PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola třetí - Labutí píseň

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:07 pm

Minato

Minato se dlouze napil saké, než se začal věnovat tomu, který na něj začal mluvit. Byl fakt, že díky dlouhému prameni vlasů by mohl zezadu vypadat jako holka, ovšem postavou už ne. Takže se na něj chladně otočil a pozvedl obočí. "Chceš něco?" pronesl chladně, ale zatím se držel zpět. Nechtěl vyprovokovat hned nějakou rvačku. Jeho oči se trochu zaleskli a vůbec nevypadal, že by měl na nějaké takové vtípky náladu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:09 pm

Ožrala

Ten chlápek rozhodně vypadal opile. Vlastně, zdálo se, že už má fakt dost. Trochu se naklonil dozadu a prohlížel si Minata, "jasně, že chci," odpověděl, "chci tvou prdelku!" řekl a přiblížil se svým páchnoucím ksichtem až k Minatovi, "kočičko!" prskl mu do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:12 pm

Kisuke

Takže sa poznajú... zaujímavé... preblesklo Kisukemu hlavou. Kisuke sa pozeral chvíľu na maskovaného muža, zhlboka sa nadýchol aby sa ovládol a schoval meč. Aj tak mu na tom že Shinji bol na chvíľu K.O. až tak moc nezaležalo, hlavne aby bol ok.
Nemám žiadny dôvod vám veriť, neviem kto ste, nechápem prečo chcete aby som zabil Yoshira a Kyoyu a nechápem ako to vôbec súvisí s... ňou. povedal a pozeral na týpkovu masku tam kde mali byť oči. To si skutočne myslíte že len tak pôjdem a zabijem ich, lebo to odo mňa chcete vy? Však ani neviem kto ste, čo chcete a tak ďalej... hovoril Kisuke. Bolo to absurdné... racionalne to bolo absurdne... Ale keby povedal ani jedna jedina časť jeho mozgu to nechce urobiť, klamal by...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:12 pm

Kyoya

Trochu se mi zamotala hlava a zvedl žaludek. Inu, to se stávalo, když jste si začali hrát na jadernou elektrárnou, tedy alespoň jste napodobili její výkon. A věci se začaly hýbat. Doslova... Tohle nebylo něco, co se dalo udělat za chvíli, ale kam spěchat. Opět jsem zvýšil výkon a hlava se mi zamotala o něco víc. Byli tu i tací, kteří by to nepovažovali zrovna za nejrozumější věc hned poté, co jsem byl zraněn v bitvě, ale já jsem nebyl nejopatrnější člověk na světě. Paradoxně to ale nebylo zase tak tažký. Vyráběl jsem věci, které byly opravdu složité, jako ta motorka... tohle byla prkotina... jen trochu megalomanská...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:16 pm

Minato

No tak tohle bylo trochu moc. Ne jen že tomu chlapovi táhlo z tlamy jak Hollowovi, ale ještě měl takové oplzlé kecy. Problém však byl, že tady nemohl vypustit trochu Reiatsu, aby odpálil toho otravu někam daleko. Tady to musel vyřešit postarém. Volnou rukou odstrčil toho zmetka, možná až trochu moc, takže by mohl dopadnout tak, že padne ze stoličky. V jeho stavu by se klidně mohlo stát, že brzo místo "prdelky" bude mít hubu od prachu z podlahy. A aby toho nebylo málo, druhou rukou si za pomoci hůlek strčil kousek sushi do úst. "Jo, tak to máš teda smůlu," prohodil během toho.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:23 pm

Maskovaný muž

"Ale já znám tebe, Kisuke," řekl docela hlasitě, "a taky vím, na co teď myslíš!" Překročil Shinjiho a přišel blíž ke Kisukemu, "jmenuju se Samu, teď už mě znáš, jsem jedinej člověk, kterýmu můžeš věřit! A když ti říkám, že musíš zabít ty dva, tak to kurva udělej!" zakřičel Kisukemu do obličeje a strčil do něj tak, že ho poslal zpátky na postel. Potom se otočil a vyběhl z pokoje. Pokud se Kisuke snažil jít za ním, nikde ho neviděl a ani necítil jeho reiatsu.

> Kyoya

Velká část Seireitei se začala obnovovat a přestavovat. Všichni, co to viděli, to považovali za zázrak, jásali.
Kapitánská porada zrovna končila a všichni pohybu schopní kapitáni vyšli před budovu první divize. Když Yoshiro uviděl, co se děje, dal si dvě a dvě dohromady. Okamžitě se rozběhl do centra Seireitei.

> Minato

Ani nebylo potřeba moc síly. Chlápek se odporoučel k zemi a zůstal tam ležet, dokonce nejspíš usnul. Barman se na Minata díval dost výhružně, asi se mu nelíbilo, jak se choval k jeho zákazníkovi.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:27 pm

Minato

Minato se na barmana zadíval spíše chladněji a dál baštil svoje Sushi. "Neměl si začínat," prohodil klidným hlasem a dál se o toho na zemi nezajímal. Raději dál popíjel saké a baštil sushi. Avšak, stále si říkal, že to zřejmě nebyl nejlepší nápad zalejzat zase někam do podniku bez ověření počtu osazenstva. Ale tak, co se dalo dělat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:33 pm

Kyoya

Když má něco cenu udělat pořádně, má cenu to i přehnat. Opět jsem zvýšil výkon, ale rozhodně jsem to nemohl vydržet dlouho. Netušil jsem, jak to tady vypadalo předtím, takže jsem do toho místy vdechl trochu svého... umu. Jistá byla jedna věc. Ve chvíli, kdy tohle skončí jsem hodlal zvracet. A to opravdu dlouho. No... tohle možná přece jen bylo trochu užitečnější, než lovení Akihira. Přece jenom to byl jen jeden cvok, kterého dříve nepo později někdo dostane. Možná Yoshiro, nebo Kisuke, anebo naštve nějakou ženskou, a ta mu vystřelí mozek z hlavy. Ušklíbl jsem se nad tou myšlenkou...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:38 pm

Kisuke

Kisuke naňho pozeral ako na totálneho idiota... Čo bol sakra zač? Rozhodne mal podobne problémy s hnevom ako Kisuke...
Počkaj! zavolal za ním Kisuke, ale bolo neskoro... nikde na chodbe nebol a necítil ani jeho reiatsu... Kurva!
Kisuke fakt už nechápal vôbec ničomu... A tak predtým ako sa nad tým bude dlhšie zamýšľať, rozhodol sa že prebudí Shinjiho. Zdalo sa źe ten maskovaný muž ho poznal, takže Shinji o ňom možno niečo vedel. Zohol sa k nemu a zobral ho za golier. Začal ho jemne fackovať. Hej Shinji! SHINJI! volal naňho.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:45 pm

> Minato

Barman pokrčil rameny a zakroutil hlavou, potom začal mýt sklenici. Ožrala se pořád nesebral ze země a nakonec k němu museli přijít jeho ožralí kamarádi, pomoct mu na nohy a následně ho odtáhnout z hospody. Nikdo z nich se nevrátil dovnitř. Zdálo se, že atmosféra už bude příjemnější.

> Kyoya

Kolem Kyoyi začalo vyzařovat podivné červené světlo, které rozhodně vycházelo z jeho těla. Cítil, jak ho opouští síla. Najednou to světlo vyletělo do prostoru a Kyoya tam zůstal sedět, neschopný udělat cokoliv dalšího. Cítil, že jeho schopnost byla pryč. Také mu bylo hrozně špatně, motala se mu hlava a jeho srdce bilo jako o závod.

Shinji

Shinji otevřel oči a otráveně vycenil zuby, "proč mě mlátíš?!" zakřičel najednou na Kisukeho, "idiotskej trotle!" pokusil se ho urazit.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:50 pm

Kisuke

Aby si sa prebral ty volodroide... vrátil mu uráźku Kisuke. Ten maskovaný muž... Samu alebo jak sa predstavil... kto to kurňa je? Zdalo sa že ťa totiž poznal, povedal totiž že si ho "vždy sral" alebo niečo podobné. povedal mu Kisuke bez akéhokoľvek obalu. Nemal totiž chuť nič obkecávať a predpokladal že Shinji videl čo ho praštilo. Teraz potreboval toto vedieť čo najskôr takže nedočkavo pozeral na Shinjiho.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Minato

Minato si trochu oddechl. Opravdu se mu nechtělo mlátit lidi, vždyť to bylo tak barbarské. Navíc, ten ožrala by nevydržel ani pár vteřin, vzhledem k tomu, že mu museli z hospody pomoci jeho dva kamarádi. On sám se raději vrátil k rozjedenému jídlu, které zpracoval během chvíle, taktéž dopil saké a a objednal si ještě jednu rundu toho všeho. Nechtěl to přehánět, hlavně s tím saké, naštěstí znal své limity po té velké párty... no, to byl trochu jiný příběh, ale nedopadl každopádně dobře. Byl rád, že nic takového již neprovozoval. "Stalo se v Karakuře něco nového za poslední dva až tři měsíce?" zeptal se jen tak barmana, třeba by mu mohl něco povědět.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Kyoya

Dopadl jsem na zem a začal zvracet. Žaludek dělal věci, na které rozhodně nebyl stavěnej. Cítil jsem něco mezi pociten uspokojení a smrtelnou agonií. Něco jako kdyby vás přejel kamion, ze kterého by pak vytekla tuna čokolády. Samozřejmě jsem to přehnal, jak bylo mým dobrým zvykem. Rozhodně jsem potřeboval odpočívat. Hmmm... měl jsem už opravdu hlad. Proč tu sakra nemaj pizzerii...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 8:57 pm

Shinji

"Co to meleš, jakej Samu," zakřičel znovu Shinji a hladil si tvář, "taková pecka, jsem zraněnej ksakru! Nemůžeš mlátit zraněný lidi, seš kokot?!!" nezdálo se, že by si Shinji pamatoval něco z toho, co se předtím stalo.

Barman

Na chvíli se zamyslel a přitom utíral sklenici, "nějakej ztracenej syn?" zeptal se a zasmál se, "no, nějakej člověk se uškrtil svým čoklem nebo co, to je asi to nejdivnější," vzpomněl si. To byla určitě věc, která se jen nestává. Barman se smál od chvíle, co to dořekl. Představa, jak se někdo škrtí svým yorkshirským teriérem mu přišla opravdu legrační.

Yoshiro

Dorazil na místo zrovna, když Kyoya začal zvracet, nutno podotknout, že to nebylo zrovna příjemné na pohled. "Proboha," zamumlal si pro sebe a přišel k němu blíž, "jsi v pohodě? Co tě to napadlo? Tohle není lego! Něco takovýho tě klidně mohlo zabít!" Yoshiro byl ve skutečnosti ohromen Kyoyovými schopnostmi, vlastně bylo to docela děsivé.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 9:00 pm

Kisuke

Nerob zo mňa idiota ty... idiot! Ten maskovaný muž ktorý vyhladil tých quincy, bol tu! A on ťa praštil! Predstavil sa ako Samu a zdalo sa že ťa poznal! KTO TO SAKRA JE?! hulákal Kisuke naštvane za to že Shinji mu nerozumie a nadáva mu do kokotov za niečo čo nespravil. Stále ho drŹal za golier a triasol s ním, aby sa mu to konečne dostalo do tej jeho plechovej hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 9:03 pm

Shinji

"Já nevím, kdo je nějakej Samu, debile! Zvedni mě radši! Nemůžu pořádně chodit!" zapištěl a mlátil kolem sebe rukama, "Proboha, bolí mě celej rypák! Nedivil bych se, kdyby byl zklomenej!!" pokračoval aktivně v ječení přes celou nemocnici.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 9:03 pm

Minato

"Spíše poutník na cestě životem," poopravil toho ztraceného syna a vyposlechl si jednu z největších blbostí, kterou snad kdy slyšel. Jak by se někdo mohl uškrtit svým vlastním psem? No to byla ale blbost, ale rozhodně ne tak legrační, jak jí považoval barman. "Mě to tedy mo legrační nepříjde, každý žijeme jen jednou..." zhodnotil smích toho muže a v mysli mu blesklo: Dvakrát, pokud je naše duše posmrtně odeslána... Teď pochopil, že zřejmě o nic nepřišel. Kdyby opět začal řádit Akihiro, ano, nezapomněl na něj, rozhodně by se dělo něco víc než něco takového.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 9:07 pm

Kisuke

Ach ty si k ničemu! zakričal naštvane Kisuke a nechal ho ležať na zemi, zatiaĺ čo sa sám zdvihol a odišiel rýchlym krokom z miestnosti. Odpovede na otázky nedostal, popravde dostal akurát tak miliardu nových otázok a mal toho už fakt dosť. An nevedel kam ide ale vyśiel z nemocnice... a ostál stáť.
Ok, čo je sakra zase toto?!?? bola jeho prvá reakcia, keď vyšiel z miestnosti a zo zničeného Soul Society bolo zrazu celkom pekne vyzerajúce miesto. Buď tu prešla mínus prvá divízia bobrov delníkov ktorý to bleskurýchlo postavali, alebo sa vrátil Ježiš Stavitel, alebo... Kisukemu už fakt dochádzala inšpirácia. Bolo toho už fakt na jeden deň moc...

Naposledy upravil Mike dne Wed Dec 12, 2012 9:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Wed Dec 12, 2012 9:10 pm

Kyoya

Zdálo se, že Yoshiro dorazil. Začal mít nějakej proslov, ale kdo ho měl slyšet, když jsem zvracel. Slyšel jsem jen "ego" a "zabít". A to nedávalo smysl. Zachrchlal jsem a vyplivl na zem. Nenašel jsem tenisovej kurt, začal jsem se nudit... řekl jsem mu. Ale asi jsem to fakt přehnal. Mám dojem, že jsem se rozbil... a asi budu bluuuuaurghhhh..... nedořekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 1:55 pm

> Minato

Zakroutil hlavou a otočil se k Minatovi zády, neměl náladu na vybavování se s nějakým debilem, co neměl smysl pro humor. Nikdo se s Minatem dál nebavil, vlastně, v hospodě bylo po chvíli docela prázdno. Minato ucítil zvláštní pocit, až z toho dostal husí kůži. Jako by ho ofoukl ledový vzduch. Dveře se otevřely a on ucítil známé reiatsu. "Takže jsi ve městě," ozval se hlas jeho otce.

> Kisuke

Kisuke jen slyšel stovky nadávek, které za ním Shinji posílal a to dost nahlas. Nakonec se ke kapitánovi páté divize seběhla desítka doktorů, kteří mu začali pomáhat a tišit ho, protože rušil.
Kolem Kisukeho prošel nějaký shinigami se dredy na hlavě, něco kouřil a přitom se rozhlížel, pak se podíval na Kisukeho, usmál se a pravil, "zázrak, příteli, zázrak!"

Yoshiro

Zakroutil hlavou, a přišel blíž ke Kyoyovi. Počkal, až se pořádně vyzvrací, a potom mu pomohl na nohy, samozřejmě ho i potom podepíral, "budu tě muset znovu dostat do nemocnice,"
"Žádný spěch," ozval se další hlas a u dvojice se objevilo několik postav v čele s kapitánem první divize. "Yoshiro, to je nějaký tvůj známý?" zeptal se Shunsui, Yoshiro jen přikývl. "Skvělá práce, nevím, jak se ti odvděčit. Poskytl jsi nám pomocnou ruku v době, kdy jí nejvíc potřebujeme," řekl a podepřel Kyoyu z druhé strany.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 2:04 pm

Minato

Tyhle vtipy doopravdy neměl rád, takže byl nakonec spokojený, když se barman odvrátil zády. Minato zatím dlouze popíjel, když v tom... "Ahoj, Tati," pronesl, aniž by se podíval směrem ke dveřím, ve stejnou chvíli kdy jeho otec pronesl cosi jako... zjištění, že se jeho syn vrátil do města. "Jo, vrátil jsem se, nevím na jak dlouho," ubezpečil ho a obrátil k němu svůj pohled. Sice se snažil skrývat své Reiatsu, ale před někým, kdo jeho vlastní sílu natolik dobře, neměl šanci svojí přítomnost skrýt žádným způsobem. "Jak se vede?" zeptal se nenuceně a nabídl mu saké.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 2:12 pm

Sojiro

Posadil se vedle svého syna a objednal si vlastní, "jen pij, synku, mám informace, které bez alkoholu nevstřebáš," řekl a když dostal své saké, napil se. "Celých 5 let jsem nezpozoroval žádnou pořádnou aktivitu tvých přátel. Všichni někam zmizeli, ale," znovu se napil a rovnou si objednal další, "před pár dny se všichni ukázali a hned na to zmizeli. Jak jistě víš, nejsem žádný nováček v pátrání po reiatsu, dokážu najít to co chci klidně i na vzdálenost několika kilometrů, jenže," podíval se na svého syna, "všichni zmizeli. Bez jediné stopy. Zmizení Hiragi Kyoyi bylo doprovázeno velkým výbuchem. A co tak vím, jediné reiatsu, které se dokázalo vrátit je od quincy, Yozory Manon," řekl a dopil své saké.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 2:20 pm

Minato

Minato se prudce otočil od Saké a zamrkal. To zas o něco přišel, každopádně, jediné co ho zajímalo, byl onen výbuch. Vždyť Kyoya byl ten, který šel po Akihirovi nejvíc. Dopátral se ho? To byla otázka, kterou si teď blonďák pokládal. "Znepokojivé zprávy mi přinášíš," povzdechl si a v jeho očích se mu zatřpitilo. "Dokážeš vystopovat kde je Manon teď?" zeptal se. Jestli byla jediná kdo se vrátil, mohla by vědět co se stalo ostatním. I přes to, že se od nich Minato na pět let naprosto odstřihl, stále mu na nich jistým způsobem na těch osobách záleželo. "A ten výbuch... bylo v dosahu kolem něj ještě nějaké další Reiatsu? Třeba Akihirovo?" zeptal se s chladným pohledem v očích.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 2:29 pm

Kyoya

Yoshiro, můžeš mě odvést do lázní, nebo někam, kde je jídlo, ale jestli mě zase odneseš do nemocnice, tak ti zakroutím krkem. Nechci už nikdy vidět žádnou nemocnici... řekl jsem přátelsky, ovšem dost důrazně na to, aby to nebral na lehkou váhu. Pak se objevil další chlápek, vypadal důležitě... a taky trochu jako gay. Chtěl jsem něco říct, ale celé okolí pohltil jediný zvuk - smrtelná agonie prázdného žaludku...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 3:24 pm

Yoshiro

Zakroutil hlavou a chystal se Kyoyovi něco říct, ale před tím, než mohl, se do cesty postavila kapitánka 4. divize Unohana a dost strašidelně se na Kyoyu začala usmívat. Ten úsměv sám o sobě strašidelný nebyl, ale ta pomyslná energie, která trhala okolí už ano, "do nemocnice," špitla. Yoshiro z toho měl husí kůži a novému kapitánovi první divize stekla kapka potu po tváři.

Sojiro

"Vždyť jí taky dokážeš vystopovat, jsi Nakamura," odpověděl svému synovi, "k té explozi. Těžko říct, bylo tam něco rušivého a nějak nejsem schopen určit, co to bylo." Sojiro se tvářil ustaraně, což způsobilo hlavně to, že Minato nepřišel nejdříve domů po tom, co se vrátil do města. Sojiro cítil, že se jeho syn změnil a nelíbilo se mu to, nemohl s tím ale moc udělat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola třetí - Labutí píseň
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: