PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola třetí - Labutí píseň

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 9:37 pm

Kisuke

Nom nom nom... povedal Kisuke. Tá pizza bola fakt dobrá, hlavne preto lebo si uvedomil že bol hladný ako... proste hladný. Zatiaľ teda nechal Kyoyu nech sa dozvie niečo o svojom origin story, kráĺ sa snáď časom dostane aj k nim... A Kisuke sa nikam moc neponáhľal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 9:38 pm

Yoshiro

Dál žvýkal pizzu a čekal na to, co král duší dál řekne. "Žádný plán neexistuje, bylo zajištěno jen to, aby jste se potkali. Je jen na vás, jak se rozhodnete dál." Král vstal, sklenice mu zmizela z ruky a objevila se u vířivky, ke které už měl namířeno, "Kyoyo, nevadí, když ti tak budu říkat, že ne? Přece jen, jsem o dost starší, o pár miliónů let," zasmál se a lusknutím prstů ze sebe shodil všechno oblečení, aby mohl skočit do vířivky. "Takže, kde jsme to skončili, jo, plán. Nechcete se přidat?" zeptal se a ukázal na vířivku. Yoshiro zakroutil hlavou a dál jedl pizzu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 9:42 pm

Kyoya

Popadl jsem taky jednu pizzu, abych se mohl vyznat koupání s tím starcem. "Aha... jedno jsem chtěl vždycky vědět, co zabilo dinosaury, byl jste u toho, ne?" dovolil jsem si dost netaktní poznámku o jeho věku. A ne, díky, nechci se koupat... radši povídejte dál... dodal jsem a začal se cpát pizzou. Pomaleji než jsem chtěl, ale daleko rychleji, než povolovala konvence
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 9:45 pm

Kisuke

Zhnusene sa striasol a odvrátil pohľad keď sa kráľ duší odhalil. Sú určité veci ktoré si skutočne neprajem vidieť... povedal. Snažil sa moc nesústrediť na... určité veci a radšej žuval pizzu. Už by bol rád keby kráľ došiel konečne k pointe a aj keby konečne zaliezol do tej vírivky, aby sa nemusel pozerať na jeho ding dong trololong.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 9:52 pm

Yoshiro

Odhodil prázdnou krabici a otevřel další, ve které byla šunková pizza s kukuřicí! Yoshirova oblíbená. Král duší se na chvíli zamyslel, a potom se potopil pod vodu, kde byl příštích 30 vteřin. Když se znovu vynořil, tak hrozně moc vody vystříklo do okolí, ale jemu to očividně nevadilo. "No, dinosauři. Víte jak se říká, že byl golf objeven ve středověké Číně? Tak to není pravda, já ho objevil trochu dřív, ale to není důležité," napil se znovu ze sklenice, která byla pořád plná. "Kdybych začal od začátku, tak zešedivíte, předpokládám, že moje historie vás nezajímá a nedivím se. Je nudná." Znovu luskl prsty a v ruce se mu objevil trojúhelník pizzy, "Kyoyo, Yoshiro, Kisuke. Jste bratři," řekl jako by se nechumelilo.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 9:56 pm

Kisuke

Yoshiro zrovna načal ďalšiu pizzu... nebola Kisukeho najobľubenejśia, ale rozhodne patrila do top 5. Takže mu samozrejme hneď ukradol dva kusy a začal ich pažravo jesť. Moc kráľove kecy o Číne nevnímal, ale jeho posledná veta upútala Kisukeho pozornosť. Zastavil zrovna keď chcel kúsnuť do pizzy...
Ehm... Čože?! spýtal sa a pozeral na kinga ako keby to bol totálny magor. Nemá Kyoya náhodou rodinu? O čom to sakra meliete? Otočil sa na Yoshira. Jak veľa mileniek mal ten tvoj blbý otec?? spýtal sa ho. Áno, povedal "tvoj" a nemal moc v úmysle sa opraviť. Stále nevidel v Yoshiakim niekoho, koho by dokazal nazvať otcom.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 9:59 pm

Kyoya

Sýrová pizza, opravdu skvělá věc. Nejlepší vynálat od dob kola, i když tohle chutnalo mnohem líp. Sakra, já měl ale hlad. Král mlel něco o golfu, což jsem moc nechápal a taky jsem netušil, že měl být vynalezen v číně. Golf neznělo moc čínsky... pak se ale stalo něco, co způsobilo, že jsem vdechl pizzu a zakuckal se. Chvíli jsem kašlal a pak si pomyslně urovnal kravatu. "Nechci vám brát vaše ... teorie, ale jak řekl tady Kisuke, tak já mám rodinu, znám svého otce, bratra... a o své matce jsem taky něco slyšel." řekl jsem. "Navíc, když se oběvil Kisuke, tak už to bylo dost cliché, tenhle dějovej zvrat by byl už dost divnej, ne?" řekl jsem a zpražil jsem Kisukeho pohledem, který by ho měl dost zklidnit...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 10:04 pm

Yoshiro

Stalo se mu to stejné, co Kyoyovi, taky vdechl pizzu a zaskočila mu kukuřice, navíc ještě spadl ze židle a chvíli se musel kroutit na zemi, než se dal do pořádku. "3 synové, 3 matky. To byl jeho plán," pokračoval král duší, co vypadal jako Horox a přitom lezl z vířivky, takže Kisuke mohl znovu spatřit jeho holé partie, "mrzí mě, že se to dozvídáš ode mě, ale tvoje matka měla tajemství, Kyoyo," pokračoval a šel si sednout znovu mezi ostatní. "Ani jedna z těch žen nebyla obyčejná."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 10:07 pm

Kyoya

Možná si to neuvědomujete, ale právě jste naznačil, že moje matka byla děvka... a to se mi vůbe nelíbí. Navíc máme s tátou stejnej horní ret... to je náhoda? Hele tohle vám nežeru...
řekl jsem a zakousl se do dalšího kusu pizzy. Měl jsem stále hlad. Nelíbilo se mi, co ten chlápek naznačoval... navíc Kisuke byl pošuk a nelíbilo se mi, že bych měl bejt byť jen částečnej bratr takového cvoka... a ten jejich otec byl podivná figura, kterou jsem nechápal absolutně...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 10:08 pm

Kisuke

Kisuke to celé počúval a bolo mu zle. Bolo mu fakt zle z toho človeka čo ani nepoznal a bol zrejme jeho otcom. Kus pizze ktorý mal v rukách odložil, pretože stratil chuť do jedla. Dokonca ani nevnímal kraľovu nahotu, bol ponorený vo vlastných myslienkach.
Bol to jeho "plán"? Čo tým myslíte? Čo s nami zamýšľa? Čo je jeho plán? spýtal sa ho Kisuke, opäť so svojim vážnym a zamračeným pohľadom. Jeho chvíľková eufória bola kompletne preč.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 10:18 pm

Yoshiro

Bylo mu celkem jasné, že tomu Kyoya nebude věřit, ale Yoshira to už nepřekvapovalo. Jeho otec byl zvláštní postava, které přestal rozumět před lety. Zahleděl se na krále a dál poslouchal, "jeho původní plán byl takový, že zplodí tři syny. Každý z nich ponese část dědictví. Jednoho dne by se z těchto synů stali strážci, kteří by chránili svět duší, nicméně," začal do sebe znovu lít ten chlast, zřejmě nechtěl Kyoyovi vymlouvat jeho 'pravdu.' Přeci jen, člověku chvíli trvá, než takovou informaci zpracuje. Král duší pokračoval,"potom zmizel. Je pryč, daleko z mého dohledu. Jedno vím ale jistě, mrtvý není." Yoshiro se díval na Kisukeho a přemýšlel nad tím, co teď, "budete trénovat," odpověděl na jeho myšlenky král.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 10:27 pm

Kisuke

Jo, to že neni mrtvý mi už došlo pred nejakým časom. priznal Kisuke bez hociakého potešenia. Fakt užasné, takže jeho plán bolo ošukať tri rôzne ženy, mať troch synov a dať im svoju moc, a potom mu zrejme preskočilo alebo niečo. Prečo mal Kisuke pocit že tento plán Yoshiaki vymyslel keď bol brutálne ožratý a chcel len ospravedlnenie prečo ošukať tri rôzne ženy?
EŠte jedna vec ma zaujíma. Spomenuli ste že ani jedna z našich matiek nebola obyčajná. Priblížte nám to... ako si Yoshiaki vyberal? Teda ak si to nevybral iba podľa vzhľadu, čo by ma až tak moc neprekvapilo... Kedže úprimne povedané, cele mi to príde totálne pritiahnuté za vlasy. povedal Kisuke. Toto už fakt zachádzalo do hrozných teritorii... a mal pocit že sa to bude len zhoršovať. Ach, staré dobré časy keď ich najväčším problémom bolo že sa na smrť neznášali...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 10:40 pm

Yoshiro

"To by mě taky zajímalo," ukázal na Kisukeho a přikývl jako pochvalu za bratrovu otázku. Král duší si promnul bradku a radši se znovu napil, "Kisuke, ty víš, že tvoje matka byla shinigami, to ostatně není žádným tajemstvím. Ale co Ruyichi .. Tedy, dříve Uzuki Shion a Izumi (doufám, že ti to nevadí, Nawaki, chtěl jsem použít nějaký tvoje jméno) Yutaka. Shion měla zvláštní, nepopsatelnou schopnost. Dokázala předvídat budoucnost, což taky umíš, Yoshiro, jen nevíš, kdy to příjde a co to znamená, že?" pousmál se a podíval se na Kyoyu, "a Yutaka byla dříve kapitánkou desáté divize Gotei 13." Yoshiro vstal a musel se trochu projít. "Cože?" zeptal se, "nicméně, tohle není ta nejhorší část, měl by ses znovu posadit. Nevím, co víte o smrtích vašich matek. Cokoliv vám kdo navykládal, není pravda. Nebo alespoň ne úplná." Král konečně položil sklenici na bar. "Yoshiaki je muž, který zabil vaše matky. Yutaka a Shion padly jeho rukou. Všechno to vypadalo jako nehoda, čistá práce. Smrt tvé matky, Kisuke, byla také jeho vinou. Yoshiyaki je mistr manipulace a ať se do země propadnu, jestli neměl nějaké tajemství s Genryuusaiem!" Yoshiro se zastavil a sevřel ruce v pěst, "a proč jste ho to nechal udělat?" zeptal se se slzami v očích, "právě jsem se dozvěděl, že můj vlastní otec zabil ženu, kterou jsem na tomto světě miloval ze všeho nejvíc!!" zakřičel, "není to snad vaše zodpovědnost!!?" pokračoval s křičením na krále, který jen zakroutil hlavou, "není, chlapče, já se jen starám o to, aby tento svět správně fungoval. Je mi to líto."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 10:54 pm

Kisuke

Kisuke pozorne počúval... Celkom ho prekvapilo to že Yoshiro vie predpovedať budúcnosť, popravde netušil že to vie, ale tak ktovie čo vśetko mu Yoshiro ešte nepovedal. A Kyoyova mama bola dokonca kapitánka... hneď sa oproti nim cítil slabo.
Keď však počúval to, čo nasledovalo, tak mu pohľad postupne padal do zeme. Potichu sa začal smiať. Jeho smiech silnel a silnel. Bol stále počuť hlasnejšie a hlasnejšie až napokon prepukol do plného psychopatického rehotu. Kisuke sa smial a smial... až jeho smiech pomaly utíchol a Kisuke opäť uprel pohľad na ostatných. V očiach mu bolo vidno pohlad, ktorý už dlho nevideli. Naposledy ho videli vtedy, keď mučil Shishigawaru. Na tvári mal priam psychopatický úškrn. Takže je to jasné, nie? Zabijeme nášho otca. Áno, proste ho zabijeme. povedal priam hystericky. Vyzeralo to že toho bolo naňho fakt už na jeden deň moc... Zabijeme nášho otca, a popri tom zabijeme všetkých ktorí sa nám postavia do cesty... všetkých zabijeme... opakoval.
Ani sám nevedel čo to doňho vlastne vošlo. Neovládal sa... Jednoducho iba hovoril to, čo mu prišlo na myseľ... To, čo chcel spraviť. Jeho život opäť nadobudol zmysel, ten istý zmysel aký mal doteraz, iba zmenil cieľ svojej pomsty...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 11:15 pm

Yoshiro

Razantním krokem vyrazil směrem ke Kisukemu, chytil ho za límec a odtáhl trochu dál od ostatních, chvíli ho za límec držel a díval se přitom do země. Pravda bolela, strašně. Tolik si přál, aby mohl dál žít v nevědomosti té pravdy, které se mu tolik příčila. Yoshiro Kisukeho pustil ze svého pevného sevření a rukama ho chytil za ramena, příčemž pořád hleděl do země. Nevěděl, jak to vezme Kyoya, ale předpokládal, že si zachová svou tvář a nějak se přes to přenese. Yoshiro takový ale nebyl, odjakživa měly emoce přednost před tím ostatním, zavřel oči a silně objal svého bratra. Nechtěl mu přitěžovat, vždyť toho na něj bylo taky moc. Během několika uplynulých hodin se jejich životy znovu střetly a obrátily o mnoho stupňů. Oběma umřela důležitá osoba. A oba byli potomci zrůdy. Pevně svíral svého bratra v náruči a potichu mu vzlykal do ramene.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Mon Dec 17, 2012 11:31 pm

Kisuke

Ani sa nebránil keď ho Yoshiro zobral za golier a odtiahol od ostatných... Tvár mu krivil šialený úsmev. Čakal od Yoshira ranu, alebo niečo, ale bolo mu to jedno... všetko na čom záležalo bola iba jeho pomsta, a smrť a hnev a...
No vtedy sa stalo niečo nečakané. A síce Yoshiro ho bratsky objal. Kisukeho úsmev pomaly vyhasínal... prázdnym pohľadom pozeral pred seba a jeho mozog si stále neuvedomoval čo sa vlastne stalo. Ani nevedel čo robil a prečo to robil... bol to hollow, alebo to bolo jeho skutočné ja? Každopádne to bolo teraz preč... A Kisuke len pozeral pred seba a uvedomoval si čo sa vlastne stalo.
Bol zo seba... zhrozený. Priam sa až bál. Nevedel odkiaľ to celé prišlo a netušil, že sa môže prestať ovládať až do takej miery. Skutoćne mal na chvíľu pocit ako keby dokázal zabiť kohokoľvek, ako keby dokázal zničiť čokoľvek...
No teraz sa vrátil tak trocha do reality. Nadýchol sa a tiež Yoshira objal. Ja... ospravedlňujem sa... nejak to na mňa... ja... ďakujem. hovoril trocha zmätene. Po dlhej dobe cítil niečo, čo necítil už dlho. Nie je v tom sám. Sú tu aj ostatní čo zdieľajú jeho bolesť a zažívajú to isté čo on... Heh a on bol jediny slaboch ktorého to tak vzalo.
Nadýchol sa. Dostaneme sa cez to. Nech už Yoshiaki plánuje čokoľvek, nech je akokoľvek silný, tak sa cez to dostaneme a zastavíme ho. Sme jeho synovia, takže ak ho niekto má zastaviť, tak sme to my. Dostaneme ho... spoločne. povedal a pozeral ako na Yoshira tak na Kyoyu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 18, 2012 9:13 am

Kyoya

V klidu jsem dojedl kousek pizzy, kterej jsem měl před sebou. Zapil jsem to a otřel si mastné ruce do pláště. "To všechno je zajímavej příběh a neberte mě špatně, fakt soucítím s Kisukem a Yoshirem, protože jsou to moji... ehm... přátelé, ale i kdybyste mluvil pravdu, na což máme čistě jen vaše slovo, tak co z toho plyne? Za předpokladu, že nejste jen další, z celé řady lidí, co s námi manipulují, tak děkuju, že jste mi to řekl, ale nemění se tím nic. Moje matka ja mrtvá dlouho, už dávno jsem jí oplakal a k tomuhle člověku, whathisname nemám absolutně žádnej vztah..." řekl jsem. Ano, opravdu jsem soucítil s těmi dvěma, ale tohle smrdělo
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 18, 2012 2:59 pm

Král duší & Yoshiro

Díval se Kyoyovi přímo do očí a pokrčil rameny, "to je tvoje volba, chlapče, pokud chceš, můžu tě okamžitě poslat domů, ke tvé rodině." Přehodil nohu přes nohu a hlavu si opřel o ruku, kterou se zapíral o bar. "Ptal jsi se mě na pravdu, já ti jí řekl. To jestli tomu budeš věřit už mě nezajímá, stejně jako to, jestli věříš mě nebo ne. Nehodlám ti zadávat žádný úkol, který by tě nutil něco podniknout proti tvému skutečnému otci," ve skutečnosti to vypadalo tak, že Kyoya krále urazil. Tedy, alespoň trochu.
Yoshiro se už uklidňoval, ale bylo to pro něj trochu těžší, než třeba pro Kyoyu, aspoň si to teda myslel. Jeho matka byla manželka toho muže. Žili spolu. Jako jedna rodina. A on to všechno zničil! Yoshiro přestal brečet a pustil Kisukeho. "Kdy začneme?" zeptal se Yoshiro krále. "Až budete chtít," odpověděl a Yoshiro začal kráčet pryč z místnosti. "Děkuji vám za důležité odpovědi," řekl ještě, než otevřel dveře do dlouhé chodby.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 18, 2012 3:11 pm

Kisuke

Tiež pustil Yoshira... Zdalo sa že to otriaslo s nimi všetkými, ale najmenej s Kyoyom ktorý to odmietal prijať a Kisuke sa mu ani nedivil. Každopádne už mal tejto inaktivity dosť... jeho cieľ bol jasný, takže nebolo treba strácať čas.
Ja som pripravený začať s tým tréningom napriklad aj hneď. povedal kráľovi Kisuke.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 18, 2012 7:06 pm

Kyoya

"A u své rodiny bych dělal co? Já jsem se do tohohle nevrhl abych stáhl ocas a zalezl někam pryč. Nevím co si o tom myslet ale jak jsem řekl, nic to pro mě nemění. Ale pomůžu Yoshirovi i Kisukemu... ať jsou to moji nevlastní bratři, nebo přátelé, nezáleží na tom... budu s nima bojovat do konce. Jenom budu někam potřebovat schovat tělo... " řekl jsem a podíval se na Yoshira a pak na Ho... krále duší
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Tue Dec 18, 2012 9:28 pm

Král duší

"Tvoje tělo tu bude v bezpečí do té doby, než odtud odejdete," řekl, mávl rukou a Kyoya vypadl ze svého těla, které spadlo vedle něj. "Teď jděte a dokažte, že jste synové svého otce. Aspoň co se síly týče," řekl a šel je vyprovodit. Tančil u toho gangnam style.
Yoshiro už byl na chodbě a mířil k úplnému východu. Byl odhodlaný zesílit, aby mohl nakopat zadnici svému "otci."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola třetí - Labutí píseň
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: