PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 7:46 pm

Manon

se zamračila. Ona že je potomek Bacha? A je ten Bach potomek Johanna Sebastiana?? Je ten Bach něco jako její dědeček? Nebo co sakra?! Jenže než si stačila vyjasnit rodinný kmen, stalo se něco, co vůbec nečekala. Dovnitř vešla Suki. Manon vykulila oči a skoro zalapala po dechu.
"SUKI?!" vykřikla překvapeně. Už ji tak dlouho neviděla! Ne že by byly nějaké velké kamarádky, Suki se s ní nikdy nechtěla dívat na yaoi hrací karty... no ale něco spolu zažily a něco je spojovalo. "Nazdar! Už jsem tě dlouho neviděla! Co tady děláš?" začala hned s konverzací, i když na to možná nebyla vhodná chvíle.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 7:57 pm

Akihiro

"Počkat, musím zamáčknout slzu," řekl ironicky, "takhle vás všechny vidět po pěti letech, krása. Ale k věci, konečně jsme tu všichni," řekl, jako by celou tu sešlost dlouho plánoval. "Teď vás potřebuju dostat jinam, pak si můžete pokecat a Manon, neboj, o Mrhače s Mopzilou se ti postarám."

Marple a Farple

Oba byli dost zmatení, protože jeden z jejich oponentů byl Iron man a druhej bral drogy. Bodáky nezasáhly, to by bylo moc lehké. Kyoya vykryl útok mečem a Kisuke střelu. Modrovlasému se najednou v ruce objevil meč a zelenovlasému pistole. Jako by si ty zbraně přehodili na dálku. Zelenovlasý vystřelil na Kyoyu a modrovlasý začal útočit mečem na Kisukeho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 8:04 pm

Kyoya

Střela ale minula, protože Kyoya najednou spadl na zem. Na vteřinku... vedle se totiž objevil další Kyoya, v černém županu s několika stříbřitými ozdobami, po kterých se přelévaly podivné runy. V ruce svíral meč... Zmiz odsud... řekl jsem svému tělu, které se rozběhlo pryč. Víte... tohle jsem použít sice nechtěl, ale když si chcete hrát tvrdě, tak můžeme no... řekl jsem a prokřupnul si krk...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 8:08 pm

Manon

"Jak jinam? Já s tebou nikam nejdu!" poznamenala Manon, ale ve skutečnosti se pořád musela dívat na Suki, protože se jí líbilo, jak je pěkná, když je dospělá.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 8:10 pm

Kisuke

Kisukemu sa tiež v ruke objavil meč. Vlastne, aj v druhej. Pustil sa s Mapplom do boja, i keď udržiaval si hlavne defenzívnu stratégiu. Mapple bol hrozne rýchly, ale Kisuke robil čo sa dalo, aby s ním držal krok. Udržiaval si defenzívny postoj... keď zrazu z ničoho nič bodol ľavou rukou smerom do Mapplovej hrude, keď videl že by mal šancu ho zasiahnuť... aspoň teoreticky.
Na Kyoyovu transformáciu sa moc nesústredil, keďźe všetku svoju pozornosť upriamoval na boj.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 8:34 pm

Suki

Docela jí Manonina reakce vyděsila. ,,Jo..." hlesla na to všechno a hodila přihmouřeným pohledem po Akihirovi. Přišlo jí, že mele totální blbosti. Ale něco jí ani ne tak zaujalo, jako dopálilo. ,,Dostat jinam? Jako pardon, chlape, ale s cizákama nikam nechodím," odsekla mu velice nepěkně a nekompromisně. Říkala si, že od takových podivínů se získávají informace dost blbě, takže si vybrala lépe dosažitelný zdroj v okolí. ,,Manon? Ehm, ahoj," vydolovala ze sebe dokonce i opožděný pozdrav. ,,Tohle nebude shoda náhod, že jsme se tu sešli, že ne?" položila jí otázku, ale podívala se při tom i na toho bělovlasého chlápka, kdyby se taky měl k odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 8:39 pm

Marple a Farple

Zelenovlasý té změně taky nevěnoval moc pozornosti. Nic se pro něj z jeho pohledu nezměnilo a znovu po Kyoyovi vystřelil.
Modrovlas se Kisukemu útoku vyhnul do strany a v momentě, kdy se vyhnul, se mu v ruce objevil zbraň, kterou po Kisukem hned vystřelil. Zelenovlasému quincymu se v ruce zase objevil meč, se kterým se okamžitě rozběhl na Kyoyu, pokud nějakým způsobem uhnul střele.

Akihiro

"Však já nikam nejdu, jdete samy. Jak bych se asi jinak staral o ty psy?" zeptal se a začal jíst další kus dortu. "A ne, není to náhoda, chtěl jsem vás tu mít. I když jsem si myslel, že tu Manon bude dřív. Nevím, co tě tak zdrželo, holka. Toulky ve světě? To je jedno. Suki, umíš pořád léčit? Super," řekl a v ruce se mu objevil meč, který zabodl do prostoru před sebou, čímž vytvořil bránu. "Nemusíš bojovat na ničí straně, ale můžeš tomu zabránit, Manon. A docela bych to ocenil. Konec světa je přece jen.. Konec světa."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 8:50 pm

Kisuke

Kisuke strelu vykryl tým, že sa mu bleskove na koži spravila vrstva kovu... krvácalo to, ale nebolo to nič vážne.
Takže zdá sa že sa vedia nejak meniť a tým mätú nepriateľov. poznamenal Kisuke obvious thing. Kisuke sa shunpol smerom ku zelenemu a sekol doňho... ale čakal, že to opäť vykryje mečom. Preto spravil niečo nečakané... V momente keď sa ich meče stretli tak z Kisukeho meča vyšli kovové drápy, ktoré prešli popri meči zelenovláska... asi tri veľké mierili naňho, zatiaľ čo štyri malé pevne uchopili zelenovláskov meč. Dúfal že ak ho nezasiahne, tak zobere aspoň jeho meč...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 8:59 pm

Kyoya

Uskočil jsem do strany. Klídek jo? Nechte přece, abych vypustil nějakou ošklivou sílu, která by zničila polovinu vaší "armády" řekl jsem. Nechtělo se mi bojovat v téhle formě, byla taková... cizí. Jenže to, co jsem používal doteď nebylo určeno moc k bitvě, bylo to příliš bizardní a nespolehlivé. Tady jsem měl ostrý předmět, který jsem mohl píchnout do nepřítele...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 9:23 pm

Farple a Marple

Kisuke zachránil Kyoyu tím, že skočil k Marplovi, který se s ním teď přetahoval. V momentě, kdy Kisuke začal vypouštět ty svoje drápy, se Marplovi v druhé ruce objevila pistole, kterou Kisukemu namířil do obličeje a vystřelil.
Už v momentě, kdy se Kisuke přesunul k zelenovlasému Marplovi, se modrovlasý Farple dostal za Kyoyu a začal ho zazadu škrtit. Neměl žádnou zbraň, protože pistoli poslal svému bratrovi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 9:29 pm

Kyoya

Tahle bitva už šla moc dlouho. No... bitva. Byla to spíš fraška... zatím. Změň tvar i barvu, Gree... zasípal jsem, neboť můj hrtan byl příliš zaměstnán tím, nebýt trvale zničen. Meč se prakticky nezměnil, jen na jeho konci se objevila průsvitná koule na řetězu. Bodnul jsem s ním za sebe, přímo do toho idiota, kterej se teď nemohl zrovna moc bránit...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 9:40 pm

Kisuke

Ok, trocha sa prepočítal... Tomu... Fappovi, Mapplovi? To je jedno, proste Alfonzovi, sa objavila v ruke pištoľ. Takže si tie zbrane nevymieňajú... ale len posielajú. pomyslel si. Myslel si že to bude niečo ako že jeden vie s mečom, druhý s pištoľou a menia sa v telách, ale to bolo asi zbytočne overkomplikované...
Kisukeho prvý inštinkt bol dať si pred tvár druhú ruku, na ktorej sa mu už už tvoril kov a na mieste, kde mal dopadnúť výstrel sa už tiež tvoril kov, ale otázka bola či to stihne... Meč bol každopádne stále pevne zafixovaný u Kisukeho a nedal sa mu z toho kovu vytrhnúť normálnym spôsobom. Akurát drápy čo išli proti Alojzovi sa spomalili... ale nezastavili.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 9:44 pm

Manon

se podívala zase na Suki, tentokrát ji ale neobdivovala nýbrž na ni házela stoický okem, něco jako "a on snad čeká, že mu budeme věřit". Pak se konečně koukla na Akihira, který právě vytvořil jakousi bránu.
"Víš, je to trochu směšný. Musím ti snad připomínat, že jsi s náma pořád jen hrál ty své blbé hry, ubližoval nám a dokonce... jednoho z nás... zabil?" neříkalo se jí to snadno, ale už to bylo dávno. "Myslíš, že teď tě budeme poslouchat? Že budeme dělat to, co chceš?" rozkřikla se na Akihira rozhořčeně.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Wed Nov 21, 2012 9:57 pm

Akihiro

"No, zatím jsi mě nezabila, takže předpokládám, že asi jo. Kisuke i Kyoya už jsou někde tam a to mě chtěli zabít víc, než kdokoliv jinej, koho na tomto světě znám," řekl a přesunul se k varné konvici, kterou otevřel a napustil do ní vodu. "Nejsem žádnej váš kamarád, Manon. A nikdy nebudu. Tebe, Suki, Kisukeho, Kyoyu a dokonce i toho mrtvýho bělovlase k smrti nenávidím. A pokud vás nezabije někdo jinej, tak si vás nakonec čepel mýho meče najde, jen ne dneska. Pravděpodobně ani zítra, ale dojde k tomu," postavil konvici na vařič, "už jsem klesl až moc hluboko a všechna moje hrdost je pryč. Kdybych mohl, tak tento zatracenej svět zachráním sám, ale nemůžu, protože prostě nemám vaší stupidní krev." poslední slova zakřičel víc nahlas, než všechno ostatní.

F. a M.

Kisukemu se nepodařilo vykrýt kulku, jen jí svým kovem vychýlil ze směru a ke vší smůle trefila Kyoyu do ramene ruky, ve které držel zanpakuto. (shit happens). Díky tomu, že drápy zpomalily, se Marplovi podařilo uniknout, i když se zdálo, že je meč ztracený. Marple uviděl, jak Kyoya bodá za sebe. Řekněme, že kulka do ramene ho minimálně zpomalila, takže měl Marple čas vystřelit po Kyoyovi a pokusit se zabránit smrti vlastního bratra.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Thu Nov 22, 2012 2:57 pm

Suki

Těkala pohledem z jednoho na druhého, jednou sledovala Manon, podruhé Akihira a při tom všem, četně poslouchání jejich rozhovoru, si připadala tak trochu jako idiot. To se jí samo sebou ani v nejmenším nelíbilo. ,,To ti může být jedno," vyštěkla při zmínce o léčení, aniž by se zarazila nad tím, odkud o tom může vědět. ,,Já nevím, jestli vám příjdu jako vzduch, já se cítím dost hmotná, tak o mě přesta...ň rozhodovat v mé přítomnosti. Čekáš snad, že budu skákat jak ty pískáš, aniž by mi někdo objasnil, o co tu sakra jde? A co má být ten tvůj konec světa?" Mlela si dál tvrdohlavě tu svou. Nesedělo jí, že tady ten bělovlas mluví o něčem pět let mrtvém. A teď nebyl ny mysli Yoshiro, nábrž spolupárce té jejich skupinky. A pak taky, jak jí sakra může nenávidět někdo, koho ona jakživa neviděla?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Thu Nov 22, 2012 5:11 pm

Kyoya

Dostal jsem se do pěkně debilní situace. Odražená střela mi dost bolestivě zasáhla rameno a omezila moje možnosti, kromě způsobení dost slušné bolesti. Nemohl jsem vlastně nic dělat. Mohl jsem sice odrazit tu střelu, ale pak bych ničeho nedosáhl, protože by mě uškrtil tamten chlápek. Jediné co jsem mohl, je pokračovat v tom, co jsem dělal. Sebral jsem síly a bodl meč za sebe, alespoň jsem mohl mohl oddělat ješě posledního chlápka... 2 zabití a 1 konvertovanej, to nemohlo bejt nejhorší skore, s tím se snad dalo žít... tedy... umřít...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Thu Nov 22, 2012 5:14 pm

Manon

Když to tak bylo, tak to tak bylo. Manon vytvořila luk a střelila po Akihirovi nejsilnější šíp, jaký dokázala v co nejmenším čase vytvořit. Pokud to nepochopil slovně, asi potřeboval názornější ukázku toho, že o něj nikdo nestojí. Rozhodně tedy nehodlala čekat, až je přijde zabít po té, co vybojujou záchranu i jeho světa, pokud to tedy byla pravda. Bylo by asi rozumnější vyjednávat... ale Manon ho prostě neměla ráda. Vyjednávání bude plán B.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Thu Nov 22, 2012 6:06 pm

Kisuke

Kisuke síce nestihol zachrániť Kyoyu, ale opäť skočil po Alfonzovi. Medzitým si Alfonzov meč pevne pripútal k ruke, aby ho nemohol zobrať. Takže bratia mali už len pištoľ... Kisuke si v jednej ruke spravil maly štít s ktorým mal v úmysle blokovať Alfonzove výstrely a v druhej mal meč (svoj, nie alfonzov) s ktorým mal úmysel Alfonzovi prebodnúť srdce. Veril že Kyoya sa nejak z toho škrtenia dostane keď po ňom nebudú strieľať...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Fri Nov 23, 2012 8:34 pm

Akihiro

Akihiro byl opravdu naštvaný a vztek občas dokáže zastínit i jisté smysly. Akihirův úsudek ohledně Manon byl špatný. Nevěřil, že by ho napadla, po těch zkušenostech, které měl s ostatními, ale ona to udělala a on se nestihl bránit. Padl k zemi s dírou v břiše. Nejevil žádné další známky života.

> Kisuke, Kyoya

Kyoyovi se za sebe podařilo bodnout, ucítil, jak ho jeho oponent pouští, když se otočil, uviděl jen tělo bez hlavy, jak dělá dva kroky dozadu a nakonec padá. Kisukeho protivník byl zdrcen ze smrti svého bratra a v záchvatu vzteku se rozběhl na Kyoyu. Dvakrát vystřelil, ale nakonec spadl k zemi a jeho hlava také letěla pryč od zbytku těla. "Jste v pohodě, kluci?" ozvalo se z úst ženy v bílém haori, která se objevila vedle Kyoyi. Na jejím haori byl znak druhé divize.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Fri Nov 23, 2012 10:38 pm

Kisuke

Kisuke bol už skoro-skoro pri Alfonzovi a už doňho bodal, keď mu zrazu hlava padla na zem. He?
No vysvetlenie sa dostavilo v podobe nejakej ďalšej kapitánky. Kisuke si trocha otrávene vzdychol a opäť zasunul meče. Jo, v pohode. odpovedal stroho. Už ho pomaly začínalo srať ako mu stále niekto musí zachraňovať zadok, a sám nič nedokáže. Vždy veril ak niećo nedokážeš sám, tak by si mal umrieť... a najprv neprotestoval, ale tieto konštantné záchrany boli už fakt priveľa.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Sun Nov 25, 2012 7:58 pm

Kyoya

Lehce jsem se zakuckal, potom pákrát zasípal. Zdálo se, že ten idiot za mnou byl mrtvý ať už ho zabilo cokoliv. Rukou jsem si promnul krk a znova zasípal. Já jsem naprosto v pořádku... (síp síp) řekl jsem a konečně se dal nějak do pořádku. Přece jenom mě ěkrtil jenom hodně. Ale musel jsem říct, že mě taky otravovalo, jak každý souboj za mě musí dobojovat někdo jinej, asi jsem nebyl zdaleka tak dobrej, jak jsem si sám myslel...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Sun Nov 25, 2012 8:04 pm

Yoruichi

Prohlížela si hromadu mrtvol, pak se obrátila k těm dvěma, "třináctá divize už je nějakou dobu bez kapitána," řekla skleslým tónem a překřížila ruce na hrudi. Ještě chvíli si prohlížela hromadu mrtvol, ale nakonec jí nechala být a vrátila se ke dvojici. "Kisaragi, kde je Kisuke? Naposledy byl s tebou," zeptala docela nepříjemným hlasem na Uraharu, "pamatuju si, že byl s tebou, ale teď tu místo něj máš nějakýho poskoka, tak kde je?" zeptala se znovu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Sun Nov 25, 2012 8:09 pm

Kyoya

Jo, poskok, to jsem já... nasazovat život za arogantní blbce... bezvadný... zamumlal jsem a schoval svůj meč. Zapískal jsem a moje tělo doběhlo zpátky. Díky... řekl jsem mu a skočil zpátky do něj. Neměl jsem opravdu náladu trávit jako shinigami víc času, než jsem musel. Bylo to náhoda, nebo byli všichni shinigami arogantní hovada?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Sun Nov 25, 2012 10:27 pm

Kisuke

Kisuke na ňu najprv hľadel ako na debila, ale potom si spomenul čo Henry hovoril... Huh... možno nebol v delíriu. pomyslel si.
Henry je v nemocnici lebo ho celkom slušne rozflákali. odpovedal jej. Kyoyovu poznámku ignoroval, ale fakt mal už chuť mu zlomiť väzy za tie jeho retardované poznámky. Ani sa nepýtal prečo je Kyoya vlastne Shinigami, keďźe by mu to určite aj tak nepovedal, a proste ani nemal náladu sa s nim baviť ani nič.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 27, 2012 8:15 pm

Manon

na chvíli nevěřila svým očím. Ale viděla co viděla. Její šíp trefil a Akihiro spadl na zem. Koutek ji začal cukat a ona se začala velice nenápadně usmívat. Byl to skvělý pocit! Sice někde v duchu věděla, že by neměla mít radost z toho, že někoho zabila, ale prostě ji měla, rozlévala se jí i do posledních špiček prstů. Konečně mu setřela ten jeho blbý výraz z obličeje, konečně umlčela ty jeho blbé řeči! Sice tak nějak tušila, že ve skutečnosti není mrtvý a až ho bude nejmíň čekat, zas na ni někde vybafne, ale po tento okamžik to bylo dokonalé. Zhluboka se nadechla a užívala si ten pocit, jelikož cítila, že už pomalu vyprchává a nahrazují ho myšlenky na to, že teď nemá od koho získávat informace.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kde jedna cesta končí, druhá začína

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: