PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 9:17 pm

Minato

Ani ho nepřekvapovalo, že Yoshiro věděl. Vždyť ten páprda předtím taktéž všechno věděl. No, co se dalo dělat. Nevěděl, zdali měl dál bojovat, aby ze sebe vyhnal onu zlost a nebo jestli ho měl nějakým způsobem přimět k mluvení. Když tak metal jedním mečem přes drýhý a druhým přes třetí, nepatrně přejel po čepeli vlastního meče čepelí toho druhého a objevila se tlumená žlutavá záře: "Hadō #32. Ōkasen," pronesl rozhodným hlasem a odpálil tuto energii ze své čepele přímo na Yoshira. Hned na to se odportnul za pomoci Shunpa o kus dozadu. Čepele z jeho rukou zmizeli.
"O co tu jde?" zeptal se ho klidným hlasem a chladně se na něj podíval. "Jestli to má být trénink, použíj na mě plnou svou sílu. Pokud jí nechceš, nepoužívej jí, ale řekni mi, proč jsem zrovna tady? V Karakuře bude nejspíše pěkné pozdvyžení. Nenajdou naštěstí ani jedno tělo. Chápu, proč mě sem ten chlap zavolal, ale i přesto tu je stále mnoho věcí, které nedávají smysl. Například... kde jsi se tu sakra vzal ty? Akihiro tě sejmul. A co ostatní? Kisuke a Kyoya prý zmizeli z dosahu města. Jediná Manon je v pořádku," pokračoval v řeči a čekal nějakou reakci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 9:28 pm

Yoshiro

Když Minato vystřelil žlutou energii z čepelí svých mečů, Yoshiro byl nucen k dalšímu ústupu. Mečem vykryl onen útok. Od Minata to byl rozhodně chytrý krok. Yoshiro stál pevně na svých vypracovaných nohách a s nicneříkajícím výrazem ve tváři pozoroval, jak Minato chrlí jednu otázku za druhou. Předtím ale ještě řekl něco, co nejspíš říct nechtěl. Teda, Yoshiro by byl radši, kdyby to neřekl, ale když to tak chtěl, tak to tak asi fakt chtěl. Yoshiro trochu rozkročil nohy, zhluboka se nadechl, nadhodil do vzduchu meč a rukojeť znovu chytil backhandem, jeho čepel tedy mířila dozadu, tiše vydechl. Minato mohl ucítit zvláštní změnu v okolí a také si mohl všimnout, že se kolem Yoshira formuje zvláštní neviditelný kruh, který od něj odhání štěrk a další bordel ze země. Blonďák musel vidět, jak se Yoshirovi očima prohnal maličký plamínek. Pravou rukou Yoshiro sekl dopředu tak, že jeho pěst nakonec skončila před jeho obličejem, "ban kai!"
Yoshirovo tělo se rozzářilo a vypadalo to, jako by vybouchlo. Minato byl totiž ozářen silným světlem. Když se mu vrátil zrak, uviděl Yoshira v úplně jiné formě, než před chvílí. Celé jeho tělo hořelo, neměl bílé vlasy, nýbrž oranžové s hořícími konečky, jeho oči neměly žádnou barvu, hořel v nich totiž oheň. A jeho meč byl také z plamene. "Chtěl jsi, abych s tebou bojoval v plné síle," řekl a Minato ucítil prudký a silný náraz z pravé strany. Všiml si toho, že Yoshiro použil shunpo. Nebylo tak rychle, dalo se předpovídat, ale jeho síla byla opravdu hodně drsná. Minato měl pocit, že mu prasklo pár žeber, ale mohl to být jen prvotní šok ze síly, kterou ho Yoshiro právě udeřil. Jak po fyzické, tak po duševní stránce.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 9:39 pm

Minato

Konečně se někam dostávali. Tohle se mu začínalo líbit. Z Yoshira konečně vyzařovala ta správná síla. Jenže..."Á, Bankai... wait, what?" zeptal se Minato a pozoroval Yoshirovo další stádium. Byl toho snad taky schopen? A nebo to bylo jen pro vyvolené? No, aspoň nějaká nová zkušenost, než dostal řachu do hrudníku. Pokud neměl žebra zlomené, minimálně byla dosti natlučené, což se do boje zrovna nehodilo.
"Jo, tohle se mi líbí," uchechtl se Minato a v rukou se mu v tu ránu objevili dvě mohutné čepele, na kterých zářili znaky. "Tenkyu no Shiro~To!" zahřměl a do nebes vyrazila bílá masa energie, která v zápětí udeřila do Yoshira. Minato si nebyl zrovna jist, že něco takového mohlo Yoshirovi vůbec ublížit. Vždyť ani jeho otce to nějak extrémně nezranilo. Proto musel volit mezi slabšími útoky nebo přechodem na vyšší level. Vzhledem k tomu, že po dostání se do tohoto světa nebyl tak unavený jako po boji, věřil, že by ten útok mohl opět použít. Ovšem pouze jednou. Nechal tedy opět zmizet oba meče a v ruce se mu začala formovat čepel z jeho energie. Spojení šesti hvězd a zároveň hvězda sedmá. "Poslyš... kde seženu... ten Bankai?!" zeptal se Minato a snažil se vyvolat tu sílu jako předtím. Snažil se vybavit si každý okamžik, každou emoci, aby si podvolil plnou sílu této schopnosti. Navíc, jestli měl křusnuté žebra, tak byl solidně v háji. A co víc, to brnění, které dostal od Horoxe se pozvolna začínalo blížit do stavu koroze. A to mu v tomhle horku nepomáhalo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 9:48 pm

Yoshiro

Vůbec nic neříkal, prostě tam jen stál a zapáleným pohledem sledoval Minata, který se situaci snažil zlehčovat smíchem. No, když mu to pomáhalo. Minato se pokusil o nějaký útok. Vypadalo to pěkně, ale teď to Yoshirovi nemohlo nic udělat. Vyšší reiatsu přebíjí to nižší a tak to prostě je. On byl momentálně výš v potravinovém řetězci a Minato si toho musel být sakra vědom.
"Myslíš si, že s tímhle se můžeš postavit před mého otce?" zeptal se a zabodl meč do země, "ubohost," řekl nepříjemně a celá země se začala třást. "Minato," oslovený mohl slyšet znechucení v Yoshirově hlase, dokonce mu ani neříkal Nakamura-kun, jako dřív. Byl to vůbec ten stejný Yoshiro? "jestli mě chceš porazit, budeš mi muset ukázat něco víc, než jen nějaký cirkusový triky," země se začala rozpadat na menší ostrůvky, které plavaly v lávě. Yoshiro vytáhl ohnivý meč ze země a zůstal stát na ostrůvku, který po jel po řece lávy. Sledoval Minata, který zůstal na stejně velkém ostrůvku, jak jede rychleji k němu. Oba jeli ve stejném proudu, ale Minato Yoshira doháněl.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 10:00 pm

Minato

Jo, tak tohle bylo hodně špatné. A začínalo to být ještě horší po těch kecech, co začínal Yoshiro rozšiřovat z úst. zdálo se, že přeci jen trochu zdrsněl a naučil se pár nových triků. Třeba ta lávová řeka, to bylo fakt něco. Člověk nevěděl jestli se měl potit nebo opalovat dříve. A v tom to bylo. Reiatsu působící v okolí převyšovalo to Minatovo o dost velký díl, takže to chtělo sakra něco velkého, aby z Minata nebyla topinka.
Minato se začal ponořovat do své mysli. "Shichiseikene... ne... Mami. Pomož mi, ještě jednou, prosím," zvolal strojeně klidným hlasem. Sám mezitím koncentroval veškerou svojí energii do čepele. Bylo to málo, zatraceně málo. Potřeboval víc! A musel brát všude kde mohl. Pomalu pozvedl meč a otevřel oči. Ovládal nebesa. Měl by si teď vyžádat jejích pomoc? Dokonce i Yoshirův táta uznal jeho schopnosti, ale ty teď byli pryč. Přišel si legračně bezmocný. Nevěděl jak měl vyvolat pravou podstatu své síly. Jak zesílit a zhmotnit svojí duchovní energii. Ale musel to udělat. Jinak byl odpad. Proto zklidnil svojí mysl a otevřel jí pro svojí zanpakuto. A samozřejmě během toho balancoval na ostrůvku, aby z něj nebyl mastnej flek. Nemohl zůstat na té úrovni na které byl do teď. Původně se spoléhal na Fullbirnger. Ten ho naučil spoléhat ve vlastní síly. Prostřednictvím otce našel nové schopnosti, ze kterých se navrátila i část jeho matky. A teď měl o toto přijít? Ne, Yoshiro musel být, ten co prohrál! A proto se i když zřejmě bez šance, pokusil svojí jedinou zbraní čelit jeho plamenům a všemu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 10:09 pm

Yoshiro

Yoshiro se musel pousmát nad Minatovým odhodláním. V jeho očích se odrážela čistá jednoduchost jeho duše, ta síla nikdy se nevzdávat, i když před ním stál o mnoho silnější nepřítel. Yoshiro se zhluboka nadechl, vydechl a odrazil se z ostrůvku na kterém stál, ten se rozpůlil vedví a potopil se do lávy.
Yoshiro si to vzduchem mířil přímo k Minatovi. Ten si mohl všimnout, že zanpakuto jeho bělovlasého rivala vzplála ještě silnějším plamenem. Yoshiro se s ní napřáhl a při dopadu sekl.
Celý ostrůvek, na kterém stál Minato explodoval. Minato ale neskončil v lávě, i přesto cítil obrovský žár, který spaloval jeho ruce. Yoshiro ho za ně držel a letěl s ním vzduchem k pevnině, kde ho hodil proti zemi. Minatova zanpakuto stále neodpověděla. Blonďatý shinigami ležel uprostřed žhavé pustiny a cítil, jak jeho síly odcházejí. Neměl žádnou pořádnou pauzu. Prošel si obrovskou ztrátou, bezmocí a byl vržen do dalšího boje. Nepřipraven.
Yoshiro dopadl na nohy o kus dál. "Vzdej se, Minato," vybídl soupeře.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 10:15 pm

Minato

Byl odstřižen od zásob sil, které vyčerpal v přechozím boji. Teď bojoval opět, se vším co mu zbylo. Ať to bylo jakkoliv, spoustu lidí na eho místě by teď nejspíše zařizovali pohřeb nebo tak něco. Ne, on bez větších známek emocionálního vyčerpání šel do další bitvy. A možná, že to neměl zase tolik riskovat. Ale.. musel zesílit. Vždyť Yoshiaki neaktivoval ani Shikai. Yoshiro ho totálně rozkopal v Bankaii a jeho ruce dostali slušný zásah od toho horka, takže se už hůře ovládali. Navíc, jeho dávný přítel ho teď vyzíval, aby se vzdal. Ne, nemohl. Sojiro se taky nikdy nevzdával a měl k tomu důvod. Vždy tu bylo něco, zač stálo bojovat. Minato se začal pomaličku zvedat. "Když se vzdám... kdo pak zchladí tvojí rozpálenou hlavu?" zeptal se Yoshira a po tváři mu přejeli dvě emoce. Nejprve letmý úsměv a pak krutá bolest, která mu momentálně sídlila v duši. Tu však rychle skryl za neutrální výraz.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 10:24 pm

Yoshiro

Sevřel rukojeť svého ohnivého meče tak silně, až mu zakřupaly prsty, "rozhodl ses," řekl krutě a jeho meč vzplál ještě víc. Teď byla jeho čepel dlouhá minimálně pět metrů a široká dva metry. Yoshiro stále držel meč v backhandu jednou rukou. Teď jej ale uchopil normálně a přidal k tomu i svoji levou zakrvácenou ruku.
"Chtěl jsi mě soudit svým mečem, já tě za to potrestám tím svým," Yoshiro se napřáhl až za sebe, věnoval Minatovi poslední pohrdavý pohled a poté sekl. Celé okolí vzplálo a k Minatovi ze všech stran mířil oheň, nedalo se tomu uhnout. Za chvíli cítil, jak mu vzplálo celé tělo, chtěl křičet, strach mu ale nedovolil nic, byl znovu zablokovaný stejně jako při souboji s Yoshiakim. Ale najednou..
Ucítil obrovský nával energie a síly, bylo to však jiné než předtím. Oheň zmizel, Yoshiro tam stále stál v plamenech. A Minato? Celé jeho tělo hořelo slabým plamenem, konečky jeho vlasů také a když se podíval na svůj meč, ostrá část byla celá nažhavená.
Yoshiro se zasmál, "no to ti to trvalo," ještě párkrát se uchechtl a foukl do plamene, který mu z vlasů visel nad očima. "Uvědomuješ si, co se s tebou stalo, že jo?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 10:42 pm

Minato

Minato se už cítil jako topinka, když v tom se něco stalo. Buď to podělal Yoshiro nebo někde on vyškrábnul trochu parfumu síly a začal hořet. Hořel si jak pochodeň, mírně nechápavě a konečky vlasů měl teď jak Yoshiro. Že by to bylo tím šampónem co mu šlohnul po jeho smrti, aby měl nějakou památku? No, vše bylo možné. Každopádně, i čepel jeho meče teď hořela.
"Víš, popravdě ani ne. Hodilo by se nějaké vysvětlení," zamrkal trochu nechápavě Minato. Proč sakra vypadal jak Yoshiro jen v menší plápolající verzi?!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 10:51 pm

Yoshiro

Zabodl meč do země a opřel se o něj, "pamatuješ si na ten malej incident, při kterým jsi získal shinigami schopnosti?" zeptal se a chvíli Minata nechal, aby se dostal na správnou vlnu a když uviděl, že se chytil (pokud Very Happy), tak přikývl a pokrčil ruku, kterou se neopíral o meč, "to co v tobě proudí, je moje duševní síla. Dal jsem ti jí. Samozřejmě, že se celý základ kompletně překopal, ale ve výsledku je to pořád moje reiatsu, nadechl se, "no a jak se zdá, tak to na mě reaguje a snaží se mi to přizpůsobit. Myslím, že to ale funguje jen, když jsi vystavej velké dávce mé síly," vysvětlil. "Jinými slovy, teď máš část síly mého bankaie. Je to asi to poslední, co máš, protože jsi fakt vyšťavěnej a potřebuješ se nejspíš vyspat. Musím tě ale zklamat, nevyspíš se a to zatraceně dlouho. Král duší tě sem poslal s tím, že se večer vrátíš, že? To je sice pravda, ale všichni jsme v různých částech království duší. A každá tahle část je rozdělená jiným časovým tokem. Pro krále to bude jeden den, ale pro nás to bude trochu dýl." Celé Yoshirovo tělo vzplálo silným plamenem, "beze všeho, s rezervou, kterou ti půjčil tvůj oponent, budeš trénovat celý jeden rok. Bez přestání. Budeme mít hodně času na povídání, Nakamuro-kun," Yoshirův tón se od základu změnil. Ale to i jeho postoj, byl sebevědomější a pevnější, "takže se připrav, protože mi byl svěřen tvůj trénink. Naučím tě bankai."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 11:01 pm

Minato

Minato pozvolna vstřebával to, co mu tu Yoshiro vykládal. Bylo to dosti šílené, ale nejspíše i pravdivé. Bylo faktem, že vše co do té doby ovládl bylo nastartované díky síle, kterou Yoshiro nastartoval jeho sílu. A teď když byla jeho síla na hadry, ozvala se ta část Yoshirova, která se ještě trochu posílila od svého původního majitele. Jo, to dávalo smysl. Nebo ne? Ale to bylo jedno. Problém byl, že Yoshiro nehodlal Minata nechat vspat a to podle všeho pěkně dlouho. Nedokázal si sice představit, že by rok nespal, nejedl a podobné, ale Yoshiro v tom už měl zřejmě praxi. Tudíž Minato přejel pohledem po čepeli, kterou nyní svíral a ohodnotil její ostří. "Jo, tohle už se dá pochopit. Jen, za tohle tomu Horoxovi asi pak vypiju bar, protože rok tréninku jsem nezažil od svých šesti," okomentoval krátce Minato a opsla katanou několik kruhů. "Jen... nevím jak mi to v tomhle módu půjde. Oheň nikdy nebyl zrovna můj oblíbenec," povzdechl si a byl připraven na výuku. Tentokrát se chtěl učit. A to se vší parádou. Docela si věřil. Vždyť přeci zvládl ovládnout Kido, Shikai a Shunpo. Proč by neměl zvládnout nějaký Bankai. Takže, čas na lekci jedna nadešel.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 12, 2013 3:42 pm

Kisuke

Kisuke nadvihol obočie... Akov prd bol az príliš zjavný a nešiel zamaskovať... Rozhodol sa že to ale prejde bez komentára, iba prevrátil očami. Počúval Akove reči a síce sa mu nepáčilo že mu niekto bude nazerať do hlavy, ale rozhodol sa že po tom čo už preźil je to jedno, a je moc ďaleko aby teraz prestal. Pokrčil laxne ramenami. Fajn. povedal proste a sedel tam ďalej, čakajúc čo Aka spraví.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 13, 2013 9:40 pm

Yoshiro - den č. 1

Zkoumavým pohledem si prohlížel Minata a pomalu se k němu přibližoval, "nemyslím si, že by se tvoje schopnosti nějak změnily, akorát teď budou zesíleny ohněm. Teda, nikdy jsem něco takovýho neviděl, takže je to jen můj odhad." Yoshiro se zastavil a prohlédl si okolí, "každopádně teď by sis na oheň měl zkusit zvyknout. Nějakou dobu budeš v jeho prostředí, ale konec řečí," namířil na Minata poraněnou ruku a ukázal na něj dvěma prsty, "shakkaho," za normálních okolností by proti Minatovi vyletěl jen červený paprsek, jenže Yoshiro byl v bankaii a všechno bylo posíleno jeho ohnivou silou. Dá se tedy říct, že shakkaho vypadalo spíš jako gigantická ohnivá koule, která teď mířila na Minata a nechávala za sebou zkázu.

Aka

Opřel se o stolek a věnoval Kisukemu jeden dlouhý prázdný pohled přímo do očí. U toho vydával zvuky, které připomínaly něco mezi meditací a tlačením na záchodě. Takhle se Kisukemu do očí díval asi minutu, což bylo rozhodně nepříjemné. Pak se ale začal smát, až se z toho musel položit na záda, "kdyby ses viděl," dostal ze sebe během záchvatu smíchu. Zřejmě ho bavilo dělat si z Kisukeho legraci, "prej podívat do hlavy, haha!!"
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 13, 2013 9:50 pm

Minato

Minato se trochu ušklíbl. Byl teď dokonalá směska všeho. Síla měsíce, nebes, hvězd, nicoty, blesku a ještě k tomu ohně. No, aspoň to dodávalo tu správnou žhavost. "Tak to tu tedy rozpálíme," odkejvnul plán a začal se soustředit na tu sílu, co měl teď. V jeho očích se trochu zajiskřilo. Když Yoshiro vyslal kido, rozhodl se zareagovat vlastním Kidem, aby viděl rozdíl mezi klasikou a současným stavem. Osobně neměl Shakkaho zrovna v lásce, takže sáhl po podobném kalibru, kterým měl být vlastně modrý oheň: "Sōkatsui," zahřměl a vyslal modrý útočný proud energie vpřed proti ohnivé koule. Vzhledem k tomu, že se jednalo o Kido o dva stupínky vyšší, mělo by aspoň to kido zneutralizovat. A pokud ne, rozhodl se Minato zamachrovat svojí levačkou, do které dal notnou dávku svého Reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Feb 14, 2013 10:49 pm

Kyoya

Tohle začínalo být opravdu šílené, ale věděl jsem že to funguje. Cítil jsem to. Cítil jsem příval energie, ale stále to nestačilo a já potřeboval víc. A tyhle bezduché stvůry mě nemohli zsstavit. Nedovolil jsem to Fukushimovi, Grimjobovi, Jindrovi ani Akihirovi a nehodlal jsem to dovolit ani těmhle. Navíc jsem si začínal uvědomovat, že tohle je možná opravdu způsob, jak se dostat zase zpět do hry. Tlak který na mě tlačil byl moc velký na to, abych mohl akrobaticky uhýbat všem útokům. Neměl jsem čas ani přílěžitost vykrýt oba najednou, jediné co jsem mohl zkusit bylo vyblokovat jeden druhým. Pokusil jsem se tedy přibodnout tu hnusnou nestvůru k zemi tak, abych jí zablokoval útok na své... klenoty s nadějí, že jeětě někdy budu moci mít potomky. Proti tomuhle totiž nejspíš nechránilo ani iddqd...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 3:52 pm

Yoshiro

Obě kida se srazily a vytvořily velkou bílou kouli, která za několik málo vteřin explodovala a oba bojovníky poslala o několik metrů dál. Yoshiro se postavil na nohy a otřel si ústa. Nejspíš se kousl do rtu, když do něj narazila ta tlaková vlna, protože mu z něj tekla krev. Podíval se na malý krvavý flek na ruce a poté se očima vrátil ke svému oponentovi.

Den č, 10

Jejich čepele se střetly. Zdálo se to jako věčnost, Minato se cítil unavený, za což se mu nikdo nemohl divit. Deset dní tu bez přestání bojoval a musel se soustředit, aby ho Yoshiro neposlal na jiný onen svět.
Odskočil od Minata, otočil meč znovu do backhandu, držel ho tedy čepelí směrem za sebe a druhou rukou chytil hořící stuhu. "Stačíš?" zeptal se Minata.

> Kyoya

Kyoya si vybral zpacifikovat příšeru, která útočila na jeho nádobíčko, což se mu dost efektivně povedlo, nicméně druhý nepřítel tu stále byl a seknutím Kyoyovi způsobil nepříjemnou ránu, která se teď vyjímala na jeho pravé tváři. Příšera se snažila zaútočit znovu, tentokrát sekla proti Kyoyově hrudníku.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 6:31 pm

Minato

Minato začínal po 10ti dnech už docela chápat, proč byl v tomhle pekle. Kdyby náhodou zase chcípnul, nic mu nechtělo dát šanci vychladnout. Na venek samozřejmě dělal drsňáka, pouze se ušklíbl a přikývl. Zanpakutou opsal kružnici podél boku těla a pevněji jí sevřel. Zatím dosáhnul jen jednoho pokroku... jeho plameny změnili barvu na čistě bílou. A to sám musel uznat, že bylo velmi na prd, protože barva nikdy nezachránila nikomu život. Musel ze sebe vyždímat víc, ale vždyť už takhle mlel z posledního. Kdyby tu tak aspoň měl energy drink. Přesněji cisternu s energy drinkem. Po minutovém oddechu vyrazil opět vpřed a zahájil proti Yoshirovi útok skládající se ze složitého vzorce seků a bodů. Aspoň nějak musel Yoshira ohrozit, když už sotva pletl nohama.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 6:33 pm

Kyoya

Připíchl jsem toho šmejda k zemi, ale neměl jsem už čas vyhnout se tomu druhému. Rychlý reflex mě zachránil před tím, abych byl bezhlavý, ale i tak jsem cítil jak mi něco ostrého proniká tváří a jen o kousek minula oko. Moje nálada se změnila téměř okamžitě. Měl jsem rád svůj obličej, měl jsem ho od doby, co jsem si pamatoval. Okamžitě jsem aktivoval shikai a moje nálada způsobila, že koule na konci mého meče zrudla prakticky instantně. Bohužel to byla jen krátkodobá reakce. Namířil jsem meč na toho blba co mi udělal ten šrám. Kouzle se opět vyčistila a na chviličku bylo cítit opravdu silné reaiatsu. Místnost ostívilo světlo a většinu nepřátel kolem prostě roztrhalo na kousky, dost možná i něco dalšího. Reiatsu se vytratilo stejně rychle jak se oběvilo a s tím na mě opět padla tíha okolí...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 6:52 pm

Yoshiro - Den č. 10

Minato si to zvesela mířil na k němu a tak Yoshira na chvíli napadlo, jestli mu za těch deset dní nedošlo, že když se postaví do podobné pozice, začnou se lámat skály. Po čele mu sjela kapka potu a v jeho výrazu se objevilo chvilkové tupé hledění na svého oponenta, který sebevražedně mířil k němu. Yoshiro sekl mečem za sebe a stuha mu projela mezi prsty, mezi kterými se vytvořilo něco jako ohnivá bublina, kterou otočkou poslal proti blížícímu se Minatovi.
Blonďáka pravděpodobně zaskočila rychlost, kterou se k němu bublina dostala, skoro jako kdyby použila sama od sebe shunpo. Pak si už jen mohl všimnout jak se rozzářila. Zdálo se, že se blíží výbuch.
Místo toho ale Minatovi praskla bublina u čela a on spadl na zadek. Yoshiro se začal smát a jeho bankai zmizel, "víš jak jsem mluvil o tom, že nebude žádná pauza? Lhal jsem," malinko se začervenal a posadil se.

> Kyoya

Kyoyův útok byl skutečně účinný. Všichni jeho nepřátelé byli roztrháni na kousky a on sám ve svém těle pociťoval zvláštní energii a pocit vítězství. Když už se zdálo, že je konec, Kyoyovo tělo začalo vyzařovat neznámou zelenou energii, která se začala šířit do okolí. Raiden zvedl hlavu a párkrát zamrkal, "Do hajzlu!" vykřikl překvapeně a začal mlátit do skla s doprovodným křikem, kterým se Kyoyovi snažil říct, aby přestal, ale nebylo ho slyšel. Kolem Kyoyi začala praskat země. Praskliny si praskaly cestu až k okrajům kopule. Poslední Raidenova nadávka na Kyoyův účet přišla ve chvíli, kdy celé místo explodovalo.
Chvíli to trvalo, než se Kyoya stihl rozkoukat. Když ale všechen ten binec po explozi ustál, mohl si všimnout, že stojí v hluboké propadlině, která vlastně připomínala takové malé údolíčko. Vypadalo to skoro až idylicky. Skalky byly dokonale uhlazené a vytvarované. Vypadalo to tu teď jako u Mount Rushmore, akorát bez obličejů prezidentů USA. Když se Kyoya podíval nahoru, muselo mu dojít, že nejspíš celou tu výšku pravděpodobně sletěl držkopádně dolů. Všechno tohle bylo vytvořeno explozí jeho duševní energie. A když se pořádně podíval, uviděl pod sebou velkou kamennou kovadlinu.
Raiden nakoukl přes okraj z vrchu, "jsi tam dole v pohodě?" zakřičel.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 6:56 pm

Minato

Náhle mu něco luplo před xichtem a on byl usazen do nepohodlné pozice na zem s ohlášením pauzy. Tomu Yoshirovu výrazu se musel zasmát. "Okej, to je fajn... asi neumíš ten luskací trik, aby jsi nám přivolal energyťák, co?" zeptal se ho s vyčerpaným úsměvem ve tváři. Svojí zanpakuto zarazil do země vedle sebe a oddechoval. "Co jsi vlastně dělal těch 5 let? Hnil v Soul Society?" zeptal se svého bojového parťáka konečně, když měli chvilku oddech.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 7:13 pm

Kisuke

Kisukemu stiekla po hlave veľká kvapka... mal takú nepríjemnu túžbu uškrtiť Aku. Jeho pohľad bol ľadový a zamračený. Môžeme sa už... PROSÍM... dostať k pointe? Mňa skutočne nezaujímajú tvoje vtípky, shinigami umierajú po stovkách a my nemáme zrovna veľa času keďže quincy môžu zaútočiť znova kedykoľvek... tak prestaň robiť blbosti! okríkol ho nervne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 7:59 pm

Kyoya

Občas se stávaly věci, kterým jsem nerozuměl. Od doby, oo jsem se dal dohromady s Yoshirem, Myuzakim, Manon & spol tak se jejich frekvence zvětšila, ale v posledních letech to zase tak hrozné nebylo. Teď se ale stalo něco dost divného. Popravdě jsem začal vnímat až část, kdy jsem byl v nějakém podivném horském údolí s obří kovadlinou. Nechápal jsem kde jsem se tu vzal, až pohled nahoru mi ukázal, že jsem sem zřejmě spadl, jakkoliv to bylo nepravděpodobné. Ani mě nic moc nebolelo, tedy kromě obličeje. Snad po tom nezůstane žádná hnusná jizva... opřel jsem se o kovadlinu a podíval se nahoru. Z neznámého důvodu mi to tady připadalo... příjemné...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 8:54 pm

Yoshiro

Opřel se rukama za zády a podíval se nahoru, přičemž unaveně vzdychl, "fakt je to tak důležitý?" zeptal se a prosebně se podíval na Minata, "nerad o tom mluvím a jsi asi třetí člověk, co se mě na to ptá." Obrátil oči někam na bok a chvíli tam koukal, "já vím, že jste kvůli mě měli všichni spoustu nepříjemností a věř mi, že jsem chtěl dát vědět.. Ale prostě jsem to neudělal. Kisukemu jsem řekl, že jsem nemohl. Pravda je taková, že jsem mohl, ale bál jsem se, že bych chtěl zůstat u vás. Potřeboval jsem ale zesílit a kdybych odešel, už jsem se nemohl vrátit. Chtěl jsem získat dostatečnou sílu na poražení Akihira. Ale teď, když víme, že on není to nejhorší, zdají se mi všechny ty roky a to úsilí k ničemu," zabručel a očistil si odřené koleno, ve kterém měl nějaký kámen.

Aka

Kisuke ucítil hodně nepříjemnou bolest a než se stihl vzpamatovat, byl přimáčklý ke zdi, "takhle se mnou nemluv," řekl Aka, který ho držel pod krkem a díval se mu do očí s pohledem chladnokrevného zabijáka. "Všechno, co dělám, má nějaký smysl, ty ho ale nevidíš, protože jsi stupidní malej hmyz. Nedivím se, že jsi tak slabej. Ani nedokážeš dbát na slova vlastního bratra." Aka Kisukeho krk zmáčkl ještě víc, natolik, že se chudák ani nemohl nadechnout.
"Víš ty co, Kisaragi, mám tě plný zuby," v jeho očích problesklo rudé světlo, "bankai."
Kisuke nevěděl, co se stalo. Začernalo se mu před očima a když byl znovu schopný vidět, uviděl svoje tělo, celé potrhané, jeho pravá ruka ležela asi o čtyři metry dál, stejně tak jeho pravá noha. Aka nad ním stál a sledoval ho přísným pohledem, "umíráš, máš nějaká poslední slova?" zeptal se, ale Kisuke nestihl odpovědět, protože měl další blackout.
Najednou se objevil na zvláštním místě. Dalo by se popsat jako nicota, jelikož bylo prázdné a ponuré. Nebyl tam ale sám. V jeho okolí se pomalu belhaly jiné postavy. Bledé. Bez známek jakýchkoliv emocí tam prostě chodili. Někdo do Kisukeho vrazil a pokud se podíval, kdo, spatřil svoji matku. Stejně bledá jako ostatní. Vypadala jako chodící mrtvola. Nic neříkala, prostě šla dál.

Raiden

Kyoya mu neodpověděl, tak se snesl dolů. Dopadl přímo vedle hnědovlasého shinigamiho. "Cos to proboha vyváděl? Víš jak dlouho mi trvalo, než jsem to zařízení dal dohromady?!" jeho křik s každým slovem ustával, když si prohlížel to, co tu Kyoya vytvořil. "Musím ti ale jedno nechat, máš fakt nadání pro umění," prohlásil hrdě, když si prohlížel všechnu tu krásu okolo. Nakonec se posadil vedle Kyoyi a vytáhl plastovou krabičku se dvěma sendviči. Jeden si vzal pro sebe, druhý podal Kyoyovi. "Vypadá to, že druhá část našeho společného tréninku skončila."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 9:12 pm

Kyoya

Ten arciblb se snesl za mnou a začal mi něco vyčítat. Jako kdyby tohle byla moje chyba. "Nic, nevím a popravdě mě to zase až tak moc nezajímá.... tohle jsem udělal já? To se mi nechce věřit... " řekl jsem a rozhlédl se ještě jednou. Vypadalo to celkem pěkně. Trochu neochotně jsem si od něj vzal další svačinu. "Tohle byl trénink? Jen jsem přišel o svůj nádherný vzhled, zničil jsem pár hejblátek a a zřejmě zjsitil, že jsem měl být sochař..." dodal jsem...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 9:35 pm

Minato

Minato bedlivě sledoval Yoshira a poslouchal jeho vyprávění. Docela chápal jeho pocity. Vlastně na tom byl dost často naprosto stejně. Sice od něj možná nebylo úplně fér, že se neozval, ale vzhledem k situaci to bylo možná i pochopitelné.
"Víš... docela tě chápu," hlesl Minato nakonec a oddechl si. Pak pomalu vstal a uchopil do ruky opět zanpakuto. Kolem něj se mírně zajiskřilo a plameny opět vystoupily na povrch. "Tak tedy... konec lenošení, pojďme dělat to, proč jsme tu. Je na čase probudit Bankai!" pronesl Minato ledovým hlasem a usmál se přátelsky na Yoshira. Sice byl stále unavený, ale vyčkávání tu bylo k ničemu. Navíc, museli trénovat. Hlavně tedy on. Zavřel tedy oči a začal pátrat v sobě po vlastní síle. Měla by se obnovit, pokud možno co nejrychleji, tohle hoření bez ničeho začínalo být nudné. Zároveň taky věřil, že souboj bude pro Yoshira lepší než kecání.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: