PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola třetí - Labutí píseň

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 5:08 pm

Kyoya

Hele, klídek... nespěchej tak, já se jen informoval, odejdu odsud za chvíli, ještě chci udělat jednu věc... než půjdeš na tu poradu, mhol bys mě dovíst do středu totohle města? řekl jsem Yoshirovi. Něco jsem přece jenom dělat mohl a chtěl jsem zkusit, jak moc dobře to půjde. Musím se vrátit, dlužím něco Akihirovi, ale ještě jednu věc zvládnu, než zmizím... dodal jsem
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 5:22 pm

Yoshiro

"Emm, ok?" pokrčil rameny a kulil na Kyoyu oči, potom se otočil a vyrazil tedy na cestu do středu Seireitei, "co máš v plánu?" zeptal se. Yoshiro byl docela zvědavý, protože Kyoya byl vždycky plný překvapení, nevěděl ale jestli je to dobrá věc nebo špatná.

> Manon

Nebyl problém Akihirovo tělo dotáhnout až ke schodům a následně ho poslat dolů. Když mlátil hlavou o schody, vymlátil si všechny zuby a zanechal za sebou dlouhou krvavou stopu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 5:31 pm

Kyoya

Mám tady v kapse zbraň... a je nejlepší odpálit jí uprostřed, aby udělala co největší BOOM... pronesl jsem zcela ironicky. Radši mi pověz, co budeš dělat, to zůstaneš navěky tady? Víš trochu ti mám asi za zlý, že jsi neposlal aspoň SMSku, nebo tak něco... 5 let jsem naháněl Akihira, abych mu useskl hlavu za to, co ti udělal a pak zjsitím, že jsi zombie... řekl jsem s lehkou výčitkou. Pět let byla hodně dlouhá doba, Až moc dlouhá...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 5:36 pm

Yoshiro

"Kdyby to bylo tak lehký jako poslat sms," vzdychl, "já nemám pravomoc na to, abych k vám poslal někoho, kdo vám o mě řekne. Tyhle rozkazy může vydat jen kapitán první divize." Yoshiro se tvářil dost utrápeně, "nevím, jak dlouho tu zůstanu. Možná napořád, možná ne. Nicméně, teď když je vrchní kapitán pryč, tak nevím, jestli si mě tu budou chtít nechat. To zjistím na poradě," odpověděl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 5:49 pm

Kyoya

Fajn, to chápu asi... co člověk potřebuje vůbec umět, aby se mohl dostat do... ehm... no tý divize kterou vedeš? Teda... kromě toho bejt shinigami... zeptal jsem se zcela mimoděk. Hned na to jsem se rozhlédl kolem. No vypadalo to tady pěkně zničeně. Až to vyřídím z Akihirem, mohl bych se sem vrátit... a pomoct ti tady... nebo myslíš, že by mě tu nechtěli? dodal jsem opět tak nějak s nenápadností růžového slona v továrně na sýr...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 5:58 pm

Yoshiro

Zasmál se, "kdo ví, mohl bych tě doporučit." Yoshirovi se ten nápad zamlouval. Kdyby tu s ním někdo aspoň chvíli zůstal, bylo by to skvělé. "No, k tomu, aby ses mohl dostat do té divize, kterou vedu, je potřeba hodně papírování, ale myslím, že to není nereálný, podívej se na mě. Někdo jako já se stal kapitánem a to ani nejsem odtud."
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 6:16 pm

Manon

"Jak může být někdo takovej hajzl? Neuvěřitelné," zamrmlala si pod vousy. Teď aby to uklízela, protože nestála o krvavou stopu, která někoho přivede do sklepa. Ale nejprve chtěla být hotová s mrtvolou. Rozsvítila si tedy, pokud bylo kde. Pokud ne, pomohla si svým Quincy uměním vytvářet svítící věci v rukou a rozhlížel se kolem po něčem, čím by mohla Akihira zaházet.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 6:17 pm

> Manon

V rohu temné místnosti byl velký mrazák, který si přímo říkal o to, aby jsi do něj Akihira strčila. Také tu byla sekera, kterou se mohlo tělo rozsekat na malé kousky a spousta černých odpadkových pytlů.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 6:21 pm

Kyoya

No jo... pronesl jsem hlubokou myšlenku. Chvíli cesta pokračovala tiše, protože jsem nevěděl o čem mluvit. Byl jsem rád, že jsem zase viděl Yoshira, po těch dlouhejch letech, to bylo docela fajn. Ale stejně jsem se cítil trochu divně, přece jenom jsem ho oplakal a tak vůbec. "Hele... sem choděj všichni, kdo umřou, žejo?" zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 6:44 pm

Kisuke

Kisuke osamel v miestnosti, ležiac na posteli. Predsa len... popravde nemal chuť s nikým hovoriť a nemal chuť ani nič robiť. Byť chvíľu sám... už mu to trocha chýbalo. A tak nechal Kyoyu a Yoshira odísť. Hlavu mal otočenú na druhú stranu aby na nich nepozeral. Keď ale odišli, pozrel sa za nimi... a potom sa pozeral do stropu.
Premýšľal nad tým čo sa všetko stalo. Zrovnával si to všetko v hlave, aby nezabudol ani na jednu novú skutočnosť, čo ho tak prekvapila. Jeho otec je z nultej divízie, jeho matka bola substitute shinigami, stratil Fumiko, našiel Yoshira a Kyoyu... ale to či oni budu chciet niečo mať s ním, to už je ich vec. Čas ukáže...
A on... on obraňoval mesto, ktoré kedysi prisahal že sám zničí. Čo mu teraz vlastne ostalo? Stratil svoj jediný cieľ ktorý v živote mal... Stratil Fumiko, v ktorej začal vidieť niekde v hĺbke duše nový cieľ, ale nikdy jej to nepovedal. Možno mal... ale teraz to už bolo jedno. V bitke o Soul Society bol aj tak totálne useless. A keď tych quincy definitivne vyhladia... Teda nebol si istý či vyhladeni boli alebo nie, keďźe Yoshiro to povedal neurčito, ale tipoval by že skôr nie... Tak čo vlastne bude robiť?
Prežil už 5 rokov totálne bezcieľnej existencie... a jediné čo dosiahol je, že prišiel ešte o viac cieľov. V ničom nevidel význam a bojoval len preto lebo proste... proste bojoval. Malo to všetko vôbec nejaký zmysel?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 6:47 pm

Yoshiro

Nadzvedl pravé obočí, "no, ano, teda.. Lidé a hollow, pokud zemře mečem shinigamiho. Pokud umře shinigami, tak je konec. Druhou šanci už teda mít nebudu," odpovědě Kyoyovi, "proč se ptáš?" zeptal se nakonec ze zvědavosti. Už se blížili ke středu města. To v Yoshirovi také vyvolávalo velkou zvědavost.

> Kisuke

"Zdar," ozval se hluboký hlas z druhé strany místnosti. Když se Kisuke otočil, spatřil muže v podivném černém oblečení s tmavou maskou na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 6:52 pm

Kisuke

Kisuke skoro dostal infarkt... popravde, toto sa stávalo už nejak moc často... Strhol sa, vyskočil z postele, dopadol na nohy a pozeral na tú postavu so šokovaným a nahnevaným pohľadom. Jeho ruka bola už na jeho Zanpakuto. Netušil kto to bol, ale... niečo mu nahováralo, že o ňom už počul. Síce to mohol byť niekto úplne iný, ale pri Kisukeho štastí to bude presne ten...
Maskovaný muž ktorý zničil quincy, predpokladám. povedal. Ak to bol skutočne on a Yoshiro si nevymýšľal, pravedopodobne by proti nemu v boji nemal šancu. Ale ak by ho chcel zabit, tak by to predsa už spravil, nie? Kisuke teda čakal, čo povie... Možno sa Rusko fakt zbavilo tých zásob vodky.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 6:55 pm

Maskovaný muž

"Přímo před tebou," odpověděl a opřel se o zeď. "Takže," zdálo se, že si zpod masky Kisukeho prohlíží a to docela dlouho, "jsem tu jen pro to, abych ti něco řekl. A nebude se ti to líbit," řekl na rovinu a věnoval Kisukemu další dlouhý pohled.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 6:59 pm

Kisuke

Super, ďalšia správa čo sa mi nebude páčiť? Ak to je Yoshiro ktorý si zo mna robí srandu, tak ho nakopem do prdele... sľúbil si Kisuke. Trocha sa uvolnil... aj tak to nebolo ako keby čokoľvek mohol robiť ak by ho ten muž napadol. Ruku z meča ale preč nedal. Popravde ho napadala kopa otázok, ako "Ako si sa sem dostal?" "Prečo ja?" a "Prečo ja? PREČO?!" ale určite by sa mu odpovede nedostalo.
Zdá sa mi že takých správ je v poslednej dobe fakt veľa. povzdychol si. Takže o čo ide? dodal a snažil sa duševne pripraviť na najhoršie.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 7:01 pm

Manon

si sice představovala uhlí nebo brambory nebo písek nebo tak něco, ale pytle taky nebyly k zahození. Vnucovala se otázka, proč měl někdo ve sklepě velký mrazák, sekeru a pytle na odpadky? Hmmm... zvědavost jí nedala a šla se podívat, co je v onom mrazáku. Ne že by tam chtěla Akihira dávat, raději ať ho sežerou krysy! Ale kouknout se prostě musela.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 7:04 pm

Maskovaný muž

"Musíš zabít Yoshira a Kyoyu. Je to jediná šance, jak jí zachránit," řekl jen, "musíš to udělat ty. Musíš." Maskovaný muž se vzpřímil a zamířil ke dveřím zrovna v momentě, kdy dovnitř vcházel kapitán páté divize o berlích, "Yo, Kisuke!" pozdravil Kisukeho a maskovaného si všiml až v momentě, kdy dostal pěstí do obličeje. Shinji spadl omráčený k zemi.

> Manon

Když Manon otevřela mrazák, neviděla nic, byl totiž úplně prázdný. Ale rozhodně mrazil, protože jí pořádně ofoukl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 7:12 pm

Kyoya

No... možná je tohle naivní myšlenka, ale doufal jsem, že bych tu někde mohl najít mámu... řekl jsem. Popravdě jsem tuhle myšlenku měl na mysli od doby, co jsem se sem poprvé dostal a dozvěděl se, kde vlsatně jsem. Zdálo se, že se blížíme k cíli naší cesty... bylo asi naivní si myslet, že bych v takovémhle obrovském místě mohl najít svojí mamku, ale proč to nezkusit, že?
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 7:13 pm

Manon

"Hm... divný," zamumlala si pro sebe Manon a zas mrazák zavřela. Potom odtáhla Akihira do kouta, kde ho zahrabala a různě zabalila do pytlů na odpadky. S pocitem dobře vykonané práce se šla potom poohlédnout po nějakém hadru, aby zahladila ty nejnápadnější rudé stopy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 7:16 pm

Yoshiro

"Ach," přikývl chápavě, "Kyoyo, nechci ti kazit iluze, ale.. Tenhle svět je obrovskej, jsou tu miliony duší. Já sám jsem se pokoušel hledat svoji mámu, ale ani nejmenší stopa. Nechci ti v tom samozřejmě bránit, jen.." Yoshiro radši zavřel pusu, tohle rozhodnutí si Kyoya musel udělat sám. Ještě chvíli šli a dostali se přímo do středu města. Yoshiro se zastavil.

> Manon

To nebylo zase tak těžké. V kuchyni bylo hned několik věcí, které mohly posloužit účelu. Od různých utěrek po hadry. Dokonce byl v rohu místnosti mop!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 7:20 pm

Kyoya

Ok, mohl bys mi jen krátce říct, které důležité části města byli poničený? Čistě ... pro zajímavost. Jinak, děkuju. Nebudu tě dál zdržovat od té tvé porady. řekl jsem a posadil se na zem přímo uprostřed města. Musel jsem začít shromažďovat svojí energii. Za ta léta jsem si nashromáždil hodně energie a teď jsem chtěl udělat nějaké malé megakouzlo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 7:25 pm

Yoshiro

Vůbec nevěděl, co to Kyoya chystá, ale když už to chtěl vědět, "největší škody jsou na východní polovině města..Vypadá to tam skoro jako.. Já nevím, jako by to snad ani nikdy neexistovalo," odpověděl Kyoyovi a otočil se na odchod, "Až budeš chtít odejít, stačí říct, otevřu ti cestu, zatím se měj," zamával a rozběhl se, aby nepřišel pozdě na poradu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 7:37 pm

Rozloučil jsem se s Yoshirem a začal se soustředit. A to pořádně. Tvoření byla moje specialita a teď jsem to mohl použít pro nějakej užitečnej účel. Měl jsem milion energie, kterou jsem si schovával na boj s Akihirem, ale teď jsem se rozhodl použít to na něco opravdu užitečného. Uvolnil jsem opravdu tunu energie. Dost na to, abych polekal všechny strážné okolo. A dal jsem se do díla. Ať se konečně ukáže, že mám schopnosti, které jsou k něčemu jinému. než k vyrábění kovadlin...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 7:50 pm

Minato
- Kdesi v Karakuře

Po dlouhé se zase ocitl na rodné půdě. Trochu obhlídl, co se za ty měsíce jeho nepřítomnosti změnilo, ale nebylo to nic extra. Šel si zrovna tak po chodníku a pohled mu padl na jednu zapadlou hopůdku, kam chodíval po dosažení plnoletosti. Bylo to již pět let, pět let od doby co Yoshiro zemřel, jemu a dalším před očima. Jak se asi měli? Od té doby co se to stalo, nemluvil Minato ani s jedním z nich. Dalo se předpokládat, že na něj třeba zapomněli. I takové věci se mohli stát. Ale to bylo fuk. On sám na sebe převzal povinnosti Shinigami a zároveń byl naprosto na volné noze. Přeci jen majetek jeho historie ho mohl udržovat nad vodou a nemusel tedy pracovat, i když by si práci určitě našel. Avšak, raději sem tam pokosil nějakého Hollow, než aby seděl celé dny v kanclu.
Konečně usedl na barovou stoličku a objednal si sushi a saké, tak jako vždycky. Bylo to zvláštní. Teď když měl čas, začal se soustředit na veškeré reiatsu v okolí. Raději se chtěl ujistit, že nikde nestrašil žádný hollow, který by ho chtěl zbaštit k obídku.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 7:57 pm

Kisuke

Pozrel na maskovaného muža ako na totálneho idiota. On si skutočne mysli že som tak naivný a len tak zabijem asi posledné dve osoby s ktorými mám ešte aspoň aký-taký kontakt? pomyslel si. Yoshiro bol predsa jeho brat... nemohol ho len tak zabit preto že mu to povedal nejaký maskovaný cudzinec.
Ale ako to už býva, hned sa mu v hlave vynorila budúcnost s Fumiko a to ako by mohol byť štastný... a on to nešpecifikoval, takže možno myslel Kisukeho mamu, ktorá Kisukemu tak chýbala... ale dokázal by žiť s tým že by ich zabil?
Kisuke si uvedomil nad ćím to vôbec uvažuje. Na to zabudni! povedal mu, a snažil sa v hlase zaprieť všetko čo by nasvedčovalo tomu že nad tým uvažuje, takže bolo jasné že nad tým uvaźuje. Keď udrel Shinjiho, Kisuke vytiahol meč... ani si uz neuvedomoval čo robí, začínal ho ovládať hnev, hnev na maskovaného muža za to že mu dáva také ponuky a hnev na seba za to že nad nimi uvažuje...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:01 pm

Maskovaný muž

"Uklidni se, idiote!!" zakřičel na Kisukeho, "kdybych ho chtěl zabít, už bych to udělal. Vždycky mi tak nějak lezl na nervy, tak jsem mu to chtěl vrátit! Schovej ten meč!" rozkázal.

> Minato

Okolí bylo čisté. Hospoda ale ne. Byla plná různých opilců, kteří tu jindy nebyli, možná nějaká oslava nebo co. Jeden z nich se posadil vedle Minata, "ahoj, kočičko, máš pěknou prdelku," řekl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola třetí - Labutí píseň
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: