PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 7:19 pm

Kisuke

Kisuke sa zamyslel... a popravde, odpoveď ho napadla omnoho rýchlejšie, než čakal. No, obaja quincy, ktorí bojovali proti Yoshirovi, boli hrozne prekvapení, že bol kapitán, a vyzerali trocha rozhodene, keďže celkom jasne čakali nejakého... uuh... H-neviemkoho. Mohlo by to byť ono? Myslíte si že keď nepoznali Yoshira, alebo jeho bankai, tak ho nemohli ukradnúť alebo niečo podobné? spýtal sa. Bol to len nápad, ale znelo to celkom dobre... Ktovie či to tak bolo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 7:27 pm

Urahara

Urahara se zastavil a usmál se, "tohle je to nejlepší, co jsi mi mohl říct, Kisaragi-kun." Urahara měl teď mnohem lepší náladu, než před pěti minutami! "Tohle by mohlo být ono! Řekněme, že je tu nějaká možnost, že quincy, kteří na nás útočili, měli nějaký druh informací o všech potencionálních hrozbách a tak se jim snažili předem vyvarovat. Třeba potřebují znát schopnosti nepřítele, aby je mohli ukrást. Pokud nás nějakým způsobem analyzovali už v dobách, kdy byl kapitánem desáté divize Toshiro Hitsugaya, dávalo by to smysl. Proto je možná tolik překvapilo, že ten, kdo nosí haori se znakem deset, je vlastně někdo jiný, protože neměli dostatek informací k tomu, aby ho mohli zbavit toho, čeho se nejvíc bojí, bankaie." Urahara se teď dost rozpovídal, ale dávalo to celkem smysl. Nejspíš nebyl jen tak pro nic kapitánem výzkumné divize.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 7:35 pm

Kisuke

Jo, to by dávalo zmysel... povedal Kisuke. Tým pádom máme teoreticky aspoň nejakú šancu poraziť tých quincy, i keď... ľahké to nebude. zamýšľal sa. Ale predpokladám že Yoshiro bude asi jediný kto sa objavil v Soul Society pred nedávnom a má bankai... dodal, už zase trocha menej nádejným tónom. Yoshirov bankai bol sice cool, ale ak omdlie po každom jeho použití, tak to nebude stačiť na zničenie armády quincy...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 7:57 pm

Manon

se jen skepticky dívala na to, jak na ni její milý bratr řve.
"Ale já jsem Quincym, Ooji," odpověděla docela klidně. "A koukám, že jsem jím víc než všichni tady dohromady. Pokud vím, naše poslání je zbavovat svět Hollowů, ne osnovat válku proti shinigami." Její hlas byl poměrně chladný. To, co na ni zas začal zkoušet, se jí prostě nelíbilo. Každý tady blábolil, že je to cesta Quincy, povinnost vůči nějaké podvodní říši a kdesi cosi, ale nic z toho nedávalo smysl a už vůbec ji to maminka jako malou neučila, takže to byl holý nesmysl. "Jestli mi někdo chce tvrdit, že být Quincym znamená krvavě se mstít shinigami, tak pro něj mám tak leda soucit, jelikož jeho život je pravděpodobně velice chudý a smutný. Já tak dopadnout nechci, nebudu se nikomu mstít a nebudu nikoho vyvražďovat, když většina z nich jsou lidi jako já, kterým do toho nic není a rozhodně nechtějí umřít za takovou blbost jako je sto let stará pomsta." Manon si založila ruce na hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 8:04 pm

Kyoya - Karakura

Řev motoru přehlušil okolí. Do města se řítila opravdu zvláštní motorka, Vypadala docela draze, měla několik výfuků a motor řval jako kráva. Motorka projela městem, jako blesk a zastavila se až na jednom parkovišti ve městě....
Seskočil jsem z motorky a rozhlédl se kolem sebe. Nebyl jsem tu už hodně dlouho. Tohle místo otvíralo staré rány, ale moje kontakty naznačovaly, že se Akihiro objevil právě zde. Byla to první stopa, co jsem dostal za mnoho let, musel jsem to prošetřit... bál jsem se jen, že bych mohl narazit na staré známé, bál jsem se, že bych pak už nemohl odejít...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 9:14 pm

Ooji

Zakroutil hlavou. Ooji se za těch 5 let rozhodně změnil. Už to nebyl ten chápavý a milující bratr, který nemohl chodit. Byl to drsný zabiják, který neváhal stisknout spoušť. Obrazně. Otočil se k Manon zády, "jeho Veličenstvo říkal, že pokud nezměníš názor, mám tě poslat domů," řekl a nahmatal si něco u pasu. Manon neviděla, co přesně její bratr vytahuje. Poslední věc, kterou viděla, byl otáčející se Ooji se smutným výrazem.
Potom se Manon probudila ve své posteli. V domě, který před pěti lety nechala za sebou. Trhač a Godzilla tam byli taky.

Urahara

"Naučil se ho za 3 dny," řekl Urahara významným hlasem, "tvůj bratr se nezdá, ale je to docela machr," řekl a záhadně na Kisukeho mrkl, potom otevřel velké dveře, ke kterým došli za těch několik minut, během kterých bloudili velkou budovou. Když Kisuke vešel za Uraharou, uviděl obrovskou laboratoř a uvnitř ní podivnou kopuli, ve které byly zavěšené okovy na ruce a na nohy. "Rozhodl jsem se, že ti pomůžu s tréninkem."

> Kyoya

Karakura byla pořád stejná, což bylo možná špatné, protože vyvolávala spoustu starých vzpomínek. Kyoya si mohl všimnout, že ho spousta lidí pozoruje, což bylo samozřejmě způsobeno tím, že jeho motorka vydávala zvuk jako Godzilla. A tím nemyslím psa Manon.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 9:20 pm

Kisuke

Kisuke prekvapene zažmurkal. 3 DNI??! Nedokázal tomu uveriť... Jeho idiotský malý brat... oh wait, on bol vlastne starší... ale vždy ho považoval za malého brata, hlavne preto lebo seba videl ako omnoho vyspelejšieho. Každopádne, bol omnoho lepší ako sa mohlo zdať. Kisuke sa chcel na jednej strane odstreliť, ale na druhej strane bol rád...
Obzeral si miestnosť v ktorej sa nachádzal... Vyzeralo to tam ako vo väzení alebo v S&M Dungeone... Keď Henry povedal že ho tam chce trénovať, Kisuke sa naňho pozrel s nadvihnutým obočím. Tu? Nevyzerá to zrovna ako miesto na... normány tréning.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 9:23 pm

Urahara

"Nebude to normální trénink, Kisaragi-kun," řekl Urahara chladně, "ve skutečnosti to bude to nejbolestivější, co jsi kdy v životě zažil, ale ujišťuju tě, že potom tvoje tělo vydrží i můj bankai, který tě předtím složil," řekl a vyhrnul si rukávy. "Teď se prosím svlékni."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 9:28 pm

Kisuke

Kisuke terza nadvihol obe obočia. Uuuh... Jako sorry, ale ja skutočne nie som ta takéto veci... Možno keby to robila nejaká fakt pekná žena, ale vy... uuh, myslim že proste nezdieľam vašu orientáciu. hovoril a pomaly od Henryho ustupoval. Ani nevedel či si Henry uvedomoval ako hrozne tá jeho veta znela, ale Kisukeho prdel bola ešte moc mladá a krásna na to aby to riskoval...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Thu Nov 08, 2012 9:43 pm

Kyoya

Nenapadlo mě ani, kdy bych měl začít hledat. Samozřejmě jsem aktivně "skenoval" okolí, po známkách reiatsu. Věděl jsem dobře, že pokud tu Akihiro byl, tak už byl nejspíš dávno pryč, ale pokud nebyl, bylo jasné, že je v Mc'Donaldu. Logika to diktovala, protože jsem ho tam potkal posledně. Ale hlavně jsem měl po dlouhé cestě hlad a chtěl jsem si dát hranolky, Snažil jsem se myslet na všechno, jen ne na to, co asi dělali ostatní celé ty roky. Úspěšně se mi povedlo vypudit ty vzpomínky ze své mysli, ovšem až doteď... teď se ozvaly mnohem silněji, než bych rád.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 1:32 pm

Urahara

Vůbec nerozuměl tomu, co tu Kisuke říká. "Kisaragi!" zakřičel na něj, když mu to konečně došlo, "proboha! Jestli nechceš, aby ti to roztrhalo oblečení, tak se vysvleč a jdi tam k té velké kouli! Zalezeš dovnitř a já tě spoutám do okovů, pak tě zavřu," vysvětlil, aby si Kisuke nemyslel další prasárny. Více informací mu ale neříkal, protože by si to taky mohl rozmyslet.

> Kyoya

Kyoya si objednal hranolky a posadil se k nějakému stolku (kdybychom to hráli, tak se budem dlouho zdržovat a byla by to nuda Very Happy) a když si tak jedl, nemohl si nevšimnout dvou pracovnic, které stály nedaleko něj a docela nahlas si povídaly, "myslíš, že je šéf pořád naštvanej?" zeptala se jedna té druhé, "no, od chvíle, co mu Kisaragi-kun jednu vrazil je to s ním strašný, přemýšlím nad tím, že dám výpověd," odpověděla druhá. "Ach, Kisaragi-kun, tolik mi chybí ten jeho sexy naštvanej pohled," řekla znovu ta první, "on byl vždycky tak cool, že? Taky mi chybí!"
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 1:42 pm

Kisuke

Kisukemu dosť odľahlo, keďže Henry zrejme skutočne neplánoval robiť... to. Oproti tomu, čo si Kisuke predstavoval, bolo hocičo lepšie (ono tie roky pozerania hentai na vas zanechaju stopu), takže sa vyzliekol a šiel do tej veľkej gule, presne ako Henry chcel. Mal trocha strach, hlavne keď to Henry označil ako to najbolestivejšie čo kedy zažil, ale... tí hajzli zabili Fumiko a Kisuke bol rozhodnutý ich zastaviť.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 8:07 pm

Kyoya

Byl bych přísahal, že dříve ty hranolky byly větší. Nebo jsem jen já bejval menší? Promnul jsem si plnovous... tedy... bradu a pustil se do nich. Kousek dál stáli nějaké 2 ženštiny a povídali si o práci, Měl jsem chuť je okřiknout, že jejich šéf může jít do pekla a oni sami ho můžou doprovodit za doprovodu Hradeckého marše ale pak jsem uslyšel něco, co mě očividně zaujalo. Kisaragi bylo sice poměrně běžné jméno... ale ten xicht... to musel bejt von. Přistoupil jsem tedy k ženštinám a posunul k nim po stole bankovku vysoké hodnoty. Kisaragi? Černovlasej psychopat? Negativistickej misantrop, kterého nepotěší ani stav nirvány? Co se s ním stalo? řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 8:46 pm

Urahara

V momentě, kdy se Kisuke postavil do správné pozice ho zachytily okovy. Byl tam teď nahý a připoutaný. Urahara se usmál a chvíli si Kisukeho prohlížel. "Kisaragi-kun, na svůj věk jsi vyvinutější, než spousta mužů, co znám," řekl Urahara. Zdálo se, že nechápal, jak strašně hrozně tyhle věci zní. Nejspíš byl moc dlouho zavřený v laboratoři. "Začneme tedy." Urahara něco začal mačkat na velké konzoli z níž se táhly obrovské kabely přímo ke kouli, ve které teď Kisuke byl velmi nepříjemně spoután.

Ukecaný ženský u McDonalda

Chvíli se na sebe koukaly, protože byly zaskočeny tím, že někdo poslouchal jejich rozhovor! Ale když si všimly, že je to nějaký fešák, tak toho, že s nimi navázal konverzaci, využily! "Vy se znáte s Kisaragim-kun? On je tak krásný, že jo?" začala se rozplývat první, "ale vy jste taky krásný, je Kisaragi-kun váš kamarád?" zdálo se, že ta první je hodně mimo, ale ta druhá pochopila, jak jít na věc. "Hmm!" začala, "Kisaragi Kisuke tu pracoval, ale jednoho dne udeřil šéfa pěstí do obličeje! Dokonce i jednoho protivného zákazníka.. No a pak odešel," řekla, "a jak se jmenujete vy, paneeeee?" zeptala se najednou a ocitla se ve velmi bezprostřední blízkosti Kyoyi. Nutno podotknout, že obě ženy byly asi v Kyoyově věku a byly pěkné.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 8:57 pm

Manon

se prudce posadila, až shodila Trhače, který na ní ležel, někam do kouta.
"DO PSÍ KONZERVY! Co se sakra stalo?!" zařvala, jelikož se hrozně lekla a nechápala, co se právě stalo. I když to asi vyplývá z jejího zvolání, takže jsem to ani nemusela vysvětlovat. Rozhlédla se kolem sebe po pokoji, který už tak dlouho neviděla. Potom vyskočila z postele a vyběhla ven z pokoje, aby zjistila, jestli ta někde někdo je.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 9:11 pm

Kyoya

Kisukeho krásu jsem nekomentoval, měl jsem dojem, že to za mě udělal už někdo jiný. "Jsme... staří přátelé..." odpověděl jsem lakonicky. To, že by Kisuke uhodil nějakého šéfa a zákazníka mě překvapovalo asi stejně, jako že důchodci se hrnou do autobusu. Spíš jsem se divil, že na něj ještě nikdo nevydal zatykač za čtyřnásobnou bestiální vraždu dětí a starých lidí. Vytáhl jsem ze svého Neovského kabátu obrázek Akihira, se kterým mi rád pomohl jeden policista, stačílo říci, že sexuálně obtěžoval sestru a bylo to hned. Ten zatykač ho asi trápit nemusel moc, ale alespoň jsem měl obrázek. "Neviděli jste tu v poslední době tohohle muže?" zeptal jsem se. Nečekal jsem, že by mi pomohli, ale jak jsem znal Akihira, byla tu 27% šance, že stojí za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 10:04 pm

Ukecaný ženský u McDonalda

Jedna z nich chtěla něco říct, ale všechny okolní zvuky byly přerušeny jedním velmi hlasitým, který zněl jako Kyoyova motorka, co jezdí před vchodem. Pokud se Kyoya šel podívat, co to má vlastně znamenat, uviděl, jak na jeho motorce sedí muž, kterého tolik hledá a jezdí si dokola před vchodem.

> Manon

Dům byl celý prázdný. Dokonce ani svou mámu Manon nenašla. Vypadalo to, že tu už delší dobu nikdo nebydlel. Všechen ten prach, rozházený a převrácený nábytek. Rozhodně se zdálo, že dům rodina neopustila v dobrém.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 10:13 pm

Kyoya

Zdálo se, že jsem se mohl něco dozvědět, když v tom jsem uslyšel nezaměnitelný zvuk své motorky. Nezaměnitelný byla pravda, byla jediná svého druhu. Naprosto nedocenitelný unikát. Jedinečný a nenahraditelný. Vyšel jsem tedy ven před budovu a uviděl kdo na ní jezdí. Podíval jsem se na ní a luskl prty. Ulicí zaduněl hlasitější zvuk - exploze. Jedinečný a nenahraditelný unikát se v ohnivém sloupu rozletěl na tisíce kousků, které mě však jakoby zázrakem dokonale minuli. Rozhodně by z toho byla skvělá upoutávka na film...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 11:14 pm

Kisuke

Kisuke sa teda nechal spútať okovami... Urahara sa naňho creepily pozeral a jeho slová... tomu moc nepomohli.
Starajte sa dopekla o seba!! vyhŕkol Kisuke naštvane. Nebol zrovna veľmi... ehm... zvyknutý byť nahý pred ľuďmi a Urahara sa mu vôbec nepáčil... zvlášť keď bol teký bezmocný. Ale zdalo sa, že to už čoskoro začne...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 11:23 pm

Urahara

"O sebe?" zeptal se. "Já se o sebe starám!To byl kompliment, ty nevděčníku!" Urahara byl prostě jiný, což mu málokdo mohl mít za zlé. Kisuke byl tedy jeden z těch, co mu to za zlé mít mohli, nicméně to teď není důležité. Urahara zmáčkl velké hrozivé červené tlačítko a Kisuke najednou ucítil opravdu nepříjemnou bolest, která se dala srovnávat s máločím.

> Kyoya

Po explozi nastal docela velký chaos. Všichni lidé, co byli v okolí se rozutekli někam pryč. Tedy až na jednoho pána, kterého exploze zasáhla, ten byl pravděpodobně mrtvý. Těžký úděl náhodného kolemjdoucího. Akihiro se zatím neukázal, takže ho Kyoya možná zabil.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 11:27 pm

Kisuke

Kisuke mu chcel niečo odseknúť, ale vtedy to začalo... Tá bolesť, tá hrozná bolesť. Bola to skutočne asi najhoršia a najdlhšia bolesť čo zatiaľ zažil, možno najbližšie sa k tomu blížili kŕče v nohe... Ale toto neprestávalo a bol to zrejme len začiatok...
Kisuke si kusol do jazyka, aby nekričal... Vedel že toto je len začiatok... ale musí to vydržať...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 11:34 pm

Urahara

Najednou to všechno přestalo a Kisuke už další bolest necítil. Urahara se usmál a natáhl ruku k malé páčce. "Tak, to bylo zahřívací kolo, teď to bude trochu horší," řekl a zatáhl za páku. To co předtím Kisuke cítil se nedalo srovnat s bolestí, kterou jeho tělo pociťovalo teď. Jako by se mu každičký sval v těle trhal a každá kost lámala. Urahara přišel blíž ke kouli, ve které teď Kisuke byl. "Tohle je mučící zařízení, které mají ve druhé divizi. Tedy, tohle je moje upravená verze," řekl a opřel se o sloup, "ve skutečnosti tvoje tělo prochází něčím, co by se dalo přirovnat k růstu svalů, zvyšování fyzické kondice, snižování prahu bolesti a podobné blbosti.."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 11:39 pm

Kisuke

Keď to Urahara vypol, Kisuke sa začal vydýchávať. Bolo to hrozné ale... on tak nejak tušil, že toto je ešte nič... Ale neprotestoval. Bol ochotný to vydržať... Bol ochotný vydrźať čokoľvek...
Druhá várka bola drsnejšia, a Kisuke síce najprv nekričal, ale po chvíli to už nevydržal a z jeho úst vyšiel bolestný krik... Bolo to hrozné, neskutočná bolesť, oslepovalo mu to myseľ, a bolo to všade, všade... a on bol totálne bezbranný.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 11:46 pm

Urahara

Zamyšleně sledoval, jak Kisuke křičí bolestí. Bylo to zajímavé, Urahara dokonce cítil, že o něj má trochu strach. Přece jen, byl v něm ten hollow a kdyby tu teď začal řádit, asi by to nedopadlo dobře. Nejvíc Uraharu deptalo to, že se do Kisukeho těla dostávala látka, která mu zabraňovala v tom, aby bolestí omdlel. Musel to prostě vydržet.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    Fri Nov 09, 2012 11:53 pm

Kisuke

Naďalej trpel. Čo sa týkalo fyzickej stránky, bolo to to najhoršie ćo kedy zažil, bez pochyby... I keď... Jeho Hollow mu tiež spôsobil dosť bolesti, ale toto... bolo neskutočné... Už nedokázal myslieť na nič, necítil nič, videl iba bielo a nič iné... a stále tá bolesť... bolesť... bolesť... Hrozne sa šklbal a neovládal svoje telo...
Okolo Kisukeho sa začalo objavovať Hollow reiatsu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola první - Setkání za nepříznivých okolností
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Alorien - Resto / Enha Shaman - Nepřijatý
» Neojebatelny MM Hunter - Nepřijatý