PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola třetí - Labutí píseň

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Sat Dec 15, 2012 4:37 pm

Kyoya

I kdyby to chtěl král Narnie, tak co je mně po tom? Nejsem jeden z vás, a proto nemám jedinej racionální důvod podrobovat se přáním nějakého krále... ne bez vysvětlení. řekl jsem. Měl jsem jich fakt plné zuby. "Ty těm šaškům věříš, Yoshiro?" zeptal jsem se. Já jim nevěřil ani trochu, ale Yoshirovi ještě stále ano, ačkoliv byl jeden z nich, což jsem snášel trochu hůře, než by se dalo čekat... v hlavě mi začínalo vrtat, zda ten Uragána není náhodou Henry... něco takového jsem totiž zasechl...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Sat Dec 15, 2012 7:58 pm

Kisuke

Kisuke nadvihol obočie... čo s nimi u všetkých daedrických bohov chcel kráľ duší?! Ale Kyoya sa opäť ujal hlavného slova a tak Kisuke len pokrčil plecami a pozeral sa ako sa siituácia vyvinie. Na jeho názor sa nikto nepýtal a zrejme nikoho nezaujímal. No co, nic nového. Prinajhoršom ich bude chcieť kráľ duší všetkých zavraždiť... alebo vlastne nie, prinajhoršom povie niečo v zmysle "Ste jediní čo môžu zachranit svet pretože, uuh, ja som sa zle vyspal."
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Sun Dec 16, 2012 10:09 pm

Yoshiro

"Nevím," odpověděl Kyoyovi a pokrčil rameny, "ale možná bych se mohl dozvědět nějaké odpovědi na otázky, které už mi delší dobu vrtají hlavou," řekl, udělal pár kroků směrem ke členům nulté divize a otočil se na Kyoyu, "takže tomu dám šanci."
Členové nulté divize začali zalézat do té trubky, kterou přiletěli, v dálce se objevila Robin a nesla na zádech Uraharu, který pořád nevypadal nejlépe. Měl amputované obě nohy a na ruce mu nebylo vidět.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Sun Dec 16, 2012 10:20 pm

Kyoya

"No jo, tak jdeme no... nebudeme to prodlužovat..." řekl jsem krátce. Nějaká odpovědi bych už konečně rád věděl, ostatně zatím jsem neměl moc příležitostí ptát se někoho, kdo by mohl vědět odpovědi. A Yoshiro tomu byl ochotný dát šanci, tak jsem se rozhodl mu věřit. "Tak mě přenes, Scotty..." řekl jsem a čekal, kterej z nich se chytne...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Sun Dec 16, 2012 10:31 pm

Yoshiro

Zakroutil očima, když Kyoya použil catchphrase ze Star Treku a vlezl si do té trubky k ostatním a zanedlouho musel kroutit očima znovu, když jeden ze členů nulté divize odpověděl něco jako, "tak naskočte, kapitáne," snažil se to ale ignorovat. Yoshirovi narážky na filmy nevadily, ale teď na ně neměl náladu.
Robin mezitím dotáhla Uraharu do toho sloupu a cestou vzala Kisukeho za límec, aby nezdržoval. Když byli všichni uvnitř, dveře se začaly zavírat. "Vraťte je v pořádku. Všechny," řekl trošku výhružnějším tónem kapitán první divize a sledoval. Jeden ze členů nulté divize vyvolal svou zanpakuto a pomocí nějaké podivné exploze odpálil sloup do nebes. Cesta chvíli trvala a byla nepříjemná. Yoshirovi se motala hlava a vůbec nevěděl, co se děje. Sloup však naštěstí brzo zastavil a dveře se otevřely. "Vítejte v královském paláci," řekl Raiden a skupinka vylezla ven. (představte si to tak, jak to bylo v manze Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Sun Dec 16, 2012 10:37 pm

Kyoya

Existovali jedinci, kterým se dělalo špatně v autě, jiným se dělalo špatně v autubuse, vlaku, letadle, někomu ve výškách, někomu po kukuřici či mléku. A existovali také lidé, jejichž žaludek byl ze železa a hned tak něco ho nerozhoupalo. Já jsem se považoval za jednoho z nich. Nicméně, když jsem nejprve o hladu bojoval s nepřáteli, pak jsem se vyčerpal obnovou města a nakonec mě někdo vystřelil v trubce s bandou dalších lidí do nebes, tak se nikdo nemohl divit, že první věc, co jsem udělal po výstupu z trubky bylo to, že jsem poblil podlahu...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Sun Dec 16, 2012 11:00 pm

Kisuke

Kisuke teda nastúpil do stĺpu bez nejakých námietok... ako hovoril predtým, nemali moc na výber, takže nemalo zmysel protestovať. Cesta bola... ehm... no povedzme že Kisuke mal čo robiť aby sa nepridal ku Kyoyovi pri blití... Ale hlava sa mu točila poriadne.
Palác vyzeral rozhodne... honosne. Síce to vyzeralo pekne, ale zaujimali ho dôležitejšie veci. Teraz čo? Ideme za kráľom? spýtal sa.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 3:35 pm

Yoshiro

Nějak se vymotal z toho sloupu a okamžitě se snesl k zemi. Nebyl schopen cokoliv říct, protože ta cesta byla zničující. Všichni členové nulté divize kromě toho dlouhovlasého sympaťáka (ohoho) někam zmizeli. "Zavedu vás ke králi, chce s vámi mluvit," řekl Aka a čekal, až všichni znovu chytí dech. "Nemusíte spěchat. Když jsem tím jel poprvé, tak jsem na tom byl stejně."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 3:50 pm

Kyoya

"Na co to zdržovat? Prostě jdeme... nesnáším čekání... " řekl jsem a pořádně si odplivl, abych dostal z úst tu hnusnou pachuť. Už jsem toužil vrátit se zpátky do světa, kterému jsem rozuměl alespoň trochu. Tady to bylo matoucí a hlavně, zase jsem tu byl proti své vůly. Všechno co se dělo teď, bylo stejné jako před pěti lety, opět jsem plnil vůly někoho jiného, což se mi samozřejmě vůbec nelíbilo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 3:54 pm

Yoshiro

Aka přikývl a ukázal na levitující hrad uprostřed tohoto podivného království, "tam máme namířeno," řekl a než kdokoliv z nich dokázal mrknout, byli tam. Aka si jen oplácal ruce o sebe. Yoshiro to odhadoval na shunpo. Členové nulté divize musí být neuvěřitelně silní, když je tam dokázal dostat takhle rychle.
Aka ukázal na dlouhou chodbu. "Jděte tudy, chodba vás dovede do královy komnaty, zatím," zamával a znovu zmizel. Yoshiro se podíval na Kyoyu a Kisukeho, potom vykročil vpřed.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 5:42 pm

Kisuke

Ani sa poriadne nestihol pozrieť kam Aka ukazuje a už tam boli. Kisuke sa naňho iba neveriacky pozrel... Je medzi nami totálne priepastný rozdiel... vedel som že nie som nejak extra silný, ale toto je moc... Su všetci členovia nultej divízie tak silní? pomyslel si.
No, ale skôr ako stihol dokončiť myšlienku, Aka už bol preč a pred nimi bola len dlhá chodba. Tak poďme na popravu... povzdychol si Kisuke a vykročil vedľa Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 5:48 pm

Kyoya

Mlčel jsem, nebylo co říkat, nelíbilo se mi tu a nechtěl jsem tu být. Když už jsem tu byl, tak nebyl důvod se tu nějak rozhlížet. Král s náma chtěl mluvit, byl jsem ochotnej s ním promluvit, ale věděl jsem, že se mi to nebude líbit. Kisuke to vlastně vystihl celkem dobře...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 5:51 pm

Yoshiro

Jen přikývl a otevřel velké dveře, ke kterým se skupinka konečně dostala. Uvnitř to vypadalo... Moderně. Byl to velký byt v jehož středu byla vířivka. Na zdi byla obrovská televize, před ní kožený gauč. Kousek od televize byl bar, na kterém bylo nachystáno několik skleniček. Na kraji baru bylo položeno několik velkých krabic s pizzou.
"Tak jste tady! Supr! Posaďte se," ozvalo se z rohu místnosti, odkud vycházel docela sympatický chlapík s černými vlasy a bradkou.

(Představte si ho trochu jako Horoxe Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 6:00 pm

Kisuke

Kisuke čakal nejakú miestnosť bez ničoho, uprostred nejakého drsného týpka ktorý by bol všemocný a šiel by z neho strach... a oni medzi tým vošli do nejakého bytu pekne zazobanej filmovej hviezdy. Kisuke sa zhrozene pozeral na všetko čo videl. Nechcelo sa mu to veriť. Jediné čo chýbalo bolo to aby im ponúkol sušienky, a Kisuke sa asi fakt odstrelí. Ehm... To čo je?!
Na výzvu Kráľa Senca nereagoval, lebo bol ešte príliš v šoku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 6:13 pm

Yoshiro

"Ehm, ehm..... Co?" zeptal se se zmraženým ksichtem a upřeným pohledem na krále, který mířil k baru, "posaďte se, je tu pití pro všechny. Můžete si dát pizzu, jestli chcete, mám tu .. Všechny. Nebo cokoliv, stačí si říct," řekl král a vyskočil si na jednu barovou židli. Yoshiro vůbec nevěděl, co si má myslet, ale po 5 letech poprvé ucítil hlad, tohle místo bylo vážně podivné. Okamžitě se rozběhl k baru, ani si nesedal a už otevíral jednu krabici s pizzou! Hned se začal ládovat.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 6:26 pm

Manon

moc nevěděla, která bije, ale když se chtěl Minato projít a popovídat si, proč ne. Nebylo to přece tak, že by před chvilkou schovávala mrtvolu ve sklepě a chtěla se co nejrychleji zdejchnout z místa činu...
"Ehm... ne...?" odpověděla na jeho první otázku a na konci naznačila, že to klidně může trochu víc rozvést, protože očividně ví víc než ona.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 6:44 pm

Minato

Po čele mu sjela pomyslná anime kapka a zíral na Manon trochu překvapeně. On tu měl klást otázky a ona vysvětlovat, ne naopak. Ale tak dobře, musel to vzít trochu jinak. "Eh... já ti řekl vše co mi bylo řečeno," vysvětlil rychle a pak pokračoval: "A co Akihiro? Zachytili jste během těch pěti let nějakou stopu? Nebo něco jiného podezdřelého?" přihmouřil trochu oči a očekával aspoň něco, nějaký náznak.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 6:49 pm

Manon

"No... jak to jen říct..." pronesla pomalu Manon. Má vůbec někomu říkat, co se stalo? Nebo bude lepší, když se to nikdo nedozví, takže budou všichni na pozoru? Hmm... "Právě jsem ho zastřelila a zahrabala do igelitových pytlů. Ne že by to něco znamenalo..." pokrčila rameny.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 6:53 pm

Minato

Minato trochu zamrkal a vykulil oči na Manon. Ona a sestřelit Akihira?! Co to sakra bylo, to tak moc zesílila během těch 5ti let? No, každopádně aspoň jeden problém měli z krku, teď nezbývalo nic jiného než zjistit kde jsou ostatní. "No, v tom případě dobrá práce. Takže mým úkolem zřejmě zůstává jediné. Zjistit kam zmizel Kyoya a Kisuke... jo a možná ještě taková ta modrovlasá... víš kterou myslím, ne?" zamumlal a dlouze se zamyslel.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 7:23 pm

Manon

se podívala bokem na Minata. "Jako je ti jasný, že smrt toho šmejda nemůže zastavit od toho, aby nám ničil život," připomněla mu. Když se zmínil o modrovlasé, přikývla. "Suki." Taky by ji zajímalo, co se se ostatními stalo. "Takže všichni jsou někde... tam venku? A zapojujou se do těch otřesných nesmyslů?" zamumlala si Manon trochu naštvaně. Nějak to vypadalo, že se jí nedaří od toho utíkat, pořád se jen víc a víc blížila.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 7:27 pm

Kisuke

Kisuke teda pomaly vošiel do miestnosti hneď za Yoshirom. Stále sa obzeral a nemohol veriť tomu čo tu vidí. Ale tak, hlad mal a darovanému koňovi sa na zuby nehľadí... a tak si tiež zobral kus pizzy a začal ho jesť... Stále pozeral na toho rádoby kráľa a čakal čo najskôr nejaké vysvetlenie. Ale ta pizza bola dobrá...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 7:45 pm

Minato

Minato se dlouze zamyslel a přikývl u jména Suki. To kolem Akihira byla taktéž pravda a zároveň to bylo jasné. Změnil jejích životy zcela od základů. A co se týkalo kluků, docela ho překvapila její reakce, tedy to co mu řekla. "Myslíš... Společenstvo duší?" zeptal se trochu váhavým tónem. V nitru duše tak trochu doufal, že někde mimo město nebo tak, ale ty nesmysli to podtrhovali. "Proč to nazýváš nesmysli? Ty jsi se toho zřekla, že to tak nazýváš?" zeptal se ji s jistou jiskrou v oku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 9:25 pm

Kyoya

Jo, nic ve zlým, mám fakt hlad, ale chci nejdřív vědět jedno, co tu dělám? myslím tím, že chápu, proč tu jsou oni dva... zamával jsem na Kisukeho a Yoshira. Přece jenom jejich rodina provádí nějaké divné duchovské kung-fu, ale proč jsem tu já? Nebejt jedný blbý události, tak jsem dneska už mohl vesele pracovat v nějaké nudné a málo placené práci... řekl jsem. Ta otázka mě hrozně trápila, tak moc ,že jsem jí dal přednost před pizzou...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 9:30 pm

Yoshiro

Yoshiro zvesela žvýkal pizzu a přitom pozoroval Kyoyu. Ve skutečnosti ho tady ta otázka taky zajímala, otočil se tedy na krále, který zrovna popíjel nějaký alkohol. "No," podíval se na Kyoyu a ještě si trošku usrkl, "Hiiragi Kyoyo, zdá se, že vůbec nevíš, kdo ve skutečnosti jsi. Zeptám se tě takhle - opravdu věříš tomu, že všechno, co se stalo ve tvém životě byla jen pouhá shoda náhod?" zeptal se Kyoyi a znovu se napil. Yoshiro nad tím začal dumat, ale na nic nepřišel, tak dál jedl pizzu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 9:33 pm

Kyoya

Já jsem se zase tak moc nezamýšlel. Možná čekal, že mě zaskočí tím, že zná moje jméno, ale to byl jen saloní trik. "Jo, nejsem fatalista, nevěřím v predestinaci ani boží plán... ale vzhledem k tomu, že vy víte nejspíš všechno mnohem lépe, než já, tak si rád poslechnu, jakého ďábelského plánu jsem se stal obětí..." řekl jsem. Oparvdu mě to zajímalo. Chtěl jsem znát pravdu, konečně. Myslím, že jsem si odpovědi zasloužil a tady byly na dosah...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola třetí - Labutí píseň
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: