zavřel oči. Urahara rukou poplácal Kisukeho po zádech, aby ho popohnal ven. Když dvojice vyšla z kasáren jedničky, Urahara se zamyslel. Nejdříve mlčel, pak se ale zatvářil, jako by se mu rožnulo v hlavě a na něco přišel. "Kisaragi-kun, něco mě právě napadlo!"

> Manon

Už nějakou dobu byla v pokoji. Monitor, na kterém předtím sledovala, jak quincy vraždí stovky shinigami, už nesvítil. Trhač a Godzilla spali na posteli a spokojeně vrněli, což byl vlastně jediný zvuk, který Manon slyšela. Najednou se otevřely dveře a dovnitř vešel bratr Manon, Ooji. Rozhodně nevypadal dobře. Předtím to Manon neviděla, ale chybělo mu oko! Měl přes něj danou pásku. Dalším zraněním byl chybějící ukazováček na levé ruce. Nic neříkal, jen se na Manon provinile koukal.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 6:18 pm

Manon

se na oplátku koukala na něj. Byla dost rozčilená z jeho zranění, ale připadalo jí zbytečné kvůli tomu nějak vyšilovat. Ani nevěděla, co by měla říct. Po pravdě opravdu neměla chuť to komentovat. Vybral si svou cestu, to bylo jeho právo.
"Takže..." začala přece jen nakonec Manon. "To bylo opravdu zajímavý. Nečekala jsem, že z tebe bude vrah... Dokonce ani vrah shinigami."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 6:45 pm

Kisuke

Kisuke si nasadil chrániče, ale skôr než stihol niečo povedať, Ukitake začal kašlat... Zdalo sa že je na tom fakt zle, takže dokonca ani nenamietal nič proti tomu, že sa má "spýtat svého bratra", ked mu jeho brat už povedal že nevie prečo to tak je. Ale mohol klamať...
Kisuke teda vyšiel z miestnosti spolu s Henrym. Bol celkom zamlklý... Dokým sa Uraharovi nad hlavou nerozsvietila imaginárna žiarovka. Kisuke naňho pozrel. A čo? spýtal sa. Že by nejaká taktika na porazenie quincy? To by asi potrebovali najviac...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 6:58 pm

Ooji

Nenapadlo ho, že jeho sestra bude mít pořád takový přístup. Myslel si, že s ní mluvil jejich otec a všechno jí už vysvětlil! "Vůbec to nechápeš, Manon!" zakřičel na svojí sestru, "proč prostě musíš pořád vzdorovat svému osudu! Narodila ses jako quincy, tak jím sakra buď!" pokračoval dál ve křičení. Trhač a Godzilla se znovu schovali pod postel.

Urahara

"Pojď, Kisaragi-kun!" řekl Urahara a chytil Kisukeho za rameno. Nejspíš použil shunpo, protože byli oba najednou úplně jinde. Tyčila se před nimi velká budova se znakem 12. divize. "Když jsi na nás chrlil několik otázek současně, tak to nevyniklo tolik, jak by mělo, ale teď jsem si na to vzpomněl! Říkal jsi, že tvůj bratr použil bankai a oni ho nemohli vzít tak, jak to udělali u mě, že jo?" Urahara vyrazil kupředu, přímo dovnitř výzkumného ústavu, který byl součástí budovy. "Pověz mi o tom víc, Kisaragi-kun."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 7:10 pm

Kisuke

Kisuke naňho zmätene pozrel, ale to už boli niekde inde....
Kisuke nadvihol obočie a potom šiel naďalej za Uraharom... ale jeho otázka bola náhodou kompletne pochopiteľná a správna. Jo, to som hovoril. No, neviem ako je to možné. Jednoducho, Yoshiro použil svoj bankai a uzavrel jedného quincyho vo svojej iluzii. Prvé že ten quincy spravil, bolo to, že vytiahol ten odznak, taký istý ako použil ten quincy čo zobral bankai... Fumiko. Ale tentokrát, ten odznak nereagoval a Yoshirov bankai pokračoval bez problémov... povedal. Viete, prečo je to tak, Henry? spýtal sa. Možno nakoniec mali šancu na porazenie quincy, keby všetci kapitáni aktivovali bankaie, tak by quincy zničili...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 7:14 pm

Urahara

"Stalo se mi přesně to stejné. Myslel jsem si, že použiju bankai, abych to rychle ukončil, ale dřív, než jsem něco stihl udělat, mi byl odebrán,"
řekl a zamyšleně se za chůze zadíval do země. "Kisaragi-kun, nevšiml sis ještě něčeho zajímavého? Nějaký detail, nepatrný. Ze všech soubojů, které jsi tu zažil. Nevšiml sis něčeho, co ty quincy třeba znervóznilo, vyděsilo byť jen maličko rozhodilo? Detaily někdy hrají větší roli, než si myslíš."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Alorien - Resto / Enha Shaman - Nepřijatý
» Neojebatelny MM Hunter - Nepřijatý