PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Dec 20, 2012 8:45 pm

Kisuke

Au! Čo to dopekla... aaaa.... povedal Kisuke. Dosť to bolelo... ale už nebol čas na nič, keďže ho uspali...
...
Keď sa prebral, naproti nemu stál Miku. Kisuke sa poobzeral okolo seba a potom pozrel na Mikuho. Nechaj ma hádať... sme v Matrixe? spýtal sa Kisuke. Teraz keď nad tým uvažoval, bolo to celkom briliantné... mohol mať idealne podmienky pre tréning, keďźe vo virtualnom svete bolo možne čokoľvek.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Dec 20, 2012 8:53 pm

Raiden

Pousmál se, "konečně," řekl, ale pořád stál na místě. Když Kyoya použil shunpo a dostal se až k Raidenovi, sekl. A trefil se!! Raiden byl skutečně překvapený, že Kyoya zvládá shunpo.. Nicméně..Nic se nestalo (přesně jako v boji Soifon vs. Aizen). Raiden se zasmál a schoval meč, pak dal ruce do timeoutu, "pauza na sváču," řekl a posadil se do tureckého sedu. Potom si odněkud z oblečení vytáhl plastovou krabičku s jídlem.

Miku

"Je to dobrý, že? Sám jsem to vytvořil," pochválil se, "v téhle, řekněme, virtuální realitě můžeme hrát jakoukoliv hru budeš chtít a budeme hlavní postavy. Vždycky ale budeme bojovat proti sobě. Kdo vyhraje, získá nějaký obnos bodů a do jeho těla se pomocí strašně nudného a zdlouhavého procesu bude vpouštět duševní energie. Jakmile ale začneš prohrávat, proces bude opačný, takže můžeš zemřít. A nikdo mi neřekl, že tě nemůžu zabít," pousmál se mile.

Zetsubo, Ooji

Zetsubo zakroutil hlavou nad Minatem a obrátil se ke své dceři, "kde je Akihiro?" zeptal se, "vím, že jsi byla v jeho přítomnosti. Ooji ti dal totiž takový malý dárek, když jsi byla v paláci." Ooji se k Manon obrátil zády. Nechtěl se jí dívat do tváře, protože se cítil, jako by jí zrazoval.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Dec 20, 2012 9:11 pm

Kyoya

Schoval jsem meč a odvolal shikai. Fajn, takže končíme... pokud chceš svačit, svač si, ale já už na tebe nemám nervy. Já se sotva držím na nohou a ve chvíli, kdy mobilizuju všechno co mi zbylo tak jdeš jíst, já ze sebe idiota dělat nenechám. Celá tahle fraška mě unavuje a k.... řekl jsem a padnul hubou na zem. Kombinace únavy, ztráty krve a přečerpání vlastních sil si vybrala svojí daň. Byl zázrak, že jsem to vydržel doteď...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Dec 21, 2012 4:29 pm

Kisuke

Pozeral na Mikuho. Po chvili povedal: Takže zrekapitulujeme si to. Ty si niekto kto žije tým že hrá hry a ja ich hrám len fakt občas. Musíme hrať proti sebe. Ak prehrám, tak umriem. Ak vyhrám, budem silnejší. A keďže si takpovediac majster hier, tak ťa nemám šancu poraziť. povedal. Vzdychol si... prečo musia byt v Soul Society samí magori?
Nuž, nemám čo stratiť a nikto za mnou plakať nebude, tak poďme na to!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Dec 24, 2012 8:56 pm

Raiden

Usmíval se a na Kyoyu vůbec nereagoval, tedy až do chvíle, než se mu rozplácl u nohou. "Jsi v pořádku?" zeptal se a vytáhl obří sendvič, do kterého se s radostí zakousl. Celé jeho tělo ozářilo modré světlo, které ale po chvíli zmizelo. "Nechceš si kousnout?" zeptal se Kyoyi a podal mu sendvič až k puse. "Než odmítneš, měl bys vědět, že ti doplní všechno reiatsu a vyléčí tvá zranění," řekl a začal se sendvičem trošku mávat. Rozhodně to Kyoyovi ale nebránilo v tom, aby si mohl kousnout.

Miku

"Dávám ti ale možnost výběru. Vyber si cokoliv, cokoliv jen chceš!" vybízel Kisukeho a vrtal se malíčkem v uchu. To, že Miku byl master ve hrách byla pravda. I ti největší profíci, co vyhrávají různé celosvětově známé turnaje by proti němu nechtěli hrát.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Dec 24, 2012 9:03 pm

Kisuke

Uuuuh... ummmm... noo... Naruto Ultimate Ninja Storm 2? povedal Kisuke prvú hru, ktorá mu prišla na myseľ, v ktorej bol celkom decentný. Ale fakt netušil, akú má šancu... No, musel to skúsiť! Bol zvedavý čo sa stane, ako tá hra bude prebiehať...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Dec 24, 2012 9:05 pm

Miku

Nejdřív se zatvářil překvapeně, ale potom.. Se přiblížil ke Kisukemu. V jeho obličeji byl ten nejvíc creepy výraz, jaký kdy Kisuke viděl, "tu mám rád," odpověděl Miku. "Za koho chceš hrát?" zeptal se a sám se proměnil na Itachiho.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Dec 24, 2012 9:51 pm

Kisuke

Takže ju pozná... a je v nej zrejme dobrý... sakra! pomyslel si a opäť sa od neho trocha vzdialil, keď uvidel ten creepy výraz.
Sasuke. Kirin Sasuke. povedal zamračene. Bol pripravený... Ale nehral to už sakra dlhú dobu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Dec 24, 2012 9:54 pm

Kyoya

Stěží jsem vnímal, co ten blb říká. Neměl jsem ani sílu, abych mohl kousat, nebo natahovat krk. Vlastně i to myšlení bylo docela namahavé. Jenomže já se opravdu nerad vzdával, a kromě mě toho chlápka neměl rád ještě někdo další. Někdo, kdo už hodně dlouho neměl příležitost se projevit a já neměl energii ho zadržet od toho, co chtěl udělat. Celé okolí pohltilo opravdu silné reiatsu. Kyoya se postavil, ačkoliv očividně neměl sílu na to, aby to mohl udělat. Hank byl zpátky... a zlobil se...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Jan 07, 2013 8:59 pm

Manon

byla dost pohoršená z Minatova chování, přece nemá co být neuctivý na jejího otce! Měl by mu vykat, když už nic jiného, nesnášela drzé mladistvé. Ehm.
"Proč se ptáš? Ty Akihira znáš? Máš s ním něco společného?" položila hned několik otázek místo odpovědi. Vypadalo to, že všechny pochybné věci v jejím životě spolu nějakým způsobem souvisely. Nevěděla, jestli ji to uklidňuje nebo znervózňuje.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Jan 08, 2013 6:37 pm

Minato

"Jaká to ironie, všichni rodiče se znají a znají taky Akihira. proč by mě to mělo ještě představovat?!" povzdechl si Minato a dál se raději do jejích rozhovoru nevměšoval. Raději poslouchal, chtěl se dozvědět nějaké další informace.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 09, 2013 4:02 pm

Miku

Kisukemu se zatmělo před očima, dalo by se říct, že se dostal do stavu, který se podobal slepotě, protože byl plně při vědomí. Nezůstal však oslepen dlouho, brzy se před jeho očima vybarvil krásný anime svět a on v něm stál jako Kirin Sasuke. Nedaleko něj stál Miku, který teď vypadal jako Itachi. "Boj může začít," řekl.

Raiden

Zrovna dojedl, když Kyoyův hollow začal běsnit. V Raidenově obličeji byl vidět zvláštní výraz, ze kterého se nedalo moc dobře vyčíst, jestli je zaskočený nebo se mu to nějakým zvláštně zvráceným způsobem líbí. Vstal a protáhl si záda, "nejradši bych si teď dal šlofíka, ale tys to konečně začal brát vážně, takže by ode mě nebylo pěkný, kdybych toho teď nechal,"[/b řekl a znovu tasil meč.

Zetsubo

[b]"To tě nemusí zajímat, Manon,"
odsekl zuřivě Manon a potom se jí pokusil odstrčit, přičemž se dost nepříjemně díval na Minata, Ooji ho ale pevně chytil za rameno svojí pravou rukou, takže se Zetsubo nakonec nehnul. "Manon, prosím," řekl Ooji a prosebně se zadíval své sestře do očí.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 09, 2013 4:07 pm

Kisuke

Čakal kým sa to naloaduje... A keď sa to naloadovalo, ťažko sa verilo tomu čo vidí... Bol skutočne v Naruto Ultimate Ninja 2. Nikdy by si nemyslel že je to možné... Bolo to ako sen. Miku mal fakt zaujimavé schopnosti...
Ale skôr ako sa mohol ďalej rozjímať, tak začal boj. Bol to nejaky ten piatok čo hral NUNS2, ale stále to vedel hrať obstojne... aspoň dúfal, netušil totiž aké to bude z prvej osoby. Dúfam že to ovladanie funguje lepšie ako Kinect...
Začal teda odskakovať doľava a potom Itachiho chargol a začal doňho kombovať... Ak Itachi vystrelil fireball tak skusil použiť substituciu...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 09, 2013 5:45 pm

Manon

"Dobře, v tom případě tě nemusí zajímat, kde je," pokrčila rameny a hleděla otci docela vzdorně do očí. Když se do toho vložil Ooji, jen se na něj smutně zadívala a mírně zavrtěla hlavou. Nemělo cenu se ho ptát, proč se přidal k otci... nic, co mohl říct, by stejně názor Manon nezměnilo. Ani její vztek, který bublal pod povrchem, když se podívala na Oojiho jedinou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 09, 2013 5:57 pm

Miku

Itachi nepoužil fireball, ale substituci, takže se dostal Sasukemu do zad a začal ho ničit kombem. Sasukemu se podařilo použít kawarimi až po několika ranách, takže jeho životy klesly a Kisuke ucítil, jak se z něj pomalu začíná vytrácet jeho duševní energie.

Zetsubo

"Manon, nechtěj se stavět proti vlastní rodině, mohla bys toho litovat," řekl Zetsubo podrážděně a odstrčil Oojiho, který ho pořád držel. "Nebudu tě prosit. Dám ti poslední šanci a ty jí buď přijmeš a řekneš mi, kde je Akihiro nebo se staneš našim nepřítelem." Ooji odvrátil pohled od své sestry.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 09, 2013 6:02 pm

Kisuke

Kisuke čakal že sa toto môže stať, napriek tomu sa mu podarilo dať substitúciu až po pár ranách, keďže načasovať substituciu bolo dost ťažké. Nepáčilo sa mu ako sa z neho stráca jeho duševná energia, ale ignoroval to a hneď ako sa dostal za chrbát Itachiho tak použil svoju obvyklú taktiku... chytenie.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 09, 2013 7:17 pm

Nedalo by se zrovna říct, že jsem to vzal vážně. Právě naopak, já jsem to vážně nebral do té míry, že mé vyčerpanosti využil Hank. A teď se opravdu zlobil, neboť jsem ho držel 5 let pod zámkem. Bez většího nabíjení odpálil Cero, a začal jím pálit opravdu do všech stran. Neměl zřejmě moc v plánu bojovat, spíš potřeboval něco zničit. Chvíli mu dokonce trvalo, než si uvědomil, že tam někdo stojí. Rozběhl se, aby ho smetl rukou a mohl dál pokračovat v ničení všeho kolem
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Jan 11, 2013 8:05 pm

Mikutachi

Proti chycení se nemohl moc bránit, takže mu Kisukesuke uštědřil pořádnou ránu. Mikutachi se z toho ale rychle vzpamatoval a už byl znovu na nohou. Vypálil několik fireballů a poté se pomocí chakry rychle vyřítil na protivníka, aby mu mohl nasolit pár komb.

Raiden

Problém pro Hanka nastal ve chvíli, kdy se dostal do té chvíle, kdy měl Raidena smést. Místo toho letěl na druhou stranu a celé jeho tělo elektrizovalo. Raiden proti němu vyrazil, "myslel jsem si, že cítím nějakou špinavou sílu. Hollow, zajímavé. Konečně tě začínám více poznávat, Kyoyo, teď už bude s čím pracovat," řekl a vyčkal na Kyoyovu/Hankovu reakci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Jan 11, 2013 10:49 pm

Hank se ale nenechal tak snadno porazit. Toužil po svobodě, po ničení a tenhle chlápek mu stál v cestě. To nehodlal připustit. Hrozivě zařval, roztáhl ruce a celé okolí pohltila celkem slušné reiatsu. Ihned na to vypálil další cero, tentokrát přímo na Raidena a následoval ho několika údery se zničující silou.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Jan 14, 2013 6:39 pm

Manon

jen zavrtěla hlavou. Proč si toho nikdy dřív nevšimla, že její otec se chová, jak kdyby mu bylo dvanáct?
"Je ve sklepě v tom béžovým domě u nás v ulici," řekla. Když se nic nedozví, tak se teda nic nedozví, ale záminku k tomu, aby jí zas vyčítal, jaký je hrozný rodinný nepřítel, mu dávat nechtěla. Co chudák maminka? Nojo, co vlastně?
"Tati, kde je mamka?" zeptala se zcela od tématu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Jan 17, 2013 1:52 pm

Kisuke

Kisuke sa fireballom vyhol, ale keď ho Itachi nachargoval, tak mal trocha problém... Snažil sa použiť čo najskôr substitúciu a keď sa mu to podarilo, tak hneď po premiestnení za Itachiho doňho vypálil fireball.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Jan 17, 2013 4:15 pm

Zetsubo na otázku Manon zakroutil hlavou a pomocí hirenkyaku zmizel. Skoro to vypadalo, jako by nechtěl říct, kde se Manonina maminka nachází. Zmetek jeden. Ooji se chvíli rozhlížel a když si byl jistý tím, že je jeho otec pryč, daroval své sestře příjemný úsměv, "matka je v Karakuře, Manon. Jen na jiné adrese. Otec jí nechtěl zatahovat do těchto.. Chápeš," řekl a podal Manon kus papíru, na kterém byla napsaná adresa.
Ooji kývl hlavou na rozloučení a zmizel stejně jako jeho otec.

V tréninku se posouváme o pár hodin později, ať je nějakej progress

Raiden

Nutno podotknout, že Hank řádil. Zanechal po sobě hodně velký nepořádek, což Raidena dvakrát netěšilo, ale co měl dělat. "Dobře, stačilo, potřebuju si promluvit s tvým parťákem," řekl a objevil se za Kyoyou, kterému z obličeje spadla maska a při dopadu na zem se roztříštila na tisíce malých kousíčků, které následně zmizely.

Miku

Kisuke se probral. Seděl v křesle a cítil, jak jsou jeho síly na úplném dnu. Jeho duševní energie byla pryč, ale i přes to žil. Co se stalo? Miku se taky odpojil. "Dobrá práce, Kisuke-kun," pochválil černovlase a protáhl se. "Trochu jsem ti lhal, když jsem říkal, že tě klidně nechám zemřít. Ono moje hraní funguje trochu jinak," úchylně se zasmál a kolem Kisukeho se utvořil kruh mocného reiryoku, které trhalo zemi.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Jan 17, 2013 4:27 pm

Minato

Minato sledoval celou tu jejích rodinou debatu a trochu si povzdechl. I když byl jeho otec cvok, mohl se s ním bavit téměř o čemkoliv a otevřeně. Taktéž z něho vždy dostal aspoň nějaké informace, ale tenhle tatínek ala zetsu, to byl fakt cvok.
Když oba zmizeli, podíval se na Manon: "Asi se budeš chtít jít podívat za matkou, či?" pronesl mírně znuděným hlasem. "Jestli jo, tak já se půjdu podívat ještě domů. A pak se pustím do pátrání po zbytku," povzdechl si a nechal jí nějaký prostor, zdali mu chtěla ještě něco říct.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Jan 17, 2013 5:10 pm

Kisuke

Tiež sa odpojil a trocha sa ponaťahoval... Cítil sa celkom dosť mizerne... A zdalo sa mu že necíti žiadnu duševnú energiu v sebe. Nechápal to... mal by byť mŕtvy, nie? Pozrel na Mikua s pohľadom plným otázok. Ale Miku na nič nečakal a už tvoril okolo neho nejaký kruh reiryoku.
Klamal si mi? Prečo? O čo teda ide? pýtal sa s mierne naštvaným tónom. Nechápal čo sa tu dialo a to ho štvalo.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Jan 17, 2013 8:15 pm

Manon

Notak zas nic... Proč musela být její rodina tak strašně pošahaná? Možná to bylo dědictví Quincy... Podívala se na papírek ve své ruce.
"Ne, nikam se nejdu podívat," odpověděla Minatvi s očima pořád sklopenýma k adrese, kde s trochou štěstí opravdu její maminka bydlela. Potom strčila papírek do kapsy. "Jestli se opravdu podařilo ji tohohle ušetřit, tak já s tím nebudu začínat." Rozhodně ne teď, když ještě ani sama nevím, co se děje. Manon uvažovala, jak to asi na mamku působí, když se teď všichni zdejchli a nechali ji samotnou. Žila ještě vůbec s otcem v době, kdy byla Manon pryč? Nebo už je někde jinde, v jiné rodině nebo u jiného muže, kde má klid? Nevěděla. Další kapitola, která jí byla zatajena.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: