PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 7:01 pm

Kisuke

Ako si tam tak stál a pozeral do blba, rozmýšľal nad vecami, tak ho vyrušilo niečo... dosť nečakané. Reiatsu, ktoré necítil už dosť dlho.
Pozrel sa tým smerom odkial to reiatsu išlo. A uvidel... ... ... stenu. Ta stena sa ale rozpadla lebo to jaksi nevydržala, a za ňou stál hnedovlasý chlapec. Kisuke nadvihol obočie.
...
...
...
Kto to sakra je?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 7:38 pm

Manon

stála ve dveřích naproti Akihirovi, který jí právě dal podivnou nabídku. Takže i on? I on jí tady bude vnucovat nějaké bojování?!
"Myslela bych si, že zrovna ty najdeš nějakou třetí možnost," poznamenala tónem, který naznačoval, že nijak zvlášť neplánuje ani zachraňovat svět ani narukovat do Quincy armády.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 7:44 pm

Kyoya

Došel jsem až k nemocnici, nevěděl jsem jak, ale povedlo se mi to. Pokud kapitánovi někdo mohl pomoct, pak to bylo tady. Nikdo se mě neptal kdo jsem, nebo co tu dělám, ale na to asi nebyl čas. Měli tu až moc práce. Co se dělo všude kolem... na to jsem nechtěl ani pomyslet. Nebyl jsem sice v nejlepší formě, ale musel jsem nějak pomoct. Posadil jsem se na zem a snažil se vycítit, kterým směrem je nejbližší nepřítel... musel jsem prostě bojovat, k čemu jinému jsem tu byl
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 8:00 pm

Kisuke

Kinora? Ne... Korona? Ne... Kolóna? Ne, to rozhodne ne... premýšľal. Na jeho priezvisko si nevedel spomenúť už vôbec, akurát že to začínalo na H a potom bolo nejake bla bla bla...
Ako mu to dopekla Yoshiro vždy hovoril? snažil sa spomenúť si Kisuke. Kisama? Kirara? Kiona? ... Ki... Ki... Kyoya! vykríkol nahlas Kisuke. Konečne sa mu podarilo spomenúť si na to jeho neobvyklé meno. Áno, tak sa volal ten chlapec čo s nimi bol v tom dome. Ale Kisuke si nebol istý či je toto on. No, možno bude reagovať na jeho meno... A ak nie, tak Kisuke sa bude tváriť že... privolával dážď a toto bolo zaklinadlo, alebo niečo podobné.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 8:04 pm

Akihiro

Vzdychl a pokrčil rameny, "narodila ses prostě do blbý rodiny," řekl a šel dál do domu. Dveře nechal otevřené, aby Manon mohla vejít. Akihiro zamířil do kuchyně, kde se opřel o linku, na které bylo až podezřele moc jídla. Vzal talířek s dortíkem se šlehačkou a začal ho jíst.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 8:28 pm

Kyoya

Uslyšel jsem své jméno. Otočil jsem se a uviděl, kdo tam řve jak na lesy a vyrušuje mě z mé meditace, po tom, jak jsem rozplácl tamtoho vola jsem si zasloužil chviličku odpočinku. "Drž hubu, Kisuke, jsou tu ranění..." okřikl jsem ho a pak lehce nezdvihl obočí. Kisuke? Co ten vůl tady dělal? No nejspíš to co já... však informace co jsem měl naznačovali, že tu někde pobíhá...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 8:30 pm

Kisuke

Ako keby ich môj krik nejak zraňoval... prevrátil očami. Čo tu ty vôbec chceš a jak si sa sem dostal? spýtal sa. Celkom ho to totiž zaujimalo, už len preto že ho 5 rokov nevidel a netušil čo vôbec robil... síce mu to bolo oficiálne jedno.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 8:36 pm

Kyoya

Mě rve uši, gumo... řekl jsem a vstal. Oprášil jsem si pozadí a prokřupal si prsty. Přicestoval jsem na magickém jednorožci, protože košťata mi došli... a co tu dělám? Měl jsem chuť na Pizzu... co asi?! Hádám, že to samé co ty, s tím rozdílem, že já u toho nepraštil svého šéfa a nezlomil srdce několika nymfomanek... řekl jsem. Cítil jsem se už trošičku líp a připravoval jsem se na další bitvu
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 8:41 pm

Kisuke

Nechápal čo myslí tými nymfomankami, ale pokrčil ramenami. Kyoya bol "milý" ako zvyčajne a Kisuke... jaksi nemal náladu na fóry. Fajn, tak nech sa ti darí. povedal chladne. No čo... nikdy sa nemali radi, tak načo začať teraz?
Otočil sa a použil shunpo... smeroval k najbližšiemu nepriateľovi ktorého cítil. Odpočinku bolo dosť a boj ešte zďaleka neskončil... a na počúvanie Kyoyových nezmyslov rozhodne náladu nemal. Čo som si myslel, že ma privíta s otvorenou náručou? Ts... pomyslel si.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 8:49 pm

Kyoya

Zakroutil jsem hlavou a vydal se za ním. Kisuke byl sice blbec, ale byl to ... známý blbec... kromě toho, kdyby se nechal zabít, tak by mi to Yoshiro z onoho světa asi pěkně vytmavil, přece jen byl to jeho bratr, sice napůl a blbec, ale přesto. Držel jsem si ale odstup, abych mohl udělat nějakej cool entrance... bylo na čase bojovat jako za starých časů. Ačkoliv to by znamenalo chaoticky, neúčině a nejspíš prohrát...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 8:58 pm

Kisuke s Kyoyou v patách se blížil ke budově, která patřila třinácté divizi. Zdálo se, že byla naprosto nechráněná a ponechaná zhoubě. Nedaleko trosek kasáren byli dva quincy, kteří házeli všechny mrtvoly na hromadu.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 8:58 pm

Suki

Dorazila na místo činu, všechno se zdálo být v normále. Pokud tím ovšem vnímáme pásku kolem vyznačeného místa, kam byl civilistům vstup zakázán. Suki měla dojem, a to i po tolika letech, že jí se ta páska nijak netýká a když před ní nějakou tu vteřinku dvě stála, měla chuť jí přejít a podívat se na vše z blízka. Jak si ale prohlížela důkladně místo událostí, zmocnil se jí prazvláštní pocit a ona pocítila něco nezvyklého avšak nostalgického a možná i nepříjemného. Zamračila se. To už je doba, pomyslela si a znovu si prověřila zbytky reaitsu, které tu podle prvního dojmu zanechal někdo, koho neviděla už roky.
,,Oni jsou ještě ve městě?" podivila se nahlas, aniž by řešila, kdo všechno to mohl slyšet. Ale bylo tu i něco jiného. Další reaitsu, které jí neříkalo absolutně nic a k tomu ten popis. "Motorku řídil bělovlasí muž," to řekl ten chlap z blázince. Jenomže co si dobře pamatovala, Kisuke ani Kyoya neměli bílé vlasy. Leda by se nechali obarvit.Co se tu... sakra vlastně stalo? ptala se sama sebe, neznajít odpovědí a hledíc nechápavě před sebe, jako by se jí tam měli co nevidět zjevit.

Naposledy upravil Sode dne Tue Nov 20, 2012 9:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 9:02 pm

Kisuke

Naďalej shunpoval. Pozrel mierne za seba... potom opäť pred seba, ale s miernym poúsmevom.
...
Kisuke sa objavil pred quincymi. Načo sa obťažujete, hm? spýtal sa namiesto pozdravu. Bolo predsa dost divné, že sa starali o telá ktoré tam zanechali, predsa nebol žiadny dôvod prečo by im na tom malo záležať. Kisuke tam len tak stál, pohodovo, uvoľnene... Ako keby si prišiel pohovoriť pri čaji.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 9:02 pm

Manon

pomalu udělala několik obezřetných kroků dovnitř a rozhlížela se.
"Když už o mojí rodině mluvíme, nevíš náhodou, kam šli? Tedy... tak nějak tuším, kde je Ooji, tedy netuším, ale vím, že ho nechci hledat. S otcem to bude hádám, podobné... ale co mamka? Nevíš něco?" Ne že by čekala, že se od něj něco dozví, ale za pokus přece nic nedá. A pokud někdo věděl všechno, byl to Akihiro.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 9:04 pm

Kyoya

Postavil jsem se stranou, dost stranou abych viděl co se děje, ale nechtěl jsem se zatím pouštět do akce. Neměl jsem právě nejvíc energie a musel jsem udělat něco, co bude mít účinek... proto bylo nejlepší zatím jen pozorovat, co se děje. Měl jsem ale ještě jednu zbraň, zbraň, kterou jsem zatím nechtěl použít, ale kdyby to bylo nutné...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 9:22 pm

Marple a Farple

Dva quincy se na sebe nechápavě podívali, "dáváme je na hromadu," řekl jeden, "abychom je mohli spálit," dokončil druhý. Ti dva byli nejspíš dvojčata, protože v obličeji byli naprosto totožní. Největším rozdílem mezi nimi byly jejich vlasy. Jeden z nich měl zelené dlouhé vlasy a druhý krátké modré.
"Tebe dáme úplně navrch," řekl zelenovlasý Kisukemu. "A co s tím druhým, co se schovává, Marple?" zeptal se modrovlasý. "Co s ním? Pokud vyleze, tak navrch dáme toho, kdo vydrží dýl, Farple!"

> Suki

Dokonce ani tento spirituální pohled na věc toho Suki moc neřekl. Tedy, na první pohled. Když se pořádně soustředila, uviděla, jak od místa vede stopa reiatsu, které jí bylo ze všech tří nejvíce neznámé. Jeho stopa však byla nejčistší a nejlépe vystopovatelná. Samozřejmě jen za podmínky, že se Suki opravdu pořádně soustředila jen na něj.

Akihiro

"Celá tvoje rodina je v tom skvělém ledovém království, kterýmu šéfuje stréček Bach," řekl a dal si do pusy jahodu. "Bach je ten nejhorší chlap, jakýho jsem kdy měl smůlu poznat, je starej a cítí se potupenej, tak se rozhodl, že vytvoří silnou armádu a zničí Seireitei. Teď když nad tím tak přemejšlím, tak ses mě neptala na tohle, ok, tak jinak," ukousl si z dortíku a chvíli si ho vychutnával. "Jak jsem řekl, tvoje rodina je tam a je tam dobrovolně, dokonce i tvoje matka. A když jsem říkal, že ses narodila do blbý rodiny, tak jsem to myslel vážně, protože jsi Bachův potomek."
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 9:29 pm

Suki

Neidentifikovatelné reiatsu jí nedopřálo klidu. Byla to zvědavost, jenž se v ní ozývala a nutila jí nad ním stále víc a víc přemýšlet. Zaměřila se na jedno místo, odkud jej vycítila, veškerou svou pozornost přenesla na něj a kdyby na ní teď mluvil kdokoliv, nevšimla by si toho. Přestala vnímat rachot ulic a troubení aut, šepot lidí, ať už blízký nebo vzdálený, jediné, co skutečně vnímala bylo ono reiatsu. Byla na něj tak zaměřená, že se dokonale přestala zabývat i těmi dalšími dvěmi. A čeho si nevšimla, jako by to reiatsu tvořilo cestičku, jako by někam vedlo. Tohle byla šance, jak zjistit, komu patří. Vystopovat ho? I kdyby i u těch dalších reaitsu stopy pokračovali, ona by si toho ani za mák nevšimla, byla fascinována pouze tímhle. Bylo jí ukradené, kam, prostě šla za ním, ačkoliv dost pomalu, neboť měla obavy, že ho může velice rychle ztratit a to by pak byl konec luštění záhad.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 9:35 pm

Suki se zanedlouho dostala k pěkně vypadajícímu domku. Šla z něj cítit novota. Dveře byly otevřené a pokud Suki pořád hledala reiatsu, jeho zdroj byl rozhodně uvnitř.
Pokud vešla, našla Akihira a Manon.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 9:40 pm

Kyoya

Vyšel jsem pomalým krokem k těm dvěma pitomcům. Víte, u Vás je to fakt legrace, všichni máte plnou hubu keců, ale skutek utek, kolik vás ještě budu muset oddělat, než pochopíte, že mě nemůžete zabít... řekl jsem smrtelně vážným hlasem. Kterej z vás chce jít první? Nebo snad oba najednou? zeptal jsem se a začal si pilníkem upravovat nehty na levé ruce, Samozřejmě jsem celou dobu dával pozor, ale chtěl jsem je trochu vyprovokovat. Co asi dělal Jindra? napadlo mě. Snad se ještě neporval s tím... Dostojevským, nebo jak to bylo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 9:44 pm

Marple a Farple

Marple se najednou objevil za Kyoyou a Farple před ním. Byli strašně rychlí. Farple měl v ruce meč a Marple pistoli. Farple s mečem zaútočil zepředu, jeho seky byly rychlejší než cokoliv, co Kyoya dřív viděl, pokud se jim nebránil, musel byt několikrát zasažen. Marple na něj mezitím vystřelil zezadu. Mířil na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 9:46 pm

Manon

delší dobu mlčela. Potom se podívala úkosem na Akihira.
"Johann Sebastian Bach?!" zeptala se na to, co ji tolik pálilo. Že by se jeho duše cítila ukřivděna z modorení hudby a on se rozhodl zničit svět? No... nemohla by mu to mít za zlé.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 20, 2012 9:49 pm

Akihiro

S lítostivým výrazem zakroutil hlavou, "kdyby, Manon, kdyby," znovu se natáhl za sebe a podal si něco na jídlo. Byla to nějaká houstička se sýrem. "Tenhle se jmenuje Juha Bach, jeho rodiče asi byli ožralí, když ho pojmenovávali nebo co," upřesnil, aby to Manon pochopila. "Je to takovej velkej chlap s divnýma vousama."
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 7:09 am

Suki

Reiatsu jí zavedlo k poměrně slušně zařízenému domku, alespoň tak se motu zdálo být z venčí. Přestala se na něj v jednom okamžiku soustředit, protože již nepovažovala za důležité, následovat cestičku, která očividně vedla dovnitř. Chtěla tam jít a zároveň jí něco říkalo, že by tam lézt neměla. Není to tvoje věc! upozornila se. Nebo možná taky je, nevěděla, co dál. Ale byl jeden způsob, jak to zjistit. Přestala se zaobírat tím, co by se mohlo stát, kdyby a raději se vrhla do akce. Díky pootevřeným dveřím to taky pojala jako menší pozvání. Neuvědomila si, že by to mohlo být pojato klidně i jako nějaká past, to až když vešla. A v tu ránu jí taková myšlenka vyletěla z hlavy, když rozeznala Manon a uviděla i absolutně neznámého chlápka s bílými vlasy. Přesně, jak říkal popis. Zmateně zamrkala. ,,Jdu nevhod?" hlesla, jako by s někým ten vpád sem měla snad domluvený.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 5:51 pm

Kisuke

Zatiaľ sa zdalo že ten čo mal plnú hubu kecov bol Kyoya, ale tak ktovie, možno vytiahne nejake super ultmíatne jutsu... Teda možno ich porazi mavnutím ruky. Zatiaľ to tak teda rozhodne nevyzeralo. Keď Kisuke videl že sa ten... Mapple či jak sa volal objavil za Kyoyom, hneď sa shunpoval zaňho, ale Mapple už strieľal... Kisuke rýchlo vytvoril štít na ruke aby Kyoyu chránil ale nevedel či to stihne, predsa len, bola to strela.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 7:09 pm

Kyoya

Umět měnit vlastní tělo znamenalo, že celé tělo bylo jeden velký štít a zároveň zbraň, teď jsem však neměl moc na výběr, Musel jsem se spolehnout na to, že mě Kisuke ochrání zezadu. Z těla mi vyrazilo několik bodců, které mířili na oba Quincy (či co byli) Jeden z nich blokoval útok mečem. Pokud zasáhly, nebylo co řešit, ale pokud ne, tak jsem bleskurychle vytáhl z kapsy tabletku... a spolkl jí...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kde jedna cesta končí, druhá začína

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: