PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 13, 2012 8:56 pm

Pokračujte tam, kde jste skončili prosím Smile

Celá čtvrtá divize makala na stodeset procent. Měli narváno a už to vypadalo, že pacienty budou muset začít léčit i venku. Tohle byl nejvyšší stav pohotovosti, jaký kdy Seireitei zažilo. Jeden z doktorů zrovna vešel do pokoje, aby zkontroloval stav kapitána desáté divize, ale nikde ho nenašel. Podíval se na věšák u okna, na kterém předtím viselo haori se znakem desáté divize. Bylo pryč.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 13, 2012 9:04 pm

Kyoya

Trochu jsem se prolětěl, netušil jsem, co se stalo, ale to bylo jedno. Nehodlal jsem opravdu umřít tady a teď. Pěkný... ale nepočítej s tím, že bych umřel... řekl jsem a rukou zabloudil pod svůj neovskej kabát. Vytáhl jsem hrst kovových kuliček o velikosti většího broku a rozhodil je všude kolem. Měl jsem k dispozici širokou škálu možností, otázkou bylo, kterou bych měl použít proti němu... prozatím jsem jen držel svojí čepel a čekal, co se bude dít...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 13, 2012 9:16 pm

Suki

Už, už se chystala znovu přepnout, protože jí nějaké dopravní nehody nezajímali, když tu uslyšela zmínku o nějakém bělovlasém muži. To, uznejte sami, není moc časté. Trochu se zmaračila a ovladač položila, aby mohla poslouchat dál. A skutečně se jí to vyplatilo, i když to se možná ani nedá říct tak přesně. Jen se dozvěděla něco víc, což jí přišlo ještě podivnější. Jiná dimenze? opakovala si. Normální člověk by se nad tím zasmál a šel dál, ale jí to připomnělo roky, kdy slýchávala samé abnormální věci a také by se tomu smála, kdyby se jí to samotné netýkalo. Jakmile tato zpráva zkončila, televize blikla, neboť jí Suki vypnula. Vyskočila na nohy a běžela do kuchyně, tam odtrhla lísteček, načmárala na něj krátký vzkaz a nechala ho na lednici. Obula si bleskurychle boty a vypálila ze svěří, div se za ní neprášilo. ,,Vrátím se brzy!" křikla ještě, než za sebou zabouchla, aniž by tušila, zda bude moci svému slovu dostát. Její cíl byl jasný - McDonald.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Thu Nov 15, 2012 8:47 pm

Kisuke

Pozeral na Uraharu... Dúfam že viete čo robíte. povedal a posadil sa. Henry z neho chcel zrejme spraviť Jedia alebo čo. No každopádne to chcel teda skúsiť. Sadol si teda, zavrel oči a začal zhlboka dýchať.
No tak, ukľudni sa, ukľudni sa... hovoril si v duchu. Ale nešlo to... Stále videl pred sebou umierajúcu Fumiko, počul slová Hollow Kisukeho, cítil najhoršiu bolesť v živote... a myslel na pravdu o svojej matke. Jeho emócie v ňom boli hrozne rozhádzane a žiadať od neho, aby sa ukľudnil, bolo skoro nemožné.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 8:29 pm

NaNaNa Najahkoop

Pozoroval, jak Kyoya rozhazuje kuličky po bojišti. "Nejdeš náhodou z místa, kde měl být Hayato? Porazils ho snad? Cheche," zasmál se a rozkročil nohy. Pravou rukou něco začal nahmatávat v zadní kapse svých kalhot.

> Suki

U McDonaldu už se situace celkem uklidnila. Tedy, policie jí uklidnila. Celá oblast byla uzavřená páskami, tudíž nepřístupná pro veřejnost. Suki si mohla všimnout, že si policie celou kriminální scénu označila důkazními čísly. Nezdálo se, že by jí normální pohled na věc mohl nějak posunout dál.

Gotze

Urahara stál před Kisukem a snažil se bránit jej tak, aby se k němu Gotze nedostal. Kdyby Gotze bojoval proti komukoliv jinému, nejspíš by měl jasnou převahu, ale teď stál proti kapitánovi dvanácté divize, který měl vždycky nějaký trik v rukávu. Opravdu znamenitou rychlostí zarazil zanpakuto do země a zdravou rukou vypálil proti nepříteli rudou kouli a následně blesk z prstu. Potom něco začal hledat u pasu a nakonec vytáhl injekci, "mám jen jednu, Kisuke. Ani nevím, jestli to bude fungovat," řekl bleskově a zarazil injekci Kisukemu těsně nad jeho amputovanou ruku. Rána nejdříve začala ošklivě bublat a Kisuke ucítil nepříjemnou bolest. Poté však následovalo příjemné překvapení, protože mu znovu dorostla jeho ruka, "nasaď si druhej chránič a uklidni se!" vykřikl. To už proti němu ale letěl obrovský šíp a Urahara měl co dělat, aby jej nějakým způsobem vykryl. Svým mečem šíp vychýlil do vzduchu. Bohužel se mu u toho ale zanpakuto zlomila.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 8:34 pm

Kyoya

Jo, už tady bylo pár maňasů jako jsi ty, co se mě pokusili zastavit. A fakt nedopadli dobře, chceš se přidat do klubu? řekl jsem a vytvořil si oboustranou sekeru, takovou, jako jsem používal před lety. Měl jsem chuť ho přetáhnout opravdu pořádně. V tom jsem si všiml, že se hrabe v kapse. Mohl tam mít cokoliv, včetně toho svého bankai kolečka. Nechtěl jsem mu dát šanci, aby to použil. Mihl jsem se opět vzduchem, rychleji než předtím a přetáhl ho sekerou...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 8:47 pm

Kisuke

Kisuke sa snažil a snažil... a zrazu mu henry zarazil injekciu do ruky... Kisuke prekvapene vykríkol. AU! To čo je?! Snažím sa tu sústre... aaaaaaaaaaau. Bolesť ale stála za to keďže sa mu objavila opäť ruka.
Pozrel na svoju pravú ruku... fungovala pekne. Nasadil si druhý chránič. Pohýbal si ešte s rukou...
Nikdy nestrácať nádej... všetko sa dá napraviť.
Yoshiro umrel... ale teraz žil. Prišiel o ruku... ale teraz bola späť. Kiauke sa nadýchol... a vydýchol. Nadýchol... vydýchol. Stávalo sa mu síce všetko zlé a zrejme sa s niektorými tymito vecami nevyrovná... ale nikdy nebolo nič stratené, dokiaľ to nevzdal. Porazí ho. Porazí Gotzeho, porazí aj ďalšieho quincyho, a zachráni Soul Society. Pomaly sa postavil a pozrel na Gotzeho.
Zomrieš. povedal pokojne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 8:59 pm

Gotze/Urahara

Urahara se otočil na Kisukeho s kapkou na čele, "Kisuke, žádná změna," řekl a hned na to na něj zaútočil Gotze, takže se Urahara znovu musel začít bránit. Neměl však už skoro čím. "Kisuke, nemusíš si sedat! Snaž se," zbytkem své zanpakuto vyrazil Gotzeho útok na blízko, "snaž se zastavit tok své duševní energie!" jakmile dokončil větu, Gotze ho sestřelil dalším velkým šípem. Urahara přišel o druhou ruku a zbytek jeho zanpakuto se rozpadl na prach. Urahara spadl k zemi, nejevil žádné známky života.

NaNaNa

Po všech těch zkušenostech už Kyoyu ani nemohlo překvapit, že oponent tento krok čekal a nastavil do rány svůj meč. Zubatý quincy se Kyoyovi doslova vysmíval. Použil hirenkyaku a přesunul se pár metrů nad Kyoyu, odkud na něj spustil salvu šípů.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 9:01 pm

Kyoya

Zajímalo mě, zda za celou historii mých soubojů vůbec někdy fungovalo napadnout někoho zbraní. Ale i já jsem se přiučil poměrně dost triků během těch let. Najednou se přímo předemnou doslova zvedla země a vytvořila tak hradbu mezi mnou a jehp útokem. Kromě toho také všechny rozsypané železné kuličky změnili tvar, vyrazili z nich ostré bodce přímo na mého soupeře. A bylo jich hodně...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 9:15 pm

Kisuke

Kisukemu sa na hlave objavil kríž a zbeleli mu oči... JA SA KURVA SNAŽIM! zakričal na Uraharu. Jemu sa to sakra hovorilo, Kisuke nikdy nemal žiadny emočný tréning... mohol sa na to vysrať.
Henryho však sundali... Kisuke by rád mal veľký "NOOO" moment, ale bolo by to totálne k hovnu a akurat by Henryho obeta prišla totálne nazmar. Takže opäť zavrel oči a spravil zo seba terč... A snažil sa spraviť to čo mu Henry prikázal. ... Každá bunka v jeho tele... sa sústredila na to... aby sa jeho tok duševnej energie v tele zastavil. Kompletne... Bolo mu jedno jeho okolie... Nemyslel naňho... Dufal len že Henry si nerobil srandu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 9:27 pm

Gotze

Kisuke si tam jen tak postával a Gotze pomalu zamířil k němu, "ten trik s rukou byl dobrej, to se mu musí nechat," řekl a kopl do Urahary, ke kterému se zrovna přiblížil na bezprostřední vzdálenost. Zasmál se a znovu vykročil kupředu. Už byl jen pár metrů od Kisukeho a tvořil si šíp, kterým hodlal Kisukeho provrtat skrz na skrz. Nebyl velký, spíš menší, ale síla, která z něj byla cítit, byla obrovská. Gotze vystřelil.

"Maminka tě nikdy neopustí, Kisuke," ozval se Kisukemu v hlavě hlas, který neslyšel takovou dobu a tak moc mu chyběl. Byla to vzpomínka na větu, kterou Kisukemu opakovala jeho maminka před spaním, když byl malý.

Kolem Kisukeho se začalo dít něco podivného, veškerá energie, kterou předtím jeho tělo vysílalo do okolí, i když to bylo jen nepatrné množství, bylo pryč. Gotze uviděl něco, co vypadalo jako tlaková vlna, která odhodila všechno, co bylo kolem Kisukeho v okolí 5 metrů. Kisukeho rukavice zářily světle modrou barvou. Barva Kisukeho očí se změnila z tmavě modré na tyrkysovou a jeho vlasy nabraly také světlejší odstín.

NaNaNa

Quincy podobný útok nečekal, ale aspoň teď znal oponentovy schopnosti. Kyoyův útok skoro vyšel, quincy si z něj odnesl zranění. Dva bodce probodly jeho tělo, takže nepříjemně krvácel. "Tak.." řekl si pro sebe a znovu si nahmatal do kapsy. Kyoya ucítil, jak jeho tělo něco doslova řeže. A to hned na několika místech na těle. Nebyly to žádné smrtelné řezy, ale bolestivé určitě. Když se Kyoya podíval pořádně, uviděl, jak kolem něj poletují tisíce růžových lístečků.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 9:36 pm

Kisuke

Kisuke naďalej neotváral oči... až dokým nepočul tú vetu a sila okolo neho vybuchla. Gotzeho šíp letel.
Kisuke otvoril oči. Sila prebiehala celým jeho telom. Pousmial sa. Povedal som ti to. Zomrieš. povedal Kisuke. Šíp bol už skoro pri ňom... ale Kisuke zmizol. Rozhodol sa vyskúšať svoju novú silu kým ju ešte mal a tak sa shunpol ku Gotzemu a udrel mu všetkou silou kovom obalenou päsťou rovno do stredu hrude. Vedel že to bolo trocha... odvážne, ale to už bol Kisuke, nestrategický majster číslo jedna. Mimochodom, ostával naďalej pokojný aby náhodou nestratil tento... nazvime to awakening.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 9:37 pm

Kyoya

Něco mě na několika místech škráblo, všude kolem mě létali protivné lístečky, ať to bylo cokoliv, tak to bylo dost otravné. Zatímco moje ocelové koule pokračovali v útocích na quincyho, tak jsem se začal soustředit. Celé mé tělo začaly pokrývat drobné šupinky. Nehodlal jsem se vzdát. Vystartoval jsem dopředu, doufajíc, že moje obrana vydrží ty protivné útoky. Ale měl jsem ještě jedno překvápko v rukávu. Některé šupinky se odlepovaly a byly ihned nahrazovány novými. Ty staré šupinky létali všude kolem a fungovali stejně, jako ty otravné plátky, co létali kolem... ale takhle to nemohlo fungovat moc dlouho. Zase takové zásoby energie jsem opravdu neměl. Musel jsem tedy doufat, že obrana vydrží a poslal svoje svoje šupinky na něj...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 9:44 pm

Gotze

Šíp mezitím zničil část budovy čtvrté divize a pravděpodobně zabil spoustu shinigami, kteří se v ní nacházeli.
Kisukeho útok vyšel a svou pěstí prorazil Gotzeho skrz na skrz. Gotze byl překvapený, ale bylo mu to k ničemu. Vyplivl litr krve a jeho Volstandig (nebo jak se ta teplá forma jmenuje), zmizel. Gotze vzhlédl k nebi, "Juha Bach-sama, omlouvám se," řekl a zemřel na místě.

NaNaNa

"Pff," pffnul když pomocí hirenkyaku uhýbal všem těm bodákům. Semtam vystřelil šíp proti Kyoyovi, ale nakonec ho to přestalo bavit, tak znovu chytl tu věc v kapse a zamumlal, "Senzbonzakura Kageyoshi," což způsobilo to, že celé bojiště pohltila temnota a ze země vyjela alej obrovských čepelí, které se následně rozletěly na další růžové lístečky. Všechny následně zamířily přímo na Kyoyu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 9:51 pm

Kisuke

Kisuke vytiahol ruku z Gotzeho... a Gotze odletel do neba. Kisuke nadvihol obočie. No... ok, to bolo ľahké. poznamenal.
Vedľa Kisukeho dopadlo nejaké spálené telo shinigamiho zo štvrtej divízie. Kisuke naňho zhrozene pozrel a potom sa pozrel na ten výbuch, ktorému sa vyhol... Tak nejak zabudol že je tak blizko pri štvrtej divizii a tak nejak... no... povedzme že jej teraz kus chýbal.
Uuh... dufam že si to nikto nevśimne... zamrmlal Kisuke a otočil sa. Až teraz si uvedomil že ten šíp mohol asi chytiť... ale tak vtedy to nevedel, no!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 9:52 pm

Kyoya

Mohl jsem sice použít to kolečko, abych mu sebral ten bankai, kterej zcela očividně měl v kapse, ale potřeboval sjem zjsitit, jak jsou na tom moje vlastní schopnosti. Netrénoval jsem tolik let jen proto, abych e nechal zabít od nějakého pitomce, kterej zákonitě musel mít nějaké stupidní jméno. Stál jsem tam a jen posílil svojí obranu... a nechal se obklopit těmi protivnými lístečky... na vteřinu. Pokud jsem něco uměl, tak přeměňovat objekty... a pokud ty lístečky byli něco, byly objekty... a byly všude! I nad jeho hlavou... Vydal jsem hrozivý, bolestivý výkřik... dost na to, aby si byl jistý vítězstvým, dost na to, aby na vteřinku ztratil kontraci, dost na to, aby se dostatek lístčků nad jeho hlavou spojilo do obrovské růžové kovadliny... a pak to převzala gravitace... šplouch...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 10:04 pm

NaNaNa

Možná Kyoya to kolečko použít měl. Aspoň by se ušetřil dost nepříjemného a bolestivého zranění v oblasti zad. Všechny ty lístečky se totiž začaly soustředit do jednoho bodu na Kyoyových zádech, takže měl teď místo zad kaši. Jeho útok s kovadlinami ale vyšel a z NaNaNa byla placka. Ani mu nemusel brát bankai. Kyoyovo zranění ale bylo dost vážné.

Urahara

"Dokázal jsi to," ozvalo se z Uraharových úst. Blonďatý kapitán dvanácté divize ležel na zádech, bez rukou, s roztrženým břichem a jednou nohou, která visela snad jen na kůži. "Věděl jsem, že to dokážeš," z kapitána se každou sekundou vytrácel život.

Černovlasý chlápek s albínem po boku stáli hrdě nad městem a pozorovali, jak upadá do chaosu. Nezdálo se, že by byl někdo z nich zraněný. Černovlasý chlápek držel za nohu kapitána první divize, ale jeho tělo leželo někde na zemi pod nimi. V tom se před nimi objevila postava v černé masce. Oba dva si osobu zvědavě prohlíželi, "kdo jste?" zeptal se Haschwald. Maskovaná osoba pokrčila rameny, "říkejte mi Samu."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 10:10 pm

Kisuke

Kisuke bol tak ohromený svojou silou, že uplne zabudol na Henryho. Rýchlo ho teda zobral a shunpoval do tých ostatkov štvrtej divízie, keďže vedel že ak by niečo nespravil, tak umrie.
Hej, zas tak veľa som toho nespravil, je to len jeden quincy. Ale to je jedno, hlavne ty to teraz musiš vydržať, Henry. povedal Kisuke vážne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Mon Nov 19, 2012 10:10 pm

Kyoya

Inu, regenerovat vlastní zranění jsem uměl už před pěti lety. Bohužel ve chvíli, kdy jsem si zranění uvědomil jsem ztratil kontraci. Kovadlina se rozpadla, šupinky popadali na zem. Kuličky se bezmocně vrátili do původní podoby... začal jsem vynakládat nemálé úsilí na to, abych se zregeneroval alespoň do té míry, abych se mohl postavit, což chvíli trvalo. Nesměl jsem spěchat, neměl jsem už zase tolik energie, abych to mohl přehánět. Ovládat věci na dálku nebylo moudré, bralo to hrozně energie. Pak jsem se postavil a došel k rozpláclému nepříteli. Chvíli se hrabal v té kaši a nakonec vylovil ono kolečko. Byl jsem tu chvíli a už jsem jednoho rozplácl a druhého překonvertoval. Inu, dobrá práce! Jen jsem si nebyl jistý, co teď. Šel jsem k tomu Shinigami...mu v tom bílém hadru. Zkontrolovat ho, zda bych mu nemohl nějak pomoct, ideálně tak, aby žil... neideálně ho něčím přikrejt, aby tu neplesnivěl tak otevřeně...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 10:07 am

Urahara

Ve čtvrté divizi byl ještě větší zmatek, než předtím. Gotzemu se podařilo zničit velkou část budovy, takže spousta doktorů i pacientů byla pohřbená zaživa a ti, co mohli, hledali přeživší. Urahara zakašlal a poprskal si obličej vlastní krví, "Kisuke, jmenuju se Kisuke," řekl a jeho hlava se snesla dolů. Byl v bezvědomí a rozhodně mu nezbývalo moc času.

Byakuya

Kapitánovo tělo bylo dost zdevastované, nicméně žil. Tedy alespoň prozatím. Pokud by se mu dostalo lékařské péče, určitě by měl víc šancí na přežití.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 10:12 am

Kisuke

Chudák... Musel sa poriadne udrieť do hlavy keď si myslí, že je ja. pomyslel si Kisuke.
No, nikto mu tam moc pozornosti nevenoval, keďže mali všetci svoje problémy. Hej! Mam tu kapitána čo potrebuje okamžite pomôcť! Kapitána!! zopakoval, aby bolo jasne že ide o kapitána a postarať sa oňho je dôležitejšie ako nejaké nepodstatné NPC.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 10:17 am

> Kisuke

Jakmile Kisuke zakřičel, že přinesl kapitána, který potřebuje okamžitou pomoc, seběhlo se k němu asi 10 doktorů, kteří okamžitě Uraharu naložili na nosítka a odnesli jej na operační sál. Jeden z doktorů zůstal u Kisukeho, ne že by si s ním chtěl nějak pokecat, ale při pohledu na kapitána se psychicky zhroutil a nemohl se hýbat. Posadil se a koukal do zdi před sebou. "Co budeme dělat?" zeptal se, "když takhle zřídili kapitána Uraharu..."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 10:18 am

Kyoya

Sorry za tohle, ale nejsem zrovna zdravotní sestra... řekl jsem a vytvořil něco jako nosítka s kolečky na jedné straně. Naložil jsem kapitána na ně a vydal se forem pro pomoc. Přece jenom bylo by podlé nechat ho tu umřít. Sice jsem mu nic nedlužil, nikomu z nich, ale měl jsem pro změnu být hodný... prozatím...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 10:21 am

Kisuke

Čo by si asi tak chcel robiť? Bojovať budeme! Teda... ty budeš liečiť, ja bojovať. Nič iné robiť nemôžeme. odpovedal mu Kisuke. Rozhliadol sa... Kde by asi tak mohol ísť teraz? Premýšľal...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 6:38 pm

Shinigami doktor už nic neřekl, jen se odporoučel ke zdi, kde se opřel a objal si nohy.
V Seireitei toho bylo ještě hodně na práci, Kisuke se mohl rozhodnout, kam půjde dál. Mohlo ho ale překvapit, že ucítil známé reiatsu.

Kyoya se mezitím nějakým záhadným způsobem dostal až ke čtvrté divizi. Nejspíš ho vedla intuice. Během chvilky u něj byli 4 shinigami, kteří převzali kapitána Kuchikiho a odnesli ho na sál.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kde jedna cesta končí, druhá začína

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: