PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola třetí - Labutí píseň

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 3:29 pm

Manon

byla docela ráda, že má všechno, co potřebuje, tady v domě. Popadla tedy pro jistotu vše, aby se nemusela vracet, a šla utřít krvavé stopy. Když to bylo jakž takž hotovo, tak všechno, co bylo krvavé, zahrabala k Akihirovi. Umývat se jí to tedy nechtělo! Nakonec tedy umyla i sebe od jakýchkoli známek čehokoli a vyšla ven, s co nejvíc normálním výrazem na tváři. Teď zbývalo jen jediné... vymyslet, co dál.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 3:38 pm

Kyoya

To sakra v celém tohle městě plném pošuků neexistoval nikdo, kdo by strávil alespoň 10 vteřín tím, že by mě poslouchal?! Jsem v pohodě! řekl jsem a vytrhl se Yoshirovi i kapitánovi. Nic mi není, jsem naprosto v pořádku... řekl jsem a hrdě se postavil. Jediné co potřebuju je... udělal jsem krok a rozmázl se na zemi. ... jít do nemocnice... připustil jsem velice neochotně...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 4:20 pm

Minato

Minato se podíval na Sojira a trochu si povzdechl. "Už si ani nepamatuji, jaké měla Reiatsu. Nebyl jsem v tom přeci kdysi tak zběhlí, a ani teď nejsem dobrý jako ty. Víš, že jsem spíš bojově založený, než jako stopař. A co se týká toho, že jsem Nakamura..." trochu se odmlčel a v tu chvíli dozdrtil kalíšek na saké, který měl v ruce. "... už ani nepatřím plně do naší rodiny... Ztratil jsem naše dědičné schopnosti, zklamal jsem své předky," domluvil. Bylo to jako včera, když jím Ginjo prorval meč a vzal si veškeré schopnosti jeho fullbringu. Ale když nad tím tak přemítal, tak za tu dobu získal lepší, flexibilnější a hlavně silnější schopnosti. Ale i tak, částečně cítil, že zradil vlastní rod.
"Každopádně, budu to muset prověřit, to všechno," dořekl, vytáhl peníze a zaplatil zrovna i za otce. "Ale nejdřív bych se měl asi zastavit doma, co říkáš?" dodal s mírným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 4:35 pm

Kisuke

Kisuke sa pozrel na rastu vedla seba. Chvíľu naňho pozeral a potom povedal: Jop... zázrak. To je pravda.
Kisuke ma už sám pocit že je zdrogovaný, takže už ho pomaly ani nić neprekvapovalo. A tak... len tak vykročil dopredu, bez nejakého väčšieho cieľa... Išiel sa proste len poprechádzať.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 5:27 pm

Yoshiro

Vzdychl a poškrábal se ve vlasech, při tom sledoval, jak kapitánka 4. divize otáčí Kyoyu na záda a skenovat nějakou podivnou technikou, "zdá se, že jste trochu přecenil své síly," řekla a podívala se Kyoyovi do očí, "všechna ta síla, kterou jste ještě před chvíli vyzařoval, je pryč." Yoshiro se zamračil, "jak pryč?Jako, že už jí nepoužívá? Ano, to vidím taky,"
"To ne, kapitáne Ruyichi, myslím tím úplně pryč," upřesnila.

Sojiro

Po tom co Minato domluvil, se na něj jeho otec jen mlčky díval. Nakonec mu dal ránu do hlavy, takže se Minato proletěl, "nikoho jsi nezklamal, pitomče," řekl drsně, dopil, vstal a otočil se, "jo, zastav se doma," dodal ještě a zamířil k východu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 5:38 pm

Kyoya

Pokrčil jsem rameny se zdánlivou lhostejnotí. No co se dá dělat, tušil jsem, že by to tak mohlo dopadnout, ale chtěl jsem jednou udělat něco pozitivního... teda... možná až na tu sochu v nadživotní velikosti... a kromě toho mám pořád další způsoby, jak krájet nepřátele... řekl jsem, ale při představě, že už nikdy neudělám žádnou kovadlinu se mi chtělo plakat...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 5:46 pm

Yoshiro

"Kyoyo," Yoshiro si dřepl a podíval se na kapitánku čtvrté divize, "nedá se s tím něco udělat?" zeptal se. Kapitánka zakroutila hlavou, "bohužel, nicméně," podívala se na Kyoyu já-to-vím pohledem, "myslím si, že to mohlo dopadnout daleko hůř, při něčem takovém jste klidně mohl zemřít," řekla a vstala. "Nemusíte chodit do nemocnice, ale rozhodně by jste měl ležet a vyvarovat se nadbytečnému pohybu. Chvíli potrvá, než se plně zotavíte." Kapitánka Unohana nakonec odešla.
"Co teď, kapitáne?" zeptal se červenovlasý kapitán Shunsuie. Kyouraku se podíval na Yoshira a Kyoyu, "musíme se připravit, je možné, že se nepřítel ještě někdy objeví. A až se tak stane, musíme být schopní ochránit Soul Society. Ostatně, od toho tu jsme."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 6:43 pm

Minato

Minato se plynulým pohybem sebral z podlahy a trochu se usmál. Aspoň něco pozitivního na jeho rodině bylo. Když táta odešl, bylo načase i zvolit nějaké priority. Uvažoval nad tím, žeby se zbavil svého těla, aby se mohl pohybovat za pomoci Shunpa, ale to nakonec zavrhl. V jeho smrtelném těle se mu dařilo zůstat téměř nenápadný, což se mu teď hodilo.
Volným krokem tedy vyšel z hospody a zavřel oči. Začal pátrat myslí po celé karakuře. Snažil se vycítit veškeré Reiatsu, které byly v jeho okolí, avšak hledal jen jedno a to patřil Manon. Právě ta by teď mohla mít nějaké informace, které tak nutně potřeboval. Pokud se mu podařilo její Reiatsu vysledovat, okamžitě se za ní vydal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 7:14 pm

Kyoya

"Ale klid... já jsem si mezitím pořídil další schopnosti, takže v klidu... a na to ležení taky kašlu. Přežil jsem daleko horší věci..." řekl jsem, ale dál ležet. "Já budu v pohodě, nemusíte o mě mít strach, opravdu..." řekl jsem celkem vážně... trochu se mi motala hlava, žaludek už sem neměl jako na vodě, což byl plus. Chvíle ležení to rozhodně vrátila do starých kolejí, tedy až na schopnosti...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 8:13 pm

Kisuke

Chodil po meste a pozeral do blba... Už ničomu vôbec nerozumel, nevedel čo má robiť... stále pred sebou v mysli videl maskovaného muža ako mu prikazuje aby zabil Yoshira s Kyoyom. Ale popravde Kisuke tomu celému moc neveril. Bol to nejaký neznámy týpek čo mu proste povedal že jeho sen sa splni ked zabije svojich najlepších priateĺov... fakt mohol si vymysliet lepšiu lož. Ale ako to už tak byva, Kisuke sa nemohol ubraniť myšlienkam, aké by to bolo keby to bola pravda...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 9:53 pm

Yoshiro

"Pořídil další?" zeptal se Yoshiro, "co tím myslíš?" nechápal o čem Kyoya mluví. Ale to byl prostě Kyoya, často říkal věci, které nejdříve nedávaly smysl, ale pak se ukázalo, že vlastně nějaký skrytý smysl obsahují! Kyouraku se zahleděl na nebe, "jsou tu," pronesl a vyrazil s ostatními kapitány kupředu, "pojď, Yoshiro, nultá divize dorazila." Yoshiro vykulil oči, "nultá divize? A co Kyoya? Nemůžu ho tu nechat ležet!" křikl za kapitánem první divize a začal Kyoyovi znovu pomáhat na nohy. Kyouraku na to už nic neřekl, takže Yoshiro tak nějak pochopil, že ho asi může vzít sebou.
Mezitím se z nedaleké ulice vynořil Kisuke a uviděl, jak skupina někam míří.

> Minato

Chvíli to Minatovi trvalo, i když těch reiatsu nebylo moc. Nicméně když ucítil to Manon, okamžitě poznal, že je její. Bylo čisté a světlé, přesně takové, jaké si je pamatoval, i když si to nejprve neuvědomoval.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 9:57 pm

kisuke

Kisuke si chodil po meste a rozmýšľal o svojich veciach, ale keď uvidel pred sebou zrazu Yoshira a Kyoyu a ešte pár kapitánov ktorých mená nepoznal, tak sa zastavil. Hneď sa mu vynorilo v hlave to čo hovoril maskovaný muž, ale on sa to snažil zahnať. Zdalo sa že Kyoya bol na tom trocha zle...
Kisuke nemal na práci nič lepšie, tak si povedal že pôjde za nimi, ale udržoval si určítý odstup... nejak nemal chuť s nikým hovoriť.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Thu Dec 13, 2012 10:13 pm

Někde

U stolu seděl muž v dlouhém černém látkovém kabátu a ťukal ukazováčkem do dřeva. Celá místnost byla docela nepříjemně tmavá, na zmíněném stole ležela svíčka, která byla vlastně jediným zdrojem světla. Muž ťukající do stolu se díval přímo na ní. Dveře se otevřely a do místnosti vešly další dvě osoby.
"Konečně, myslel jsem, že nikdy nepříjdete," řekl černovlasý muž sedící u stolu. Na židli vedle něj se posadil muž v masce a opřel se, "našel jsi jej?" zeptal se ho muž, který na dvojici čekal. Druhá osoba, která vešla, zavřela dveře a opřela se o zeď. Maskovaný muž si mezitím sundal masku a protáhl si krk, "našel jsem ho, je v Soul Society, společně s bratrem."
"Yoshiro je tedy tam, myslel jsem si. Jak se mu daří?" zeptal se černovlasý muž v kabátu.
"Je v pořádku, zatím," odpověděl (od)maskovaný.
"To je dobře," černovlas v kabátu se otočil na druhého muže, "proč se neposadíš, synku?" zeptal se, ale odpovědi se mu nedostalo.
"Akihiro, posaď se," řekl (od)maskovaný. Bělovlasý nakonec přišel a posadil se. "Seš chvilku z basy a už buzeruješ!"
"Měl by sis dát pozor na to, co říkáš, synu, takhle se s bratrem nemluví," přerušil je muž v kabátu.
"Není to můj bratr a ty nejsi můj otec, Yoshiaki!" řekl naštvaně Akihiro a znovu vstal, zamířil ke dveřím, ale ty se zrovna otevřely, "kampak, Akihiro?" zeptal se vysoký muž vcházející dovnitř, "G-g..," zakoktal Akihiro načež ho chlápek chytil pod krkem a zvedl do vzduchu, "chceš něco říct?"
"Polož ho, Kugo," rozkázal Yoshiaki, "Akihira potřebujeme. Musí to být právě on, kdo otevře bránu do nového světa. Ostatně, k tomu byl stvořen."
Akihiro se zamračil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Fri Dec 14, 2012 7:56 am

Kyoya

Tady se člověk nenudí co? Pořád se tu něco děje a nikdo tu neumí relaxovat... řekl jsem a nechal se vláčet sem a tam. Netušil jsem, co bych měl teď dělat. Byl jsem unavenej, přišel jsem o své měnící schopnosti, takže to znamenalo, že další šílené bitvy budu muset provádět se svým úžasným Rubikovým pomocníkem...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Fri Dec 14, 2012 11:50 am

Yoshiro

"Není o co stát, věř mi," odpověděl Kyoyovi a dál následoval ostatní kapitány. Očima se podíval za sebe, protože byl teď badass kapitán, co dokázal vycítit reiatsu vlastního bratra. Kisuke šel určitě za nimi a pravděpodobně si toho všimli i ostatní, ale nikdo neprotestoval.
Všichni kapitáni se najednou zastavili, což bylo dobře, protože kdyby ne, rozplácl by je obří sloup, který před ně dopadl. "Um," vydal ze sebe Yoshiro.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Fri Dec 14, 2012 4:04 pm

Minato

Jeho pomyslný skener byl poněkud zarezlý, takže než ho dokázal plně nahodit, uplynulo trochu času. Výsledek byl však dobrý, Reiatsu Manon vystupovalo čistě a zářivě, takže to byla jistá stopa, po které mohl jít.
Minato se tedy rozeběhl skrz Karakuru, běžel poměrně rychle, takže se brzo dostal do potřebné oblasti a již z dálky zahlédl tu, kterou hledal. Jen doufal, že Manon netrpěla sklerózou a že na něj za těch pár let nezapomněla. A pokud ano, no... to by se řešilo až pak. Každopádně, zastavil před ní, pohlédl jí do očí a poměrně klidným hlasem pronesl: "Ahoj, Manon."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Fri Dec 14, 2012 4:09 pm

Kisuke

Bolo mu samozrejme jasné že ho asi budú cítiť, však dal sa cítiť na míle daleko. Ale kým s ním nikto nehovoril, tak mu to bolo jedno... a im to asi tiež nevadilo.
Z neba zrazu spadol obrovský stĺp, ktorý kapitánov skoro zvalcoval. Um... vydal zo seba Kisuke. Absolutne netuśil čo sa tu sakra dialo... Ale kapitáni vyzerali pokojní, takže to na ďalšiu inváziu quincy nevyzeralo. Asi.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Fri Dec 14, 2012 7:30 pm

Manon

nejdřív vůbec nevěděla, kdo to na ni mluví. Byla zapřemýšlená a taky hned ten hlas nepoznala, i když jí něco připomínal. Obrátila hlavu k tomu, kdo ji pozdravil, ten jí taky něco připomínal. Chvíli jí trvalo, než si to dala dohromady.
"M... Minato?!" vyhrkla překvapeně. Rozhodně tu nikoho nečekala, už vůbec ne někoho známého. Minato vypadal v podstatě dost podobně jako před lety... ale vlastně úplně jinak. Hlavně ty dlouhé vlasy... No, ale nakonec ho poznala, až už to nebyl ten neschopný kluk z minulosti, byl to dospělý muž. "Teda... wow. Rozhodně jsem nečekala, že tě tady potkám, po té době..."
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Fri Dec 14, 2012 8:02 pm

Yoshiro

Sloup se najednou otevřel a vylezla z něj pětice postav. Všichni na sobě měli haori s podivnou značkou na zádech, kterou Yoshiro nikdy neviděl. Kyouraku popošel o pár kroků kupředu, "copak vás přivádí, nultá divize?" zeptal se. "Dlouho jsme se neviděli, Shunsui," řekl celkem mladě vypadající muž vepředu, měl delší blond vlasy, krátké strniště a šedé oči, prostě sympaťák od pohledu. "To rozhodně, Aka-san, (jméno - Aka 赤)" odpověděl Kyouraku.
"Někdo musí dát tohle město do pořádku," řekl další muž z nulté divize, byl jen o něco málo vyšší, než Aka a na rozdíl od něj, měl kratší kudrnaté vlasy a hnědé oči, které mu zakrývaly brýle, "ale vidím, že se o to z části už někdo postaral," poznamenal, když uviděl, že je velká část Seireitei obnovena. Cítil z ní samozřejmě jistou stopu po reiatsu, která ho vedla ke Kyoyovi. To si už spojil se sochou Kyoyi v nadživotní velikosti, která stála nedaleko nich, "zajímavé," poznamenal a s nadzvednutým obočím si mnul bradu. "To vskutku, Nawaki-san, (jméno - Nawaki 縄樹)" řekl další člen nulté divize, který vystoupil řady a zapřel se o Nawakiho. "Miku (jméno - Miku ミク) , kolikrát ti mám opakovat, že se o mě nemáš opírat, jdi se opřít třeba o Aku!" řekl zcela klidně Nawaki a odpálil Miku až ke Kisukemu, "ale no tak, pánové, uklidněte se. Jsem tu snad jediná, normálně smýšlející bytost, která je jen obklopená hromadou svalů? Zapněte mozky!" zeptala se drobnější žena s rudými vlasy a vzdychla, "jistě, že ne, Robin! (jméno - Robin ロビン)" zasmál se Aka, který se při tom podivně červenal. Všichni kapitáni Gotei 13 na členy nulté divize hleděli s otevřenými ústy. Nakonec se na místo nějakým způsobem došoural Shinji o berlích, "Kisuke, ty kriple! Já tě vidím!" zakřičel a přitom pozoroval Kisukeho, který stál opodál, "Neklej!" ozval se hlasitý výkřik doprovázený zahřměním. Všichni své pohledy obrátili k páté postavě z nulté divize, která přiskočila k Shinjimu a srazila jej na zem. "Ale, Raidene (jméno - Raiden 雷電)," řekli všichni sborově a zakroutili očima.. Yoshirovi stekla kapka potu po čele, "tohle je nultá divize?" zašeptal...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Fri Dec 14, 2012 8:14 pm

Minato

Minato si jí taktéž chvilku prohlížel a trochu se ušklíbl. Po té době se změnila, sice ne moc, ale možná by jí na první pohled taktéž nepoznal. Ale to bylo vedlejší. Zdálo se, že i ona měla docela velký problém ho poznat. Když vykoktala jeho jméno, lehce přikývl.
"Nepotkala by si mě, kdybych tě nehledal," okomentoval její poslední větu a pokynul směrem k místu kde býval park a snad ještě byl. "Projdeme se?" zeptal se tiše a rozešel se směrem od hlavního proudu Karakury.
"Mám pár otázek, jestli by ti to nevadilo. Otec mi řekl, že jste všichni zmizeli a jediný kdo se vrátil, si rý byla ty. A zároveň, prý nedávno způsobil Kyoya a ještě něco nějaký výbuch. Nevíš o tom něco?" zeptal se hned jen co byli mimo dosah nechtěných posluchačů. Doufal, že taktéž pochopí, co myslí tím všichni, tedy jejích bývalou partu. Podle jeho tónu hlasu se taktéž dalo odhadnout, že by ty informace doopravdy rád získal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Fri Dec 14, 2012 11:04 pm

Kyoya

Nechápal jsem, jak fungují divize, kolik jich je, ani co jsou zač, Takže příchod nulté divize pro mě nebyl nic víc, než na škole příchod zástupce řiditele do třídy. Nevěnoval jsem jim nějak zvlášť pozornost. Neměl jsem k tomu důvod. Byl jsem tu proti své vůly, nebo respektive proto, že jsem neměl dost sil být jinde. Seznal jsem ale, že pro ostatní je to nejspíš nějaká slavností událost, možná to přece jen bylo něco víc, než zástupce řiditele... a proč mi sakra ty jejich jména přišla povědomá?!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Fri Dec 14, 2012 11:21 pm

Yoshiro

Člen nulté divize s krátkými černými vlasy přišel blíž k Yoshirovi, "jo! My jsme nultá divize a ty jsi..?" násilně otočil Yoshira, zvedl ho do vzduchu a podíval se mu na haori, "desátá divize! Kapitán Hitsugaya!" luskl prsty a usmíval se. Yoshirovi vyskočila žilka na čele, "pusť mě, zlobře!" vykřikl zženštile, "nejsem kapitán Hitsugaya, jsem Ruyichi Yoshiro!" pokračoval v ječení a kopal kolem sebe. Všichni ostatní členové nulté divize ztichli, Miku taky, ale ten ztichl z toho důvodu, že ho Yoshiro kopl do ksichtu.
"Yoshiakiho fracek?" zeptala se Robin a Yoshirovi potom vyskočila další žilka na čele, "nejsem jedinej," ukázal prstem směrem ke Kisukemu, "tam ten taky!" Všichni obrátili svoje pohledy na Kisukeho. Na nějakou dobu zavládlo ticho. "No, tak.. Nedáme si něco k jídlu nebo..?" zeptal se Aka a zasmál se, načež ho Nawaki s ledovým klidem v obličeji praštil pěstí do hlavy, "proto tu nejsme," odpověděl jen stroze.
"A proč tu tedy vlastně jste?" zeptal se Kyouraku a podíval se na Nawakiho. "Jak jsem řekl, musíme dát věci do pořádku, ale.." najednou se zasekl stejně jako všichni ostatní členové nulté divize. Všichni se na sebe podívali, "změna plánu," řekl Aka a poškrábal se na bradě, "oba Yoshiakiho kluci a ty," ukázal na Kyoyu, "jdete s náma."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Sat Dec 15, 2012 9:10 am

Kisuke

Zo stĺpu vyšla nejaká... divne povedomá... parta podivných existencii.Nultá divízia? zopakoval si v mysli, keď počul ako ich Kyoraku víta. Možno by tomu aj uveril... kým sa nezačali mlátiť. Toto je nultá divízia? pomyslel si a po hlave mu stiekla kvapka. Predstavoval si ich... ehm... drsnejšie? Normálnejšie? Serioznejšie? Takže jeho otec bol členom tejto skupiny podivínov? Nie je divu že odišiel...
Jeden z nich komicky zdvihol Yoshira, ale keď sa Yoshiro ráčil predstaviť, tak zavládlo divné ticho. Asi si na ich otca ešte pamätali... a neboli z toho nadšení že tu obaja boli. Samozrejme že Yoshiro ho do toho okamžite zatialhol tiež (predsa nebude trpieť sám) a všetky pohľady sa otočili na neho. Kisuke s kamenným výrazom zdvihol pravú ruku... a zamával. Potom dal ruku pomaly dole.
A nultá divízia sa rozhodla že si ich so sebou zobere. Kisuke už bol unaveny z toho byť outsider a prishunpoval sa do skupinky. Pochybujem že proti tomu môžeme namietať... Ale rád by som sa aspoň spýtal, prečo chcete aby sme šli s vami. povedal. Počul že každy člen nultej divízie je silný ako všetci kapitani dokopy, i keď to mohlo byť trocha prehnané. Každopádne bolo celkom pravdepodobné, že Yoshiaki spravil nejaké strašné blbosti a oni ich dvoch teraz chceli rituálne popraviť za jeho zločiny, alebo niečo podobné.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Sat Dec 15, 2012 1:38 pm

Kyoya

Zdálo se, že ti šašci, co právě dorazili byli další typičtí shinigami, divná jména, ego až na půdu, domýšlivost a naivní představa, že jim každej vyhoví, aniž by se ptal na otázky. "Leda tak hovno..." oznámil jsem suše. "Šel jsem sem, pomáhat s bitvou, která nebyla moje, málem jsem umřel, dočkal jsem se jen arogantních slov nějaké nafrněné megery... obětoval jsem svoje schopnosti, abych pomohl dát tohle město dopořádku a co z toho? Přiletíte si sem na křídlech vážky a budete po mě zase něco chtít beze slova vysvětlení? Tak tak to nefunguje... takže mi řekněte, co chcete, protože toho vašeho komplexu nadřazenosti mám plné zuby... a zařaďte už sakra do slovníku slova "prosím" a "děkuju" ..." řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   Sat Dec 15, 2012 1:47 pm

Yoshiro

Podíval se na druhou stranu, kde nikdo nebyl, "au," zašeptal a trochu se škodolibě zašklebil, potom se ale obrátil zpět s neutrálním výrazem. Všichni byli ticho. Členové nulté divize se na Kyoyu tupě dívali, "no," řekl ten dlouhovlasý blonďák, "my bychom tě tam nebrali, kdyby to po nás nechtěl král duší."
Všichni kapitáni Gotei 13 se zasekli, "co?" zaječel Shinji. "A bereme sebou i kapitána Uraharu. Tady by zemřel," řekla Robin a zamířila si to směrem k nemocnici. Yoshiro se podíval na Kyoyu a Kisukeho, "ale proč?" zeptal se. Aka pokrčil rameny, "co já vím? Vždycky má nějaký svoje divný důvody, další rozkazy nám nejspíš dá, až budeme v paláci."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola třetí - Labutí píseň   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola třetí - Labutí píseň
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: