PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 27, 2012 8:40 pm

Yoruichi

Žena na Kisukeho přikývla a znovu zmizela. Pravděpodobně do nemocnice. Zdálo se, že situace ve městě se celkem uklidnila. Už nebyly slyšet další hlasité výbuchy a ani nepříjemné výkřiky. Dvojice si mohla všimnout, že vysoko nad nimi se nacházela trojice postav. Energie, která z nich vycházela, doslova trhala mraky, které se k nim blížily. Rozhodně se nezdálo moudré, rušit je.
"Hotovo?" ozval se hlas příchozího bělovlasého quincyho, kterého Kyoya okamžitě poznal. Byl to Jindra. Vyšel zpoza zničené budovy a mířil přímo ke dvojici. Najednou se ale zasekl.

> Manon, Suki

Akihiro ležel dál na zemi. Skutečně se zdálo, že ho Manon opravdu zabila. Odnikud nevylezlo jeho "pravé já", které by řeklo něco jako: Haha! Tak jsme se pobavili. V domku bylo hrobové ticho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 27, 2012 8:48 pm

Kyoya

Byly chvíle, kdyj sem naprosto přesně věděl co se děje a co se bude dít, jako v když jsem četl Harryho Pottera. Byly chvíle, kdy jsem věděl co se shruba děje, jako při písemce ze staroegyptské algebry. A pak byly chvíle, kdy jsem neměl sebemenší tušení, co se děje, jako teď. Nevěděl jsem kdo je se mnou a kdo nikoliv. Pak jsem ale uviděl Jindru. Radši jsem se připravil do modu "zaútoč a přežij". Jindro? Co to sakra má bejt? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 27, 2012 8:50 pm

Jindra

"Co by co mělo blejt-bejt?" zeptal se a zatřepal hlavou, "a proč se na mě najednou díváš tak vražedně? Jen jsem čekal, než zmizí ta kapitánka. Kdybych vyšel, když tu byla, nejspíš bych přišel o hlavu jako tady ti dva teploušové," řekl dotčeně a ukázal na hlavy bratrů, kteří předtím bojovali s Kyoyou a Kisukem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 27, 2012 8:53 pm

Kisuke

Stále o ňu ešte môžeš prísť ak nemáš veľmi dobré vysvetlenie čo si zač, quincy. odpovedal mu Kisuka chladne a namieril naňho meč. Kyoya ho možno poznal, ale pre Kisukeho to bol proste nejaky quincy čo si sem priśiel a hral sa na majstra sveta, netušil kto to je, netušil čo chce... A skusenosť mu hovorila že quincy nie su moc milí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   Tue Nov 27, 2012 8:54 pm

Kyoya

Jo, víš, měl jsem super motorku a vesele jsem lovil padouchy, pak prásk, další teplouš mě portnul jsem, kde mě zabíjí nějací divní paladinové, shinigami se ke mě chovaj jak k debilovi a tady můj starý přítel se tváří, jako kdyby mě chtěl pomalu kastrovat. A do toho tu mám tebe... takže začínám být nasranej a paranoidní. řekl jsem naštvaně. Tohle nebyl můj den. A neviděl jsem žádný způsob, jak z toho rychle vykličkovat...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola druhá - Náš svět ještě nekončí!
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kde jedna cesta končí, druhá začína

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: