PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Jan 17, 2013 8:20 pm

Minato

Minato vyslech to co říkala Manon a pokýval hlavou. "Fajn, co máš tedy teď v plánu?" zeptal se přímo a bez jakékoliv okolní omáčky. Nevěděl, zdali byla teď vhodná chvíle na rozhovory, když řešila takovéto problémy s rodinou, do kterých nechtěl příliš zasahovat. Jediné co měl teď v plánu bylo nalezení jeho bývalých známých, aby se ujistil, že byli v pořádku a pak by se dál pustil po vlastní cestě... možná.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Jan 17, 2013 8:47 pm

Kyoya

Najednou jsem ležel na zemi. Bolelo mě celé tělo, ale alespoň jsem už mohl své tělo zase ovládat. Posadil jsem se a trochu bolestivě jsem se chytil za břicho. "Ehm... díky... tohle se stát nemělo..." řekl jsem a chytil se za obličej, jako kdybych se chtěl ujistit, že to všechno je už pryč. Tohle se mi nestalo už mnoho let a doufal jsem, že se to už ani nestane, bohužel tomu tak nebylo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Jan 21, 2013 10:02 pm

Miku

Ve skutečnosti kolem Kisukeho netvořil kruh reiatsu Miku. "To je jen hlas tvé běsnící energie, která chce ven. Celé tvé tělo je naplněno k prasknutí, máš sílu, o které jsi nikdy dřív ani nesnil," řekl a Kisukemu se mezitím jeho divoké reiryoku uklidnilo díky náramkům od Urahary. Miku se otočil a vydal se někam pryč, "první část je hotová, teď ta druhá," řekl a odešel. Než cokoliv stihl říct, celá střecha se vypařila a před Kisukeho dopadla tahle postava

Raiden

"V pořádku, Kyoyo, konečně se začínáme poznávat. Teď už tě můžu učit, když znám tvoje limity. Vím jak daleko můžu zajít a na co tě připravit," řekl Raiden a vytáhl znovu svoji plastovou krabičku se svačinou a podal Kyoyovi jeden toast, "dej si prosím, posilní tě."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Jan 21, 2013 10:24 pm

Kisuke

Kisuke nadvihol obočie. Eh... to je moja energia? povedal neveriacky a pozrel sa na svoje ruky. Necítil sa nejaký silnejší... popravde cítil sa akoby v ňom žiadna energia ani nebola. Ale Henryho naramky zafungovali a energia sa do nich stratila. Asi to teda bolo jeho keď na to reagovali tie náramky... Ale bolo mu to cele nejak divné... Necítil sa silnejšie. Asi to proste budem musieť vyskúšať v boji... pomyslel si.
Ale odpovede na čokoľvek museli zrejme počkať... Keďže Miku zdrhol a dopadol pred neho z nebies... Yoshiro? nadvihol Kisuke obočie. Vyzeráš... ehm... inak. povedal. Spýtal by som sa ťa čo tu robíš, ale mám taký dojem, že to už viem... povedal Kisuke. No, aspoň to rozhodne vyzeralo tak, že Yoshiro chce bojovať. V rámci tréningu, aspoň dúfal že to je v rámci tréningu. Čakal ale na jeho odpoveď predtým ako tasil meč. Každopádne musel uznať, že vyzeral drsne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Jan 22, 2013 2:19 pm

Yoshiro

Podíval se na svoji ruku, která hořela zvláštním ohněm a usmál se, "Kisuke," oslovil bratra, "moje zanpakuto byla..Upravena, chtěl bych to vyzkoušet," řekl a prohlížel si bratra. Kisukeho duševní energie nebyla cítit kvůli Uraharovým náramkům, ale i přes to Yoshiro cítil podivný pocit, který říkal, že na tom Kisuke není špatně. "Jsem zvědavej, jak je na tom Kyoya," zamyslel se na chvíli a potom pravou rukou zajel k pasu, kde se nacházela jeho zanpakuto. Když jí vytáhl, Kisuke si mohl všimnout, že hoří stejným plamenem jako Yoshirovo tělo, "hořící smutek," řekl a namířil s ní na Kisukeho.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Jan 22, 2013 3:42 pm

Minato

Minato ještě chvíli čekal na Manoninu odpověď, když v tom mu zazvonil telefon. Lehkým pohybem ruky ho vytáhl z kapsy a přiložil k uchu. Chvíli poslouchal nějaké brebentění, nakonec zabručel něco jako odpoveď a zasetelefon schoval. "Musím jít, brzy se uvidíme," pronesl ke své ... známé, které ještě mávl na pozdrav.
Otočil se tedy a vyrazil směr centrum města, kterým musel projít tak jako tak ať mířil kamkoliv. První místo kde se chtěl zastavit bylo jejích sídlo. Tam se mohl zbavit bezpečně jedné věci.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Jan 22, 2013 7:23 pm

Kisuke

To je rozhodne... pôsobivé. uznal Kisuke. Oheň je rozhodne veľmi... drsný. dodal. Úprimne povedané, bol asi drsnejší ako Kisukeho schopnost.
Nemam tušenie ako je na tom Kyoya, ja popravde nevidím u seba žiadnu zmenu... povzdychol si. Každopádne... pousmial sa a vytiahol zanpakuto ... nemusím ti hovoriť že tvoju výzvu prijmam, že? Popravde, celkom bol zvedavý ake by to bolo ísť proti Yoshirovi, a kto bol silnejší. Vždy sa za silnejšieho pokladal on... Ale Yoshiro mal drsne nove schopnosti, trénoval 5 rokov v Soul Society a mal bankai... Takže technicky mal byť lepší on. Každopádne to bude zábava.
Čas deštrukcie, Gig. povedal a vstrebal Zanpakuto do seba.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Jan 22, 2013 7:36 pm

> Minato

Minatova cesta do rodinného sídla Nakamurových proběhla hladce, nenapadl ho žádný hollow a dokonce mu to i rychle uběhlo. Doma to vypadalo pořád stejně jako před pěti lety. Na první pohled si všiml jen jednoho malého rozdílu - jeho otec měl nové auto. Červený sporťák. Když Minato vešel dovnitř, našel svého otce v kuchyni u stolu, kde si četl noviny, popíjel čaj a byl samozřejmě oděn jen v trenýrkách.

Yoshiro

Když Kisuke aktivoval shikai, tak na chvíli nebylo možné v domě dýchat, ale brzy se to vrátilo do normálu. Yoshiro se zákeřně pousmál a zmizel. Na místě, kde předtím stál se jen oranžově zablýsklo. Objevil se u svého bratra a zaútočil svým mečem přímo proti Kisukeho obličeji.

Následující situace nastane, pokud Kisuke útok vykryje - Miku si to pomalu kráčel směrem od svého domu, který najednou explodoval.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Jan 22, 2013 7:53 pm

Minato

Minato byl doma rád. Pohledem přehodnotil dvorek, všechny budovy a to ostatní. Jediný na co chvíli zíral byl nový sporťák. "Inu, asi si ho někdy půjčím, když už mám ten řidičák," hlesl tiše když vcházel do domu.
Otce našel tak jako vždycky... v kuchyni s novinama. Automaticky si sedl na své místo, hodil nohy na stůl a rozepl si bundu. "Neměl by si takhle opotřebovávat svůj Fullbring. Ještě se nejspíše bude hodit, cítím to v kostech," pronesl k němu hned potom, co ho pozdravil obvyklým hozením boty do obličeje.
"Takže, potkal jsem Manon. Řekla mi, že je Akihiro pod drnem, což trochu ulehčuje situaci. Zjistil jsi něco nového? A kdy jsi koupil to super fáro?" zeptal se klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Jan 22, 2013 8:21 pm

Kisuke

Kisuke sa zamračil a zvážnel... bol totiž čas na boj. Yoshirov útok bol rýchly, ale Kisuke ho stihol vykryť, spravil si na ruke malý štít a vykryl ho ním... A potom zrejme explodoval...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Jan 22, 2013 8:33 pm

Sojiro

Aniž by se podíval na přisedajícího si Minata, hlasitě ho pozdravil, "zdar, synu." Poznámku o svém fullbringu nejdříve nekomentoval, prostě se na svoje trenky podíval a pak jedním okem nakoukl přes okraj novin na svého blonďatého synka, "mám ty trenky rád," řekl, uhnul botě a znovu se začetl do novin. Když Minato řekl, že potkal Manon, která tvrdila, že je Akihiro po smrti, udělal jen pouhé - "hmmm" a dál se k tomu nevyjádřil. Noviny odložil až když Minato mluvil o autu, "ten sporťák je parádní, že? Jsem ho koupil pro tebe, klíčky máš ve svém pokoji na stole." Teď už jen očekával reakci svého syna.

Yoshiro

Celá budova byla pryč, včetně Mikova hracího přístroje. Člen královské gardy vykulil oči, když uviděl střet dvou bratrů. Jeden z bratrů, Yoshiro, měl oranžové vlasy, jejichž konečky hořely, stejně jako celé jeho shihakushou a zanpakuto, naopak Kisuke vyzařoval modré světlo, jeho shihakusho bylo roztrhané, zůstala jen spodní část, která kryla nohy. Dokonce i Kisukeho boty to odnesly, byly úplně pryč, takže tam stál bosý, také měl trochu popálené tělo. Oba byli ale v podstatě nedotčení na to, že se celý dům vypařil
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Jan 22, 2013 8:39 pm

Kisuke

Yoshiro skutočne zaútočil obrovskou silou... Kisuke to fakt nečakal... Ale popravde čo nečakal ešte viac bolo to, že to dokázal ustáť... s minoritnou ujmou na oblečení. Aspoň že tie gate mi zostali, inak by to bolo fakt... trápne. pomyslel si.
No... rozhodne si silnejší, Yoshiro. uznal. Lenže ani poriadne nedopovedal a už do Yoshirovho brucha smeroval veľmi rýchly úder päsťou obalenou kovom... Kisuke sa nemienil totiž držať naspäť. Jeho štít bol stále vztýčený... A vyšlo z neho veľa tenkých rýchlych prúžkov kovu ktoré pripútali Yoshirov meč k vyśšie spomenutému štítu.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Jan 22, 2013 8:45 pm

Minato

Za posledních pět let ho jen málo věcí překvapilo, až na tohle. On mu koupil sporťák. Trochu na něj vykulil oči, ale pokusil se to co nejrychleji opět zamaskovat za klidný výraz. "Ou, pěkný dárek, díky moc, rozhodně bude užitečný. Přeci jen, Shunpo není zrovna legální přesunovací způsob lidí," poslední větu myslel především s humorem. Ano, ovládal Shunpo na dosti dobré úrovni, ale mělo to háček. Nemohl to používat uvnitř svého těla.
"No, co teď? Malý trénink jako před lety? Ubezpečuju tě, že tentokrát skončíš ve špitále ty. A nebo můžeme vyrazit. Necítil jsem jejích Reiatsu nikde v okolí. Napadá mě jen jedno místo, kam se mohli dostat... ať jako živí, tak jako mrtví. Společenstvo duší..." povzdechl si nakonec a zcela zvážněl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 23, 2013 4:23 pm

Yoshiro

Když se Kisuke pokusil ovázat svým kovem Yoshirův meč, trochu ho mohlo zaskočit, když se jeho kov roztál. Pěstí se do Yoshira trefil a odpálil ho na dvacet metrů. Yoshiro se pomalu vyškrábal na nohy a oplácal se. "Dobrý, Kisuke, zdá se, že jsi taky dostal pěknej trénink. Možná bych ti ale měl říct jedno," začal s vážným výrazem v obličeji, "Aka je génius přes zanpakuto, dokáže je upravit a to jak po schopnostní stránce, tak po vizuální. Zjístil jsem, že podstata mé Kanashimi je inkoust. Moje zanpakuto nebyla nikdy bojovou, spíše podpůrná, byl jsem tím, šel do boje až ve druhé linii. Nicméně, Aka ten inkoust proměnil na oheň, čímž naprosto změnil moji pozici v boji. Teď jsem ten, co jde v první linii. A tohle? Tohle je můj bankai!" jakmile řekl slovo bankai, reiatsu kolem něj vyšlehlo a Yoshiro znovu zmizel v oranžovém záblesku, načež se objevil za Kisukeho zády, na které mířil silný sek ohnivého meče.

Sojiro

"Vyrazit? Ty chceš jít do společenstva duší? Hráblo ti, Minato?" zeptal se, vstal a hodil noviny na stůl. Potom vyrazil k oknu, podíval se z něj na obě strany a pak se znovu otočil na svého synka. U kuchyňské linky nahmatal modré tlačítko, které tam před pěti lety rozhodně nebylo. Než se Minato mohl zeptat, k čemu slouží, Sojiro ho zmáčkl a celá kuchyně už jela jako jeden velký výtah do podzemí. "Udělal jsem menší úpravy," řekl. Zanedlouho kuchyně sjela až na tréninkové prostranství, kde před pěti lety Minato trénoval se svými přáteli. Celé to tu vypadalo zrenovovaně.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 23, 2013 4:27 pm

Minato

Minato ani nestačil nějak odpovědět, když v tom začali sjíždět kamsi dolů, za pomoci nového, potuněného systému, kterým se musel Sojiro vybavit, aby nemusel procházet tou starou chodbou, která byla popravdě trochu nechutná.
Minato si zronovovaný supersál prohlédl a pokýval hlavou. "Vypadá to fajn," pochválil otce, když zjistil, že kráter, který vytvořil při prvním použití Shikaie zmizel kamsi do pryč. Každopádně, proč dojeli sem dolů? Pohledem se tedy vrátil ke svému otci a zeptal se: "Napadá tě snad jiné místo, kde by mohli být?" zeptal se ho stále s ledovým klidem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 23, 2013 4:33 pm

Sojiro

Pokrčil rameny, těžko říct, jestli to Sojiro nevěděl nebo to jen nechtěl říct. Rozhodně se ale tvářil tajnůstkářsky a podezřele. "Pojď, Minato, máme co dohánět," řekl a vyšel z výtaho-kuchyně přímo do obrovského podzemního komplexu. Po zhruba čtyřiceti krocích se zastavil, jeho trenky začaly zářit a za chvíli zmizely, naštěstí se na Sojirovi objevilo brnění, takže tam pro svého syna nezůstal odhalený. V ruce samozřejmě svíral velký meč, se kterým párkrát sekl do prostoru, aby se procvičil.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 23, 2013 4:46 pm

Minato

Minato se zasmál. Rád by věděl co chtěl ještě dohánět. I když byl fakt, že i jeho otec měl pět let na zlepšování a získávání informací. Proto tedy kývnul a natáhl pravačku před sebe. Do vzduchu vytvořil za pomoci Reiatsu nějaký stříbrný znak a pronesl rázně: "Shinigami Mōdo!" Kolem něj zasvítilo Reiatsu a jeho tělo spadlo bezvládně na podlahu kuchyně. On se objevil ve standardní Shinigami uniformě i se svým neobvyklým stříbrným Haori, které místo znaku divize nesl v obvyklém kosoúhelníku znak měsíce, tedy jejích rodiny.
"Tak se podíváme, jak jsi se zlepšil," pronesl chladně a ušklíbl se. Nevytáhl ani zanpakuto, chtěl si ověřit to, do čeho ho zasvětil otec před pár lety. A taky to, co trochu okoukal od Shinigami. Pozvedl tedy levačku a namířil jí na otce. "Hadō #33. Sōkatsui," řekl rázně a na Sojira vyletěla namodralá vlna energie.
Pokud se vyhnul tomuto útoku, čekalo ho v zápětí Bakudo od pravačky: "Hainawa!"
"Pamatuješ si, jak jsi mi říkal, že si naše rodina neosvojila pouze bojové umění s mečem, ale "ukradli si" i schopnosti démonické magie?" zašlklebil se Minato.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 23, 2013 6:59 pm

Sojiro

Sojiro se jen pousmál, když jeho syn použil nějaké zvláštní zaříkadlo, kterým se dostal z těla, stál tam a sledoval, jak na něj jeho syn střílí ty dvě věci. Ani jeden z útoků ho však netrefil, protože zmizel.
"Jistěže si to pamatuju," ozvalo se hrubým hlasem za Minatem, který jen ucítil, jak mu jeho otec přiložil dva prsty k ramenu, "byakurai." Slovo, které jeho otec řekl klidně mohl být jen prázdný kec, jenže ono fakt následovalo útočné hado, což by nejspíš zaskočilo nejednoho Minata. Vždyť to byl fullbringer! Nebo....?!!
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 23, 2013 7:10 pm

Minato

Minato se pouze usmál, když viděl, že jeho otec nebyl tak snadno odstranitelný. Problém byl, že jakmile se objevil za ním, vyslovil jméno jednoho základního Kida. Wait... od kdy mohl člověk používat Kido?! Tady něco nehrálo. Minato tedy zareagoval zcela instinktivně, ještě než ho propálil blesk, se sehnul a pokusil se vlastnímu otci podkosit nohy. Tyhle útoky do zad úplně nesnášel, takže se jim pokusil naučit bránit. Hned na to použil shunpo, aby se dostal do větší vzdálenosti. Levou ruku přitom položil na jílec své zanpakuto.
"Fakt pěkný, pochopil jsi ten princip, aniž by si byl Shinigami... nebo mi tajíš ještě něco?" zeptal se a jeho oči zazářili stříbrnou barvou. "Sanzai suru, kemono no hone ! Sentō, kōshō, kōtetsu no sharin. Ugokeba kaze, tomareba sora. Yariutsu neiro ga kōjō ni michiru!" odříkal v rychlém sledu. Kvůli tomuto Kidu ho málem jeden shinigami odhalil a sejmul, ale za odposlouchání zaříkadla to stálo. "RAIKOHO!" vykřikl nakonec. Pokud chtěl jeho otec blesky, měl je mít. Trochu mu vadilo, že tohle "kouzlíčko" zvládal pouze se zaříkáváním a nedokázal ho používat naplno, protože teď na Sojira letěla blesková smršť o síle Kida bez zaříkávání.
Když bylo po všem, levačkou vyhodil svojí zanpakuto do vzduchu. Ta se několikrát otočila a Minato jí pravačkou chytil. Byla stále stejná. Převážně černá čepel se stříbrným ostřím, šedivou záštitou a černou rukojetí.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 23, 2013 7:19 pm

Sojiro

Sojiro zůstal stát na místě a sledoval, jak se Minato odshunpoval a s následným odříkáním na něj vypálil jedno z těch silnějších hado. Sojiro se napřáhl a mečem sekl proti bleskům, které na něj letěly. Z jeho meče vyletěla podivná třpytivá energie, která blesky vsákla do sebe a zmizela. Sojiro zarazil meč do země a namířil před sebe ruku, "Minato," oslovil syna a v jeho obličeji se objevil rozzuřený výraz, "nikdy nebudeš schopný porazit své nepřátele, dokud budeš pronášet takové dlouhé monology!!" zakřičel a celé jeho tělo začalo vyzařovat silnou energii, "RAIKOHO!!!" vykřikl a proti Minatovi si to letělo několik silných blesků.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 23, 2013 7:24 pm

Kisuke

Elementárne zanpakuto... neznášam elementárne zanpakuto. povzdychol si v mysli Kisuke. Yoshiro mal rozhodne navrch, a páčilo sa mu to, Kisuke to na ňom videl. Bolo to aj dosť jasné z toho jeho monológu...
Bohužiaľ nemal čas reagovať slovami... Yoshiro naňho totiž rovno zaútočil zozadu do krku (flashbacks, anyone?). Bol skutočne rýchly... Kisuke sa skúsil otočiť a vyblokovať Yoshirov ohnivý meč pomocou rúk, obalených v kove... Ale nečakal že to bude fungovať a pripravil sa na bolesť...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 23, 2013 7:26 pm

Minato

Minato sledoval celé to divadýlko s pohlcením jeho útoku a přimhouřil oči. Zdálo se, že jeho tatínek něco plánoval. Bedlivě ho pozoroval, když v tom použil to samé, co on před chvilkou. Tomuhle se musel vyhnout! I když by ho to nezabilo, nejspíše by ho to dost slušně pocuchalo. Proto musel opět zvolit zbabělé shunpo a uhnout do strany, kde mu nehrozilo nebezpečí od té salvy.
"Hmm... takže... ty dokážeš pohltit útoky... a pak je používat?" zkusil se jen tak do vzduchu. Nebylo možné, aby jen tak ovládal Kido. Sice se jednalo o práci s Reiatsu, ale nikdo krom shinigami ho nikdy nepoužíval. Tedy, aspoň co Minato věděl. Jeho otec byl vskutku ukázkový případ nenormálního člověka - fullbringera.
Nedalo se nic dělat, hrátky s Kido byly k ničemu, přišel čas to brát vážně. Minato se odrazil ze špičky levé nohy a zaútočil přímým sekem na krk svého otce. Nehodlal se držet zpět, nemělo to smysl.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 23, 2013 9:50 pm

Manon

Než se rozhodla, co bude vlastně dělat, Minato byl ten tam. Skoro jako neandrtálec se koukala na jeho mobil, když zazvonil a on se pak rozloučil. Ona svůj telefon neviděla už hodně dlouho. Ani nevěděla, jestli ho ještě má. Jen velice zřídla se stávalo, že by jí někdo volal nebo psal, protože si změnila číslo a jen málokomu ho dala. Když osaměla v parku, rozhlédla se kolem. Co zbývalo? Nevěděla kam se dát, co se doopravdy děje, na kterou stranu se přiklonit. Rozhodla se tedy dělat to, co dělala dosud. Zabíjet hollowy, tím nemohla přece nic zkazit. A mezi tím bude mít oči i uši nastražené a třeba se něco užitečného dozví, něco, co jí napoví, o co doopravdy jde. Vydala se tedy lehkým během, kterým se nejčastěji pohybovala, pryč z Karakury směrem na jihovýchod.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 30, 2013 4:00 pm

Yoshiro

Kisukeho manévr byl dost očekávaný, ale co jiného měl dělat? Problém byl v tom, že Kisuke momentálně neměl meč a dokázal se vykrývat jen svým tělem. A řekněme, že proti ohni, kterým teď Yoshiro disponoval, se kovem moc bránit nedalo. Už se zdálo, že Yoshiro usekne Kisukeho ruce, ale nakonec se zastavil a jeho tělo přestalo hořet. Opět měl své bílé vlasy, žluté oči a obyčejný meč. Usmíval se na Kisukeho, a pak se začal chechtat, "dobrý ne?" zeptal se.

Sojiro

"Ne," odsekl a odnesl si nehezky vypadající zranění na pravé ruce poté, co s ní odrazil Minatův útok. "Minato, jsi moc silnější, ale pořád jsi tak trochu hlupák," řekl drsně a svým velkým mečem, který vytáhl ze země, zaútočil svislým sekem na svého blonďatého synka.

Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 30, 2013 4:18 pm

Kisuke

Už už sa pripravoval na ostrú bolesť, keď vtom Yoshiro prestal...
Kisuke si povzdychol a schoval Zanpakuto do tela. Jo, jo, rozhodne to je dobré. Už keď si spravil ten bankai tak mi bolo jasné že končím... No, každopádne, rozhodne si bol pôsobivý. povedal so štipkou závisti v hlase. Ale nemysli si že toto je koniec. Teraz možno vedieš, ale... pousmial sa ... nabudúce to bude inak.
Každopádne, nič to nemení na tom že neznášam elementárne zanpakuto... neveril by si ako ma pália ruky z toho bránenia proti tomu... povzdychol si napokon. Každopádne, teraz čo?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: