PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola třetí - Labutí píseň

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 2:38 pm

Kyoya ucítil, jak sebou jeho tělo trhlo. Když otevřel oči, zjístil, že leží v nějakém interiéru a na další posteli vedle něj je Kisuke. Nad Kyoyou se skláněl medik ze čtvrté divize a ošetřoval Kyoyovo zranění na prsou.

Když Kyoya ucítil bolest na hrudi, vzpomněl si na to, jak se chystali s Kisukem jít dál, ale oba pohltila velká modrá exploze. Od té doby si nic nepamatoval. Kisuke byl taky zraněný, ale bylo to jen pár škrábanců.
Ze zranění, které teď 'zdobilo' Kyoyovu hruď bude určitě nehezká jizva.

"Už jste vzhůru," řekl doktor, "to je dobře. V jednu chvíli jsem myslel, že vás ztratím."

____

Manon už se od Akihira nedozvěděla nic, protože byl prostě mrtvý. Jeho tělo tam zůstalo, takže rozhodně nebylo moudré dál se tam zdržovat. Samozřejmě bylo na ní, jestli odejde nebo zkusí prohledat dům.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 3:32 pm

Manon

se zamračila. Sousedka ji určitě viděla sem vcházet a jestli tady někdo najde mrtvolu, tak to pro ni asi nebude moc pozitivní. Bohužel byl moc těžký, než aby ho někam donesla a zakopala, zapálit ho taky nebylo zrovna nenápadné. Tak se aspoň vydala hledat nějaký sklep, kde by ho mohla zaházet uhlím nebo bramborama. Při tom přemýšlela, jak je to sakra možné. Zase neviděla žádnou duši, stejně jako u Yoshira. Co se to rozmáhá za blbý zvyk, umřít si bez vypuštění duše??
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 3:45 pm

Kisuke

Otvoril oči... Nepekne ho bolelo telo, ale našťastie to nebolo až tak vážne. Trhol so sebou a rýchlo sa posadil. Hlavou mu behala kopa otázok, napriklad čo tu dopekla robí? Ako sa sem dostal? Z čoho výrabajú Chicken McNuggets?
Ako sme sa sem dostali? spýtal sa rýchlo toho doktora čo sa skláňal nad Kyoyou. Fakt už prestával chápať všetkému čo sa v tomto Soul Society dialo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 3:48 pm

Kyoya

Přemýšlel jsem, kolikrát jsem se za poslední dobu vzbudil v nemocnici. Ach ano, přestal jsem to počítat, protože mi to stále připomínalo, že tohle začíná bejt docela nebezpečná sranda. Proto mě nějak zvlášť nevzrušilo, když jsem se probral s bolestí na hrudi. Nemělo cenu to řešit. "To jste se bát nemusel. my jsme hlavní hrdinové. nemůžem umřít..." řekl jsem mu s podivným patosem. Dál jsem to nějak zvlášť neřešil, dokud jsem se nepodíval dolů. "Měl bych jednu otázku, kde mám kalhoty?"
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 3:54 pm

Doktor

"Ah, vy už jste také vzhůru," otočil se. "Dostali jste se sem stejně jako všichni ostatní zranění. Je po bitvě, pane." Medik vypadal docela sešle, ale i přes to se snažil usmívat se a být milý. Kyoya se mezitím zeptal na pochopitelnou otázku, "mrzí mě to, ale našli jsme vás bez kalhot. Proto jsme pro vás připravili jedno shihakushou." Do místnosti vběhl jiný doktor, "Hiro, potřebujeme tě na sále, rychle!" oba doktoři bez dalšího mluvení vyběhli ze sálu.

Manon

Manon se podařilo najít sklep téměř okamžitě. Vstup do něj byl totiž ve stejné místnosti, kde zastřelila Akihira. Schody do sklepa byly celkem dlouhé. Když se Manon dostala dolů, neviděla na krok, protože všude byla hrozná tma.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 3:57 pm

Kisuke

Kisuke nadvihol obočie... Pozrel na Kyoyu. To len tak? To sme ako vyhrali? spýtal sa. Ale pochyboval o tom... Zrejme iba odrazili ďalší útok, a ďalší mal prísť. Každopádne, bol trocha sklamany že zmeškal bitku. A celkom rád by vedel kde je Yoshiro.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 4:03 pm

Kyoya

Pokrčil jsem rameny a radši se rychle oblékl. "Mě je to fuk, nemám k tomuhle místu absolutně žádné vztahy... šel jsem sem z dobré vůle a mám z toho alespoň cool jizvu. Co ty? Jak ses měl za ta léta... " zeptal jsem se. Pak jsem se otočil okolo. "Člověk za vás nasazuje krk a nedostane ani blbou Pizzu?!" zeptal jsem se velice hlasitě. Co asi dělal Jindra?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 4:09 pm

Kisuke

No, ja popravde tiež nie, len by som bol nerád ak by sa zrútila celá realita... teda, aspoň myslim. odpovedal Kisuke. A za tie roky sa toho moc nestalo, vyrazili ma zo školy, umrel mi otec a pracoval som u Mc Donalda kde som to nenávidel, nemal som žiadnych známych a celých tych 5 rokov bolo vlastne celkovo totálne nahovno. odpovedal mu a natiahol si ruku až mu v nej puklo.
A jak si sa mal ty?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 8:17 pm

Yoshiro

"Neruším?" ozval se rozklepaný hlas a do místnosti vešel bělovlasý kapitán desáté divize. "Kyoyo, před tím, než mě zabiješ," zastavil se a zakroutil hlavou, "to je jedno.. Rád tě vidím," řekl a zastavil se uprostřed sálu. Bylo mu jasné, že Kyoya tohle bude muset pořádně vstřebat, protože o tom, že Yoshiro žije, nejspíš nevěděl, pokud mu to Kisuke neřekl, s čímž Yoshiro nepočítal. Počítal ale s tím, že by mu na hlavě mohla přistát kovadlina nebo tak něco, takže si radši dával pozor a byl připraven kdykoliv uhnout. "A ne, nežiju, jsem mrtvej," odpověděl rovnou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 9:14 pm

Kyoya

Já vím no, ty servírky tam po tobě jeli, byli hrozně smutné, že jsi zmizel... řekl jsem Kisukemu a protáhl se. Pak jsem uslyšel známý hlas. Stát se mi tohle ve světě lidí, považoval bych to za Akihirovu provokaci, ale tady? Otočil jsem se a zvedl obočí tak, že jeho vrchní část opustila mojí hlavu. Na mrtvolu vypadáš dobře... řekl jsem a začal čichat kolem sebe. Dokonce ani moc nesmrdíš, většina mrtvol by po tolika letech páchla opravdu nevábně,.. dodal jsem. Byl to samozřejmě kompliment...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 9:17 pm

Yoshiro

Koutky mu vyskočily až někam k nosu. Byl to pro něj příjemný moment. Byl ve společnosti svého bratra a nejlepšího přítele, které neviděl 5 dlouhých let. "Díky, Kyoyo," zasmál se a posadil se k němu na postel. "Určitě máte spoustu otázek, všechny vám zodpovím. Jen to tu musíme dát trochu do pořádku, tak odpočívejte. Zasloužíte si to."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 9:19 pm

Kyoya

OK, mám jednu a na ní odpovíš hned, nebo to fakt koupíš kovadlinou. Stříbrnou a posvěcenou, když jsi rmtvej, tak to by mohlo zabrat... anebo víš co, radši bež, protože těch otázek budu mít hodně a odpovídáním zabiješ tak 2-3 týdny... ale když jsi mrtvý, tak nemusíš jíst, ani odpočívat ne? Takže to bude odsejpat...
řekl jsem nakonec...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 9:24 pm

Kisuke

Kisuke mu práve chcel odpovedať niečo v zmysle že si nikdy nevšimol že po ňom niekto iśiel, keď vtom mu zrazu odpoveď prerušil jeho milovaný, donedávna považovaný za mrtveho a fluffyvlasatý bratríček. Kyoyova reakcia bola... mimoriadne flegmatická. Popravde čakal že Yoshiro dostane kovadlinou do hlavy. Ale nedostal. Zatiaľ.
Yoshiro, neodkladaj to. Odpočívali sme dosť, myslím že je konečne čas na otázky a odpovede. Hlavne pre Kyoyu. povedal a zamračil sa. Keď som sa spýtal prečo si za nami neprišiel, povedali mi že sa mám spýtať teba. Ty si ma odkázal na nich, oni na teba. Tak kde je pravda?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 9:43 pm

Yoshiro

Yoshiro se zhluboka nadechl a pak vzdychl. Podíval se na Kyoyu, potom na Kisukeho, "neměl jsem na výběr," řekl, "předtím, na bojišti, nebyl čas o tom mluvit a navíc na to myslím docela nerad." Yoshiro vstal a chvíli váhal, zahleděl se do země. "Když jsem se tady objevil, nevěděl jsem která bije, takový to prvotní zmatení. Z ničeho nic jsem prostě stál uprostřed ulice města, který vypadalo jako obří popelnice." Promnul si oči a znovu vzdychl, "lid-duše, který jsem viděl, umírali před mýma očima a já s tím nemohl nic dělat, několik z nich mě napadlo, protože jsem tam jako jedinej byl oblečenej. Nevím z jakýho důvodu, ale po tom, co jsem .. Co mě Akihiro zabil, jsem se sem přenesl jako shinigami, měl jsem zpátky všechny svoje schopnosti, který jsem předtím předal Minatovi." Znovu se posadil, zdálo se, že je klidnější, "ale k věci. Zanedlouho mě našla skupina shinigami, kteří dělali pochůzky po Rukongaii a odvedli mě sem. Díky kapitánovi šesté divize, který mě okamžitě poznal, jsem strávil 7 měsíců ve vězení, v příšerných podmínkách. Byl jsem odsouzen ke trestu smrti." Yoshiro se na chvíli odmlčel a podíval se na oba dva přítomné, "a tenkrát se to všechno zlomilo, když mě odváděli k popravě, nemyslel jsem na nic jinýho než na to, že bych chtěl být doma a všechny vás ještě jednou vidět, v nic jsem nedoufal. Doprovázel mě tehdejší kapitán desáté divize a já byl tak zoufalej, že jsem na něj začal mluvit. Kisuke, on znal našeho otce. Když jsem mu řekl, jak se jmenuju, vykulil na mě oči a okamžitě zastavil stráže, odpoutal mě a vzal si mě pod povolením kapitána pod dohled." Yoshiro se znovu zahleděl do země. "Jmenoval se Toshiro. Toshiro Hitsugaya.. 3 roky. Tak dlouho jsem byl pod jeho dohledem. Nikdo kromě něj mě tu nerespektoval a nebral. A někdo ho otrávil. Pamatuju si na ten den, kdy jsem ho našel. Potícího se a zničeného. Napsal žádost pro kapitána první divize, ve které uvedl, že je vážně nemocný a chce mě jmenovat jako nástupce. Nevěřil jsem svým uším, když mi to řekl, ale bylo to jeho přání. Nevím, kdo to udělal a vůbec nevím proč.." Yoshiro si utřel oči potom i čelo, "stal jsem se s okamžitou platností kapitánem desáté divize, nikomu se to samozřejmě nelíbilo a někteří kapitáni mě chtěli zabít. Kapitán první divize ale rozhodl, že to tak prostě bude. Od té doby dělám všechno pro to, abych získal jejich důvěru a respekt. Kdybych odešel, byl by to konec.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 9:50 pm

Kisuke

Kisuke počúval celý jeho príbeh. Mračil sa. Keď dohovoril, tak sa ujal slova.
No, rozhodne si sa nenudil. povedal. Mohol si ale aspoň nejakým spôsobom dať vedieť že žiješ... sort of... napriklad poslať nejakého minionskeho Shinigamiho alebo ja neviem... Každopádne teraz ma zaujíma jedna vec eśte viac. povedal a prenikavo pozrel na Yoshira. Kto... kto skutočne... bol náš otec? spýtal sa. Keď o ňom počuli v Soul Society, tak musel to byť niekto dôležitý. Že by Shinigami? V posledných dňoch sa Kisuke dozvedal fakt zaujimave veci o svojej rodine.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 9:53 pm

Kyoya

Yoshiro se rozkecal. Byl to příběh, kdy bylo moc jmen a moc událostí. Nebyl by z toho dobrý film, protože by to všechny zmátlo jako teď mě. Ale možná by z toho byl dobrej seriál... Ať už se snažíš říct cokoliv, tak jsem rád, že jsi... no naživu je asi blbej termín... že jsi "tady" řekl jsem, vstal a poplácal ho po rameni. Trochu větší silou. než na kterou byl ode mě Yoshiro asi zvyklej. Tak se těším na vyprávění příběhů, až se dozvám kdo vyhrál, kdy můžem čekat konec světa a kdy konečně dostanu tu Pizzu, možná že jsi mrtvej, ale já jsem až moc naživu a mám hlad...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 9:56 pm

Yoshiro

Kyoya nakonec vychladl, což Yoshira potěšilo, aspoň je dna dobrá věc, nicméně, Kisuke se zeptal na otázku ohledně jejich otce. Yoshiro ve skutečnosti čekal, že se zeptá. Zahleděl se do země a nějakou dobu tam civěl, potom ale zvedl hlavu a podíval se svému bratrovi do očí, "Kisuke," oslovil jej s vážným výrazem v obličeji, "náš otec byl mentor bývalého kapitána desáté divize a jeden ze šesti členů nulté divize."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 10:04 pm

Kisuke

Kisuke na Yoshira civel, ako keby mu Yoshiro práve dal do úst radioaktívny zemiak a donútil ho to zjesť. Po chvíli zažmurkal.
Fajn. povedal. Chcel aby to vyznelo pokojne, ale pokojne to rozhodne nevyznelo. Postavil sa a začal sa prechádzať sem a tam po miestnosti. Zrekapitulujeme si to. Môj otec bol členom nultej divízie a zabil ho... neviem kto, ale zrejme Akihiro. Moja matka bola substitute Shinigami, ktorú zabili agenti zo Soul Society, ktorých na to povelil byvalý kapitán prvej divízie. Môj brat si ty, zabil ťa Akihiro a teraz si kapitán 10. divízie. Moje celkom nádejné dievča bolo zabité v prvých minútach útoku nejakým quincym ktorého som zabil. Ak quincy vyhrajú, celý svet skončí. A Kyoya stále nedostal pizzu. povedal, zastavil sa a pozrel na oboch.
Nie je toho na jeden deň už trocha priveľa? Alebo mi chcete ešte povedať že mimozemštania žiju medzi nami, Boh existuje a Rusko sa zbavilo všetkých zásob vodky?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 10:10 pm

Yoshiro

Mlčky sledoval Kisukeho, potom však uhnul pohledem, "to není všechno, Kisuke," řekl a vstal, "kapitán Ukitake byl zabit, stejně tak kapitán sedmé divize. Kapitán Urahara je ve vážném stavu a jeho naděje jsou mizivé.. Soul Society je v troskách. Stalo se ale něco zvláštního, ti quincy.. My je neporazili. Udělal to někdo jinej, chlápek v masce. Během chvíle většinu z nich doslova vymazal z povrchu a dokonce zahnal i jejich bosse." Z Yoshirova hlavu byl slyšet trochu strach, Seireitei mělo postihly obrovské ztráty, vždyť i on sám přišel o svoji zástupkyni a navíc se objevila záhadná postava se silou, která se rovnala nejspíš Akihirovi. "Pizzu tu bohužel nevedeme, Kyoyo," oznámil s lítostí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 10:15 pm

Kyoya

Fajn... fajn... s tím si poradím... a co ten kapitán... ehm... nevím jak se jmenuje, jednoho jsem dotáhl do nemocnice. Měl jsem myslím i jeho bankai někde, ale ... jo aha... nechal jsem ho nejspíš v kalhotách, které už nemám... ale v kapse u pláště jsem měl jeden ten prázdnej kroužek... možná že by to tu někdo rád prozkoumal, pokud jich teda už nemáte tak 100... a jinak jak vás tak poslouchám, tak jsem rád, že moje rodina je naprosto nudná a obyčejná... teda... můj brácha umí vykrkat Opening song z Big bang theory... ale jinak nic zajímavého... řekl jsem a poznal, že celá tahle diskuze jde trochu mimo mě... netušil jsem, co tu vůbec ještě dělám...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 11, 2012 10:18 pm

Kisuke

Keď Yoshiro povedal že to nie je všetko, tak Kisukemu sa už objavil v očiach FAKT zúfalý pohľad. Počúval ho, ale všetko sa mu darilo spracovávať až po chvíli. Keď Yoshiro dohovoril, tak Kisuke naňho opäť civel keď sa mu toto všetko spracovávalo v hlave. Po chvili zase prehovoril.
Ok, dodám k tomu ešte smrť týpka čo bol celkom príjemny a povedal mi pravdu o mojej matke, smrť nejakého kapitána čo som v živote nevidel, Henryho v kritickom stave, nejakého týpka v maske čo má už viac zabití ako Corvo Attano z Dishonored pri High Chaos route o ktorom nič nevieme a aj to, že sme túto vojnu prakticky prehrali, nebyť jeho. A ešte k tomu ani nemajú pizzu. povedal a stále zrýchľoval svoje vety. Pozrel na posteľ z ktorej pred chvíľou vstal... došiel k nej... zvalil sa na ňu.
Zabudnite na to čo som pred chvíľou hovoril, ten oddych fakt potrebujem. povedal fakt vyčerpane. Nejak to na neho celé doliehalo... Vlastne, naňho to doliehalo už aj predtým, ale bolo to stále horšie a horšie. Čo by sa ešte mohlo posrať? Možno sa do toho nemal pliesť a mal umrieť v sladkej nevedomosti...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 2:10 pm

Yoshiro

"Věř mi, Kyoyo, dal bych za to, co máš ty, cokoliv. No, kapitán. nejspíš myslíš kapitána Kuchikiho ze šesté divize. Vypadá to, že je mimo smrtelné nebezpečí, ale chvíli si v nemocnici ještě poleží. A k tomu kroužku nebo o čem to mluvíš. Myslím, že jediná osoba, která by s tím dokázala něco udělat, leží o pár sálů dál a je na pokraji smrti." řekl Kyoyovi a odfoukl si vlasy z nosu, "měli by jste si oba odpočinou, půjdu na kapitánskou poradu a zjistím, co se bude dít dál." Vstal z postele a udělal několik kroků směrem ke dveřím, "pokud se ale cítíte dobře, určitě se můžete zapojit do úklidu a oprav Seireitei." Na oba dva ještě přikývl na rozloučení a chvilku čekal na to, jestli mu někdo z nich ještě něco řekne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 2:22 pm

Kyoya

Jo hele, nic ve zlým, ale oddělal jsem pár padouchů, dokonce jednoho konvertoval... tohle není můj svět, myslím, že jsem pomohl už dost a ještě si za to vyslechl nadávky od nějaké megery... a až se tenhle kapitán whathisname probudí, tak mu vyřiď, že mi dluží motorku... řekl jsem a ani nemyslel na to, dál tu ležet. Sebral jsem svůj skvostný plášť, který naštěstí přežil bitvu poměrně dobře a přehodil ho přes tu hrůzu, co mi dali na převléknutí. Jak se odsud dostanu domů? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 2:26 pm

Yoshiro

Na sekundu se zadíval do země pod sebou. Byl smutný z toho, co Kyoya říkal, ale nemohl s tím moc dělat. Oba teď byli dospělí muži, Yoshiro musel respektovat jeho rozhodnutí. Pravou rukou chytil rukojeť své zanpakuto, tasil jí a následně s ní otevřel bránu senkai. "Snad se ještě někdy uvidíme," pokynul hlavou ke svému nejlepšímu příteli a vrátil svůj meč znovu do pouzdra.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 5:04 pm

Manon

usoudila, že to bude stačit. Vrátila se nahoru a při tom se dívala po vypínači. Potom chytila Akihira a snažila se ho dotáhnout ke schodům. Nepochybovala, že dokopat ho dolů ze schodů nebude tak snadné, jak by se to mohlo zdát, ale pořád to bylo snadnější než snažit se to všechno vysvětlit policii, ne?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola třetí - Labutí píseň
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: